Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

HTML kódok

Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.

HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

Témanyitás by Alise Rubenis on Szer. Ápr. 18, 2012 8:32 pm

Ne aggódj. Olyan szívós, mint egy csótány. Még a harmadik vh-t is túlélné! – Thierry… Hiányzott a cinizmusod. *Öleli meg az öccsét, majd kicsit eltolja magától.* - Te öcskös. Nem nőttél néhány centit? – Nem, szimplán te mész össze nővérkém. *Nyújtja ki a nyelvét a srác, mire Gis halkan felkuncog.* - Lehetetlen alak vagy öcsi! – Tudom, de így szerettek. Egyébként szívesen segítenék, de… Az egy dolog, hogy begyógyítok néhány törést, és kirángatni ezt az idiótát a kómából. *Gis egy barackot nyom a srác fejére, mire az morcosan felhúzza az orrát. Thierry elvágódik a pótágyon, és Gisre pislog.* - Te figyelj, ha kártyázni akarnék vele megmozdulna? Vagy tegyél mellé állatot! Esetleg hozd ide Brigitte-et. - lightsteelblue

Ne aggódj. Olyan szívós, mint egy csótány. Még a harmadik vh-t is túlélné! – Thierry… Hiányzott a cinizmusod. *Öleli meg az öccsét, majd kicsit eltolja magától.* - Te öcskös. Nem nőttél néhány centit? – Nem, szimplán te mész össze nővérkém. *Nyújtja ki a nyelvét a srác, mire Gis halkan felkuncog.* - Lehetetlen alak vagy öcsi! – Tudom, de így szerettek. Egyébként szívesen segítenék, de… Az egy dolog, hogy begyógyítok néhány törést, és kirángatni ezt az idiótát a kómából. *Gis egy barackot nyom a srác fejére, mire az morcosan felhúzza az orrát. Thierry elvágódik a pótágyon, és Gisre pislog.* - Te figyelj, ha kártyázni akarnék vele megmozdulna? Vagy tegyél mellé állatot! Esetleg hozd ide Brigitte-et. -slategrey

Na milyen?^^" Meg is van. Danke schön. ^^

A szülei korán meghaltak, így került a Riga környéki Rontásűzőkhöz.  Ők nevelték fel, nekik köszönheti az életét, csakhogy harminc évvel ezelőtt egy küldetés alatt elkerekedett az erdőben, s mire újra visszatalált a társaihoz, addigra szinte mindenkit lemészároltak.  Egyetlen nap leforgása alatt elveszítette az újdonsült családját, a barátait és a Loeilének is nyoma veszett. Így hát a klán vagyona rámaradt, ő pedig a pénzt arra használta, hogy beutazta a fél világot, nyelveket tanult, pincérkedett, zenélt és próbálta elfelejteni, hogy milyen is Rontásűzőnek lenni. Akármennyire is akarja néha kénytelen kisebb szörnyvadász munkákat vállalni, és a testén virító rúnák is folyton emlékeztetik a múltjára. Persze, amikor épp nem a múlton töpreng, akkor hihetetlen jókedvvel pörög.

Tyaeloria Perathon magányos lett városija
    Horváth Réka
    Horváth Réka

Témanyitás by Horváth Réka on Szer. Ápr. 18, 2012 9:10 pm

Király, imádom Thierryt! *-* Ellepik a Marceauk az iskolát :'D xD Very Happy

Egy látó angyal-vámpír, aki kapott egy második esélyt az életben, hogy bosszúja beteljesülhessen, cserébe pedig Isten hűséges katonája lett. Viszont ahogy hazament, minden elképzelése romba dőlt, valamint most már homály fedi gyilkosa kilétét, szerelme pedig újra a régi. Hogy hogy történthetett mindez? Maga sem tudja, de egyben biztos, ha a keze közé kapja azt, aki ezt az egészet kitervelte... Nos, abban nem lesz semmi köszönet.
    Rosetta M. McCarthy feltámadt, bosszú éhes angyal-vámpírja
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Csüt. Ápr. 19, 2012 10:52 am

A szeretet hét vonása: kedvesség, türelem, megbocsátás, udvariasság, alázat, nagylelkűség, őszinteség.-Lightgreen
    A szeretet hét vonása: kedvesség, türelem, megbocsátás, udvariasság, alázat, nagylelkűség, őszinteség.-lightcoral

Igen.. de ez valakinek a hibája miat tvan, hogy nem bírtam várni Razz Szerintetek jó ez a szín? mert ehhez a képhez nehéz választani.. próbáltam a természethez nézni a hajához nehéz.. wááá... >_< a lightcoral biztos szerintem ^^
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.

Témanyitás by Michael on Pént. Ápr. 20, 2012 9:30 pm

Nos, szín kéne tehát akkor... Alapvetően a burlywoodra gondolnék, de azért nézzünk körbe, végül is úgyis kell valami aláírás is...

Hiszek abban, hogy létezik valami, ami segít majd nekem, ha hozzá fordulok. Például ha igazán pozitív módon járok el, hiszek abban, hogy ez a pozitív magatartás válaszra talál. Hiszek abban, hogy életemet a lehető legbecsületesebben, legtisztábban, legtiszteletreméltóbban, legőszintébben, és... nem erőlködve vezessem. - bisque

Hiszek abban, hogy létezik valami, ami segít majd nekem, ha hozzá fordulok. Például ha igazán pozitív módon járok el, hiszek abban, hogy ez a pozitív magatartás válaszra talál. Hiszek abban, hogy életemet a lehető legbecsületesebben, legtisztábban, legtiszteletreméltóbban, legőszintébben, és... nem erőlködve vezessem. - #4C58A6

A hozzászólást Michael Cobb összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 12, 2012 5:52 pm-kor.
    Emeline Thienen
    Emeline Thienen
    .::Tanár::.

Témanyitás by Emeline Thienen on Szomb. Ápr. 28, 2012 7:14 pm

Öhm. Igen, újabb.>< Lisa retteghet... És kéne valami szín. Azt hiszem a silver az biztos.

"Tanuld meg élvezni az életed minden pillanatát! Légy vidám most. Soha ne várj kívülről jövő dolgokra, hogy azok tegyenek boldoggá majd valamikor a jövőben. Légy tudatában annak, hogy milyen értékes az az idő, amit eltöltesz, mindegy hogy a munkáról vagy a családról van szó. Minden percet élvezni, és ízlelni kell. " - silver

"Tanuld meg élvezni az életed minden pillanatát! Légy vidám most. Soha ne várj kívülről jövő dolgokra, hogy azok tegyenek boldoggá majd valamikor a jövőben. Légy tudatában annak, hogy milyen értékes az az idő, amit eltöltesz, mindegy hogy a munkáról vagy a családról van szó. Minden percet élvezni, és ízlelni kell. " -whitesmoke
    Yan Antonov
    Yan Antonov

Témanyitás by Yan Antonov on Hétf. Május 07, 2012 3:05 pm

Na, az írás elvileg biztos, de azért nézzünk körbe, meg hát kell valami aláírásnak is...

- Azt hiszed... Azt hiszed, teremtenek bárkit is arra, hogy a bosszú eszköze legyen? Azt hiszed, megérdemlem mindezt, amiért a dédapám és Nayden nagyapja között vita robbant ki? - kérdezi, immár hangosan. Hangja az elmúlt napok üvöltéseitől teljesen rekedt. Mégis magabiztosság sugárzik át a szavakon, mégis megrengeti az egész világot, amit mond. Mert ez a magabiztos, rekedt hang egy olyan fiatal férfit takar, aki rettentően sok mindenen ment keresztül, mégis erős, mégsem roppant össze, mégis képes volt örökké talpra állni valahogyan, egy olyan valakit, aki mindig tudta, mi a helyes út, akit az örök szenvedés sosem volt képes a sötétségbe sodorni. - slategray

Gyűlöli, hogy nem bír megmozdulni, utálja a fájdalmat, és retteg tőle, hogy ma is folytatódik, ami az elmúlt négy nap során. Nem tudja, meddig bírja még ki a kínzásokat, mikor adja fel végre a szervezete, de abban biztos, hogy ha nem menti ki innét valaki, akkor mindennek vége lesz. Érzi, hogy közel a vég, és ahogyan tehetetlenül fekszik a vértől tapadó, csúszós, bűzlő cella padlóján, még egy könnycseppet sem képes elengedni az életéért. Tudja, hány ember várja haza, tudja, hogy nem mindegy minden, de egyenesen annyira fáj a veszteség, hogy túl kevés a könny, nem elég a megnyugvás, amit a sírás ad, nem. Ez egy olyan végleges állapot, egy olyan pillanat, amikor már hiába minden harc... Itt a vég. És nincs többé menekülés. - silver

Azt hiszem, így jó lesz.

A Yan Antonov név egy olyan fiatal férfit takar, aki rettentően sok mindenen ment keresztül, mégis erős, mégsem roppant össze, mégis képes volt örökké talpra állni valahogyan, egy olyan valakit, aki mindig tudta, mi a helyes út, akit az örök szenvedés sosem volt képes a sötétségbe sodorni. Pedig az mindig ott volt, és kísértette, de most jött rá, hogy hányszor ellenállt ennek a kísértésnek, hányszor menekült meg az ördög karmai közül, hányszor tért vissza a Menny kapujából, hogy megmutassa a világnak: ő még mindig itt van, még mindig bírja. Hogy megmutassa, képes örök élete során végig hordozni a terhet, amit ráróttak, minden szenvedést, sebet, fájdalmat a vállára vesz, és tovább megy. Tovább, keresztül az élet minden fájdalmán és akadályán, hogy az út végén... Hogy az út végén végre megpillanthassa a fényt, a boldogságot és a békét.

Rebecca Taylor (és Liliya Antonov) sokat szenvedett látója
    Selina Crow
    Selina Crow

Témanyitás by Selina Crow on Kedd Május 08, 2012 1:24 am

A színész, igazi értelme szerint, az olyan ember, aki több embert, száz embert, sok száz embert hordoz magában, akiben sok száz ember lelke lakozik, s aki ezt a sok száz embert ki is tudja teremteni magából... A színész - emberteremtő tehetség, aki csak utánozni tud, az komédiás. - burlywood

A színész, igazi értelme szerint, az olyan ember, aki több embert, száz embert, sok száz embert hordoz magában, akiben sok száz ember lelke lakozik, s aki ezt a sok száz embert ki is tudja teremteni magából... A színész - emberteremtő tehetség, aki csak utánozni tud, az komédiás. - darkslategray

Selina nagyon sokat változott az ártatlan gyerekkor óta, amit a Lidércvadász derékba tört: felnőtt, egy olyan valakivé, aki már nem őszinte, és a legkevésbé sem tiszta. Elmerült a halál tudományának tanulmányozásában, és ez nagyon megváltoztatta barátságos, ifjúkori jellemét: hidegen, kimérten, számítóan áll hozzá mindenhez és mindenkihez, csak a saját érdekei és vágyai fontosak számára. Bizonyos mértékben még képes érezni, csak egész egyszerűen minden érzelem kevésbé heves benne. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül használja fel az embereket a maga céljaira, és ha arról van szó, nem tart attól sem, hogy elvegye valakinek az életét.

Rebecca Taylor jégkirálynője
    Lucifer
    Lucifer
    .::Sátán::.
    .::Sátán::.

Témanyitás by Lucifer on Szomb. Május 12, 2012 2:42 pm

Anélkül, hogy lenne rá magyarázat, végre meg tudok bocsátani magamnak, és ettől megkönnyebbülök... Nem értem, mit keresek itt, és azt sem, hogy miért kértetek meg rá, hogy kísérjelek el titeket, de megerősítettétek bennem, amit eddig is éreztem: az emberek akkor találkoznak, amikor találkozniuk kell. - dimgray

Anélkül, hogy lenne rá magyarázat, végre meg tudok bocsátani magamnak, és ettől megkönnyebbülök... Nem értem, mit keresek itt, és azt sem, hogy miért kértetek meg rá, hogy kísérjelek el titeket, de megerősítettétek bennem, amit eddig is éreztem: az emberek akkor találkoznak, amikor találkozniuk kell. - gainsboro

A Gonosz. A Sátán. A Kísértő. Lucifernek millió neve van, a világ minden vallása ismeri, mint a Pokol vezérét. De sokan elfeledkeznek arról, hogy ő nem csak úgy lett, hogy nem csak úgy volt odalent mindig: egészen máshonnan indult. A név, amely igazán illik rá a Bukott. A Sötétséget talán nem kell bemutatni: hideg és elérhetetlen uralkodó, akinek hatalma van a világ legtöbb dolga felett. Persze időnként be kell ismernie, hogy Ő képes felülírni a terveit, mégis, ijesztően sokszor van ereje felülkerekedni a gyenge szíveken. Halandó, jól vigyázz, mert csapdájába zuhansz...!

Maga a sátán... Rebecca Taylor kezei között.
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell

Témanyitás by Isobel Campbell on Szomb. Május 12, 2012 3:34 pm

Olyan korban élünk, amikor az emberek szívesebben elfogadják az abszurd összeesküvés-elméletet, mint a tényeket, az egyszerű, megfigyelhető igazságot. Mintha összekeverték volna a valódi életet a fantáziálással. - indianred

Olyan korban élünk, amikor az emberek szívesebben elfogadják az abszurd összeesküvés-elméletet, mint a tényeket, az egyszerű, megfigyelhető igazságot. Mintha összekeverték volna a valódi életet a fantáziálással. - rosybrown
    Ever K. Whitewood

Témanyitás by Ever K. Whitewood on Szomb. Május 12, 2012 11:15 pm

Nos, Celice-t lecserélve érkezett meg Aideen, valaki segítene nekem milyen szín illene hozzá? *-*

Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - vastag #231721, aláírásnak inkább

Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - Plum

Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - RosyBrown

Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - MediumPurple

Ezek az ötleteim Smile Sammy voltam ^^"

Érdekes mondható gyerekkora volt, 16 évesen elköltözött otthonról Londonba, amikor is baleset érte, és részleges memóriakiesés ment végbe az agyában. Bár emlékei visszatértek és ezzel együtt jelent meg képessége is. Jeremyvel - az egyetlen személy akit elvisel maga körül - élt együtt Londonban, most pedig együtt jöttek a Fyronba. Vigyázat: nagyon magának való, ha a könyveihez, MP4 lejátszójához, vagy CD-hez nyúlsz, vagy tönkreteszed őket, akkor véged.
    Rosetta M. McCarthy enyhén antiszoc könyvmolya
    Ever K. Whitewood

Témanyitás by Ever K. Whitewood on Vas. Május 13, 2012 1:48 pm

Köszi Sammy, szerintem a legelső lesz az aláírás, meg közben én is nézegetek színeket még, mert az a gond, hogy ehhez a képhez nehéz színt találni. >.< ^^

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Ghostwhite

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Whitesmoke

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Cornsilk

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Honeydew

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Gainsboro

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Silver

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Azure

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Lavender

Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Lightgrey

Szerintetek melyik lenne még jó? ^^"

Érdekes mondható gyerekkora volt, 16 évesen elköltözött otthonról Londonba, amikor is baleset érte, és részleges memóriakiesés ment végbe az agyában. Bár emlékei visszatértek és ezzel együtt jelent meg képessége is. Jeremyvel - az egyetlen személy akit elvisel maga körül - élt együtt Londonban, most pedig együtt jöttek a Fyronba. Vigyázat: nagyon magának való, ha a könyveihez, MP4 lejátszójához, vagy CD-hez nyúlsz, vagy tönkreteszed őket, akkor véged.
    Ever K. Whitewood

Témanyitás by Ever K. Whitewood on Vas. Május 13, 2012 2:01 pm

Kééész, köszi Sammy! Very Happy
    Na szép vagyok? *-*

Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Május 13, 2012 2:58 pm

Szép, főleg, ha beírod, hogy ki a főkarid Wink Very Happy

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Május 13, 2012 8:00 pm

"A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben."
    "Az ismeretlen nagy hegyekre
    hideg homályt áraszt a katlan.
    A forrás tükre összetört,
    hajdani arcunk láthatatlan." - #825630

"A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben."
    hajdani arcunk láthatatlan." - DimGray

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Rebecca Taylor északi rontásűzője
    Julian Steiner
    Julian Steiner

Témanyitás by Julian Steiner on Szer. Május 16, 2012 7:03 pm

"A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben." - aliceblue

"A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben." - gray

A hozzászólást Siller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 19, 2012 1:30 pm-kor.

Julian Steiner igencsak egy fura alak. Eléggé megoszlanak róla a vélemények: van, aki imádja őt, és van, aki kevésbé. A srácot sose látod a kamerája, a laptopja, vagy egy vázlatfüzet nélkül. Neki a tudósítás a mindene. Elég jól is megy neki. A blogja meghozta neki azt, amire vágyott: világhírű a tinik körében. Jó, nem ismerik millióan, de néhány ezren, százezren biztosan hallottak már a Steiner-Hírügynökségről. Ezt maga a srác találta ki, és vezeti. Minden érdekes témáról szót ejt, de az is előfordulhat, hogy szimplán csak kifiguráz valamit a műsorában. A szórakoztatás miatt csinálja az egészet, és úgy tűnik, a nép vevő rá...

Fredrik Laine videóblogger sylorinása
    Kyle Williams
    Kyle Williams

Témanyitás by Kyle Williams on Csüt. Május 17, 2012 10:09 pm

hajdani arcunk láthatatlan." - BlanchedAlmond

hajdani arcunk láthatatlan." - #883E52

Bocsika, hogy loptam az idézetet. Igen megint kari Razz Izéé szerintetek mi illik a képhez? :/ Aláírásnak a mediumorhidon gondolkodok viszont írásra nem tudom mi passzolna hozzá :/

Castin Noyers kiszámíthatatlan vámpírja, Catherina Williams ikertestvére
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Május 24, 2012 11:45 pm

Csak egy próba, hogy szép e az új Alex :DD
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir

Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir on Szer. Május 30, 2012 7:59 pm

Szükségünk van azokra a pillanatokra, amikor rádöbbenünk, valami nincs rendben velünk, valami hibádzik, nem vagyunk tökéletesek, nem vagyunk bűntelenek. A bűn pillanatai, a megbánás pillanatai, azok a pillanatok, amikor önbecsülésünk alábbhagy, amikor kínzóan elégedetlenek vagyunk magunkkal - mindez elengedhetetlen a fejlődésünkhöz. - #959993

Szükségünk van azokra a pillanatokra, amikor rádöbbenünk, valami nincs rendben velünk, valami hibádzik, nem vagyunk tökéletesek, nem vagyunk bűntelenek. A bűn pillanatai, a megbánás pillanatai, azok a pillanatok, amikor önbecsülésünk alábbhagy, amikor kínzóan elégedetlenek vagyunk magunkkal - mindez elengedhetetlen a fejlődésünkhöz. - #5D5B50

Kamen Grozdan Branimir. Talán már ki sem fejezhető szavakkal, hogy mit jelent ez a név, hogy ki is ő pontosan. Rhean... Kamen... Minden, ami volt, minden, amit tett, most egyesül benne, és eljött végre a pillanat, hogy megbékéljen magával. Démoni énjétől és bukottságától megszabadulva könyörög hát a pillanatért, hogy újra láthassa szeretett Lottéját... Miközben háborúra készül a Menny katonájaként.

Rebecca Taylor (és Charlotte Devon) mennyei harcosa
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins

Témanyitás by Nathaniel Jenkins on Szomb. Jún. 09, 2012 5:37 pm

Azt mondják rossz vagyok. Valóban így lenne? Mi van akkor, ha én épp fordítva gondolom ezt? Nem állítom, hogy szent lennék, de Bukottnak se illek be. Szerinted milyen érzés a Pokol és a Menny között őrlődni? Hát azt mondom menjen a Pokolba az, aki ezt kitalálta! - #d2ccc4

Azt mondják rossz vagyok. Valóban így lenne? Mi van akkor, ha én épp fordítva gondolom ezt? Nem állítom, hogy szent lennék, de Bukottnak se illek be. Szerinted milyen érzés a Pokol és a Menny között őrlődni? Hát azt mondom menjen a Pokolba az, aki ezt kitalálta! - #9e8270

Nathaniel Jenkins egyhónapos kora óta árva. Szüleiről semmit nem tud, nevelői pedig szép számmal akadtak, de azok minél előbb visszaküldték őt abba a manchester-i árvaházba, amely befogadta. Nate itt ismerte meg a legjobb barátját, Anthony West-et, aki démonként a fiút bevezette az elemi mágia világába. Később, mikor barátját örökbe fogadták, így egészen 11 éves koráig magányosan tengette mindennapjait. Utána egy rejtélyes alak karolta fel, s beíratta egy nívós varázslóképzőbe,a Roxfort-ba. A fiú a Mardekár házba került, ahol jól érezte magát - egészen ötödéves koráig. Egy  kint töltött estén elkapta egy vérfarkas. Azóta munkálkodik benne a farkas-én, teljesen kiütve az emberi vért. Eleinte nehezen tudta kezelni a dolgokat, de mára már biztos kézzel irányítja az átváltozásokat. Hogy mit is tervez a Fyron-ban? Nos, maga sem tudja, csupán annyival van tisztában, hogy a támogatója iderendelte.

Tyaeloria Perathon arrogáns démon-vérfarkasa
    Felion
    Felion

Témanyitás by Felion on Pént. Jún. 15, 2012 1:18 pm

Szerintem a zsenialitás átok. Legalábbis én így látom. Egyesek szerint a géniuszok másképp fogják fel a mindenséget, mint mi, többiek. Olyannak látják a világot, amilyen valójában - és ez a borzalmas tisztánlátás őrjíti meg őket. - #BAACA0

Szerintem a zsenialitás átok. Legalábbis én így látom. Egyesek szerint a géniuszok másképp fogják fel a mindenséget, mint mi, többiek. Olyannak látják a világot, amilyen valójában - és ez a borzalmas tisztánlátás őrjíti meg őket. - #080D1C
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven

Témanyitás by Lora Verhoeven on Szomb. Jún. 16, 2012 2:57 pm

Beteg vagyok. Olyan krónikus betegségben szenvedek, amin senki nem tud segíteni. Halálra vagyok ítélve, de nem tudom mikor jön az el időm. Kik tették ezt velem? Az ég küldöttei, Isten szolgái, azok az undorító mennybéli szárnyas szörnyetegek. Ők nyomorítottak meg engem, így én fogom őket elsöpörni a föld színéről! Szomjas vagyok. Bosszúszomjas, ezért bárki aki az utamba áll eltiprom! Ha már idő előtt meg kell halnom, akkor dicsőségben, csata közben essek el ne pedig az ágyban bénán feküdve. A Mennyország ideje lejárt! Következzen hát a sötétség órája! Az angyalok elleni háborúban méltó helyet fogok betölteni. Senki és semmi nem állíthat meg többé. - #b48a7c

Beteg vagyok. Olyan krónikus betegségben szenvedek, amin senki nem tud segíteni. Halálra vagyok ítélve, de nem tudom mikor jön az el időm. Kik tették ezt velem? Az ég küldöttei, Isten szolgái, azok az undorító mennybéli szárnyas szörnyetegek. Ők nyomorítottak meg engem, így én fogom őket elsöpörni a föld színéről! Szomjas vagyok. Bosszúszomjas, ezért bárki aki az utamba áll eltiprom! Ha már idő előtt meg kell halnom, akkor dicsőségben, csata közben essek el ne pedig az ágyban bénán feküdve. A Mennyország ideje lejárt! Következzen hát a sötétség órája! Az angyalok elleni háborúban méltó helyet fogok betölteni. Senki és semmi nem állíthat meg többé. - #966f46

Más ötleteket is szívesen fogadok, bár egyelőre szerintem ez a kombó lesz:)
    Delia
    Delia

Témanyitás by Delia on Vas. Jún. 17, 2012 10:00 pm

Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.- Lightsalmon
    Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.-Lightsteelblue

Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.- Lightsalmon
    Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.-Black
    Nadja S. Marilovics

Témanyitás by Nadja S. Marilovics on Vas. Jún. 17, 2012 10:10 pm

Írás:
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><
    Aláírás:

A hozzászólást Désirée Couteau összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 17, 2012 10:20 pm-kor.
    Karita Toov
    Karita Toov

Témanyitás by Karita Toov on Vas. Jún. 17, 2012 10:14 pm

Végleges verzió:

Azt mondják, hogyha a hülyeség fájna rég ordítanák. Haver! Én azt mondom, hogy a hülyeségtől betegre röhögöd magadat, feldobja a napod és megkedvelnek az emberek! - #e7d6c4

Azt mondják, hogyha a hülyeség fájna rég ordítanák. Haver! Én azt mondom, hogy a hülyeségtől betegre röhögöd magadat, feldobja a napod és megkedvelnek az emberek! #353e45

Fredrik Laine alakváltó angyala
    Sadie Elena Montgomery
    Sadie Elena Montgomery

Témanyitás by Sadie Elena Montgomery on Hétf. Jún. 18, 2012 5:35 pm

Állandó útitársad vagyok,
    Vagy legjobb segítséged, vagy legnehezebb terhed,
    Továbbsegítelek, vagy sikertelenség felé húzlak,
    Parancsodra várok.
    Felét átadhatod annak, amit teszel,
    Végrehajtom gyorsan és hibátlanul,
    Könnyen kordában tarthatsz, csak légy szigorú hozzám.
    Mutasd meg nekem pontosan, hogyan végezzek el valamit,
    Pár lecke után már magamtól is megteszem.
    Minden nagy embernek szolgája vagyok,
    De nem kevésbé a szerencsétleneknek is.
    A nagyokat én tettem naggyá,
    A szerencsétleneket én tettem szerencsétlenné.
    Annak ellenére, hogy nem vagyok gép,
    egy gép precizitásával dolgozok,
    Amelyhez egy ember intelligenciája társul.
    Hasznodra vagy romlásodra működtethetsz engem;
    Nekem teljesen mindegy.
    Fogadj el, képezz, legyél hozzám szigorú,
    És az egész világot lábaidhoz vetem.
    Vegyél könnyedén, elpusztítalak.
    Ki vagyok? A szokásaid.

Egy lány, aki soha nem képes felnőni. Nagyszájú, szemtelen, és végtelenül gyerekes. Imád tanulni, viszont kötelességeinek lusta eleget tenni. Ha hisztirohamot kap, jobb elmenekülni a közeléből, mert ki tudja, mire képes. Ha viszont épp jókedvű, akkor öröm vele a társalgás. Angliából érkezett, de mivel anyja kenyai származású, nincs meg benne a britek elutasító, hideg magatartása.

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Feb. 19, 2020 12:23 pm