Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Aug. 10, 2013 10:51 am

    A boldogság egy állapot, ami addig tart, amíg hiszel benne, jön ő, ha hívod, de ha félsz tőle, eltűnik az életedből. Na nem mintha olyan messzire menne. Ott lesz ő mindig körülötted, csak lehet, hogy nem fogod észrevenni. Tenni kell érte, hogy meglásd. Elfogadja, ha nem törődsz vele, és azt is, ha befogadod. Ő ilyen. Feltétel nélkül létezik. De neked kell hinned benne.

    A boldogság egy állapot, ami addig tart, amíg hiszel benne, jön ő, ha hívod, de ha félsz tőle, eltűnik az életedből. Na nem mintha olyan messzire menne. Ott lesz ő mindig körülötted, csak lehet, hogy nem fogod észrevenni. Tenni kell érte, hogy meglásd. Elfogadja, ha nem törődsz vele, és azt is, ha befogadod. Ő ilyen. Feltétel nélkül létezik. De neked kell hinned benne.

    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Julian Steiner Pént. Aug. 16, 2013 12:26 am

    "Üdv Hölgyeim és Uraim! Üdv Rajongók és kevésbé Rajongók! A kevésbé rajongók táborából szeretném kiemelni a drága Simone Bellerose-t, aki nélkül sose tudnék ilyen szépen ócsárolni dolgokat! Rajongók, köszönjétek meg Simone-nak, hogy létrejött a Steiner-Hírügynökség! Először is, biztos furcsának találjátok ezeket az ódon falakat, amik ma háttért nyújtanak a műsornak... Nos, ez nem egy új stúdió, ez bizony, az új iskolám. Dobpergést kérek! Ez itt a híres-neves fair isle-i Fyron Akadémia, ahová a faterom eltoloncolt! Sajnálom hannoveri rajongók, de a közönség találkozó most így elmarad! De! Ha akadna ebben az ősrégi épületben egy rajongóm is, akkor az írjon nekem Twitteren, Facebookon, MyScape-n, a weboldalamon, a blogomon, vagy akár egy sms-sel is megdobhat! Most megyek, keresek egy nyugis helyet, majd visszatérek! Én Julian Steiner voltam!” - #f1e8cb

    "Üdv Hölgyeim és Uraim! Üdv Rajongók és kevésbé Rajongók! A kevésbé rajongók táborából szeretném kiemelni a drága Simone Bellerose-t, aki nélkül sose tudnék ilyen szépen ócsárolni dolgokat! Rajongók, köszönjétek meg Simone-nak, hogy létrejött a Steiner-Hírügynökség! Először is, biztos furcsának találjátok ezeket az ódon falakat, amik ma háttért nyújtanak a műsornak... Nos, ez nem egy új stúdió, ez bizony, az új iskolám. Dobpergést kérek! Ez itt a híres-neves fair isle-i Fyron Akadémia, ahová a faterom eltoloncolt! Sajnálom hannoveri rajongók, de a közönség találkozó most így elmarad! De! Ha akadna ebben az ősrégi épületben egy rajongóm is, akkor az írjon nekem Twitteren, Facebookon, MyScape-n, a weboldalamon, a blogomon, vagy akár egy sms-sel is megdobhat! Most megyek, keresek egy nyugis helyet, majd visszatérek! Én Julian Steiner voltam!” - #fcbe4d

    "Üdv Hölgyeim és Uraim! Üdv Rajongók és kevésbé Rajongók! A kevésbé rajongók táborából szeretném kiemelni a drága Simone Bellerose-t, aki nélkül sose tudnék ilyen szépen ócsárolni dolgokat! Rajongók, köszönjétek meg Simone-nak, hogy létrejött a Steiner-Hírügynökség! Először is, biztos furcsának találjátok ezeket az ódon falakat, amik ma háttért nyújtanak a műsornak... Nos, ez nem egy új stúdió, ez bizony, az új iskolám. Dobpergést kérek! Ez itt a híres-neves fair isle-i Fyron Akadémia, ahová a faterom eltoloncolt! Sajnálom hannoveri rajongók, de a közönség találkozó most így elmarad! De! Ha akadna ebben az ősrégi épületben egy rajongóm is, akkor az írjon nekem Twitteren, Facebookon, MyScape-n, a weboldalamon, a blogomon, vagy akár egy sms-sel is megdobhat! Most megyek, keresek egy nyugis helyet, majd visszatérek! Én Julian Steiner voltam!” – #dabc96

    "Üdv Hölgyeim és Uraim! Üdv Rajongók és kevésbé Rajongók! A kevésbé rajongók táborából szeretném kiemelni a drága Simone Bellerose-t, aki nélkül sose tudnék ilyen szépen ócsárolni dolgokat! Rajongók, köszönjétek meg Simone-nak, hogy létrejött a Steiner-Hírügynökség! Először is, biztos furcsának találjátok ezeket az ódon falakat, amik ma háttért nyújtanak a műsornak... Nos, ez nem egy új stúdió, ez bizony, az új iskolám. Dobpergést kérek! Ez itt a híres-neves fair isle-i Fyron Akadémia, ahová a faterom eltoloncolt! Sajnálom hannoveri rajongók, de a közönség találkozó most így elmarad! De! Ha akadna ebben az ősrégi épületben egy rajongóm is, akkor az írjon nekem Twitteren, Facebookon, MyScape-n, a weboldalamon, a blogomon, vagy akár egy sms-sel is megdobhat! Most megyek, keresek egy nyugis helyet, majd visszatérek! Én Julian Steiner voltam!” - #f1e3c8

    "Üdv Hölgyeim és Uraim! Üdv Rajongók és kevésbé Rajongók! A kevésbé rajongók táborából szeretném kiemelni a drága Simone Bellerose-t, aki nélkül sose tudnék ilyen szépen ócsárolni dolgokat! Rajongók, köszönjétek meg Simone-nak, hogy létrejött a Steiner-Hírügynökség! Először is, biztos furcsának találjátok ezeket az ódon falakat, amik ma háttért nyújtanak a műsornak... Nos, ez nem egy új stúdió, ez bizony, az új iskolám. Dobpergést kérek! Ez itt a híres-neves fair isle-i Fyron Akadémia, ahová a faterom eltoloncolt! Sajnálom hannoveri rajongók, de a közönség találkozó most így elmarad! De! Ha akadna ebben az ősrégi épületben egy rajongóm is, akkor az írjon nekem Twitteren, Facebookon, MyScape-n, a weboldalamon, a blogomon, vagy akár egy sms-sel is megdobhat! Most megyek, keresek egy nyugis helyet, majd visszatérek! Én Julian Steiner voltam!” - #44362d

    "Üdv Hölgyeim és Uraim! Üdv Rajongók és kevésbé Rajongók! A kevésbé rajongók táborából szeretném kiemelni a drága Simone Bellerose-t, aki nélkül sose tudnék ilyen szépen ócsárolni dolgokat! Rajongók, köszönjétek meg Simone-nak, hogy létrejött a Steiner-Hírügynökség! Először is, biztos furcsának találjátok ezeket az ódon falakat, amik ma háttért nyújtanak a műsornak... Nos, ez nem egy új stúdió, ez bizony, az új iskolám. Dobpergést kérek! Ez itt a híres-neves fair isle-i Fyron Akadémia, ahová a faterom eltoloncolt! Sajnálom hannoveri rajongók, de a közönség találkozó most így elmarad! De! Ha akadna ebben az ősrégi épületben egy rajongóm is, akkor az írjon nekem Twitteren, Facebookon, MyScape-n, a weboldalamon, a blogomon, vagy akár egy sms-sel is megdobhat! Most megyek, keresek egy nyugis helyet, majd visszatérek! Én Julian Steiner voltam!” - #4f4c57
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Simone Bellerose Pént. Aug. 16, 2013 12:42 am

    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - #619e63
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Blanchedalmond
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Gold
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Moccasin
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Yellow
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Forestgreen
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Green
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - Lime
    Kedves olvasók, rajongók és követők! Egy újabb videó bejegyzést szeretnék veletek megosztani, amit már egyenesen az újdonsült iskolámban készítettem, a Fyron Akadémián, ami Fair Isle szigetén helyezkedik. Ugye emlékeztek rá, hogy a legutóbbi bejegyzésemben említettem, hogy új iskolába megyek? Ha nem, az sem gond, hisz most élőben nézhetitek végig! Rengeteg képet fogok még feltenni róla, biztosan nektek is tetszeni fog ez a hely. Nekem személy szerint már megragadta az érdeklődésemet, kicsit régies, viszont biztos vagyok benne, hogy ez az iskola sok érdekes dolgot rejt magában, amit majd megoszthatok veletek! Simone Bellerose voltam, ha esetleg ti is a környéken tartózkodnátok, írjatok és összefuthatunk! Keressetek a nevesebb hírportálokon és a videó bejegyzéshez csatolt e-mail címemen, sziasztok! - #f1cfa2 [/color]
    Karita Toov
    Karita Toov
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Karita Toov Pént. Aug. 16, 2013 9:15 pm

    Kell egy színkód. - #0cae73
    Kell egy színkód. - #4e3d5d
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Chloé Laneth Szer. Aug. 21, 2013 11:20 pm

    Egyedül maradtam, egy olyan világban, ahol a magány mélyebb, mint azt valaha is elképzelhetnénk. Ahol nincs menekvés.

    Egyedül maradtam, egy olyan világban, ahol a magány mélyebb, mint azt valaha is elképzelhetnénk. Ahol nincs menekvés.

    Egyedül maradtam, egy olyan világban, ahol a magány mélyebb, mint azt valaha is elképzelhetnénk. Ahol nincs menekvés.

    Egyedül maradtam, egy olyan világban, ahol a magány mélyebb, mint azt valaha is elképzelhetnénk. Ahol nincs menekvés.
    Morgan L. Lachemballe
    Morgan L. Lachemballe
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Morgan L. Lachemballe Vas. Aug. 25, 2013 9:21 pm

    Hmm, asszem sietnem kéne, szóóóóvaaaal ez így vajon milyen? - #ad3815

    Asszem ez lesz az igazi, de nem tudom amíg nem látom, ezzel vajon milyen? - #f45542
    Aksel Dalen
    Aksel Dalen
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Aksel Dalen Szer. Aug. 28, 2013 12:14 am

    "Harcolni csak egyféleképpen lehet: mocskosan. A tiszta, becsületes küzdelem csak arra jó, hogy megölesd magad, méghozzá rövid úton. Használj ki minden lehetőséget a kínálkozó orvlövésre, üss övön alul, és feltétlenül rúgj bele a földön fekvőbe – akkor talán te lehetsz az, aki élve hagyja el a helyszínt. Ezt ne feledd. Élet-halál harcról van szó. Ez nem bokszmeccs. Nem az nyer, aki több pontot szerez."
    Jeaniene Frost



    Abaddon
    Abaddon
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Abaddon Szer. Aug. 28, 2013 4:45 pm

    Évezredes kínzást kockáztatok meg a kedvedért. A helyedben nagyon sunyítanék, drága arkangyalom, és örülnék, hogy legalább egy élőlény van ezen a rohadt, átkozott helyen, aki hajlandó segíteni neked... - #e2d4cb

    Évezredes kínzást kockáztatok meg a kedvedért. A helyedben nagyon sunyítanék, drága arkangyalom, és örülnék, hogy legalább egy élőlény van ezen a rohadt, átkozott helyen, aki hajlandó segíteni neked... - #a51609
    Felion
    Felion
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Felion Szer. Aug. 28, 2013 5:47 pm

    - Bátyám! Bátyám! - kiabál a lány izgatottan. - Azt mondták, már el is mentél!
    - Azt hiszed, elmennék anélkül, hogy elköszönnék a kedvenc kishúgomtól? - nevet fel a fiatalabb fiú, és kitárja a karjait, hogy elkapja a szaladó kislányt.
    - Nincs is másik húgod - kuncog amaz, ahogyan ifjabb bátyja kezei közé veti magát.
    - Hát akkor meg aztán pláne - vigyorog amaz, majd elszelídül az arca, és egy puszit nyom a kistestvére homlokára.
    - Vigyázz magadra, Ilion - mondja halkan. - #7c241c


    - Bátyám! Bátyám! - kiabál a lány izgatottan. - Azt mondták, már el is mentél!
    - Azt hiszed, elmennék anélkül, hogy elköszönnék a kedvenc kishúgomtól? - nevet fel a fiatalabb fiú, és kitárja a karjait, hogy elkapja a szaladó kislányt.
    - Nincs is másik húgod - kuncog amaz, ahogyan ifjabb bátyja kezei közé veti magát.
    - Hát akkor meg aztán pláne - vigyorog amaz, majd elszelídül az arca, és egy puszit nyom a kistestvére homlokára.
    - Vigyázz magadra, Ilion - mondja halkan. - #196b34
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Kedd Szept. 24, 2013 7:27 pm

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Gray

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Slategray

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Dimgray

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Silver

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Darkgray

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Lightgray

    „Ha el tudnám engedni magam teljesen, még ha csak egyetlen hétvégére is, egészen más íze lenne az esőnek, ami az arcomba esik.” - Whitesmoke
    avatar
    Rebecca váltó


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Rebecca váltó Vas. Szept. 29, 2013 8:10 pm

    Sötét idők ezek, de a legsötétebb árnyat is legyőzi a reggeli napfény. - #EcDEE5

    Sötét idők ezek, de a legsötétebb árnyat is legyőzi a reggeli napfény. - #313D54
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Hétf. Okt. 28, 2013 2:57 pm

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Teal)

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Slategray)

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Deepskyblue]

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Darkorange)

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Orangered)

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Mediumtuquoise)

    Ha az emberek tudnák, mi a halál, nem félnének tőle. - Michael Ende (Lightseagreen)
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 29, 2013 8:30 pm

    Színpróba  #eee31a
    Színpróba   #f0f7d2
    Színpróba   #ffffb4
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Michael Vas. Dec. 22, 2013 12:45 am

    Ebben a pillanatban, mintha agyunk valamiképpen összekapcsolódott volna, tökéletesen megértettem őt. Énje egyik fele elborzadt saját kegyetlenségétől. Egyetlen hajszál választotta el a tiszta őrülettől. - #BFD1B2

    Egyre messzebb és messzebb húzzuk meg a határt, és minden alkalommal áthágjuk. (...) Meglepődnél, ha tudnád, milyen könnyű letérni a megszokott pályáról és kirepülni egy olyan helyre, ahol senki sem érhet el. Elveszíteni önmagadat - elveszni. - #516D5B
    Mortem
    Mortem
    .::Halál::.
    .::Halál::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Mortem Szer. Dec. 25, 2013 10:46 pm

    Vita nihil aliud quam ad mortem iter est.
    (Az élet nem más, mint utazás a halál felé.)
    Seneca


    Vita nihil aliud quam ad mortem iter est.
    (Az élet nem más, mint utazás a halál felé.)
    Seneca


    Vita nihil aliud quam ad mortem iter est.
    (Az élet nem más, mint utazás a halál felé.)
    Seneca
    Mortem
    Mortem
    .::Halál::.
    .::Halál::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Mortem Szer. Dec. 25, 2013 11:30 pm

    "Utolsó ellenségként a halál semmisül meg."
    Joanne Kathleen Rowling
    Arleen
    Arleen


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Arleen Csüt. Jan. 02, 2014 11:14 pm

    "A halál az élet misztériuma. Mindig a szemünk előtt lebeg, és örök rejtély marad. Az élők látják, hogyan ügyködik a testben, milyen kitartó munkát végez rajta születésétől fogva, és csak akkor ütköznek meg rajta, amikor mozdulatlan misztériummá merevedik."

    "A halál az élet misztériuma. Mindig a szemünk előtt lebeg, és örök rejtély marad. Az élők látják, hogyan ügyködik a testben, milyen kitartó munkát végez rajta születésétől fogva, és csak akkor ütköznek meg rajta, amikor mozdulatlan misztériummá merevedik."
    Ariana Lavene
    Ariana Lavene
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ariana Lavene Vas. Feb. 02, 2014 9:11 pm

    Nem is tudom. Gyorsan ki kéne találnom valamit. #DEB887

    Nem is tudom. Gyorsan ki kéne találnom valamit. #90EE90

    Nem is tudom. Gyorsan ki kéne találnom valamit. #D2B48C

    Nem is tudom. Gyorsan ki kéne találnom valamit. #A0522D
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Vas. Feb. 16, 2014 12:40 am

    Ha valamiért vagy valakiért áldozatot hozok, az nem elvesz belőlem, hanem hozzám ad. Annak a lemondásnak az ereje belém költözik... A dolgok láthatatlanul, a rajtunk túli világban összefüggenek. - #556375

    Ha valamiért vagy valakiért áldozatot hozok, az nem elvesz belőlem, hanem hozzám ad. Annak a lemondásnak az ereje belém költözik... A dolgok láthatatlanul, a rajtunk túli világban összefüggenek. - #514F4D
    Hunter Quinn
    Hunter Quinn
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Hunter Quinn Szomb. Feb. 22, 2014 9:03 pm

    Színpróba színpróba sálálááá. Melyik illik Hunter arcához??

    Színpróba színpróba sálálááá. Melyik illik Hunter arcához??

    Színpróba színpróba sálálááá. Melyik illik Hunter arcához?? szerintem még ez a legjobb, nem?

    Színpróba színpróba sálálááá. Melyik illik Hunter arcához??

    Színpróba színpróba sálálááá. Melyik illik Hunter arcához??
    avatar
    Rebecca váltó


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Rebecca váltó Szomb. Márc. 15, 2014 10:46 am

    "Az irigység a középszerűek vallása. Megnyugtatja őket, csillapítja mardosó nyugtalanságukat, és végső soron szétrohasztja a lelküket, mert addig igazolják vele a kapzsiságukat és fukarságukat, amíg már maguk is elhiszik, hogy az jó, és hogy a mennyország kapui csak a magukfajta korcsok előtt nyílnak meg; akik úgy élik le az életüket, hogy semmi nyomot nem hagynak a szánalmas igyekezeten kívül, hogy másokat lehúzzanak, hogy kizárják, sőt ha lehet, tönkretegyék őket; akik puszta létükkel, önmagukkal bizonyítják, milyen szegények lélekben, szellemben és testben. Boldog az, akit a hülyék megugatnak, mert a lelke nem lesz a martalékuk." - #59917B

    "Az irigység a középszerűek vallása. Megnyugtatja őket, csillapítja mardosó nyugtalanságukat, és végső soron szétrohasztja a lelküket, mert addig igazolják vele a kapzsiságukat és fukarságukat, amíg már maguk is elhiszik, hogy az jó, és hogy a mennyország kapui csak a magukfajta korcsok előtt nyílnak meg; akik úgy élik le az életüket, hogy semmi nyomot nem hagynak a szánalmas igyekezeten kívül, hogy másokat lehúzzanak, hogy kizárják, sőt ha lehet, tönkretegyék őket; akik puszta létükkel, önmagukkal bizonyítják, milyen szegények lélekben, szellemben és testben. Boldog az, akit a hülyék megugatnak, mert a lelke nem lesz a martalékuk." - #CED2D8
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lily Hollow Pént. Ápr. 18, 2014 10:14 pm

    Az épelméjűek is átélik néhányszor azt a mentális kínt, amikor az elmében megtelepedő sötét érzület elrákosodik. - #A2C0BD

    Az épelméjűek is átélik néhányszor azt a mentális kínt, amikor az elmében megtelepedő sötét érzület elrákosodik. - #B19686
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ian Pént. Május 16, 2014 7:11 pm

    "A halandók közt könnyen kap szárnyra rossz hír, és hordani terhes lesz, és nehezen rázod le magadról. El nem veszhet egészen a hír, amit egyszer a sok nép szája kimond: örök istenséggé lett maga is már."

    "A halandók közt könnyen kap szárnyra rossz hír, és hordani terhes lesz, és nehezen rázod le magadról. El nem veszhet egészen a hír, amit egyszer a sok nép szája kimond: örök istenséggé lett maga is már."
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Michael Pént. Május 16, 2014 11:59 pm

    Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket. - #BF8391

    Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket. - #F9DAAE


    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Május 17, 2014 7:59 pm

    Reggel ébredsz, fölkelsz, kinézel az ablakon. Minden a helyén van: fák, bokrok, virágok, ragyog a kert, mindent fénnyel áraszt el a nap, mely, mi sem természetesebb, ma is világot ad, pirkadattal ad jelt a kakasoknak, hajnali fénnyel töri át a rétek fölött libegő párát, és derűssé teszi az ébredező halandókat. Derűs leszel te is, fölragyog a szemed, beleborzongsz a gyönyörűségbe. Este kószálsz egyet, beleballagsz a végtelenbe, és elmerülsz a csillagok sziklatengerében. Kísérőnkre, a holdra veted a szemed, és talán ekkor, ebben a hátborzongató, szívbemarkoló látványban gyönyörködve egyetlen pillanatig a csoda és a mindenség részévé válsz. De vajon átéled-e, képes vagy-e átélni a pillanatot? A pillanatot, melyben eljut a tudatodig: létezem. Benne vagyok a pillanatban. Bennem jött létre a pillanat. Megfogott, megkaparintott, eggyé lettünk. Elementáris erővel hat rám. Elvarázsol. Bűvöletben tart. Észreveszem, hogy létezem. Hogy részese vagyok e földi csodának. Itt lehetek a mesebeli, szó szerint egyszeri földön, és emberként élhetem meg ezt a rendkívüli pillanatot, élő, gondolkodó, szépre és jóra érzékeny emberként lehetek részese ennek a pillanatnak. Átfut az agyamon: halandó vagyok. Mindezt látom, láthatom, amíg létezem, aztán mintha elvágták volna. Halandó vagyok, véges az élmény, gyufalángnyi, sercenésnyi, szikravillanásnyi a pillanat.

    Reggel ébredsz, fölkelsz, kinézel az ablakon. Minden a helyén van: fák, bokrok, virágok, ragyog a kert, mindent fénnyel áraszt el a nap, mely, mi sem természetesebb, ma is világot ad, pirkadattal ad jelt a kakasoknak, hajnali fénnyel töri át a rétek fölött libegő párát, és derűssé teszi az ébredező halandókat. Derűs leszel te is, fölragyog a szemed, beleborzongsz a gyönyörűségbe. Este kószálsz egyet, beleballagsz a végtelenbe, és elmerülsz a csillagok sziklatengerében. Kísérőnkre, a holdra veted a szemed, és talán ekkor, ebben a hátborzongató, szívbemarkoló látványban gyönyörködve egyetlen pillanatig a csoda és a mindenség részévé válsz. De vajon átéled-e, képes vagy-e átélni a pillanatot? A pillanatot, melyben eljut a tudatodig: létezem. Benne vagyok a pillanatban. Bennem jött létre a pillanat. Megfogott, megkaparintott, eggyé lettünk. Elementáris erővel hat rám. Elvarázsol. Bűvöletben tart. Észreveszem, hogy létezem. Hogy részese vagyok e földi csodának. Itt lehetek a mesebeli, szó szerint egyszeri földön, és emberként élhetem meg ezt a rendkívüli pillanatot, élő, gondolkodó, szépre és jóra érzékeny emberként lehetek részese ennek a pillanatnak. Átfut az agyamon: halandó vagyok. Mindezt látom, láthatom, amíg létezem, aztán mintha elvágták volna. Halandó vagyok, véges az élmény, gyufalángnyi, sercenésnyi, szikravillanásnyi a pillanat.

    Ajánlott tartalom


    HTML kódok - Page 11 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 8:37 am