Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Alexander S. Price
Sara Dalgaard
Mesélő
Amarilla Darwin
Kyle Williams
Horváth Réka
Kiera Bellamy
Aaron Crownwell
Christopher Acerlot
Jonathan Acerlot
Raisa A. Wyberg-Merchant
Adrian R. Walker
Eliana De Lucia
Colin McCartney
Julian Steiner
Abigail Aleksev
James Runnel
Atanas A. WIlliams
Lord Sayon Merlioth
Ragnar Solberg
Alise Rubenis
Delia
26 posters

    Az alagsor

    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alise Rubenis Pént. Jan. 11, 2013 5:02 pm

    //OLVAD//
    *Ó, Alise szívesen elmond mindent, amiről kérdezik és nem kínos téma számára. Szóval, ő szeret magáról mesélni, na.* - Nincs mit, szívesen segítek *kacsint a másikra. Egyszerűen lelőhetetlen a csaj. Úgy árad belőle a jókedv, mint a hősugárzóból a meleg. Ahhoz képest, hogy mi mindenen ment egyedül, egész dicséretes dolog, hogy mindvégig optimista tudott maradni. És Alise-nak egyetlen egy baja van csak jelenleg: az, hogy Ragnarral csesztetik. Kérdi ő, ki mondta, hogy ebből lesz bármi is? Így hát fásult arcot vágva felel Elenának.* - Jobban szeretem, ha egy pasi kezdeményez… *jegyzi meg halkan, majd azonnal el is pirul, amikor eszébe jut a tánc utáni séta. Meg a kézen fogás, Ragnar kezének a melege, az érintése. Amikor tánc közben összebújtak,a fiú illata és lágy hangja, ahogy énekelt. A keze a derekán mialatt táncolnak... Azonnal elöntik az este emlékei, és a feje elég erőteljesen hasonlít egy vörös lufira.* - Meg ne próbáld! Őt MINDIG én szolgálom ki!*szusszant fel ingerülten. Nocsak, valakiben feléledt volna a vadmacska? Igaz, régebben is volt már, hogy bizonyos vendégeket ő szolgáljon ki, csak ez abban az esetben más, hogy Ragnart kedveli is. Aztán ugye elvonul telefonálni, és sugárzó mosollyal az arcán tér vissza, ami azonnal lelohad Elenát meghallva.* - Kac-kac. Muszáj mindig hallgatóznod? *morogja, majd tárgyalni kezdenek a szabadnapos-falazós dologra, és megint elvörösödik Elena szavai miatt.* - Nem szorul rá a munkára, hidd el. Van már állása *sóhajt halkan, és reményvesztetten lerogy az egyik székre.* ~ Miért kell faggatnia? *nyöszörgi magában, majd a következő két kérdésre szép lassan felemeli a fejét.* - Egy. Igen, tudom. Kettő, tanul *felel röviden.* - Nem hanyagolhatnánk már a témát?! Esküszöm, ha nem hagyod abba a vallatásomat, akkor nem segítek! *csattan fel durcásan, majd kirobog az egyik asztalhoz, hogy kivigye nekik a pultra készített számlát.*

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 11, 2013 5:27 pm

    *Le sem lehet lőni a leányzót, annyit, tud beszélni és kérdezősködni. Nem szeret csendben maradni, na.* - Angyal vagy.*Mondja mosolyogva és közben nézegeti az óráját igen. Messze van még a lopózáshoz. Kérdezgeti a leányzót a férfiról.. ugyan. Hány lánytól kérdezte, már meg aki dolgozott már itt.* - Értem. Nos, az jó dolog.. hidd, el vannak olyanok, akik erőszakosak és egyre többet kérnek. Van egy kettő, aki ide jár ilyen férfi.*Mondja és nem csak a baráti köréből gondolkozik ilyen téren és végig néz az idegen férfiakon és az ismerősökön. Tényleg eléggé ismeri ahhoz őket, hogy tudja azt, hogy mit akarnak. Legalábbis olyannal ő nem találkozott, akinek igazán tetszenek pedig 175 éves és egyáltalán nem egy olyan lánynak néz ki. Aztán Elenából kitör a ravasz és manipulatív énje amire felvonja a szemöldökét.* - A féltékenység első jelei. Nyugi amúgy sem mentem volna oda hozzá.*Kacsint neki és aztán ugye telefonál a lány miközben Elena szusszant egyet.* - Jövök!*Kiált oda az egyik vendégnek és már gyors lépésben szedi a lábát és indul is, hogy felvegye a rendelést. Persze nem tehet róla a reflexeiben még is benne van. Még beszélget egyet a vendéggel és vissza is tér lassan a pulthoz.*~Asszem egyetemre kéne mennem..~*Gondolkodik el és aztán leteszik a telefon is és angyalian pislog.* - Nem tehetek róla. Meg tudsz bocsájtani a kis manó füleimnek?*Kérdezi viccelődve és egyáltalán nem bántóan. Jó a kedve a lánynak és kicsit túl van pörögve, na.* - Értem.. szóval táncos mi? Na jó nem nyaggatlak vele látom amit látok.*Mondja megnyugtatva a lánynak mielőtt kimondaná ezt a nem hagyhatjuk témát.* - Tudod mit? Cserébe nyugodtan kérdezhetsz… nyitott könyv vagyok.*Mondja hiszen így fer különben sincs rejtegetni valója, de hát erről nem tehet. Na jó azért nem mindenkinek mondd ám el mindent valahol szereti átírni a dolgokat. Jobban mondva ez a férfiaknál van. Csábítás felsőfokon. Na jó viccet félre téve nincs olyan kérdés amitől ő ne lenne zavarban Vagy ne állna el a szava.*
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alise Rubenis Pént. Jan. 11, 2013 5:42 pm

    * Alise-nak is elég jó a kedve, bár Elena állandóan zavarba hozza, és a másiknak ezt a rossz tulajdonságát, már most nem díjazza. ha egyszer azt mondja, hogy hagyják ezzel békén, akkor miért nem lehet megérteni?! Ami történt az csak rá meg Ragnarra tartozik, senki másra.* ~Tessék, ez van, ha az ember el kezd barátkozni. A kis ujjadat nyújtod, és az egész karodat akarják, vagyis elmondasz egy kis dolgot, és már mindent tudni akarnak *forgatja bosszúsan a szemét. Nos, talán ez az egyik oka, hogy nem szokott kötődni senkihez. Vagyis nem kötődött senkihez, igen, Alise drága, mégis is csak ragaszkodsz hozzá, hogy minden nap bejárj ide és beszélj Elenával, vagy minden áldott nap vágysz arra, hogy hallhasd Rag hangját, szóval ez már ragaszkodást jelent. Amikor Elena megjegyzi, hogy egy angyal, akkor szkeptikusan néz rá.* - Tudod, nem vagyok rasszista, de jobban szeretek lidérc lenni *jegyzi meg halkan, majd a „felvilágosító órára” csak nyöszörögni tud.* - Figyelj Elena, értékelem amit csinálsz, de ez nekem sok! Szónoklat nélkül is tudom, hogy mit csinálok, nyugi *szusszant, majd kicsit felmordul a másik megjegyzésén, és a következő megállapításra sóhajt.* - Nem vagyok féltékeny. *jelenti ki, majd a viccelődésre is vet egy lesújtó pillantást.* - Nem hiszem. Tudod, nem szeretem, ha ennyire turkálni akarnak a magánéletemben *morog továbbra is, majd a táncosra felhorkant.* - Jól táncol, de rontásűző. *Rázza meg a fejét, majd Elenára pillant.* - Miért, mit látsz? *kérdi gyanakodva, majd a kérdéses dologra megrántja a vállát.* - Nem érdekel a magánéleted, nem kérdezek semmit. *Fele komolyan a másiknak. Ő tényleg nem szeret kihúzni másokból dolgokat. Majd elmondják, ha akarják.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 11, 2013 6:07 pm

    *Szóval a faggatásnak lassan vége és igyekszik kíméletes lenni a lánnyal. No, hát nem mindenkivel beszélget így, ezt a másik is észreveheti, tehát teljesen közvetlen.*~Hány jó képű srác járkál be nap, mint nap. Ha te azt tudnád..~*Sóhajt és igen ő aztán ismerkedik és néha be nem áll a szája. Tehet erről? Ő aztán nem, hiszen tudja nagyon jól mire számíthat. Bár volt ammikor a nagy szája miatt megkapta a magáét, de arról jobb nem beszélni.* - Tudom. Szófordulat volt.*Mondja mosolyogva és kuncog azért az eseményeken. Alise faggatás pipa.. zavarba jövés pipa.. szabadnap pipa.. következő az lesz, hogy szépen lassan elmegy felöltözni a lány.* - Oké ne haragudj, csak sokat beszélek mindenről, és ha attól tartasz, hogy valaki megtudja hát tőlem nem.*Nyugtatja meg a másikat és persze célozgat arra, hogy igyekszik visszafogni magát. Barátkozik, mert szeret ismerkedni. Aztán felvonja a szemöldökét a következő kijelentésekre.*~Majd leszel~*Igen gondolkodik el a dolgokon.* - Figyelj okés megdumáltuk nem beszélünk akkor a magánéletről.*Mondja két kezét fel emelve és aztán sóhajt egyet. Aztán azon gondolkozik Jeff tartja e a száját hiszen oda fog este menni, de ezt nem tudja. Lefizeti vagy valami majd meglátja. A lánytól kérdeznek és vonogatja a vállát és cipzárt tesz a szájára.* - Nem beszélhetek, mert valaki megkért rá.*Kacsint célozgatva aztán ha nem akar beszélgetni hát nem.* - Hát jó te tudod. Akkor viszont játszunk benne vagy?*Kérdezi meg igen még egy darabig itt van és persze úgy is akkor fog elmenni ha megcsörgetik telefonon.*
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alise Rubenis Pént. Jan. 11, 2013 6:16 pm

    *Jó is lesz, ha nem piszkálják, mert kezd feszült lenni, és Alise ritkán jön ki a sodrából, de ha felhúzzák, akkor elég agresszív tud lenni, szóval inkább ne piszkáljuk a sajt, hagyjuk pörögni, és örömködni, hogy milyen szép az élet. Egyébként őt az sem érdekli, hogy nyolc millió jóképű pasi jár ide, ő egyetlen eggyel akar beszélni. Igen, ha megtetszik neki valaki, akkor egy jó darabig nem is foglalkozik a többi pasival, mert kíváncsi rá, hogy akkor most lesz-e valami, vagy sem.* - Tudom, de egy lidércnek akkor is kellemetlen, ha ezt mondják rá, nemde, Angyalom? *szól vissza egy halvány mosollyal az arcán, majd ugye kicsit kifakad, hogy ne cseszegessék már, mert ő is megérdemli a nyugalmat.* - Semmi gond, és nem attól tartok, csak egyszerűen nem szeretek ilyenekről beszélni. *Rázza meg a fejét, hogy ellenkezzen, majd mikor végre eljut a másikig, hogy Alise utálja, ha rákényszerítik olyan dolgok elmondására, amit nem akar. * -Remek *biccent, majd a kitérő válaszra szemet forgat.* - Hát jó, te tudod. De… Téged ismerve úgyse tudod sokáig tartani a szádat, vagy anyukád megtudja… *vigyorog rá a másikra pimaszul, majd a játékra felvonja a szemöldökét.* - Dolgozunk. És egyáltalán mit akarsz te játszani? *pislog kérdőn Elenára, mert nem tudja elképzelni, hogy mit akar itt játszani a másik.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 11, 2013 6:35 pm

    *Gyorsan témát váltanak, hiszen nem szereti feszegetni ezt az egészet különben is kihúzná a gyufát. Tudja jól Elena ő a fiatalabb szóval sóhajt. Nem mindig törődik a korral, de hát ez van. Aztán ugye az angyalomra jön a szó fordulat, amire csak felkuncog, és nem igen mondd semmit. Tehát figyel és nézi a vendégeket. Mit beszélnek ki mit gondolhat és ezt szépen sorban bezsebeli az agyába. Zsebeli? Észjárása van a csajszinak nem hiába szokott néha pókerezni és biliárdozni a másik szektorban.* - Oké vágom a szitut.*Mondja mosolyogva és nem erőszakoskodik egyáltalán. Téma váltás előtt csúnyán néz a lányra.* - Tudom hidd el. És nem fogja megtudni, hogy Fyron.. mindegy.. szóóval.. hol is tartottunk?*Kérdezz vissza és igen Jeffnél találkozik valakivel onnan egyenesen elindul az éjszakába. Majdnem sikerült kiszednie Alisenek, hogy mit tervez, de hagyjuk.* - Még kb 20 percig itt vagyunk felelsz vagy merszezzünk.*Mondja a lánynak ötletelve hiszen lehet úgy is játszani. Sóhajt egyet és ha benne van akkor eltöltik az időt. Ha meg nem akkor persze csak dolgoznak és beszélgetnek vagy pedig megvárja a lány az időt aztán elindul.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 20, 2013 7:21 pm

    *Valahol Qarin városában egy eldugott szórakozó helyen ücsörög és iszogat egy férfi. Martinit.. és beszélget az egyik Sylorinással.* – Most mit izélsz. Egyszer rá kapsz az ízére.. és menni fog a dolog, és ha van jegyesed?*Teszi fel a kérdést és igen Logan Bartonról van szó, akinek a kedvenc itala a Martinit. És közben ücsörög mellette egy ismeretlen fekete hajú démon.* – Ne cseszegess Barton, tedd a magad dolgát én is azt teszem.. – Ugyan Marceau ne legyél már ennyire szűz…*Ennél a kijelentésnél a férfi döbbenten pislog Cameosos társára és megissza az italát.* – Szűz? Nem is ismersz…*A srác felröhög. Igen Logan Baront beleveti magát Qarin életébe és az alagsorban élvezi a helyzetet. Alex lelép a férfi ott marad és a pultnál ücsörögve nézegeti a pincér lányokat és unatkozik. Lassan csinálni kéne valamit és elfogja hívni az egyik lányt és persze hallgatnak rá. Persze idő előtt vissza kell menni a suliba, de őt ezt nem zavarja. Meg oldja.
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Feb. 20, 2013 7:39 pm

    ~ Ezt meg kell ünnepelni valami, jó erőset kell inni erre valami nagyon jót.~ * Így jutott el az alagsorba. Egyenesen a pulthoz megy, úgy viselkedik mintha járt volna már itt pedig ez nem igaz. Leül majd rendel.* - Egy jó nagy adag Jhonny Walkert! * Mondja a csaposnak majd végig néz a szép nőkön. ~ Hát most már nekem is van barátnőm, és olyan gyönyörű őzike szeme van.~ * Gondolkodik el a dolgokon Sayon. Hiszen most egy fél órával ezelőtt jött össze a barátnőjével és jelenleg a felhők fölött három méterrel jár. Így nézelődik körbe amíg meg nem érkezik a walker, aztán ha megkapta egy kössz-t mond a csaposnak aztán húz egyet a walkerből.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 20, 2013 7:49 pm

    – Most komolyan gyere már vissza ne ízélj.. válogassál már..*Pattan fel a pulttól a férfi és rohan, Alex után elcsípi a bejáratnál. A srác puffog párat és elmegy.* - Nem baj több jut nekem..*Gondolkozik a férfi és lazán visszasétál, majd meghallja a Whiskyet és oldalra fordítja a fejét.* - Estére nem igazán illik ez az ital. Martinit kérek még egyet.*Szólal, fel majd odalép a sráchoz. És nyújtja a kezét.* - Barton, Logan. Tudod jó az, hogyha kevered az italokat. Csak előtte remélem ettél valamit. Tudod éh gyomorra nem igazán jó. Mi járatban erre?*Kérdezi és igen nem szabadul Sayon Logan fecsegésétől.* - Nem tudom mennyire vagy ismert a városban, de a Trükkös rabló is egészen jó hely a héten kipróbáltam.*Mondja a férfinak és igen nem hagyja szóhoz jutni. Logan Barton is kirúg a hámból, de hát megteheti a srác. Most persze legalább jó a kedve mint mindig és úgy néz ki sikerült néhány barátot szereznie.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Feb. 20, 2013 7:59 pm

    - Lord Sayon Merlioth. * Reagál Logan bemutatkozására. * - Tudom, otthon sokszor jártam ilyen helyeken. * Azzal felhörpinti a maradék Walkert.* - Két deci olasz bort kérnék. * azzal vissza fordul a másikhoz és neki mondja tovább.* - Itt még nem jártam, egyikben sem, az időm nem engedte, de most ünnepelni jöttem, az is igaz, hogy érkezni egyedül érkeztem, dehát az ilyen helyeken nem nehéz ivó cimborát találni. * Húzódik el egy félmosoly a száján.* - te miért vagy itt? Csak úgy inni vagy miért? A következő kört én fizetem, ha nem gond. * mondja még a srácnak, azzal amint megérkezik a bor Iszik belőle egy két kortyot*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 20, 2013 8:24 pm

    - Örülök Sayon..*Feleli a srác és persze halványan elmosolyodik.. A srác beletúr a hajába és sóhajt egyet majd nézegetni kezdi a lányokat..* - Bor és az olasz.. Maradok a francia bornál.. bocsesz..*Mondja mosolyogva és hallgatja a srácot. Van igénye? Hát persze hogy van.* - Ez egy remek hely és tudod, idő előtt mindent ki kell próbálni. A legjobb hely a városban barátom.*Feleli nevetve és hátradőlve figyeli a srácot. Igen. Szemez Sayonnal, de csak végig méri a kinézetét és szkeptikusan felvonja a szemöldökét.* - Mit ünnepelsz?*Kérdezi meg csodálkozva és igen a srác röhögne azon, hogy barátnője van maximum 5 perc alatt össze szed egyet. Na igen nem tehet róla. De hát na. Ilyen a srác.* - Csak úgy jöttem boldogítani a lányokat. Plussz Marceaut leitatni, de nem jött össze így maradtam egyedül.*Feleli nevetve.* - Marceau egyébként az Akadémiára jár. Ahogy én is Cameosos diákként.*Feleli és teljesen nyitott könyv. Na igen.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Feb. 20, 2013 8:41 pm

    * Nagyon figyelve hallgatja a srácot, hiszen azért mindig is szeretett inni, de amióta itt van az akadémián nem nagyon van ideje. De legalább az az érzéke, hogy melyik a jó hely ahol inni lehet, nem hagyta el.* Hogy mit ünnepelek? A szerelmet! Meg a mai napot! Meg azt, hogy amióta idejöttem az Akadémiára végre először itt vagyok már hiányoztak ezek a helyek! * Aztán megissza a maradék bort Majd magának kér még két deci olaszt Logan-nek pedig ugyanennyi francia bort.* - Nem sikerülhet mindig minden. * feleli nevetve arra, hogy Logannek nem sikerült leitatnia a barátját.* Én is az akadémiára járok mint már említettem. Méghozzá Erethonos. Szóval ez a legjobb hely a városban? Mivel érdemelte ki ezt a megbecsülést? A nők? A Pia? * kérdezi nevetve, igen tud ő bulizni is ha akar és tudja, hogy azért a nők is sokat számítanak, egy ilyen hely felkapottságában. Na meg az, hogy milyen a pia és hogy mennyire higítják az italt.*
    //Fagy//
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Csüt. Feb. 21, 2013 6:31 pm

    *Hallgatja érdeklődve és eltűnődve Sayont, de igazság szerint nem tudja hova tenni a srác mondatát. Fürkészi a tekintetét és felvonja a szemöldökét, amikor kérdezi, mit ünnepelnek. Biztos valami fontos eseményt.. hát.. Aztán felvonja a szemöldökét és leteszi a poharat. Igen.. Logan és a sokkos állapot..*~Szerelmet ünnepelni. Mikor voltam én szerelmes. Minden lányba az vagyok szinte..~*Na igen Logan Barton már csak ilyen, de azért közel engedi magához a lányokat. Mármint a szívéhez, de beleférkőzni. Hajrá lányok! Logannek csak szórakozásra kellenek semmi másra. Persze az user nem akarta ezt tudni, de hát nem tehet erről.* - Mióta itt vagyok csupán 2 lányt ismertem Qarinban az egyikkel éppen szemezek is egy vörös hajú kis csaj itt dolgozik, az alagsorban ennyit tudok róla. A másik pedig az én házamba jár a Cameosba.*Mert ő Cameosos, de Amanda nem szerezhető meg. Hajrá ehhez Logan! A lánynak nem kellenek emberek ő neki csak lidérc vagy démon.. bár vámpírok is bele jöhetnek a képbe, de az emberek meg az angyalok. Nem. Mindegy itt nem Amandáról van szó hanem Loganről és Logan szeret a középpontban lenni.* -Nem, de semmi sem sikerülhet elsőre.*Mondja nevetve és nem bántásként közölte, ez tény és tapasztalatból tudja.* - Tudomásom szerint igen és én legalább is nem megyek el.*Közben szemez Elenával az alagsor tulajdonosával. Na igen..* - Megbecsülést? Ugyan.. egyébként meg minden. Tudod az a jó ha az ember minden nap iszik. El felejti az ember milyen is részegnek lenni, de ez csak tapasztalat. Mindig tudtam azt, hogy én bírom az alkoholt apám révén tőle örököltem ezt a tudást, de hát nem kell ezzel foglalkozni. Aztán minden nap kell legalább egy kicsit, hogy jól érezd magad. Ismerkedni.*Mert ő náluk ez volt a szokás, de hát villás reggeli meg minden nem csoda a gazdag környezet meg kell szokni ezt is, de szerencsére vettek házat a szülei itt is szóval idő kérdése, hogy bebútoroztassa Logan.* - Szóval. Nők.. Milyen lánnyal jöttél te össze? Fiatal? Idős? Felnőtt? Vagy esetleg olyan tinilányok akik lesik a férfiak minden kívánságát?*Teszi fel a kérdést és eléggé kommunikatív a srác. Mindig ilyen, ha egy kicsit is többet iszik, de nem venné le a szemét a pultos csajról. Az összeset szemügyre veszi.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Feb. 21, 2013 7:03 pm

    * Érdeklődve hallgatja amit mond Logan a két lányról, meg arról, hogy miért ez a legjobb hely. Igen őt érdeklik az ilyen dolgok is többek között.* - Igen, amíg otthon laktam minden nap elmentünk inni egyet a kastélytól nem messze lévő kocsmába a haverokkal Esteronnal meg még sok más haverral. Aztán amióta itt vagyok nem nagyon ittam még. Már kezdett hiányozni. * Mondja az utolsó mondatot már nevetve.* Hogy milyen lánnyal jöttem össze? Egy tanárral. Íjászatot tanít nem tudom téged tanít-e Loras Middletonnak hívják. Gyönyörű szemei vannak, fényes hosszú fekete haja van és baromira dögös az indián szerkóiban. * Mondja mosolyogva közben végig néz az egész helyen, megszemléli a csinos pincérnőket majd visszafordul a srác felé.* - Te mióta jársz ide? * kérdi meg tőle még*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Csüt. Feb. 21, 2013 7:21 pm

    *Talán nem mindig a megfeleő választás az ami az embert készteti. Pia, Nők buli.. na, igen.. De ha tudná, mi van itt. Lehet, nem élne. Végül is Logant nem érdeklik milyen kereskedések vagy mi egyébbek folynak itt a lényeg az, hogy jól érezhesse magát.* - Ahha értem. Hát nekünk meg minden nap villás reggeli volt. Voltak összejövetelek.. csak én kihagyom most ezeket. Elméletileg okulni jöttem gyakorlatilag nem tudom.*Fejezi be és persze gondolkozik a barátain, akik elméletileg követik majd ide valamikor. Persze miután felmérte a terepet. A felmérésről eszébe jutott, hogy valamit még el kell majd intéznie. Aztán a tekintete visszamegy Sayonra. És ördögien elvigyorodik.* - Íjászatot tanulok. Nem túl öreg hozzád? Plussz a tanár-diák kapcsolat azért elég erős olyan szemszögből, hogy a munkatársak mit szólhatnak. Ami a részemről illeti gratulálok tényleg.*Feleli őszintén bár igazság szerint mást gondol, de azt meg nem mondja ki, mert nem akar senkit megbántani. Szóval a férfi az óráját nézi aztán még a kérdésére válaszol persze.* - Nem rég érkeztem szóval friss hús vagyok. Viszont ne haragudj, de rohannom kell.. telefonomat a suliban hagytam és éppen várok egy fontos hívást. Majd még beszélünk. Szia! Nagyon örültem!*Köszön el a sráctól majd az ajtó felé igyekezve, belerak Elena zsebébe egy köteg pénzt majd lesmárolja és a telefonszámát. Nem normális a gyerek, de hogy mi lesz ebből. Nem fog tanulni, de tényleg.. eldurvulni pedig a helyzet csak nem fog. Azután fogja magát vissza siet futva a suliba a fiú hálóba és a telefonja már csörög és a barátjával beszélget.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Feb. 21, 2013 7:31 pm

    - Csak három évvel öregebb nálam szóval annyira nem. * felel a kérdésre. Amúgy meg a tanár-diák kapcsolat állítólag Loras szerint működőképes tud lenni. és nagyon reménykedik abban, hogy Lorasnak igaza van.* - Semmi gond! Én is örültem! * Mondja még aztán hátra dől rendel még egy italt és tovább gondolkodik a mai napon.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 23, 2013 8:43 pm

    - Elena kérlek.. *A lány mérgesen a kezére csapja a törölközőt majd megfordul.* - Nem szedd össze és takarítsd ki. Te okoztad a bajt.*Kiabál a sráccal és igen eléggé ki van akadva.* - Különben meg az sem fog érdekelni, hogy mit csinálsz holnap!*Üvölti a srác fejét le és igen. Aztán viszonylag hamar lenyugszik és megfordulva látja, ahogy ránéz. Félre húzza a srácot az egyik kis folyosóra.* - Ne haragudj.. csak fáradt voltam és vagyok is.* - Figyelj, de ne rajtam vezesd, le nem vagyok, írástudatlan meg tudjuk beszélni ezt rendesen. Oké? Különben meg nem a vendégeken kéne kiélned a fáradtságodat. Mi történik ha a lovagod megtudja? – Ő nem a lovagom. Akadj le róla.. *Nyúl oda a lány arcához és igen. A testvérek egész nap veszekednek. Aki meg nem ismerné, a srácot az bizony félre érthetné a helyzetet. Valójában a helyzet normalizálódni látszik és persze jó értelemben.* - Darryl fejezd, bekérlek a könyvelést. Nem akarok számolni elég volt tegnap este.*A srác csak bólint, majd elválnak. Ahogy visszamegy, a pulthoz rendet rak persze, mert elég nagy rumli van. Plusz még a törött poharakat is fel kell törölni. Egyébként meg nem szándékosan sért meg bárkit.. Alig aludt és persze azért van. Aki kereste az mobilon érhette el tegnap tegnap előtt, hiszen hó végi könyvelést csinálta. Aztán az alagsorban a szokásos élet megy kerítve egy kis fiú mártással. Igen.. Vannak a lánynak egy bizonyos lapjai, amin nevek vannak. Két oszlopban, aki vendég, vagy aki nem szívesen látott vendég. A pultnál nézegetve éppen ezeket nézni.* - Lehet el kéne égetnem..*Jegyzi meg hangosan aztán egymásra teszi a két füzetet majd megy és teszi a dolgát. Csak valahogy most le állt a tánc parketten és a zene annyira fülbemászó, hogy néha egy kis lazítás is kell..*

    Darryl
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alise Rubenis Szomb. Feb. 23, 2013 8:55 pm

    *Hatalmas erővel csapódik ki az Alagsor ajtaja magával hozva hidegről a hideg levegőt. Egy vörös hajú lány pattog be az ajtón, igen, nemrég ért véget az óra, megúszta ép bőrrel és most örül a fejének. Így hát egy könnyed mozdulattal belejt a pult mögé, leteszi a kabátját, felkapja a kötényét, és körbepislog.* - Megjöttem! *kiáltja el magát a helyiségben, így jó pár szempár rászegeződik. Néhány törzsvendég vidáman int neki, de amúgy ez a kiáltás Elenának szólt. Mivel még mindig nem látja a lányt, így felmászik a pultra.* - Elena Davis told elő a nagy segged, és üdvözöld a barátnődet! *kiáltja el magát nevetve. Hogy miért van jókedve? A franc se tudja. Épp felrobogott a hálókörletbe, lezuhanyzott, adott egy csókot Ragnarnak, aztán pattogott is el dolgozni. Megrándítja a vállát, leugrik a pult tetejéről, és már lohol is kiszolgálni a vendégeket. Ha Elena nem jelentkezik, akkor nyomás dolgozni! Gyorsan felveszi, majd leadja a rendelést, kiviszi az italokat, és újra beáll a pult mögé, hogy várja a következő vendégeket. Közben persze a Born Free-t dúdolgatja, és folyton elkalandoznak a gondolatai, de ezt már megszokhatták volna tőle. Szóval jóformán nem veszi észre sem Elenát, se a tesóját.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 23, 2013 9:23 pm

    *Közben szedi össze a poharakat és igen ritmusra táncol. Lerakja a pultra és megpillantja az érkező barátnőjét. Felcsillan a szeme és oda rohan hozzá majd húzza magával.* - Gyere velem.*Mondja a lánynak és igen örül neki, hogy itt van.* - Legalább egyszer akkor vagy te amikor én is.*Válaszolja mosolyogva és igen. Két napig nem látott senkit a lökött bátyján kívül telefonon volt elérhető, hiszen nem mindenki tudja azt, hogy hol lakik.* - Bocs arra értettem, hogy végre egyszer este is vagy. El tudtál szakadni a barátodtól?*Kérdezi, vigyorogva majd megölelgeti.* - Végre a felmentő sereg. Igen nyugodtan lecsaphatsz. Egyébként kapaszkodj meg. tegnap elintéztem ide egy hangversenyt.*Mondja a lánynak és igen.* - Aaron még nem tud róla viszont szerintem nem lenne kifogásuk érte. Plussz ha mindig lenne egy-egy koncert több lenne a bevételünk a jegyek miatt is.Szerinted?*Kérdezi barátnőjét és a pult mögé rángatja és közben pakolássza a poharakat. Igen viszonylag fel van pörögve, de ilyenkor már a robot állapot áll be.* - Mindegy ne is foglalkozzunk vele. Egyébként milyen az akadémia élet?*Érdeklődik felőle nem véletlen, hogy most este jött dolgozni. Közben a lány valamilyen számot.* - I woke up on this side, I thought it was a dream, At first we learned to walk then learned to scream. You can’t understand, when you’re fed from a Tv screen. You can’t see the things that I can see…*Dúdolgatva figyel barátnőjére.*
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alise Rubenis Szomb. Feb. 23, 2013 9:41 pm

    *Amikor Elena letámadja, akkor nagyokat pislogva hagyja magát rángatni.* ~ Most mi van? *vonja fel a szemöldökét, de nem szól egy szót sem.*- Hékás! Tudod jól, hogy én esti műszakban dolgozom! Te meg akkor jössz, mikor akarsz! *duzzog egy sort, majd a következőkre elpirul.* - Mondom, hogy mindig este vagyok. És… Ragnar meg jól elvan. *Fülig elvörösödik, egyébként nem szívesen hagyta ott a srácot, de hát muszáj dolgozni, szóval… A srác kibír nélküle pár órát.* - Mi? Mi? Mi történt? *pislog továbbra is, majd a hangversenyre felröhög.* - Hangverseny! Az alagsorba? Aaron ki fog nyírni *kacag tovább, majd a bevételes dologra megvonja a vállát.* - Egyébként, ha rock zenészek játszanának, akkor még jönnének is, de hangverseny! Szimfonikus zenekart akarsz? Egyébként a városi bandákat célszerű hívni, mert azok olcsóak, mégis vonzzák a tömeget és van esélyük felemelkedni *magyaráz össze-vissza, és már előre látja Aaron képét, mikor elmondják neki.* - Hááát. Imádom. A többiek nagy része a sylorinán kívül tök jófejek, ja és… Ma ugye volt árnytan. Kész horrorba illő az az óra! Az 1800-as évek Londonjába kerültünk vissza! A szegény negyedbe, ahol a vámpírok embereket fogtok el. Tök durva volt! De a hely az tetszett! És sérülések nélkül megúsztam szóval büszke vagyok magamra! *vigyorog szélesen, és ő is beszáll a törölgetésbe.* - És veled mi újság? Mi ez a nagy dúdolgatás? Csak nem bepasiztál? *érdeklődik ő is, mert hát kíváncsi rá mi van a barátnőjével.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 23, 2013 9:59 pm

    – Jó bocsánat. Csak tudod három napja nem láttalak, mert én elbújtam a könyvelésbe. Tudod anya csinálta csak aztán.. mindegy. *Mondja mosolyogva és áttér az All American Rejectsről Skillet számra.* - Ne pirulj el. Még nem grillezünk.*Kuncogja, el magát egyébként örül barátnője boldogságának.* - Örülök neki. Lassan újra lejöhetne, kellenének a normális vendégek.*Igen célozgat, és csak piszkálja barátnőjét. Aztán beszélni kezd és elkuncogja magát.* - Nem hangverseny nyugi. Van egy rock banda szerintem ismered. Ki ne ismerné a Skillettet. Hallott az alagsorról és szeretne egy hangversenyt adni. Annak értelmében mentem bele a tudta nélkül, hogy még is csak rock banda plussz neten nézegetem, a híres együttesek listáját-kiket lehetne beszervezni. Ha bár.. Lehet ezek plussz költségek lennének és.. *Gondolkozik el és igen Hangversenynél felkuncog és mindenki öltönyben. Na, az a halál lenne. Nem. Olyanokat csinál, ami tinik kedvence.* - Szimfonikus zenekar miatt már halott lennék. Különben is.. lehet így kéne beadni bár ahogy elnézem elnéztem nem volt valami jó kedvű.*Mondja a barátnőjének és a poharakat teszi a helyére és csinálja a koktélokat majd az egyik poharat dobja Alise kezébe. Igen tanított a lánynak néhány trükköt koktél készítés közben kíváncsi azért a tudására és hallgatja az órán mi volt.* - Az klassz London 1800-as évek.. Sherlock Holmes.. de jó is lenne.. na jó Sherlock más, de valahol arra van volt az is. El tudom képzelni, hogy élvezted. Bár én is kipróbálnám. Nekem csak könyveim vannak, meg térképeim az ilyenekről.*Válaszolja kuncogva és vágyakozva. Aztán kérdez Alise és felvonja a szemöldökét.* - Még nem. Darrylen múlik, akkor nem is fogok. Jaj te a múltkor kifogtam egy tapló vendéget. Meg állás nélkül tapizott majd lecsókolt. Nem is mosott fogat sem.. büdös volt a szája fúj..*Mondja fintorogva Loganre célozva és igen. Nem gazán tetszett a srác műsora. Aztán megkapta úgy is utána a magáét. Aaronnal mi lesz.. vagy neki megy még este vagy nem. Egyenlőre úgy is elkerüli.* - Amúgy meg a kérdésedre tovább válaszolva ugye bár a könyvelést csináltam amúgy nem maradok sokáig ma szóval éjszaka ki kell bírnod ma nélkülem. Éjfélig ha boldogítalak Pasizásról szó nincs. Nem lesz itt nekem barátom hidd el.*Mondja a lánynak filozofálva és gondolkozik el. Valóban Elena már beletörődött a dolgokba, de őt semmi nem zavarja.*
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alise Rubenis Szomb. Feb. 23, 2013 10:20 pm

    *Halkan felnevet a másik szavaira.* - Semmi gond, amúgy a könyvelést bízd rám! Értek hozzá*kacsint a másikra, majd ugye szóba kerül a barátja, és egyből elvörösödik. Igen, még mindig hajlamos zavarba jönni.* - Ha-ha, nagyon vicces vagy *jegyzi meg enyhe szarkazmussal a hangjában.* - Melyik barátjára akarsz rámászni? Henrikre, vagy Gawełre? Csak azt ne mondd, hogy Amandát szemelted ki! *vág vissza az előzőért. A Skilletesre dologra pedig köhögni kezd.* - Nem tudom, hogy hallottad-e, de jelenleg egy fyronosnak zenélnek, bár talán rá tudom venni őket, hogy itt is fellépjenek *vonja meg a vállát, majd szusszant egyet.* - Nem érdemes cseszegetni, tényleg elég idegbeteg mostanában, szóval ne húzz ujjat vele! *csóválja a fejét, majd az óráról kezd dumálni.* - Jaja, bá mi a Whitechapelen voltunk, mindegy. De mesélj! *mondja, és érdeklődően hallgatja a másikat.* - Állj! Ki az a Darryl? És a vendég miatt sajnállak… Aaron-ék nem léptek közbe? *próbálja felfogni a dolgokat, de hiányzik még neki néhány puzzledarab.*- Értem, hát nekem mindegy figyelj. A taplókat simán leütöm. És ha hajlandó lennél nem csak kavarni valakivel, akkor hidd el, hogy lenne párod. Tudod, aki keres, az talál *kacsint, miközben törölgeti tovább a poharakat.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 23, 2013 10:39 pm

    – Oh köszönöm, de most küldtem fel Darrylt, hogy vegye át. Úgy is összetört néhány poharat.*Mondja szem forgatva és kacag, Aztán viccelődik majd a végén nyelvet ölt. Igen.. tényleg örül a lány boldogságának, de tény az, hogy látja rajta nem változott meg. Aztán jön egy kérdés, amire felvonja a szemöldökét.* - Mi? Nem nem nem.. Egyikre sem. Nem vagyok leszbikus sem!!*Böki oldalba és igen 1-1 aztán felcsillan a szeme.* - A ügyvezetőjükkel beszéltem az előbb az jó lenne.*Megölelgeti, barátnőjét miközben az egyik koktél a levegőben van. Igen. Trükközik. Szereti ezt csinálni.. még szerencse, hogy azért van bele szólása, hogyan és mit csináljon, kit vegyen fel. Még is az üzlet miatt meg a pénz miatt kénytelen volt belemenni a dolgokba.* - Ismerem, ne aggódj. Max majd lenyugszik aztán minden jó lesz. Witchapel? Ne máááár… menj már… az tök jó.*Kis sikoltás fan görcs. Igen A lány tényleg odáig van az ilyenekért és mély levegő Elena nyugi. Igen fel van pörögve. Aztán beszélnek mindenféléről és a végén elmosolyodik.* - Bátyám. Los Angelesbe töltötte az időt aztán jött vett egy nagy házat Qarinban és azt akarja költözzek oda hozzá. Mert, hogy miattunk csinálta azt amit csinált, de csak ideiglenesen van itt. Ja.. és ha érdekel egyszer elhívlak hozzám. Ami azt illeti a nevemre vette meg a házat.*Mondja a lány Alisenek mi minden történt a napokban amiért feszült is. Valóban volt egy nagy költözés, de a munkáját nem hagyja itt. Amúgy se menne el. Aztán a pedofilról beszél.. Ördögien elvigyorodik.* - Nem sokkal az eset után felhívtam és.. elhitettem vele, hogy akarok többet ami ott volt vagyis ugye itt. Majd leléptem a helyszínről. Nem akartam tudni mennyire nevelték meg.*Mondja a lánynak bár végül is az, hogy ha látja árnyékosul igen menekülne Logan elől fúj.. * - Én is, főleg ha 36 óra után nem alszom.*Neveti el magát igen képes erre és hát nem igazán mondd semmit.* -Miért mindig itt lyukadunk ki? Én.. nem azt mondom, hogy nem lenne jó egy tartós kapcsolat, mert jó lenne..*Elvörösödik igen.. és elfordítja a fejét amikor felül a pultra.* - Tudod nehéz megfelelő embert találni. Feladom..*Mondja a lány és sóhajtozik, és közben leszáll a pultról majd adogatja az italokat a vendégeknek.* - Hé valaki rakjon be normális zenét! Köszönöm!*Szól annak aki a zenét kezeli majd rápillant barátnőjére.* - Te szerencsés vagy. Suliba jár. Nagyon okos vagy, nagyon kedves vagy tele élettel és szinte bomlanak utánad a pasik. Én meg csak egy tök átlagos l*tyó vagyok aki ha unatkozik akkor a sötét negyedben találja meg a szórakozni valót.*Igen megint filozófál egy sort. Mostanában egyre gyakrabban teszi ezt.*

    //Fagy//
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szer. Márc. 27, 2013 7:23 pm

    * Egy srác üldögél lent a bárpultnál kezében vodkanarancs keverék, amit lassan kortyolgat, közben figyeli a csini pincérnőket és az éppen szóló zenét hallgatja és vele együtt dúdolja.* -So come on spin me around I don't wanna go home cause when you hold me like this you know my heart skip,skips a beat. * Aztán iszik egy újabb kortyot. Amúgy a srácon egy kék farmer, kék ing, és egy zakó található. Kellemesen elüldögél és nézegeti a lányokat. Végül is szünet van miért is ne jöhetne le inni egy picit. Nincs megtiltva. Meg aztán ott fent úgyse tudna most semmit se csinálni. Legalábbis ő maga így gondolja.*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by James Runnel Szer. Márc. 27, 2013 10:18 pm

    *Lassan ballagok lefelé, hiszen elkezdődött a szünet, és továbbra sincs jobb dolgom. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem próbálhatom meg jól érezni magamat is. Ahogy beérek az alagsorba először csak körbenézek, hiszen amióta itt vagyok, még egyszer sem jártam idelent. Persze közben egy pillanatra sem torpanok meg, csak haladok a pult felé, miközben nézelődök arcomon a szokásos hideg tekintetemmel, hogy aztán kardomat óvatosan levegyem a hátamról, aztán az egyik üres széken helyet foglalhassak, és magam mellé helyezve a pultnak támasszam a hatalmas fegyvert. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy miért hoztam ide is magammal, viszont már megszoktam, hogy szinte mindenhol nálam van ez a hatalmas ezüst, és fém ötvözet. Ahogy hirtelen könnyebbé válik a testem a hatalmas súly megszabadításának köszönhetően, minek hatására kicsit megmozgatom vállaimat, mintha csak elgémberedtek volna. Aztán ha a pultos odajön hozzám, csak rámutatok egy sörre, de ha nem érti, akkor nagy nehezen rábírom magamat, hogy megszólaljak.*
    - Egy sört.
    *Közben mutatom hüvelykujjammal is, hogy csak egyet kérek, majd megfordulok, és úgy bámulom tovább a bent lévőket, miután megkapom a sörömet, és úgy iszok bele, egyik kezemet a pulton pihentetve közben.*

    Ajánlott tartalom


    Az alagsor - Page 2 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 9:56 pm