Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

HTML kódok

Jarek Malkova
    Jarek Malkova
    .::Diák::.

HTML kódok - Page 10 Empty Re: HTML kódok

Témanyitás by Jarek Malkova on Szomb. Jún. 08, 2013 7:02 pm

Uhh... Na, ehhez a képhez találjál színt xD Na jóóóó, valószínűleg valami kékes lesz benne... Meg bepróbálkozom a pirossal, a kólásdobozokhoz xD

Ebben a pillanatban villant belém, mit érezhetnek a testvérek egymás iránt. Életüktől elválaszthatatlan ez az érzés, semmilyen érzelmi megrázkódtatás nem tudja gyökerestül kiszaggatni, a civakodások megtaposhatják egy pillanatra, hogy utána annál elevenebb legyen. Ezt az érzést semmiféle szenvedély nem sem fojthatja el véglegesen, még az erős, igaz szerelem is legfeljebb csak versenyre kelhet vele. - #5A8188

Ebben a pillanatban villant belém, mit érezhetnek a testvérek egymás iránt. Életüktől elválaszthatatlan ez az érzés, semmilyen érzelmi megrázkódtatás nem tudja gyökerestül kiszaggatni, a civakodások megtaposhatják egy pillanatra, hogy utána annál elevenebb legyen. Ezt az érzést semmiféle szenvedély nem sem fojthatja el véglegesen, még az erős, igaz szerelem is legfeljebb csak versenyre kelhet vele. - #B10F15

Rebecca Taylor világlátott lidérce
    Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Hétf. Jún. 17, 2013 1:06 pm

Uhhh...na jövök...muszály, mert tuti elfelejteném a színkódot. Smile

"Mosolygok, mert a testvérem vagy, és kacagok, mert nem tehetsz ellene semmit". 
    A fiatal nő elment mellettem a hóesésben és rám mosolygott. A mosolyt köszönettel fogadtam, elvittem magammal, és egy ideig vigyáztam rá, hogy el ne olvadjon. Havas mosoly volt és lassan olvadt. A végén mindössze egy kevés nedvesség maradt belőle a lélekben;  apró tócsa, nem nagyobb, mint egy könnycsepp. - lightsalmon 

"Mosolygok, mert a testvérem vagy, és kacagok, mert nem tehetsz ellene semmit."
    A fiatal nő elment mellettem a hóesésben és rám mosolygott. A mosolyt köszönettel fogadtam, elvittem magammal, és egy ideig vigyáztam rá, hogy el ne olvadjon. Havas mosoly volt és lassan olvadt. A végén mindössze egy kevés nedvesség maradt belőle a lélekben; apró tócsa, nem nagyobb, mint egy könnycsepp. - lemonchiffon
    Horváth Réka
    Horváth Réka

Témanyitás by Horváth Réka on Hétf. Jún. 17, 2013 5:45 pm

Mindenki megérdemel egy második esélyt, én is. Egy egyesség köttetett a második esélyemre, hogy a bosszúm beteljesülhessen. - Cornsilk
    Mindenki megérdemel egy második esélyt, én is. Egy egyesség köttetett a második esélyemre, hogy a bosszúm beteljesülhessen. -Gainsboro
    Mindenki megérdemel egy második esélyt, én is. Egy egyesség köttetett a második esélyemre, hogy a bosszúm beteljesülhessen. - Sienna
    Mindenki megérdemel egy második esélyt, én is. Egy egyesség köttetett a második esélyemre, hogy a bosszúm beteljesülhessen. - Steelblue
    Mindenki megérdemel egy második esélyt, én is. Egy egyesség köttetett a második esélyemre, hogy a bosszúm beteljesülhessen. - Brown

A hozzászólást Horváth Réka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 30, 2013 10:11 pm-kor.

Egy látó angyal-vámpír, aki kapott egy második esélyt az életben, hogy bosszúja beteljesülhessen, cserébe pedig Isten hűséges katonája lett. Viszont ahogy hazament, minden elképzelése romba dőlt, valamint most már homály fedi gyilkosa kilétét, szerelme pedig újra a régi. Hogy hogy történthetett mindez? Maga sem tudja, de egyben biztos, ha a keze közé kapja azt, aki ezt az egészet kitervelte... Nos, abban nem lesz semmi köszönet.
    Rosetta M. McCarthy feltámadt, bosszú éhes angyal-vámpírja
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.

Témanyitás by Patric J. Morgan on Hétf. Jún. 17, 2013 11:43 pm

Nna, bár holnapig még Daquan testbe lesz szorulva, azért most nézek neki színkódot, mert tovább már nem bírom xD

"Minden, ami történik, már eldőlt, és onnan nézve, ahol most állok, minden egy kerek egésznek tűnik körülöttem. Nem tudok tőle szabadulni, de teljesen a parancsának sem tudom alávetni magam."

"Minden, ami történik, már eldőlt, és onnan nézve, ahol most állok, minden egy kerek egésznek tűnik körülöttem. Nem tudok tőle szabadulni, de teljesen a parancsának sem tudom alávetni magam."

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Rebecca Taylor udvarias bérgyilkosa
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.

Témanyitás by Michael on Kedd Jún. 18, 2013 12:17 am

És akkor nézzünk egy fogoly Mike-ot is...

"Először felfogta a sorsát - majd megkísérelt lázadni -, s most egyszer s mindenkorra beletörődött. Olyan fájdalmas, szelíd és oly szép volt ez. Sírt - csendes, fullasztó sírással -, sírt, hogy egész teste reszketett belé. Oly kimondhatatlanul szerette mindazt, amit most itt kell hagynia. A napot, a füvet, a földet. Mind, mind az embereket. S attól, hogy tudott már sírni és szeretni, nagyon boldog lett. Nem volt már benne szemernyi keserűség sem - többé nem félt a hosszú álomtól. Annyit tudott csak: mindaddig, míg egy szikrányi élet lesz benne, kinyúl minden létező felé, a kedves és gyönyörű világ felé, a titokzatos és csodálatos élet felé. Tudata utolsó rezdülésével is ezeket érzékeli majd: a földet, a fákat, a madárdalt és az ég kékjét." - #EBE3BE

"Először felfogta a sorsát - majd megkísérelt lázadni -, s most egyszer s mindenkorra beletörődött. Olyan fájdalmas, szelíd és oly szép volt ez. Sírt - csendes, fullasztó sírással -, sírt, hogy egész teste reszketett belé. Oly kimondhatatlanul szerette mindazt, amit most itt kell hagynia. A napot, a füvet, a földet. Mind, mind az embereket. S attól, hogy tudott már sírni és szeretni, nagyon boldog lett. Nem volt már benne szemernyi keserűség sem - többé nem félt a hosszú álomtól. Annyit tudott csak: mindaddig, míg egy szikrányi élet lesz benne, kinyúl minden létező felé, a kedves és gyönyörű világ felé, a titokzatos és csodálatos élet felé. Tudata utolsó rezdülésével is ezeket érzékeli majd: a földet, a fákat, a madárdalt és az ég kékjét." - #7A5F35

Minden megfagyott, megkeményedett, szenvedő szív felolvad egyszer. Michael arkangyal újra önmaga, noha nagyon sokat változott az elmúlt több mint húsz év folyamán. Michael Cobbnak lenni sok mindenre megtanította, amit korábban nem tudott, nem értett, vagy amivel egész egyszerűen nem foglalkozott. Emberibb lett, megértőbb, bár talán épp emiatt az embersége miatt valamivel sebezhetőbb. De nem bánja: úgy érzi, megérte, mert az, amije most van, egy igazi család, soha nem lehetett volna az övé korábban.

Rebecca Taylor (és Darioth) hercege és Lizzie nevelőapja
    Brin Mothsamery
    Brin Mothsamery

Témanyitás by Brin Mothsamery on Kedd Jún. 18, 2013 10:21 pm

"A tudatunk önálló erő. A segítségével befolyásolhatjuk a dolgokat bizonyos mértékig, és ez a mérték folyamatos gyakorlás során állandóan nő. Ha nem tudnánk befolyásolni dolgokat, értelmetlen lenne minden erőfeszítés. Csak tanúk lennénk a Világ című nagy színdarabban."

Kurt tepperwein

"A tudatunk önálló erő. A segítségével befolyásolhatjuk a dolgokat bizonyos mértékig, és ez a mérték folyamatos gyakorlás során állandóan nő. Ha nem tudnánk befolyásolni dolgokat, értelmetlen lenne minden erőfeszítés. Csak tanúk lennénk a Világ című nagy színdarabban."

Kurt Tepperwein

Brin nem az a lány, akivel jó barátnők lehettek, de nem is az, akivel kellemes egyéjszakás kalandot tölthetsz el. Ő nem olyan, akit az orránál fogva vezethetsz, vagy büntetlenül átverhetsz. Nem lesz veled kedves, ha nem bír téged, de talán még akkor sem, ha igen. Hideg, távolságtartó, és szeret érzelmileg terrorizálni másokat. Rengeteget ovlas, nagyon művelt és intelligens, rendkívül gyors felfogással. Bátyja baklövése miatt érkezett a Fyronba, s ezt nem is igazán hajlandó neki megbocsátani - pedig igazán megtehetné, hiszen az életét mentette meg ezzel.

Jesmon Helar fagyos nekromantája, D'aleik Rotta Mothsamery ikertestvére
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir

Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir on Vas. Jún. 30, 2013 1:39 pm

Eljön az idő, amikor minden kijárat lezárul, mintha viasszal tapasztanák be. Ülsz a szobádban, a testedben érzed a szúró fájdalmat, ami összeszorítja a torkodat és veszélyes kis könnyzacskókká préselődik a szemed mögött. Egy szó, egyetlen mozdulat és mindaz, ami felgyülemlett benned - elmérgesedett harag, elüszkösödött féltékenység, teljesíthetetlen vágyak - kirobban belőled dühös, tehetetlen könnyekben, zavart zokogásban és hüppögésben, és mindez nem is szól senkinek. Nincs kar, hogy átöleljen, nincs hang, hogy azt mondja: jó, jó. Aludj és felejtsd el. - Nem, nem. Ebben a szörnyű, új függetlenségben a veszedelmes, intő fájdalmat érzed, a kevés alvás és a túlfeszített idegek játékát és azt a sejtést, hogy ezúttal a kártyákat ellened rakták, és a halom egyre nő. Kijárat kell és mindet plomba zárja. Éjjel-nappal a magad csinálta sötét, szűk börtönben élsz. - #CDBFB1

Eljön az idő, amikor minden kijárat lezárul, mintha viasszal tapasztanák be. Ülsz a szobádban, a testedben érzed a szúró fájdalmat, ami összeszorítja a torkodat és veszélyes kis könnyzacskókká préselődik a szemed mögött. Egy szó, egyetlen mozdulat és mindaz, ami felgyülemlett benned - elmérgesedett harag, elüszkösödött féltékenység, teljesíthetetlen vágyak - kirobban belőled dühös, tehetetlen könnyekben, zavart zokogásban és hüppögésben, és mindez nem is szól senkinek. Nincs kar, hogy átöleljen, nincs hang, hogy azt mondja: jó, jó. Aludj és felejtsd el. - Nem, nem. Ebben a szörnyű, új függetlenségben a veszedelmes, intő fájdalmat érzed, a kevés alvás és a túlfeszített idegek játékát és azt a sejtést, hogy ezúttal a kártyákat ellened rakták, és a halom egyre nő. Kijárat kell és mindet plomba zárja. Éjjel-nappal a magad csinálta sötét, szűk börtönben élsz. - #050D10

Kamen Grozdan Branimir. Talán már ki sem fejezhető szavakkal, hogy mit jelent ez a név, hogy ki is ő pontosan. Rhean... Kamen... Minden, ami volt, minden, amit tett, most egyesül benne, és eljött végre a pillanat, hogy megbékéljen magával. Démoni énjétől és bukottságától megszabadulva könyörög hát a pillanatért, hogy újra láthassa szeretett Lottéját... Miközben háborúra készül a Menny katonájaként.

Rebecca Taylor (és Charlotte Devon) mennyei harcosa
    Rhiane
    Rhiane
    .::Purgatóriumi hercegnő::.
    .::Purgatóriumi hercegnő::.

Témanyitás by Rhiane on Csüt. Júl. 04, 2013 8:47 pm

Idézetet keresni lusta vagyok mert lusta vagyok, szóóóóval belső jellemzéssel nézünk színt xD

Két Rhiane létezik: egyikük Aysen odaadó szolgája, valószínűleg a leghűségesebb nixe, akit a Purgatórium valaha látott. Ő gondolkozás nélkül meggyilkol bárkit, nem érdeklik senki érzései és gondolatai, szinte született uralkodó. Amit mond, annak kell lennie, átsétál bárkin, ha az érdekei úgy kívánják, de mindenek fölött Aysen tökéletes bábja, imádattal csüng minden szaván, szentírásként tartja be a parancsait. Mindezt olyan tökéletességgel játssza el, hogy senkinek nem jutna eszébe, hogy eszébe jusson, hogy esetleg egy árulóval van dolga. És aztán ott van az igazi Rhiane, aki nyugodt, békés, szereti a szél lágy cirógatását és a madarak dalolását. Undorodik tőle, hogy bárkit is meggyilkoljon, és csak arra vágyik, hogy vége legyen ennek az egésznek, és újra élhesse a maga csendes életét, hogy barátokat szerezzen, hogy egész egyszerűen csak boldog lehessen. Az igazi Ria a földre vágyik, de tudja, hogy még szükség van rá, így megtesz mindent, amit tud, hogy kijavítson egy olyan hibát, amiről végképp nem tehet: hogy éppen nixének született. - #E7C7B9

Két Rhiane létezik: egyikük Aysen odaadó szolgája, valószínűleg a leghűségesebb nixe, akit a Purgatórium valaha látott. Ő gondolkozás nélkül meggyilkol bárkit, nem érdeklik senki érzései és gondolatai, szinte született uralkodó. Amit mond, annak kell lennie, átsétál bárkin, ha az érdekei úgy kívánják, de mindenek fölött Aysen tökéletes bábja, imádattal csüng minden szaván, szentírásként tartja be a parancsait. Mindezt olyan tökéletességgel játssza el, hogy senkinek nem jutna eszébe, hogy eszébe jusson, hogy esetleg egy árulóval van dolga. És aztán ott van az igazi Rhiane, aki nyugodt, békés, szereti a szél lágy cirógatását és a madarak dalolását. Undorodik tőle, hogy bárkit is meggyilkoljon, és csak arra vágyik, hogy vége legyen ennek az egésznek, és újra élhesse a maga csendes életét, hogy barátokat szerezzen, hogy egész egyszerűen csak boldog lehessen. Az igazi Ria a földre vágyik, de tudja, hogy még szükség van rá, így megtesz mindent, amit tud, hogy kijavítson egy olyan hibát, amiről végképp nem tehet: hogy éppen nixének született. - #413B3D
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.

Témanyitás by Amélie Deneuve on Kedd Júl. 09, 2013 10:07 pm

Az emberek csak arra jók, hogy kihasználják őket.

Bárki aki ránéz, egy gyönyörű, magabiztos lányt lát, akiben azonban semmi rendellenes nincs. Nincsenek éles szemfogai, vagy szárnyai. Egy hétköznapi ember. Habár a legtöbben semmi rosszat nem látnak benne. A látszat azonban csal. Amélie mindig is kísértette a sorsot. Akkor érzi magát igazán jól, ha a tilosban járhat, az pedig csak hab a tortán, ha ennek következtében még jutalomra is talál. Nem szereti az egyszerű embereket. Mindig is túl átlagosnak tartotta őket. Ha már valaki ember, akkor legalább legyen gazdag. Ez a felfogása vezette ahhoz, hogy a vámpírok megszállottja legyen, s hogy az emberek semmi másra nem jók, csak hogy kihasználják őket. Ez utóbbi többszörös "véletlen haláleseteket" vonzott, melyekből Amélie sosem üres kézzel távozott.

Eliana De Lucia ambiciózus megszállottja.
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Témanyitás by Castin Noyers on Vas. Júl. 21, 2013 1:15 pm

A szeretet, ha valódi, nem lehet önző, nem kívánja a másiktól, hogy feladja az egyéniségét, lemondjon mindenről, ami az életének értelmet ad. - #bfbfbf

A szeretet, ha valódi, nem lehet önző, nem kívánja a másiktól, hogy feladja az egyéniségét, lemondjon mindenről, ami az életének értelmet ad. - #baafa9

Castin Noyers egy olyan srác akit nem lehet meglepni. Azt hiszik, sokan, hogy meghalt, de a valóságban csak annyi van, hogy elrejtőzött illúzióval. Kiváló illúzió mester és remekül tudja átverni az embereket. Ezen felől ő Elizabeth bátyja, de mivel üldözik őt is és a lányt is kénytelen volt ezt az utat választani. Senkije nincsen és senkiben nem bízik. Csak saját magára számíthat és úgy érzi lassan, hogy nem fogja bírni ezt a terhet cipelni. Aysen megtalálja őket vagy tovább tudja őrizni a titkot? Rajta kívül még egyetlen egy személy ismeri ezt az egész történetet, de úgy fogja intézni a dolgot, hogy ő találja meg mint Aysen. Hogyan lesznek ez után a dolgok, hát ezt még ő sem tudja.

Elizabeth védelmező bátyja, Patric J. Morgan jó barátja
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Vas. Júl. 21, 2013 9:13 pm

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám... - #a77f66

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám... - #795c4a

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám...

Amarilla Darwin reménytelenül szerelmes farkasa, Nicole Brise kedvese
    Rachel Morrow
    .::Tanár::.

Témanyitás by Rachel Morrow on Pént. Júl. 26, 2013 10:31 pm

Használjuk ki azt a pár percet és keressünk akkor színt xD Very Happy

Esetleg valami ajánlat? ^^"
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.

Témanyitás by Fredrik Laine on Pént. Júl. 26, 2013 10:44 pm

Próbáld ki ezeket, hátha valamelyik tetszik.Smile

#1D3A48
    #56707F
    #14406F
    #D1B6AD
    #E1DCD9

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Tyla Perathon (és Lily Holloway) különc kockája és Elias Laine ikertestvére
    Rachel Morrow

Témanyitás by Rachel Morrow on Szomb. Júl. 27, 2013 5:01 pm

Köszi Tyy *-* Ha jó lesz a gépem, téged is elkaplak játszani Very Happy Na szóval nézzük. ^^
    Köszi Tyy *-* Ha jó lesz a gépem, téged is elkaplak játszani Very Happy Na szóval nézzük. ^^
    Rachel Morrow

Témanyitás by Rachel Morrow on Szomb. Júl. 27, 2013 5:06 pm

Na, akkor megvolnánk. :DEz tökéletes lesz írásnak, bár barnára vagy valami világosra gondoltam, de olyat nem találtam, ami rendesen stimmelne a hajához. (de azért majd még nézelődök...) >.< Az aláírás meg tökély Very Happy
    Köszi Ty *-*

Elvesztette az életét, a családját és az egyetlen szeretett gyermekét férje miatt, akinek végülis megbocsájtotta bűneit. Örök menekülésre száműzve utazgatnak országról országról, már több mint 100 éve és a nő kihasználva az alkalmat, álmának szenteli a hátralévő éveket, a tanításnak. A nő jelenleg a fyron Akadémián talált állást, Vincent pedig a városban keresett munkát.
    Rosetta M. McCarthy orosz és capoeira tanára
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Vas. Júl. 28, 2013 5:17 pm

Kell egy új színkód.... #990000
    Kell egy új színkód.... #330000
    Kell egy új színkód.... #660000

új próba #36536a
    új próba #919187
    új próba #b2a9aa
    új próba #6b6158
    új próba #858786
    új próba #bbbbbb
    James kérésére #858687

Egy Démonvadász, aki apja halála és húga elrablása után döntött úgy, hogy az lesz. Ám így sem indulhat húga után mert anyja az akadémiára küldi. nagybátyja pedig azzal bízta meg, hogy szerezzen barátokat akik segíthetnek húga vissza szerzésében. Ráadásul az első évben történtek hatására, nagymértékben változott ígyhát nem ugyan az a démon lett aki év elején idekerült.
    Loras Middleton férje.
    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir

Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir on Vas. Júl. 28, 2013 8:54 pm

Egy dologhoz van igazi tehetségem: hogy tehetségesnek látsszam. - #484f57
    Egy dologhoz van igazi tehetségem: hogy tehetségesnek látsszam. - #08050c
    Egy dologhoz van igazi tehetségem: hogy tehetségesnek látsszam. - #0f4c3d

Lorette-ről talán elég annyit mondani, hogy ha nehezen viseled a hiperaktívokat és a hibbantakat, akkor nem túlzottan érdemes a közelébe menni. Rengeteg furcsa szokása van, és az elmúlt időkben nagyon belemerült a feketemágia azon részébe, amely a lelkekkel és a holtakkal foglalkozik. Igazából elég magányos alkat, nincsenek barátai, ezért szinte minden gyanútlan embert letámad, hogy beszélgethessen valakivel. A családjával nem sokat foglalkozik, mert tudja jól, hogy úgyse bírják elviselni, akkor meg minek törtje magát? Egyébként számtalan furcsa szokása közé tartozik az, hogy szeret mások magánéletében turkálni, és jövendőt mondani.
    De ha elbírod viselni, akkor egy szerethető idiótát kapsz a nyakadba, aki a legrosszabb pillanataidban is képes felvidítani a baromságaival.

Fredrik Laine/Emeline Thienen hibbant látó démon-vámpírja és Kamen Grozdan Branimir unokatestvére
    Matthew Chancellor

Témanyitás by Matthew Chancellor on Csüt. Aug. 01, 2013 10:52 pm

A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben. =#f4f6f1
    A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben. =#62635d
    A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben. =#1f2831
    A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben. =#736153
    A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben. =#585350
    A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben. =#bead9d

Lawne, vagyis Matthew Chancellor nem azért került a sylorinába, mert olyan sötét a lelke, hanem szimplán azért, mert egy rohadék. Képes visszaélni a hatalmával, ha úgy érzi szükséges. Nem is nagyon tagadja, hogy ő valójában egy Nixe. Egyébként nagyon jól érzi magát a Földön, egyetlen szívfájdalma, hogy az öccse Mallowicében maradt. Egyébként, amikor nem hülye, szájhős, vagy rohadék, akkor tud kedves, jó barát, sőt igazságmániás is lenni. Rögeszméjévé vált, hogy végre valaki megdöntse Aysen-t, így hát a humanoid lények között keres támogatókat, harcosokat. Mikor épp nem menekül...

Fredrik Laine/Emeline Thienen szájhős Nixéje
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood

Témanyitás by Lisa Deadwood on Szomb. Aug. 03, 2013 8:10 pm

újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - Saddlebrown
    újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - Aliceblue
    újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - Ghostwhite
    újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - Rosybrown
    újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - Pink
    újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - Gainsboro
    újLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisaújLisa - #663333

A családját megtagadta, megszökött otthonról és Jasonnel is közölte, hogy el kell felejtenie őt, mivel többet nem jön vissza. Nem is tehetné meg, hisz többé már nem Bukott és nem is akar már az lenni. Újra kezdett mindent, muszáj volt, mivel a szíve alatt egy új életet hordoz Jasonnek köszönhetően, bár egyelőre még nem tudja mit tegyen, mivel fél attól, hogy Adam és Becky utána jönnek. Szóval jelenleg Qarinban húzza meg magát és igyekszik kitalálni, hogy mit és hogyan tovább...
    Rosetta M. McCarthy bujdosó, exbérgyilkos angyala
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood

Témanyitás by Lisa Deadwood on Szomb. Aug. 03, 2013 8:38 pm

Melyik jobb írásnak?
    A családját megtagadta, megszökött otthonról és Jasonnel is közölte, hogy el kell felejtenie őt, mivel többet nem jön vissza. Nem is tehetné meg, hisz többé már nem Bukott és nem is akar már az lenni. Újra kezdett mindent, muszáj volt, mivel a szíve alatt egy új életet hordoz Jasonnek köszönhetően, bár egyelőre még nem tudja mit tegyen, mivel fél attól, hogy Adam és Becky utána jönnek. Szóval jelenleg Qarinban húzza meg magát és igyekszik kitalálni, hogy mit és hogyan tovább...

Rosetta M. McCarthy bujdosó, exbérgyilkos angyala
    Sariel
    Sariel

Témanyitás by Sariel on Kedd Aug. 06, 2013 9:20 pm

Emlékezz mindenre, aminek örültél, ami jó volt, emlékezz arra, amit érted tettek, a nehéz órákra, amelyek szerencsésen elmúltak, és azokra, akik segítettek abban, hogy elmúljanak. Emlékezz arra, hogy segíteni kell azokon, akik rászorulnak. Emlékezz arra, hogy önzetlen légy, fáradhatatlan, becsületes, igazmondó és önfeláldozó. Felejtsd el, ha félsz! Felejtsd el, ha gonosz indulataid vannak! Emlékezz arra, hogy mi a jó, és sose felejtsd el, hogy csak jót szabad tenned, ártanod soha.
    Szabó Magda

Emlékezz mindenre, aminek örültél, ami jó volt, emlékezz arra, amit érted tettek, a nehéz órákra, amelyek szerencsésen elmúltak, és azokra, akik segítettek abban, hogy elmúljanak. Emlékezz arra, hogy segíteni kell azokon, akik rászorulnak. Emlékezz arra, hogy önzetlen légy, fáradhatatlan, becsületes, igazmondó és önfeláldozó. Felejtsd el, ha félsz! Felejtsd el, ha gonosz indulataid vannak! Emlékezz arra, hogy mi a jó, és sose felejtsd el, hogy csak jót szabad tenned, ártanod soha.
    Szabó Magda

Szabó Magda

Szabó Magda

Szabó Magda

Szabó Magda

Szabó Magda
    Charlotte Devon
    Charlotte Devon

Témanyitás by Charlotte Devon on Szer. Aug. 07, 2013 11:58 pm

"Ha két ember összetartozik, végül egymásra találnak, ha minden összeesküszik is ellenük."
    Nora Roberts

"Ha két ember összetartozik, végül egymásra találnak, ha minden összeesküszik is ellenük."
    Nora Roberts
    Charlotte Devon
    Charlotte Devon

Témanyitás by Charlotte Devon on Csüt. Aug. 08, 2013 12:26 am

"Ahogy a terem túlsó végébe indultam, több hullán is át kellett lépnem. Azt mondják, az ilyet meg lehet szokni, de ez szerintem hülyeség. Még századszorra is ugyan olyan hányinger fogott el, mint első alkalommal. Mégsem mentem haza, pedig megtehettem volna. Hogy miért nem mentem? Szerintetek miért hevert ennyi hulla a terem közepén? Mert nem volt, aki elvigye őket. Önzőség lett volna a sorsára hagynom ennyi beteg embert, amikor én még tudtam segíteni. Bár azt mondták, fertőzött vagyok. Ahogyan Ő is. Talán ez volt a sorsunk. Megismerni egymást, szerelembe esni, és együtt halni meg. Azt reméltem, utána is együtt lehetünk majd."

Hiszel a születés előtti életben? Hiszel a Sorsban? Hiszel benne, hogy egy másik lényhez nem csupán egy, de akár több életen át kötődhetsz? Olyan szorosan s megingathatatlanul, hogy a szó legszorosabb értelmében a halál sem választhat el titeket egymástól? Charlotte nem hitt az ilyesmiben. Egészen addig, ameddig nem kezdett emlékezni. S onnantól kezdve a kedves, beszédes lány élete teljesen megváltozott. Vajon képes lesz beteljesíteni a végzetét, s elérni a boldogságot... ismét?

Jesmon Helar Purgatóriumból szökött, végtelenül kitartó valanja.
    Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Csüt. Aug. 08, 2013 2:56 pm

Naná, hogy normális vagyok!
    A hangok is megmondták.

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Jesmon Helar nyughatatlan lidérc rontásűzője.
    Nadja S. Marilovics

Témanyitás by Nadja S. Marilovics on Pént. Aug. 09, 2013 7:45 pm

SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Gainsboro
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Lavender
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Lightgrey
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Lavenderblush
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Lightsteelblue]
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Powderblue
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Wheat
    SzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzínSzín - Moccasin

Nem rég a szigetre érkező tiszta vérű démon leányzó, akinek mindene a Halál utáni kutatás, a bájitalok készítése és felfedezése, valamint mások kínzása, könyörtelen meglepése. Tipikusan nem érdekli senki, leszámítva azt a néhány embert, akik egyeznek az ő véleményével. A szerelmet teljes mértékben elveti, úgy gondolja, hogy ez egy olyan felesleges érzés a szeretettel együtt, ami csak elgyengíti az embert.
    Rosetta M. McCarthy

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 7:24 pm