Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

3 posters

    Edzőterem

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Edzőterem Empty Edzőterem

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Jan. 03, 2012 7:44 pm

    Qarin edzőterme lényegében olyan, mint egy hatalmas tornaterem, mindennel, amire szükség lehet. Vannak itt különféle méretű szekrények, zsámolyok, padok, különféle labdák, bordásfal, ritmikus gimnasztikához, talaj- és szertornához használható holmik, és minden más. Persze egy rakat extra is, így például bokszzsák, kondigépek és bármi más, ami nekünk nem jutott eszünkbe. A hely kinézetre is testnevelésteremre hajaz, fehér falakkal és zöld műanyagpadlóval. Tegyük hozzá, hogy egy hatalmas hifirendszer is kiszolgálja az idelátogatót.

    Írta: Sammael Crow
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Szer. Júl. 04, 2012 6:05 pm

    *A qarini sportpálya edzőterméből üvöltő [You must be registered and logged in to see this link.] szűrődik, ha pedig valaki belép, azonnal megláthatja, mégis mi szükség van rá: a terem közepén éppen egy alacsony, fekete hajú lány edz. Az öltözést nem vitte túlzásba: csak egy szürke térdnadrág és egy sötétszürke, köldökig érő edzőfelső van rajta, meg egy fekete-fehér csíkos csuklószorító a jobbján. Nem sokkal arrébb az egyik gerendán ugyan ez a lány, hét évvel fiatalabb kiadásban, teljesen ugyan ilyen felszerelésben, ugyanúgy összekötött hajjal. Ő éppen kézen áll - igen, a gerendán -, míg idősebb verziója egy kicsit még nézi maga előtt a pályát, aztán vesz egy mély levegőt, nekifut, és a tőle megszokott kirobbanó energiával végrehajt egy gyönyörű gyakorlatot: öt cigánykereket csinál előrefelé haladva, tökéletesen egybekötve, keresztben végigszelve a pályát, a végére beiktatva egy szaltót. A gond csak az, hogy nem tud megállni, hanem a földön még elgurul egy előre bukfencbe. Dühösen szusszant egyet, majd feltápászkodik, kicsit megmozgatja a nyakát, majd elsétál az ugróasztalig. Felmászik rá, majd kényelmesen, lazán ugrálni kezd, miközben fiatalabb verziója egyre bonyolultabb gyakorlatokat hajt végre a gerendán. A sporttornász múlt... Még nincs is túl messze a háta mögött, elvégre tavalyelőtt ilyenkor még világbajnokságra ment. Szóval lazán ugrál, háttal a bejáratnak, gyerek önmagát figyelve.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 04, 2012 6:34 pm

    -Keressüüük meg Kameeent! Légyszí légyszí légyszí!!! – Hogy randalírozzatok az iskolában és ez által mi szívjuk meg büntetéssel? Ki van zárva. Megkeressük Lacet vagy Alexet. Úgy is akartam beszélni a két lököttel. -De.. de nem akarom Lacet és azt az angyaaalt! Olyan agya van, mint egy gumicsirkének… Kééééééééééééééérrlek! – Jó. Később megkereshetjük őket, de most már maradj csendben.*Szól nyugisan fiatal énjére és megvakarja a tarkóját, hogy mennyi baj van egy gyerekkel.*-Nem igaz. Soha nem az van, amit akarok. Én aranyos és cuki vagyok, még sem kapok meg semmit. Gonosz vagy te te puffancs. – Puffancs az agyad helye. Na, gyere, megnézzük, hogy itt vannak e.*Rúg a kicsi énje a nagyobbik bokájába, amire csak pislog mivel meg sem érezte. Ahogy elindul az edzőterembe zenére lesz figyelmes. Jó félére. Az ajtó fél fának neki dől és összefonja a karját maga előtt és csóválja a fejét. Hátra pislant gyerek énjére, aki összefont karral leült a földre és durcásan néz a nagy énjére.* - Sajnálom. Ez most fontosabb. Este láthatod őt.*Mondja kiengesztelve, de a srác csak prüszköl és puffog. A nagy elindul a hangforrás felé és figyelvén Jessicát. A kicsi énje nagy nehezen feltápászkodik és morcosan nézve a nagyra leáll az edzőteremnek majdnem a közepén.* - Mindig így kell találkoznunk? Rég láttalak csajszi. Meg rég is beszéltünk. -Őőő.. nem az a tetves angyal! – Nem beszélünk így egy felnőttel.*Szól rá kicsi énjére.. majd oda egy a lányhoz és megöleli és nézi őt.* - Kerestelek én, de el voltál tűnve. Mondd jól vagy?*Kérdezi, meg majd szimatolni kezd az orrával, amikor barackot ad a lánynak. Rá néz kicsi Jessre vissza a nagyra. Felvonja a szemöldökét és összefonja a karját. A kicsi énjével most nem igazán foglalkozik és természetesen a jobb lábával, a lábával dobol.* - Ő ember. Te meg angyal. Jessica Lord mi az úristen történt veled? Megáldott a jó isten vagy mi?*Kérdezi, meg és nem érti most mi történt.* - Patrictől is kérdeztem merre vagy én meg beszélni szerettem volna veled régebben. Amikor el voltál tűnve.*Mondja aggódva és tényleg félti és nem érti a helyzetet.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Szer. Júl. 04, 2012 7:00 pm

    *Ahogyan ugrál, megpillantja Josht, mire szélesen elvigyorodik, a kicsi énje pedig, aki éppen kézen áll, nagy jókedvűen felkiált.* - Hello! - Jess, ne beszélj, amikor kézen állsz, még elszakadnak a hangszálaid *szól rá önmagára a lány, aki ez után leugrik a trambulinféle emelvényről, és nagy vidáman a Parker fiú nyakába borul.* - Úgy örülök, hogy látlak! Nagyon sajnálom, de egyszerűen nem volt időm rá, hogy megkeresselek, vagy valami, mert valaki mindig van a közelemben, és egyszerűen állandóan elmaradt, de aaaaannyira örülök, hogy most találkoztunk! *hadarja, miközben jó alaposan megölelgeti Josht. A pici énnel nem különösebben foglalkozik, perpillanat nem tudja érdekelni a nyuffogása, inkább az idősebbre koncentrál.* - Egyébként igen, teljesen oké velem minden, most már, legalábbis, azt hiszem *válaszol, a barackra meg csak fintorog, és elereszt egy Hé! felkiáltást. Ez után a fiú rákérdez az angyal dologra, mire ráharap az ajkára, vállat von és megfordulva visszalép az ugróasztalhoz.* - Mondjuk úgy, hogy Perathon úrnő csak így tudta megmenteni az életemet *feleli, majd ismét ugrálni kezd, és mielőtt a következőre válaszolna, beiktat egy dupla szaltót is.* - Pat sem tudott pontosat, neki is utólag magyaráztam el, mi történt. Családi gondok *legyint, majd végrehajt még egy szaltót, és átpillant a kicsi énjére, aki éppen lejön a gerendáról: hátrafelé végrehajt egy cigánykereket, majd ellöki magát, szaltózik a levegőben, és így ér földet. Ez után szusszant egyet, és elbattyog a szekrényig, hogy azon folytassa a gyakorlást. Az idősebb halványan mosolyog, majd visszafordulva a sráchoz, ezúttal ő kérdez.* - És veled mi újság? *érdeklődik mosolyogva.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 04, 2012 7:17 pm

    *Amikor a nyakába borulnak, meglepődik. Viszont halványan elmosolyodik és öleli meg viszonozva a Lord leányzót. A magyarázatot hallja és jól esik neki tényleg.* - Én is örülök kicsilány, de azért ne tűnj el légy szíves máskor. Mondom kerestelek Paten és Alexen keresztül. Alex jó nem tudott semmit ő nyílván Gist kérdezhette meg, de na. Azért vegyél levegőt.*Mondja kuncogva és elengedi ugye a másikat egy barackadással. A kicsi énjével most nem igazán foglalkozik ő bevágta a durcit és addig nem hajlandó abba hagyni amíg nem kapja meg akit akar Célszemély: Kamen. Rá szól a kicsire, hogy fejezze be nem beszélhet így ugye aztán visszafordul a másikhoz.* - Biztos, hogy minden oké? Tényleg aggódtam ám érted!*A hézésre angyalian pislog a másikra és utána fogja magát és csinál egy két pördülös cigánykereket, amikor várja a lány válaszát. Addig fogja nyaggatni amíg nem tudja meg mi történt. Ugye letorkolja a másikat, hogy miért lett az.* - Várj csak.. miért. oh. Most már mindent értek. Azt hiszem. Gyanítottam már régóta, hogy az úrnővel valami nincs rendben és Lace is titkolt valamit ezzel kapcsolatban. *Húzza el a száját és nos igen. Amúgy meg lehet bízni benne nem pletykál ő csak tart az úrnőtől.* - Ahham értem. Viszont ne keveredj bajba te jány. Azért rád még vár egy örökké valós év.*Kaccsint rá és halványan mosolyogva nézi a két kicsit. Pici Josh nyelvet ölt a nagyra és visszafordul a pici Jesshez. A nagy csak megrántja a vállát.* - Ne foglalkozz vele. Nem az van amit én akarok és besértődtem.*Forgatja a szemét majd a kérdésre vállát vonja.*- Meg vagyok. Teli hold lesz nem soká megyünk a szokásos helyre, azon kívül két lököttet kerestem és még a barátnőmmel is akartam volna beszélni. Most tudtam meg, egy hete, hogy lassan egy hónapja Alexnél tanyázik. Nem akarom tudni mit csinálnak.*Vált át a hangja gyanúsra. Nos igen. Sokat gondolkodott e téren mi lehet köztük, de csak nem olyan a srác, hogy megint felborítja a barátságukat.* - Te Jess. Mióta vagy itt? Mármint láttalak már messziről a suliban csak egyszerűen nekem is annyi dolgom volt és van mostanában, hogy nem tudom ho áll a fejem.*Kérdezz rá érdeklődve a másikra és igen. Nyaggatás folytatása.
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Szer. Júl. 04, 2012 7:47 pm

    - Jó, jó, igyekszem *legyint, a levegővételre pedig felnevet.* - Nem tehetek róla, mindig gyorsan beszélek. Állítólag ez azért van, mert a gondolataim sokkal előrébb járnak, mint a nyelvem, és azért hadarok annyira, hogy mindent ki tudjak mondani, amit akarok *magyarázza. Közben persze igyekszik nem gondolni arra, hogy ezt anno az édesapja mondta el neki, majdnem ugyanezekkel a szavakkal, amit ő persze szinte azonnal továbbadott a bandának is. Elég sokan és sokszor szokták mondani, hogy szörnyen gyorsan beszél, de az igazából őt nem érdekli különösebben.* - Igen, igen, minden rendben *von vállat. Nem tervezi elmondani, mi történt az apjával, mert... Mert ő már csak ilyen. Nem szokta kifecsegni a világnak a problémáit, abszolút nem. Vélhetően ezért gondolják mindig, hogy nincs neki egy sem. Hogy hány embertől hallotta már, hogy rettentően irigyelik az életét! Hogy hányszor mondták már neki, hogy jó lenne cserélni egy hozzá hasonló, gondtalan valakivel! Pedig ha tudnák... De nem tudják. És ez így van rendjén.* - Én nem mondanám feltétlenül, hogy nincs rendjén. Én hálás vagyok neki *von vállat.* - Megmentette az életemet *teszi még hozzá komoly tekintettel, és látszik, hogy tényleg hálás az úrnőnek. Jó, talán egy szadista állat, talán egy ízig-vérig feketemágus valaki, de megmentette, innentől tehát számára nincs kérdés többé. Jön neki eggyel. Arra, hogy ne keveredjen bajba, vidáman felnevet.* - Megteszem, amit tudok, Josh, de nem ígérek semmit. Úgy vonzom a bajt, mint a mágnes a vasat *vigyorog. Tudja ő ezt magáról, még szép, hogy tudja. A kisfiúra és a magyarázatra felnevet, majd a saját gyerekénje felé bök a fejével.* - Nekem nincs ilyen problémám magammal, ugyanis pont ugyanannyi energiám van, mint a gyerek önmagamnak, szóval kézenfekvő volt a cél *vigyorog. Egyébként a pici Jess azzal kezdte a napot, hogy elkezdte kérlelni idősebb énjét, hogy vigye el valami olyan helyre, ahol tornázhat, és mivel Jessicának éppen ez volt a terve a napra, nem volt sok vita a napi program körül. Szóval ők ketten voltaképpen már a korai ebéd óta itt dekkolnak, és fárasztják magukat. Persze ettől függetlenül is még mind a ketten pörögnek... A teliholdra bólogat, a mondat végére pedig felhorkant.* - Kamentől úgy hallottam, hogy Alex így is épp elég vasat tart a tűzbe... Eléggé telhetetlen, nem? Vagy csak ennyire balszerencsés? *kíváncsiskodik, ugyanis a londoni srác nem igazán pontosította az információt, csak elejtett egy morzsát, és mivel Josh tudomása szerint elég jól ismeri Alexandert, ő éppen tökéletes arra, hogy megtudakolja, mi a helyzet jelenlegi állása.* - Úgy egy hónapja, nagyjából. De ebből vonj le pár hetet, amit a szobámban meg a Cameos társalgóban töltöttem... *húzza el a száját. Hiába, az első időszakban nem volt különösebben beszédes. Nehezen szokta meg, hogy már nem ember, hanem valami más, és az igazság az, hogy nem is nagyon tervezi használni az angyali képességeit, csak ha tényleg szüksége van rájuk. Amolyan elérhető extra, amire alapvetően nincs szüksége.* - Amúgy mi az a sok dolog? *érdeklődik egyből. Mert nincs olyan, amire ő rá ne kérdezne...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 04, 2012 8:28 pm

    -Helyes is, mert ha nem igyekszel, akkor büntetés fog várni. Nem olyan, mint a rosszak kapnak.*Csak viccel és a gyors beszédre csak felnevet. Szerencsére ő nem gyorsan beszél, csak zabál ilyenkor teliholdkor. Utána tovább beszélnek, és közben elmereng az élet nagy dolgaiban és mivel nem kérdezz rá konkrétan a családi dolgokra nem fog megfelelő választ kapni mind addig. A gyors beszéd nem zavarja, csak vegyen levegőt a leányzó. Hát, na. Az ilyen dolgokban nem igazán tud hinni a lánynak még pedig azért sem, mert mindenkinek meg vannak a problémái. Van olyan emberen, akin meglátszik és van olyanon, akin nem. Josh így volt vele. Sokáig teljesen mély depresszióba süllyedt és nem tudott kilábalni belőle. Sokszor gondolt abba bele, hogy milyen lenne az élet, hogy nincs semmi probléma és mindenki boldog.* - Ahham jól van értem, hogy hálás vagy neki meg tudom érteni. Viszont azért vigyázz vele. Ha bár mostanában kicsit meg van változva jó értelemben mondom ezt.*Jegyzi meg és nem akarja kifejteni pontosan mire gondol a másik. Csak már észre vette, hogy a tanárnője gyakran járkál a Lordhoz. Nem fog nyomozgatni sem, de előbb vagy utóbb úgy is kiderül.* - Olyan vagy mint Alexander. Jó azért nem úgy értem, hogy hasonlítotok, de bajba keveredésben verhetetlenek vagytok. Egyszer kéne csinálni olyat, hogy ki a legjobb bajba keverő. Kíváncsi lennék kinyerné meg a címet…*Mondja angyalian pislogva a lányra és kuncog magában. Nos igen. a srác is tényleg nagy bajba keveredő, mondjuk főleg ezzel az apasági dologgal. Viszont állítólag eldöntötte mit szeretne kíváncsi lesz a másik döntésére. A srác érzéseire hagyatkozva ő nem aggódik érte. Ha meg rossz választ ad meg akkor a saját hülyeségébe megy bele.* - Nálam meg úgy voltam vele, hogy régen szerettem bajba keveredni. Mostanra meg valahogy kikupálódtam. Azt hiszem.*Mondja a fejét vakarva, de nem biztos ebbe a döntésébe. Érzi a változást, de nem tudja jó e vagy rossz irányba. A fiú sokszor filozófált az élet nagy dolgairól és igen ő mindig ezen agyal. Megváltozni szeretne és akar is. Meredith is valamennyire kihúzta a depiből. Az Alexes megjegyzésre csak bólint. Ő tud, többet a srácról napi szinten beszélgetnek, és Gabetől is tud pár dolgot.* - Igen. Mióta múltkor majdnem átváltoztattam az óta meglapul. Volt egy kis nézeteltérésünk viszont a kérdésedre válaszolva, igen. Mit hallottál Kamentől? -Kamen hol van? – Sehol maradj csendben! [i]*Szól rá higgadtan a másikra, aki vissza puffog. Szemet forgatva nem mondd semmit és visszafordul Jesshez és kezdi el az Alexes kérdésre kifejteni a válaszát.* - Amúgy eléggé sok baja van. Nem vagyok ám nagy pletyka mester ezért is kérdezem meg, hogy mit tudsz, mert mi napi szinten beszélünk, és úgy látom, kezd rendeződni az élete. Vagy is a nagy dilemma között végre egyszer a helyes utat választja.*Válaszol Jessicának és igen érzi és örülni fog Ramonának. Sokkal jobban szimpatizál vele, mint Lisával. Főleg, hogy a szőkék butuskák és ezt Lisa is megszívta. Nem egyszer piszkálta Alexet vele, hogy a szőkék milyenek. Régi szép idők. Aztán ugye rákérdezz arra, hogy mióta van itt. Természetesen a halálra nem kérdezz rá nem illik és nem is kíváncsi erre a részre a lényeg aki fontos neki él és virul.* - Ahham oké. Duplán le vagy szúrva.*Kacsint rá és összeborzolja a haját.* - Az őrzőség, az autószalonunk majd valamikor megint utazunk haza a srácokkal, mert muszáj helyre hozni pár dolgot. Azon kívül 2 hete rongyosra beszélem a számat Alexnek. Mindegy na meg az edzések.*Válaszolja lelkesen és igen . Az apjával is beszél, hogy most már el kéne kezdeni az újításokat és erre ugye csak ő képes. Mivel napi szinten a kórházban dolgozik és nem tudja mit kell csinálni. Szóval. Ráadásul még Lacenek a testvérét is edzi, mert megkérték így tényleg meg van a dolga.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 19, 2013 9:22 pm

    * Lovise ezúttal az edzőteremben található meg. Attól még, hogy nem tudják róla, hogy katona attól még formában kell tartania magát. Szóval Most egy teljes mindent átfogóedzést tart. Homlokáról csurog a víz, mert most futotta le a kiszabott kör mennyiséget. Aztán felveszi a törölközőt megtörli a homlokát, majd felveszi a vizes üvegjét és iszik pár kortyot. Ezután a bokszzsákhoz lép és azt kezdi el püfölni. Kezei be vannak kötve, hogy ne menjen szét és ne vérezze össze magát. Fehér trikó van rajta egy fekete térdnadrággal és egy fekete edzőcipővel. Közben a kedvesével beszélt dolgokon gondolkozik. Van pár olyan dolog amit nem ért, ha Amanda őt gyanúsítja a bajkeveréssel, miért nem szólt még a bátyjának. Úgy érzi valami nem stimmel és inkább most az idegeit a bokszzsákon vezeti le, mely az utolsó ütésnél leszakad tartójáról és a földre zuhan.* ~ A francba ~ * gondolja magában és félrelökve a bokszzsákot úgy dönt a 100 felüléssel folytatja.* - 1, 2, 3... * számolja suttogva. Igazából az se zavarja ha valaki meghallja, hogy számol, csak másokat nem akar zavarni.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Kedd Nov. 19, 2013 9:38 pm

    *A srác persze látja a lányon és azért az ő szintjén próbál foglalkozni vele. Minden áron, hogy igyekszik normálisabb lenni. Ami Kylenak normális az másnak lehet nem az, de nem megszokott.* - Tudod azért könnyedén megtudlak találni.*Mondja a lánynak és ugye megfogja a kezét majd az edzésről nyaggatja.*- Király akkor megbeszéltük. Bár azért Noyerst nem értem minek kell 10 kor takarodó amikor már nagyok vagyunk. Nem értem miért velünk csinálják a többiek normálisan 11-ig maradhatnak. Jó lehet gyanúsak vagyunk, de azért pff…*Nem tetszik neki az új rendszer és kinyírja a tanárt ha meglátja. Képletesen.* - Ráadásul most Denkeynek köszönhetjük ezt az egész szigort. Komolyan van egy épeszű normális tanár ebben az iskolában?*Morog a srác.* - Meg lesz Amarilla ne aggódj. Bárki is vitte el mindenképpen fog jelentkezni a tanároknál nyugi.*Mondja a srác és igen kicsit furcsa a változás, de törődő Kyle? Cathnek bizonyára sok lehet..* - Legyen az amit szeretnél én csak megjegyeztem, hogy folyton kint találkozunk.*Mondja a lánynak és igen ez is igaz.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 19, 2013 9:42 pm

    * Lovise mikor végez végre a száz fölüléssel megint letörli homlokát és iszik egy kortyot ekkor veszi észre Amandát és egy pasit. Nem köszön Amandácskának, ne is mosolyog rá. csak megjegyzi, hogy látta egy pasival. Aztán nekiáll fekvőtámaszozni ebből csak ötven. De ez is épp eléggé le fogja foglalni egxy ideig és addig se foglalkozik a hülye elméleteket gyártó Amandával.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Kedd Nov. 19, 2013 9:52 pm

    *Rikékkel mindenképpen beszélgetni fog, mert neki néhány dolog rohadt gyanús és zavarja, hogy ennyire manipulálják a bátyját. Tehát mindenképpen megfigyelte a lányt.* ~Indulj kifelé.. indulj kifelé..~*Belső ösztönével veszekedik aztán felsóhajt.* - Mit szólna Philip arról, hogy te itt edzel? vagy azok akik ismernek, hogy te itt..*Leesik neki néhány dolog ő sohasem bízott benne. Nem is fog. Egyszer sem lehet őket magukra hagyni Amanda neki ugrana a lánynak. Bár mostanában inkább ki van készülve, de igyekszik nem mutatni, mert az a gyengéje.*  - Elég szépen tudok fecsegni főleg előadásokat tartani a titkolózásról.*Mondja egy maró gúnnyal és mosolyodik is hozzá, majd leül a padra ami közel van  hozzá .*

    //Fagy, mert eltűnt a drágaság//

    Ajánlott tartalom


    Edzőterem Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:46 pm