Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája)

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája) Empty Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája)

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 03, 2012 4:46 pm

    -Most komolyan.. Mondj egy okot erre a dologra.*Inti Illa a testvérét le akivel egész délután beszélgetnek Qarin utcáit járva.* -Mivel megtaláltad ezt a mesés helyet úgy gondolom ez ad okot arra, hogy a boldogságot is megkapd. – De én nekem nem kell senki. Ha nagyon akarnám akkor tudod te a dolgokat. Nekem az öröm, hogy a diákok körében vagyok és látom, hogy milyenek.*Nyafog Amarilla és megáll szembe a tesójával.* ~Megölöm..~* Szusszant egy nagyot és még mindig továbbra is azon agyal, hogy ideje, lesz bűbájjal az irodáját és a szobáját is megvédeni, mert ez tényleg képes lesz rá.* - Van nekem egy olyan érzésem, hogy te titkolsz valamit. Csak tudnám, hogy mit. – Én azt tudom, hogy apránként foglak szétszedni a fogaimmal. Téged is meg Reedet is. Szálljatok le rólam és a fiadnak meg a lányodnak keressél párt. Ha bár neked meg egy veszett kutya kéne, aki helyre tesz, mert úgy loholsz a dolog után, hogy nem bírom nem. Tessék a farkas marcipánod. Na, pá.*Mérgelődik, a lány miközben hadarja a dolgokat közben megcsinálta a formát Liamnak aki természetesen ugye 21 születésnapját fogja tölteni a hétvégén. Illa gyors léptekkel halad vissza az iskolába eltekintve attól, hogy ezt meg tudná tenni vámpír módjára is.* ~Minek kell, ezt nem hiszem el.. képesek és esküvőt is szerveznek. Időgépet csinálok és átugrok, 3021-be ott talán nem talál meg senki és akkor nyugodtan tudom élni további hátralévő életemet. Brendon istenem..~*Egyenesen Sammael irodája felé baktat és a fejében már tervezi milyen bűbájokat fog tenni. Kettőt kopog, a Lord ajtaján majd beront hozzá és két kezét az asztalára teszi.* - Elnézést a zavarásért Sammael. Csak annyira jöttem be, ha bárki keresne, nem tartózkodom az irodába. Felőlem azt is lehet mondani, hogy Isten úgy döntött, hogy a jó lelkemmel felküldött a mennybe vagy bármi. Ha egy Brendon vagy egy Reed nevezet alak keresne.. nos.. az északi sarkon fagyoskodom. A további szép estét.*Megperdül és azzal a mozdulattal elindul az irodája felé és bevet némi bűbájt a kilinccsel kezdve, hogy ne nyúljanak hozzá. Az irodájában egyébként temérdek fénykép hever a földön, meg természetesen fényképalbumok. A fontosabb papírok Illa asztalánál egy kupacban hevernek. A képek, pedig amik vannak régi-régi fotók ugyanis a vámpírnő úgy döntött megkeres néhány papírt amiről tudja, hogy nem veszett el, de megakadt a szeme azon a fotón amikor legjobb barátnőjével együtt éppen győzködték a Mardekár háznak a kviddics kapitányát, hogy lépjenek be a csapatba, mert ő szerinte lányok nem játszhattak. Hát no.. A képek mellett egy két régi térkép is található, ami titkos folyosókról van ábrázolva még a Roxfortból, de e mellett az útjáról is megvannak a papírok. Nem dobta ki őket.. Próbálná rendszerezni, és itt lesz az ideje összepakolni is amit el is kezd hamar. Az öltözete a nőnek egyébként egy fekete bőr nadrág ami lehet új lehet sok embernek főleg a tanároknak és egy fehér felső. Barna haja ki van engedve és a derekáig leér. Hangosan dalolászva kezdi el föl szedni a földről a cuccokat és a gondolatait eltereli.*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája) Empty Re: Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája)

    Témanyitás by Lucien du Bois Kedd Jún. 12, 2012 9:38 am

    *Miköben ő éppen nyugodtan ücsörög az irodájában néhány papír felett, hirtelen felcsapódik az ajtó, és egyik, meglehetősen zaklatott állapotú kollégája ront be hozzá. Nagyokat pislogva hallgatja a nőt, de mire egyáltalán felfogja, hogy mégis mi történt, Amarilla már sehol nincs. Sam meglepetten nézi az immár csukott állapotú ajtót.* - Mikhá... Szerinted ez most mi az isten volt? *kérdezi értetlen tekintettel, mire a tigris felmordul.* ~ Fene tudja, Sammy. Én csak a szép estét fogtam fel. De ha annyira érdekel, javasolnám, hogy menj utána *mordul fel, majd ismét kényelembe helyezkedik, láthatóan alvásra készülődve. Sammael egy pillanatig csak figyeli, majd sóhajt egyet, halványan elmosolyodik és feláll. Mielőtt kimegy, még egy kicsit megdögönyözi Mikháelt, aztán kényelmes léptekkel a torony felé indul. Akárhogyan kéri Tyla, nem véletlenül ő lakik középen. Előre gondolt rá, hogy ez pont tökéletes lesz, mert ide minden közel van. Nem tart sokáig felmenni a tornyokhoz, se lemenni az alagsorba. A középső szint tehát maga a tökély, és így legalább távolabb van egymástól az a két őrült nőszemély. Témára visszatérve Sam már szinte ott is van az irodánál, ahol egyből megérzi a védőbűbájokat. Egy pillanatig csak áll, majd sóhajt egyet, ellenőrzi, hogy van-e csendbűbáj az ajtón, és ha nincs, fennhangon megszólal.* - Amarilla, hálás lennék, ha most kinyitnád azt az ajtót, és elmagyaráznál néhány dolgot. *Ez után pedig vár. Persze amennyiben megérzi, hogy hiába beszél, kitalál majd valami mást, de ha lehetősége van rá, akkor így próbálja megközelíteni a nőt. Az éneklés meg abszolút nem érdekli...*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája) Empty Re: Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája)

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szer. Jún. 13, 2012 12:16 am

    *Ahogy dudorászik éppen zenére vált. Most már a zenelejátszó is szól a nő irodájában és egy igen latin pop hangulatú zene hallatszik ki. Vélhetően a régi Illa kedvelte az ilyet. El is felejtette, hogy milyen volt már 1 hónapja. Pakolászik és énekelget is, Sammael reakcióját meg sem várva természetesen tisztában van vele, hogy úgy is meg fogják keresni. Nem tett hangtompító bűbájt az ajtóra. Csak a bejutást gátolta meg mind az ablakon, mind az ajtón. Szobájába sem lehet bejutni. A képeket is fogja, és éppen szedegeti össze. Természetesen a képeket egy régi borítékba helyezi el és teszi be a fiókjába. Ahogy meghallja, a mocorgást az ajtó előtt felfigyel. Persze meg is érzi, a férfi jelenlétét, de ő továbbra is pakol és énekelget. Telefonját egyébként kikapcsolta és elérhetetlen a testvére és sógora számára tehát, így nyugta van. A hangra halványan elmosolyodik, majd még egy kicsit megváratja, a lidércet-rendet tesz az irodában. Nem telik bele 2- 3 percbe és az ajtóhoz rohan.* - Öhm.. Sammy. Mivel bizonyítod, hogy nem esetleg khm.. Más vagy?*Kérdezi, meg rekedt hangon majd nem váratja, meg a férfit leveszi a bűbájokat, és kinyitja az ajtót. Annyira, hogy megnézze tényleg ő az e. Zavartan néz a férfire, és szája szélén egy mosoly terül el.* - Ne haragudj, csak.. gyere be. Egy fél perc felkapok valamit.*Az ajtót nyitva hagyja a lidércnek és gyorsan berohan a szobájába és gyorsan előkeres egy nadrágot, mert kicsit lazábbra vette az elzártságot. Szóval egy fekete bőr nadrágot a fehér ingjéhez és hamar kint is van Samnél ha bejött.* - Elnézést a megváratásért csak pakolgattam. Mire vagy kíváncsi?*Kérdezi ártatlan pislogással, de vannak tippjei, hogy azért jött be, megkérdezze mi történt délután. Persze a nő válaszol majd neki, de szeretné elfelejteni minél hamarabb azt a történetet, hogy esküvő…*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája) Empty Re: Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája)

    Témanyitás by Lucien du Bois Csüt. Júl. 19, 2012 5:14 pm

    *Türelmetlenül dobol a lábával, ahogyan arra vár, hogy Amarilla végre ajtót nyisson, és őszintén szólva nem különösebben élvezi, hogy megváratják. Igazából már azon tűnődik, hogy lehetséges, hogy egyszerűen csak be kellene törnie, ezzel megoldva minden gondot, amikor a nő végre megszólal bentről, mire egy ideges szusszantást kap válaszul.* - Azzal, hogy ha nem nyitsz ajtót fél percen belül, esküszöm, kirobbantom az irodád falait *feleli rosszkedvűen, és örömmel konstatálja, hogy végül csak kinyílt az a szerencsétlen nyílászáró. A nő szavaira csak biccent, és kényelmesen belép, majd keres magának egy bútort, aminek támaszkodhat, és amíg a nőre vár, szemügyre veszi egy kicsit a helyet. Aztán Illa végre megérkezik, és elnézést kér, meg megkérdezi, hogy miről is van szó, mire felhorkant.* - Gondolom ötleted sincs... Nos, ha esetleg elfelejtetted volna, nem rég betörtél az irodámba, és közölted, hogy ha valaki keres, akkor fent tartózkodsz a mennyben, esetleg az északi sarkon, szóval úgy gondoltam, megkérdezem, hogy mégis mi a jó élet történt veled *feleli, viszonylag egyenletes hangon. Igazából nem különösebben ideges, egyszerűen csak nagyon utálja, ha csak félig-meddig osztanak meg vele egy információt. Vagy ne tudjon semmiről, vagy tudjon mindenről, de ezt a köztes állapotot nehezen bírja.* - Valamint arra is kíváncsi lennék, hogy kik ezek, akiket említettél. Brendon és Reed *pontosít, mielőtt Illa megint elkezdhetne értetlenkedni.*

    Ajánlott tartalom


    Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája) Empty Re: Amarilla Darwin kifakadása és beszélgetése Lord Sammaellel (Amarilla Úrnő irodája)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 1:15 pm