Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alise Rubenis Szer. Ápr. 18, 2012 8:32 pm

    Ne aggódj. Olyan szívós, mint egy csótány. Még a harmadik vh-t is túlélné! – Thierry… Hiányzott a cinizmusod. *Öleli meg az öccsét, majd kicsit eltolja magától.* - Te öcskös. Nem nőttél néhány centit? – Nem, szimplán te mész össze nővérkém. *Nyújtja ki a nyelvét a srác, mire Gis halkan felkuncog.* - Lehetetlen alak vagy öcsi! – Tudom, de így szerettek. Egyébként szívesen segítenék, de… Az egy dolog, hogy begyógyítok néhány törést, és kirángatni ezt az idiótát a kómából. *Gis egy barackot nyom a srác fejére, mire az morcosan felhúzza az orrát. Thierry elvágódik a pótágyon, és Gisre pislog.* - Te figyelj, ha kártyázni akarnék vele megmozdulna? Vagy tegyél mellé állatot! Esetleg hozd ide Brigitte-et. - lightsteelblue

    Ne aggódj. Olyan szívós, mint egy csótány. Még a harmadik vh-t is túlélné! – Thierry… Hiányzott a cinizmusod. *Öleli meg az öccsét, majd kicsit eltolja magától.* - Te öcskös. Nem nőttél néhány centit? – Nem, szimplán te mész össze nővérkém. *Nyújtja ki a nyelvét a srác, mire Gis halkan felkuncog.* - Lehetetlen alak vagy öcsi! – Tudom, de így szerettek. Egyébként szívesen segítenék, de… Az egy dolog, hogy begyógyítok néhány törést, és kirángatni ezt az idiótát a kómából. *Gis egy barackot nyom a srác fejére, mire az morcosan felhúzza az orrát. Thierry elvágódik a pótágyon, és Gisre pislog.* - Te figyelj, ha kártyázni akarnék vele megmozdulna? Vagy tegyél mellé állatot! Esetleg hozd ide Brigitte-et. -slategrey

    Na milyen?^^" Meg is van. Danke schön. ^^
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Ápr. 18, 2012 9:10 pm

    Király, imádom Thierryt! *-* Ellepik a Marceauk az iskolát :'D xD Very Happy
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Csüt. Ápr. 19, 2012 10:52 am

    A szeretet hét vonása: kedvesség, türelem, megbocsátás, udvariasság, alázat, nagylelkűség, őszinteség.-Lightgreen
    A szeretet hét vonása: kedvesség, türelem, megbocsátás, udvariasság, alázat, nagylelkűség, őszinteség.-lightcoral

    Igen.. de ez valakinek a hibája miat tvan, hogy nem bírtam várni Razz Szerintetek jó ez a szín? mert ehhez a képhez nehéz választani.. próbáltam a természethez nézni a hajához nehéz.. wááá... >_< a lightcoral biztos szerintem ^^
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Michael Pént. Ápr. 20, 2012 9:30 pm

    Nos, szín kéne tehát akkor... Alapvetően a burlywoodra gondolnék, de azért nézzünk körbe, végül is úgyis kell valami aláírás is...

    Hiszek abban, hogy létezik valami, ami segít majd nekem, ha hozzá fordulok. Például ha igazán pozitív módon járok el, hiszek abban, hogy ez a pozitív magatartás válaszra talál. Hiszek abban, hogy életemet a lehető legbecsületesebben, legtisztábban, legtiszteletreméltóbban, legőszintébben, és... nem erőlködve vezessem. - bisque

    Hiszek abban, hogy létezik valami, ami segít majd nekem, ha hozzá fordulok. Például ha igazán pozitív módon járok el, hiszek abban, hogy ez a pozitív magatartás válaszra talál. Hiszek abban, hogy életemet a lehető legbecsületesebben, legtisztábban, legtiszteletreméltóbban, legőszintébben, és... nem erőlködve vezessem. - #4C58A6


    A hozzászólást Michael Cobb összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 12, 2012 5:52 pm-kor.
    Emeline Thienen
    Emeline Thienen
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Emeline Thienen Szomb. Ápr. 28, 2012 7:14 pm

    Öhm. Igen, újabb.>< Lisa retteghet... És kéne valami szín. Azt hiszem a silver az biztos.

    "Tanuld meg élvezni az életed minden pillanatát! Légy vidám most. Soha ne várj kívülről jövő dolgokra, hogy azok tegyenek boldoggá majd valamikor a jövőben. Légy tudatában annak, hogy milyen értékes az az idő, amit eltöltesz, mindegy hogy a munkáról vagy a családról van szó. Minden percet élvezni, és ízlelni kell. " - silver

    "Tanuld meg élvezni az életed minden pillanatát! Légy vidám most. Soha ne várj kívülről jövő dolgokra, hogy azok tegyenek boldoggá majd valamikor a jövőben. Légy tudatában annak, hogy milyen értékes az az idő, amit eltöltesz, mindegy hogy a munkáról vagy a családról van szó. Minden percet élvezni, és ízlelni kell. " -whitesmoke
    Yan Antonov
    Yan Antonov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Yan Antonov Hétf. Május 07, 2012 3:05 pm

    Na, az írás elvileg biztos, de azért nézzünk körbe, meg hát kell valami aláírásnak is...

    - Azt hiszed... Azt hiszed, teremtenek bárkit is arra, hogy a bosszú eszköze legyen? Azt hiszed, megérdemlem mindezt, amiért a dédapám és Nayden nagyapja között vita robbant ki? - kérdezi, immár hangosan. Hangja az elmúlt napok üvöltéseitől teljesen rekedt. Mégis magabiztosság sugárzik át a szavakon, mégis megrengeti az egész világot, amit mond. Mert ez a magabiztos, rekedt hang egy olyan fiatal férfit takar, aki rettentően sok mindenen ment keresztül, mégis erős, mégsem roppant össze, mégis képes volt örökké talpra állni valahogyan, egy olyan valakit, aki mindig tudta, mi a helyes út, akit az örök szenvedés sosem volt képes a sötétségbe sodorni. - slategray

    Gyűlöli, hogy nem bír megmozdulni, utálja a fájdalmat, és retteg tőle, hogy ma is folytatódik, ami az elmúlt négy nap során. Nem tudja, meddig bírja még ki a kínzásokat, mikor adja fel végre a szervezete, de abban biztos, hogy ha nem menti ki innét valaki, akkor mindennek vége lesz. Érzi, hogy közel a vég, és ahogyan tehetetlenül fekszik a vértől tapadó, csúszós, bűzlő cella padlóján, még egy könnycseppet sem képes elengedni az életéért. Tudja, hány ember várja haza, tudja, hogy nem mindegy minden, de egyenesen annyira fáj a veszteség, hogy túl kevés a könny, nem elég a megnyugvás, amit a sírás ad, nem. Ez egy olyan végleges állapot, egy olyan pillanat, amikor már hiába minden harc... Itt a vég. És nincs többé menekülés. - silver

    Azt hiszem, így jó lesz.
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 1:24 am

    A színész, igazi értelme szerint, az olyan ember, aki több embert, száz embert, sok száz embert hordoz magában, akiben sok száz ember lelke lakozik, s aki ezt a sok száz embert ki is tudja teremteni magából... A színész - emberteremtő tehetség, aki csak utánozni tud, az komédiás. - burlywood

    A színész, igazi értelme szerint, az olyan ember, aki több embert, száz embert, sok száz embert hordoz magában, akiben sok száz ember lelke lakozik, s aki ezt a sok száz embert ki is tudja teremteni magából... A színész - emberteremtő tehetség, aki csak utánozni tud, az komédiás. - darkslategray
    Lucifer
    Lucifer
    .::Sátán::.
    .::Sátán::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucifer Szomb. Május 12, 2012 2:42 pm

    Anélkül, hogy lenne rá magyarázat, végre meg tudok bocsátani magamnak, és ettől megkönnyebbülök... Nem értem, mit keresek itt, és azt sem, hogy miért kértetek meg rá, hogy kísérjelek el titeket, de megerősítettétek bennem, amit eddig is éreztem: az emberek akkor találkoznak, amikor találkozniuk kell. - dimgray

    Anélkül, hogy lenne rá magyarázat, végre meg tudok bocsátani magamnak, és ettől megkönnyebbülök... Nem értem, mit keresek itt, és azt sem, hogy miért kértetek meg rá, hogy kísérjelek el titeket, de megerősítettétek bennem, amit eddig is éreztem: az emberek akkor találkoznak, amikor találkozniuk kell. - gainsboro
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Isobel Campbell Szomb. Május 12, 2012 3:34 pm

    Olyan korban élünk, amikor az emberek szívesebben elfogadják az abszurd összeesküvés-elméletet, mint a tényeket, az egyszerű, megfigyelhető igazságot. Mintha összekeverték volna a valódi életet a fantáziálással. - indianred

    Olyan korban élünk, amikor az emberek szívesebben elfogadják az abszurd összeesküvés-elméletet, mint a tényeket, az egyszerű, megfigyelhető igazságot. Mintha összekeverték volna a valódi életet a fantáziálással. - rosybrown
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Szomb. Május 12, 2012 11:15 pm

    Nos, Celice-t lecserélve érkezett meg Aideen, valaki segítene nekem milyen szín illene hozzá? *-*

    Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - vastag #231721, aláírásnak inkább

    Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - Plum

    Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - RosyBrown

    Az írás gyakran nehéz dolog, de az ember néha úgy érzi, hogy elvarázsolták. Mindig biztos voltam benne, hogy a történetek a saját életüket élik, és hogy a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak. - MediumPurple

    Ezek az ötleteim Smile Sammy voltam ^^"
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Vas. Május 13, 2012 1:48 pm

    Köszi Sammy, szerintem a legelső lesz az aláírás, meg közben én is nézegetek színeket még, mert az a gond, hogy ehhez a képhez nehéz színt találni. >.< ^^

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Ghostwhite

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Whitesmoke

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Cornsilk

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Honeydew

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Gainsboro

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Silver

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Azure

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Lavender

    Az élet: nos, fene tudja miért élünk, egyszerűen csak vagyunk. És ez valamiért fontos. Mindenki, akinek vannak szerettei, tudja értékelni az életet. Én is így vagyok vele, de nem csak a szeretteimével, hanem bárki máséval is. - Lightgrey

    Szerintetek melyik lenne még jó? ^^"
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Vas. Május 13, 2012 2:01 pm

    Kééész, köszi Sammy! Very Happy
    Na szép vagyok? *-*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Május 13, 2012 2:58 pm

    Szép, főleg, ha beírod, hogy ki a főkarid Wink Very Happy
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Henrik Dahl Vas. Május 13, 2012 8:00 pm

    "A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben."
    "Az ismeretlen nagy hegyekre
    hideg homályt áraszt a katlan.
    A forrás tükre összetört,
    hajdani arcunk láthatatlan." - #825630


    "A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben."
    "Az ismeretlen nagy hegyekre
    hideg homályt áraszt a katlan.
    A forrás tükre összetört,
    hajdani arcunk láthatatlan." - DimGray

    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Julian Steiner Szer. Május 16, 2012 7:03 pm

    "A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben." - aliceblue



    "A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben." - gray


    A hozzászólást Siller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 19, 2012 1:30 pm-kor.
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kyle Williams Csüt. Május 17, 2012 10:09 pm

    "A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben."
    "Az ismeretlen nagy hegyekre
    hideg homályt áraszt a katlan.
    A forrás tükre összetört,
    hajdani arcunk láthatatlan." - BlanchedAlmond



    "A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben."
    "Az ismeretlen nagy hegyekre
    hideg homályt áraszt a katlan.
    A forrás tükre összetört,
    hajdani arcunk láthatatlan." - #883E52


    Bocsika, hogy loptam az idézetet. Igen megint kari Razz Izéé szerintetek mi illik a képhez? :/ Aláírásnak a mediumorhidon gondolkodok viszont írásra nem tudom mi passzolna hozzá :/

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Csüt. Május 24, 2012 11:45 pm

    Csak egy próba, hogy szép e az új Alex :DD
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Szer. Május 30, 2012 7:59 pm

    Szükségünk van azokra a pillanatokra, amikor rádöbbenünk, valami nincs rendben velünk, valami hibádzik, nem vagyunk tökéletesek, nem vagyunk bűntelenek. A bűn pillanatai, a megbánás pillanatai, azok a pillanatok, amikor önbecsülésünk alábbhagy, amikor kínzóan elégedetlenek vagyunk magunkkal - mindez elengedhetetlen a fejlődésünkhöz. - #959993


    Szükségünk van azokra a pillanatokra, amikor rádöbbenünk, valami nincs rendben velünk, valami hibádzik, nem vagyunk tökéletesek, nem vagyunk bűntelenek. A bűn pillanatai, a megbánás pillanatai, azok a pillanatok, amikor önbecsülésünk alábbhagy, amikor kínzóan elégedetlenek vagyunk magunkkal - mindez elengedhetetlen a fejlődésünkhöz. - #5D5B50
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Nathaniel Jenkins Szomb. Jún. 09, 2012 5:37 pm

    Azt mondják rossz vagyok. Valóban így lenne? Mi van akkor, ha én épp fordítva gondolom ezt? Nem állítom, hogy szent lennék, de Bukottnak se illek be. Szerinted milyen érzés a Pokol és a Menny között őrlődni? Hát azt mondom menjen a Pokolba az, aki ezt kitalálta! - #d2ccc4

    Azt mondják rossz vagyok. Valóban így lenne? Mi van akkor, ha én épp fordítva gondolom ezt? Nem állítom, hogy szent lennék, de Bukottnak se illek be. Szerinted milyen érzés a Pokol és a Menny között őrlődni? Hát azt mondom menjen a Pokolba az, aki ezt kitalálta! - #9e8270
    Felion
    Felion
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Felion Pént. Jún. 15, 2012 1:18 pm

    Szerintem a zsenialitás átok. Legalábbis én így látom. Egyesek szerint a géniuszok másképp fogják fel a mindenséget, mint mi, többiek. Olyannak látják a világot, amilyen valójában - és ez a borzalmas tisztánlátás őrjíti meg őket. - #BAACA0

    Szerintem a zsenialitás átok. Legalábbis én így látom. Egyesek szerint a géniuszok másképp fogják fel a mindenséget, mint mi, többiek. Olyannak látják a világot, amilyen valójában - és ez a borzalmas tisztánlátás őrjíti meg őket. - #080D1C
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lora Verhoeven Szomb. Jún. 16, 2012 2:57 pm

    Beteg vagyok. Olyan krónikus betegségben szenvedek, amin senki nem tud segíteni. Halálra vagyok ítélve, de nem tudom mikor jön az el időm. Kik tették ezt velem? Az ég küldöttei, Isten szolgái, azok az undorító mennybéli szárnyas szörnyetegek. Ők nyomorítottak meg engem, így én fogom őket elsöpörni a föld színéről! Szomjas vagyok. Bosszúszomjas, ezért bárki aki az utamba áll eltiprom! Ha már idő előtt meg kell halnom, akkor dicsőségben, csata közben essek el ne pedig az ágyban bénán feküdve. A Mennyország ideje lejárt! Következzen hát a sötétség órája! Az angyalok elleni háborúban méltó helyet fogok betölteni. Senki és semmi nem állíthat meg többé. - #b48a7c

    Beteg vagyok. Olyan krónikus betegségben szenvedek, amin senki nem tud segíteni. Halálra vagyok ítélve, de nem tudom mikor jön az el időm. Kik tették ezt velem? Az ég küldöttei, Isten szolgái, azok az undorító mennybéli szárnyas szörnyetegek. Ők nyomorítottak meg engem, így én fogom őket elsöpörni a föld színéről! Szomjas vagyok. Bosszúszomjas, ezért bárki aki az utamba áll eltiprom! Ha már idő előtt meg kell halnom, akkor dicsőségben, csata közben essek el ne pedig az ágyban bénán feküdve. A Mennyország ideje lejárt! Következzen hát a sötétség órája! Az angyalok elleni háborúban méltó helyet fogok betölteni. Senki és semmi nem állíthat meg többé. - #966f46


    Más ötleteket is szívesen fogadok, bár egyelőre szerintem ez a kombó lesz:)
    Delia
    Delia


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Delia Vas. Jún. 17, 2012 10:00 pm

    Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.- Lightsalmon
    Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.-Lightsteelblue

    Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.- Lightsalmon
    Tolvaj tolvajtól hogyha lop, száz évre kap bűnbocsánatot.-Black
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Vas. Jún. 17, 2012 10:10 pm

    Írás:
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><
    Aláírás:
    Nincs ötletem szövegre, nincs ötletem szövegre, bocsesz ><


    A hozzászólást Désirée Couteau összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 17, 2012 10:20 pm-kor.
    Karita Toov
    Karita Toov
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Karita Toov Vas. Jún. 17, 2012 10:14 pm

    Végleges verzió:

    Azt mondják, hogyha a hülyeség fájna rég ordítanák. Haver! Én azt mondom, hogy a hülyeségtől betegre röhögöd magadat, feldobja a napod és megkedvelnek az emberek! - #e7d6c4

    Azt mondják, hogyha a hülyeség fájna rég ordítanák. Haver! Én azt mondom, hogy a hülyeségtől betegre röhögöd magadat, feldobja a napod és megkedvelnek az emberek! #353e45


    Sadie Elena Montgomery
    Sadie Elena Montgomery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Sadie Elena Montgomery Hétf. Jún. 18, 2012 5:35 pm

    Állandó útitársad vagyok,
    Vagy legjobb segítséged, vagy legnehezebb terhed,
    Továbbsegítelek, vagy sikertelenség felé húzlak,
    Parancsodra várok.
    Felét átadhatod annak, amit teszel,
    Végrehajtom gyorsan és hibátlanul,
    Könnyen kordában tarthatsz, csak légy szigorú hozzám.
    Mutasd meg nekem pontosan, hogyan végezzek el valamit,
    Pár lecke után már magamtól is megteszem.
    Minden nagy embernek szolgája vagyok,
    De nem kevésbé a szerencsétleneknek is.
    A nagyokat én tettem naggyá,
    A szerencsétleneket én tettem szerencsétlenné.
    Annak ellenére, hogy nem vagyok gép,
    egy gép precizitásával dolgozok,
    Amelyhez egy ember intelligenciája társul.
    Hasznodra vagy romlásodra működtethetsz engem;
    Nekem teljesen mindegy.
    Fogadj el, képezz, legyél hozzám szigorú,
    És az egész világot lábaidhoz vetem.
    Vegyél könnyedén, elpusztítalak.
    Ki vagyok? A szokásaid.

    Ajánlott tartalom


    HTML kódok - Page 4 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 3:59 am