Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

HTML kódok

Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.

HTML kódok Empty HTML kódok

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Jan. 01, 2012 8:26 pm

Itt lehet segítséget kérni, ha nem tudjátok, miféle színt válasszatok magatoknak, meg megnézni, hogyan is áll a karaktereteknek a választott szín.

Színkódos oldalak:
    http://progkor.inf.elte.hu/html/szinek.htm
    http://hu.wikipedia.org/wiki/HTML-sz%C3%ADnk%C3%B3dok

A hozzászólást Sammael Crow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 01, 2012 8:59 pm-kor.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

HTML kódok Empty Re: HTML kódok

Témanyitás by Vendég on Vas. Jan. 01, 2012 8:39 pm

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - cadetblue

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - darkcyan

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - darkslategray

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - darkturquoise

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - dimgray

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightblue

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightcyan

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightseagreen

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightskyblue

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightslategray

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightsteelblue

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - mediumturquoise

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - powderblue

Kell egy színkód... Kell egy színkód... - teal

Melyik legyen segítsetek? *-* Amúgy itt lehet nézegeti színkódokat: http://progkor.inf.elte.hu/html/szinek.htm

Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Jan. 01, 2012 8:58 pm

HTML kódok 3-46
    We were the kings and queens of promise
    We were the victims of ourselves
    Maybe the children of a lesser God
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    sandybrown

HTML kódok 3-46
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    lightsalmon

HTML kódok 3-46
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    darkslategray

HTML kódok 3-46
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    lightslategray
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Jan. 01, 2012 9:05 pm

Köszi Sammy. Razz Háhá meg van az új neved. Razz Kamikaze, Halott Hófehérke és most Sammy. <3 Izé mit szólnátok a lightslategray-hez és a sandybrown-hoz? A szürke az írás lenne, a barna meg aláírás...
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Vas. Jan. 01, 2012 9:26 pm

Írás:
    Az ígéret királyai és királynői
    voltunk
    Saját magunk áldozatai voltunk
    Talán egy kisebb Isten gyermekei
    A Mennyország és a Pokol közt
    Menny és Pokol
    lavender

Aláírás:
    Az ígéret királyai és királynői
    voltunk
    Saját magunk áldozatai voltunk
    Talán egy kisebb Isten gyermekei
    A Mennyország és a Pokol közt
    Menny és Pokol
    lemonchiffon
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Jan. 01, 2012 9:31 pm

Nekem tetszik így a karid Sam. Smile Bár nem mintha Skypeon nem beszéltük volna meg.XD
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir

Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir on Hétf. Jan. 02, 2012 8:31 pm

Segííííííííííséééééééééééééééééééég! Nem tudom, milyen legyen drága kis tündérkém aláírása ><"

Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Don't leave me here so cold
    Never want to be so cold
    midnightblue

Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Never want to be so cold
    darkslateblue

Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Never want to be so cold
    royalblue

Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Never want to be so cold
    cornflowerblue

Nanana? *-*

Kamen Grozdan Branimir. Talán már ki sem fejezhető szavakkal, hogy mit jelent ez a név, hogy ki is ő pontosan. Rhean... Kamen... Minden, ami volt, minden, amit tett, most egyesül benne, és eljött végre a pillanat, hogy megbékéljen magával. Démoni énjétől és bukottságától megszabadulva könyörög hát a pillanatért, hogy újra láthassa szeretett Lottéját... Miközben háborúra készül a Menny katonájaként.

Rebecca Taylor (és Charlotte Devon) mennyei harcosa
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Jan. 02, 2012 8:53 pm

cornflowerblue írás - darkslateblue aláírás?
    Vagy a cornflowerblue és royalblue?

Aktiváltad a saját lökötted? Razz

Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir

Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir on Hétf. Jan. 02, 2012 8:58 pm

Így gondolod? ^^ Nézzük, nézzük, mennyire vagyok szép...

*Kamen belebámul a tükörbe, és elvigyorodik.* - Tükröm, tükröm mondd meg nékem: ki a legszebb e vidéken? *Aztán ismét röhög.*

És igen Very Happy

Kamen Grozdan Branimir. Talán már ki sem fejezhető szavakkal, hogy mit jelent ez a név, hogy ki is ő pontosan. Rhean... Kamen... Minden, ami volt, minden, amit tett, most egyesül benne, és eljött végre a pillanat, hogy megbékéljen magával. Démoni énjétől és bukottságától megszabadulva könyörög hát a pillanatért, hogy újra láthassa szeretett Lottéját... Miközben háborúra készül a Menny katonájaként.

Rebecca Taylor (és Charlotte Devon) mennyei harcosa
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Jan. 02, 2012 9:01 pm

Így jó lesz.^^

- Szép vagy, szép vagy. *Szólt a tükör.* -De Giselle még szebb nálad is. XP
    Horváth Réka
    Horváth Réka

Témanyitás by Horváth Réka on Kedd Jan. 03, 2012 9:35 pm

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - snow

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - red

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - seashell

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - oldlace

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - mintcream

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - linen

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - maroon

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - floralwhite

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - firebrick

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - azure

Szerintetek melyik lenne a legjobb és ha esetleg még lenne ötletetek, ami illik hozzá szívesen fogadnám. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Jan. 03, 2012 9:41 pm

Írás:
    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - firebrick

Aláírás:
    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - floralwhite

Így milyen lenne?

Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Szer. Jan. 04, 2012 2:04 pm

Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - maroon, írásnak
    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - floralwhite, aláírásnak

Egyrészt azért, hogy ne értsek egyet ( Razz ), másrészt meg mert szerintem sötétebb vörös jobban illik a képhez ^^

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Horváth Réka
    Horváth Réka

Témanyitás by Horváth Réka on Szer. Jan. 04, 2012 5:55 pm

Szerintem maroon lesz a hsz, ezzel nagyon szimpatizálok *-* What a Face és az aláírás pedig floralwhite, köszönööööm a segítséget *.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Jan. 04, 2012 5:57 pm

Nincs mit.^^ Sammy, te meg. NE. Vitatkozz. XP
    Lasse Fält
    Lasse Fält

Témanyitás by Lasse Fält on Kedd Jan. 17, 2012 8:59 pm

Kell egy színkód, kell egy színkód...
    Kell egy színkód, kell egy színkód...

Ez milyen párosítás? Esetleg valami jobb? ^^"

Egy fiú, aki elveszítette minden rokonát, s egy lidércképzőbe került már kölyök korában. Ettől függetlenül vicces, sőt nyugodt teremtés, de ha muszáj akkor nyugodt szívvel gyilkol. Persze csak akkor, ha nemesi vére nem gátolja meg ebben.

Tyla Perathon harcosa, Fredrik Laine legjobb haverja
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.

Témanyitás by Rebecca Taylor on Szomb. Jan. 21, 2012 7:41 pm

Szerintem jó ^^ Most pedig elárasztom a topikot a karaktereimmel... Tehát akkor, kezdjük Dariusszal.

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - PowderBlue

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Lavender

Nézzük, milyen így... Egy kipipálva ^^

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Barbara Decker
    Barbara Decker

Témanyitás by Barbara Decker on Szomb. Jan. 21, 2012 7:44 pm

A következő Elias.

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - SteelBlue

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Silver

És több ötletem nincs :'D Három pipa Very Happy

Egy német csaj, aki voltaképpen a "fangirl" kifejezés élő leírása. Rajong voltaképpen mindenért, amiért rajongani lehet, nincs olyan sorozat, színész, netes jelenség vagy zene, ami semmit nem mond neki. Az ideje nyolcvan százalékát a tumblr nevű oldalon tölti el, tízet azzal, hogy a környezetének mesél a kedvenc sorozatairól, filmjeiről és könyveiről, a maradékban pedig fest, rajzol, zenél vagy fanfictionöket ír. Rémisztő lelkesedéssel képes beszélni az internetről és a rajongásának tárgyairól, szóval ha a közelében van bármi ilyesminek, akkor jobb vigyázni vele, mert egy kissé... Kirobbanó jelenség. Amúgy egész tehetséges boszorkány, főleg mentálmágiában kiemelkedő.

Rebecca Taylor fangirlje
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 21, 2012 7:47 pm

És végül Cerelia...

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Burlywood

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Sienna

Kettő kipipálva ^^
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.

Témanyitás by Alexander S. Price on Szomb. Jan. 21, 2012 9:26 pm

Próba Próba Próba
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Szomb. Jan. 21, 2012 9:35 pm

Egyszer volt hol nem volt egy sellő énekelt...

Azt hinnéd, hogy ismered, de közben rájöhetsz csöppet sem. Ugyan is Alexander Marceau nem az a srác akit megismertek rengetegen. Hölgyek társaságában remekül helyt áll. Szeret irányítani.. nem néznéd ki belőle, de az alvilágban tölti majdnem a minden napjait. Rengeteget edz és megváltozott a szakítása után. A húgára igyekszik oda figyelni, de jelenleg fontosabb az ő dolga mint a testvére. Nem fog engedelmeskedni senkinek és éli a saját életét. Az már más kérdés, hogy kifordult önmagából, de majd az unokabátyja igyekszik rendet rakni a srácban. Ha beszólsz visszaszól.. Ha csesztet mást tudja, hogy megkapja a magáét, de az nem is érdekli. Barátaiért kiáll még akkor is ha nem igazán jó a viszonyuk. Megváltozott ez tény és való, de vajon ez jót tesz a srácnak vagy éppen rosszat?

Castin Noyers Cameosos angyalkája és Sara Dalgaard szívtiprója
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Vas. Jan. 22, 2012 9:40 am

Jövök én is Freddel. *-* Sammy ha nem baj lenyúlom színkód próbának az idézeted.XD

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - steelblue

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - sienna

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - saddlebrown

Így mennyire vészes?:/
    Emily Crawford
    Emily Crawford

Témanyitás by Emily Crawford on Vas. Jan. 22, 2012 6:26 pm

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Gainsboro

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - DarkSeaGreen

Lehet nyúlni az idézetet amúgy Very Happy De egyébként ez az az idézet, amit szerintem Arthur érezni fog, amikor Merlinről megtudja, hogy varázsló *-* Úgyhogy szerelmes vagyok belé *-* *szélesvigyor*

Magány. Sikolyok és kétségbeesés. Furcsa figurák táncolnak. Elkínzott nevetés. Áldott kábulat. Ütések, durva kezek érintése, sikolyok, üvöltések, pofonok, sírás. Gyengeség. Védtelenség. Menekülés. Sikítás. Sírás. Pirulák. Zavart, homályos hangok. Fájdalom. Nem számít. Vér. Groteszk kuncogás. Elveszettség. Rohanás. Kiáltás. Vonat és hajó. Új élet. Rettegés. Csend és idegenek. Bizalmatlanság. Magány.

Rebecca Taylor bántalmazott féldémona
    Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Hétf. Jan. 23, 2012 11:26 am

Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani.

Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani

"Hogy hívnak engem? Talán még én sem tudom. Hol születtem? Sohasem tudja meg senki. Az életem mindenki előtt titok marad és amíg el nem jön a megfelelő idő nem tudja meg senki, hogy kitől származom."

Castin Noyers kiképzett démona
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak

Témanyitás by Gabriel Dvorak on Hétf. Jan. 23, 2012 1:13 pm

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - lavender

Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - sienna

Igazság szerint nem olvastam végig, mert, nem... ^^"

Egy fél-lidérc, fél-démon fiú, akinek többnyire az a legnagyobb problémája, ha nem hagyják írni. Igazi jóstehetség, és egy léleknek se tudna ártani, mert nem pszichopata  állatnak nevelték. Valódi művészlélek, tehát tőle ne kívánjanak semmilyen fegyveres fellépést, mert ahhoz túl gyenge, és nem szereti a vért.

Tyla Perathon íródeákja

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 7:50 pm