Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Hétf. Jan. 23, 2012 2:32 pm

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - powderblue


    És próba, és színválasztás...


    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Abigail Aleksev Hétf. Jan. 23, 2012 8:00 pm

    Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani by Smallville - Azure

    Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani by Smallville - Darkgrey

    Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani by Smallville - Lavender

    Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani by Smallville - Mintcream
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Jan. 31, 2012 8:39 pm

    Vajon erősebb, nemesebb-e az a lélek, amely a maga puhácska, védett kis otthonában, távol a kísértésektől, megőrzi ártatlanságát, mint az, aki magára hagyatottan, ezerszer megkísértve, meg tud tisztulni bűneitől?

    Vannak a léleknek titkai; bármilyen messzire tért is el a megtévelyedett bűnös az igaz útról, bármennyire elzüllött, bármilyen megrögzött, érzéketlen, konok gazemberré vált is, bármi mélyen merült is el a bűn fertőjében: ha jó tulajdonságaira tesznek neki szemrehányást, ha azért róják meg, mert saját érdemeit taposta sárba - egyszeribe megrendül, felébred benne a lelkiismeret.

    A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.
    Conor Merlowan
    Conor Merlowan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Conor Merlowan Szer. Feb. 01, 2012 8:40 pm

    És már megint új kari... Le kéne állnom >< Valaki fogjon le ><


    A bűn mindent beszennyez. Mindent elborító bűz ez, megrontja a szeretetet, megfertőzi a házastársak szobáját, az újszülöttek bölcsőjét, még a napmelegben bágyadozó virágokat, még a rügyeiket fakasztó fákat is. A föld úszik ebben a tisztátalanságban, melynek legkisebb cseppjéből is gyalázat virága sarjad. - #FF2000

    A bűn mindent beszennyez. Mindent elborító bűz ez, megrontja a szeretetet, megfertőzi a házastársak szobáját, az újszülöttek bölcsőjét, még a napmelegben bágyadozó virágokat, még a rügyeiket fakasztó fákat is. A föld úszik ebben a tisztátalanságban, melynek legkisebb cseppjéből is gyalázat virága sarjad. - peachpuff

    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Raphael Walsworth Csüt. Feb. 02, 2012 4:48 pm

    Help me, help me... *-*
    Nem tudom, hogy mivel írjak. Sad Valami fehéres-szürkés izé kéne, de perpill nem fog az agyam.><


    Közelharc. Írógépfegyverkattogás. Leadok egy sorozatot: robbanó, lőporfüstös, őrült, de pontos képek, metaforák sorozatát. Szívenlövöm a papírt. Főbelövöm a nagyfejű földi logikát. Eltalálom a szavak lényegét, szívét. Tatatatatatata... Dörrenő telitalálatok. Mindhalálig! - gray

    Közelharc. Írógépfegyverkattogás. Leadok egy sorozatot: robbanó, lőporfüstös, őrült, de pontos képek, metaforák sorozatát. Szívenlövöm a papírt. Főbelövöm a nagyfejű földi logikát. Eltalálom a szavak lényegét, szívét. Tatatatatatata... Dörrenő telitalálatok. Mindhalálig! - lightgray

    Közelharc. Írógépfegyverkattogás. Leadok egy sorozatot: robbanó, lőporfüstös, őrült, de pontos képek, metaforák sorozatát. Szívenlövöm a papírt. Főbelövöm a nagyfejű földi logikát. Eltalálom a szavak lényegét, szívét. Tatatatatatata... Dörrenő telitalálatok. Mindhalálig! - silver

    Közelharc. Írógépfegyverkattogás. Leadok egy sorozatot: robbanó, lőporfüstös, őrült, de pontos képek, metaforák sorozatát. Szívenlövöm a papírt. Főbelövöm a nagyfejű földi logikát. Eltalálom a szavak lényegét, szívét. Tatatatatatata... Dörrenő telitalálatok. Mindhalálig! - gainsboro

    Közelharc. Írógépfegyverkattogás. Leadok egy sorozatot: robbanó, lőporfüstös, őrült, de pontos képek, metaforák sorozatát. Szívenlövöm a papírt. Főbelövöm a nagyfejű földi logikát. Eltalálom a szavak lényegét, szívét. Tatatatatatata... Dörrenő telitalálatok. Mindhalálig! - whitesmoke
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Feb. 03, 2012 8:52 pm

    Nem az a fájdalom és a depresszió amikor nem bírsz mosolyogni, hanem az, ha folyton mosolyogsz és nevetsz, hogy mások ne vegyenek észre semmit. ~ Cry Girl - orange

    Nem az a fájdalom és a depresszió amikor nem bírsz mosolyogni, hanem az, ha folyton mosolyogsz és nevetsz, hogy mások ne vegyenek észre semmit. ~ Cry Girl - darkorange

    Nem az a fájdalom és a depresszió amikor nem bírsz mosolyogni, hanem az, ha folyton mosolyogsz és nevetsz, hogy mások ne vegyenek észre semmit. ~ Cry Girl - old

    Na, valaki, más szín, ez így milyen? *_*
    (a színekért köszi Sammy <3 Razz )


    A hozzászólást Lisa Deadwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 03, 2012 8:58 pm-kor.
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Pént. Feb. 03, 2012 8:54 pm

    Szerintem darkorange legyen ^^ Az aláírást kitaláltad már? Amúgy meg szívesen ^^
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Feb. 03, 2012 9:00 pm

    Akkor ez lesz, köszi *__* Az majd mintcream lesz Very Happy
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade
    .::Könyvtáros::.
    .::Könyvtáros::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gwendolyn Zade Vas. Feb. 05, 2012 9:58 am

    Oké. Tíz karinál leállok, ha utána újat akarok, lecserélem valamelyiket >< Túl karigyáros vagyok >< Ezt nem szabad >< De ettől függetlenül Gwennek kell egy szín ^^"

    Ha nem tudom elfelejteni, csak még jobban fog fájni. Ahogy múlik az idő, egyre többet gondolok rá, és amikor eszembe jut, akkor minden visszajön. Eszembe jut, hogy minden szava, minden érintése csak hazugság volt, és minél többet foglalkozok vele, annál jobban fáj. - darkred

    Ha nem tudom elfelejteni, csak még jobban fog fájni. Ahogy múlik az idő, egyre többet gondolok rá, és amikor eszembe jut, akkor minden visszajön. Eszembe jut, hogy minden szava, minden érintése csak hazugság volt, és minél többet foglalkozok vele, annál jobban fáj. - saddlebrown
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Maureen Caiside Pént. Feb. 10, 2012 6:18 pm

    Jöttem, láttam, színt keresek... Valami barnás kellene, de agyhalottként először írok, hogy lássam a képet.:'D Valami javaslatotok van?


    A bibliai csapások sűrítménye vagyok. Az ördöggel a sarkamban döbbenek rá, hogy én magam vagyok a megtestesült gonoszság. A könnyem maró sav, és a szeretteim tartják sáros glóriámat, miközben én szíven döföm őket. Jobb lenne, ha egyszerűen nem léteznék. - burlywood

    A bibliai csapások sűrítménye vagyok. Az ördöggel a sarkamban döbbenek rá, hogy én magam vagyok a megtestesült gonoszság. A könnyem maró sav, és a szeretteim tartják sáros glóriámat, miközben én szíven döföm őket. Jobb lenne, ha egyszerűen nem léteznék. - peru

    A bibliai csapások sűrítménye vagyok. Az ördöggel a sarkamban döbbenek rá, hogy én magam vagyok a megtestesült gonoszság. A könnyem maró sav, és a szeretteim tartják sáros glóriámat, miközben én szíven döföm őket. Jobb lenne, ha egyszerűen nem léteznék. - chocolate

    A bibliai csapások sűrítménye vagyok. Az ördöggel a sarkamban döbbenek rá, hogy én magam vagyok a megtestesült gonoszság. A könnyem maró sav, és a szeretteim tartják sáros glóriámat, miközben én szíven döföm őket. Jobb lenne, ha egyszerűen nem léteznék. - brown

    A bibliai csapások sűrítménye vagyok. Az ördöggel a sarkamban döbbenek rá, hogy én magam vagyok a megtestesült gonoszság. A könnyem maró sav, és a szeretteim tartják sáros glóriámat, miközben én szíven döföm őket. Jobb lenne, ha egyszerűen nem léteznék. - sienna

    A bibliai csapások sűrítménye vagyok. Az ördöggel a sarkamban döbbenek rá, hogy én magam vagyok a megtestesült gonoszság. A könnyem maró sav, és a szeretteim tartják sáros glóriámat, miközben én szíven döföm őket. Jobb lenne, ha egyszerűen nem léteznék. - rosybrown
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Pént. Feb. 10, 2012 6:28 pm

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - chocolate

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - goldenrod

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - moccasin

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - navajowhite

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - sandybrown

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - peachpuff

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - tan

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - wheat

    A halál egy olyan dolog, ami elkerülhetetlen, de megelőzhető, ha elég óvatos vagy. De fölösleges próbálkozni, ha lelkileg meghalsz, a tested úgyis követi pár nap múlva... ~ Cry Girl - peru

    Ennyi elég? Razz
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Hétf. Feb. 13, 2012 9:29 pm

    Na, megújult a drágaságom. Így jó szín is kéne neki, de majd holnap.:'D És ezáltal próbálom aktivizálni a Syles marhámat. Very Happy

    Hülye, idióta, hiperaktív, önimádó, nem normális, pszichopata állat egy karakter, akinek az usere rohadt lusta idézetet keresni... - chocolate

    Hülye, idióta, hiperaktív, önimádó, nem normális, pszichopata állat egy karakter, akinek az usere rohadt lusta idézetet keresni... - gold

    Hülye, idióta, hiperaktív, önimádó, nem normális, pszichopata állat egy karakter, akinek az usere rohadt lusta idézetet keresni... - peru

    Hülye, idióta, hiperaktív, önimádó, nem normális, pszichopata állat egy karakter, akinek az usere rohadt lusta idézetet keresni... - sandybrown


    Azt hiszem a nyertes páros a peru-sandybrown lesz.:'D

    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Csüt. Feb. 16, 2012 8:57 pm

    Szín kéneee, szín kéneee az én kis szépséges és érzéketlen Démonkámnak Very Happy

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - white

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - black

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - blue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - lightsteelblue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - lightskyblue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - lightslategray

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - royalblue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - silver

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - darkslateblue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - indigo

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - mediumblue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl - midnightblue

    Az érzelmek tök fölösleges dolgok, csak arra képesek, hogy fájdalmat okozzanak. Ha meg mégis történik valami jó, azt úgyis csak egy óriási csalódás követi szóval teljesen fölösleges. Én már rég kiöltem magamból az érzéseket, és sokkal jobb így az életem, mint előtte volt. Az tele volt fájdalommal, ez pedig tele van nyugalommal és sokkal jobb ez így, mintha szenvednem kéne. ~ Cry Girl -navy

    Na, szerintetek melyik legyen, esetleg más ötlet? ^^"
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Csüt. Feb. 16, 2012 9:49 pm

    Na, szép vagyok? *-*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Maureen Caiside Csüt. Feb. 16, 2012 9:58 pm

    Szép vagy így.Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Feb. 20, 2012 11:05 pm

    Ez így milyen összeállítás? Majd a képről is kérek véleményt *.*
    Lasse Fält
    Lasse Fält
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lasse Fält Szomb. Feb. 25, 2012 2:34 pm

    Öhm. Igen. Nem bírtam ki.:'D Erist NJK-sítottam... És most színt keresek.^^"

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - #1E111D

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos.

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - mediumpurple

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - brown (kiemeléssel)

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - black(kiemeléssel)

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - blanchedalmond

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - chocolate

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - khaki

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - slategray

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - darkslategray

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - peachpuff

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - saddlebrown (kiemeléssel)

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - sienna (kiemeléssel)

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - tan

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - lightsteelblue

    A nyugtalan felszín viharos hullámai nem zavarják meg az óceán mélyét; aki nagyobb és állandóbb realitásokkal van kapcsolatban, annak a szemében személyes sorsának óránkénti változása nem igazán fontos. - dimgray

    Esetleg valami más? ^^"
    Lasse Fält
    Lasse Fält
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lasse Fält Szomb. Feb. 25, 2012 5:49 pm

    Na milyen a fekete herceg?Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Szomb. Feb. 25, 2012 6:02 pm

    Tökéletes ^^
    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Abigail Aleksev Szomb. Feb. 25, 2012 6:18 pm

    Cukika Lasse Very Happy na így gondoltad Sammykém?^^
    Lasse Fält
    Lasse Fält
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lasse Fält Szomb. Feb. 25, 2012 6:21 pm

    Köszi.Very Happy Destiny is cuki.Smile
    Conor Merlowan
    Conor Merlowan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Conor Merlowan Szomb. Feb. 25, 2012 6:49 pm

    Némi karaktercsere nálam is lejátszódott... Nem tudtam ellenállni a vak kari csábításának, na :'D

    You’re crazy. You fall down, stand up and walk again,
    your ankles and your knees move pain that wanders around,
    but you start again as if you had wings.
    The ditch calls you, but it’s no use you’re afraid to stay,
    and if someone asks why, maybe you turn around (...) - goldenrod


    You’re crazy. You fall down, stand up and walk again,
    your ankles and your knees move pain that wanders around,
    but you start again as if you had wings.
    The ditch calls you, but it’s no use you’re afraid to stay,
    and if someone asks why, maybe you turn around (...) - forestgreen
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Emily Crawford Pént. Márc. 02, 2012 11:44 pm

    Újabb karaktercsere, és IGEN, megint nem tudtam ellenállni a kísértésnek >< Nem tehetek róla, karaktergyáros vagyok. De akkor sem hozok be többet, és kész >< Na, de a színek:

    Szabad ember az, akinek nem kell hazudnia, aki tiszta szívéből szerethet és gyűlölhet, akinek nem kell értelmetlen frázisokat pufogtatnia, aki nem ígér olyasmit, amit nem tud teljesíteni, aki mindenkinek megmondja azt, ami a szívén fekszik. - blanchedalmond

    Szabad ember az, akinek nem kell hazudnia, aki tiszta szívéből szerethet és gyűlölhet, akinek nem kell értelmetlen frázisokat pufogtatnia, aki nem ígér olyasmit, amit nem tud teljesíteni, aki mindenkinek megmondja azt, ami a szívén fekszik. - dimgray
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 03, 2012 12:55 pm

    Ne aggódj Sammy, én se bírok leállni, szerencsére az NJK-ra való hsz már összegyűlt, szóval.. ^^" Viszont kéne nekem valami szín, de megint totál agyhalott vagyok hozzá.><"
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 03, 2012 1:22 pm

    Amióta megnőttem, és butaságokat beszélek, éselviselhetetlen vagyok, és rossz rám nézni... - Beige

    Amióta megnőttem, és butaságokat beszélek, éselviselhetetlen vagyok, és rossz rám nézni... - LemonChiffon

    Amióta megnőttem, és butaságokat beszélek, éselviselhetetlen vagyok, és rossz rám nézni... - PapayaWhip

    Amióta megnőttem, és butaságokat beszélek, éselviselhetetlen vagyok, és rossz rám nézni... - Moccasin

    Amióta megnőttem, és butaságokat beszélek, éselviselhetetlen vagyok, és rossz rám nézni...


    Ajánlott tartalom


    HTML kódok - Page 2 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 9:57 am