Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Jan. 01, 2012 8:26 pm

    Itt lehet segítséget kérni, ha nem tudjátok, miféle színt válasszatok magatoknak, meg megnézni, hogyan is áll a karaktereteknek a választott szín.

    Színkódos oldalak:
    http://progkor.inf.elte.hu/html/szinek.htm
    http://hu.wikipedia.org/wiki/HTML-sz%C3%ADnk%C3%B3dok


    A hozzászólást Sammael Crow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 01, 2012 8:59 pm-kor.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 01, 2012 8:39 pm

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - cadetblue

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - darkcyan

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - darkslategray

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - darkturquoise

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - dimgray

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightblue

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightcyan

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightseagreen

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightskyblue

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightslategray

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - lightsteelblue

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - mediumturquoise

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - powderblue

    Kell egy színkód... Kell egy színkód... - teal

    Melyik legyen segítsetek? *-* Amúgy itt lehet nézegeti színkódokat: http://progkor.inf.elte.hu/html/szinek.htm

    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Jan. 01, 2012 8:58 pm

    HTML kódok 3-46
    We were the kings and queens of promise
    We were the victims of ourselves
    Maybe the children of a lesser God
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    sandybrown


    HTML kódok 3-46
    We were the kings and queens of promise
    We were the victims of ourselves
    Maybe the children of a lesser God
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    lightsalmon


    HTML kódok 3-46
    We were the kings and queens of promise
    We were the victims of ourselves
    Maybe the children of a lesser God
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    darkslategray


    HTML kódok 3-46
    We were the kings and queens of promise
    We were the victims of ourselves
    Maybe the children of a lesser God
    Between Heaven and Hell
    Heaven and Hell
    lightslategray
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 01, 2012 9:05 pm

    Köszi Sammy. Razz Háhá meg van az új neved. Razz Kamikaze, Halott Hófehérke és most Sammy. <3 Izé mit szólnátok a lightslategray-hez és a sandybrown-hoz? A szürke az írás lenne, a barna meg aláírás...
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lily Hollow Vas. Jan. 01, 2012 9:26 pm

    Írás:
    Az ígéret királyai és királynői
    voltunk
    Saját magunk áldozatai voltunk
    Talán egy kisebb Isten gyermekei
    A Mennyország és a Pokol közt
    Menny és Pokol
    lavender


    Aláírás:
    Az ígéret királyai és királynői
    voltunk
    Saját magunk áldozatai voltunk
    Talán egy kisebb Isten gyermekei
    A Mennyország és a Pokol közt
    Menny és Pokol
    lemonchiffon
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 01, 2012 9:31 pm

    Nekem tetszik így a karid Sam. Smile Bár nem mintha Skypeon nem beszéltük volna meg.XD
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Hétf. Jan. 02, 2012 8:31 pm

    Segííííííííííséééééééééééééééééééég! Nem tudom, milyen legyen drága kis tündérkém aláírása ><"

    Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Don't leave me here so cold
    Never want to be so cold
    midnightblue


    Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Don't leave me here so cold
    Never want to be so cold
    darkslateblue


    Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Don't leave me here so cold
    Never want to be so cold
    royalblue


    Tonight I'm so alone
    This sorrow takes ahold
    Don't leave me here so cold
    Never want to be so cold
    cornflowerblue



    Nanana? *-*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 02, 2012 8:53 pm

    cornflowerblue írás - darkslateblue aláírás?
    Vagy a cornflowerblue és royalblue?

    Aktiváltad a saját lökötted? Razz

    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Hétf. Jan. 02, 2012 8:58 pm

    Így gondolod? ^^ Nézzük, nézzük, mennyire vagyok szép...

    *Kamen belebámul a tükörbe, és elvigyorodik.* - Tükröm, tükröm mondd meg nékem: ki a legszebb e vidéken? *Aztán ismét röhög.*

    És igen Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 02, 2012 9:01 pm

    Így jó lesz.^^

    - Szép vagy, szép vagy. *Szólt a tükör.* -De Giselle még szebb nálad is. XP
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Kedd Jan. 03, 2012 9:35 pm

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - snow

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - red

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - seashell

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - oldlace

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - mintcream

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - linen

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - maroon

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - floralwhite

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - firebrick

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - azure

    Szerintetek melyik lenne a legjobb és ha esetleg még lenne ötletetek, ami illik hozzá szívesen fogadnám. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 03, 2012 9:41 pm

    Írás:
    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - firebrick

    Aláírás:
    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - floralwhite

    Így milyen lenne?

    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Szer. Jan. 04, 2012 2:04 pm

    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - maroon, írásnak
    Az életünknek van egy írója, aki boldoggá tesz minket az írásaival. Na, én kifogtam egy selejt kezdőt... ~ Cry Girl - floralwhite, aláírásnak

    Egyrészt azért, hogy ne értsek egyet ( Razz ), másrészt meg mert szerintem sötétebb vörös jobban illik a képhez ^^
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Jan. 04, 2012 5:55 pm

    Szerintem maroon lesz a hsz, ezzel nagyon szimpatizálok *-* What a Face és az aláírás pedig floralwhite, köszönööööm a segítséget *.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 04, 2012 5:57 pm

    Nincs mit.^^ Sammy, te meg. NE. Vitatkozz. XP
    Lasse Fält
    Lasse Fält
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lasse Fält Kedd Jan. 17, 2012 8:59 pm

    Kell egy színkód, kell egy színkód...
    Kell egy színkód, kell egy színkód...

    Ez milyen párosítás? Esetleg valami jobb? ^^"
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szomb. Jan. 21, 2012 7:41 pm

    Szerintem jó ^^ Most pedig elárasztom a topikot a karaktereimmel... Tehát akkor, kezdjük Dariusszal.

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - PowderBlue

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Lavender


    Nézzük, milyen így... Egy kipipálva ^^
    Barbara Decker
    Barbara Decker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Barbara Decker Szomb. Jan. 21, 2012 7:44 pm

    A következő Elias.

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - SteelBlue

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Silver


    És több ötletem nincs :'D Három pipa Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 21, 2012 7:47 pm

    És végül Cerelia...

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Burlywood

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Sienna

    Kettő kipipálva ^^
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Jan. 21, 2012 9:26 pm

    Próba Próba Próba
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Jan. 21, 2012 9:35 pm

    Egyszer volt hol nem volt egy sellő énekelt...
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Jan. 22, 2012 9:40 am

    Jövök én is Freddel. *-* Sammy ha nem baj lenyúlom színkód próbának az idézeted.XD

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - steelblue

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - sienna

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - saddlebrown

    Így mennyire vészes?:/
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Emily Crawford Vas. Jan. 22, 2012 6:26 pm

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - Gainsboro


    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - DarkSeaGreen


    Lehet nyúlni az idézetet amúgy Very Happy De egyébként ez az az idézet, amit szerintem Arthur érezni fog, amikor Merlinről megtudja, hogy varázsló *-* Úgyhogy szerelmes vagyok belé *-* *szélesvigyor*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Arleena Queen Hétf. Jan. 23, 2012 11:26 am

    Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani.

    Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani

    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Hétf. Jan. 23, 2012 1:13 pm

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - lavender

    Nem tudom, érezted-e már a becsapottság, a kiszolgáltatottság érzését. Olyasmire gondolok, amikor rádöbbensz arra, hogy az lopott meg, akiben nagyon bíztál, akihez mindig tisztességes, őszinte voltál, akinek minden szavát, minden cselekedetét aranyfedezetként fogadtad el. Ezt éreztem én akkor. Azt, hogy becsapott. Mindig őszinte voltam hozzá, nem titkoltam el előtte érzelmeimet, lelkem legtitkosabb rezdülését is elmondtam neki, és megnyugvással fogadtam bölcs ítéletét, mert hittem, hogy igazat mond. Akkor azon tűnődtem, hogy ismeretségünk óta mikor és mit hazudott nekem. Ennek ellenére szerettem volna hinni benne, szerettem volna, hogy megérzéseim ne igazolódjanak. - sienna

    Igazság szerint nem olvastam végig, mert, nem... ^^"

    Ajánlott tartalom


    HTML kódok Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 5:58 pm