Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Alexander S. Price
Sara Dalgaard
Mesélő
Amarilla Darwin
Kyle Williams
Horváth Réka
Kiera Bellamy
Aaron Crownwell
Christopher Acerlot
Jonathan Acerlot
Raisa A. Wyberg-Merchant
Adrian R. Walker
Eliana De Lucia
Colin McCartney
Julian Steiner
Abigail Aleksev
James Runnel
Atanas A. WIlliams
Lord Sayon Merlioth
Ragnar Solberg
Alise Rubenis
Delia
26 posters

    Az alagsor

    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Szer. Aug. 21, 2013 11:29 pm

    *Megcsókolja a lányt nem fogja játszani a sértődött gyereket. Valóban úgy viselkedik, de akkor sem kéne ezt csinálnia. Szóval igen aztán elengedi a lányt és elmosolyodik. Majd össze kulcsolja az ujjaikat.* - Valószínüleg. Néha tudok éretlen gyerekként is viselkedni.*Mosolyodik végül el aztán Gabrielnél szusszant.* - Gabriel azt sem tudja, hogy fiú e vagy lány.. vagy azt, hogy a fű mikor zöld.. sületlenségeket beszélő arkangyal.*Ezért biztosan kapni fog, de nem zavarja majd törleszti.* - Ezzel azt akarta mondani, hogy ami az embernek nincsen az neked meg van Gabriel imád rejtvényekben beszélni nem kell vele foglalkozni.* - Legyen, de ha valami bajod lesz akkor nem tudom mit fogok csinálni.*Mondja a lánynak majd magához húzza az ölébe.* - Na és a gondolkodáson kívül eljutottál odáig, hogy helyes is vagyok meg szép is? Nem csodálom, hogy nem tudsz ellenálni neki.*Megszólalt az egoista.* - Nincs több titok rendben?*Kérdezi meg a lányt és rámosolyodik majd lassan indulni kéne.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szer. Aug. 21, 2013 11:43 pm

    *Meglepődik a fiú csókján. Ezt az is jelzi, hogy utána nagy szemekkel pislog rá, és értetlenül tátog, mint egy hal.* - Hát.. legalább bevallod.* Nyögi ki végül nagy nehezen.* - De azért megtanulhatnál már felnőttként viselkedni. * Mondja egy pillanatra ismét durcásan.* - Nem hiszem, hogy Gabriel ennyire idióta lenne.* Neveti el magát a fiú megjegyzésein, amik akár sértésnek is beillenének.* - Szerintem inkább elveszett. Olyan szomorúnak tűnt. Remélem az, amit megbánt, megbocsáttatott. * Vált át egy kicsit komorabb hangszínre, majd végre ismét Colinra néz, és elmosolyodik.* - Köszönöm! Nem fogok csalódást okozni főnök!* aztán elneveti magát. Colin még mindig ugyanolyan hülye, mint amilyen eddig volt, és talán ez az, amiért beleszeretett.* - Te lökött vagy. Tudod, szerintem te nem tudtál ellenállni nekem.* Kiölti a nyelvét, majd felpattan a fiú öléből.* - Nincs több titok. Ígérem.* ismét boldognak érzi magát. Nem tudja, miért félt ennyire ettől a beszélgetéstől. Ha Colin tényleg szereti, akkor megérti. Ez be is bizonyosodott. A másik ügyet pedig ketten megoldják. Biztosan sikerülni fog. Kézenfogja Colint, és elkezdi kihúzni a pubból.* - Ideje visszamenni. Na gyere.* Vidáman sétálnak vissza az akadémiára, ha Colin engedi, hogy felhúzzák a székről.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Horváth Réka Hétf. Okt. 21, 2013 9:56 pm

    *Nos, ez az ő szemében kulturálatlanság, vagy inkább... Morbid, talán ez jobban kifejezi, de még ez sem a megfelelő szó. Réka jobb szereti életben hagyni az áldozatait, talán az angyali énének köszönheti ezt, bár maradjunk annyiban, hogy a lány minden szívbaj nélkül ficcentené el bárki nyakát, de mindegy, ezt nehéz elmagyarázni.* - Nem vagyok vérszomjas, egyszerűen éhes. *Szögezi le és ő inkább meghagyja az áldozatai életét, leszámítva ha direkt olyan áldozatot választ, akit meg akar ölni. Akkor természetesen nem.* - Kedvességed megható. *Fintorog a másikra. Konkrétan nem értékeli, ha valaki beleszól a dolgaiba. Nagyon nem.* - Áh, értem. *Valószínűleg Réka is felismerné Kylet, de így a csuklya alá nem éppen lát be, mivel röntgen szemei azért nincsenek. Bár nem is szeretne...* - Ahhoz túl naivak. Az álomvilágukban élnek és közben elszaladnak minden lényeges mellett, mint például a veszély. *Fordul el és köp el oldalra, valamennyire a nem tetszése, valamennyire pedig a vér íze miatt. Nem az, hogy nem ízlik neki, csak ha kifog egy olyan valakit... Nos igen, nem mindig jó valakinek az íze.* - Bevezetni? *Kérdez vissza és folytatja is, a fiú szavai után.* - Menjünk, kíváncsivá tettél. *Bólint és ha a másik megindul, akkor követi. Az Alagsorba érve pedig Kylera néz és kíváncsian várja, hogy mire is készül a másik.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kyle Williams Hétf. Okt. 21, 2013 10:27 pm

    *Hát Kyle már csak ilyen. Az user tudná valamihez hasonlítani, de igazából ő nem az a fajta. Nem csajozik, nem az a fajta, de felkeltette Réka az érdeklődését, de egyenlőre nem mutatja. Kinyílik az alagsor ajtaja és Réka mellett áll meg. Igen bizony megérkezett egy úr és egy fiatal hölgy.* - Nem kedvességnek szántam.*Megszólal hiszen ő aztán nem válaszolt az úton. Direkt várva a megfelelő alkalmat.* - Na igen. Most gondolj csak bele mászkálnak a városban eléggé sokan vannak a szokotthoz képest.*Felel a lánynak, hogy igen észrevette, hogy túl sok a démon is. Nem ő aztán nem mondd semmit ez után csupán bekiséri a lányt és keress nekik egy helyet. Aztán egy pincér lány érkezik.* - Kíváncsivá? Ennek örülök. Fizetek. Egyébként meg szeretem a temetőket. Általában ott szoktam enni. Nem holtakat mérgező vért nem eszem az csak gyengít… de most ez volt a megoldás. Mióta vagy vámpír angyalkám?*Érdeklődik felőle és leveszi a csuklyát. Most már látszik a szőkés barna haja… és a tökéletes arca.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Horváth Réka Hétf. Okt. 21, 2013 10:49 pm

    *Hát Kyle egyenlőre különösebb reakciót még nem váltott ki Rékából, valahol szimpatikus neki a srác, de még nem mond semmit, addig biztos nem, amíg meg nem tudja, hogy kivel is áll szemben.* - Tudom, szarkazmus volt. *Rántja meg a vállát a lány és őszintén szólva még mindig nem érti, hogy mit is keresnek itt, de csak szép türelmesen vár a sorára, úgyis ki fog derülni még az este folyamán.* - Túl sokan, bár többségük nem a naiv fajtából való. *Bólint a srác szavaira, volt alkalma pár gyanús alakkal összefutni a napokban és nem tudja, hogy csak ő volt túl gyanakvó vagy tényleg nem sima emberek voltak. Követi a srácot és, ha az talált helyet akkor leül.* - Az biztos, hogy ott nem zavarnak meg. *Helyesel. Ő annyira nem rajong a temetőkért, de úgy alapból véve nincs velük baja.* - Pár hónapja. *Feleli tömören, majd mikor a másik végre leveszi a csuklyáját akkor alaposan végig méri, természetesen csak kulturáltan. Ismerős neki a srác, látta már órákon és a sylorinában, de névről meg nem mondta volna, hogy ő az.* - Na és te? *Érdeklődik ős is felfelé, puszta kíváncsiságból.*

    // Fagyás //
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Okt. 22, 2013 8:33 pm

    *Nem ma egyáltalán nem tudom mi ütött belém. Most az egyszer tényleg normális vagyok, vagyis a normális az, hogy én elmegyek az Alagsorba… Kirántom a kezemet Dean markából majd vámpírgyorsasággal lelépek. Igen képes vagyok rá. Ettem kivételesen szóval nem vagyok éhes. Nem vadászatra megyek a város legnívóbb szórakozó helyére. kinyílik az ajtó és belépek oda. Persze rég voltam már ott. Csak nem tudom most egésznap olyan nem is tudom semmilyen sem vagyok. Jó oké nem Gwen miatt áh hagyjuk is. Belépek és végig nézek a tömegen. Ilyenkor összegyülnek a fiatalok és táncolnak. Na igen.. a pulthoz sétálva kérek egy italt és amíg kihozzák körbe nézek milyen alakok vannak. Persze vannak ismerősök, de azokkal nem foglalkozom. Mi van a papír munkával? Most úgy döntöttem nem csinálom meg, ilyen is van.. nem készültem ki csak három napja csináltam megállás nélkül. Szóval lehet túl hajszoltam magam azért is vagyok ilyen. Rezeg a telefonom és megnézem ki az. Felmordulok majd kikapcsolom teljesen. Nem engem most hagyjanak békén.. Amarilla szórakozni fog.*
    Mesélő
    Mesélő


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Mesélő Kedd Okt. 22, 2013 8:48 pm

    *Amarilla valószínűleg nagyon rosszul tette, hogy úgy döntött, inkább kijön szórakozni a városba, pláne, hogy még a telefonját is kikapcsolta. De persze előre még nem tudhatja, hogy a férfi, aki azonnal figyelni kezdte, amint betette ide a lábát. Pillanatokon belül fel is áll, és odasétál a nő mellé.* - Leülhetek? *mosolyog rá sármosan, világoskék szemeit a nőébe mélyesztve. Ez után helyet foglal, int a csaposnak, hogy hozzon neki még egy whiskyt, Amarilla felé fordul, és a kezét nyújtja.* - Kaeldir vagyok. Kit tisztelhetek a gyönyörű arc mögött? *kérdez rá, barátságosan mosolyogva. Illa nem érzi tolakodónak a férfi közeledését, ugyanis minden egyes gesztusával bizalmat áraszt, ráadásul alkalmaz némi mágikus manipulációt is.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Okt. 22, 2013 8:59 pm

    *A nő kikapcsolta a telefonját vissza tette a kabát zsebébe és haját hátra dobta. Amúgy egy fekete ruha van rajta ami egészen jól áll rajta és nem azért vette fel, mert fiatalnak tűnne így is az a korához képest. Szóval igen. Egyébként is szerette régen az e féle helyeket fiatal korában is volt egy két helyen… nosztalgiázik. Amikor a férfi odalép hozzá felpillant rá közben megkapja az italát.. amúgy meg felvonja a szemöldökét.* - Attól tartok rossz helyen kopogtat. Én nekem van barátom, de ha gondolja foglaljon helyet nyugodtan.*Mutatja a gyűrűt az ujján szóval igen nem akar senkivel kikezdeni csak táncolgat egyet, meg jól érzi magát. Egyébként is Reed mostanában mással van elfoglalva és ezt kicsit idegesíti Amarillát, szóval inkább ezért is szórakozik. Visszatérve Illára elmosolyodik.* - Amarilla. Mi járatban errefelé?*Érdeklődik felőle majd szépen iszogatja az italát. Ritka pillanatok egyike amikor a vámpír iszik, de az erősebb alkoholt sosem bírta. Erre tudna az user is mesélni, de most nem kezdene bele egy újabb filozofálásba.*
    Mesélő
    Mesélő


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Mesélő Kedd Okt. 22, 2013 9:08 pm

    - Semmilyen hátsó szándékom nem volt *nevet fel a férfi kellemes, mély hangon.* - Nagyon örvendek *biccent aztán a bemutatkozásra, bár persze tökéletesen tisztában volt vele. A kérdésre vállat von.* - Itt lakom a városban már néhány éve. Azért nem vagyok őslakos qarini, de meglep, hogy még nem találkoztunk, mert a legtöbb embert, aki az alagsorba jár, már ismerem *magyarázza. A békés beszélgetés azonban csak eddig tart, ugyanis ekkor úgy tűnik a semmiből felbukkan egy , aki minden szó nélkül egy tőrt döf Kaeldir oldalába, rávicsorog a pasira, kihúzza a pénztárcáját a zsebéből, majd menekülőre veszi a dolgot.* - A tárcám! *nyög fel a férfi, és könyörögve Amarillára pillant.* - Kérem, szerezze vissza, olyan értékű papírok vannak benne, amiket lehetetlen pótolni... kérem...! *nyög. A seb nem halálos, mint az látszik is rajta, és többen is odalépnek, hogy segítsenek a férfin, de a tolvaj után senki nem megy, Kaeldir pedig könyörgő tekintettel mered a nőre, és nem hajlandó senki segítségét elfogadni, amíg Illa utána nem megy. Sőt, ha sokáig nem indul meg, ő maga próbál meg felállni, hogy követhesse a tolvajt.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Okt. 22, 2013 9:27 pm

    *Próbál ismerkedni és elmosolyodik elégedetten.* - Örülök neki, hogy ezt tisztáztuk.*Fejti ki és persze ezt rögtön tisztázni szerette volna. Nem az a fajta aki ezt csinálja szóval.* - Örülök én is. Értem.. én is szoktam járni, de már régen nem voltam itt. Tudja van mit nekem csinálnom az akadémián nem engedhetem meg magamnak azt, hogy én szórakozzak szóval lehet azért nem találkoztunk.*Magyarázza és persze igen sok a teendője az akadémián, de nem annyi mint amennyi kellene.* - Szóval akkor mindenkit ismer nagyjábóól értem. Mivel foglalkozik?*Beszélgetést tovább folytatja majd felbukkan az ismeretlen és Amarilla pislog nagyokat.* - Elnézést azért mindennek van határa…*Ordibál és rápillant az úrra.. aggódva majd a nő után.* - Nem is tudom..*Elkezd gondolkodni, de végül is úgy dönt, hogy még a bejáratnál elkapja a nőt szóval vámpír gyorsaságával igyekszik a bejárathoz menni és megállítja ha sikerül.* - Innen nem mehet sehová csak a rendőrségre.*Jelenti ki nemesegyszerűséggel majd közeledik a nő felé.*Kérem.*Adja a kezét a papírok miatt, meg a tőre miatt.*
    Mesélő
    Mesélő


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Mesélő Kedd Okt. 22, 2013 9:59 pm

    - Pedig a túl sok munka nem tesz jót *mosolyog barátságosan a nőre. Persze úgy tesz, mintha nem tudná összekapcsolni különösebben az Amarilla nevet meg az Akadémiát. Aztán ugyebár pont mielőtt még válaszolhatna a következő kérdésre, megérkezik a női alak, aki megszúrja Kaeldirt, majd elrohan.* - Köszönöm *nyögi a férfi, amikor a vámpír elindul a tolvaj után. Innentől hagyjuk is magára a sebével küszködő alakot, és koncentráljunk inkább a nőre, aki ellopta a pénztárcát: Amarilla pár méterrel a bejárattól, egy sikátor elején éri utol.* - Ó, valami hatásosabb ötleted nincs rá, hogy elkapj, vadmacska? *vigyorodik el a csaj, majd meglóbálja a tárcát.* - Ez kéne? Fuss utánunk! *röhög, majd beveti magát a sikátorba. A sikátor közepe felé azonban megtorpan, és megperdül, majd a földre dobja a kezében fogott tárgyat.* - Arra számítottam, hogy egy igazgatót némileg nehezebb lesz becsapni. Te mire számítottál, Kael? *kérdezi immár hangosabban, mire Illa háta mögött az előbb megismert férfihang csendül fel.* - Pontosan erre. Fiatal, hiszékeny, és egy jóképű férfi könyörgése könnyedén meghatja. Kicsit óvatosabb is lehettél volna a tőrrel, Gys, erőfeszítésbe került meggyógyítani *fintorog a nőre, majd Amarilla felé fordul.* - Nos, két lehetőséged van, szívem: vagy megadod magad, és önszántadból, szép engedelmesen velünk jössz, vagy elhurcolunk. Két, több száz éves angyalkatona egy alig száz éves vámpírral szemben... Az ellenállás felesleges.
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kyle Williams Szer. Okt. 23, 2013 1:00 pm



    //Olvad//

    - Tudod az emberek látnak e féléket  viszont a bajt nem látják maguk körül. Itt most gondolok arra, hogy mekkora Káosz van a városban és persze ezt senki nem látja.*Feleli és gondtalanul belekortyol az italába.*A válaszára a lánynak felsóhajt.* - Szerintem úgy egy hónapja vagy annál több ideje. Fiatal vámpírokat ki tudom ismerni.*Mosolyodik el na igen.. Nem tehet róla ő már csak ilyen. Aztán végig néz a leányzón és felel a kérdésre.* - Tudod elég régóta, hogy tudjam azt milyen a fiatal vámpír.*Felel szűkszavúan szóval ja. Kyle visszatérése után ő is munkába áll és vadászatra indul, de nem is akármilyenre. Még nem tudja mire készül húgicája, de azt, hogy Kyle vadászik azt komolyan kell venni.* - Egyébként is.. a háztársakkal nem szokásom felvenni ezt a szarkazmust, de nekem ilyen a stílusom szóval.*Feleli Rékának ne lepődjön meg rajta ha így beszél.* - Mondd csak kezdő vámpírként nem tudod, hogy nem szokás befogni a másik száját?*Teszi fel a kérdést és közben nézelődik a körbe és becsukja a szemét. Ilyenkor a vérillatát érzi és elégedetten elmosolyodik.* - Felfalnám mindent..*Mondja és kinyitja. Mielőtt kinyitja a szemét. Rápillant utána a lányra.* - Mondd csak hogyan vadászol? Találomra kiválasztasz egy embert vagy random?*Érdeklődik tovább.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Okt. 23, 2013 1:21 pm

    - Nos igen, de majd belefutnak és ha esetleg túlélnék tanulnak belőle. *Feleli Kylenak egy pici kis mosollyal a szája szélén. Ha a srác jól figyel, akkor talán feltűnik neki, mintha a lány a nevetést fogná vissza ezzel a mosollyal.* ~ Oh, ha tudnád te, hogy milyen Káosz is készülődik... ~ *És igen, ő ezen jót mulat, de csak azért, mert biztos benne, hogy túl fogja élni. Azért nem volt rossz ötlet egyességet kötni a fentiekkel.* - Nem rossz tipp, de pontosan 4 hónapja. *Mosolyog angyalian, de a gúny sem marad el ebből a mosolyából.* - Értem... *Gondolkozik el a lány, ezzel nem jutottam sokkal előre, de ez is több, mint a semmi. Meg annyira amúgy sem érdekli, hogy faggatózzon, mindenkinek megvannak a kis magán dolgai.* - Furcsa vagy. *Nevet fel a lány a srác megjegyzésén. Lehet, hogy ez most egy elég bunkó megszólalás volt a részéről, de nem tehet róla. Tényleg furcsának találja a srácot. De abból az érdekesebbik fajtából.* - Bocs, de nem volt kedvem a kiabálását hallgatni, és én életben terveztem hagyni. *Pillant komolyan a másikra. Ő nem gyilkos, csak ha nagyon muszáj, de akkor kegyetlen hidegvérűséggel.* - Éhenkórász. *Kuncog a lány. Ő nem éhes és nem is vérszomjas, hogy mindenkit le akarjon kaszabolni, de hát ugye ez az Angyali énjének köszönhető.* - Attól függ, ha nagyon éhes vagyok, akkor fogok egy  viszonylag jó illatú egyént, aki a közelemben van. Ha meg annyira nem vagyok éhes, akkor válogatok, de minden esetben életben hagyom, csak annyi vért szívok belőle, hogy az eszméletét vessze egy kicsit és álomnak higgye az egészet. *Rántja meg a vállát. Arról inkább nem mesél, hogy az első vadászatok milyenek voltak, nem az, hogy rémálomként kergetik, de nem büszke rájuk.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kyle Williams Szer. Okt. 23, 2013 1:47 pm


    *Nos Kyle nem az a fajta aki egyszerűen lerendezi azt, hogy  a kajáját. Nem hagyja az áldozatát élni szóval ő inkább marad a szokásosnál. Mindig stílusosan szokott enni most pedig más miatt is éhes.* - Tudod fejlődő képes vagyok.*Tovább vigyorog a szokásosnál is. Elégedett és persze Réka miatt is.  A furcsára pont beleiszik az italába.* - Nem csak furcsább, de helyes is.*Említi meg és nevet. Aztán a lány álla alá nyúl és végig néz rá.* - Szép a mosolyod.*Említi meg és igen a vadász ösztöne beindult majd megcsókolja a lányt ha hagyja. Ha hagyta utána elengedi és elmosolyodik majd a pult felé fordul.* - Nem éhenkórász csak szeretek vadászni.*Feleli.*~Nem is tudnád mikre vadászni~*Gondolja.* - Értem.. én maradok a szokásomnál az evés téren.*Jelenti ki és igen a stílusos kajára gondol. Ha már neki így kell vadászni akkor nem fog másképp. Ő aztán tudja hogyan kell élni és Réka amit látott az csak a kezdett egy fiatal vámpír számára. Különben is Kyle megtudja oldani másképp is azt, hogy ne kiabáljon a másik. Természetesen leüti, de ő inkább egyből megöli.. néha.. gyerekeket nem bánt az nem az ő stílusa lenne hiszen neki azok olyanok mint a fiatal friss tinédzserek. Szóval ja.. azok biztonságban vannak, de nem sokáig.*

    // Fagy //
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Okt. 23, 2013 7:38 pm

    //Olvadás//

    *Nos igen, ízlések és pofonok. Réka pedig inkább marad az ízlésnél. Felnevet Kyle szavaira, és vigyorogva ingatni kezdi a fejét. Tényleg szimpatikus neki a srác. Humoros, jól is néz ki, ez már jó jel.* - Hmm, meglehet. *Kuncog a lány és csak vigyorog. Véleménye szerint tényleg jól néz ki a srác, de nem minden a külső. Mikor Kyle az álla alá nyúl, csak kérdőn felvonja a szemöldökét, de elfogadja a kihívást.* - Köszönöm. *Majd mikor a srác meg akarja csókolni, hagyja magát. Egy csók még semmi, tehát nem veszi különösebben komolynak.* - Nem rossz kedvtelés, azt be kell valljam. *Vigyorog, mikor a másik kijelenti, hogy szeret vadászni. Ő is szeret, de ölni nem. Pontosabban inkább nincs vele baja, de nem teheti meg.* - Nyugodtan, nem terveztelek megváltani. *Vigyorog Kylera és igen, ő is marad a saját stílusánál. Az a számára tökéletesen kielégítő.* - Amúgy minek is köszönhetem a csókot? *Néz a másikra félig meddig kacéran, másrészt pedig kérdőn. Nem mintha nem tetszett volna neki, csak na, azért nem számított rá.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kyle Williams Szer. Okt. 23, 2013 8:01 pm

    *Amikor a másikat megcsókolja elégedetten belekortyol az italába és felsóhajt. Majd körbe pillant az embereken és látja a hozzá hasonló fiatalokat vagy fiatal párokat. Hát most ő sincs egyedül és igen a markában érzi ezt a lányt. Szóval Rékának szerencséje van Kyleal kapcsolatban nem csókolozik akár kivel. Szóval.* - Tudom.*Felel a lánynak a kedvtelésre és elégedetten vigyorogva figyeli az alkoholokat a pultnál, de még nem néz a másikra. A stílusnál már rápillant Rékára.* - Majd én foglak egy kicsikét tanítani.*Kaccsint.* - Szóval igen.. a vadászat a legjobb dolog. Most pedig..*Fel áll a pulttól és megfogja a lány kezét ha hagyja és kiviszi a tánc parkettre, hogy táncoljanak. A srác szeret táncolni egy kis alkohol ivászat után. Szóval figyeli Rékát és nem engedi ám el. Á-á ház társát nem fogja könnyen elengedni.* - Táncoljunk egy kicsit és utána induljunk vissza az iskolába vagy.. válassz te mi legyen.*Mondja a lánynak vagyis hát kijelenti és Kylenak egyszerűen ilyenek a módszerei. Cathel pedig beszélnie kéne mindenképpen megkeresi a napokban, de addig kiszórakozza magát.* - Csak egy csók semmi más.*Ezzel zárja le Réka kérdését és meg kell mondani most valamit forgat a fejében, de hogy mit az utólag fog kiderülni hiszen Kyle nem mondja meg előre miket szokott tervezni.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Okt. 23, 2013 8:21 pm

    *Réka nincs senkinek a markában, ezt szögezzük le most. Kyle nagyot téved, ha azt hiszi, hogy a lány belé zúgott, esetleg megtetszett neki a másik. Csak szimpatikus neki, bár az is igaz, hogy eléggé ahhoz, hogy megcsókolja, de bizton állíthatom, hogy nem szerelmes. És egyenlőre nem is akar az lenni a lány, még gyors lenne az neki, de hát igen, azt is jegyezzük meg, hogy ez nem teljesen rajta múlik. Csak mosolyog a srác reakcióján. Valahogy sejti, hogy az alkohol kezd hatni a másik fejében, legalább is eddig nem volt ennyire "lelkes", ha szabad így fogalmaznom.* - Te? Miért is? *Igen, nem érti, hogy a másik minek is akarja tanitgatni, ő személy szerint nem érzi keletét, meg nagyszerű tanárai vannak amúgy is. Mikor a másik táncolni hívja érdekesen néz, de belemegy. Ahhoz képest, hogy csak teljesen véletlenül összefutottak egész jól elvannak...* - Visszamehetünk a suliba is. Igazából nekem is mindegy. *Nevet a lány. Nem éppen érti a helyzetet, így nagyon lépni sem tud semerre. Természetesen csak képletes értelemben, mert amúgy eltáncolgat ő, bár nem az ő stílusa, de miért ne, hisz egyszer élünk! Na jó, ő már másodszorra, de na, értjük...* - Rendben van. *Rántja meg a vállát és ő tovább is lép erről a témáról.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kyle Williams Szer. Okt. 23, 2013 8:27 pm

    *Óh Réka naív azt hiszi, hogy nincs pedig igen. Majd később rá fog ébredni a lány. Kyleban előjöttek az ösztönök és igazság szerint egyre jobban szimpatizál a leányzóval. Szóval mindenképpen fogja magát és Rékát táncolni hívja majd ugye megperdíti és igyekszik vigyázni rá. Elmosolyodik és mélyen a szemébe néz.* - Akkor a tánc után indulás vissza az iskolába.*Jelenti ki nemesegyszerűséggel és ha hagyja akkor úgy is kézen fogja a lányt, már pedig igen teljesen véletlenül találkoztak, de a fiúnak tetszik a lány. A csók téma pedig lezártnak tekintik, de lesz még több is ez nem is kérdéses és persze Kylenak vannak ötletei hogyan vehetné le a lányt a lábáról. Szóval táncolgatnak és ha a lány is benne van akkor elindulnak az iskolába és még valahova elmennek ha nem akar réka akkor egyedül elmegy valamerre az iskolába.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Okt. 23, 2013 8:46 pm

    *Elég magabiztos a srác, csak nehogy később nagyot bukjon, persze az is igaz, hogy még bármelyikük felére billenhet a mérleg. Mondhatjuk, hogy Réka is egyre jobban szimpatizál Kyleal, túlságosan is. Persze azért hülyeséget nem fog csinálni. Annál több esze van.* - Rendben van. *Feleli félig mosolyogva, félig vigyorogva és természetesen a szemkontaktust állja. Meg kell hagyni nem semmi a srác, de Réka nem fogja magát hagyni, ennyitől azért nem fogja a másik levenni a lábáról. Persze Réka kíváncsian várja a további próbálkozásokat. A tánc után pedig felindulnak a suliba és valószínűleg a sráccal marad még egy ideig.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Sara Dalgaard Szomb. Dec. 14, 2013 9:33 pm

    *A karaoke teremben a mikrofonnál most éppen egy meglehetősen kihívó öltözetű lány éli ki a tehetségét: úgy tűnik, Sara mégsem tudja olyan tökéletesen távol tartani magát a színpadtól. Félhosszú, szőkésbarna haját magasra tűzve beállította, és miután a kabátját ledobta a bárnál, egy szinte teljes felsőtestet szabadon hagyó felsőt fedett fel: a barna, leginkább mellényre hasonlító, még a melltartóját is alig fedő gombolható ruhadarab van rajta. Deréktól lefele pedig egy lazán lógó nadrág van rajta, valamint egy majdnem térdig érő bakancs amit talán Emilytől emelt el... ki tudja, minden esetre a cipő nem kimondottan az ő stílusa. Visszatérve tehát az előadásra: a szám igencsak illik hozzá, és egyáltalán nem hamis, ahhoz képest, hogy férfi hangból ülteti át a sajátjára.* - My dirty little secret, dirty little secret, dirty little secret... Who has to know? Who has to knooow? *végül egy széles vigyorral befejezi, és egy sikkantással elpördül a mikrofontól. Aztán, mint aki jól végezte dolgát, előszed egy pár averót, és a pulthoz tolakodva rendel magának egy pohár vodka narancsot. Azért tisztán nem issza, mert még vissza akar menni énekelni, viszont valamivel muszáj tisztítania közben a torkát, és mi tökéletesebb erre a célra, mint az alkohol? Amúgy most körbenéz, és nem sikerül megállapítania, hogy hova is tette a kabátját, de annyira nem aggódik: jó ideig itt lesz még, és még ha nem is lesz meg, nem gond, mert minden értéke a nadrágzsebében van. Max egy kicsit megfázik a kastélyba menet... Szóval jelenleg csak ücsörög a bárpultnál, kipiheni magát, közben a tömeget figyelve, hátha meglát valakit, akit ismer.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Dec. 14, 2013 9:45 pm

    *Kinyílik az ajtó és egy fiú érkezik az alagsorba az óra után. Muszáj kieresztenie a gőzt így tehát ide érkezett meg. Sikerült rábeszélni, hogy mozduljon ki szóval sajnos a karaoke után jött meg. A srác a bárpulthoz érve kér magának egy alkoholt. A szokásos fekete ing +fehér nyakkdenő kombó van rajta és sötét farmer. Nézelődik a tömegen és muszáj elgondolkoznia, mert nem jó az sem ha eltolja magától az embereket és ráadásul mindenkivel bunkó és a rokonaival is. Sőt aki ismeri tudja jól, hogy Brendával sem veszik össze hiszen ők nagyon jóban vannak, de most mintha áteset volna egy érzelmi hullámba. Hosszú napja volt neki, de elfoglalta magát óra előtt korán fel kelt és Márkkal elmentek bírkózni egyet. Ahogy végig gondolja szerencsétlen életét észreveszi Sarat. Elmosolyodik és oda sétál hozzá hiszen nem volt mellette és kérdezés nélkül leül mellé.* - Mi a helyzet kicsi angyalom?*Nem tudja ő sem hogyan reagál rá, de ezt köszönéskor mindig elhangoztatja szóval várja a reakciót.* - mi jót csinálsz itt egyedül?*Teszi fel a kérdést és próbál normálisan viselkedni. Őt valahogy nem tudja el lökni magától és nem jött rá, hogy miért. Sara más mint a többiek ezt ő is érzi, de nem tudja, hogy miért.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Sara Dalgaard Szomb. Dec. 14, 2013 10:09 pm

    - Lex! *kiált fel szélesen elvigyorodva, amikor a fiú odaül mellé, és felé is fordul, székestől.* - Unatkozom, nem látszik? *nevet fel.* - Igazából reménykedtem benne, hogy valaki felbukkan... Régen jártál már itt. Mi újság veled? Hiába lógok állandóan rajtad, már megint nem tudok semmit... Hiába, úgy tűnik, tényleg a nap huszonnégy órájában téged kéne nyaggassalak *vigyorog a srácra, majd a pultra támaszkodik, és belekortyol az italába. Látszik rajta, hogy örül Alexnek, ami talán annyira nem is meglepő, végül is, noha csak úgy heti három napot zaklatja, eléggé egyértelműen ragaszkodik hozzá.* - Hogyhogy lejöttél? *kérdezi nem sokkal később érdeklődve. Úgy tudja, Alexander mostanában eléggé magába zárkózott, és nem járt le valami sokat a városba sem, bár persze lehetséges, hogy ő tudja rosszul. Minden esetre meglepi a fiú jelenléte, határozottan kellemesen. Mást nem nagyon mond, mert nem igazán van mit... Csak várja a másik válaszát, meg iszogatja a vodka-narancsot.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Dec. 14, 2013 10:32 pm

    *Közelebb megy a lányhoz és elmosolyodik. Aztán váratlanul ad neki egy puszit ez csak úgy jött. Igazából ha hagyja magát, meg jól is esik neki.* - Ja valóban. Igazából csak menekülök mindenki elől, mert halvány lila gőzöm sincs semmiről. Még az ünnepeket sem tudom hol töltöm bár Lace mondta menjek vissza Amerikába, de nem valahogy úgy érzem minél messzebbre akarok menekülni.*Mondja a lánynak majd amikor megkapja a korsó sörét le is húzza. Vagyis bele is kortyol. Aztán végig gondolkozik meg érdekes óra volt a mai ami tetszett neki csak furcsa volt. Azután a hangulatához nem biztos, hogy jó ötlet bár Sara kedvét sem szeretné lehúzni.* - Mert ha nem jövök le akkor Márki leráncigál, mert tömeghez nem szoktam még vissza. Csak ő nem érti meg a helyzetem. Vagyis nagyjából megérti, de nem úgy..*Sóhajt.* - Bocsi megint rád zúdítom a hülyeségeimet.*Mondja a srác majd iszik ő is.* - Amúgy meg nem tudom. Jó újra lent lenni, de bezárkóznék egy eldugott szobába.*Kissé antiszociális a drága ez meg is látszik rajta.* - Unatkozáson kívül miket csináltál ma? Találjunk fel magunkat mit szólsz?*Teszi fel a kérdést és elmosolyodik majd a táncparkettre néz. Alex próbálkozik vissza szokni a társasághoz amilyen régen volt, de ez egy kicsit nehezen megy neki. De van aki körbe veszi és persze nincs egyedül és hiába Brendát is elkerüli.* - Mondjuk még mindig jobb mint az iskolában lenni.*Gondolkozik aztán eszébe jut, hogy ma nem is találkozott Lizzievel őt meg táncolni tanítja szóval kifújt a társasága, de biztosan nem örülnének neki ha együtt látnák. Pláne, hogy Esteron amikor meglátta őket pedig ott csak egy puszit kapott.* - Fura, hogy te jó hatással vagy rám.*Mondja a lánynak majd a lány combjára teszi a kezét ha nem löki el.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Sara Dalgaard Szomb. Dec. 14, 2013 11:26 pm

    *A puszira jókedvűen felnevet, egyértelműen nem utasítja el a srácot.* - Miért nem maradsz itt? *vonja fel a szemöldökét, amikor a fiú beszélni kezd, megérintve a kezét. Láthatóan szívesen töltené az ünnepeket a cameosossal, de persze nem fogja erőltetni, ha úgy látja, Alex nem gondolja ugyanígy.* - Szerintem Márknak teljesen igaza van, hogy lerángat szórakozni, szükséged van rá, hogy ne egész nap a szobádban gubbassz *jelenti ki Sara. Nem igazán tetszik neki, hogy a srác ennyire elzárja magát, mert biztos benne, hogy nem tesz jót neki, de nem tesz rá ennél több megjegyzést, már épp eleget nyaggatta miatta.* - Semmi gond, tudod, hogy szívesen meghallgatlak. Csak mondjuk sokat segítene, ha néha te is meghallgatnád, amiket mondok, és öt percnél tovább gondolkoznál rajtuk *csóválja meg a fejét. Persze, némileg idegesíti, ha hiába beszél valakinek.* - Nem sok mindent... Órán ott voltam, meg amúgy aludtam délig *vigyorog.* - Kivételesen senki nem kezdett el zajongani a hálóban, szóval nyugalom volt. Amúgy is rosszul aludtam az elmúlt héten, nem is tudom... Valahogy rossz álmaim voltak, bár már egyre sem emlékszem, szóval nem tettek rám olyan mély benyomást. Szóval most végre sikerült kipihennem magam *nevet fel.* - Persze ennek meg az az eredménye, hogy most pörgök, szóval ezért jöttem le Alagsorba. És igen, táncolhatunk *vigyorog a srácra, majd felhajtja a maradék italát, kézen ragadja a fiút, és elrángatja a táncparkett felé. Közben persze - a zenét túlüvöltve - folytatja a társalgást.* - Na látod! Amúgy meg én mindenkire jó hatással vagyok *kacsint Alexre, és amikor tánc közben megérzi a srác kezét a combján, kuncog egyet, és hozzásimul, karjait a fiú nyaka köré fonva. Most egész egyszerűen... engedi, hogy mind a ketten jól érezzék magukat. Bár azt megfogadta, hogy addig nem megy ennél tovább, amíg Alex úgy nem dönt, hogy megállapodik mellette, és őt akarja, egyedül őt, de most így érzi helyesnek.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Dec. 14, 2013 11:54 pm

    – Jó, de Márk tudja azt, hogy mi van és így is kimozdulok. Jó a suli udvarára, de most már elege lett, hogy ott lógok és nem itt.*Mondja a lánynak és igen fintorog, hogy egyet ért Márkkal, de igazuk van és a másik makacs. Aztán elmosolyodik és  figyeli a lányt.* - Figyelek rád ne aggódj. Igyekszem nem megmakacsolni és csak figyelni mit mondasz rendben?*Mondja a srác láthatólag komolyan.*- Na az szuper és mi van a drogos lánnyal ő is nyugodtan aludt?*Kérdezi meg érdeklődve csak látásból ismeri szóval ja. Aztán felnevet a lánynál és örül annak, hogy ilyennek látja szinte mindig. Amúgy meg szinte csak jól érzi ha vele van. Aztán elindulnak a táncparketre és nagy nehezen elkezd táncolni szóval érzi, hogy közelebb került a lány hozzá és felsóhajt.* - Valahogy nyugodtabb vagyok. Jól esik, hogy itt vagy.. *Átöleli a derekánál és hagyja, hogy a zene vezesse őket.* - Hogyan tudnál segíteni? Még a nem létező húgommal sem sikerült beszélnem aki leszarja magasról a fejem a fogadottat meg elküldtem tegnap a francba meg ma is. Nem tudom téged, hogy, de úgy érzem nem akarlak. A közelembe akarlak tudni. Valahogy.. Fontos vagy nekem.. és nem tudom ez fordítva is igaz e és mi ütött belém, de ezt ki kellett mondjam. Ezt érzem és nem azért, mert csak veled állok szóba.*Mondja a lánynak suttogva és látszólag egy szerelmi vallomással ér fel tényleg komolyan gondolja és az érzéseit is sikerült tisztázni a depresszióján kívül. Ugyan reméli, hogy a másik is így érez, de nem bírja kimondani azt a bizonyos fontos szót pedig lehet megtenné.*

    Ajánlott tartalom


    Az alagsor - Page 6 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 7:56 am