Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+23
Hunter Quinn
Ezio Nazzaro
Alexander S. Price
Nathaniel J. Price
Amanda Helgesen
Henrik Dahl
Maddox Rivery
Simone Bellerose
Elizabeth Cobb
Bianca D. McCarthy
Adrian R. Walker
Esteron Baltazaar
Giselle Céline Marceau
Nicole Brise
Christopher Acerlot
Matthew Chancellor
Felion
Horváth Réka
Lora Verhoeven
Fredrik Laine
Emily Crawford
Maureen Caiside
Arleena Queen
27 posters

    Edzőterem

    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jan. 04, 2014 11:36 pm

    *Elnevetem magam, amikor felel arra, hogy nem unjuk meg. Szeretek vele verekedni és hát tényleg nem fogom megunni ezt az egészet. Aztán elfekszem a földön és elgondolkozok. Ugye Rik elhallgat, és ilyenkor fel akar hozni valamit. Ismerem ennyire. Egy pillanatra meg állt bennem az ütő, amikor felhozza azt, ami közöttünk történt. Egy pillanatra behunyom a szemem, hogy végig gondoljam a dolgokat. Igazából elég jól viseltem az egészet és nem is fájt az egész, vagy ha igen akkor máson vezettem le a feszültséget. Az arcomat felé fordítom, de nem mondok egyelőre semmit. Magamban összeszedem a gondolataimat. Nekem mindig is itt volt és ennek örülni tudtam. Ragnar pedig más ilyen esetben, mert nekem ő egy báty, akit el tudok képzelni Rik pedig.. valahogy ő is, de vele megpróbáltuk és nem sikerült.* - Jól vagyok. Figyelj, megbeszélhetjük.*Sóhajtok és a kezemet a hasamra teszem, hogy érezzem, ahogy veszem a levegőt.* - Jól vagyok, tényleg nézd.. Én megmondtam az elején, hogy nem azért szeretnék veled összejönni, mert magam miatt. Viszont tudod, hogy nyers vagyok, de őszinte.*Ilyen témákban mindig nála meg pláne. De nem akarom elveszíteni sem.* - Nézd, nem tudom elégszer elmondani, hogy fontos vagy és nem kell, miattam aggódni jól vagyok, és jól leszek. Megpróbáltuk hátha sikerül nem jött össze és így is itt vagyunk.*mondom a srácnak a lehető legkomolyabban. Tudom, hogy nehezen lehet vele beszélni erről, de nem baj. Láthatja rajtam és Rag is, hogy mostanában nem tudom, hogy mi történik körülöttem és igyekszem a fájdalmat elhessegetni. Philippel is veszekszünk, amikor megyek, hozzájuk szóval inkább kerülöm a rossz dolgokat.* - Nem számít, hogy mi volt Henrik akkor is ugyan úgy szeretni foglak csak, mint egy testvért.*Mosolyodok el.* - Az, hogy emiatt megváltozzak, nem kell aggódnod. Nem fogok. Komolyan, te vagy az egyetlen angyal, aki meg tudott törni és olyan kincs, vagy akiért megtennék bármit a világon.*Egy pillanatra elhalkulok, majd a plafon felé nézek. Ennél a mondatnál eszembe jutott Philip, ami fáj ugyan, de nem tudom, hogy megtennék e bármit is érte. Mostanában nem érzem magam biztonságban velük, és még ha a banda tagok itt vannak, akik a családom, így is egyedül érzem magam.* - Nézd, neked is meg Ragnarnak is.. de.. neked azért köszönhetek mindent, mert ha valami bajom van akkor itt vagy, hogy lenyugtass nem engeded, hogy bármilyen hülyeséget csináljak. Leszámítva amikor Ragnart át vertem akkor.*Juttatom eszébe a dolgokat.* - Szerintem rendben leszünk és nem kell emiatt aggódni. Nézd.. ismerjük egymást elég régóta és tudjuk azt, hogy számíthatunk egymásra és remélem ez kölcsönös is.*Sokat tudnék beszélni a lelkizésről, de erről ismer már elég rendesen Henrik szóval nem lepődhet meg. Bár Ariannel történtek óta kicsit eldurvultam hiszen örülök annak ha Helar nem vág ki a Cameosból. Többszörösen büntetett előéletű lidérc megpróbált kinyírni egy angyalt… na jó ez durvának hangzik, de ez tény. A plafont bámulva becsukom a szemem és egy pillanatra elkönnyezem. Persze csak mert kicsit megkönnyebültnek érzem az egészet, na meg victoriáékkal beszélgettünk erről és akkor is ki voltam akadva, de ettől függetlenül tudom mi a helyzet.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Henrik Dahl Vas. Jan. 05, 2014 12:27 am

    *Némán hallgatom, ahogyan Amanda beszél erről az egészről, és ahogyan őt érintette, nem vágok közbe egyszer sem. Mindig mindent végighallgatok, amit a másik mondani akar, csak nagyon ritkán szólok bele, főleg ilyen helyzetben. Szóval némán végighallgatom, és amikor látom, hogy könnyezni kezd, odahajolok hozzá, és gyengéden letörlöm az arcát.* - Ne sírj, Amy. *Ez után adok neki egy kis időt, hogy lehiggadjon, meg hát magamnak, hogy rendesen átgondoljam, majd szusszantok, és szövegelni kezdek.* - Örülök neki, hogy jól vagy, mert nem akartalak bántani. Persze, már az elején is megmondtam, hogy ne várj el örökkévalóságot ettől a kapcsolattól, mert bizonytalan voltam, csak... biztos akartam lenni benne, hogy tényleg megvagy, és nem okoztam akkora kárt. *Egy pillanatra megállok, visszagondolva rá, hogy mit is mondott még, majd halványan elmosolyodott.* - Az biztos egyértelmű számodra is, hogy én is úgy szeretlek, mint egy testvért, bár egy időben kételkedtem benne... De igen, most már teljesen biztos vagyok benne, és örülök neki, hogy itt vagy nekem. És persze, mindig itt vagyok, ha beszélned kell bármiről, ha segítségre van szükséged bármivel, csak szólj, és nálam nyitott fülekre találsz. Nagyon szeretlek, és nagyon örülök, hogy Ragnarral jöttél Vel'skből. És annak is örülök, hogy az, ami köztünk történt, nem változtatja meg a kapcsolatunkat *magyarázom, majd úgy döntök, hogy igazából most már befoghatnám, szóval egy kicsit bámulom a plafont, meg megvárom, hogy Amy válaszol-e még valamit, és ha már tényleg befejeztük a témát, ismét megszólalok.* - Nem tudom te hogy vagy vele, de én farkas éhes vagyok. Diákkonyha? *fordítom oldalra a fejemet, majd ha a lány beleegyezik, összeszedem a pólómat meg a telefonomat, és kettesben elindulunk egy kis éjféli nasira... Meg persze imádkozunk, hogy egy őrző se kapjon el minket.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Jan. 05, 2014 12:47 am

    *Amikor elmondom, amit gondolok, kicsit megkönnyebbülök, de ugyanakkor Philip is eszembe jutott, hogy vele is beszélnem kéne, de elmenekülnék annál a beszélgetésnél. Amikor hozzám ér Rik megkönnyebbülök, és persze jobban vagyok, de nem annyira, mint kéne. Persze még fogok ezen gondolkozni, de minden rendben lesz közöttünk és ezt tudom és érzem. Viszont ahogy érzem, hogy Henrikkel is közelebb kerülök Phil távolodik és nem tudom mikor lesz vége mindennek.* - Nézd, nem is vártam.*Felelem a kapcsolatra és sóhajtok. Ahogy hallom a hangját elmosolyodom és örülök, hogy egy véleményen vagyunk.* - Én is nagyon szeretlek és tudod bármi történjék nem fog semmi változni. Örülök annak én is, hogy nem változtat semmin.*Mondom neki mosolyogva.* - Nem tudnál megbántani. Lehet, hogy az elején sikerült amikor gyűlöltelek, de még sem. Fontos vagy nekem és szeretlek.*Mosolyodok el és felülök majd megölelem akarva akaratlanul. A nyakába borulok. Muszáj és szükségesnek találom.* - Köszönöm.*Suttogom a fülébe aztán az ételre a gyomromra nézek, mert jelzett egy ideje.* - mehetünk, éhes vagyok. Többször jelzett a gyomrom, de tudod mit nem panaszkodom. Különben megfoglak egyszer verni. Tudom a mestertől nem szégyen kikapni,d e elfoglak verni, az biztos..*igen elhatároztam, hogy megfogom verni birkózásban és akkor elindulunk ugye a diákkonyhába.*
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Nathaniel J. Price Kedd Jan. 14, 2014 9:51 pm

    * Nate is megérkezett végre az akadémiára, bár az élete nem épp a legkellemesebb volt, de nem tud mit csinálni ez ellen viszont a napi boksz edzés nem maradhat el attól függetlenül, hogy most már ismét iskolába jár. Sóval miután megvolt a futás odasétál a bokszzsákhoz és elkezdi püfölni szokás szerint először csak az öklével aztán a vállával végül sorozatokat ver abba a bokszsákba és úgy folytatja az edzést most eléggé ideges mert közben azon gondolkozik mit fog mondani az öccsének ha találkozik vele.
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Kedd Jan. 14, 2014 10:17 pm

    – Most nem fogom azt mondani neked, hogy sajnállak. Komolyan Alex.. még is mit akarsz csinálni? *Teszi fel a kérdést mire a srác fejbe vágja háztársát egy könyvvel az meg felnyögött. Ránézett morcosan és közölte vele, hogy találkoznak a hálóba és elindult. Saraval is találkozott a mai napon és így is tanulnia kellett, de örült annak, hogy nem volt egyedül. Mintha minden nap egyedül lenne.. Végül is azon gondolkozik, hogy még Barbival is beszélnie kéne, mert amikor Saraval van, akkor ugye őt kerüli és mostanában megint felkavarodott benne valami és a csók óta úgy érzi újra a régi. Lehet ez Sara mellett szemétség, de nem tehet róla. Viszont Barbival is szeret lenni, de tudja, jól nem játszhat mások érzéseivel, de hát Alex úgy gondolja lassan ideje visszatérni és akár mennyire szemét nem tehet róla. Ráadásul az is, hogy Elizabethel is kezdeni akar valamit azért is tudja kapni fog ráadásul Márk előre közölte vele, hogy nem vállal érte felelősséget, ha történik vele valami, hiszen még is csak Patric Morgan és Kamen Grodzan Branimir és azért Patrictől tart valamilyen szinten és ezt mutatja is ha a közelében van. Nem tehet arról sem, hogy a kis 15 éves lány is bejön neki, szóval igen eléggé furcsa módon összejöttek neki a dolgok. Aztán nem is beszélve, hogy beszélnie is kéne a lánnyal. Ahogyan az edzőteremhez ér észreveszi, hogy nincsen egyedül. Viszont felvonja a szemöldökét mintha ismerős lenne neki az alak.* - Látom, nem vagyok egyedül.*Szólal meg az idegen srácra és elmosolyodik.* - Hello Alexander Marceau vagyok.*Fog kezet vele és mutatkozik be. Ismerősnek tűnik neki, de nem tudja honnan, de közben Barbin és Saran jár az esze.*
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Nathaniel J. Price Kedd Jan. 14, 2014 10:26 pm

    * Mikor hirtelen megszólal mögöttem egy ismerős hang teljesen lefagyok megáll a kezem az ütés előtt és az öklöm nem éri el a bokszzsákot. Megfordulok és amikor hátra nézek beigazolódik az első felmerült gondolatom és az öcsém áll mögöttem.* - Tudom, hogy mi a neved. Régebb óta ismerlek mint gondolnád. Nathaniel John Price. * mutatkozom be hátha így felismer. * - És soha nem is voltál egyedül. Gingerrel mindig veled voltunk. Még ha csak lélekben is de ott voltunk. * mondom neki és igen. Nem volt olyan nap, hogy ne jutott volna eszünkbe, hogy mi is történt és, hogy vajon mi lehet vele. Szóval eléggé lesokkolt állapotban állok az öcsém előtt. MErt nem igazán tudom mit kezdjek ezzel az egésszel de asszem lassan kezdeni kéne vele valamit. MErt nem állhatunk így itt tovább szóval visszafordulok a bokszzsákhoz, hogy tovább ütlegelhessem azt.
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Kedd Jan. 14, 2014 10:57 pm

    *Mutatkozik be a srác. Ma egy kis esti edzésre készült így sportosan öltözött fel. Lacet nem tudta hozni, mert közölte, hogy sok a pótolni valója aztán elküldte a melegebb éghajlatra. Ő sem tanul mindig, de most jól jött volna, ha valakivel edz egy kicsit. Márk meg ugye megsértődött rá. Pislog az új srácra, amikor bemutatkozik neki és elkezd beszélni majd, felvonja a szemöldökét.* - Még is ki vagy te?*Vonja fel a szemöldökét.* - Tudom, hogy nem vagyok egyedül. De ki vagy te?*Teszi fel a kérdést.* - Nem hiszem, hogy engem ismersz, összekeverhetsz valakivel.*Feleli a srác, hiszen általában ő aztán régen zűrős társasággal volt. Természetesen Josh Parker félig annak számított. Eszébe jut a barátja mostanában, de hát nem tehet róla.* - A haverommal gondoltam, hogy lejövök edzeni alvás előtt szoktam nem gondoltam, hogy találok itt valakit. Mondd még is ki vagy és ki az a Ginger?*Teszi fel a kérdést és elgondolkozik. Közben azon is, hogy tudja jól, hogy egy szemét alak. Nem ebben, hogy nem ismeri hanem a lányok szórakozásában. Újra elgondolkozik azon, hogy jó döntés volt e megcsókolnia Barbit. Most pedig várja a választ az idegen sráctól, hogy még is mi ez az egész.*
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Nathaniel J. Price Kedd Jan. 14, 2014 11:08 pm

    * Mikor az öcsém nem ismer fel egy kellemetlen sóhajjal visszafordulok.* - Te nem Marceau vagy. A te rendes neved Aexander Steven Price. Én a bátyád vagyok Ginger pedig a húgunk. 6 éves voltál amikor megölték anyánkat téged pedig elraboltak. Megpróbáltalak megmenteni de elkábítottak. Azóta már megtaláltam az elrablóidat és megöltem őket. Innen tudtam meg, hogy itt talállak meg téged. Igen a démon vér átka szóval angyalként megbuktam. Még mindig nem emlékszel ránk? Öcsém baszki te aztán nagyon át lettél agymosva. Szóval remélem nem törölték ki minden emlékedet rólunk. Szeretnélek újra a családban tudni. Tudod. A család összetart bármi áron. Nem emlékszel erre? Nem emlékszer Gingerre pedig nagyon sokat játszottatok és hülyéskedtetek együtt. Azt a k*rva te tényleg nem emlékszel az igazi családodra?  Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz a feladatom, hogy visszahozzalak a családba. * mondom és igen tényleg el se hiszem, hogy nem emlékezik semmire. Aztán előszedek egy képet a táskámból amin mi hárman vagyunk rajta. Még az előtt mielőtt anyánkat megölték. Ő én meg Ginger. És oda adom neki a képet.* - Erre se emlékszel? * kérdem meg és nagyon remélem, hogy legalább valami halvány emlékfoszlányt elő tud szedni abból a csöpp idióta angyal agyából.*

    // Fagy //
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Jan. 15, 2014 7:07 pm


    //Olvad//

    *Nem akarom elhinni amit, mondd, bár mi van akkor, ha igaz ez az egész!? Kb úgy érzem magamat, mint amikor Giselle közölte velem ugyan ezt. Most meg úgy érzem, azt sem tudom, ki vagyok, de ez már egy ideje így van. Igazából Lacen kívül sohasem tudtam azt, hogy még is, ki vagyok. Ő próbált rávezetni hátha sikerül, de igazából az a baj ezzel az egésszel, hogy még ő sem tud segíteni. Ráadásul nem tudom kit ölt meg ez a srác, valószínűleg tartom, hogy nem azt, aki tudja, ki vagyok, hanem az egyik emberét, mert a drága vámpír uraság köszöni, szépen jól van él és virul a föld másik végén. Brenda pedig nem hagyja, hogy utána menjek és kinyírjam. Jó igaz, most próbálok visszatérni a bukásom után a régi énembe, ami úgy látszik sikerül. Igazából örülök annak is, hogy Márkkal ilyen jó lett a viszonyom benne meg tudok bízni és természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ő neki Dominik fontos bármi történjék is.* - Ahha persze..*Sóhajtok hosszas gondolkodás után, hiszen nem gyengén le vagyok dermedve és persze tudni akarom még is milyen ostoba játék ez. Újabb Alexet kínozzunk meg év? Annyira tudok neki örülni, hogy az csak, na.* - Csak, hogy tisztázzunk valamit. Szerintem nem mostak át engem oké. Kettő, nem tudom, miről beszélsz, de tény az, hogy nem ismerlek. Ne akarj így bevágódni az első napon nálam.*Mondom neki és igen magamnak sem ismerném be ezt az egészet. Aztán idő közbe írtam Brendának, hogy jöjjön ide, mert fontos úgyhogy nem tudom ezt meddig fogom elviselni.  Azután kapok egy képet egy sráctól és nem akarom beismerni magamnak, de nem tudom. Én lennék? Velük!?* Még mindig pislogok rá, de hát hogyan..!?* - Én..*Kezdek bele majd hallok egy ismerős hangot.*
    – Remélem valami fontos dolog miatt hívtál.. atyaúristen. *Lepődik meg a lány is és mind a ketten ugyan azon a sokkon vagyunk.* -  Ne haragudj, ez a lökött hívott ide te.. a testvére vagy? *Teszi fel a kérdést és döbbenten nézek rá. Csak én nem látom a hasonlóságot? Vagy nem akarom beismerni magamnak.* - Nem tudom.. azt hiszem igen, de.. ez most valami vicc? Még is hogyan, miért nem emlékszem semmire?*Teszem fel a kérdést és Brenda is kicsit meg van lepődve. Ahogyan egymásra nézünk, az arc reakcióját simán látom, és ki tudom venni és tudom, jelenleg mit gondol.*

    //Ismét fagy //
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Nathaniel J. Price Vas. Jan. 26, 2014 7:43 pm

    * Hiába dumálok én az öcsémnek csak nem akarja elhinni. Aztán hirtelen belép egy csaj is akinek érdekes módon leesik, hogy tesók vagyunk. Hogy lehet ennyire vak az öcsém én ezt nem értem.* - Hello. Igen a bátyja vagyok csak ez a lüke itt velem szemben nem akarja elhinni, hogy az vagyok. Pedig még egy gyerekkori képet is mutattam neki amin mi vagyunk a húgunkkal. De még ez se segített. Esetleg te beletudod verni abba a csöppnyi kis agyába, hogy igazat mondok. * mondom, mert most már kezdem elveszíteni a türelmem az öcsémmel szemben. Mert nem tudom miért ennyire önfejű és miért nem hiszi el, hogy igazat mondok neki. Csak jót akarok, de úgy látszik teljesen összezavarták szegény fejét. * - Tesó legalább akkor neki higgy ha nekem nem. mást már nem tudok mondani. * mondom majd újra elkezdem püfölni a bokszzsákot mert nincs más amit verhetnék és most nagyon üthetnék hangulatom van azon, hogy lehet az öcsém ennyire hülye, de őt mégsem verhetem meg. Mert akkor biztos nem fog hinni nekem. Bárcsak eszembe jutna valami szó vagy mondat amiről eszébe jutna minden. De jelenleg semmi nem jut eszembe amiről még hihetne nekem.* - Büdös a lábad. e* mondom még utolsó próbálkozásként hátha eszébe jut róla, hogy mindig ezzel szívatott ha ez se válik be akkor tényleg nem tudom mi válna be.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Jan. 26, 2014 8:19 pm

    *Brenda szavaira csak meglepetten pislog Alex. Sohasem gondolta volna azt, hogy ez történik vele és természetesen mind végig sejtette, hogy valami nem kóser vele sem. Tudta jól, hogy Giselle magasról sz*r rá és azt is, hogy Etienne is el van tűnve, de hát nem igaz már. Mindig történik valami..* – Az én nevem Brenda ilyen fogadott húga vagyok. Végül is együtt nőttünk fel. Végig kísértem ennek a hülyének a gyerek korát. *Mutatkozik be és ráz kezet Nathaniellel. Legalább is nyújtja ha elfogadja a másik. Brenda Nathaniellre pislogva elmosolyodik és a srác vállára teszi a kezét.* –Nem hiába, hogy ide hívott. Tudod nagyon sok mindenen ment keresztül és ami azt illeti nem rég tért vissza a kómából is. Össze van zavarodva és össze kell szednie magát. Nem önfejűség amit most látsz.. ahogy ismerem elég hamar rá fog jönni a dolgokra. Ha meg nem ne legyél szigorú magadhoz sem csak várd meg türelemmel. Egyébként meg a Cameosba járok és ha te is ott vagy akkor bármikor bekopoghatsz hozzám. Alexel mostanában nem könnyű. *Magyaráz Natenek Brenda és aztán hagyja, hogy a srác a zsákot üsse. Visszasétálva a testvéréhez a képet elveszi a kezéből és elmosolyodik.* - Ha tudnám mi folyik és miért nem emlékszem rá. – Tudod, hogy nem vette el teljesen az emlékezetünket. Próbáld felidézni magadban azt, hogy még is ki vagy. Tudod én is ezt tettem és hála Lilnek is tudom ki vagyok. Hiába telik el néhány év tized. ott fog benned lakozni. Gondol át. Szerintem én nem kellek de ha még is a Cameosba leszek. *Köszön el és vissza adva a képre pillantva és behunyva maga előtt egyetlen egy kép jelenik meg Sara előtt: Anya halála..Kinyitva a srác rápillant a testvérére majd a képet berakja a zsebébe.* - Szóval egy mindenkiért mindenki egyért…!?*Teszi fel a kérdést majd oda lépkedve Natehez elmosolyodik.* - Nézd nem emlékszem kifejezetten mindenre. Nem.. kell idő mire emlékezni tudok és elfogadom a tényeket, mert én is látom.*Mondja neki mosolyogva majd vissza sétál és leül a padra.* - Mi szél hozott ide az akadémiára?*Érdeklődik felőle és most már egy fokkal nyugodtabb hanggal.*
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Nathaniel J. Price Vas. Jan. 26, 2014 8:42 pm

    * Mikor Brenda bemutatkozik és kezetnyújt elfogadom a felém nyújtott kezet és kezet fogok vele.* - Nathaniel J. Price. * Mondom ki a saját nevem. Aztán hallgatom amit a lány mond.* - Elhiszem, csak amikor Apámmal megbeszéltem, hogy idejövök, hogy végre haza vigyem majd a testvérem, de persze a suliba továbbra is járhat. Akkor azt gondoltam könnyebb lesz. * mondom a lánynak. Aztán ugye visszafordulok bokszzsákot verni amikor is Alex kimondja az egyik mondatot amit még akkor hajtogattunk amikor még anyu élt. * - Igen Egy mindenkiért. Mindenki egyért. * mondom én is és elmosolyodok és amikor odajön akkor egy testvéri ölelésben részesítem. * MAjd én is leülök mellé a padra.* - Mint már mondtam, apa megkért, hogy vigyelek valahogy haza, ha meg tudlak győzni arról, hogy te a mi családunk tagja vagy. Más részt meg egy kis tanulás nekem se árt. Pláne azok után, hogy angyalként sikeresen megbuktam. * teszem hozzá még kicsit poénosra fogva a dolog végét.* - Meg aztán a húgunknak is nagyon hiányzol. Már ő is nagyon szeretne látni téged és még pár év és ő is ide fog járni az akadémiára. Ha minden jól megy persze. * mondom aztán magam elé nézek és sóhajtok egyet.* - Veled mi volt? Mesélj magadról. Hat éves korod óta semmit nem tudok felőled. Csak annyit tudtam meg, hogy ide jársz suliba aztán semmi többet. Szóval asszem van mit mesélned. * veregetem vállba és várom, hogy nekikezdjen a mesének.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Jan. 26, 2014 9:31 pm

    *Ugye a bemutatkozás megtörténik és magyaráz is neki majd ugye a lány elmegy és neki áll Alex gondolkodni. Sóhajt egyet és rápillant Natere.* - Sara nélkül nem megyek sehova.*Néz rá hidegen és amit most kijelentett azt határozottan komolyan gondolja.* - Mehetünk, de csak akkor ha a barátnőm is jöhet.~Akit megcsalok.. de sebaj..~*Gondolja magába és igen képes ezt mondani, hogy nem egyedül megy. Persze még át kell beszélnie a barátaival is, mert nem tudja, még mindig mi van.* - Nem baj. Én is megbuktam tavaly.. szépen lassan haladok a jó úton és majd elérjük a célunkat.*Mosolyodik rá biztatóan. Na igen.. őt sem hagyták el szóval ez tényleg jó tanácsnak szánja.* - Elég vicces és hosszú lenne a dolog. Tudod. Egész éjszaka eltartana az én kis mesém, de egyet mondanom kell. Nem tudom kit öltél meg, de nem azt, aki elrabolt. Hidd, el tudom.*Mondja a srác és igen azért tudja, mert Brenda áll kapcsolatba vele és megölné, de nem akarja kockáztatni az életét.* - Neked is van mit bepótolnod egyébként meg azon kívül, hogy rohadt unalmas az életem az egyszer biztos. Bár azért, hogy jó pasinak számítok, azt tudom, nem hiába vonzom a nőket. Viszont velük együtt a bajt is.. pláne, hogy a falnak is füle van, örülök, ha egy bérgyilkos nem nyír ki azért, mert egy kiskorúval kikezdtem..*Magyarázza Natenek és Lizziere gondol.* - Ha bár azért elég jó kis csajnak tűnik aki az iskolában volt..*Magyarázza továbbra is és igen tisztában van azzal, hogy a tűzzel játszik, de szereti is megégetni a kezét.* - Szóval egész éjszaka beszélgethetnénk ilyesmiről. Na és te… mesélj.*Mondja neki majd hátra dőlve neki támaszkodik a falnak.*
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Nathaniel J. Price Vas. Jan. 26, 2014 9:45 pm

    * Mikor az öccse mondja, hogy ő is megbukott kissé elcsodálkozom, de abba beleegyezem, hogy a barátnőjével együtt jöjjön és amúgy is ez a Sara név eléggé ismerős neki.* - Egész pontosan milyen Sara is ez a Sara, csak mert tudod eléggé sok nővel volt dolgom nekem is az életem során és ismerősen cseng a neve. * mondom kicsit elgondolkozva de aztán ennyibe is hagyom a dolgot, nem biztos, hogy jó ötlet volt egyáltalán ezt elmondani.* - Először azt hittem ezzel a csajjal vagy együtt aki az előbb itt volt egészen addig amíg azt nem mondta, hogy fogadott tesók vagytok. De akkor tudom, hogy igazat mondott mert látható volt rajta az igazmondás öt pszichológiai jele. * // jesszus a user kicsit sokat foglalkozott pszichológiával // mondom aztán rám terelődik a szó mert, hogy az övét egy éjszaka alatt nem lehetne elmondani.* - Hidd el az enyém két éjszakába se férne bele. Am tudom, hogy nem a főnököt öltem meg, de az a férfi vitt el a vállán akit megöltem, szóval én úgy értettem, hogy elrablódat. A főnökét még keresem. De ha megtalálom semmi nem fog visszatartani, hogy végezzek vele. Megérdemli a halált. Még akkor is ha esetleg azóta megváltozott.* teszem még hozzá, aztán hirtelen észbe kapok, hogy az előbb mondott valamit Alex.* - Te komolyan kiskorúakkal kezdesz ki? Ennél sokkal okosabbnak gondoltalak. De úgy látszik egy valamiben nem változtál. A hülyeséged továbbra is határtalan. * mondom nevetve és hátba veregetem a srácot.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Jan. 26, 2014 10:00 pm

    – Egy Sylorinás lány Dániából jött.. már egy ideje próbálgatjuk ezt az együtt létet, de tudod az-az igazság, hogy valamiben nem változok..*Talán gondol itt a csajozásra és persze arra is, hogy mivel foglalkozott egész életében eddig…* - Nem dehogy ő vele nőttem fel és „fogadott” húgom.. aztán együtt kerültünk be egy mágus suliba még ez előtt és utána minden megváltozott. Valahogy minden más lett.*Mondja neki és felvont szemöldökkel hallgatja testvérét.* - Neked elmentek otthonról. Pont ő az aki nem hazudna nyugi már. Ha igen meg lenne rá az oka.*Mosolyodik el és tartozik neki ennyivel főleg, mert veszekedett vele mostanság.* - Hát akkor popcornt és alkoohlt is szerzünk.. Lace is tudna mesélni.. legjobb barátom utánam jött, hogy együtt tanuljunk.*Magyarázza nevetve és igen a lidérc az egyik legjobb barátja. A halálra elmosolyodik hidegen.* - Hidd el ha megtaláljuk akkor tudom kinek kell szólni.. persze némi pénzért, de egy bérgyilkos ismerős mindig jól jön.*Mondja nevetve és Patricre gondol a kiskorúakra nem szól semmit.* - 15 éves a kis csaj bár a korához képest eléggé érett és persze nem tehetek róla. Jól néz ki.*Mondja nevetve. Tudod mit inkább beszélgessünk egy jó forró csoki mellett minthogy itt üssük el az időt. Mit szólsz hozzá?*Teszi fel a kérdést és ha benne van akkor visszamennek a Cameosba és kitudja meddig maradnak fent.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Márc. 16, 2014 6:34 pm

    Már kora reggel, ébredés után összekaptam a cuccaimat, amik nálam elmaradhatatlanok, és, már is hátizsákommal a kezemben rontok ki a hálószobából, kitaposva az ajtót, eltörve a zárat is, nem foglalkozva, hogy be volt zárva. Kikapva egyik lakótársam kezéből egy müzli szeletet, amibe éppen bele akart harapni, és egy köszivel, illetve egy széles vigyorral beleharapva rohantam tovább, hogy minél hamarabb kezdhessek a fölös energiáim levezetésébe. Egyből az edzőterembe vetettem magam, ahol a fal mellé ledobva hátizsákomat, már kezdtem is neki püfölni a bokszzsákot. Pontosabban szólva többet is, mert az első már pár ütés után felszakadt, és tartalma elkezdett a padlóra ömleni, szép nagy ívben, ahogy kilengett. Egyből át is álltam a következőhöz, és immár gyengébb ütéseket kezdek el bevinni ügyelve, hogy ezt már ne tegyem tönkre. A végén még nem maradna mivel gyakorolni. Sorban viszem be az ütéseket továbbra is, és figyelve azért a környezetemre, hátha észreveszek valami érdekesebbet, amivel jobban leköthetném magam.
    Hunter Quinn
    Hunter Quinn
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Hunter Quinn Vas. Márc. 16, 2014 6:51 pm

    *Vasárnap van, és a rendes emberek ezt a ki is használnák, de nem Hunter, akiben valahogy a csúnya esős, szeles idő ellenére, vagy talán pont azért megint túlteng az energia. Az edzőterem felé veszi az irányt, de előbb beugrik a konyhára egy proteinshake-ért. Nem azért, mert szüksége lenne rá az izomépítéshez, hanem mert rákapott az ízére. Miután ledönti az epres-vaníliás csodatrutymót tényleg az edzőterembe megy. Már járt itt egyszer-kétszer. Alapvetően kedveli az ilyen izzadság és bőr szagú helyeket. Egy másik srác is van a teremben rajta kívül. Nem cameosos, ezt rögtön látja, akikkel egy teremben alszik, azokat már felismeri, legtöbbjüknek a nevét is tudja. Az övét nem.*
    - Hali. *köszön azért, amint belép, majd körülnéz mit is csinálhatna ma. A box az jó. Ő is felakaszt magának egy zsákot tisztes távolságban és gyors bemelegítés után ütlegelni is kezdi.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm

    Kellemes időtöltésem közben, ahogy az üres edzőtermet próbálkozok feltölteni egy kis meleggel, és persze próbálom lecsökkenteni az oxigéntartalmát, hiszen, ha utána behoznánk pár növényt, egész jó hatással lenne rájuk a légtér. Amikor viszont beérkezik egy új egyén, aki láthatóan nem az én házamba tartozik, és köszön nekem, félúton megakasztom a visszafelé lendülő boxzsákra mért ütést, és kikerülve azt, csak intek neki.
    - Szevasz.
    Vigyorgok mellé, most meglepő módon egész normálisan, és még csak nem is ijesztően, majd az irányát változtató boxzsákot másik kezemmel, visszakézből legyintem meg, mintha csak angol úriember módjára vágnék pofán valakit. Persze, az ereje valahogy nem ezzel megegyező volt, mert a zsák  egészen a szemközti falig repül, és hangos csattanással érintve a falat, lepattanva a földön landol.
    - Szzzz.
    Kezdek el sziszegni látva, hogy mi történt, aztán a zsákért sietek, és ellenőrizve, hogy egyben van-e még, hamar vissza is akasztom a fejére.
    - Ezt nem láttad.
    Kezdek el mutogatni a boxzsákra, közben olyan arcot vágva, mintha én sem tudnám, hogy miről is beszélek.
    - Amúgy új vagy itt? Még nem láttalak eddig.
    Kérdezem meg a srácot, miközben ismét püfölni kezdem az ide-oda lengő tárgyat.

    //Fagy//
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Patric J. Morgan Kedd Május 13, 2014 8:35 pm

    *Patric egy, a terem bal sarkában, az ajtóval szemben lévő bokszzsákot püföl teljes erőből. Úgy tűnhet, hogy ideges, vagy ilyesmi, de egyébként teljesen nyugodt, csak sok a felesleges energiája, és le akarta vezetni valahol. Futni most nem volt kedve, Kamen épp valahol máshol foglalja el magát, a városig nincs kedve lemenni, se a Fogadóba - pedig ott lenne esélye összeverekedni valakivel -, mert az most messze van. Szóval jobb híján a zsákot ütlegeli, az elmúlt hetekben megszokottá váló nyugalommal. Lizzie visszakerült, Kamen életben van, kivételesen senki nem próbálja átvenni az uralmat a világ felett - legalábbis nem feltűnően -, szóval hónapok óta most először végre semmi gondja nincs. Persze hallotta a híreket, de őszintén szólva nem érdeklik különösebben a lidércek meg az angyalok. Vitatkozzanak, nem az ő dolga. Van éppen elég nyomás rajta anélkül is, hogy még rasszista háborúkkal foglalkozna. Azt is tudja, hogy nagyon gyanús ez a csend, és biztosan történni fog valami a közeljövőben, de egyelőre inkább csak kiélvezi a nyugalmat, már nagyon ideje volt... Felesleges most azon idegeskedni. Aminek el kell jönnie, az el fog jönni, attól nem lesz jobb, hogy még nyugalmi időszakban is azon szenved, hogy el fog múlni...*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Május 13, 2014 8:54 pm

    * Miután a sylorinában nem találja meg Patric-et de megtudja, hogy merre találja, szóval felmegy a földszintre és ott elindul egyenesen az edzőterem felé. Majd miután belép meg is pillantja Patric-et. * - Üdv! Lenne egy feladatom a számomra. Meg kellene ölni valakit. Mennyiért vállalnád? * kérdezi meg tőle és közelebb lépked, majd leül az egyik padra. Illát érzi, hogy tanáriban van, mert fél szemét mindig rajta tartja. Szóval tudja, hogy mi történik a nő körül és nagyon oda figyel rá. Sam-et még nem kereste meg, de majd ha beszélt Patric-el akkor majd megkeresi. Szóval most úgy döntött, hogy a saját keze irányításába veszi az irányítást és megpróbálja úgy intézni, hogy úgy tűnjön mintha Sammael keverné a lapokat és nem pedig ő. Csak kérdés ezt meddig fogja tudni fent tartani a helyzetet de igyekszik minél tovább fent tartani.* - Szóval mennyiért vállalnád.? * kérdezi meg újra a sráctól.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Patric J. Morgan Kedd Május 13, 2014 9:21 pm

    *Amikor meghallja a hangot maga mögött, megállítja a zsákot, majd megfordul.* - Jó estét *mondja megfontoltan, próbálva rájönni, hogy ki is a pasi. Látta már a suliban, viszonylag sokszor, de be kell vallania, hogy halvány lila gőze sincs, ki az. Valamilyen személyzet lehet... Patet nem izgatják különösebben az iskolában dolgozók, már azokon kívül, akik belekeverednek azokba a dolgokba, amikben ő is benne van. A második kérdést meghallva nyújtózni kezd, majd felnevet.* - Nos, ez sok mindentől függ. Ki az, miért akarja megölteni, kell-e utaznom miatta, hányan akarják holtan... Először ismernem kell az áldozat kaliberét, addig nem tudok árat mondani. Hallgatom. *Ezzel ő is odasétál a padhoz és ledobja magát, kényelmes pozícióban elhelyezkedve. Érdekli, hogy milyen melót kap, a pénz pedig soha nem árt - hiába kötöttek fegyverszünetet Michaellel, az arkangyal továbbra sem mondta, hogy elengedné a tartozását, márpedig a határidő augusztus vége, és még az Alexandertől kapott pénzzel együtt is komoly összeg hiányzik hozzá, hogy mindent vissza tudjon adni. A gondolatot gyorsan elhessegeti, mielőtt még kiválthatna belőle egy gondterhelt sóhajtást, amit nem kíván egy idegen előtt kiadni magából.*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Május 13, 2014 9:36 pm

    * Amikor a fiú egyből a tárgyra tér elmosolyodik. Nem hiába hallotta róla, hogy a legprofibb bérgyilkos.* - Nos a hányan akarják, holtan, abba beletartozik az egész Igazgatói bagázs és én valamint A most nemrég megmentett Amarilla Darwin. Az illető Qarin-ban tartózkodik az Expoliandumban és épp dühöng amiatt, hogy átvertem és kiszabadítottam tőle az Igazgató nőt. Kaeldirnek hívják Angyal 1600 körül született. Lidérc vadász az illető és eléggé veszélyes egyéniség. Elrabolt egy igazgatót egy másikat pedig megfenyegetett vele. Lényegében ennyit kell tudnod. Valamint az összeg egy hat számjegyből álló fontban számított összeg. * teszi hozzá. majd várja, hogy a másik mit mondd erre és, hogy van e még egyéb kérdése a célszemélyről. Tudja, hogy jól cseng a másik fülének az összeg.* - Ha jól tudom úgy is tartozik valakinek. Ebből bőven rendezhetné a adósságát és még maradna is egy nagyobb összeg. Mit szól hozzá? * kérdezi meg a sráctól. Reméli eléggé jól kecsegtet ez a pénz mennyiség ahhoz, hogy a srác elvállalja. Aztán ha elvállalja majd akkor megbeszéli vele, hogy az egésznek úgy kell kinéznie mintha az egyik igazgató bízta volna meg vele, de ezt majd ráér később közölni vele.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Patric J. Morgan Kedd Május 13, 2014 9:53 pm

    *Érdeklődve hallgatja a férfi szavait, a lidércvadász szónál viszont szusszant egyet. Nem teljesen biztos benne, hogy bele akar keveredni egy ilyen ügybe, de... mindegy. ezért biztosan felárat számít, ha emiatt valamilyen módon részese lesz annak a háborúnak, majd kihátrál belőle... Mindenesetre ez eléggé felnyomta a költségeket. Amikor meghallja a fizetés összegét, felvonja a szemöldökét. Nos... igen, innentől teljesen biztos benne, hogy elvállalja a munkát. Hat számjegy... ha a legkevesebbel számol, százezer fonttal, akkor is le tudja zárni az adósságát, és még marad is plusz pénz, amiből be tudja fizetni a következő év tandíját, és talán még egyéb dolgokra is marad.* - Nem tudom, honnan tud az adósságomról, de nem is számít. Tudnia kell, hogy nagyon nagy kockázatot vállalok azzal, hogy egy ilyen kaliberű személyt iktatok ki... Hallottam már róla, állítólag a Lidércvadász egyik legfontosabb embere volt, és biztos vagyok benne, hogy rengetegen lennének, hogy megbosszulják. Épp ezért a megadott összeg mellett bele kell egyeznie, hogy nem fogom magamra vállalni a felelősséget, tisztán és világosan közölni fogom bárkivel, hogy felbéreltek, nekem mindegy volt, hogy él vagy hal, és ha elkerülhetetlen, ki fogom adni a felbérlőmet is *közli hidegvérrel. Kell a pénz, persze, viszont nem kell a nyakára egy háború. Azt nem vállalja el. Bőven elég baja van emellett is.* - Ha ezzel a feltétellel nem akar felbérelni, meg tudom érteni, másképp viszont nem vállalom el a munkát.
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Május 13, 2014 10:04 pm

    * Hallgatja a fiú válaszát és azzal, hogy milyen feltétellel egyezik bele.* - Értettem, viszont a felbérlő nem én vagyok én csak továbbítom az üzenetet és az összeget a felbérlő ugyanis Sammael Crow igazgató. * Közli úgyszintén hidegvérrel a másikkal.* Valamint teljesen megértem ha nem akar belefolyni a háborúba és bármilyen kellemetlenség érné emiatt további 100 000 font éri a markát a kellemetlenségekért. * teszi hozzá a férfi és egy újabb inspiráló összeget ajánl fel. Még szerencse, hogy az évek alatt Kaeldiréktől kapott összeg a bankszámláján amit a mai nap folyamán megfosztott minden pénzétől, még mielőtt más tenné meg, elérte a milliárdos font összeget. Szóval ilyen száz ezrekkel való dobálózás meg se árt neki. Mert semmiség ahhoz képest amije van. * Emellett pedig garantálom, hogy akár lesz akár nem lesz háború ön épp bőrrel megússza az egészet. Valamint, ha tényleg sikerül elvégeznie a feladatot, ráveszem az igazgatót, hogy az itt töltött iskola évei fizetve legyenek előre. * közli a további tényeket továbbra is teljesen hidegvérrel. * Cserébe az az egyetlen egy kérésem, hogy úgy intézze ezt az egészet, mintha az igazgató bérelte volna fel magát. Megfelel így? * kérdezi meg és reméli, hogy a fiú beleegyezik a feltételekbe.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Patric J. Morgan Kedd Május 13, 2014 10:21 pm

    - Akkor miért nem ő keresett meg? *vonja fel a szemöldökét. Nem teljesen érti a helyzetet, és némileg gyanús is neki, mert azért általában a bérlői személyesen szoktak beszélni vele, ráadásul nem olyannak ismeri Crow-t, aki bérgyilkost bérelne valaki ellen, valahogyan nem illik hozzá. A továbbiakat némán hallgatja, végül azonban ismét megrázza a fejét.* - Mielőtt megegyezésre jutunk, beszélje meg az igazgató úrral a feltételemet. Nem aggódok annyira a háború miatt, sokkal nagyobb bajunk is lesz, mint a lidérc-angyal harcok, amiatt pedig végképp nem, hogy engem el tudnának tenni láb alól, egész egyszerűen csak kényelmi szempontból nem mindegy. A fizetés rendben van, de ragaszkodok hozzá, hogy Crow professzor személyesen beleegyezzen a feltételembe. Gondolom ő sem kívánja feltétlenül újra kirobbantani a háborút, amennyiben nem muszáj. Nagyon sok veszteség érte őt is, meg sokakat, és ha kiderülne, hogy ő bérelt fel egy gyilkost Kaeldir ellen... talán érti *von vállat. Ő egy profi bérgyilkos, és mindig tisztán dolgozik, mérlegelve a következményeket. Persze ez nem jelenti feltétlenül, hogy elutasítja a munkát, de hát... Közben elkezd formálódni benne egy másik gondolat is, de azt nem fogja megosztani Thomasszal, mert ha az nem tisztességesen játszik, ő miért tegye? Ettől függetlenül érdeklődve várja, mit fog mondani a férfi.* - Természetesen meggyőzhető vagyok *jegyzi még meg, mintegy mellékesen, amit lehet pénzre vagy érvekre is érteni.*

    Ajánlott tartalom


    Edzőterem     - Page 7 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 7:49 pm