Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+23
Hunter Quinn
Ezio Nazzaro
Alexander S. Price
Nathaniel J. Price
Amanda Helgesen
Henrik Dahl
Maddox Rivery
Simone Bellerose
Elizabeth Cobb
Bianca D. McCarthy
Adrian R. Walker
Esteron Baltazaar
Giselle Céline Marceau
Nicole Brise
Christopher Acerlot
Matthew Chancellor
Felion
Horváth Réka
Lora Verhoeven
Fredrik Laine
Emily Crawford
Maureen Caiside
Arleena Queen
27 posters

    Edzőterem

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szer. Május 22, 2013 10:45 pm

    - Igen, osztálytársak voltunk akkor, most meg háztársak Ráadásul ő az Erethon őrzője, szóval mi nem olyan könnyen távolodunk el egymástól. Csak a húga miatt kell neki segítenem, mert egyre több dolgot akar végignézni a szigeten, attól fél, hogy a húga elrablója ideküld valakit kémkedni utánunk és bevallom én is félek tőle. Attól félünk, hogy valakit akit itt szeretünk elrabol vagy valami, csak azért, hogy megakadályozzon bennünket és ezért azon dolgozunk, hogy lehetőleg minden területet az ellenőrzésünk alatt tartsunk nyárig. Már ahova diákként feltűnés nélkül eljuthatunk. * közben csak oldalra lépek, hogy kikerüljem és megfogom a kezét és visszafordítva őt a másik kezét is megfogom, megfordítom és magamhoz szorítom.* - Na hogyan tovább? * kérdem meg aztán folytatom a válaszolgatást.* - A fogadott húgom Elizabeth Quenell. Itt lakik a városban még a táncsuliban ismertem meg és azóta jóba lettünk annyira, hogy tesóknak fogadtuk egymást. * Aztán ha sikerült kiszabadulnia akkor várom a következő támadást én most csak védekezem. Majd ha kifogyott az ötletekből akkor támadok.* - Nem tudom, eléggé nagy a sziget és sok szép hely van és sok olyan hely ahol még én se jártam. De esetleg ahol még nem jártam de állítólag nagyon szép az a holdfényszirt Ha gondolod elmehetnénk megnézni. Mit szólsz hozzá? * kérdem meg és aztán végül válaszolok arra a kérdésre is amire eddig nem akaróztam.* - Igen neked bajod, Dontos bármire képes, hogy megállítson minket Sayonnal és ahhoz te túlságosan fontos vagy nekem ahhoz, hogy bármit is tegyen veled. Féltelek tőle, mert ő aztán tényleg bármire képes azért, hogy most megállítson, tudja, hogy nincs esélye ellenünk és félek, hogy ezért képes lenne tenni valamit a szeretteinkkel és ő azért több rosszat tud okozni mint egy letört köröm. * Aztán megunva a sikertelen támadásokat most én támadok. Ráfogok a vállaira és belépek mögé, így elviekben elveszti az egyensúlyát és egyenesen a földre esik követem a testét kezeimmel rendesen átfogok a vállaira és a földre szorítom, majd elkezdek számolni.* - Egy... Kettő... >
    // Fagy //
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Vas. Május 26, 2013 8:47 pm

    - ja értem.. ha gondolod szívesen segítek ne aggódj úgysem tudna bántani és különben is. Minél többen vigyázunk egymásra annál jobban erősebbek vagytok, hidd el. Én is szét nézhetek tudod a lányok a kalandot szeretik.*Mondom Esteronnak és adok egy puszit az arcára és tényleg nem kell félteni . Végül is tanult pár fogást és természetesen mindennél jobban szeretné a húgát is megvédeni és nem csak őt.. nem csoda ő is a legjobbak közé tartozna és reméli így lesz.* - Ha gondolod mutathatok majd néhány helyet vagyis tudok egyet ahova feltűnés nélkül lejuthatunk felnőtt nélkül.*Ajánlom fel, de igazából Esteron addig örül neki amíg nem tud pár dologról. Igen többek között ez is közre játszik, de hát nem tehetek róla. Miről is beszélek? Arról a helyről amit tudok. Aztán rá kérdezek ki az a fogadott húga és bólogatok és hümmögök.* -Kitalálom egy baj keverő kislány közben tanul is és nem találja a helyét.. *Gondolkozok el több dolgon is és közben elkezdtünk bírkózni is természetesen. * - Nem a szép helyeken jártam szóval nyugodtan mehetünk örülnék neki ha sétálnánk, de mint mondtam tudok mutatni olyan helyet ahol jártam és kém helynek is tökéletes. Kutakodni. Ne aggódj mint mondtam nem lesz bajom. Rossz fiúkat kikerülöm nyugodj meg. *Magyarázom és igyekszem a földre teríteni Esteront. ha össze jön szóval igen bár a srácot kigáncsolom így talán összejön.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Május 26, 2013 9:45 pm

    * Végül nagy nehezen bele egyezek abba, hogy segítsen de csak nagyon nehezen. A puszit miután kaptam viszonzom neki. Arra meg hogy mutat pár helyet csak bólintok erre majd később visszatérünk. Most nem akarok többet hallani róla, de ezt nem akarom a továbbiakban folytatni. Szóval, nem mondok rá semmit csak beleegyezem. Aztán végül sikerül ledöntenem a földre és bár ha eljutottam volna a háromig puszit adtam volna a homlokára, de mivel egy vízsugár fellök majdnem a plafonig ezért ez elmarad, de még mielőtt földet érnék azelőtt kinyitom a szárnyam, hogy ne essek teljesen vissza aztán szép lassan leereszkedem a talajra.* - Erre most nem számítottam. * Mondom mosolyogva aztán mással próbálkozom mögéje kerülök, lefogom és utána a feje mellé viszem a fejem. Jól esik a közelsége és megnyugtat az, hogy itt van velem és mellettem áll a dolgokban. Aztán egy puszit adok az arcára, majd szép lassan egyre lejjebb megyek és tovább puszilgatom egészen a nyaka aljáig. Aztán sóhajtok egyet és elengedem Biancát. Nem folytatom tovább. Nem tudom mi van velem.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Vas. Május 26, 2013 10:01 pm

    *Adtam neki ugye egy puszit és folytatjuk tovább a bírkózást. Nem számított arra, hogy használom a képességemet és fellöki őt és természetesen megfordulok és angyalian pislogok rá. Mi lenne ha nem lenne itt, de legalább elérte azt, hogy megbízzak benne. Én idő közben szintén felrepülök így nem tud mögém jönni szóval angyalian pislogok rá.* -Ne felejtsd el.. Vannak meglepetéseim amikre még te sem számolhatsz.*Mondom aztán leszállok a földre és visszahúzom a szárnyamat majd újra próbálkozik. Biztosan ezt szeretnénk csinálni? Teszem fel magamban a kérdést aztán tovább gondolkozva kicsit közelebb kerülünk egymáshoz. Izzik a levegő és most kéne megmozdulnom, de egyszerűen érzem azt, hogy libabőrös lettem amikor hozzám ért.* - Hé..*Fogom meg a karját és természetesen odalépek hozzá és megcsókolom. Az ösztönök. Közben kigáncsolom, hogy a földre kerüljön majd angyalian rápislogok. Kicsit gonosz vagyok, de ez van.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Május 26, 2013 10:20 pm

    - Nem fogom elfelejteni. * mondom neki mosolyogva. Aztán a következő próbálkozás már sikerrel jár és véghez is viszem amit akartam. Azonban a csókon teljesen meglepődök. Nem számítottam rá, hogy megcsókol, de viszonzom, aztán a végén halkan megszólalok.* - Szerintem ezt az edzést most abba kéne hagynunk. Nem gondolod? * kérdem meg tőle halkan a szemeibe nézve és várnám a választ, de helyette csak elgáncsolnak és a földre kerülök.* - Ez nem fer ugye tudod? * kérdem meg tőle, aztán feltápászkodok és visszaveszem a felsőmet, valamint összepakolok.* - Amúgy egyenlőre ezt most feladom. De majd legközelebb végig küzdök.* Mondom mosolyogva.* - Jösz? Meghívlak egy vacsorára a diákkonyhába. Atanast megkértem, dobjon nekem össze valamit két főre. * mondom aztán megvárom, hogy mi lesz a válasza a meghívásra.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Vas. Május 26, 2013 10:44 pm

    *Mi történik körülöttünk? Nem tudjuk még, de igazából mondjuk azt, hogy furcsa érzések vannak bennem. Rose még természetesen nem pasizott be,de majd neki kerítek majd egyet.* - Szerintem is..*Jegyzem meg és kicsit libabőrös vagyok, de nem hagyom, hogy el távolodjon. inkább a közelébe maradok. Elgáncsolom és csak állok és csípőre teszem a kezemet szóval angyalian pislogok rá.* - Tudom, de szeretek visszavágni.* -Akkor vehetjük annak, hogy én nyertem.*Nyelvet öltök és bólogatok, hogy szívesen elfogadok ételt úgyhogy el is indulunk a konyhára. Nem is tudom az érzéseim megint kavarognak, de azt hiszem ma sem fogok tudni aludni.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 11, 2013 7:48 pm

    *Mai nap egyszerűen fantasztikus volt. Valahogy könnyedén kelt fel a rémálmoktól eltekintően és remélvén nem ébresztette fel a sikolyával Faith-t. Persze mert megint rosszat álmodott. Igazság szerint csak ugyan azt álmodja két napja és nem egyáltalán nem tud mit kezdeni vele. Viszont ez a jó kedvét nem fogja elhagyni, mert örül annak, hogy megtanul Hárfázni. Legalább is megtanítják. Szóval ma a szobájában van és jelenleg éppen a számítógépén játszik. Szóval most el van és természetesen nem unatkozik. Már csak egy szint kell, hogy feljebb jusson és ennek örülni tud szóval mellette még a jó zene is megy. Kicsit leállítja a játékot majd úgy dönt, hogy mást is csinálna most. Mivel más dolga nincsen így az edzőterem felé halad és kicsit táncol szóval viszi a laptopját is amin rajta vannak a zenék. Szóva ma egyszerű fehér nadrág és hozzá egy rózsaszín felső ami jó a kis edzéshéze és egy fekete cipő. Szóval felnyitja a laptopot és az első dalt elindítja amit meglát és neki áll arra kicsit táncolni valami hasonló koreográfiát mint a videóban. Igen eléggé ügyes a lány nem hiába jó tanára volt.*
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Simone Bellerose Pént. Okt. 11, 2013 8:48 pm

    *Egy fekete edzőgatyában, egy zöld trikóban és egy fekete edzőcipőben toppan be az Edzőterem ajtaján, majd megpillantva Lizziet elvigyorodik.* - Szia! *Mosolyog a lányra és odaszökdécsel mellé, bár előtte még lerakja valahová az üveg vizét. Amúgy kivételes alkalmak egyike, hogy a lány nem hozta a kameráját magával.* - Mi a helyzet? *Érdeklődik, természetesen csak éppen akkor zavarva, amikor nem táncol. Hogy Sim mit tervez? Őszintén szólva még maga sem tudja, mert csak úgy érezte, hogy mozognia kell, de hogy mit azt még nem sikerült eldöntenie.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 11, 2013 9:01 pm

    *A lány folyton folyvást pörög, de ugye nem látszik rajta a boldogság mert nincs így rejti el és természetesen felsóhajt szóval mindenképpen fogja magát és neki áll edzeni a zenére. Amikor éppen szaltót csinál Simonet veszi észre és angyalian vigyorog.* - Szia! Látom ismét összefutottunk! Ezt sosem fogjuk megunni!*Neveti el magát majd a spárgából felegyenesedik és a lánnyal szemben áll.* - Ahogy látom nem csak én csinálok edzést bár ez nekem nem edzés inkább a hobbim az edzés az amit Patriccel szoktam csinálni.*Neveti el magát és felsóhajt.* - Látom nincs nálad a kamerád, hogyhogy? A blogvezető lányka most nem készít riportot?*Lép oda és böki oldalba a lány. Igen valóban kedveli Simet és látszik is rajta. Örül a találkozásnak, hogy megint együtt tölthetnek egy kis időt.*
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Simone Bellerose Pént. Okt. 11, 2013 9:30 pm

    - Nem hát. *Nevet a lány és igazából csak ámuldozva figyeli Lizziet. Ő sosem tudott spárgázni, pedig mennyire meg akarta mindig is tanulni! Na mindegy, ez kimaradt az életéből. Pont úy, ahogy a gimnasztika és a torna.* - Nem hát! Mit szoktatok edzeni? *Nevet a lány, majd a következő megjegyzésre és kinyújtja a nyelvét.* - Nyö-nyö-nyö, már készítettem mára riportokat. *Böködi vissza Lizziet, ő is bírja a lányt, tényleg nagyon aranyosnak találja. Őszintén szólva szívesen elfogadná a húgának, valahogyan olyan imádni való.*
    //Fagy//
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Csüt. Okt. 17, 2013 7:25 pm

    *Tovább edz a leányzó és persze, hogy nyaggatja Simit. Hiszen kíváncsi azért, hogy mit csinált a lány. Elmosolyodik és sokat gyakorolta a spárgát mióta Michaelnél lakik, de már lakhatna újra ott hiányzik neki az édesapja szóval na.* -Patric edzés terve igazából felcsigázott már az, hogy démonkákra vadásszak, de hát majd ha minden le lesz nyugodva. Szóval fogalmazok pontosan: Mindenfélét, bár leginkább azt hiszem a fegyverhasználatra szoktunk rámenni..*~Persze ha rámennek, mert ezt az usert nem tudja pontosan nem beszélte meg Pat userével, szóval csak találomra felel.* - Egyébként meg Patric az egyik legerősebb akitől tudok tanulni és legalább tudunk egy kis időt lenni.*Mindig is imádta Patricet mintha saját bátyja lenne akit birtokol és nem akar elveszíteni. Persze mindig is ragaszkodott hozzá és persze nem egyáltalán nem tudná mi lenne ha újra elveszítené. Persze ettől függetlenül ha valami rosszat csinál akkor őt fogja leszúrni és örömmel vállalja. Már igazából van is egy rosszasága hiszen amit kifundált az eléggé észvesztő ötlet.* - Értem akkor gondolom lealázhatlak…*Jegyzi meg a lány és lebirkózza a másikat. Sokat gyakorolja és tanul is mellette szóval nem hülye a lány.* - Te kérdezhetek valamit?*Muszáj érdeklődnie a többit majd Pattel beszéli meg.* - Lehet hülyének fogsz tartani, de lidércek nem tudnak gyógyítani ugye?*Kérdezi meg a lánytól és össze ráncolja a homlokát és lebirkózza.*
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Simone Bellerose Csüt. Okt. 17, 2013 7:42 pm

    - Démon vadászat? Az jó lehet. *Csillan fel a lány szeme, de elveti az erőszakot, mármint a vadászatot. A csillanás inkább az edzésre irányul, biztosan érdekes lehet. Őszintén szólva szívesen levideózná és közzé tenné, de ehhez ugye kéne annak a bizonyos Patnek is az engedélye.* - Miért, ki ő? *Érdeklődik, ha már kamerát nem hozott legalább írni tudjon majd valamit a blogjába, mivel a mai nem nagyon volt mozgalmas, így nehézkesen tudna mit mesélni a kedves követőinek, viszont azt mégsem hagyhatja ki, hogy megossza velük a napjait! Mikor a lány letámadja, őszintén szólva meglepődik, nem is annyira azon, hogy letámadja, hanem annál inkább azon, hogy milyen erős ilyen fiatal létére.* - Hééé... *Ellenkezik és erő és technikai tudás híján Sim részéről valószínűleg a másik fog nyerni. A sportok sosem voltak az erősségei, leszámítva a futást, meg néha szokott fekvőzni, de amúgy nem épp a legjobb a kondija.* - Mondja. *Préseli ki a választ két védekezés között, majd végül is megadja magát, a lány nyert...* - Nem éppen, ha csak nem rendelkeznek olyan különleges képességekkel, de amúgy nem. *Feleli a lány és szusszan egyet.* - Oké, nyertél. *Jelenti ki, de rögtön folytatja.* - De csak mert hagytam. *Kacsint a másikra nevetve.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Csüt. Okt. 17, 2013 8:14 pm

    - Hát akik apámat fogva tartják bosszúállás.. Na jó tudom nem kéne bosszút állni, de érdekelni kezdet na. Szóval most azt hiszem jelenleg ez érdekel, de majd meglátjuk.*Aztán elmosolyodik a kérdésre.* - Egy olyan srác akit nehezen lehet ki ismerni és ezen kívül imádom. Mintha a bátyám lenne és igazából olyan is feltekintek rá és a példaképem. Tudod valami jó dolog is történt azzal kapcsolatban, hogy Michaelhez kerültem.*Mondja Simonenak és ebben teljesen igaza van, hogy milyen a srác.* - Amúgy nagyon sokat köszönhetek neki is, nem tudom mit mondjak róla. Sylorinás a srác szőkés-barna hajú és démon-vámpír szerintem láthattad az órákon.. bár nem tudhatom miket csináltok. Bár Jesmon megengedte, hogy benézhetek egy-egy órára néha.*vigyorodik el Simnek aztán lebirkózza és beszélgetnek amúgy meg, amikor kimondja, hogy nyert leszáll a lányról és tovább ül.* - Ne haragudj csak sokat gyakorlok muszáj.. Tudod sokáig nem voltam ilyen más családoknál laktam és nem kaptam ilyen jellegű dolgokat. Szóval tényleg örülhetek annak, hogy szerencsés lehetek.* - Ahha.. könnyű szerrel leszereltelek.*Nyelvet ölt. Aztán hallgatja a lányt és sóhajt.* - Nincs ilyen képességem.. jövendölésről tudok hiszen látó vagyok, de nem vagyok hülye gyógyításra csak az angyalok képesek..*Képesség nélkül és gondolkodik el és igen tovább tart a gondolkodása. Nem tehet róla.* - Ne haragudj, csak úgy tudom, hogy fél-lidérc vagyok, de sokáig rejtegettek vagy nem is tudom hogyan fejezzem ki. Múlt héten érkezett még egy lány Fait és a kezemet láttam, hogy fénylett csak nem hoztam fel senkinek így is eléggé fura álmaim vannak, de hát nem tudom.*Gondolkozik tovább és igen ilyenkor sokat beszél.*
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Simone Bellerose Csüt. Okt. 17, 2013 8:40 pm

    - A démonok elfogták apádat? *Döbben le a lány. Őszintén szólva ez neki olyan elképzelhetetlen, de igen, ő egy szinte tökéletes családból jön, ahol mindene megvolt, megvan és meg is lesz. Tehát részéről ez egy picit elképzelhetetlen, már csak az el rablós rész is.* - Hmm, nem ismerős, de lehet találkoztam már vele. Meg a leírásod alapján kedvesnek tűnik. *Kuncog a lány, ő személy szerint mindig is szeretett volna egy bátyust, míg mindenki más egy aranyos kistestvért szeretett volna, addig Sim inkább egy nagy testvért szeretett volna, persze azt nem lehet csak úgy előteremteni a semmiből. Pedig Sim mennyire örült volna neki kiskorában!* - Nem gond, jó ha ismersz ilyeneket. *Mosolyog a másikra, majd a másik családos részre rákérdez, ez akkor is furcsa neki.* - Más családoknál? Mármint nevelőszülőknél? Árva voltál? *Persze igyekszik ezt minél kedvesebben kérdezni, puszta érdeklődés, nem teheróla, neki ilyen teljes mértékben elképzelhetetlen. Nem apuci pici lánya, de azért függ a szüleitől és nem is akarná őket soha elveszteni. Csak nyelvet ölt a másikra a lebirkózós résznél, aztán hallgatja tovább.* - Értem, nekem is van, bár kicsit furcsa, de van. Mintha különleges képességem lenne arra, hogy különféle tudásanyagokat megtalálja. Nem tudom képességnek számít-e, de ez mindig is bennem volt és nem láttam mást, aki ehhez értene. *Magyaráz a lány egy picit magáról, igazából sokszor vette ennek hasznát, már csak azért is, mert ilyen jellegű az ő álom munkája is, így a hobbijaihoz jól jön.* - Fénylett? Ezt, hogy érted? *Hitetlenkedik és értetlenkedik egyszerre. Oké, hogy a varázsvilágban nőtt fel - egy részt -, de ez már neki is sok.*

    //FAGY//
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 25, 2013 9:39 pm

    - Jaj ne már nem szeretném újra csinálni…*Újra és újra szinte egész este ezt csinálják. A lány úgy döntött tánc órákat vesz a Cameos sármos helyes fiújától aki nem hagyja, hogy a lány elpuhuljon. Elizabeth a földön ülve összefont karral néz a srácra.* – Ha továbbra is profi akarsz maradni akkor újra!*Jelenti ki majd odalép hozzá és felpattintja. A lány pedig sóhajt egyet majd a hajgumit kiszedi a hajából és leteszi a padra. A zene elindul és újra elkezd táncolni és persze nem kíméli a srácot sem. Ő meg csak elégedetten mosolyog. Aztán a fiú odalép a lányhoz aki meglepődik.* – A gerinced nem egyenes..*Minden apró hibáért szól, de erősen végig húzza a mutató ujját a gerinc vonalán. Egyébként Elizabethen, egy fekete halásznadrág, fekete cipő és egy rózsaszín pántos felső van. A lány belenéz Alex szemébe, de igyekszik inkább kiegyenesíteni a hátát.* - Oké még egy ilyen és vége..*Mondja a lány és amint elengedik csinálja tovább a mozdulatot aztán hirtelen egy hatalmas reccsenés.. és puff..* – jól vagy?*Kérdezi meg tőle oda lépve átkarolva, de a lány ellenkezik oda tud ő sétálni magától is ám a másik nem hagyja.* - Meg vagyok, de legközelebb ha azt mondom ne ne.. így is túl sokat táncolok tudom sok volt a kimaradás, de akkor is.*A srác rámosolyog a lányra majd oda adja a vizet neki.* – Fiatal létedre komolyan elég sok mindent tudsz.*Borzolja össze a haját mire a másik megCsikizi. Na igen aki ezt látná azt mondaná, hogy Elizabeth mit akarhat tőle, de ezt jobb ha senki nem tudja még.* - Na jó köszönöm, hogy segítesz.*Ad egy puszit az arcára a srácnak.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Okt. 25, 2013 9:55 pm

    * Esteron egy hosszadalmas nap után és egy Beliarral való beszélgetés után, most egy kis edzésre van szüksége ezért hát benyit az edzőterembe és amikor benyit egy tőr ugrik elő ruhaujjából amikor meglátja Lizziet amint puszit ad egy cameosos pasinak.* -KHMKHM. ELNÉZÉST HA ZAVAROK DE EZ EGY EDZŐTEREM. * mondja direkt hangosan kihangsúlyozva minden szót.* és most megkérem az úrfit, hogy távozzon. Lizzie te itt maradsz hugicám. Ezen kívül pedig megkérem az urat, hogy jelentkezzen Jesmon Helar professzor irodájába.köszönöm.* Azzal megvárja amíg a srác lelép és utána lekever egy testvéri pofont a kislánynak.* - Mégis mi volt ez? *kérdi meg utána*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 25, 2013 10:09 pm

    *Puszi után felpillant amikor meghallja az ismerős hangot és felvonja a szemöldökét.* - Igen tudjuk és éppen végeztünk drága bátyuska.*Sóhajt majd Alex nem fog menni Helarhoz, mert végül is Elizabethet csak táncolni tanítja szóval a lánynak meg kiment a bokája és csak a hülyéskedésért kapta a puszit.* - Amúgy sem tudnék mozogni.*Morog majd Alexre nézve elköszön tőle és belekortyol a vizébe. A pofon elől, meg igyekszik kitérni szóval nem biztos, hogy sikerült.* - Nyugi már.. Táncolni tanít, az előbb kiment a bokám és azért adtam neki puszit, mert segíteni akart.*Összefonja a karját és rápillant a srácra. Amúgy is este van meg Faithel is szeretne majd lenni viszont rápillant bátyusára.* - Ne aggódj már. Nem lenne semmi végül is mi történne. Csak felajánlotta, hogy segít megtanítani táncolni ha már a tánc suliba nem tudok kimenni. Az edzéshez ez is jó.*Mondja még mindig durcásan.* - A fegyvert megnézted?*Teszi fel a kérdést amit oda adott neki a múltkor. Végül is nem is a múltkor és nem is az igazi Esteronnak adta oda, de ezt ugye a másik nem tudja. Jó kis este lesz a lánynak.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Okt. 25, 2013 10:26 pm

    * Bár lizzinek sikerül kitérnie a pofon elől azért haragszik rá.* -Honnan tudod? Mi van ha csak a közeledbe akar férkőzni? * kérdi meg eléggé haragos hangon. Aztán ugye Lizzie megkérdi a kést és ledöbben.* - Én nem kértem el tőled a kést és nem vizsgáltam meg? Jesszus Lizzie te kinek adtad ki a tőröket? HA mennyire figyelsz te oda? MEg is ölhettek volna!!!! * ordítja már a végére és már zeng nem csak az edző terem de a rá nyíló folyosó is és nagyon dühös mert tudja, hogy ez nem Beliar terve volt mert arról elképzelhetően tudna. NAgy valószínűséggel.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 25, 2013 10:35 pm

    *A tőrök egyébként valahol az iskolában vannak szóval nincs pánik csak ugye eljátszotta a srác azaz Aysen Esteront. A lány felvonja a szemöldökét.* - Hé nyugi. Jó?*Mondja Esteronnak.* - Mert tudom. Részben bele is mentem különben is Alexander idióta, de nem kezdene ki velem. emlékszem az első találkozásunkra, de ettől függően meg lehet benne bízni és különben sem beszélgetünk olyan dolgokról amik fontosak. higgadj le.*Mondja Alex miatt, de ez most nem érti. Csak a fejét csóválja értetlenül.* - Inkább ülj le. Amúgy meg neked adtam oda. Még a hétvégén. Csak annyira, hogy nézd meg mert mintha valam i baj lett volna..*Mondja tanácstalanul és kicsit meg van azért ijedve Esteron miatt. Zajlanak az események amúgy is szóval Faith, akkor most igyekszik mindenkinek megfelelni és alkalmazkodni és most ez.* - Beléd meg mi a fene ütött.. megrémisztesz.*néz a srácra majd le is esik ugye a víz, de időben elkapja.* - Tudom mit csinálok, de ha nem te voltál akkor ki?*Vonja fel a szemöldökét, de már nem tudja mi történik. A purgatóriumos látomása szóval ja.. meg Reedel is beszélget, de nem érti mi van.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Okt. 25, 2013 10:46 pm

    * - Nem nyugszom meg. Tudod te is, hogy veszélyben vagy nem? Akkor meg nem kéne ilyeneket csinálni igazam van? * kérdezi továbbra is. Amikor pedig lizzie azt mondja, hogy neki adta oda a fejét csóválja, hogy neki biztos nem, aztán amikor lizzienek is leesik, hogy nem neki adta oda sóhajt egyet.* - Aysenről halllottál már? * kérdi meg. Igen nem tudja mennyi lett elárulva a csajnak ezért inkább megkérdezi és csak utána folytatja tovább a sztorit ha a lány igennel válaszol.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 25, 2013 11:07 pm

    *Amikor Esteron beszélni kezd felsóhajt. Tudja jól mi van, de ettől függően azért na.* - Jó, de akkor is nyugi. Különben sem kell aggódni Alex ártalmatlan és hallottam már a névről főleg a látomásomból, de nem szeretnék többet tudni szóval váltsunk témát rendben?*Sóhajt szusszantva, mert nem igazán szeretne erről beszélni hiszen két naponta sikoltásokat csinál éjszaka mert nem tudja el felejteni a lefejezett srácot és az alak ördögi kis vigyorát. Mindenesetre tudja jól mivel áll szemben.* - Na jó majd holnap megkeressük a fegyvert. Mit keresel itt?*Érdeklődik majd ha lenyugodtak a kedélyek ugye igyekszik ő is. Meg megnézi közben a bokáját ami fáj, de nem annyira már.* - Amúgy fura vagy mostanában…*Jegyzi meg hiszen ha találkoznak tényleg érzi a srácon attól függően, hogy ő vele valami van, de ezen kívül a sráccal is.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Okt. 25, 2013 11:15 pm

    - Nos őneki adtad oda a tőröket. * mondja, aztán végül ennyibe hagyja.* - Elnézést az idegességemért de elrabolták a barátnőmet és eléggé ki vagyok borulva. És a dühömet akartam kiütlegelni. Ennyi az egész nagyon szar érzés ez az egész, de nem tudok mit csinálni. MErt téged kéne odaadnom cserébe. Szóval nem tudom mit csináljak, hogy minden jól menjen.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 25, 2013 11:34 pm

    *Figyel a srácra és pislog nagyokat, de nem tudja értelmezni a sorokat. Sóhajt.. Egyet.* - Jó emberen vezetted le a feszültséget.*Mondja kicsit sértődve és igen valóban megsértődött rá egy picit.* - Ne csináld meg ilyen egyszerű.  Beliar szerinted vissza adná a barátnődet, ha bele is mennék a dologba? De tudod, nem mennék bele különben is agyon vágnának ezért.  Viszont amit tudok Beliarról: Kiszámíthatatlan, de egyet akar engem amiért megszöktem és addig nem nyugszik amíg meg nem kaparint  Viszont barátnődet nem kapnád vissza. Megölné.. oda adná a többi démonnak, hogy vagdalja fel. Ilyenek. Az érzéseinkkel játszanak.. ezért tudom azt, hogy mit miért csinálok Esteron és kiben bízok meg és kiben nem. Kinek mondok el dolgokat és kinek nem.*Néz immáron komolyan a fiúra mielőtt Pathez rohanna, mert amit látott az semmi.* - Hidd el, eléggé erős vagyok és valóban úgy tudnak megtörni ahogy átvernek. Viszont ahogy látom így is a közelembe tudnak férkőzni.. lenne vége ennek az egésznek.*Sóhajt.* - Na jó kéne enni valamit diákkonyhára elmegyünk?*Teszi fel a kérdését majd ha benne van a másik akkor ugye elindulnak.* - Egyébként meg nem kell bemutatni a másik felet sem napok óta álmodom róla, nem tudom elfelejteni az ördögi vigyorát. Hidd el, de nem szeretnék többet tudni róla. Nem egyenlőre legyen az, hogy apa kiszabadul Faith biztonságban van és minden rendben lesz. Ebben bízom jelenleg.*Mondja a srácnak és elég határozott a lány, de viszont egyet tud, hogy megkérné Patet , ha vége ennek az egésznek, hogy mutassa meg hogyan kell démonokra vadászni. Ez most egy kicsit érdekli az angyalt.*

    //Fagy//
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Nov. 11, 2013 7:34 pm

    - Bocsánat nem akartam rajtad levezetni. De már visszaadta a barátnőmet és eszem ágában sincs átadni téged neki. Hülye azért nem vagyok. * közben végighallgatja húgát. Aztán bólint amikor az elhívja a konyhára, hogy egyenek.* - Igen legalább apudat ki tudjuk menteni és úgy néz ki jól alakulnak a dolgok csak meg tudjunk védeni téged Aysentől és Beliartól egyszerre. Mert ha kiszabadul apud akkor nagyon dühös lesz és így is már szövetkeztek Aysennel nem kéne, ha egyszerre támadnának. Nem lenne jó vége. Ezt te is tudod. Csak biztonságban akarlak tudni téged. Ennyi. * mondja és sóhajt egyet. Igen mostanság nagyon ki van merülve és már kezd átlendülni a ló túloldalára és kezd felpörögni. Ami nem túl jó egyesekre nézre és nagyon-nagyon nem lesz jó vége ennek.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Hétf. Nov. 11, 2013 8:13 pm

    *Mint mindig tudja jól azt, hogy mi van és nem egyáltalán nem hülye. Egyébként meg megfordult a fejében az, hogy elmegy ő maga és felajánlkozna, mert nem akarja, hogy a szeretteit elveszítse.* - Nem gond és azért valahol vagy.*Céloz a hülyére és tart attól, hogy kap egy tarkón vágást szóval direkt úgy van, hogy kitérjen.* - Az jó lenne, de most már nem érdekel semmi . Beliarral megismerkednék és kikaparnám a szemét bár az a baj ismerem személyesen, de most már tudom róla, hogy ki, de ezt az Aysenes ügyet hagyjuk.*Mondja Esteronnak és igazából tényleg nem akarja nagy dobra verni a látomását. Jesmonnak és Patricnek meg Kamennek is. Azért persze szeretné, hogy minden rendben lenne most már. Minden normális lenne.* - Tudod a látomásomból ismerem a férfit. Őt látom két napja és minden egyes nap mióta megjelent a látomásom. Nem tudom ki ez miért.. nem érdekel van valami amit Patric szeretne majd közölni valamit nem szeretnék előbb tudni a dolgokról. Esteron így is gondolkodok azon, hogy megkönyíteném Beliar helyzetét. Féltelek téged is és a barátnőd is bajba került.. nem nem hagyhatom azt sem, hogy még valaki megsérüljön így is meghalt miattam a barátnőm. Próbál megtörni, de gyenge vagyok.. elég gyenge vagyok.*Sóhajt és igen tudja jól, hogy kapni fog ezekért, de tényleg aggódik azért, hogy miatta bajba kerül mindenki és úgy érzi, hogy cselekednie kell.*

    Ajánlott tartalom


    Edzőterem     - Page 5 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 5:42 am