Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

HTML kódok

Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.

HTML kódok - Page 5 Empty Re: HTML kódok

Témanyitás by Horváth Réka on Kedd Jún. 19, 2012 8:11 pm

Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író - Blanchedalmond
    Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író - Cornsilk
    Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író - Saddlebrown
    Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író - Peru
    Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író - Sienna
    Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író - Wheat
    Az élet a legsilányabb ponyvaregény-író. - #613c43

Egy látó angyal-vámpír, aki kapott egy második esélyt az életben, hogy bosszúja beteljesülhessen, cserébe pedig Isten hűséges katonája lett. Viszont ahogy hazament, minden elképzelése romba dőlt, valamint most már homály fedi gyilkosa kilétét, szerelme pedig újra a régi. Hogy hogy történthetett mindez? Maga sem tudja, de egyben biztos, ha a keze közé kapja azt, aki ezt az egészet kitervelte... Nos, abban nem lesz semmi köszönet.
    Rosetta M. McCarthy feltámadt, bosszú éhes angyal-vámpírja
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen

Témanyitás by Amanda Helgesen on Szomb. Jún. 23, 2012 10:05 pm

Próóóóóba jó ez így? - Rosybrown
    Próóóóba jó ez így ? - Lightsteelblue

Az érzelmet elrejtő lidérc. Az angyalvadász aki nem tud túl lépni az angyalutálaton. Nem tud uralkodni magán és csak a legjobb barátaira hallgat. Ha beszólsz visszaszól. Kiszámíthatatlan és jelenleg egyetlen egy cél hajtja a bosszú. Megtalálni a testvérét, hogy maga mellett tudja. Vajon megfog valaha változni? Meddig megy el a lány és milyen meglepetést és titkokat tartogat?

Castin Noyers kiszámíthatatlan lidérce... Philip Helgesen kishúga
    Jarek Malkova
    Jarek Malkova

Témanyitás by Jarek Malkova on Hétf. Jún. 25, 2012 6:00 am

Az írás felséges dolog, az ember többé nem önmaga, mégis egy saját maga alkotta univerzumban mozog. Ma például egy őszi délutánon férfiként és nőként, szeretőként és szeretettként lovagoltam egy erdőn keresztül, sárga levelek alatt; és én voltam a lovakban, a levelekben, a szélben, a szereplőim szavaiban, még a vörös napban is, ami szerelemtől ittas szemeiket lehunyni kényszerítette. - #D0C7E2

Az írás felséges dolog, az ember többé nem önmaga, mégis egy saját maga alkotta univerzumban mozog. Ma például egy őszi délutánon férfiként és nőként, szeretőként és szeretettként lovagoltam egy erdőn keresztül, sárga levelek alatt; és én voltam a lovakban, a levelekben, a szélben, a szereplőim szavaiban, még a vörös napban is, ami szerelemtől ittas szemeiket lehunyni kényszerítette. - #524E60
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside

Témanyitás by Maureen Caiside on Hétf. Jún. 25, 2012 3:50 pm

Nem tudom, meddig tarthat ez az álom, de elhatározom, hogy minden pillanatát úgy fogom megélni, mintha az lenne az utolsó. – lemonchiffon

Nem tudom, meddig tarthat ez az álom, de elhatározom, hogy minden pillanatát úgy fogom megélni, mintha az lenne az utolsó. – #06040f

Maureen Caiside-ról sok mindent lehet mondani. Kelta druidák leszármazottja, a családjában elég sok jós és természetmágus fordult elő, és ő maga is egész jó elementálból. Imád tanulni és mindig mindenről tudni. Kész lexikon a lány, aki ismeri, az is biztos ezt mondaná róla. Ezenkívül imádja a családját, van egy bátyja, Joshua, aki bár nem mutat érdeklődést aí mágia iránt lehet, hogy mégis csak egy jós tehetség. Maureen szülei egyébként elváltak, a gyerekek az anyjuknál laknak, az édesapja pedig újraházasodott. Maureen anyja egyébként pénzügyi tanácsadó, így a munkája elszólította őket Corwenből. A nagyapa halála után pedig kénytelenek voltak eladni a corwen-i kúriát, mert nem bírták volna fenntartani. Fáj is érte a lány szíve, de tudja, hogy jó kezekbe került. Szóval egyébként egy életvidám lányról van szó, aki imád beszélni, olvasni és tanulni.

Tyaeloria Perathon élő lexikona
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak

Témanyitás by Gaweł Pawlak on Pént. Jún. 29, 2012 8:52 pm

Próba, próba, próba, próba, próba, próba - #bb8884
    Próba, próba, próba, próba, próba, próba - #f8f5fc

Tyaeloria Perathon higgadt halandója
    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev

Témanyitás by Abigail Aleksev on Hétf. Júl. 02, 2012 3:18 pm

Változnak az idők... - darksalmon
    Változnak az idők... - #9B462F

Amarilla úrnő angyalkája, Kamen Grozdan Branimir unokahúga..
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Hétf. Júl. 02, 2012 5:15 pm

Mi a rontásűzők feladata? Elhárítani a veszélyt, no persze jó pénzért teszik, de nekik is meg kell élniük valamiből. Megbecsülik őket? Nos, attól függ kivel állnak szemben... - sandybrown

Mi a rontásűzők feladata? Elhárítani a veszélyt, no persze jó pénzért teszik, de nekik is meg kell élniük valamiből. Megbecsülik őket? Nos, attól függ kivel állnak szemben... - sienna

Egy Rontásűző, akinek a szépen felépített életét egyetlen tettel szétrobbantotta, majd saját erőből kezdett el építkezni. Egy lány, kinek édesanyja meghalt, apjával pedig sajátkezűleg végzett. Egy klánvezető gyermeke, aki saját vállalkozásba kezdett. Egy lidérc, akinek végre fel kell nőnie. Végül pedig egy Loeil, aki tűzbe tenné a kezét a társáért.

Tyaeloria Perathon belga elszánt Rontásűzője, Milan Wouters Loielje egyébiránt szerelme
    Milan Wouters
    Milan Wouters

Témanyitás by Milan Wouters on Hétf. Júl. 02, 2012 5:20 pm

Egyre inkább az az érzésem, hogy az életünk egyetlen mondat, csak nem tudjuk kimondani, hogy mi az. (...) A nagy találkozások, a lélek közeli pillanatok mindig azok voltak, amikor valakit megszerettem. Az igazi csoda a barátság, a valódi, emberközeli kapcsolat, amikor egyszer csak repül velünk az idő, és az az érzésünk, hogy mi már valahol találkoztunk. Néha egy pillanat többet ér, mint egy egész esztendő. - #A3886B

Egyre inkább az az érzésem, hogy az életünk egyetlen mondat, csak nem tudjuk kimondani, hogy mi az. (...) A nagy találkozások, a lélek közeli pillanatok mindig azok voltak, amikor valakit megszerettem. Az igazi csoda a barátság, a valódi, emberközeli kapcsolat, amikor egyszer csak repül velünk az idő, és az az érzésünk, hogy mi már valahol találkoztunk. Néha egy pillanat többet ér, mint egy egész esztendő. - #78656E
    Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Csüt. Júl. 05, 2012 11:16 pm

Hisz számít, hogy mit lépsz, vagy mindez csak sors?
    Előre megírt a sztori, vagy miattad kalandos?
    Hova jutsz, merre mész, kész képet kapsz...
    Vagy a szerencsében bízol és a feketére raksz. -#d8a264

Hisz számít, hogy mit lépsz, vagy mindez csak sors?
    Előre megírt a sztori, vagy miattad kalandos?
    Hova jutsz, merre mész, kész képet kapsz...
    Vagy a szerencsében bízol és a feketére raksz. -367035

A lidérc aki megjárta azt az utat amit nem szeretett volna. Szülei elvesztése után rájött arra, hogy muszáj változni. Kezdi elengedni magát.. bár szerencsétlenségben a vámpírok mindig őt találják meg.. sokat köszönhet a barátainak akiket megismert. Néha szeleburdi és képes eltévedni nyílt terepen. Öltözködésben változik jó értelemben és beszédében is. Viszont azért mindig oda figyel,  hogy távol legyen a vérfarkasoktól, de ez elkerülhetetlen hiszenaz egyik legjobb barátnője az. Nem hátrál meg Akrobata létére az extreme dolgoktól, de a víztől még mindig fél.

Castin Noyers lidérc-vámpírja
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Júl. 08, 2012 6:09 pm

Igen, karit cseréltem.>< Addig nyaggatott, amíg nem voltam hajlandó keríteni neki egy normálisnak nevezhető képet.

Mindig is nehezemre esett megérteni, miért választunk társunkul más emberi lényeket. Tán azért, mert annyira érdekes vagyok egymagamban. – #caa9a0

Mindig is nehezemre esett megérteni, miért választunk társunkul más emberi lényeket. Tán azért, mert annyira érdekes vagyok egymagamban. – #4c271f
    Médium
    Médium
    .:Nem Játékos Karakter:.
    .:Nem Játékos Karakter:.

Témanyitás by Médium on Kedd Júl. 10, 2012 10:37 pm

Egy pillantás. Ennyi épp elég, hogy lássam a múltad, a jelened s a jövőd. Látom, mikor hazudsz, s mondasz igazat. Tudom, hogy a lépéseiddel milyen felelősséget vállalsz. Tudom, hogy miket követtél el a múltban, s megbántad-e ballépéseidet. Akár szeretnéd, akár nem… Én úgy ismerlek, mint a tenyeremet. Mégis hogyan? Egy pillantásból mindent megtudok… – #864634

Egy pillantás. Ennyi épp elég, hogy lássam a múltad, a jelened s a jövőd. Látom, mikor hazudsz, s mondasz igazat. Tudom, hogy a lépéseiddel milyen felelősséget vállalsz. Tudom, hogy miket követtél el a múltban, s megbántad-e ballépéseidet. Akár szeretnéd, akár nem… Én úgy ismerlek, mint a tenyeremet. Mégis hogyan? Egy pillantásból mindent megtudok… –#250F11

Egy pillantás. Ennyi épp elég, hogy lássam a múltad, a jelened s a jövőd. Látom, mikor hazudsz, s mondasz igazat. Tudom, hogy a lépéseiddel milyen felelősséget vállalsz. Tudom, hogy miket követtél el a múltban, s megbántad-e ballépéseidet. Akár szeretnéd, akár nem… Én úgy ismerlek, mint a tenyeremet. Mégis hogyan? Egy pillantásból mindent megtudok… –#FED1A7

Egy pillantás. Ennyi épp elég, hogy lássam a múltad, a jelened s a jövőd. Látom, mikor hazudsz, s mondasz igazat. Tudom, hogy a lépéseiddel milyen felelősséget vállalsz. Tudom, hogy miket követtél el a múltban, s megbántad-e ballépéseidet. Akár szeretnéd, akár nem… Én úgy ismerlek, mint a tenyeremet. Mégis hogyan? Egy pillantásból mindent megtudok… –#130605

Egy pillantás. Ennyi épp elég, hogy lássam a múltad, a jelened s a jövőd. Látom, mikor hazudsz, s mondasz igazat. Tudom, hogy a lépéseiddel milyen felelősséget vállalsz. Tudom, hogy miket követtél el a múltban, s megbántad-e ballépéseidet. Akár szeretnéd, akár nem… Én úgy ismerlek, mint a tenyeremet. Mégis hogyan? Egy pillantásból mindent megtudok… –#B75E42

Egy pillantás. Ennyi épp elég, hogy lássam a múltad, a jelened s a jövőd. Látom, mikor hazudsz, s mondasz igazat. Tudom, hogy a lépéseiddel milyen felelősséget vállalsz. Tudom, hogy miket követtél el a múltban, s megbántad-e ballépéseidet. Akár szeretnéd, akár nem… Én úgy ismerlek, mint a tenyeremet. Mégis hogyan? Egy pillantásból mindent megtudok…  
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.

Témanyitás by Liliya Antonov on Vas. Júl. 15, 2012 6:25 pm

Hát én is itt lennék Very Happy Kéne egy szín nekem Smile

Csatorna szennyében gázolunk mi mind, ám van köztünk olyan, aki a csillagokba néz.
    Oscar Wilde

lemonchiffon

Csatorna szennyében gázolunk mi mind, ám van köztünk olyan, aki a csillagokba néz.
    Oscar Wilde

lightgoldenrodyellow

Oscar Wilde

khaki

Oscar Wilde

navajowhite

Oscar Wilde

moccasin

Oscar Wilde

palegoldenrod
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov

Témanyitás by Liliya Antonov on Vas. Júl. 15, 2012 6:30 pm

Ez lenne tehát a szöveg. Remélhetőleg szép hosszú hszekben lesz látható Very Happy Valamit szövegelni kéne, hogy látszódjon. Szép, felhőtlen este volt, a telihold fénye ezüstös palástba vonta a tóparton álló nő arcát. Mindenki elképzelte? Okéé, akkor találjátok ki, hogy mit csinált ott Razz

Ez pedig lészen az aláírás, amiben még nem tudom mi lesz, mert ahhoz még kell egy szép, hosszú játék, ami valószínűleg fontos esemény lesz Liliyám életében.
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Júl. 15, 2012 7:45 pm

"Sammael... Hát, ő egy eléggé furcsa valaki. Néha nem értem őt: tudja, mi helyes, mégis, talán dacból, de kitart a helytelen mellett. Bánja a bűneit, mégis, ha felkorbácsolnák az érzelmeit, újra elkövetné őket. Azt hiszem, a makacssága a legnagyobb problémája. Anélkül egy tökéletes valaki lenne." - Gwendolyn Zade ( #F9F6F5 )

"Sammael... Hát, ő egy eléggé furcsa valaki. Néha nem értem őt: tudja, mi helyes, mégis, talán dacból, de kitart a helytelen mellett. Bánja a bűneit, mégis, ha felkorbácsolnák az érzelmeit, újra elkövetné őket. Azt hiszem, a makacssága a legnagyobb problémája. Anélkül egy tökéletes valaki lenne." - Gwendolyn Zade ( #AA9EAE )

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Octavia Sylvia de Obregon

Témanyitás by Octavia Sylvia de Obregon on Szer. Júl. 18, 2012 8:31 pm

Octavia spanyol nemesi család sarja. Az utolsó gyermek a famíliában, rá vár, hogy továbbvigye a címet. Ez esze ágában sincs, mivel semmi kedve elkötelezni magát, vagy gyerekeket szülni. Elkényeztetett, beképzelt lány, akivel csak akkor lehetsz jóban, ha hasonló családi háttérrel rendelkezel, különben lekezel.

Sadie Elena Montgomery
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Júl. 19, 2012 1:24 pm

Nincsen színem és igen újabb multi ><" - #f7bf4e
    Próba... -#e2b782
    Próba..próba..próba... - #b36a49

A hozzászólást Laurent Marcel Beaulieu összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 19, 2012 1:28 pm-kor.
    Julian Steiner
    Julian Steiner

Témanyitás by Julian Steiner on Csüt. Júl. 19, 2012 1:26 pm

Az embernek mindig óvatosan kell bánnia a könyvekkel, meg azzal, ami bennük van. (...) A szavak képesek megváltoztatni bennünket. - #30472a

Az embernek mindig óvatosan kell bánnia a könyvekkel, meg azzal, ami bennük van. (...) A szavak képesek megváltoztatni bennünket. - #af9968

Az embernek mindig óvatosan kell bánnia a könyvekkel, meg azzal, ami bennük van. (...) A szavak képesek megváltoztatni bennünket. - #858e63

Az embernek mindig óvatosan kell bánnia a könyvekkel, meg azzal, ami bennük van. (...) A szavak képesek megváltoztatni bennünket. - #3c4832

Julian Steiner igencsak egy fura alak. Eléggé megoszlanak róla a vélemények: van, aki imádja őt, és van, aki kevésbé. A srácot sose látod a kamerája, a laptopja, vagy egy vázlatfüzet nélkül. Neki a tudósítás a mindene. Elég jól is megy neki. A blogja meghozta neki azt, amire vágyott: világhírű a tinik körében. Jó, nem ismerik millióan, de néhány ezren, százezren biztosan hallottak már a Steiner-Hírügynökségről. Ezt maga a srác találta ki, és vezeti. Minden érdekes témáról szót ejt, de az is előfordulhat, hogy szimplán csak kifiguráz valamit a műsorában. A szórakoztatás miatt csinálja az egészet, és úgy tűnik, a nép vevő rá...

Fredrik Laine videóblogger sylorinása
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov

Témanyitás by Liliya Antonov on Csüt. Júl. 19, 2012 4:30 pm

Aláírás próba. Milyen együtt a két szín? Kár, hogy az előző hozzászólásoknál nem jelenik meg az aláírás :/

"- De mi lesz majd, ha meghalunk és már nem leszünk? Akkor is szeretni fogsz? A szerelem akkor is él? - kérdezte a Kicsi. A Nagy magához ölelte, együtt révedtek a fekete éjszakába, a fényesen ragyogó Holdra és a csillagokra.
    - Nézd a csillagokat, Kicsi... nézd, hogy fénylenek, hogy szikráznak... némelyik már réges-rég kihunyt, de estelente még mindig ott ragyog az égen. Ilyen a szerelem is, Kicsi. Ilyen, mint a csillagfény... örök."
    Debi Gliori

Kevesen vannak, akik elmondhatják, hogy egyetlen egy esemény megváltoztatta az egész életüket - de Liliya közéjük tartozik. Ha akkor, csaknem négy éve nem iratkozott volna be egy bentlakásos iskolába, talán teljesen másképp alakult volna az élete. Az elmúlt négy éve olyan volt, akár egy keskeny, erdei ösvény, amiről nem tudod, hova vezet, mégis tudod, hogy végig kell menned rajta. Volt része szenvedésben és örömben, könnyekben és nevetésben - megismert és elveszített barátokat, majd tanúja volt az összes rokona halálának, végül pedig olyan dolgokra kényszerült az univerzum megmentésének érdekében, amikre másképp talán sosem lett volna képes. Kiforgatták a személyiségét, megpróbálták elpusztítani a lelkét, de ő mégis felállt, és még mindig itt van, annak a személynek köszönhetően, akit ma már férjének nevezhet. Most pedig remélhetőleg végre célba ért - bár, mint tudjuk, az utazás sosem ér teljesen véget.

Jesmon Helar (és Yan Antonov) sokat átélt negyed-démona
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Csüt. Júl. 19, 2012 4:51 pm

Szerintem abszolút jó így ^^

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Nicole Brise
    Nicole Brise

Témanyitás by Nicole Brise on Csüt. Júl. 19, 2012 8:50 pm

Ha létezik egyáltalán kellő számú tanúbizonysággal alátámasztott beszámoló, hát a vámpírokról szóló ilyen. Nem hiányzik semmi. Hivatalos jelentések, közismert személyek - orvosok, papok, rendőrbírák - eskü alatt tett, írásbeli nyilatkozatai: egyetlen jogász sem kívánhat ennél meggyőzőbb bizonyítékokat. És mégis, ugyan ki hisz a vámpírokban?
    Jean-Jacques Rousseau

Ha létezik egyáltalán kellő számú tanúbizonysággal alátámasztott beszámoló, hát a vámpírokról szóló ilyen. Nem hiányzik semmi. Hivatalos jelentések, közismert személyek - orvosok, papok, rendőrbírák - eskü alatt tett, írásbeli nyilatkozatai: egyetlen jogász sem kívánhat ennél meggyőzőbb bizonyítékokat. És mégis, ugyan ki hisz a vámpírokban?
    Jean-Jacques Rousseau

Jean-Jacques Rousseau

Jean-Jacques Rousseau

Jean-Jacques Rousseau

Segítség. Ehhez béna vagyok :'D
    Nicole Brise
    Nicole Brise

Témanyitás by Nicole Brise on Csüt. Júl. 19, 2012 8:55 pm

Jean-Jacques Rousseau

Jean-Jacques Rousseau

Jean-Jacques Rousseau

Jean-Jacques Rousseau
    Nicole Brise
    Nicole Brise

Témanyitás by Nicole Brise on Csüt. Júl. 19, 2012 9:02 pm

Bőrszín írásnak
    Azt hiszem, kezdem érteni a vámpírizmusról terjengő legendák logikáját: ha valakit vámpír mar meg, maga is azzá lesz. Ha valaki átéli a borzalmak netovábbját, a rettegéstől maga is megtébolyodhat. Elszabadul benne valami, s vagy szót kér idővel, hogy pusztítson, vagy rejtve marad. A métely bejutott, az elmébe fúródott.
    Vavyan Fable

Aláírásnak darkslategrey...
    Azt hiszem, kezdem érteni a vámpírizmusról terjengő legendák logikáját: ha valakit vámpír mar meg, maga is azzá lesz. Ha valaki átéli a borzalmak netovábbját, a rettegéstől maga is megtébolyodhat. Elszabadul benne valami, s vagy szót kér idővel, hogy pusztítson, vagy rejtve marad. A métely bejutott, az elmébe fúródott.
    Vavyan Fable

Nicole Brise
    Nicole Brise

Témanyitás by Nicole Brise on Csüt. Júl. 19, 2012 11:14 pm

Nánánánánánááá...

A vámpíroknak elvileg erősnek, káprázatosnak kéne lenniük, de ezennel szeretném mindenki tudomására hozni, hogy erről szó sincs. Éppen ellenkezőleg: olyan, mintha örökös szobafogságra ítélték volna az embert.
    Catherine Jinks

Nicole, nos, ő egy olyan vámpír, aki sosem akart azzá válni, ami. Tizenegy évesen változtatták át, csupán azért, mert megmentette a húgát a biztos haláltól. Gyilkolni tanították és kényszerítették, azonban ő megszökött - s most a Fyronban próbálja magában újra fellelni a fényt, és kész harcra kelni vámpír énjével is, hogy megtalálja azt.

Jesmon Helar és Chris Acerlot cseppet sem átlagos vámpírlánya
    Wojciecha Sokołowski
    Wojciecha Sokołowski

Témanyitás by Wojciecha Sokołowski on Pént. Júl. 20, 2012 1:21 pm

Wojciecha Sokołowski

Egy lány Lengyelországból, aki életét mások segítésére tette fel. Becsületes, de néha képes trükközni is a jó ügy érdekében. Karatézni tanul már több éve, és tudását nem fél használni, ha arra kerül a sor. Egyébként kedves, akivel jól ki lehet jönni, ha épp nem akarsz ártani senkinek.
    Ps.: leharapja a fejed, ha rosszul ejted a nevét.

Sadie Elena Montgomery
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Júl. 25, 2012 12:11 am

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Firebrick

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Salmon

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Tomato

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Sandybrown

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Tan

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Sienna

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Lightcoral

You don’t need hundreds of friends, just make sure you have some close friends who makes you smile and show your strength when all things around you fall apart.~ Lightsalmon

Várnám a segítő és hozzáértő szemeket valami szép párosítás kialakításának érdekében I love you

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Feb. 21, 2020 4:44 pm