Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+31
Agnes Gadegaard
Amanda Helgesen
Maddox Rivery
Isabella Grey
Beliar
Jesmon Helar
Simone Bellerose
Julian Steiner
Ezio Nazzaro
Dante Torres
Mesélő
Milan Wouters
Esteron Baltazaar
Jonathan Acerlot
Erik Norgen
Victoria Jones
Eliana De Lucia
Lucifer
Darioth
Michael
Raphael Walsworth
Delia
Ian
Zentai Márk
Naomi Verhoeven
Selina Crow
Kamen Grozdan Branimir
Giselle Céline Marceau
Jarek Malkova
Elizabeth Cobb
Lucien du Bois
35 posters

    Főtér

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Vendég Pént. Aug. 03, 2012 2:33 pm

    *Hírszerzők, hát persze! Ez a szó nem jutott eszébe a lánynak, de most, hogy Glória kimondta gyorsan el is raktározza. Egyébként igazán nem kell hálásnak lenni neki, egyszerűen most úgy érezte, hasznos számára, ha csöndben hallgatja a dolgokat. A kacsintást apró mosoly-félével jutalmazza, a fagyis ajánlaton pedig elgondolkodik, vagy talán inkább háztársán. Még jól jöhet, hogy ismer egy ilyen túlpörgős lányt, aki szeret nyomozni. Magában arra a döntésre jut, hogy tartania kell ezt az álarcot, mert Glória még hasznára lehet a későbbiekben, és ki tudja, talán még a bizalmába is fogadja. Szigorúan csak a távoli jövőben, de nem lehetetlen.*
    - Élek a lehetőséggel, és maradjunk annyiban, hogy ezzel egyenlíted a káromat.*Feleli árnyalatnyi hűvösséggel a hangjában, majd a lánnyal tart ahhoz a bizonyos fagyizóhoz.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Csüt. Aug. 16, 2012 5:03 pm

    *Éppen a városban volt, mert Kilian szokásához híven nyaggatta, hogy látni akarják a „Hercegnőt”, így kénytelen-kelletlen elmászott a Rontásűző társaihoz. Ott kapott egy sms-t, hogy 5-kor legyen a főtéren, és hiába magyarázott a srácnak, csak most voltak hajlandóak elengedni. Vagyis, nem engedték el, mert Kilian furcsamód túl jókedvű, ezért elkísérte a Verhoeven-lányt a főtérig, és most ott állnak a szökőkútnál.* - Killer, ugye tudod, hogy nem kellett volna eljönnöd? Nagylány vagyok, boldogulok egyedül *pillant fel a német srácra, aki elhúzza a száját, és zsebre vágott kézzel mered Naomira.*- Tudom, de azért lehet aggódni a Hercegnőért, nemde? Végül is, ha te nem vagy a Hercegeddel, akkor ki fog vezetni minket? Tudod jól, hogy egyedül Ionatan lenne képes összefogni a csapatot, és téged még mindig jobban elvisellek, mint őt *húzza el a száját, Nao pedig csak felröhög, és a vállába bokszol. * - Ó, szóval azért ragaszkodsz annyira hozzám, mert nem akarod, hogy Ionatannak több joga legyen csesztetni. Azt hiszem, megtisztelsz ezzel a ragaszkodással, Killer *kuncog a lány, amivel csak azt éri el, hogy Kilian csúnyán fintorog, a vállon ütésre pedig nem is reagál.* - Maradjunk annyiban, hogy téged jobban elvisellek Hercegnő, mert te nem csesztetsz annyit, és mázlimra nem vagy a Loielem *szusszant morcosan a srác, Naomi pedig csak vigyorogva rázza a fejét.* - Öhm, Kil. Elmennél végre? Nem kell itt szobroznod, tudod, hogy úgyis egyben visszakapsz *kacsint nevetve a másikra. Kilian pedig felmordul, körbepislant és biccent Naónak, majd a lánnyal kezet ráz, és futólépésben megindul az egyik kis utca felé. A belga rontásűző pedig lehuppan a szökőkút szélére, keresztbe teszi a lábait, és várja azt az illetőt, aki küldte az sms-t.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Aug. 16, 2012 5:34 pm

    *Nem meglepő az, hogy egy fiú ismét betoppan a főtér felé. Mivel egész nap csak gondolkodott és Victoriával beszélte meg a dolgokat nem tudta el felejteni azt amit Márton mondott neki.. ráadásul elgondolkodott rajta… „A tetteden gondolkozz el… ilyennek neveltek téged? Egy őrült szadistának? Apád sem lenne büszke rád…” Ahogy ezen elgondolkozott nem igazán tudta azt, hogy mit is tegyen. Valójában megtehetné azt, hogy nem áll szóba Naomival a történtek után.. nem közli be Victoriával, hogy azért volt az egész színjáték, mert vele tették ezt és stb.. ez nem az ő reszortja és már inkább ki fog normulni. Szóval írt egy sms-t Naominak és még kiszellőztette a fejét. Van még két elintézni valója és még szeretne Dominikkal is beszélni. Ha Mártont is lerendezte. Ahogy a főtérre ért a csuklyás alakra felfigyelt és elmosolyodott és biccent. Oda figyelt Naomira, amikor meglátta és egyelőre csak ridegen nézegette a lányt. Áll a szökőkúttól 100 méterre és közben Mártont is figyeli, majd szépen lassan vesz egy nagy levegőt és elindul a lány felé. Mit fog neki mondani? Halványlila gőze sincs. Ugye a srác talpig feketében van, és éppen érkezik egy sms neki szóval pityegés hallatszik. A srác megnézi és halványan elmosolyodik.. „Mindent bele…”* - Na, szóval.. azt hiszem itt az ideje leülni, megbeszélni a dolgokat.*Ahogy odaér, elteszi a telefont és lehuppan a lány mellé és csak méregeti a lányt. Nem most nem kell félteni, mert normális állapotban van és természetesen szedi össze a gondolatait.* - Azért jutottam erre a határozásra, hogy most, mert ha nem teszem meg akkor biztos bánni fogom. Pláne azért amit mostanában műveltem nem voltam önmagam és szégyenlem is emiatt magam és tudom én is hülye voltam, de az se jó, ha arra használom ki az embereket, hogy kihasználom. Szóval a lényeg.. te is hülye voltál és én is hülye voltál. Nem gondolkoztunk a dolgokon és elhamarkodtuk az egészet. Szarul esett ugyan és nem szeretnék találkozni azzal a sráccal.. viszont nem felejtem el azt amiket beszélgettünk. Egyetlen egy valamit sajnálok amit lehet nem mondtam. Kimondtad azt a „bizonyos” amit sikeresen elértél, hogy nálad kimondtam. Azt a húgom halála óta nem voltam képes kimondani még anyámnak sem. Ezt az egyetlen dolgot sajnálom.*Elfordítja a fejét ahogy befejezi a magyarázást és nem igazán beszél. Igen bele kezd a közepébe amiért ide hívta a lányt és most nem a szia mizu témára kíváncsi. Várja a másik reakcióját és egyszerűen nem mert a szemébe nézni a másiknak.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Csüt. Aug. 16, 2012 6:20 pm

    *Ő csak némán ücsörög a szökőkút padkáján, és figyeli a járókelőket, közben pedig a gondolatai valahol Barcelona körül járnak. Már mindent eltervezett, hogy egy héten keresztül mit fognak csinálni, Ionatanra meg Borisra rábízza a csapatot, és reményei szerint mindenki épségben megússza ezt a kis nyaralást. Most viszont éppen találkozója van, és éppenséggel sejti, hogy ki írhatott neki, így békésen merengve vár, amíg Márk fel nem bukkan. A belgának még mindig lelkiismeret-furdalása van a másik miatt, bár igyekszik kevésbé kimutatni, és eddig hiába próbálta megbeszélni a másikkal a dolgokat, az nem volt hajlandó kibékülni vele. Márk pedig valóban megtehetné, hogy levegőnek nézi a lányt, de talán az egyikőjüknek és a közös haverjaiknak se tenne jót, hiszen elég csak Dominikra gondolniuk, nemde?* - Hello. Örülök neki, hogy rászántad magad… *szól halkan a másiknak, és törökülésbe helyezkedik a szökőkút szélén. A kezeit a térdein pihenteti, az ujjaival pedig valami ütemet próbál dobolni. Nem néz a másikra, mert ő is épp eléggé szégyelli, ezért az egyik bolt ajtajára szegezi a tekintetét, és némán végighallgatja a másikat.*- Nem kell szégyellned, én voltam hülye… *kezd bele halkan, és lehajtja a fejét. Mert ha ő nincs, ha ő nem kavarja meg a dolgokat, akkor most nem lenne ez az egész, és akkor nem kellett volna megbántania a srácot.*- Jó nagy hülye voltam. Ne haragudj *horkant fel. Egyébként bűnbánó szemekkel a másikra pillant, mert nagyon sajnálja ezt az egészet, és tisztában van vele, hogy akármit csinál, vagy mond, mindig elront valamit. Talán nem is kellene társaságban lenni, végül is úgyis meg van egyedül.* - Megértem figyelj, és ígérem, hogy nemigen fogsz összefutni Milannal. Szombattól úgyse találod meg a suliban, mert nem is lesz a szigeten *mondja halkan, majd, amikor azt ecseteli Márk, hogy mit sajnál, akkor elszorul a torka, és a körmei pici karmokká alakulnak át, amiket beleváj a térdeibe.* ~ Idióta vagyok…*gondolja magában, és nem törődik a térdén lecsorgó vércsíkkal. Megérdemli, megérdemli, hogy fájjon neki, hiszen ő is épp elég fájdalmat okozott másoknak. * - Sajnálom, nem tudtam, hogy elvesztetted a testvéredet… És hidd el, biztosan fogsz találni egy olyan lányt, aki méltó hozzád, és képes téged úgy szeretni, ahogy megérdemled *jegyzi meg halkan, miközben a körmei alól próbálja kipiszkálni a vért, és barna szemeivel még mindig azt figyeli, hogy a macskakövekre hogyan csöppen le az a vörös nedű, amit a vámpírok annyira kedvelnek. Néhány pillanatig csak ül, majd köhint egyet, megköszörüli a torkát, és ismét a sylorinásra pillant.* - Márk, én kedvellek téged. Nem kezdhetnénk elölről? Nem lehetnénk haverok? *kérdi halkan, és azt is megérte, ha a másik leüvöltené a fejét, vagy egyszerűen csak ott hagyná. Megérdemelné…*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Aug. 16, 2012 7:03 pm

    *Csak beszél és beszél és elmondja a dolgokat. Kihasználta Victoriát? Igen. Még pedig elég csúnyán és nem akarta ezt, de rajta csattant az ostor. Tepernie kell a bizalomért és egyszerűen tényleg nagyon-nagyon sajnálja a másikat. Igen, mert Victoria egyáltalán nem érdemelte meg ezt a bánás módot és nem csodálja azt, hogy a fél Cameosos utálja. Igen.. ő nem kérdezz arra rá, hogy miért nem lesz a szigeten a srác, de jobban is teszi, mert jelenleg az van a fejében, hogy megverné. Képes rá, hogy ártson a srácnak és akarva akaratlanul ha nem állítják le megteszi. Aztán a hülyére nem mondd semmit nem néznek egymásra… mintha nem lenne mit mondani egymásnak. Csak sóhajt. Haragudni? Haragudni? Csak dühös inkább.. az ő szótárában soha nem volt ez a szó. Nem használta. Ő akkor is dűhős volt amikor az apját látta, hogy megölték. Magára volt és nem arra aki megölte.. ha tudta volna mi lesz akkor nem engedte volna el az apját és makacsasan követte volna és kiállt volna mellette.* - Csak dühös voltam. Tudod nekem már akkor feltűnt nála amikor meglátta a dolgot. Tudok egy két dolgot amiért ezt megcsináltam Victoriával és ha tegnap nem jöttetek volna.. akkor nem tudom mire lettem volna képes. Nem az vagyok aki iszik.. nem.. teljesen más vagyok és érzem ezt. Mintha kikeltem volna magamból és olyat tettem egy lánnyal amit nem tudom. Lehet fognak szeretni, de mikor?*Nem tudja és rápillant Naomira. Igen a kérdést a lánynak fel merte tenni és nem kérdezz rá, miért tűnik el Milan. Nem kíváncsi a Cameosos srácra és amíg nem látja addig jó. Beszélgetnek, de nincs jelenleg olyan téma. Nem kíváncsi a „szia mizura” ha lerendezték a dolgot talán. Nem üvölti le a fejét. Megtehetné.. de ő nem az a srác aki megtenné.* - Semmi baj. Nem tudhattad. Végül is nem mondtam el sok mindent magamról, mert van olyan amit még Domi sem tud és lassan ideje megbeszélnem vele.*Gondol itt az angyalokra és ezekre a dolgokra. Azt, hogy a kezei között halt meg a húga fáj neki a mai napig, nem dolgozta fel a halálát. Nem egyszerűen megint benne vannak ezek a dolgok, de mindenképpen próbálja kiverni a fejéből és inkább a jövőbe látni.* - Haverok? Inkább barátok? Tudod… ha valami van rám számíthatsz.*Feleli a lánynak és nyújtja a jobb kezét és próbál legalább egy kisebb mosolyt adni neki.* - Legalább jól smárol?*Érdeklődik Milan felől és ha megbeszélték a dolgokat igen kíváncsi rá végül is biztos vigyázz rá. Azt, hogy Milannal jóban lesz? Az még a jövő zenéje lesz.* - Amúgy van egy bűnöm… amit nagyon szégyellek, de nem szeretném azt, hogy Fredrik megtudná.. úgy használtam ki Victoriát.*Lehajtja a fejét és nem tudja azt, hogy a lány elmondta e másoknak, de végül is megérti azt, hogy Vic még fél tőle. Amúgy Naomi kezét erősen megragadja és csúnyán néz a másikra.* - Ha még egyszer megteszed ezt. Nem állok jót magamért.*A mazoistás dologra céloz és természetesen látja, hogy vérzik a lába. Igen képes volt arra, hogy megcsinálja a lánnyal és várja azt, hogy leüvöltsék a fejét.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Csüt. Aug. 16, 2012 7:42 pm

    *Hát, sajnálatos módon így sikerültek a dolgok, Márknak pedig nagy valószínűséggel sikerült olyan társaságba keverednie, akik ezt váltották ki belőle. Az pedig, hogy a fél Cameos utálja… Nos, Márknak fel van adva a lecke, hogy megbékítse őket, bár talán az Őrző fiú bizalmáért kell majd annyit dolgoznia. Egyébként, ha megkérdeznék, hogy Milan miért nem lesz a szigeten, akkor Naomi csak annyit mondana, hogy születésnapja lesz. A belga lány pedig azért nem szól a másikhoz, mert egyszerűen nem tud mit mondani azonkívül, hogy sajnálja, de azt már megtanulta, hogy nem kell állandóan bocsánatot kéregetnie, mert az egy idő után a másik agyára megy. A sóhajtásra nem reagál semmit csupán egy aprót szusszant.* ~ Mégis mi a fenét kéne mondanom? *harap az azon tűnődik, hogy valahogy jóvá tudná-e tenni a dolgokat.* - Nekem is feltűnt… És szerintem mindkettőnk fejét leordíthattad volna. Egyébként miket tudsz? Hogy Ariadne meg Vic szervezkedett? Mert ha… Ha bosszúállás szempontjából tetted, akkor nagyon nem volt szép húzás, mert nem csak ő érdemelte meg. Ugyanannyira vagyunk sárosak a dologban a Loielemmel, mint Vic és Ari. Arin akkor miért nem vezetted le a dühödet? Vagy rajtam? És… Fred tegnap szíve szerint agyonvert volna téged, de mégis bírta türtőztetni magát, sőt nem is szidott, mikor visszafelé haladtunk. Egy szót sem szólt csak zsebre tett kézzel sétált mögöttünk. A piálásról pedig szokj le, nem tesz jót *beszél halkan továbbra is maga elé meredve, a kérdésre pedig halványan elmosolyodik, és felpillant az égre.* - Ki tudja, előbb-utóbb csak megtalálod azt a lányt. Csak türelem kell hozzá, és semmi erőszak *figyel az égen egy bárányfelhőt, majd ismét lehajtja a fejét, és folytatja a merengést.* - Tudom, de akkor is… És azt hiszem meg kellene keresned Domit. Mintha kezdene hiányolni *jegyzi meg halkan, hiszen tudja ő nagyon jól mit jelent az, hacsak egy napra nem látod a legjobb haverodat, aki igaz sokkal többet jelent a lánynak, de el tudja képzelni, hogy Dominik mit gondol Márk hosszas eltűnéséről.*- Nekem… Nagyon kevés barátom van, sőt négy-öt embert tartok csak annak, és a haver meg a barát nálam… Ugyanazt jelenti. És ha bármi gáz van, akkor számíthatsz rám is, mert nem hagyom cserben a barátaimat. Jut eszembe, leállítottam Kilian-t, szóval nem fog csesztetni *kezdi kicsit akadozva, és egy megkönnyebbült mosollyal az arcán kezet ráz Márkkal. A milanos kérdésre felnevet, és nyelvet ölt.* - Próbáld ki, de amúgy jól *poénkodik egy kicsit, majd amikor Márk el kezd beszélni arról, hogy egy dolgot szégyell, akkor elkomorul az arca, a torka összeszorul, a gyomra pedig görcsbe rándul.* - Ne aggódj.. Tőlem nem fogja megtudni, mert akkor tényleg kinyír, viszont azt hiszem, hogy Victoriánál törlesztened kell…. Nagyon sokat *kezd bele remegő-akadozó hanggal, de végül sikerül megemberelnie magát, és túlteszi magát a sokkon.*~ Te kezdted ezt… *hallatszik a fejében egy számon kérő hang, mire az ajkába harap, olyan erősen, hogy az is vérezni kezd, és mikor elkapják a kezét, akkor csúnyán néz a fiúra. Nem fáj neki, ez nem tud fájni neki. Magas fájdalomküszöbbel rendelkezik hála Cornelisnek…* - Engedd el, kérlek *szusszant a lány, de figyelmen kívül hagyja a másik szavait, s végül úgy oldja meg a helyzetet, hogy árnyékká válnak a kezei, így könnyedén megszabadul Márk szorításától, s mikor ismét megjelenik, akkor a jobb alkarján egy apró, vörös csík éktelenkedik.* - Egy sebhellyel több, vagy kevesebb édes mindegy. Különben is, mindjárt begyógyul *húzza a száját a lány, hiszen a térdein lévő sebek már begyógyultak, csak az alvad vér csúfoskodik ott. *
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Aug. 16, 2012 9:19 pm

    *Igen így sikerültek a dolgok.. Nem tehet erről, hogy ilyen vagy is tehet.. de sajnálja ezerszer a dolgot. Igen.. Amit Victoriával tett az nincs mentség. Nagyon szégyenli magát és tudja azt, hogy mennyit kell tepernie az embereknél.A kérdésre felvonja a szemöldökét és elmosolyodik.* - Őőő sokat tudok, mert Victoria nagyjából elmesélt mindent és azt gondoltam, hogy kicsit megbosszulom azt, amit tett. Ez nem mentség tudom.*Feleli szégyenkezve és nincs mit mondani ezzel kapcsolatban. Még Fredrikkel le fogja tárgyalni ezt az egészet, de tudja, ő rá mire számíthat és arra is, hogy vesz egy koporsót.* - Mert Arin látszott az amin Vicen nem. Victoria olyan kislány, aki naiv és szenved és mindent elhisz.. és úgy is gondoltam. Sikerült elérni és tényleg nem volt szép húzás tőlem. Ezerszer megbántam és nem vagyok egy ilyen féreg. Nem vagyok olyan féreg, mint bárki más. Szeretném ezt bebizonyítani ezt és egyszerűen, változtatni. Bizonyítani amit te is láttál milyen vagyok..*Feleli a lánynak és nagy sóhajjal elmondja azt miért csinálta az egészet. A bosszú.. talán nem volt szép. Biztos. Nem érdemelte meg Vic, ő is tudja ezt.* - Megérdemlem, hogy megverjen. Minden joga meg van rá.*Feleli halkan és elfordítja a fejét. Számolni fog azzal, hogy mi lesz. Szóval nem kérdezi azt, hogy hova megy és hova mennek, meg minek nem rá tartozik. Igen az utazásra gondol.* - Milannal majd lefogom rendezni ezt az ügyet. Kettesben…*Feleli hűvősen Naominak és még nem tudja azt, hogy mit fog csinálni. Megverni? Lehet nem. Lehet igen.. de nem biztos . Ha beszél is vele, lehet megpróbálna balhézni a sráccal, de az nem ő lenne. Aztán beszélnek a szerelemről és csak sóhajt.* - Talán igen. egyszer csak.*Mondja sóhajtva és nem mondd semmit a szerelemről. Ő nem nyilatkozik ezzel kapcsolatban.* - Hiányolni? Majd felhívom aztán elrángatom. Úgy is sok időt töltöttem Aaronnal.*Feleli a lánynak majd utána rápillant Mártonra aki halványan elmosolyodik és közben a fejében beszél, hogy szép volt, de lesz mit megbeszélni. Ugye a titkokról és mi egymásról…* - Ahha értem. Szóval számítunk egymásra és azért megpróbálunk csinálni a programokat ugye?*Kérdezz rá Kilianra csak elmosolyodik.* - Nem kellett volna, de kösz. Dehogy próbálom ki Milant. Fúúúúúúúúúúj.*Mondja fintorogva és grimaszol. Ő nem csókolózik fiúval.. utána elmondja mi történt Vicel még amire lehajtja a fejét és nem igazán tudja azt, hogy mit mondjon még ezek után. Tervezi elmondani Frednek, mert tudja Vic nem mondta el ezek szerint és inkább ő tőle tudja meg a dolgot.* - Igen lesz mit.*Feleli halkan majd megfogja a kezeit és rápillant csúnyán.* - Mi van miért ne? Ne csinálj hülyeséget…*Kéri aggódva és maximum hagyna üzenetet Milannak a parafatáblán.* - Hülye vagy ugye tudod?*Teszi fel a kérdést majd elengedi a kezeit és fel áll a szökő kút széléről és a jobb lábát oda támasztja és vesz egy mély levegőt. Lassan indulnia kéne.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 30, 2012 7:07 pm

    *Az elmúlt két hét eseményei kissé megviselték. Amiket megtudott a nyomozás közben kimondottan sokkolták, de egyben helyére is tettek pár dolgot és megnyugvást adtak felborzolt lelke emberibb oldalának. A valódi családja viselkedése, és ahogy megtagadta a velük való közösködést mindennemű módját már eleve ösztönösen. Szinte büszke valahol magára most kicsit. Szinte! A másik része pedig hányhatnékkal küzd, hogy honnan is származik. Nem volt soha szó szerinti értelemben vett mélyen vallásos, de hogy eltűrje, hogy így hátat fordítsanak egy olyan szent és tiszta élet lehetőségének, és hogy segítsenek másoknak is amennyire csak lehet tisztán megmaradni, ... soha, semmi pénzért nem adná, nem cserélné el. A lélek üdvössége hogy halálod után hogyan éled tovább, nagyon fontos.
    Szórakozottan birizgálja a Hét Arany Cseresznyében vett kis indiai kézékszert, aminek a varázsereje annyira gyenge és elhanyagolható, és mégis Gaeának olyan sokat jelent, hogy képes volt dupla árat fizetni hogy helyben elkészítse neki Taloa. Egyszerű kis üvegkövecskék szórják a lassan lemenő nap fényét szerteszét halovány ragyogásukkal, mint akik azt mondják "nincs itt semmi látnivaló, csak egy sima csecsebecse vagyok". Holott a rejtekajtókat és dupla-falakat olyan szépen jelezni képes, hogy néha nem bírja megállni mosolygás nélkül, ha elmegy ilyesmi mellett. Jól halad a gyakorlásban. A kisebb zárakkal már boldogul, de a rejtekfalaknál még nem képes megtalálni a bejáratokat és/vagy hatástalanítani ha csapdát rejt. Dühíti? Ó igen! De ezt a dühöt minden esetben arra használja, hogy spanolja vele a tanulási vágyát. Apropó tanulás! Valami történt, és elmaradt a megnyitó! Pedig nagyon röhejesen festett abban a fekete-fehér ünneplőben. Most először lett volna rajta ilyen. Egyetlen megnyitón sem volt hajlandó magára rángatni ilyen mereven kocka egyencuccot. És a magántanítások idején meg végképpen nem kellett. Kissé unottan kanalazza az árusok egyikénél vett fagylaltot a furcsán metszett kristály kehelyből, miközben azt figyeli, hogy a az árus pakolászik. Lassan készülődne, de még vár. Gaeára. Gaea viszont a magam kis fekete ingében, fekete farmerjában és fekete mintátlan vászoncipőjében lassan és egykedvűen kanalazza a valamiért felolvadni képtelen gombócokat. Dehogy törődik ő azzal, hogy miatta talán nem ér haza a családjához időben az árus. Amíg nem teszi szóvá, addig ráér. ... Szerinte nagyon is.*
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Ian Csüt. Aug. 30, 2012 7:24 pm

    *Soha egyetlen egy pillanatra sem gondolta volna azt, hogy megpattanjon. Ha igen akkor természetesen fogja magát és rögtön a könnyebb utat választja. Ám ha valaki egy rendőr gyermeke? Akkor nem igazán tud mit csinálni.. El kell fogadni azt a tényt, hogy mindig figyelve van minden téren.* - Igen értettem bátyus. Ne aggódj.. el tudok igazodni. Van térképem annyira nem vagyok szőke.*Feleli higgadtan és a főtéren járkál a bőröndökkel. Lassan meg kéne érkeznie, de egyszerűen már elfáradt. A hosszú út Ausztráliából fárasztó tud lenni neki és egyszerűen már aludni vágyik. Még a meleg is betett neki ezért egy erős rózsaszín fekete virágmintás pántos ruha van rajta és egy fekete papucs. Imádja az ilyen színű ruhát.. a haja ki van engedve és a barna szemével a térképet nézegeti.* - Ha tudnám, merre megyek akkor biztosan oda találok. Chris jó logika tényleg. inkább menj vissza és inkább boncoljál hullákat. Úgy is annyi dolgod van, hogy nem lesz rám időd na szia tesó! Én is.*Teszi le a telefont és a táskájában kutatva keresi a papírt amit kapott. Igen.. plusz a csekkje amit majd be kell fizetnie az autója miatt és még a házat is meg kell majd néznie hiszen ide költözik ő is és a tesója is. Ő csak később. Amikor megy előre és közben pakol véletlen neki megy valakinek.. felnéz a barna szemeivel és meredten bámul az idegenre.. A telefonja leesik a földre ami után gyorsan lehajol. Nem tört össze. Ránéz Gaeára és haloványan elmosolyodik.* - Ne haragudj. Nem figyeltem.*Feleli őszintén majd a telefonjáról letörli a koszt és berakja a táskájába.* - Megtudod mondani nekem azt, hogy hol találom az Akadémiát? Új vagyok és nem tudok eligazodni a városban.*Remek megoldás ez.. vad idegentől megkérdezni a testvére biztosan díjazná. Hát igen. Ártatlanul pislog a lányra várva a megfelelő választ. Nem szeretne most fagyizni így is tele ette magát a hajón. Amúgy a táskáján látszik, hogy oda van rakva mind a két oldalon egy-egy ezüst tőr a vérfarkasok ellen.. akkor az egyik zsebben ott virít egy víz ami szentelt víz a démonok ellen. A karó hol található? Az a táskájában van a tetején. Nem kispályás a lány mindenre fel van készülve.. plusz vadász is a drága.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 30, 2012 7:41 pm

    *Éppen egy adag fagyit rak a szájába, amikor valami vagy valaki meglöki. Látta ő hogy felé tartanak, de nem hitte volna hogy neki is mennek. A perifériás látása jó. Nem mondhatni hogy túl jó, de van. A kanál még kilóg a szájából, amikor felnéz a lányra, majd lassú mozdulatokkal húzza ki a majdnem torkára szaladt fémet, miközben pislogás nélkül merev arccal nézi és méri végig a másikat. Az Akadémiát keresi. Ezüst tőr a csaj oldalain, és még ki tudja mi mindent lehet nála, ha hagyja láttatni az ezüstöt. Neki csak a kézfején csillogó kis ékszerecske ezüst. Ez kis extra Taloától Gaeának. Most se dobótőr, se más nincs nála. Védelme ettől még nem kevésbé gyengült. Ha kint mászkál bizony egy testőrféle kóvályog a közelében mint elektron az atomja körül. Nem különös képen zavarja, hiszen amúgy a házvezetőjéről van szó. A drága vámpír az árnyékosban cselleng. Ott tartottunk hát, hogy Gaea kihúzza a kanalat a szájából, és lassan, mint valami Toldi, a kanállal a helyes út irányába mutat. A fagyi csak nem fogy, még csak továbbra sem olvad. Pedig ez zavarja a vörös lányzót. Egy fagyi akkor jó, ha képes olvadni is. Ez meg itt... BÉNA! Mi az hogy egy fagyi nem olvad? Jégkehelybe tették talán? Nem. Akkor lefagyott volna már a keze amivel fogja. Fintorogva visszaadja az árusnak a nyalantot, és kifizeti bőséges borravalóval, majd mosolyogva megköszöni. Aztán újra a lány felé fordulva kissé kedvesebben lerendezi a dolgot.* - Ha szeretnéd, szívesen elkísérlek. Úgy is lassan vissza kell mennem, ha nem akarok büntit kapni. Nem mintha most még szigorúan vennék ha kimaradok. Oda tartozom ugyanis én is. *Mutat a kitűzőjére majd vállat von és elindul az előbb mutatott irányba.*
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Ian Csüt. Aug. 30, 2012 8:00 pm

    *Bénázott. Nem tehet róla.. de az út is kimerítette és mindenféle képpen szeretne már pihenni. Azután még szólni az igazgatóknak, akik megmutatják a lánynak a helyet vagy eligazodik. Még nem is tudja pontosan azt, hogy mit fog csinálni. Először talán szerez egy idegen vezetőt, mert, ahogy tanulmányozta a sulit eléggé hatalmas az akadémia és el is lehet tévedni. Bár ez a gimnáziumban úgy is sikerült, hogy tudta az óráit, de ez már változott neki. Az időt már rég át állította, hiszen próbál a Britekhez igazodni. Ausztrálián kívül nem igen járt más országban. Neki a tengerpart a minden, meg a Surfözés.. ez hiányzik is majd neki. Aztán rápillant a lányra.* - Ha gondolod, szívesen veszek másikat neked.*Ajánlja, fel azután az iskoláról kérdez. Igen amúgy a tőrök csak a védelemre szolgálnak neki.. ezt elég tudni mindenkinek. Mire kell neki valójában az maradjon egyenlőre titok. Rápillant Gaeára és haloványan elmosolyodik.* - Köszönöm, hogy megmutatod. Én Nora Farrel vagyok azt hiszem a piros ház. Cameos jól mondom? Perathon úrnőnél kell jelentkezzek.*Mondja a lánynak és jön a bemutatkozás. Igen nem igazán tudja a varázsló iskolákat hiszen fél éve tudja azt, hogy boszorkány. Lassan ha elindul a lány indul a másikkal együtt.* - Hova valósi vagy?*Érdeklődik a dolgok iránt és imád ismerkedni is.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 30, 2012 8:17 pm

    *A fagyiját nem bánja, a tőrök meg nem rá tartoznak ugye, hogy mire kellhet a ... khm ... boszorkánynak. Ő már rég túl nőtt az efféléken. na jó, nem rég, de már nem kíváncsiskodik, csak elfogad. Az gyorsabb és hatékonyabb. Elfogadni adatokat és szitukat, de embereket, azt fenntartásokkal. No nem mint a fajt, hanem mint a két lábon járó, beszédképes, értelmesnek nevezett lényeket.* - Igen, a vörös az a Cameos. És a fene tudja, de mintha az Úrnő lenne a házvez. Nem figyelem igazán. *No nem fővesztést szeretne, de őt komolyan nem az érdekli ki van a ház élén, hanem az, hogy vezeti. És arra nagyon nincs panasza.* - Amúgy szia Nora! Én Gaea vagyok. Mivel más Gaea nevű nincs a körletedben, szerintem elég ha ennyit megjegyzel, és messziről jöttem. Jobb ha ennyit tudsz. *Kacsint a lányra, és elindul ugye vele a megfelelő irányba. Nem, nem a Banyaház felől kanyarral, csak a legegyenesebb és legszélesebb úton, ami nyílként mutat a sulira. Eltéveszteni sem tudná már, csak az aki térképet böngészve próbál közlekedni.* - Amúgy szépek a tőreid. Nekem is vannak, de bumeráng dobótőrök. *Bök a lány oldala felé, majd lopva a háta mögé néz, hogy jönnek e utána. És bizony ott az az árnyék, és bizony jön. Kivédhetné ha akarná, de szándékos a kíséret a börtönben történtek óta. Szándékos, és szándékosan látványos, hogy aki nem vak, kiszúrhatja, hogy a vörös nőszemélyt bizony követik mindenhova.* - És amúgy te honnan jöttél, és miért pont itt tanulnál? ~...és amúgy semmi közöm hozzá és nem is nagyon érdekel, csak játszom a kíváncsit hogy lefoglaljalak és jól essen neked a kedvességem.~ *Megigazítja a haját, betűri a füle mögé ahogy vissza néz a lányra, majd kilép, hogy legyen oka Norának is. A nap lement, és nem nagyon szeret ilyenkor őrzőt játszani gyámoltalan tinik felett. Nincs kirendelt embere. De ne is legyen soha, kívánja ezerrel. Nem neki való hogy pesztrát alakítson. Önmagát megvédi, és mást is lekötelezett már bőven hogy az ő formás hátsóját és tollas hátát védje, szóval neki ez bőven elég. De hogy mint koloncot a nyakába vegyen valakit és terelgesse, na neeeem! Még mit nem! Gyereke sem mostanában lesz az is tuti!*
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Ian Csüt. Aug. 30, 2012 8:45 pm

    *Hát igen amennyit tud az iskoláról. Ha bár az igazgatókról ugye annyit tud, hogy együtt dolgoznak és egy két dolgot még megpróbált megtudni, de nem igazán sikeres. Igyekezett a testvére mindenkiről kideríteni dolgokat, de hát, na. Óvatosan kell bánni a kis csajjal, mert ugyan is ő eléggé benne van ezekben a vadászatos dologban. Nem véletlen vannak nála speciális tőrök, de ezt nem hangoztatja. Nem.. Gyilkos csak az olyanokat bántja, akik ártatlanokat bántanak. Szóval tiszta sor. Aztán csak figyeli Gaeát és elmosolyodik, amikor bemutatkoznak egymásnak.*~De jó egy ember!~*Szusszantja majd utána fogja magát és elindul a bőröndjével.* - Rendben! Nekem ennyi is megfelel.*Válaszol a honnan jöttésre és aztán még is vesz két gombóc eper fagyit. Azután a tőrös dologra haloványan elmosolyodik és utána csak biccent.* - Köszönöm. A testvérem kollégája készítette nekem. Mindegyiknek meg van a maga specializált tulajdonsága. Mind a két tőrön van egy rúna, ami plusz védelmet és erősséget nyújt.*Meséli lelkesen a lány és igen. Rengeteg ilyen fegyvert készített már az ismerősük. A felét otthon is hagyta, vagyis nem.. Mert nem hozhatta el. Azután jön egy kérdés, amire haloványan elmosolyodik.* - Ausztráliából jöttem Sydneyből.*Feleli lelkesen majd a következő kérdésre is egyértelműen felel.* - Azért, mert ez egy ígényes iskola és jónak tűnik. Nem rég tudtam meg, hogy varázsló vagyok azután néztek nekem egy iskolát. Igen a hazámtól és a barátaimtól messze van, de a legjobbaktól akarok tanulni!*Feleli lelkesen és igen ő mindig is így gondolkodik a dolgokról. Bár fajokban még tanulnia kell, de a legtöbb idegen lényre vigyázz. Igen ő tudálékony és okos és szeret mindent előre tanulni. A gyakorlat már nehezebben megy neki. Főleg emberként ha bár nem zavarja ez a tény.* - Te miért itt tanulsz?*Kérdezz rá és haloványan elmosolyodik. érdeklődik majd utána fogja magát és felemeli a bőröndjét. Ő mindig szeret előre tanulni és mindig is érdeklik a dolgok. Mindentéren…*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 30, 2012 9:12 pm

    *Meg várja azt a két gombócot Norával, majd a rúna dologra csak biccent. Nem árt, és soha nem haszontalan egy sem ha pengén van, ezt tudja jól. De ha már ott az ezüst, és amúgy visszacsapó a jószág, ráér akkor rúnázni úgy érzi Gaea, ha akkor és ott fontos. Az ezüst amúgy eléggé puha fém ehhez, és hegye is van amivel pillanatok alatt bele lehet vésni a hat bármelyikébe bármit amihez ért. Végtére is vadász ő is vagy mi a fene. No de nem ez az, ami mostanában neki fontos. Nem rohan a vad után! Sokkal jobb ötlete támadt. És úgy tűnik, az már bizonyítottan működik is. Amúgy meg hogy ki vadász kire, ... minden csak szemszög és nézőpont kérdése. Egyéb vektorok is léteznek, de ezt most inkább hagyjuk. Hogy a mozgató rugócskákról szót se ejtsünk. Gyűlölet, faji és egyéb okokból, stb. Amikor Nora a csomagjai vonszolása közben kifejti, hogy a legjobbaktól szeretne tanulni, egy pillanatra megrebben a szeme, aztán szó nélkül hagyja. Jók vagy sem, tény, hogy sokan jönnek ide ezért. Gaea talán szintúgy ezért lett ide küldve, ... talán nem, ki tudja. Mindenesetre ha nem küldik is itt kötött volna ki. És amikor erről faggatnák, hát őszintén szólva vakarhatná azt a vörös üstökét, és magyarázkodhatna egy darabig, de nem az a fajta valaki.* - Csak úgy. Most itt van dolgom, és ez a suli van a legközelebb. *Jön egy sumák válasz, és kerge nyúl legyen ha az Ausztrál csaj többet ki tud szedni belőle a témában.* - Amúgy Ausztrália jó hely. Főleg az a szikla a semmi közepén, az a szent hely. Hogy hagyhatjátok, hogy bárki rá tegye a lábát? Cipóstül ráadásul! És háromszázan másszák meg naponta a száraz évszakban! *Na ezt valóban nem érti. Számára ami szent, azon nincs mit szépíteni. Mocskolni igen, mint ezesetben is látható, mert szegény aboriginálok is hiába kapták vissza mint a saját területüket és természetvédelmi helyet, attól még a sok hülye turista leszarva hogy másnak mi szent, megmássza! * - Úgy tudom csak tavaly hárman is leestek róla. Én nem engednék oda föl senkit az biztos! *És komolyan is gondolja. Aki lábbal-nyállal illetné, leölné ott helyben.*

    // kívánságra Eper Fagyi //
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 30, 2012 4:32 pm

    *Éppen most végzett a könyvesboltban, így kényelmes, de mégis sietős léptekkel érkezik meg a főtérre. Immár egy hónapja itt él, mégis, egészen eddig senkit nem sikerült találnia, aki be tudja juttatni a Fyronba. Meglepetésszerűen akar felbukkanni, ugyanis nagyon kíváncsi rá, hogy Sammy mit fog reagálni, ha meglátja. Egyáltalán megismeri majd? Hiszen nem látta már hosszú évszázadok óta... Ő pedig sokat változott. Az után, hogy csodálatos módon sikerült elmenekülnie a Lidércvadász karmai közül, hála az édesanyjuknak, kénytelen volt a saját lábán boldogulni. Ráadásul amikor meghallotta, hogy Sam bosszúhadjáratba fogott, úgy döntött, nem hátráltatja őt, engedi, hogy a saját útját járja, és nem adja meg a lehetőséget, hogy Samet vele zsarolhassák. Még a nevét is megváltoztatta... Istenem, milyen jó érzés is megszabadulni a Cecilia Robertson névtől! Milyen felemelő, hogy a könyvesbolti munkaadója Selina Crow-ként ismeri! Épp ideje volt már. Közel négyszáz évet kellett álnéven élnie, egyszerűen sok volt. De most, hogy már nagyjából elültek a háború nyomai, végre újra önmaga lehet. Persze ugyan az, aki régen volt, sosem lesz újra, elvégre azóta már nekromantává vált, és noha nem veszett ki belőle teljesen az ifjú Selina színtiszta szeretete és őszintesége, nagyon sokat változott. Ki tudja. Talán Sammy tényleg nem ismerné fel. Kicsit megrázza a fejét, és körbepillant. Utána járt az Akadémiának, ráadásul sok boltosnak és itteni ismerősének mondta, hogy szeretne bejutni a Fyron falai közé, lehetőleg úgy, hogy senkinek ne legyen lehetősége ezt előre tudni, csak annak az egy embernek, aki bejuttatja. Mindig az volt a válasz, hogy kell neki egy összeköttető, csak hát olyant a semmiből nem fog szerezni. Szóval halkan sóhajt, amikor most sem lát semmilyen biztató jelet, hogy márpedig most szerencséje lesz, és sietős léptekkel tovább halad. Kezében négy, vaskos kötetet visz, amiket a könyvesbolt selejtezésre ítélt, ő maga viszont érdekesnek tartott, így megkérte a főnökét, hogy hadd vigye el. Egyébiránt egy sötét, szürkéskék ruha van rajta, amely hosszú ujjú, a vállát viszont elegánsan szabadon hagyja, az alja pedig a földet sepri. Gyönyörű, göndör, szőkés haja lágyan omlik alá egészen a háta közepéig, és ahogyan lép, ki-kivillan a ruha alól a fekete magassarkú csizma. Tökéletes, jéghideg szépség. Azonban a dolgok még neki sem mindig alakulhatnak hibátlanul: ahogyan sétál, az egyik kisgyerek hirtelen átrohan előtte az úton, és ahogyan hirtelen megtoppan, a könyvek miatt elveszíti az egyensúlyát, és ha valaki nem segít neki, akkor bizony nagyot koppan a főtér kemény kövezetén.*
    Delia
    Delia


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Delia Vas. Szept. 30, 2012 4:45 pm

    *Ő aztán köszöni, szépen teljes mértékben jól van. Ha bár ez csak a látszat, hiszen azt, hogy ő meglepődött a diákjaik teljesitményén hiszen volt, aki beszámolt neki a dolgokról. Inkább nem foglalkozik vele természetesen. Egyéb gondja baja is meg van, hiszen a névtelen levél miatt örjöngött még az éjszaka közepén. Szóval egyelőre azt a titkos írást próbálja megfejteni. Miről is van szó? Egy levél egy ismeretlentől.. Még nem mutatja, meg senkinek egyelőre igyekszik megfejteni a rejtvényt, hiszen bár jól, érzi itt magát, azért még is Roxfort a mindene. Kiszabadult az iskolából és egyenesen elindul a főtér felé onnan a Morsaconra veszi az irányt. Mindenesetre az fiatal férfi gondolataival van elmerengve. Egyébként a haja fel van zselézve és most egyszerű fehér inget visel és egy sötét farmert hozzá egy fekete cipellőt. A zsebében a telefonja jobb oldalán kedvenc ezüstöt tőre balján pedig a kis kaliberű fegyvere. Biztos, ami biztos nála van.. a dolgozat és a házi feladatok javítása most sok volt neki és még meg kell írnia még pár órát és még a kirándulást is le kell szerveznie.. Látja ám a gyerekeket, hogy szaladgálnak az úton és a fejét csóválja amolyan „kölyökök… bezzeg az én koromban címmel.” Ahogy közelebb ér észreveszi azt, hogy egy nő egyensúlyozni próbál. Reflexszerűen kapja el a nőt.* - Segíthetek?*Érdeklődik a lány felől, és ha elfogadja a segítséget, akkor elveszi a könyveket a hölgytől.* - Reed Denkeynek hívnak, és önt?*Érdeklődik ha bár alig járkált kint Qarinban még sem mondhatja azt, hogy nem látta őt.. hiszen annyi ember meg lény él itt, hogy már semmin sem lepődik meg.*
    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Raphael Walsworth Vas. Szept. 30, 2012 4:58 pm

    *Rég volt már, hogy elhagyta az iskola területét, de most épp az Officiumból tart visszafelé, hiszen volt néhány ügy amit el kellett intéznie, de mivel tisztázódtak a dolgok, ezért halkan dudorászva ballag Qarin utcáin. A gondolatai valahol a jövőbeli kovácsműhelye körül járnak, hiszen gyerekkori álma az, hogy legyen egy saját műhelye. Régen, az édesapjának rengeteget segített, így hát nem csoda hogy Fyron ő tölti be a fegyvertáros szerepét. Persze, azt se szabad elfelejteni, hogy a férfi amikor nem vadászott, akkor zsoldosként dolgozott a középkorban, és néha bizony – mikor kiderült, hogy tehetséges a kovácsolás művészetében -, akkor bizony jó sokszor felbérelték. Ezekkel a gondolattokkal sétálgat az utcákon, amikor néhány suhanc felcsapódik hozzá. Amióta Raphael itt él, és néha kiteszi a lábát a városba, akkor a kölykök mindig megtalálják. Szereti a gyerekeket, ezért most is kedélyesen társalog velük mindenféléről, bár többnyire a srácok a férfi páncélzatáról és kardjáról érdeklődnek, amitől soha nem válik meg, ő pedig boldogan mesél róluk különféle színes történetekkel színezve a mesét. Aztán, mikor Raphael kiér a főútra a gyerekek elköszönnek tőle, neki pedig szerencséje van megcsodálni, ahogy Reed épp leszólít egy fiatal hölgyet. Összeráncolja a homlokát, és nagyléptekkel megindul a furcsa páros felé. Mikor odaér, lefékez, és halvány mosollyal az arcán a fiatal nőre pillant.*- Üdvözletem a szép hölgynek. Üdv, Reed. Mondd csak Reed, nincs jobb dolgod, mint a fiatal, városi hölgyeket zaklatni? *szólal meg halkan a férfi, majd a nő felé fordul, hogy bemutatkozzon.* - Bocsánatot kérek a faragatlanságomért, Raphael Walsworth vagyok. Kegyedben kit tisztelhetek? *mutatkozik be, és ha Selina engedi neki, akkor kezet csókol a nőnek, majd ismét a démon professzorra pillant.* - Nem festesz valami jól, barátom. Remélem, nem tervezed a kisasszonyt az ostoba szóvicceiddel háborgatni *intézi szavait nyugodtan Reed-hez, majd egy lágy mosoly jelenik meg az arcán, és ismét a nő felé fordul.* - Segíthetünk valamiben? Ha jól sejtem kegyed új lehet errefelé…
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 30, 2012 5:19 pm

    *Szerencséje van: amikor elveszíti az egyensúlyát, egy férfi elkapja a karját, és segít neki megállni a lábán. Szóval ha az sikerült, halkan szusszant, és egy kézmozdulattal maga elé lebegteti a könyveket, hogy kevesebb gondja legyen velük, aztán Reedhez fordul.* - Köszönöm, uram. *A könyveket viszont mint mondtam, meg tudja oldani, de azért így megköszönte a felajánlást és a segítséget is. Aztán megkérdezik a nevét, azonban amikor válaszolna, megérkezik még egy férfi, aki valamiért furcsán ismerős neki. Szóval eltűnődve figyeli a lidércet, miközben megrázza a fejét.* - Ugyan, nem számít. Az úr nem volt faragatlan *veti közbe, majd már emeli is a kezét, hogy Raphael megcsókolhassa, amikor azonban meghallja a nevet, elkerekedik a szeme.* ~ Raphael Walsworth? Hiszen ő Sam barátja volt! Lehetséges lenne, hogy az iskolában dolgozik? ~ *gondolkozik izgatottan. Persze közben rájön arra is, hogy kérdeztek tőle valamit, így fölényesen elmosolyodik, és válaszol.* - Nocsak, fel sem ismersz, Raphael? Igaz, nagyon különbözöm attól a kislánytól, akinek a legidősebb bátyjával mindig is olyan jóban voltál... De azért adok még egy esélyt, hogy kitaláld, ki vagyok én *mondja. Valóban kíváncsi, hogy ezzel a segítséggel rájön-e a másik, vagy kénytelen lesz ő megmondani a rejtvény megfejtését. Persze Raphael nem ismerte annyira, mint Sammael, szóval eleve kisebb az esélye arra, hogy azonnal rájöjjön, ki is ő, de azért egy próbát megér a dolog. Az ostoba szóviccekre hidegen felkacag.* - Ó, biztos vagyok benne, hogy Reed - ha nem haragszol a tegezésért -, nem untatna engem. De valóban, segíteni tudnátok: nem ismertek véletlenül valakit, aki a kastélyban dolgozik? Lenne ugyanis valaki, akit szeretnék meglátogatni odabent, de hát egy egyszerű könyvesbolti segéd nem igazán sétálhat fel csak úgy az Akadémiába *mondja, egy szomorúnak tűnő sóhajjal. Határozottan ért hozzá, hogy hogyan kell manipulálni az embereket. Ahogyan már mondtam, nagyon sokat változott... Egyébként beszéd közben gyengéden megérinti Reed vállát, képességét használva arra, hogy a démon készségesen a segítségére legyen.*
    Delia
    Delia


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Delia Vas. Szept. 30, 2012 5:36 pm

    *Hát igen Reed is szereti a gyerekeket, hiszen ő kisebbeket is tanít. Rossz csontokat.. akiket szeret. Ugye segít a hölgynek és elkapja természetesen. Bemutatkozik is a démon férfi majd nemsokkal később megjelenik Raphael is, amire csak összeráncolja a homlokát és hűvösen felel neki.* - Foglalkozz azzal, amivel szoktál kedves Raphael.*Feleli ridegen és igen ő nem nőzik most már különösebben.. Van olyan, akit szeret, de ez valóban igaz szerelem lenne? Ki tudja, de valamit tényleg érez iránta… és ez a különös benne. Utána az újabb megszólalásaiért csak a tarkóját vakarja meg.* - Mondtam.. Foglalkozz a dolgaiddal Raphael, éppen elég baj van így is. Elnézést a viselkedésemért.*Fordul közben a lányhoz, és ugye ha engedi, akkor elveszi a könyveket..* ~Miért is ilyen az élet? Bonyolult…~*Gondolatai kavarognak és amúgy valóban nincsen valami, jól hiszen tudni illik meg is van rá az oka, de ezt nem fogja elmondani egy idegennek.* - Ismerik egymást?*Jön a kérdés és felvonja, a szemöldökét majd azután rápillant a hölgyre. Ő bizony két helyen is tanít és helyettesít jelenleg. Amikor megérintik, a vállát természetesen haloványan elmosolyodik. Azután rápillant Raphaelre és utána vissza a hölgyre és újra elmosolyodik.* - Én helyettesítek éppen és drága Raphael barátom fegyvertárosként dolgozik ott. Miért érdeklődik? Tudunk segíteni?*Ajánlja is fel a szolgálatait, hiszen valóban nem juthat be úgy senki, hogy engedély nélkül. Ha bár nem zavarja a manipulálást, legalább elterelődik a gondolata. Egyébként a tegeződésre bólint és természetesen megengedi. Ő mindekivel így viselkedik kivéve egyetlen egy emberrel, de azt úgy is tudjuk ki az. Sóhajtozik egyet.* - Merre jártál egyébként?*Pillant Raphaelre és igen érdeklődik iránta már nyugodt hanggal. Egyből át tudna változni idegbeteggé, de igyekszik kontrollálni az erejét és jelenleg hatásos.* - Vagy úgy kérdezem inkább kit keres az Akadémián?*Érdeklődik és visszapillant a hölgyre. Igen próbál mind a kettővel foglalkozni.*
    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Raphael Walsworth Vas. Szept. 30, 2012 5:45 pm

    *Hát mivel csak erre tud felmenni a kastélyba, ezért sikerült belefutnia Reed-be meg a számára egyelőre ismeretlen hölgybe.* - Épp azt teszem, Reed. Egy lovag nem csak a fegyverforgatáshoz ért, hanem védi a gyengéket és a nőket. Na, meg szemmel tartják az olyan kétes alakokat, mint amilyen te vagy *reagál hűvösen a másik férfire, de nem különösebb izgatja ezek után. Reed-re nem igazán reagál, inkább Selinával foglalkozik. Aztán, mikor a nő megszólal, csak halványan elmosolyodik.* - Szerencséje, mert nálunk nem úgy mennek a dolgok, mint a Roxfort környékén *szól halkan, majd ha a nő a ténylegesen kezet nyújt neki, akkor megcsókolja, és amikor visszahúzódik, akkor a nő szavaira neki kerekednek el a szemei, és döbbenten pislog rá. * ~ Ki ez a nő? *Mered lesokkoltan Selinára, közben pedig azon gondolkozik, hogy honnan is ismerhetné. Hiszen elég kevés barátja élte túl a háborút, akinek pedig testvérei voltak… Akinek testvérei is voltak és ép bőrrel megúszta az nem más, mint Sammael, de hát neki meghalt a családja! Értetlenül figyeli Selinát, egyszerűen képtelen elhinni, hogy a másik életben van még.* - Te… Meghaltál *suttogja halkan. Képtelen elhinni, hogy Selina nem egy szellem, egy varázslat, de valahol mélyen örül neki, hogy viszont látja a másikat, és persze azért is örül, mert ha Sammael ezt meg tudja… Ha Sam megtudja, akkor talán ő is boldog lehet, hogy nem maradt teljesen magára a világban. Aztán a Reed-re és a szórakozásra tett megjegyzést elereszti a füle mellett, csupán a segítségre reagál.* - Történetesen ismerünk, hiszen mi is azok vagyunk, csak Reed hajlamos elfelejteni, hogy ő itt csak vendég *felel nyugodtan, bár azért picit látszik, hogy nem szimpatizál a démonnal. Maga sem tudja miért, de nem kedveli a férfit. Aztán a látogatásra halványan elmosolyodik, és megrázza a fejét. Sejti ám, hogy kit akar meglátogatni.* - Nos, tudod kedves Selina, örülnék neki, ha velem tartanál majd a kastélyba. Sok mindent kell majd mesélned *nevet fel halkan. A walesi lidércnek sejtései sincs, hogy Selina mennyire változott meg, így aztán azzal se különösebben törődik, hogy a nő megérinti Reed vállát. Őszintén szólva igyekszik túl tenni magát a meglepetésen, ezért néhány percre teljesen elcsendesedik. Aztán Reed kérdésére megrázza a fejét, és szürke tekintetét ráemeli.* - Nem hinném, hogy vagyunk annyira jóban Reed, hogy az orrodra kötöm a dolgaimat. Hivatalos ügyben jártam *felel tömören, majd a következő kérdésre felszusszant.* - Nos, sejtéseim szerint Sammael Crow-t, igaz Selina? *válaszol még a hölgy előtt, és egyébként az se érdekelné, ha Reed megtiltaná neki, hogy beengedje a nőt. Mivel ő régebb óta él itt, régebb óta dolgozik és mindkét igazgató jó barátja, ezért meri feltételezni, hogy Reed nem igen avatkozhat bele a dolgaiba.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 30, 2012 6:09 pm

    *Érzi, hogy van némi, ha nem is nézeteltérés, de egyfajta feszültség a két férfi között, és szórakozottan figyeli, ahogyan azok rivalizálnak. Érdekes, de amikor férfiak vannak a közelében, azok egyébként is a legtöbbször összekapnak... Persze egyértelmű, hogy a téma most különbözik az átlag megszokottaktól, de hát az alaphelyzet mégis csak ugyan az. Ő, meg két férfi, akik egymást marják. Ez a gondolat gúnyos mosolyt csal az arcára, amit aztán gyorsan el is tüntet, amikor Raphael bemutatkozik neki. Miközben a lidérc gondolkozik, ő Reedhez fordul, hogy megválaszolja a meglepő kérdést.* - Nos, én ismerem őt. A kérdés, aminek a megválaszolására éppen várunk az, hogy vajon ő ismer-e még engem *mondja egy halvány, felsőbbrendű mosollyal, majd amikor meghallja Raph szavait, hidegen felkacag.* - Helytelen következtetés, de sikeresen kitaláltad, hogy ki vagyok. Selina Crow *fordul egy pillanatra Reedhez, hogy a másik is megtudja a nevét, majd visszafordul, és gyengéden végigsimít Raphael arcán. A keze jéghideg, épp úgy, mint a tekintete és a szavai.* - Nem kell aggódnod: száz százalékig életben maradtam. Ha esetleg még mindig tartod a kapcsolatot a bátyámmal, kérlek ne szólj neki a dologról, meg szeretném lepni egy kicsit *kéri a fegyvertárost, majd ugyebár Reed esetében némi manipulációt is bevetve igyekszik elérni, hogy bejuttassák a kastélyba.* - Ó, igen, tudnátok *mosolyog számítóan a démonra.* ~ És akartok is, főként te ~ *teszi még hozzá gondolatban. Aztán amikor Raph felajánlja, hogy felviszi a kastélyba, felnevet, és a tekintetében látni, hogy ez afeletti öröm, hogy elérte a célját. Aztán amikor a lidérc egyből válaszol az igazgatóhelyettes kérdésére, bólint.* - Jól sejted Raphael. Minden bizonnyal szörnyűségesen hiányzom neki *válaszol, és látszik rajta, hogy valóban érdekli, hogy mi van Sammaellel, de azért mégis az az elsődleges, hogy a dolgok úgy alakuljanak, ahogyan neki az neki megfelel.* - Az előbbiekből úgy érzem, te még nem ismered annyira Samet, jól sejtem, Reed? Tudnál nekem mesélni arról, hogy milyennek látod? Bocsáss meg Raphael, de a te véleményed nem tükrözné kellően a változásokat, mert te régen is ismerted *veti oda a másik lidércnek, majd biztonság esetére még halványan rá is mosolyog, a "De persze te nem bánod, hogy egy kicsit nem foglalkozom veled, hiszen örülsz annak, hogy egyáltalán láthatsz, hogy életben vagyok" üzenettel, és utána teljességgel a helyettesre irányítja a figyelmét.*
    Delia
    Delia


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Delia Vas. Szept. 30, 2012 6:33 pm

    * Jól érzi a hölgy, bár ebben az esetben gyilkosan mered Raphelre és innentől kezdve nem is foglalkozik vele. Addig a pillanatig, amíg ugye meg nem tudja kicsoda. Igazság szerint nem is ismeri annyira Raphaelt csak látásból, de inkább el van a Roxfortos dolgaival. Igen mivel arra koncentrál, hiszen vannak párbajok és külön órái is amiket át írt arra, hogy hétvégén.. Utána ugye feleli, hogy ismeri a fegyvertárost és felvonja a szemöldökét.*~Nem lep meg..~*Persze ezt gondolatban. Egyébként ugye lehet manipulálni a férfit.. Utána meghallja a nevet és összeszűkíti a szemeit.* - Selina Crow…*Ismétli és kérdően néz a hölgyre.* - Gyereke vagy milye? Ez vicc..*Igen hitetlenkedik, hiszen azt is tudja, hogy van még egy Crow viszont az alkalmazott és teljes mértékben hasonlít Sammaelre viszont nem tudja elképzelni Selinát… mindenesetre ugye érdeklődik és haloványan elmosolyodik, de mint mondottam igyekszik nem foglalkozni Raphaellel.* - Szívesen bekisérünk kedves Selina.*Feleli automatikusan, de ő tényleg szívesen segít az embereknek.* - Hogy érted, hogy nem haltál meg?*Eljut a tudatáig a következő dolog hiszen értetlenkedik maga előtt. Utána fejcsóválva csak elmosolyodik, de most azért mert jól esik neki. A gondolatai elterelődnek és igyekszik nem az estére gondolni. Így is rövid a határidő, ami miatt nem tud lenyugodni. A kérdésre csak bólint, hogy nem ismeri Samet, jól hiszen ő teljesen más környezetben él és természetesen dolgozott. Nem igazán követi a lidércek életét és nem csak az övékét.. el van ő a maga kis világában.* -Jól sejted valóban. A Roxfortban dolgozom teljesen más körülmények között és ez az egyik ok, amiért nem jól ismerem. Amikor tehetem, figyelek a diákokra, mert megkértek rá. Milyennek látom?*~Szadista pszichopata.. ja.. pszicho az Piton. Inkább csak szadista.~*Nem mondja ki hangosan a gondolatokat, viszont haloványan elmosolyodik és természetesen válaszol neki.* - Szimpatikus egyéniség már ha nem órát tanít.. egy nagy kérdős jel, de amúgy meg van az a szigor is ami kell egy iskola felügyeléséhez.*Feleli egyértelműen és igen tényleg ezeket mondta. Hogy miért? Tényleg így látja és valóban az óra tett be neki..* - Miért kérdezted?*Érdeklődik és csak elmosolyodik haloványan.*
    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Raphael Walsworth Vas. Szept. 30, 2012 6:38 pm

    *Hát, Reed az egyetlen, akiben nem tud teljes mértékben megbízni. Talán azért, mert alapból elítéli mindazt, amit Reed testesít meg, hiszen valamilyen szinten sejti, hogy Reed-nek bizonyára rengeteg nő ügye volt már, és ez az egyik dolog, amit ő a legjobban elítél. Mellesleg Reed gyilkos pillantását figyelmen kívül hagyja, hiszen ő nem fog értelmetlen vitába avatkozni, a férfi későbbi értetlenkedésein pedig csak bosszúsan forgatja majd a szemét. Ez van, ha nem hozzáértő emberek ütik bele az orrukat mindenbe. Aztán ugye ő a maga részéről teljesen ledermed Selinán, és igyekszik kényszeríteni az elméjét, hogy visszaemlékezzen. Végül csak eszébe jut, hogy ki lehet ez az nő, ami által még jobban lesokkol, hiszen úgy tudta, hogy Sammael-en kívül az összes Crow meghalt.* - Sajnálom, én csak azokkal az információkkal rendelkezem, amiket a testvéredtől tudok *vonja meg a vállát, majd kicsit zavartan elmosolyodik Selina bemutatkozásán. Nos, legalább az emlékei nem hagyták cserben. * - A testvére. Nyissa ki a szemét jó ember, és meglátja, hogy nagyjából egyidősek! *Felel bosszúsan Reed-nek, mert ez azért már érzékenyen érintette. Nem csak Selina miatt, hanem Sam miatt is. Nem tudja miért, de Crow-ék dolgait hajlamos magára venni. Aztán mikor Selina végigsimít az arcán csupán megborzong, és tesz hátra egy lépést. Na igen, mióta meghalt a mennyasszonya nem sokára testi kontaktust kialakítani bármilyen nővel (ez alól Tyaeloria kivétel, hiszen őt azért mentális erővel nem tudja végig cipelni a fél világon, hogy visszajutassa Fyron-ba). Szóval picit meghátrál, és a fiatal nő észre is veheti, hogy Raphael nem kicsit jött zavarba. Fogalma sincs róla milyen érzések kavarognak benne, nem kell neki még ez is.*- Napi szinten beszélek a testvéreddel, ugyanis ő a munkaadóm *szólal meg picit fagyos hangon az előbbi miatt, aztán a kérésre biccent. Nem fogja elárulni Sam-nek, de segíteni fog, hogy a másik bejuthasson az iskolába. Selina nevetésére megint csak kirázza a hideg, de nem szól egy szót sem. Csak próbálja feldolgozni a dolgokat. Ha Selina megúszta… Lehetséges lenne, hogy az ő családjából is túlélte volna valaki? Hiszen az öccseitől régebben elszakadt… Nem, nem lehet az, hiszen az összes halálhírről értesítették, és Arthur édesanyján meg az egyik öccsén kívül más nemigen élhette túl…* - Meg hiszem azt kedves Selina. Nagyon érzékenyen érintette a halálotok *felel komoran, majd arra, hogy bocsánatot kérnek csak nevetve legyint.* - Semmi gond. Valóban régóta ismerem, és egyre kiállhatatlanabb lesz, szóval Reed tudna mit mesélni róla, hiszen én pontosan tudom, hogy mit miért tesz *felel halkan, aztán ismét elmerül a gondolataiban, amik többnyire Selina felbukkanása, Sammael és a családja körül forognak.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 30, 2012 7:02 pm

    - Nos, azt hiszem tényként kezelhetjük, hogy Sam némileg helytelen információt birtokol rólam *válaszolja elnéző mosollyal, majd felnevet Reed kérdésén, hogy ugyebár mégis milyen rokonságban van Sammaellel. Raphael heves szavaira csak nyugtatóan int egyet.* - Ne aggódj, kedves Raphaelem, nem vettem magamra. Hízelgő, hogy ennyivel fiatalabbnak hisznek a koromnál *válaszolja, de a valódi kérdésre Reed már megkapta a feleletet, így azt ő a továbbiakban figyelmen kívül hagyja. Egyébként a fegyvertáros borzongása nem zavarja különösebben, bár eltűnődik rajta, hogy vajon mi okozhatja ezt a fajta reakciót, de leginkább csak elméletben izgatja a kérdés, nem éppen azért, mert aggódna a lidércért.* - Ó, remek *bólint egy halk kacajjal kísérve. Egyébként ő azt feltételezi, hogy Raphaelt az ő megváltozása rázta meg ennyire, elvégre amikor legutóbb találkoztak, ő egy ártatlan, lelkes, életvidám kislány volt, most viszont... Nos, vélhetően egy jégcsappal lehetne a legközelebbi rokonságba hozni, már Sam után.* - Ez egy elég bonyolult történet. Leegyszerűsítve az a lényege, hogy még a lidércvadászat elején megtámadták a családunkat, és mindenkit lemészároltak, kivéve Samet meg engem. Azonban rólam senki nem tudott, ezért lepődött meg ennyire Raphael is, és ezért fog elájulni a bátyám, ha megismer *nevet fel, láthatóan előre élvezve a testvére reakcióját. Hát, van róla elképzelése, mit fog érezni a Lord, ha rájön, hogy az imádott kishúga túlélte a támadást. Arra, hogy az igazgatót nagyon érzékenyen érintette a haláluk, csak bólint, miközben a lelki szemei előtt megelevenedik a kép, ahogyan az anyja rákiabál, a bátyjára, hogy menjen, mert ők már elvesztek, látja Sam kétségbeesett, sebzett tekintetét, amikor végül az anyja könyörgésének engedve megperdül, és rohanni kezd, hogy legalább ő továbbvigye mindazt, amit a családjuk mindig is képviselt. Egy gyors fejrázással elhessegeti a gondolatot, és inkább elkezd kérdezősködni Sam felől. Elvégre nem árt előre tudni, hogy mivel kerül majd szembe, ha belép a bátyja irodájába... Arra, hogy Sammael egyre kiállhatatlanabb lesz, felnevet, de valahogy még mindig hiányzik az a boldogság, az az élet-teliség, ami egy nevetést igazivá tesz. Ez után érdeklődve hallgatja Reedet, és az utolsó mondatra elégedetten bólint.* - Nem is vártam tőle kevesebbet. Raphael, mondd csak, tudsz valamit a szerelmi életéről? *kérdezi megcsillanó szemmel, és hát na, ez sem elhanyagolható kérdés. Arra, hogy miért kérdezi, csak egy hideg mosollyal vállat von.* - Nem árt informálódni. Ha időközben egy pszichopata tömeggyilkossá vált, jobb, ha tudok róla *válaszolja. Persze az ilyen jellegű változás inkább vele kapcsolatban kerülhetne szóba, de sajnos Sammaelnek nem lesz lehetősége előre informálódni, mielőtt találkoznak.*
    Delia
    Delia


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Delia Vas. Szept. 30, 2012 7:34 pm

    *Természetesen meg van lepődve azon, amikor bemutatkozik a lány. Miért is? Azon nem, hogy Raphel ismeri, ő nem igazán szimpatizál vele. vélhetően, mert nem ismerik ilyen jól a férfit. Szóval.. egyébként meg hitetlenkedik azon, amit lát. Milyen rokona lehet? Egyébként, meg amikor természetesen megszólal Raphael szúrósan rátekint, és csak fintorog egyet.* - Szerintem, amíg itt vagyok addig kerüljük el egymást. Nem tudom mi a bajod, kedves Raphael viszont azt hiszem én jobb ha távozom.*Feleli nyugodtan attól függően, hogy ideges igyekszik a hidegvérét és természetesen ahogy tudja majd el fogja kerülni a lidércet.* - Elnézést kérek kedves Selina, én is szívesen beviszem az iskolába, hogy láthassa Sammaelt viszont halaszthatatlan dolgom akadt. A további szép estét. Raphael.*Ugye elköszön a hölgytől illedelmesen és tényleg segítene neki, de egyenlőre mással van elfoglalva amit nem köt mindenki orrára. Egyébként Raphaelnek csak biccent majd fogja magát és az Akadémia felé veszi az irányt és megkeresi Gwendolynt hátha tud neki segíteni és vélhetően időben. Ha ez meg van hát akkor.. ki tudja mik fognak még történni..*

    Ajánlott tartalom


    Főtér               - Page 2 Empty Re: Főtér

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 9:43 pm