Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

HTML kódok

Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.

HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

Témanyitás by Horváth Réka on Vas. Márc. 04, 2012 12:57 pm

És íííme, itt van Réka Very Happy

Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

Sötét és szomorú,
    ahogy kilépsz az álmokból,
    meglátod a rút valóságot.
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    -ghostwhite

Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

Sötét és szomorú,
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - floralwhite

Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

Sötét és szomorú,
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - papayawhip

Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

Sötét és szomorú,
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - white

Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

Sötét és szomorú,
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - wheat

Esetleg más szín? ^^"
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Márc. 04, 2012 3:40 pm

Szerintem próbálj ki egy ghostwhite és papayawhip kombót ^^

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Horváth Réka
    Horváth Réka

Témanyitás by Horváth Réka on Vas. Márc. 04, 2012 7:46 pm

Igen, úgy lesz, hogy az írás papayawhip, az aláírás pedig ghostwhite lesz. Köszi Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Márc. 05, 2012 11:54 am

"Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Beige

"Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Oldlace

"Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Ivory

"Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Cornsilk

"Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - PapayaWhip

Valaki nem tudok dönteni ><"
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Márc. 05, 2012 8:55 pm

Szerintem legyen Beige és Ivory Smile

Na de, elkészült Birgitte drága is Very Happy Tudom-tudom, karigyáros vagyok, de ő kellett és majd Aina is, meg had ne soroljam :'DD XD

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Black

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Cadetblue

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Darkgray

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Dimgray

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Gray

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Slategray

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Gainsboro

Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Silver

Szerintetek? ^^"
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Hétf. Márc. 05, 2012 8:57 pm

Szerintem slategray írás meg darkgray vagy gray aláírás Smile

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Márc. 05, 2012 8:59 pm

Meg is van Very Happy Az írás az Darkgray lesz, az aláírása pedig majd Dimgray lesz. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Márc. 05, 2012 9:01 pm

Mondjuk ja, illik a rózsához a slategray, de nem baj, a darkgray rövidebb és könnyebben megjegyezhető xD Razz Köszi Sammy Very Happy *.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau

Témanyitás by Giselle Céline Marceau on Hétf. Márc. 05, 2012 9:19 pm

Réka, akkor képzeld el hogy én hogyan jegyeztem meg a lightslategray-t. XP Amúgy egyet értek Sammy színkombinációjával.Very Happy

Hosszú-hosszú hónapokig tartó ingadozó hangulata és jó pár kisebbségi komplexusos kirohanása után végre valahára visszatért az élők sorába, és a szokásosnál is hiperaktívabb. Igen, kérem szépen, visszatért az életvidám idióta Giselle, akit már régóta hiányoltunk, és immáron Naomi Verhoeven, Jessica Lord és Alise Rubenis társaságában kedvére kipattoghatja magát, amikor épp nem a kedvesével tölti az időt. Mostanság egyébként igen jótékony kedvében van, Naomival önként és dalolva segítenek Qarin lakóinak ott, ahol csak tudnak. Szóval, igen, Giselle visszatért! Rettegj Fair Isle!

Tyaeloria Perathon életvidám őrangyala és Kamen Grozdan Branimir menyasszonya
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak

Témanyitás by Gaweł Pawlak on Hétf. Márc. 12, 2012 6:40 pm

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. -aliceblue

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - azure

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. -cornsilk

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - darkgray

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - dimgray

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - lightgray

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - silver

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - snow

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - white

Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - whitesmoke

Tyaeloria Perathon higgadt halandója
    Horváth Réka
    Horváth Réka

Témanyitás by Horváth Réka on Hétf. Márc. 12, 2012 6:58 pm

Daaaan, Daaaan, Daaaan *-*
    Szerintem legyen Aliceblue és legyen mondjuk Dimgray.

Egy látó angyal-vámpír, aki kapott egy második esélyt az életben, hogy bosszúja beteljesülhessen, cserébe pedig Isten hűséges katonája lett. Viszont ahogy hazament, minden elképzelése romba dőlt, valamint most már homály fedi gyilkosa kilétét, szerelme pedig újra a régi. Hogy hogy történthetett mindez? Maga sem tudja, de egyben biztos, ha a keze közé kapja azt, aki ezt az egészet kitervelte... Nos, abban nem lesz semmi köszönet.
    Rosetta M. McCarthy feltámadt, bosszú éhes angyal-vámpírja
    Richard A. Wallmart

Témanyitás by Richard A. Wallmart on Hétf. Márc. 12, 2012 9:26 pm

Szín kéne az én drágámnak, esetleg ötlet, tanács emberek? ^^"

Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Azure

Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Black

Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Crimson

Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Silver
    Richard A. Wallmart

Témanyitás by Richard A. Wallmart on Hétf. Márc. 12, 2012 9:42 pm

Na szóval, az írás Crimson lesz, az aláírás pedig majd Azure lesz Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Szer. Márc. 14, 2012 4:23 pm

Tudom, némi késéssel, de jelezném, hogy szerintem az azure+silver kombó jobban nézne ki Smile

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Márc. 16, 2012 12:34 pm

És IGEN, megint karaktert cseréltem. És IGEN, le kéne már ütnie valakinek :'D Csak Bells drágám képét sajnálom ><

Hogyan fonjuk újra a régi élet fonalát? Hogyan folytatod tovább, ha a szíved mélyén kezded megérteni, hogy nincs már visszaút? Vannak dolgok, amiket az idő sem képes helyrehozni, olyan túlságosan mély sebek, amelyek hatalmukba kerítenek.
    Ha tehetném, minden régi sebed begyógyítanám. Lecsókolnám ajkadról a félelmet és remegést. De helyette csak csendben remélem, hogy ez a fél szív itt bennem kiegészít benned valamit. - oldlace

Hogyan fonjuk újra a régi élet fonalát? Hogyan folytatod tovább, ha a szíved mélyén kezded megérteni, hogy nincs már visszaút? Vannak dolgok, amiket az idő sem képes helyrehozni, olyan túlságosan mély sebek, amelyek hatalmukba kerítenek.
    Ha tehetném, minden régi sebed begyógyítanám. Lecsókolnám ajkadról a félelmet és remegést. De helyette csak csendben remélem, hogy ez a fél szív itt bennem kiegészít benned valamit. - wheat
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.

Témanyitás by Ian on Szomb. Márc. 17, 2012 5:34 pm

Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - FloralWhite
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Tan
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Ivory
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Burlywood
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -snow
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -Rosybrown
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Seashell
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -antiquewhite
    próbapróba
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -antiquewhite

Talán másodszor sikerül a tervét végre hajtani. Testvérét a saját örületébe kergetni és megszabadítani őt a jótol. Ő maga a pokol és ugyanúgy viselkedik mint a testvére csak épp ellenkező esetben. Iant a rossz hajtja és bármit megadna azért, hogy újra lássa szenvedni testvérét...

Castin Noyers kiszámíthatatlan angyala
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Márc. 24, 2012 11:08 am

"Az életem minden pillanata előre megtervezett sorozatokból áll, de néha muszáj kockáztatni!"
    "Az életem minden pillanata előre megtervezett sorozatokból áll, de néha muszáj kockáztatni!"

Igen megint én eddig bírtam üssetek le ><"

A hozzászólást Wallace Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 24, 2012 11:14 am-kor.
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak

Témanyitás by Gabriel Dvorak on Szomb. Márc. 24, 2012 11:10 am

Segítttsssééég a kis látnokomnak kellene valami szín.^^" Már meg van.^^"

Mindenki saját történettel születik, amit meg kell járnia, és az álmait meg kell valósítania. Ezért van a lét. Aki menekül ettől, attól elvétetik a lehetőség. Aki küzd ezért, az mindent megtalál. - aliceblue

Mindenki saját történettel születik, amit meg kell járnia, és az álmait meg kell valósítania. Ezért van a lét. Aki menekül ettől, attól elvétetik a lehetőség. Aki küzd ezért, az mindent megtalál. - rosybrown

Egy fél-lidérc, fél-démon fiú, akinek többnyire az a legnagyobb problémája, ha nem hagyják írni. Igazi jóstehetség, és egy léleknek se tudna ártani, mert nem pszichopata  állatnak nevelték. Valódi művészlélek, tehát tőle ne kívánjanak semmilyen fegyveres fellépést, mert ahhoz túl gyenge, és nem szereti a vért.

Tyla Perathon íródeákja
    Rebecca váltó

Témanyitás by Rebecca váltó on Szomb. Márc. 31, 2012 8:12 pm

Drága pszichopatámnak kéne szín...

Az épelméjűek is átélik néhányszor azt a mentális kínt, amikor az elmében megtelepedő sötét érzület elrákosodik. Különösen a gyűlölet karcinogén. Burjánzása következtében az ember semmi egyébre nem bír gondolni, csupán a sérelmére, éjjel-nappal annak megtorlásán agyal. Többek szerint ez a lelkiállapot váltja ki szervi betegségeinket, ezekkel idézzük magunkra a nyavalyákat. A higiénikus lelkületűek hamar kilábalnak e mocsárból, sőt: koruk, értelmi-érzelmi fejlettségük előrehaladtával többé bele se gázolnak. A bomlottak képtelenek szabadulni, mind mélyebbre taposnak gyűlölségeik feneketlen iszapjában. - darksalmon

Az épelméjűek is átélik néhányszor azt a mentális kínt, amikor az elmében megtelepedő sötét érzület elrákosodik. Különösen a gyűlölet karcinogén. Burjánzása következtében az ember semmi egyébre nem bír gondolni, csupán a sérelmére, éjjel-nappal annak megtorlásán agyal. Többek szerint ez a lelkiállapot váltja ki szervi betegségeinket, ezekkel idézzük magunkra a nyavalyákat. A higiénikus lelkületűek hamar kilábalnak e mocsárból, sőt: koruk, értelmi-érzelmi fejlettségük előrehaladtával többé bele se gázolnak. A bomlottak képtelenek szabadulni, mind mélyebbre taposnak gyűlölségeik feneketlen iszapjában. - lightslategray
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.

Témanyitás by Teylyn Draed on Vas. Ápr. 01, 2012 8:15 pm

Szín kellene...

Ez a világ tele van összetört dolgokkal: összetört szívekkel és kerékbe tört ígéretekkel, megtört emberekkel. És nagyon törékeny az egész szerkezet: egy üreges világ, ahol a múlt átszűrődik a jelenbe, ahol a vérontás miatti bűntudat súlya és a többi régvolt bűn miatt az életek összeroskadnak, és a gyerekek kénytelenek apáik maradványaival együtt heverni a rákövetkező idők összegubancolódott roncsai közt. - skyblue

Ez a világ tele van összetört dolgokkal: összetört szívekkel és kerékbe tört ígéretekkel, megtört emberekkel. És nagyon törékeny az egész szerkezet: egy üreges világ, ahol a múlt átszűrődik a jelenbe, ahol a vérontás miatti bűntudat súlya és a többi régvolt bűn miatt az életek összeroskadnak, és a gyerekek kénytelenek apáik maradványaival együtt heverni a rákövetkező idők összegubancolódott roncsai közt. - deepskyblue

Rebecca Taylor illúziómágia tanára
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Ápr. 02, 2012 6:43 pm

Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb... - darksalmon

Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb...- Sienna

Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb...- Sandybrown

Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb... - BlanchedAlmond

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale

Témanyitás by Elliot Herondale on Kedd Ápr. 03, 2012 8:59 pm

Khm.>< Én sem bírtam tovább...

A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - blanchedalmond

A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - bisque

A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - cornsilk

A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - lightgray

A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - darkgray

Cornsilk és lightgray lesz szerintem.^^"

Egy oxfordi fiú, akinek mániája, hogy tökéletesen nézzen ki. A hiúságánál már csak egy valami fontosabb számára: a becsülete. Enyhén nacionalista, imádja a hazáját és a családját. Hiába van öt testvére hatalmas az összhang a családban, sose volt köztük semmilyen konfliktus. Imád sportolni, a vívás a mindene, és ha teheti, akkor szívesen összeméri az erejét az Akadémia diákjaival is. Ezenkívül rajong az állatokért, ezt bizonyítja a felvilági sólyom, Gale és a lova Ceolas.
    Figyelmeztetés: Ha bármi módon megrongálod a cuccait, eltulajdonítod a holmijat, akkor halott vagy...

Tyaeloria Perathon brit egoista angyala
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.

Témanyitás by Patric J. Morgan on Szer. Ápr. 04, 2012 11:21 pm

Csekkoljuk, hogy még mindig ugyanolyan jól áll-e ez a szín Patric drágámnak... Igazából inkább az aláírás miatt nézem meg, mert őszintén szólva arra nem emlékszem, szóval azt kénytelen leszek újra megnézni, és ha nem jó ehhez a fórumhoz a gray - mert szerintem nem lesz az -, akkor másik színt keresni. De azért optimista vagyok, szóval először lecsekkolom ezt a mediumseagreen+gray párosítást.

És igeeeen, még mindig jó Very Happy Szóval maradok ^^

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Rebecca Taylor udvarias bérgyilkosa
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale

Témanyitás by Elliot Herondale on Csüt. Ápr. 05, 2012 8:02 am

Pat *________________________________________* Amúgy Sammy, te is mázlista vagy. Razz Ahogy én Tyla írásával, úgy te Patnek az írásával+aláírásával.:'D Ehhez a képhez amúgy nem tudnék más színeket elképzelni.Very Happy

Egy oxfordi fiú, akinek mániája, hogy tökéletesen nézzen ki. A hiúságánál már csak egy valami fontosabb számára: a becsülete. Enyhén nacionalista, imádja a hazáját és a családját. Hiába van öt testvére hatalmas az összhang a családban, sose volt köztük semmilyen konfliktus. Imád sportolni, a vívás a mindene, és ha teheti, akkor szívesen összeméri az erejét az Akadémia diákjaival is. Ezenkívül rajong az állatokért, ezt bizonyítja a felvilági sólyom, Gale és a lova Ceolas.
    Figyelmeztetés: Ha bármi módon megrongálod a cuccait, eltulajdonítod a holmijat, akkor halott vagy...

Tyaeloria Perathon brit egoista angyala
    Matthew Chancellor

Témanyitás by Matthew Chancellor on Vas. Ápr. 08, 2012 8:08 pm

Azt mondják, az ember megbánja a bűneit, ha megöregszik. Ez maszlag. Én ugyan nem bánom meg a bűneimet (...), valamennyit elkövettem... az összes régi, jó bűnöket! Csaltam, loptam és hazudtam... - slategray

Azt mondják, az ember megbánja a bűneit, ha megöregszik. Ez maszlag. Én ugyan nem bánom meg a bűneimet (...), valamennyit elkövettem... az összes régi, jó bűnöket! Csaltam, loptam és hazudtam... -#111A26

Meg is van.Very Happy Köszönöm a segítséget.^^

Lawne, vagyis Matthew Chancellor nem azért került a sylorinába, mert olyan sötét a lelke, hanem szimplán azért, mert egy rohadék. Képes visszaélni a hatalmával, ha úgy érzi szükséges. Nem is nagyon tagadja, hogy ő valójában egy Nixe. Egyébként nagyon jól érzi magát a Földön, egyetlen szívfájdalma, hogy az öccse Mallowicében maradt. Egyébként, amikor nem hülye, szájhős, vagy rohadék, akkor tud kedves, jó barát, sőt igazságmániás is lenni. Rögeszméjévé vált, hogy végre valaki megdöntse Aysen-t, így hát a humanoid lények között keres támogatókat, harcosokat. Mikor épp nem menekül...

Fredrik Laine/Emeline Thienen szájhős Nixéje

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Ápr. 08, 2020 4:27 pm