Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Fredrik Laine titkos blogja

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fredrik Laine titkos blogja Empty Fredrik Laine titkos blogja

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Jan. 23, 2012 10:14 am

    Első nap a Cameososok közt

    Nos, mivel is kezdjem pompás weboldalam következő fejezetét? Talán nem ártana mesélnem a szobatársaimról, és az első olyan napomról, mikor két percnél tovább tartózkodtak a jelenlétemben a szobatársaim. Nem fogok olyan részletesen mesélni. Inkább nagy vonalakban írom le, hogy mi történt tegnap este, és kisebb beszámolót tartok idióta szobatársaimról.

    Az este:

    Nos, az öcsémmel beszéltem chaten, mert ő a jó házba került. Bekapcsoltam neki a webkamerát lássa mit művelnek ezek itt lent. Egyenlőre (vagy talán szerencsére) csak ketten vannak még itt. Az egyik gyerek mióta betette a szobába a lábát vihogott, a másik meg hisztizett szóval érdekes lesz, ha a továbbiakban velük kell élnem. Ezenkívül még a Cames Őrző csajt is berángatta egy Erethonos a beszélgetésbe szóval ő is végignézte a jelenetet. Meg ugye az öcsém, aki a haverjaival a földön fetrengett, és vihogott, mint állat. Lényegében ennyi.

    Alexander Marceau, avagy a szőke hisztis herceg

    Szóval ez a szöszi kis mitugrász angyalka, aki magát sztárnak képzeli már délután óta hisztizhetett a telefonba. Igazság szerint lecsaptam volna, de vagyok olyan kedves, hogy nem nyírok ki senkit a második napomon. Kiderült, hogy annak a lánynak a rokona, aki tegnap engem meg Eliast felkísért a kastélyba. Sajnálom szegény lányt... A hisztérikát meg majd megfojtom álmában.

    Kamen Branimir, avagy a fekete hajú vihogógép

    Nos, ő lényegesebb normálisabb, mint a Szöszi, bár elég keveset beszéltem, mert többnyire vihogott. Miután lelécelt a Hisztérika azután, viszont egész jól elbeszélgettem vele. Talán kedveli fogom. DE CSAK TALÁN! Ha választani kéne Szöszi, és Vihogi közt akkor Kament választanám...

    Nos, most nem írok többet, úgyis folyamatosan írok ide. Azt hiszem lefogom foglalni ezt a gépet...
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fredrik Laine titkos blogja Empty Re: Fredrik Laine titkos blogja

    Témanyitás by Fredrik Laine Kedd Jan. 31, 2012 5:36 pm

    A csata elkezdődött


    Jómagam- mocskos angyal meccs: 1-0

    Tehát minden egy sorsdöntő szép, sőt mesés délutánon történt az eset. Tehát Qarinba mentem terepgyakorlatra, és kisebb felfedezőtúrára, mikor rábukkantam egy számomra felettébb vonzó helyre. Hármat tippelhettek mi az. Naná, hogy egy ködös, elhagyatott temető. Így ott kezdtem szórakozni. Igaz egyszer majdnem kidöntöttem egy sírkövet, de sebaj. Szóval edzek, és mi száll le előttem? Naná, hogy az a mocskos angyal. De ő nem látott. *szélesen vigyorgó szemét fej.* Tehát kicsit szívattam. Bekamuztam neki, hogy egy szellem vagyok, aki meg akarja ölni. A hülyéje még el is hitte. Aztán miután leléptem nehogy kitörjön belőlem a röhögés még előtte közöltem vele, hogy ezek után „kísérteni” fogom. Szóval elszórakozok. Rohadtul elszórakozok vele. A szárnyát is megvágtam, de túléli. Sajna, mert a suliban nem gyilkolhatok, de kerüljünk ki innét el teszem láb alól. Addig is játszom az ártatlant vele szemben. Így volt ez akkor is, mikor a társalgóban fogadtam. Nos eléggé kikészült, látszott rajta. És engem nagyon jó érzéssel tölt el, hogy kínozhatom. Azt hiszem még jó darabig játszogatok vele. Talán egészen becsavarodik a végére…

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fredrik Laine titkos blogja Empty Re: Fredrik Laine titkos blogja

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Márc. 03, 2012 8:45 am

    Mozgalmas napok

    Elég régóta nem vezetem a blogomat, sajnálom. De szeretném leszögezni, hogy rengeteg dolgom volt. Ezeket azt hiszem pontokban fogom összefoglalni.

    – Nem volt lelkierőm frissíteni a blogot, mert a szüleim halálának az évfordulója volt.

    – Nem foglalkoztam most a gépezéssel, ugyanis a haverom, ¬ Lasse is a Fyron tagja lett, és minden időmet többnyire vele töltöttem, vagy az öcsémmel voltam.

    – Harmadik pontom pedig az, hogy részben nem is voltam itt, mert Mikháel visszakísért Finnországba, és meglátogattam a szüleim sírját.

    – Meg enyhén szólva a szokásosnál is jobban kiakadtam, mikor megtudtam, hogy az egyetlen angyalt, aki képes velünk normálisan viselkedni… Na mindegy. Szóval elrabolták, a Lord meg nem hagyta, hogy Londonba menjek. Végül Lassének kellett visszarángatnia, aminek az lett a vége, hogy verekedtünk, és Raphael mikor meglátott minket egyszerűen bezárt a fegyvertárba. Tehát mondhatom rohadt "jó" volt az a nap.

    Hogy mi történt bővebben nem vagyok hajlandó kifejteni. Legyen elég annyi, hogy most sok minden keresztbe tett nekem, de igyekszem folyamatosan írni ide. (Már ha Lasse hagyja…) Ja igen, és a szőke piperkőct most már tényleg kinyírom. Mert ha tényleg miatta került a bajba a húga akkor beverem a képét, kiosztom, és jogosan is teszem majd. Most meg nyugton maradok. Kimegyek, iszok egy pohár vizet, majd Lassével megyünk edzeni, utána meg a városban bolyongunk.
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fredrik Laine titkos blogja Empty Re: Fredrik Laine titkos blogja

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Márc. 10, 2012 11:24 pm

    2011. 03. 10.
    Ez a bejegyzés elsősorban neked szól drága testvérem! Örülnék neki, ha végigolvasnád, mert órák hosszat írtam csak azért, hogy tudjad miért kell szégyellned engem, és én miért gyűlölöm magam.

    Nem szeretnék azzal fáradni mi történt a mai nap. Dióhéjban annyi, hogy a reggelem azzal indult, hogy egy lányt vihettem fel az ispotályba, mert ha nem járok arra akkor Nate megöli a csajt.

    Tehát a lényegre térnék. Szeretnéd tudni miért vagyok olyan, mintha kifordultam volna magamból? Nem tudom már magamban tartani ezt a dolgot. Nem akartam ezt a terhed rád rakni, de úgy látszik kénytelen vagyok elárulni neked mégis mi az én legnagyobb bajom. Azt mondtad szégyellsz. Hát ha tudnád én mennyire szégyellem magam! Egy barom vagyok nagyon jól tudom. Megérdemeltem azokat amiket a fejemhez vágtál, viszont most már tényleg itt az ideje, hogy elmeséljem az én történetemet.

    Tudod, mindig is irigyeltelek téged, mert képes voltál túllépni a Halálukon, én viszont megrekedtem az önmarcangolás szintjén. Fogalmam sincs hogy csinálod öcsi, de a szó szoros értelmében csodállak téged, hogy volt annyi erőd, hogy talpra állj. Én viszont erre még egy ideig képtelen leszek. Hidd el, nagyon igyekszem, de… Egyébként fogalmam sincs mit érzel ezzel a témával kapcsolatban, hiszen nem szoktunk róla beszélni, de akkor én most leírom Neked, hogy mi az én álláspontom.

    Gondolom Te is tisztán emlékszel Arra a napra. Tudod, én azt gondolom, hogyha nem lettem volna olyan hülye, és nem rohanok oda Apához akkor Anya a mai napig élne. Tudod nagyon jól, hogy Anya az életét és a vérét adta értem, értünk. De! Ha nem ugrott volna elém akkor soha nem hal meg, és akkor békében élhetnél Vele, és nem kellene szégyellni, hogy milyen bátyád van. Azon a napon én elrontottam mindent, és szenvedésre kényszerítettelek Téged és saját magamat. Azon a véleményen vagyok, hogy nekem meg se kellett volna születnem, hiszen csak egy sorscsapás vagyok, aki elvette a szülei életét, és a saját öccsét tönkretette lelkileg. Bevallom neked régen elég sokszor megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek, de túl gyáva voltam ahhoz, hogy végezzek magammal. Aztán mivel elkerültünk az Intézetbe a tanítások annyira hatottak rám, hogy elvette az eszemet a rasszizmus, és egyszerűen nem bírtam ésszerűen cselekedni. Csak csináltam azt, amit mondtak nekem, és élveztem is, hogy gyilkolok. Mert az idők során beképzeltem magamnak, hogy minden szemét angyal később Lidércvadász lesz, ha nem állítom meg őket, és ezért az életüket vettem. Persze, te nem tudod, hiszen nem voltál ott. De az értékrendem kicsit megváltozott. Most már nem bántok minden angyalt, hiszen tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki olyan, mint a lidércvadász. De az Intézmény tanításai épp elegendőek voltak arra, hogy az önmarcangolásomat dühöngő pusztítássá alakítsam át. Azt hiszem a Mesterek részben kihasználtak minket. Kihasználták a szenvedésünket és a gyászt. Legalábbis nálam biztosan ez a helyzet. Mára bánok mindent, amit tettem, és Lainát is le kellett volna állítanom, mikor megölte a Sädet védő angyalt. De nem tettem. Istenem, nem érdemlem meg a bocsánatodat, de magát az életet sem. Nekem nem lenne szabad Itt lennem. Próbálok változni, de fogalmad sincs milyen nehéz. És… Félek. Nehéz bevallani, de én félek az ilyen szintű változástól. Nem tudod hányszor kívántam azt, hogy ez bár meg se történt volna, vagy hogy bárcsak képes lennék olyan hamar talpra állni, mint Te. De nem. Nekem idő kell ehhez, mert elvakít a gyűlölködés, a gyász, de legfőképp a félelem. Ha újra kezdhetnék mindent, hidd el nekem, hogy teljesen másképp viselkednék. Annyiszor kívántam, hogy olyan legyek, mint Régen. Öcsi, ígérem Neked, hogy megpróbálok olyan lenni, mint akkor. De ha hasonlítok is az akkori önmagamra akkor se leszek teljesen olyan. Megpróbálom visszafogni a kirohanásaimat, a káromkodások számát is csökkentem és MEGESKÜSZÖM NEKED, hogy IGENIS MEG FOGOK VÁLTOZNI. Csak kérlek adj egy kis időt. Megpróbálok kevésbé bunkó és rasszista lenni. Ha nagyon akarod akkor igyekszem nyitni mások felé, de nem akarok még egyszer összetörni. Nem lenne erőm arra, hogy eláruljanak, és pedig a padlóról kelljen felküzdenem magam. Nem mondom, hogy könyörgök a bocsánatodért. Nem mondok semmit. Minden egyes szavad igaz volt, és nagyon is röstellem a viselkedésemet.

    EZENNEL KIJELENTEM, HOGY FREDRIK LAINE A VILÁG LEGNAGYOBB IDIÓTÁJA!!!

    Viszont azt hiszem befejezem az írást, mert ha ennél jobban bele mennék akkor az összes könnyem kifolyna, és így is eléggé nedves már a terítő a könnyeimtől. Igen, bőgök. Beismerem, nem túl férfias, de bőgök. Nem vagyok olyan érzéketlen, mint amilyennek tűnök. Szerintem ezt te is tudod. Csupán… Hagyjuk. A lényeget leírom, és mielőtt elaludnék a billen azelőtt még szeretném elküldeni.


    Ajánlott tartalom


    Fredrik Laine titkos blogja Empty Re: Fredrik Laine titkos blogja

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 2:43 pm