Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+31
Agnes Gadegaard
Amanda Helgesen
Maddox Rivery
Isabella Grey
Beliar
Jesmon Helar
Simone Bellerose
Julian Steiner
Ezio Nazzaro
Dante Torres
Mesélő
Milan Wouters
Esteron Baltazaar
Jonathan Acerlot
Erik Norgen
Victoria Jones
Eliana De Lucia
Lucifer
Darioth
Michael
Raphael Walsworth
Delia
Ian
Zentai Márk
Naomi Verhoeven
Selina Crow
Kamen Grozdan Branimir
Giselle Céline Marceau
Jarek Malkova
Elizabeth Cobb
Lucien du Bois
35 posters

    Főtér

    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Eliana De Lucia Vas. Ápr. 14, 2013 6:45 pm

    *Élvezi, hogy végre tömegben lehet. Teljesen elragadja a sokszínű társaság és az árusok kínálatát sem tartja rossznak. Hallgatja a zsibogást, a nevetést, a beszélgetést, a szitkozódásokat, és arra gondol, milyen jó is itt lenni. Éppen hátrébb lép, hogy tovább álljon, mikor neki jö valaki. Ránéz az illetőre, aki a fejét rázza, majd elnézést kér és bemutatkozik. Eliana egy pillanatig csak nézi a lányt, próbálja felidézni, hétha látta már, de nem igazán emlékszik. Mostanában nem nagyon ugranak be neki az emberek. Pedig Victoria azt mondta már látta az órán...* - Én Eliana vagyok. Örvendek. *Kezet fog Victoriával és rámosolyog. A tekintete most a lányon ékeskedő kék-zöld foltokra vándorol.* -Te jó ég, jól vagy? Nem fájnak? *Kérdezi meghökkenve.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Vas. Ápr. 14, 2013 7:04 pm

    *Az a két idióta ki röhög, na, majd megkapják a magukét este, de nem baj. Igen kértem engedélyt Perathon úrnőtől, hogy kint aludjak a városban a családomnál, de igazából bezárkózom, a szobába aztán a zenét felnyomom aztán onnantól nem érdekelnek. Na, jó talán Rob igen, de aztán meglátjuk a dolgokat. Ugye neki megyek a lánynak véletlen, de igazából tényleg figyeltem az órán és az újakat is észreveszem így érthető az arcmemóriám.* - Ne haragudj, csak szokásom megjegyezni az új arcokat, akiket látok az órán és így mindig visszaemlékszek, azért jegyzem meg. Bár te gondolom nem ilyen vagy.*Mondom és ugye kézfogás meg volt a gördeszka pedig a másik kezemben ugye a hónom alatt van. Egy halálfejes fekete deszka a kedvencem. A kérdésre felnevetek.* - Persze csak néhány hónap kihagyásom volt ugye a telet is beleszámítjuk, meg az esőt is, de hagyjuk. Jó idő van, szeretem a tavaszt aztán még a fiúkkal is kéne valamit csinálni, de nem tudom.* - Amúgy meg elég régóta deszkázom szóval hozzászoktam már ezekhez az esésekhez. Plussz tudod lidérc-vámpírokkal élek és gyakorlatilag, ha gyorsak, akkor véletlen nekem jönnek, és nem veszik észre úgyhogy hozzá szoktam. Egyébként én is örülök neked. Szóval.. én Cameosos vagyok egyébként. Ha jó idő van, akkor gyakran lehet kint látni..*Magyarázom mosolyogva a lánynak, de aztán hagyom szóhoz jutni.* - Egyébként te is gondolom az idő miatt jöttél ki vagy csak körbe nézni? Ha szeretnéd körbe vezethetlek a városba.*Ajánlom fel és ha benne van akkor szívesen vele megyek. Szimpatikusnak tűnik végre nem egy Cameosos lány és ha nem Cameosos ugye nem tippelek melyik házba van.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Eliana De Lucia Vas. Ápr. 14, 2013 7:26 pm

    *Kicsit meglepődve hallgatja a láyt. Valahogy ma nincs a toppon. Túl sok neki az információ. Az adatok csak úgy gomolyognak a fejében, de azért próbálkozik odafigyelni.* - Semmi baj. Mostanában nem túl jó az arcmemóriám... *Jobb kezével hátratűri haját a füle mögé.*- Értem... *Mondja lassan, majd a fiúk említésére próbálja megkeresni az említetteket a tekintetével, de mivel nem is tudja kiket keres, így feladja, és visszafordul a lányhoz.* - Szóval ha jól értem régóta deszkázol, szereted és nem zavarnak a sebek. Valamit Cameosos vagy. *Mondja az ujjain számolva a kimondott információkat.* - Én az Erethonba járok. De belegondolva több Cameosossal találkoztam már a hálókörleten kívül... Lehet azért, mert többen vagytok... Igazából én inkább körülnézni jöttem. Még nem voltam lenn Qarinban, így gondoltam leugrom egy pár órára. Szóval szívesen fogadnám a körbevezetést. Úgy tűnik te othonosabban mozogsz a környéken, mint én.. *Feleli nevetve.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Vas. Ápr. 14, 2013 7:51 pm

    *Csak elegem van a két unokatestvéremből, akik röhögnek rajtam, de szórakoztatnak inkább, de mindegy is. Nem baj, de most nekem kell most a nyugalom, de hagyjuk.. Elmosolyodok, és csak közlöm vele, hogy semmi baj ugye.* - Ahham, igazából már kiskorom óta. Versenyekre is képes vagyok elmenni. Tony Hawk a nagy kedvencem még számítógépes játékokban is játszok, vele imádom. Ne haragudj, ilyenkor hiperaktív vagyok.* -A Cameososok sokat járkálnak és mindenfele.*Nevetem el magam ez igaz.* - Az Erethonban kevés az olyan hiperaktív.. igazából olyan maguknak valók. De viszont te nem tűnsz annak. Jó értelemben.*Válaszolom mosolygósan és tényleg őszintén mondom neki, hiszen azt hiszem egy Erethonossal találkoztam, de az sem volt normális. Aztán felajánlom azt, hogy körbevezetem végül is valamennyire már ismerem a környéket.* - Ami azt illeti, igen nagyjából ismerem, a környéket a városban lakik a családom.*Mondom mosolyogva igen. Nem érdekli végül is, hogy merre vannak, de amíg nincsenek a közelében addig jó.* - Amúgy a város szép. Vannak olyan helyek ahol nem igazán jártam, de majd meglátjuk.*Felelem, és ha benne van, akkor elindulnak.* - Miket szoktál csinálni szabad idődben?*Érdeklődök felőle hiszen engem már tud.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Eliana De Lucia Vas. Ápr. 14, 2013 8:18 pm

    *Mivel feladta, hogy megtalálja kikről is beszél a lány, így inkább rá figyel, így egy idő után el is felejti, hogy más is van itt, aki Victoriához tartozik.* - Versenyzel is? De jó. akkor biztos nagyon ügyes vagy. Bár ahogy elnézem nem ez a legveszélytelenebb sportág.* Tesz megint megjegyzést a kék-lila foltokra.* - És semmi baj. Örülök, hogy jó kedved van. Még mindig jobb, mint ha nem is szólalnál meg...* Hogy nyomatákosítsa kijelentését bólogatni kezd.* -Szóval az Erethonosok maguknak valók.. Értem... Nos hát.. Ezek szerint én valóban különbözök. Jó értelemben. *Ismétli a láy szavait és nevetni kezd.* - Akkor induljunk valamerre. Én követlek. Ha itt lakik a családod, talán eltévedni sem fogunk. Legalább is lesz aki útbaigazítson. *Lassan elindulnak, miközben Victoria még megjegyzi, hogy szerinte szép a város.* - Nos. Szeretem a zenét. A zenén nőttem fel. Szabad időmben énekelgetek, vagy jétszok valamin. Esetleg sétálgatok. Főleg mivel még minden nagyon új.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Vas. Ápr. 14, 2013 8:55 pm

    *Ahogy mesélek ugye a környékről meg arról, hogy mit csinálok, de hagyjuk.* - Van veszélyesebb is hidd el bár volt olyan is aki eltörte már a nyakát ezért. Ha szeretnéd ki próbálni csak nyugodtan. Ott van a pálya igazából csak két lökött fiút kell elkerülni.*Mutogatok a lidércek felé, akiket ugye kirakott az user lidérc-vámpírok felé.* -Olyan, hogy nem szólalok, meg az csak akkor van ha rossz a kedvem.*Felelem nevetve és integetéssel és mostanában a céggel vagyok elfoglalva meg ugye a gördeszkával és a családdal szóval..Aztán magyarázom, hogy milyennek látom a kék házat és elmosolyodom.* - Valóban. De tényleg szóval ne értsd félre. Szívesen útba igazítalak.*Mondom nevetve és valahol befordulunk figyelem közben az utcákat és így kijutunk az üzlet sorokra ahol különböző éttermek vannak plussz ugye az alagsor is itt található.* -Az jóó a zene a legjobb és természetesen szeretem azt, aki énekel. Én dobolok és gitározok. Van egy komplett stúdióm ha majd érdekel szívesen elviszlek oda.*Ajánlom fel tényleg szimpatikus a lány.* - Mondd csak hogy tetszett az első elementálmágia óra?*Érdeklődök felőle én végül is megszoktam a lépés menetet szóval nekem olyan mint a többi óra szóval.*

    //Fagy//
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Ápr. 27, 2013 8:32 pm


    [Erik Norgennel^^ A főtér mellett]


    *Azt a rohadt életbe, hogy ez milyen óra volt.. jobban is tette Amanda, hogy nem jött az órára, de ki fog akadni a bátyja, de ez nem az én reszortom lesz. A deszkámat megragadva a Cameosból kivágtatok és haladok egyenesen a főtérre ahol most rengeteg kint nem csak a gördeszkás, de az este rengetegen vannak kint. Barátnőm meg jobb, ha nem húzza a testvére agyát, tudom milyen érzés az.* - Ez béna volt, na, jó.. most én jövök.*Mondom a pálya tetejéről, ahogy felérek, és a sisakot becsatolom és csinálok egy szaltót majd, ahogy gurulok, a levegőben megperdülök, de azt hiszem rosszul tettem.. Felsikkantva érek földet.. De nem fáj az esés.* – Húgi majd legközelebb…*Feleli angyali mosollyal Robert amire csak felhorkantok.* - Szakadj meg.. inkább mutasd meg, hogy csinálják a profik..*Közlöm mire elveszi a deszkámat és csak sóhajtva nézem a srácot ahogy halad és csinálja a mozdulatokat. Nem normális rokonom van, de így szeretem. Óra után jól esik a kikapcsolódás, és azt hiszem ma nem fogok a suliban aludni. Mint minden hétvégét most is otthon töltöm, de hát nem tehetek róla. Szóval csak lesem a gördeszkásokat aztán ismételten megkapom a deszkámat és vissza a pályára.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Erik Norgen Szomb. Ápr. 27, 2013 8:46 pm

    *Erik jelenleg épp a Főtér egyik padján foglal helyet, csak stílusosan, kezében egy félig teli pohár sörrel - igen, az árusok is megérkeztek már hogy élvezeti portékáikkal színesítsék a városlakók életét - lábát keresztbe téve, egy farmer térdnadrágban, kopott tornacipőben és fekete rövidujjúban. Élvezi a jó időt, még most, este is. Elvégre, nincs hideg. Amúgy nem inni jött le, csak sétálni, de nem hagyhatta ki a lehetőséget, ugyanis az egyik bódés féláron árulja a sört, mégpedig elegáns papírpohárban, olyan fesztivál jelleggel. Ez afféle nyár nyitó Erik számára, mint valami rituálé. Számára innentől kezdődik a nyár. Szóval, csak ül ott, stíröli az arra haladó lányokat, hálát adva a hőmérsékletnek, hogy végre elérte azt a szintet, amin már előkerülhetnek a nyári, néha szemtelenül rövid, átlátszó és testhez simuló ruhák. Ez pedig Eriknek kész mennyország. Azonban a sör lassan elfogy, és ő úgy dönt, ideje tovább indulni, hátha még valami érdekes is történhet ma. Elvégre, szombat este van! Így hát Erik szépen feláll, a legközelebbi szemetesbe eldobja a poharat, majd a gördeszkások felé indul meg. Érdekesnek tűnik a dolog, hát miért ne nézné meg? Ölbetett kézzel megáll a pálya szélén és figyelni kezdi az ügyes (és kevésbé ügyes) mutatványokat. Aztán egyszer csak megakad a szeme Victorián, és elvigyorodik. Ez a vigyor pedig csak még szélesebbé válik, ahogy a lány szépen eltanyál. Egy darabig még vigyorog ott magában, majd a deszkások között szlalomozva megközelíti háztársát.* - Szép esés volt, az érkezésen még dolgoznod kell. *Áll meg mellette, immár zsebretéve a kezét.* - Nem is tudtam, hogy te ilyeneket is csinálsz. Bár ahogy nézem, nem túl régóta... *Céloz ismét az esésre, természetesen nem tudna meglenni piszkálódás nélkül. Ez van.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Ápr. 27, 2013 9:12 pm

    *Nem érdekel, az esés csak újra csinálom. Sokan csinálják ezt ahogy látni lehet. Aztán hallom amikor megszólal egy ismerős hang arra felkuncog az unokatesóm, de gyilkosan ránézek és hátra lép. Erikre is gyilkosan nézek, de őt sikeresen tarkón vágom.* - Te is szakadj meg.*Durcázom be és sóhajtok egyet. Nem vettem eddig észre a srácot, hiszen a deszkázással voltam elfoglalva szóval a ma este meg van.* - Hmm.. sok mindent nem tudsz rólam. Egyébként meg a szerepjátékozáson kívül ez az egyik kedvenc időtöltésem. Ciki igen.. félek a víztől, de az extrém sportoktól nem. Hol hagytad a barátunkat? Azt hittem vele vagy.*Kérdezem tőle hiszen Elliotot nem látom sehol. Aztán csak annyit veszek észre, hogy kikapja valaki a kezemből a deszkát és csak pislogok..* - Robert…*Szusszantok aztán nem mondok semmit és hagyom a srácot, hogy deszkázzon. Rápillantok Erikre és megfogom a kezénél és az egyik padhoz húzom, majd a zsebem mélyéből előveszek egy kisebb csomagot. Nem túl nagy. Egésznap magamnál hordozgatom, de valahogy el felejtettem oda adni a srácnak és kiment a fejemből a születésnapja.* - Szégyenlem, de boldog születésnapot utólag. *Magyarázom a srácnak és egy fekete karkötő található a csomagban. Illik nagyjából Erik stílusához és reméli tetszik a srácnak. Egyszerű karkötő ami bőrből készült.* - Ki próbálod amúgy?*Mutat a deszkapálya felé,d e ha mást szeretne csinálni a srác akkor Victoria bárhova hajlandó menni.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Erik Norgen Szomb. Ápr. 27, 2013 9:49 pm

    *Az említett kuncogására csak a fiúra vigyorog, és lepacsizik vele, ha az engedi. Azonban ekkor Vic szépen tarkón vágja a fiút, mire az sértődötten felkiált.* - Áu! Vigyázz, még a végén visszavonom azt az elvemet, hogy nőket nem bántok. *Morog még egy sort, hát igen, ez az ütés kissé váratlanul érte.* - Hogy mik ki nem derülnek... *Csóválja a fejét, egy kis szkeptikus mosollyal.* - Tudod, ha nem ismernélek, azt hinném, egy igazi gyökér vagy. Szerepjáték, meg deszkázás... Hát, nem is tudom, Vic... *Forgatja meg a szemét, majd ismét elvigyorodik és kitér az esetleges ütések elől.* - Elliot? Hát valahol a Fyronban van, az óra óta nem láttam. Gondoltam, sétálok egyet, aztán már enm volt kedvem előkeríteni. *Von vállat, elvégre nem kell állandóan együtt lenniük, így is elég sok időt töltenek egymás nyakán. Figyeli Robertet, ahogy a deszkával lelép, és megállapítja magában, hogy valamivel jobban megy neki mint a lánynak. De ezt most kivételesen nem teszi szóvá. Aztán a padhoz húzzák ő pedig nem ellenkezik, kíváncsi, hogy mire készül Vic. Ahogy meglátja a csomagot, őszintén meglepődik - hozzászokott, hogy csak Mia köszönti fel őt a születésnapján, eddig körülbelül senki mástól nem kapott még ajándékot. Így hát, hogy leplezze a meghatottságát, ismét egy beszólás mellett dönt.* - Hát nem tudom, megbocsássak-e. Ezt még át kell gondolnom. *Csóválja a fejét, azonban amikor kinyitja a csomagot, elmosolyodik és rögtön felveszi a karkötőt. A csuklóját nézegetve, még véletlenül sem pillantva fel szólal meg.* - Köszönöm. Nagyon szép. *Hát igen, ez mindig nehezen ment neki.* - Hát, kipróbálhatom, de nem ér röhögni, még életemben nem láttam ilyen izét! *Vigyorodik el ismét, majd még mielőtt ismét visszatérne a lelkizős téma esélye, felpattan és a pálya felé indul.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Ápr. 27, 2013 10:03 pm

    *Erik kijelentésére ismételten durcásan néz. Aztán Roberttel lepacsizik szimpatizál vele. Robert kivel nem? Amíg nem bántják az ő kis hugicáját.* - Amúgy ő az unokabátyám.*Magyarázza Eriknek akivel lepacsizott.* - Héé.. nem vagyok gyökér. Tudhatnád, hogy szeretek sportolni. Mit gondolsz hány lány teszi ezt?*Mutat körbe hiszen tele van lányokkal a hely. Vagy is azokkal és egy iskola társa is van még itt, ő éppen a pályán van. Aztán a deszka elvétel után megfogja a srác kezét és húzza magához az első padig és oda adja az ajándékot amit vett neki.* -Elég sok dolgom volt…*Magyarázza a lány és angyalian néz egy glóriával a feje felett.* - Baj van?*Teszi fel a kérdést hiszen észreveszi legjobb haverján, hogy valami baj van. Vagy esetleg sikerült zavarba hoznia? Ő neki tényleg nem volt ideje és most legalább van aztán a srác is itt van.* - Oké.. figyelj ne aggódj.. a kezdők 99%-a elesik vagy eltöri a térdét Biztosan ős tehetség vagy.. meg egy külön kategória. Hidd el aza lkohol is sokat segít…*Kacsint a lány és át adja a lila sisakját a srácnak.*Jól fog állni neked.*Kacsint* - Figyelj menjünk el sétálni vagy jó itt? Rég csináltunk már közös programot..*Igen Victoria határozottan pörög és most nem fog leszállni Erikről..*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Erik Norgen Szomb. Ápr. 27, 2013 10:45 pm

    *Szóval pacsizik Roberttel egyet, majd ismét Vic felé fordul. A bemutatásra bólint, és rávigyorog Robertre.* - Erik vagyok. *Nyújt neki kezet,majd ha az elfogadja, kezet ráz vele. Majd ugyebár Vicet kezdi el piszkálni a gördeszkázás miatt. A válaszra elneveti magát.* - Hát de most komolyan, értelmesebb sportot nem tudtál választani? *Csóválja a fejét, aztán a felhívásra körbetekint a pályán.* - Oké, van pár elég jó, de a legtöbb ronda, ezt be kell látnod. És ha így vesszük, akár dicséretnek is veheted, hogy belőled ezt nem néztem ki. *Vigyorodik el nagylelkűen. Na igen, azt be kell látnia, hogy Vic nem néz ki kifejezetten rosszul. Sőt. Ekkor ugyebár Vic elkezdi húzni egy pad felé, ahol ajándékot kap a lánytól, mire kissé meghatódik, amit elég rosszul leplez.* - Baj? Dehogy van baj. *Rázza a fejét csodálkozó arckifejezést öltve. Aztán pedig gyorsan témát vált, mielőtt igazán komolyra fordulhatna a helyzet.* - Oh, kössz a biztatást. Szóval egy törött térd. Megéri ez nekem? *Sóhajt egyet.* - Alkohol? Miről beszélsz te? Még életemben nem láttam olyat. *Vigyorog a lányra ismét, majd a kérdésre vállat von.* - Akár el is mehetünk, legalább kevesebben nézik végig az eséseimet. *Majd a sisakra felvonja a szemöldökét.* - Na hagyjál ezzel békén, inkább betöröm a fejem, minthogy felvegyem. *Horkant fel, és ezzel egyértelműen kijelenti, hogy ő lila dolgot nem rak a fejére. Szóval, ennyit erről.* - Tudod mit, inkább mesélj, mi újság veled mostanában? Keveset látlak a Cameosban. *Tereli el ismét a témát, persze, ha közben elindulnak valamerre, neki az is jó, igazából deszkázás nélkül is túléli a napot, talán még jobban is jár nélküle.*

    //Fagy//
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Ápr. 30, 2013 8:21 pm


    //Olvad//

    - Most már tudod azt, hogy miért húzom fel magamat folyton.*Feleli a lány és forgatja a szemét az unokatesójára, aki a deszkázás előtt tarkón vágja. Victoria gyilkosan rápillant aztán vissza Erikre.* - Nem. Mondj egyet például.. Nyáron kezdem el a bírkózást. Szóval vigyázz, mert könnyedén meg foglak verni.*Magyarázza nyelvet öltve és sóhajt utána.* - Ne aggódj. A csinos pofidtól nem is vártam volna mást…*Mondja a lány és közben a nagymamás stílust bevetve Erik arcát csipegeti, és közben angyalian néz, rá majd elengedi az arcát. Aztán jön a húzás és az ajándékozás, amire angyalian pislog és felvonja a szemöldökét.* - Norgen.. ismerlek.. szóval.*Mondja gyilkos nézéssel és nem fog témát váltani. A srácnak szeretne segíteni hátha jobb lesz tőle. Aztán amikor felhozza, hogy próbálja meg elneveti magát és és megvonja a vállát.* - Ha eltörne a kezed akkor megígérem sütök neked egy rakat édességet… – Ha Victoria süt az kész Káosz…*A lány gyilkosan tekint a pálya felé amikor a testvére beszól.* - Ne foglalkozz vele na szóval sütök neked oké?*Pislog angyalian Aztán oda adja a sisakot.* - Most miért? Cukor falat lennél vele. Naa. Vedd fel..*Kéri a lány és úgy is ő győz a győzködésben. Aztán Victoria kap egy kérdést.* - Tudod mit.. inkább megyek én is deszkázni.*Valamiért nagyon nem szeretne beszélni arról miért is nem van a Cameosban sokat. Kerüli a veszekedést és igyekszik segíteni barátnőjének plussz elkerülni néhány alakot akire nem kíváncsi na meg ott van még egy lidérc-vámpír is aki félig meddig vérbanknak használja. Erik tuti kiakadna ha ezt hallaná..*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Erik Norgen Kedd Ápr. 30, 2013 10:27 pm

    - Most miért? Én bírom. *Vigyorog Vicre az unokatesó említése után. Hát igen, szimpatikus neki a srác, elvégre egy közös pont már biztosan van bennük: Victoria cseszegetése. Aztán szóba kerül ugyebár a sport, mire Erik hangosan felnevet.* - Te? Engem? Na persze, ahhoz kicsit többet kéne edzened... Nem gondolod? *Hát igen, egy kissé túl sok ideje függ már az élete a fizikai erőnlététől, így ezzel sosem voltak problémák. Mia volt az ész, ő meg az erő. És az ügyesség. Haha, Mr Ego. Tulajdonképpen mindig is a közelharcban volt a legjobb, és mégis ez okozta a vesztét. Amikor az arcát kezdik csipegetni, csak fintorog egyet és ellöki a lány kezét, persze csak finoman.* - Hé, ezt ne! A nagynénémre emlékeztet. *Morog egy sort kissé durcásan. Egyrészt, mert akkor is utálta már, másrészt meg azért, mert valamennyire hiányzik neki. Aztán ugyebár jön az ajándékozós rész, mire Erik természetesen zavarba jön, és természetesen nem hajlandó elárulni, hogy mi az oka, mert még maga előtt sem vallja be. Ha Vic kicsit odafigyelne akkor tudhatná, hogy ilyenkor jobb tényleg békén hagyni és akkor egy kicsit alkalmasabb pillanatban majd talán, esetleg kiszedheti belőle, hogy mi baja. Most viszont nincs rá semmi esély. Így hát át is tér a gördeszkás témára.* - Tudod mit? Inkább hívj meg egy sörre! Azzal jobban járok. *Vigyorog rá.* - Na jó... a sütit is elfogadom, de ha megmérgezel... Van egy húgom, akit nem akarsz magadra haragítani, hidd el! *Csóválja a fejét nevetve, majd a sisakot másdoszorra is visszautasítja.* - Nem, biztosan nem! Ha meg kell halnom, haljak meg hősként! *Jelenti ki színpadiasan.* - Na hol az a deszka? *Kérdi, majd ha kap egyet, elkezd próbálkozni. Először csak ráál és előrelöki magát három métert, majd büszkén visszavigyorog Vicre.* - Nem is olyan nehéz. *Na persze, Erik, ennyit egy óvodás is össze tud hozni.* - Na, mesélj csak, hol tartózkodsz állandóan, csak nem előlem menekülsz? *Vonja kérdőre ismét a lányt.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Ápr. 30, 2013 10:58 pm

    *Nem felel, semmit csak a szemét forgatja. Igen Victoria inkább úgy döntött, hogy csendben meghúzódik és megjátssza a sértődös királykisasszonyt. Azután a birkózásról is szó kerül, arra felemeli a hangját.* - Erik én igen is erős vagyok! Meg tudlak verni…!!!!!!*Fakad ki és mutatja az izmait. Igen kicsit felháborodott ő azért tényleg nem gyenge lány bár sokan nem nézik ki belőle. Az arccsipkedést követően csak bólint meg pislog a srácra. Csak hülyéskedik egyébként különben is ha már összetalálkoztak akkor a srácra is rá fér Vic hülyesége.* - Ne haragudj..*Mondja a lány aztán gyorsan tovább lépnek és nem akarja megbántani a srácot sem. A sörre felvonja a szemöldökét..* - Kapsz sört is.. ráadásul süteményt is. Ne aggódj meg mérgezni nem én foglak hidd el! Amúgy is kérhetsz bármit.. Most úgy is van elég pénzem, hogy költekezzek végre beindult a meló is.*Meséli a srácnak, és tényleg hiszen azért mostanában hétvégente vásárolgat, aztán elég sok mindent csinál. Az alagsorban is dekkol vagy éppen Amandával vagy az új Sylorinás diákkal van el, de hát mindenki éli a világát.* -Lökött vagy. Nem fogsz meghalni. Hidd el!*Mondja és nevet ezen.. Először ő is ilyen volt aztán ez lett belőle. Mi lenne, ha a vízzel foglalkozna..* - Képzeld, tudom, hogy van egy testvéred, aki eléggé mogorva és antiszociális alkat. Na, jó ne haragudj. Tarkón vághatsz nyugodtan nem szokásom másik testvérét szidni.*Kér elnézést csak emlékszik nagyjából arra, hogy milyen volt a lány plusz, amiket hallhatott. Ha hallhatott.A deszkát oda adják neki arra a srác csak meg vakarja a tarkóját.* – Öregem.. ha el is el is esnél.. ne legyél olyan, mint Victoria.. – Hé.. ne emlékeztess rá.. – Te húgi.. Nem én akadtam fent a fán elsőre, amikor szaltózni akartál.*A lány durcásan néz és szusszant egyet. Igen nem szereti határozottan, ha szórakoznak vele. Aztán amikor Erik megpróbálkozik, vele tapsol és huhog.* - Kezdőként nem is olyan rossz zöld fülű.*Nyelvet öltve mondja, aztán kap egy kérdést, amire sóhajt.* - Hát a munka… akkor Amandának igyekszem segíteni és van egy új csajszi az iskolában ő neki segítek beilleszkedni még. Mostanában túl sok a dráma a Cameosban igyekszem a veszekedést és a konfliktust kerülni.*Magyarázza a fél-igazságot az érem másik oldalát nem hajlandó mondani.* - Inkább beszéljünk arról, hogy mikor tervezünk valami közös programot. Olyan rég csináltunk már együtt valamit..*Hozza fel az ötletet és igen ilyenkor a lány pattog és nem lehet lecsapni.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Erik Norgen Kedd Ápr. 30, 2013 11:23 pm

    *Amikor a lány felemelve a hangját hisztizni kezd Erik csak tovább nevet, majd megborzolja Vic haját.* - Jóóól van, kislány. Nyugi. Meg tudsz verni, oké, elhiszem. *De a nevetést nem bírja abbahagyni, annyira vicces a nála jóval alacsonyabb (és minden mértékben kisebb) lány pattogása. Oké, nyilván, lányhoz képest erős, de ő azért mégiscsak fiú, ráadásul egy olyan, aki egészen kicsi kora óta arra kényszerült, hogy megvédje saját magát és a húgát is, felnőtt segítség nélkül. Szóval, lehet, hogy méltó ellenfél lenne hozzá Vic, de az erőviszonyok elég egyértelműek maradnának még így is. Meg amúgy sem verekszik lánnyal. Aztán ugyebár jön a hülyéskedés, majd az ajándék, és szerencsére Vic letesz a témáról és nem feszegeti tovább. Viszont a sütit és sört beígéri Eriknek.* - Hmm... Lehet, hogy direkt kéne eltörnöm valamim? *Vigyorodik el a gondolatra. Na jó, természetesen nem áll szándékában ilyesmit tenni, de a süti meg a sör mindenképp hívogató ajánlat.* - Hát az király. Akkor már tudom, kitől kell kölcsönkérni. *Nevetgél magában egy sort. Hát igen, elég sokat költekezik, így gyakran kerül anyagi problémák elé. A testvére szekálására csak felnevet.* - Ugyan... Egyetértek. Tényleg antiszociális. *Vigyorog továbbra is.* - Ezt nem lehet nem elismerni, hiába cseszegethetem csak én. *Von vállat. Aztán ugyebár kap egy deszkát Roberttől, s a kísérő szavakra rávigyorog.* - Köszi, de szerintem ahhoz különleges tehetség kell. Nem adatik meg mindenkinek. *Kacsint Vicre. Aztán pedig eldeszkázgat egy darabig oda meg vissza, de végül úgy dönt, hogy nem próbál ki komolyabb figurákat. Inkább visszaszolgáltatja a deszkát.* - Köszi, azt hiszem, nem kockáztatom tovább a testi épségem. *Von vállat, miközben megáll Vic mellett.* - Értem. Azért járhatnál be gyakrabban. Alig látlak. *Húzza el egy kissé a száját. Hát igen, nála ez már igen komoly érzelmi megnyilatkozás.* - Jó ötlet. Hmm... Tudod mit? Majd kitalálok valamit. Ha nem tűnsz el megint hetekre. *Vet rá egy szúrós pillantást.* - De készülj, nem lesz unalmas! *Vigyorodik el végül ismét.* - Kezdetnek például beülhetnénk valahova és mesélhetnél a munkáról. Na, mit szólsz? *Kérdi, és ha Vic beleegyezik, akkor megkérdezi Robertet is, hogy jönne-e. Ha ő is igent mond, akkor pedig valószínűleg elindulnak egy kocsma (vagy az Alagsor) felé, hogy még elég sokáig ne érjenek haza. Úgyis ideje volt már egy beszélgetésnek, Robertet pedig tényleg meg szeretné ismerni. Így hát, élvezetes estének nézhetnek elébe...*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szer. Jún. 12, 2013 3:39 pm

    *A Fyront elhagyva körbe nézek, hogy nem e követ valaki. Igaz én mindig óvatos szoktam lenni ám az utóbbi időkben még inkább. A lányokkal meg úgy vagyunk, hogy figyelünk egymásra és minél inkább nyugodt vagyok annál jobban érzem, hogy a vámpír képességeim  felerősödnek. Szóval igen.  Eriknek még mindig nem tudom ezt is, hogyan fogom elmondani.. mert ugyan is a mai napig titkolom előle a vámpír létet. Szinte mindenki elől..de már annyira nem vagyok feltűnően eltünve mint például 1 hónappal ezelőtt. Még is most hova megyek? A kis házam felé veszem az irányt ahol éppen egy fogva tartott diák társunk van..  és mindig a főtéren át szoktam haladni. Jelenleg egy fekete sort van rajtam és egy fehér top és fehér papucs van a lábamon. A hátamon pedig a hátizsákom és természetesen úgy van ez az egész, hogy a fegyvereim nem látszódnak. Idézőjelesen hiszen kölcsönbe kaptam őket.. azért ahogy a főtéren elhaladok azért leállítanak a gördeszkások és le is pacsizok velük, de most nincsen kedvem az egészhez. Nem is úgy vagyok öltözve.. bár a főtéren a szökő kúthoz leülök és azért onnan nézem egy kicsit a többieket. Lassan már eljutok odáig, hogy vége az iskolának és hamarosan vissza Braziliába. Már várom.. A vizsgáknak is hamarosan vége, de hát az már egy másik kérdés, hogy mennyire örülök ezeknek.  Aztán majd kéne csinálni valami partit megint.. de most Erikkel is mi van ő is azért el van ám tűnve bár szokásához híven megint Elliottal lóg úgyhogy.. nem lepődök meg rajta. Most a hátamról levettem a táskát és az ölembe raktam és csak bámulok körbe és érzem a nap felé bámulok. Azért már örülök annak is, hogy meg lett oldva nem perzselődik meg a bőröm a naptól.. szóval..  egy számot kezdek el dúdolni, de valahol meg is vagyok zakkanva vagy nem is tudom meg voltam. A táskámat fogva az egyik lábammal ritmusra dobolni kezdek és mindjárt táncra perdülök.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szer. Jún. 12, 2013 4:02 pm

    - Látom jól érzed magad. Esetleg egy táncra? * kérdem meg majd leülök a lány mellé a szökőkúthoz. a Deszkámat pedig a magam mellé rakom* - Amúgy Jonathan. Jonathan Acerlot. * mutatkozom be, aztán ránézek a deszkásokra. Majd a saját gördeszkámra is. Végre jó idő van és lazaság is, hisz mindjárt vége a sulinak. Chrisnek még nem mondtam el, a dolgokat, de lassan muszáj lesz és akkor pedig jobb ha mellette vagyok. Biztos ami biztos alapon. De azt még a suli vége előtt meg kéne mondani, itt még könnyebb rá figyelni mint otthon és talán kevesebbet is kell aggódnom. De ezt most rakjuk félre és foglalkozzunk a csajjal gondolat menet után ránézek majd egy ilyen kis ingerlő nézéssel megkérdem.* - Akkor egy táncot? * és ha beleegyezik akkor fel is kérem annak rendje és módja szerint.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szer. Jún. 12, 2013 4:18 pm

    *Ahogy nézem, a többieket csak mosolygok negédesen.* - Azt hiszed, hogy olyan lány vagyok, aki egyből elolvadok a mosolyodtól?*Teszem fel a kérdésemet és megvakarom a fejem búbját.* - Már majdnem megkérdeztem mit fog hozzá szólni a menyasszonyod ehhez Acerlot.*Forgatom meg a szemem és sóhajtok egyet. Ha bár végül is flörtölés.. nem gond és azt nézzük minden okés lesz.. Bár.. * - Egyébként meg Victoria Jones vagyok és tudom ki vagy egyébként egy házba is járunk és látásból ismerem a testvéredet.. sajnos..*szusszantok és aztán kicsit sóhajtok egyet.* - Na, jó végül is.*Adom meg magam.. a tánc miatt.* - Minden lánnyal így kezdesz ki? Ez valami testvéri vonás?*Kérdezem meg kuncogva, bár Jonathan rendesnek tűnik. A táskát le is teszem a földre úgyse viszi el senki a deszkások is örülnek a suli végének úgyhogy.. minden tökéletesen alakul.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szer. Jún. 12, 2013 4:43 pm

    * csak mosolygok egyet az első kérdés hallatán de nem válaszolok rá. Szerintem eléggé egyértelmű mi lenne az.* - Hát én akkor csak annyit mondtam volna, hogy nincs menyasszonyom, de ha szeretnéd akkor lehet. * vigyorodom el. Aztán amikor bemutatkozik egy kézcsók kíséretében egy* - Örvendek *et engedek el. Majd amikor beleegyezik előszedem a zsebemből a telefonom, meg hozzá a két kis hangszórót amit kölcsönkaptam haveromtól. Majd elindítok egy számot és felkérem egy táncra. Arra meg, hogy minden csajjal így kezdek e ki csak ennyit válaszolok.* - Nem ez csak neked szól. és nem ez nem épen testvéri vonás, hisz tesómnak ott van a menyasszonya én nekem meg nincs. * mondom aztán haverokra nézek és jelzek neki majd amikor elindul akkor megcsináljuk a kedvenc táncprodukciónkat. Igen, tudjuk, hogy kell élni és táncolni.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szer. Jún. 12, 2013 5:20 pm

    *Csak a szememet megforgatom és elnevetem magamat. Szóval igen tudom én azt jól, hogy milyenek az ilyen srácok, de nem mondok semmit rá. Na, jó inkább csak a sötét gondolataim vannak jelen.. Meg hát Aaron miatt is… De az egy másik dolog volt. Az már a múlt… azt hiszem..* - Ahha.. ezt értem, de akkor is… *Nézek rá és végül is az már más kérdés, hogy mit gondolok róla bár teljesen más viselkedésileg. Szóval belemegyek a táncba.. bár picit elvörösödöm.* - Legalább te tudsz táncolni én nekem más az én táncparkettem. Egyébként meg fogjuk rá, hogy jó fejnek tűnsz.*Mondom a srácnak és egyébként valóban másnak látom. Ettől függően, hogy mi van.. * - Biztos, hogy csak táncolni van kedved?*Teszem fel a kérdésem amikor táncolunk,de igazság szerint sétálni is lehetséges. Bár ez tipikus férfi vonsá.. aki kikezd így egy lánnyal.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szer. Jún. 12, 2013 5:44 pm

    - Akkor is mi? * kérdem meg.* - szerintem azért te is nagyon jól táncolsz * mondom még neki egy ne legyél szerény arckifejezéssel.* Aztán ugye táncolunk a második számnál pedig a haverokkal előadunk egy kisebb produkciót. Ezek után kapok egy kérdést amire muszáj megállnom és átgondolni, hogy ezt most, hogy értette, de aztán úgy döntök hagyom a f****-ba hogyan értette és csak simán rávágom.* - Miért mi mást szeretnél még? Mivel szolgálhatok? * kérdem meg kisit talán eltúlzottan szerelmeskedő hangon, de úgy különösebben ez sem zavar engem. Csak örülök az élet minden egyes apró percének és élvezem, hogy egy ilyen szép csajjal vagyok. *
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szer. Jún. 12, 2013 6:51 pm

    – Semmi hagyjuk..*Vonom meg a vállam őszintén szóval nem is tudom azt, hogy mi van. Végül is egy srácról van szó. Aztán teljesen mindegy, hogy látom e máskor, hogy mi van. Mindegy is. Nem két értelműzők csak az user hülye és idióta, de hát ezt eddig is tudtuk.. * - Sétálni teszem azt. Igazából hazafelé indultam, de mindig meg állok itt a téren.*Magyarázom Jonathannak és mosolygok hozzá. Nem akarok semmi olyat, hogy tovább flörtölni vagy mi. Valószínűleg a srác igen vagy csak simán haverkodni.  Szóval, ja.  Amúgy sincsen kedvem ehhez a társasághoz szóval.* - Miket szoktál csinálni szabadidődben?*Teszem fel a kérdésemet szimplán udvariaskodásból, meg hát érdekel is. Aztán ha benne van a sétában én el is indulok a főtérről.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szer. Jún. 12, 2013 7:38 pm

    - Rendben akkor menjünk sétálni. Merre szeretnél? * kérdem meg és elpakolom a cuccaimat felkapom a gördeszkámat és a srácoktól elköszönve, megindulok a csaj után. Tényleg jó hely és sok mindent lehet itt csinálni. Aztán a lány mellett sétálva válaszolok a kérdésére.* - Hát sok mindent, gördeszkázni ugye, meg srácokkal hülyülni, úszni. // farkasként a farkamat kergetni // * sorolja fel egymás után a dolgokat.* - és te mikkel szoktál foglalkozni? * kérdi meg Victoriát és próbál minél többet megtudni majd később a lányról. *
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Victoria Jones Szer. Jún. 12, 2013 8:03 pm

    - Akár hazafelé is kísérhetnél, aztán el tudunk beszélgetni is. Rendben? Persze, hogyha szeretnél.*Mondom neki és természetesen figyelem a srácnak a jellem vonásait. Tényleg hasonlít Christopherre és tudom én azt, hogy mi van és igen azt is, hogy Chrisnek menyasszonya van. Ő változott rengeteget bár ha egymás mellé tennénk őket lehet összekevernénk.* - Na egyszer kihívlak egy versenyre.. én is szeretek és tudok is. Extrém sportok jöhetnek..*Mondom Johnnak és igen hegymászástól kezdve minden..* - Fiúk.. igen azt vettem észre, hogy szereted kergetni.. bár ezt másik haverom szokta csinálni amikor éppen nem dákó van a kezében…*Gondolok Erikre és igen a fogadásos dolgot nem lehet el felejteni.* - Meg hát szeretek zenélni, dobolni.. meg van egy divat cégem Braziliában.. jövőhéten megyek oda.. *Magyarázom tovább és ha érdekli még valami.* - Mióta deszkázol?*Teszem fel a kérdésem és tényleg érdekel.. legalább eltudok beszélgetni valakivel erről és nem csak Roberttel.*

    Ajánlott tartalom


    Főtér               - Page 4 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 5:35 am