Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Alexander S. Price
Sara Dalgaard
Mesélő
Amarilla Darwin
Kyle Williams
Horváth Réka
Kiera Bellamy
Aaron Crownwell
Christopher Acerlot
Jonathan Acerlot
Raisa A. Wyberg-Merchant
Adrian R. Walker
Eliana De Lucia
Colin McCartney
Julian Steiner
Abigail Aleksev
James Runnel
Atanas A. WIlliams
Lord Sayon Merlioth
Ragnar Solberg
Alise Rubenis
Delia
26 posters

    Az alagsor

    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jún. 20, 2014 9:39 pm

    *Amikor elkezd beszélni a fiú, elmosolyodom majd a nevét hallva azonnal gondolkodásba kezdek. Hallottam már a nevet, sőt biztos.* - Hmm.. a Szülőknek nem kell mindent tudni. Szóval alkoholosat.*Soha nem ittam alkoholt reméljük minden rendben lesz. Aztán beugrik is honnan hallottam a nevet.* - Te vagy Esteron testvére. Hallottam már rólad örülök, hogy megismerhetlek.*Mondom neki és így tényleg minden világos. Esteronnal nem tudom, mi van Biával beszéltem 3 hete az óta nem tudtam elcsípni a srácot sem. Aggódni kéne? Amíg nem látom, lehet azt kéne. Hallgatom amit mesél és meglepődök, hogy így egyedül hagyták. Csóválom, a fejemet hát nem hiszem el. Csak mosolygok közben is. A társaságra egy kicsit zavarba jövök, nem tudom még így nem beszélgettem senkivel főleg úgy, hogy hallottam már a nevét, de még nem találkoztam.* - Ezek a barátok hát komolyan. De legalább lesz neki egy jó estélye meg hát nem vagy most egyedül.*Mondom, neki szintén aztán válaszolok a kérdésére.* - Elég bonyolult sztori. Úgy volt, hogy megbeszélem a dolgokat a bátyámmal aztán nem jött el a megbeszélt időpontba haza pedig nem szerettem volna elmenni. Barátnőim meg másik helyen vannak, aztán ez most közelebb van. Bátyámra is eléggé kiakadtam, de felejtsük is el. Figyelj csak mikor találkoztál Esteronnal? Mert nem tudom, utolérni egy ideje szeretnék vele beszélni.*Kérdezem tőle, hiszen nem szeretnék Castinról beszélni azt majd lerendezem. Valamikor.* - Régóta itt vagy te is a városban Jársz iskolába is vagy inkább otthon tanulsz?*Érdeklődök felőle hát azért szeretném megismerni meg hát tényleg jófejnek és szimpatikusnak tűnik. Korban nem tudnám megsaccolni, de majd lehet rátérünk arra is.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Pént. Jún. 20, 2014 9:57 pm

    *Elizabeth szavaira felnevet és megrázza a fejét, majd int a pultosnak.* - Még egy ilyet *mondja neki, majd közelebb hajol, és úgy, hogy a lány ne hallja, hozzá teszi.* - Kezdő, szóval kicsit kevesebb alkohollal. *Ez után pedig visszafordul a másikhoz, aki közben sikeresen rájön, hogy honnan is ismerős neki a srác.* - Ó, ismered Esteront? *mosolyodik el.* - Honnan? *Lehetséges egyébként, hogy Esteron említette neki Lizzie-t, de nem emlékszik rá, hogy megtörtént volna. Persze elég feledékeny tud lenni néha, szóval ez nem olyan meglepő...* - Ja, így már engem se zavar annyira *von vállat.* - És igen, biztos vagyok benne, hogy nagyon jó éjszakája lesz, már ha ki nem teszik a szűrét *vigyorog, és őszintén szólva nem bánná, ha ez történne, csak Peter utána ne kezdje el megint őt zaklatni. Köszöni szépen, neki már van társasága, békén lehet hagyni. Együtt érző arckifejezéssel hallgatja a lányt, és megrázza a fejét.* - Ne foglalkozz vele, ilyenek a testvérek. Van, amikor szükséged lenne rájuk, és teljesen figyelmen kívül hagynak: előbb-utóbb biztosan észhez tér *igyekszik feldobni egy kicsit Elizabeth-et. Hiába, két bátya van, elég jól ismeri, milyenek az idősebb fiútestvérek. Több mint kijutott neki a jóból.* - Elég régen... Én is nehézkesen érem el, biztos vagyok benne, hogy valami nincs rendben vele *válaszol a kérdésre elkomorodva.* - Nem tudom pontosan, mi az, Mariliontól is hallottam pár dolgot, meg valamennyit én is kiszedtem belőle, de... na mindegy. Igazából biztos vagyok benne, hogy rendbe fog jönni, de én is szeretnék beszélni vele. Szóval már ketten vagyunk *rázza meg a fejét. Ez után aztán kellemesebb témára térünk át, pláne Laschan számára, hiszen ő már olyan szerencsés, hogy végzett a sulival.* - Jártam, idén végeztem *vigyorodik el.* - Te? *kérdez vissza egyből. Lehetséges, hogy a suliból ismerős neki a másik...*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jún. 20, 2014 10:18 pm

    *Igen tényleg megkóstolom, ez még nem jelenti azt, hogy bajba kerülnék vagy igen? Nem vagyok egyedül szóval. Visszakérdez Laschan és elmosolyodom.* - Oh, hát nem is tudom mr régóta ismerem még táncoltam és ott a tánciskolában ismertem meg aztán elég fura, de egyre jobban összebarátkoztunk aztán mesélt rólad is egy keveset meg Marilionról ha jól emlékszem, de tényleg keveset. Jó a memóriám. Egyébként engem általában Lizzienek szoktak hívni, de az Elizabeth is megfelel egyébként, amelyik jól esik neked.*Mondom Laschannak hátha így eszébe jut, ha mesélt rólam Esteron. Beszélünk a haverjával és jót mosolygok. Nevetek is rajta.* - Áh, csak nem teszik ki a szűrét reggelig ott lesz annál az ismeretlennél szerintem.*Nevetek és igen ez biztos. Most én is jól érzem magam ez meg kölcsönös. A testvérekről beszélünk, csak húzom a számat és megvonom a vállamat.* - Nem hiszem, majd megoldódik, de hagyjuk szerintem ezt. Elég bonyolult a dolog és nem szeretnék erről beszélni. Eléggé megsértődtem rá.*Mondom neki és nem megbántani szeretném. Castin nem az a fajta, aki nem jön el és átver, de ez most rosszkor jött.* - Fura.. Bianca mondta nem hordja a gyűrűt sem még pár hete beszéltem vele, és el akartam ezért is csípni, de akkor nagy a baj, ahogy hallom.*Hát igen sajnálja is Laschant ő az, aki most tényleg normális.* - Én még tanulok. Magán tanulóként. Tavaly döntöttem úgy, hogy nem bírom az iskolát elég sok minden miatt, de azért ne aggódj, akadnak barátaim onnan, de az életem eléggé megváltozott egy jó ideje. Gratulálok, hogy végeztél és hogyan tovább? Te is mész az akadémiára? Vagy még vársz vele?*Továbbfolytatom a beszélgetést és egyre érdekesebb a dolog.* - Miket szeretsz csinálni? Azon kívül, hogy egyedül ücsörögtél amíg meg nem jelentem.*Kaccsintok és igen közben piszkálódom is remélem veszi a lapot a fiú. Amikor az italt oda adja a pultos megköszönöm és bele is kortyolok. Még jó, hogy nem a fogadóban ittam először.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Pént. Jún. 20, 2014 10:45 pm

    - Aha, értem *bólogat, majd a névre elmosolyodik.* - Szerintem Lizzie-nek foglak hívni, az egyszerűbb. Egyébként lehetséges, hogy hallottam már rólad, ismerős a neved... de nekem borzalmas memóriám van, szóval *nevet fel jókedvűen. Nem fogja tagadni, ez sajnos tény. Időnként nagyon tudja egyébként zavarni, amikor valami fontosabbat felejt el, de azért annyira nem vészes a helyzet. A testvéres résznél nem fűz hozzá semmit, egész egyszerűen csak Elizabeth karjára teszi a kezét, jelezve, hogy megérti, és sajnálja, és reméli, hogy minden rendben lesz. Az az egy érintés remekül kifejezi az egészet, Laschan mindig is jó volt a szavak nélküli kommunikációban.* - Nem tudom pontosan, mekkora *rázza meg a fejét egy sóhajjal.* - De mindent megteszek, hogy kiderítsem. Majd holnap megpróbálom lehívni magamhoz vagy valami. *Hamar más témát kezdenek, méghozzá az iskolát, ami immár teljességgel vidám téma.* - És jó magántanulónak lenni? Én is gondolkoztam rajta, amikor idekerültem, de aztán úgy döntöttem, hogy ha még suliba se járok, senkit nem fogok ismerni az egész városban, szóval végül ezért döntöttem a közoktatás mellett. Meg igazából otthon is nagyon szerettem a sulit, nagyon király volt a könyvtárunk *vigyorog. Persze sok más dolog is volt abban az iskolában, amit nagyon szeretett, de a könyvtár egyértelműen a fő indok volt, amiért sajnálta, hogy el kell jönnie. Meg persze az ottani társasága. Ők is határozottan hiányoznak neki, bár azért igyekeznek látogatni egymást.* - Nem hiszem, hogy az Akadémiára megyek tanulni, valahogy nem vonz. Szerintem most autodidakta módon fogok tanulni, meg talán magántanárnál valamilyen szakképzést, de nem megyek az Akadémiára. Igazából a feltalálás érdekel, az elektronika, az elektronika ötvözése a mágiával, a modern varázstalan világ és a mágia közös működésének előnyei, és így tovább. Nem untatlak vele, de én nagyon szeretem, és mindenképpen ezzel akarok foglalkozni a későbbiekben *magyarázza jókedvűen, egyben a második kérdésre is válaszolva. Egy kis gondolkozás után aztán hozzáteszi:* - De imádok sütni-főzni is *vigyorodik el.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jún. 20, 2014 11:08 pm

    *Inkább foglalkozik az est többi részével nem figyelve az időt, hiszen általában sötétedés után már otthon kéne lennie. Most ez neki nem számít, jó a társaság tényleg kikapcsolódik.* - Szóval magyarul, ahogy öregszel, felejted el a dolgokat. Nem baj, legalább vénségedre-semmire nem fogsz emlékzeni.*Piszkálódik a memóriával és igen most Lizzie belejött ebbe a dologba. Laschan reméli, hogy veszi, a lapot csak piszkálódik semmi több. Elmosolyodik és reméli, tényleg sikerül beszélnie vele, hiszen valóban megváltozott és aggódik érte. Csak nem lesz baja. Iszogatja az italát és megjegyzi, hogy finom nagyon is ízlik neki.* - Ez fincsi.*Meg is hangoztatja Laschannak.* - Magán tanulónak hát többnyire igen, mert jobban tudok készülni. Egyébként is azért hagytam abba az iskolát, mert nem tudtam megfelelni a tanulmányi átlagnak és rengeteg hiányosságom volt. Aztán apuval beszéltem meg azt, hogy ez lenne a legjobb. A barátok megmaradtak, aminek örülök és táncoltam is onnan is megmaradtak, de nagyot lendült az életem és egy bizonyos pontnál, aki nem szimpatikus nem bízhatok meg benne, de igazából senkiben, de úgy érzem, te más vagy ezért merem így elmesélni neked.*Mondja neki és tényleg úgy érzi, hogy Laschanban megbízhat, csak az ösztöneire hallgat és nagyon jól. Elizabeth mindig is hallgatott rájuk, de akkor rosszul most még is úgy érzi, hogy jól.* - Oh, könyvtárunk nekünk is van. Nagyon sok könyv van nálunk.*Neveti el magát aztán a foglalkozásról beszélnek és felfigyel rá: Nem is találja rossznak a fiút és vigyorodik.* - Nagyon jó. Le a kalappal feltalálás, bütykölés és még a főzés. *Vigyorodik el.* - Legalább lesz kivel versenyeznem.*Böki meg a srácot.* - Nyugi csak viccelek, egyébként én is imádok főzni. Szegény házimanók néha úgy küldenek el a konyhából, hogy hadd készüljenek.. szívesen segítek, de már régóta. Mondom tényleg jó dolog, amivel foglalkozni szeretnél. Akkor gondolom, te főzöl, sütsz, amikor a tesóid ott vannak.*Jegyzem meg majd a pultos felé pislogok, hogy még egy pohárral szeretnék kérni ebből.* - Hmm mennyire vagy táncos lábú? Vagy esetleg volna kedved sétálni egyet a városligetben? Kivilágítva este nagyon szép.*Jegyzi meg és érdeklődik a srác felől.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Pént. Jún. 20, 2014 11:29 pm

    - Kösz, Lizzie *nevet fel jókedvűen a piszkálódásra. Igen, rájött, hogy a lány csak szórakozik vele, és saját, barátságos módján reagálja le.* - Gondolom magánéleti problémák... *bólogat arra, hogy a lány nem tudta tartani a jó jegyeket és hiányosságai voltak. Könnyedén el tud képzelni olyan élethelyzeteket, amikor nem éppen elsődleges, hogy hányas vagy a suliban.* - Elég nehéz lehet. Úgy élni, hogy nem bízhatsz meg senkiben... Nos, annyit mondhatok, hogy bennem bízhatsz. Bár valószínűleg akkor is ezt mondanám, ha nem így lenne *nevet fel* -, de szerintem annyira vagy jó emberismerő, hogy rajtam látod, hogy nem vagyok gázos alak. Plusz megmutathatom a szárnyamat is, fehér, mint a hó, az pedig aztán nem hazudik *vigyorog. Értékeli, hogy Elizabeth, egyértelmű nehézségei ellenére is kitünteti a bizalmával, és reméli, hogy tényleg rászolgál. Persze valószínűleg Laschan az utolsó ember, akitől a lánynak tartania kell, plusz mégis csak Esteron öccse, szóval annyira nagy baj már nem lehet vele.* - De király... Majd hívj meg egyszer *kacsint a könyvtárról hallva. Az itteni közkönyvtárba is szerelmes, az első dolga volt költözés után, hogy beiratkozott. Persze neki magának is rengeteg könyve van otthon, de azok mind olyanok, amiket már olvasott, vagy egész egyszerűen nem érdeklik - ez utóbbi kategóriába igazából Marilion és Esteron könyvei tartoznak. Arra, hogy a lány is szeret főzni, szélesen vigyorogni kezd, örülve, hogy sikerült találniuk egy közös pontot. Nagyon szimpatikus neki a másik, és ezt csak tovább növeli a közös hobbi.* - Igen, én szoktam. Magamra is én főzök, mert ugye egyedül élek, de a barátaimat is szoktam meghívni vacsorára, meg úgy általában folyamatosan keresem a társaságot, akinek főzhetek, hogy kiélhessem magam *vigyorog.* - Sajnos amennyi kaja nekem kell, abban nem tudok kiteljesedni *teszi hozzá. Hát igen, ha túlságosan elkapja a lelkesedés, a végén dobhatja ki az ételt a kukába, azt meg azért nem szeretné...* - Inkább sétáljunk *válaszolja a következő kérdésre, miközben int a pultosnak.* - Fizetnék *mondja neki, majd visszafordul Elizabeth-hez.* - Ha gondolod, esetleg elkísérhetlek egy darabon hazafelé *ajánlja fel, majd ha kifizette az italaikat, a bejárat felé indul a lánnyal.*

    Ajánlott tartalom


    Az alagsor - Page 8 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 3:23 pm