Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+8
Catherina C. Williams
Amélie Deneuve
Castin Noyers
Esteron Baltazaar
Rebecca Taylor
Morianna S. Clasqua
Amarilla Darwin
Jesmon Helar
12 posters

    Ötödik Fyron Találkozó, Tata

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Ötödik Fyron Találkozó, Tata - Page 2 Empty Re: Ötödik Fyron Találkozó, Tata

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Aug. 22, 2013 10:31 am

    Csak hattal számolj Lil ugyanis mínusz Sayon. Mert Sayon beteg és bár nem annyira nem teljesen biztos benne, hogy be merje e vállalni ezt az utazást. Szóval, majd lehet, hogy holnap reggel vagy délután meggondolom magam, de egyenlőre úgynéz ki, hogy Sayon othon marad és gyógyulgat... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

    Szemét ez az élet...
    hülye betegség...
    ha reggelre sikerül felülkerekednem az önsajnálaton akkor utazom.
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ötödik Fyron Találkozó, Tata - Page 2 Empty Re: Ötödik Fyron Találkozó, Tata

    Témanyitás by Chloé Laneth Csüt. Aug. 22, 2013 8:36 pm

    Én arra gondoltam, hogy vinnénk akkor ilyen paprikás rudakat. Tehát valami sósat. Nem akarok édeset sütni. xD Az úgy jó? Vigyünk még valamit?
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Ötödik Fyron Találkozó, Tata - Page 2 Empty Re: Ötödik Fyron Találkozó, Tata

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Aug. 22, 2013 11:55 pm

    Mónival időközben megtárgyaltam, hogy hoz egy csomag grillkolbálszt is Smile
    Gini hoz még rágcsálnivalót meg elvileg innivalót, Sam majd itt vesz valamit nálunk, Rilla hoz szalonnát és szószt.
    Most rövid leszek, ígérem Smile
    Programterv: Reggel 10:23-kor találkozunk a vasútállomáson, elmegyünk busszal hozzánk (1db buszjegy), itt sütés, játékok, beszélgetés, minden egyéb, aztán délután pár órával a koncert előtt elindulunk, sétálunk a városban, majd 7-kor koncert. Utána beülünk valahova a városban, persze csak ha szeretnétek Smile Ezt követően nyugovóra térünk... (művészi-Lil xD)
    Szerintem számoljatok kettő buszjeggyel, bár elvileg csak egyre lesz szükség (reggel, mikor hozzánk megyünk). Egy buszjegy ára: 230 Ft
    Egyéb költség ugyebár a koncert, diák: 500 Ft, felnőtt: 1000 Ft.
    Tehát, találkozunk szombaton, reggel (hajnalban) 10:23-kor Very Happy Már nagyon várlak titeket Very Happy <3 Bármiféle óhaj-sóhaj-panasz-probléma jöhet ide.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Ötödik Fyron Találkozó, Tata - Page 2 Empty Re: Ötödik Fyron Találkozó, Tata

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Aug. 24, 2013 9:39 am

    Jó találkozót lányok! Sajnálom, hogy a betegség miatt nem lehetek ott én is...

    Ajánlott tartalom


    Ötödik Fyron Találkozó, Tata - Page 2 Empty Re: Ötödik Fyron Találkozó, Tata

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 12:41 pm