Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+19
Alise Rubenis
Morten Toov
Mesélő
Amélie Deneuve
Christine Caruso
Beliar
Park Min Lee
Lora Verhoeven
Patric J. Morgan
Kyle Williams
Nathaniel Jenkins
Rebecca váltó
Karita Toov
Delia
Lily Hollow
Fredrik Laine
Arleena Queen
Matthew Chancellor
Amarilla Darwin
23 posters

    Sikátor

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 8:34 pm

    *Ahogy a lány közelebb lép... azaz macska... és lassan átváltozik, bizony Lagmar orra valóban nem mondott csődöt. Hiába... az emberi ferromon az akkor is ferromon marad. Hacsak nem próbálják borssal, vagy kámforral elnyomni. De az is eltűnik egy idő után. No meg... egy mágikus állat esetében az is kérdés, hogy működnek e efféle trükkök. A lány lassan visszaváltozik, lépésről lépésre. Majd ott áll teljes valójában. És Janácska csak végig méri miközben a pengét az övén lógó vékony tokba csúsztatja. Lassan a köpeny alól egy farok csusszan elő, és kezd önfeledt lengedezésben a köpeny alatt, a lány lábai mögött jobbra-ballra, majd át a combok között. Egy fekete, nyílhegy alakban végződő farkinca. Ez így talán már kétséget sem hagy afelől, hogy a beszélő bezony nem teljes vérű ember. Ahogy a lány két lépésből szemléli, és kissé talán cinikus hangon szólal meg, majd... ahogy ez lefinomodik egy huncut hanglejtéssé, a fekete hajú lány csak felvonja a szemöldökét.*
    - Mi tagadás... az Elmúlás Szele engem mindig érdekes irányokba repített. Dehát... azt tesszük, amit az égiek megírnak nem igaz?
    * Az égiek szónál kissé furcsa... talán erősen cinikus hangsúly. Mintha csak... kételkedne, a fentiek bölcsességében.*
    - Hát... merem remélni, hogy gyakorol az a nő, mert a legutóbbi találkozásunknál úgy inogott a kezében az a penge, mint egy... hm...a kocsonya ide nem jó szó... de nagyon. És ez a lényeg.
    *Erőőőőőőős túlzás. Hiszen Liliya nagyon is stabilan fogta a kardját. Csak kissé oldalasan.*
    - Ami meg a kitűzőt illeti... sosem szerettem az eféléket. Csak skatulyába zárnak. És már messziről üvölt, hogy "Hé... vigyázz... eszeveszett gonosz a láthatáron."
    * Kacag fel a lány, majd ismét mélyet szív a dohányból.*
    - Szia Gaea. Rég láttalak.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 8:52 pm

    *A penge eltűnik, egy farkinca pedig elő. ... Farkinca elő? Az meg honnan? Janának? A fajtajelleget nem képes nem észre venni, lelkének Angyal része vitustáncot járva vészvillog amióta a lány feltűnt a macskaorra előtt. Magában bólogat. No igen, kinek mi jutott. Az égiek pedig, ha már egyszer felemlegetik, mit is tehetne, csak egyetérteni tud. Jana hangsúlya legalábbis azt sugalja, ő sincs megelégedve a kapott hozadékkal.* - No igen. Ne is mond. *Helyesel, miközben kibontja és megmozgatja szárnyait. Rég nem tette. Két napja nem került rá sor, hogy kibontsa őket. Most szinte jóleső érzés önti el. Életében először örül, hogy kint vannak a szárnyai. Valahol fura. De ez még mindig nem az angyalságának, mint inkább a kényelmi résznek szólnak.* - Most hogy itt vagy, gyakorolhatnál újból a csajjal! *Javasolja immár teljes mosollyaé, amikor Lil szóba kerül Jana részéről is. Pontosabban a szőkeségnél fellelhető katana-másolat. Bár már ő sem kezdő, de valószínűleg nem csak a fegyvertudása mentette meg attól, hogy kibelezzék nemrég. A fajtajelleg nála is fellelhető. *Cigit! Cigit kéne kunyerálni. Az tuóbbi időben egyre többször szemez vele, hogy rágyújtson. Mi ez az új szokás nála nem tudni, de van egy sejtése, hogy a tagadófázis egy visszamaradt hozadéka. De hogy pszichológushoz nem fog szaladni miatta, az is tuti. Egy próbát megér, abba még senki nem halt bele.* - Kérhetek? *Bök a lány cigije felé, és reméli, hogy nem köpi majd ki tőle a tüdejét.* - Amúgy ... régen láttalak én is. Most már nem tudom, talán újra meg kellene vakuljak. *És majdnem felnyihog! Tőle szokatlanul. De gyorsan sikerül elnyomnia. Félre tenné ő a viccet, de annyi minden történt vele amin legszívesebben sírna, hogy most nagyon nevethetnékje lett tőle. Vicces. Nagy nehezen túl lett rajta, saját tízéves gyermeki énjét belezte ki amikor ide jött, és mégis. Mégis még mindig nincs túl rajta. És zavarja, hogy Lagmar hallgat.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 9:04 pm

    *Amikor a lány megjegyzi, hogy edzhetne a lánnyal, csak biccent.*
    - Mindenképpen. Még a végén levágja a karját.
    * Ismét a túlzás. Erős túlzás. Majd amikor Gaea kér egy szálat, a lány csak kinyitja a dobozt, és felé nyújtja.*
    - Persze hogy kérhetsz. Bár kissé meglep a dolog. Pont tőled elég meglepő. Eléggé vigyáztál magadra mindig is... és most mégis dohányzol... érdekes. Mert az, hogy én rongálom magam... nos az egy dolog.
    * Majd amikor a lány kiereszti a szárnyait, Jana csak féloldalasan elmosolyodik. De hogy miért is nem kezd fújni, vagy az ő vészvillogója miért nem indul be? A válasz egyszerű. A kedvesével közös szeretőjük... a hármasuk csúcspontja, szintén angyal. Bár csak félangyal. De akkor is angyal. A megvakulás témájára csak felvonja a jobb szemöldökét.*
    - Nem olyan jó buli az. Nem jó vaknak lenni, én úgy hiszem.
    * Mondja elgondolkozva, majd ismét mélyet szív a dohányból.*
    - Nem kellene odébb menni? Pont egy hulla mellett társalgunk... ami nekem nem olyan vészes... de...tekintettel a tollpamacsaidra...
    * Bök a cigijével kellő távolságra a szárnyak felé.*
    - Lehet, hogy nem olyan... kellemes neked.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 9:36 pm

    *Kap egy cigit a meglepett Janától, és mi tagadás valahol őt is meglepi, de annyira nem zavarta amikor a kocsmába bement egy párszor és nem éppen szórakozásból, hogy itt az ideje hogy élesben is kipróbálja. Kihúz egy szálat a felé kínált készletből (miközben észre veszi, hogy véres lesz két ujja,) és tüzet kér.* - Eddig nem is dohányoztam. De most valahogy ... *Vállat von. Ez van. És éri még meglepetés majd Janát, mint ahogy Gaeát is meglepetésként fogadta az előkandikáló farkinca mindamellett, hogy be nem vallaná. Kap tüzet (ha kap persze) és elsőre nem is tüdőzi le, de furcsán elfintorodik a szájába kerülő savanykás íztől. Ez tehát a dohány égett íze. Ez van, ez ilyen. Hát ha lassan leszívja? Mi lesz? Talán megfullad egy kaszabolt hulla mellett? Ne már! Tele lenne a világ füstmérgezésben elhunytakkal. Ő sem halhat bele. Legfeljebb csak rászokik. A vakságról pedig ... úgy igazán szólva...* - Voltam vak. Tudom milyen. Te pont előtte mentél kirándulni valahova így látom nem tudod. Egy drága bukott szamuráj jött látogatóba valaki ajánló levelével és egy farkassal. Ha a házi szellem nem riasztja Georgot, akkor nem is élem túl. A kisvízesés felett már nem bírtam tovább és belezuhantam a tóba. Állítólag bevágtam a fejemet, és azért történt. Próbáltak mindent, de vak maradtam. Még daimonom is lett. De ez mint látod, már a múlt. *Vállat rándít ahogy Jana távolabb intené a halottól. Már ez sem zavarja. A lázadásban elég sok vér tapadt a kezéhez. A szeme láttára tépték szét a lidércek két rá bízott diák testét. Szegényeknek idejük sem maradt felfogni szinte mi történik velük mire mindenhol már csak cafatokban emlékeztettek egykori önmagukra. És ezt mind a szeme láttára.* - Lazulj csajszi. *Mondja hát halkan.* - Engem nem zavar. *Ezzel felmutatja az ujjaira maszatolódott vért Jana cigis dobozáról. De azért odébb gyalogol, és a szárnyait is beljebb húzza a békesség kedvéért. Ő már nem az a nemesi kisasszony, akinek akkor lennie kellett. Bemocskolódott. Nem is kicsit.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 9:54 pm

    *Ahogy Gaea megjegyzi, hogy Jana lazuljon, a lány csak megvonja a vállát.*
    - Nem hiszem, hogy túl stresszesnek néznék ki.
    * Közli komolyan. És mi tagadás... sokkal inkább mondaná róla az ember első ránézésre, hogy valószínűleg előbb tesz a világra, és a lakóira magasról, mint sem, hogy akár egy pillanatig is idegesítse magát valamin. És... ez valóban így is van. Mára úgy van a dologgal, hogy nem érdekli semmi az önön, és párjai életén kívül. Estella, és Szevér. Lassan meg is indul az utcán végig. Igazából nem akar sehova menni, csak... lézeng.*
    - Látom sokat változtál. Helyes. Végre már nem félsz attól, hogy bepiszkold a kezed. Ez jó. Nagyon jó.
    *Közli halkan, egy félmosollyal. Ha a bepiszkolódásról beszélünk... nos... Jana... sosem volt tiszta. Ám mára oly mértékben lett "érzéketlen", hogy más emberi lények halála számára semmit nem jelent. Csak annyit, mint egy újságpapírból kitépett fecni. Van, nincs. Se többet, se kevesebbet. Szinte tárgyiasította már a lelkeket. Nem gondol már abba, hogy érző lények. Kivéve persze akik hozzá közel állnak. Akik... barátai, jó ismerősei. Azonban az iskola legtöbb diákja... szintén csak egy fecni egy újságban.*
    - Szamuráj. Őszintén sajnálom, hogy nem találkoztam vele. A kard útját járók mára nagyon kevesen vannak. Vele egy párbaj... szép lett volna. Még ha én is jönnék ki belőle rosszul. Szép nap lett volna a halálra.
    *Közli halkan, ahogy felpillant a felhők takarta holdra. Még egyet szív a cigarettába, majd egy sötét kapualjba pöccinti. A kis narancs parázs fénylő csíkot húz a fehér csikk után, így képezve egy kis hullócsillagot.*
    - Ha a tövénél a jelzésnél megroppantod a szipkát, akkor mentolos lesz. Próbáld csak ki.
    * Közli a lány, majd megáll már messzebb, látókörön kívül a hullától.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 10:13 pm

    *Lézeng Jana után, és kissé megszédül a füsttől. az az íz a szájában annyira szokatlan hogy lassan eldobná, miközben arról folyik az eszmefuttatás, hogy Jana szerint ... hogy is fogalmazott? ... jó irányba változott Gaea? Meglehet. De hogy sokat változott az biztos. Sokat meg járt és sokat megélt azalatt az időszak alatt. De Szinte nincs is olyan aki ne tette volna. Még Jana is. Jó példa erre az a csontvégű farkinca. És hogy Gaea mitől látó újból és hova tűnt az a kis veréb? Az elsőre a válasz az angyalsága. A második pedig maradjon Gaea titka egyenlőre. Érzékeny veszteség ez is, amit kevesek tapasztaltak, de van aki érzékenyebben fogja fel, mivel gyermekkortól van vele a jószága. A vörös hajú lányzóval csak pár hónapig volt a kis tollas jószág. Megismertette a szárnya élményével, mielőtt szárnyai nőttek volna. Látást adott neki, amikor nem lehetett sajátja. Az öngyógyító képessége viszont ezt visszaadta nemrég.
    Ügyetlenül nyomja meg a cigit ott, ahol Jana javasolja. érzi azt a furcsa roppanást a morzsolódó belsőben, majd beleszív. Jó. Így valóban jobb. Már könnyebben megy a füst letüdőzése is. Valahogy nem olyan fojtó. valahogy nem csal annyira könnyeket a szemébe. Kifújva a füstöt viszont úgy érzi, elege lett a világból kissé. Sok volt az emlék. Sok volt a negatívum. valahogy sok ez még mindig neki. Inkább élné végre a saját pénzszóró életét. A Kúrián amit vett itt nem messze magának, és szövögetné a terveit egy másik házzal kapcsolatban is. Elege lesz a cigiből, és leejti. Kettőt pattan szikrákat szórva, mielőtt vászoncipője talpával eltaposná.* - Mennem kellene. Ha gondolod, látogass meg a Nephele házban. Itt van nem messze, bárkit kérdezel hol van a Főnix-Sárkány kapus ház, útba igazít majd. *Ezzel átnyújt egy kártyát. Amolyan meghívó féle, amit a farmere hátsó zsebéből halász ki és amire rányomja vére ujját.* - Így majd beengednek. *És hogy miért így? Amiért egy vámpír az egyik cselédféle. Ezzel hollóvá változik, csőrébe kapja a macskanyakörvet a furcsa formájú medállal, és elrepülve faképnél hagyja Janát. Csúnya leköszönő? Sajnos ez Gaea mostanság. Nem cifrázza túl formaságokkal a dolgot, nem tölt több időt semmivel mint amennyit megtehet kényelmetlenség nélkül. Igen, valóban változott. De reméli hogy ez a meghívó elég jelzés, hogy ő még mindig sokra tartja Jana barátságát.*

    // Köszi a szuper játékot! Smile //
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 13, 2012 10:26 pm

    *Ahogy a lány elmereng, időt ad a fekete hajú nekromantának hogy csak körbe-körbe pillantson, mint valami rossz paranoiás. Nos... annyira talán nem is áll messze a valóságtól a dolog. Bár a paranoia azért erős szó lenne. Csak annyi, hogy nagyon jól tudja, hogy már most van aki a bőrét szeretné. Hogy miért? Hát... vagy ezért, vagy azért. Esetleg hogy egy pár órát eltöltsön a kellemes testtel, mielőtt kivérezteti... vagy talán pont, hogy a lány fejét merítse szentelt víz alá? Ki tudja.
    Majd amikor a lány meghívja magához, csak átveszi a kártyát, és biccent.*
    - Köszönöm a meghívást. Valamikor élni fogok vele.
    *Azzal elteszi a köpeny alá egy zsebbe a dolgot, majd amikor a lány nem búcsúzik sokat, és elszáll, a lány még pár pillanatig mered utána, aztán megindul vissza az iskola felé.*
    ~Sokat változott.~ * Jegyzi meg komolyan a hiéna a mentálfonalon.*
    - Igen. Nagyon sokat. És... talán a legjobb irányba. Kellett ez a sok szörnyűség, hogy felfogja azt, amit én már évekkel ezelőtt. Hogy az élet bizony egy nagyon rossz ribanc tud lenni, akit hiába fizetsz ki, akkor is képen köp.*
    Delia
    Delia


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Delia Pént. Okt. 19, 2012 7:38 pm

    *Furcsa nap ez a mai. Mint mindegyik.. talán fárasztó is volt ez a hét, de holnap mindenképpen el kell mennie hiszen valami párbaj szakkört kell tartania a kicsiknek. Gondolatait sikerült elterelnie hiszen lefoglalja a sok papírmunka beszélgetés az alkalmazottakkal és ráadásul a férfit délutánonként meg lehet találni az edző teremben ahogy nyomja az ipart. Bizony. Reed Denkey nem viszi vásárra a bőrét és úgy gondolja napi 3 óra futás és újra diétázás során képes lesz a régi önmaga lenni. E mellett igyekszik elgondolkozni ezen az angyalos dolgon amit Ethan magyarázott neki Hát ezt a mai napig nem hiszi el. Egyébként.. mit keres ilyenkor az expoliandum kellős közepén az egyik ház tetején és méregeti a másik háztetejét. Ugrálni kezd és utána a lépcsőházba leérve elindul lefelé.* - Ennyi gyakorlásból mára elé.*Jegyzi meg majd ahogy fut lefelé közben érzi a kis szellőt. Amúgy meg a férfi most teljesen nyugodt és nem látszik rajta egyáltalán az, hogy mennyi mindenen gondolkodik. Jesmontól is elnézést kell kérnie hiszen rajta verte le amikor eltűnt Ethan. Vagyis kérdezgette. A férfin amúgy egy fekete póló van és egy sötét farmer. Nem fázik egyébként amilyen idő van mostanában. A lépcsőházból ki indulva a sikátorban elindul az akadémia felé hiszen lassan ideje zuhanyozni.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Patric J. Morgan Pént. Okt. 19, 2012 8:06 pm

    *Ha Reed felpillant, magával szemben megláthatja, ahogyan egy lehajtott fejű, fekete ruhás alak erősen a falhoz vág egy meglehetősen termetes egyént. Nem, nem dolgozik: információt szerez.* - Ki vele! Mit tudsz róla?! Mindenki azt mondja, hogy te tudod, hogyan lehet ott átjutni... Ne próbálj hazudni nekem, féreg *sziszegi dühösen, démonnyelven. Nincs kimondottan jókedvében.* - Menj a francba! Nem tudom, nem tudok semmit arról a helyről, nem vagyok járatos Fyronban! *magyarázza idegesen, és egyértelműen rettegve a férfi.* - Nem ismerem a poklot, csak hencegtem vele, hogy lent voltam, legendákra építettem az egész sztorit, esküszöm! *Ezekkel a szavakkal nem menti ki magát: Patric szeme feketébe vált, és türelmetlenül hasba rúgja az előtte térdeplő alakot, mire az felnyögve összerándul. Felnézne, de felesleges: a bérgyilkos leguggol elé, és kegyetlen, hideg mosollyal megcsóválja a fejét.* - Nem hagyhatlak ilyen tudatlanul... Borzalmas cselekedet lenne tőlem. Majd most megismered *súgja halkan, majd feláll és arrébb lép. A férfi már pattanna is fel, amikor több méter magas lángok csapnak fel körülötte, lassan szűkülő kört alkotva: ez lesz a sírja. Pat érzelemmentesen végignézi, ahogyan a használhatatlan démon testét elemésztik a lángok, és közben megrázza a fejét. Az egy dolog, hogy idióta módon elterjesztette, hogy ő mindent tud a pokolról, és arról, hogy hogyan lehet lejutni, de hogy annyira hibbant legyen, hogy elfelejtse használni a képességeit, amikor tűz veszi körül... Meg is érdemelte a halált. Amikor már biztosan nem maradt több a másikból, mint néhány szenes csont, és megégett húsdarab, eltünteti a lángokat, majd megperdül. Márpedig ha Reed eddig nem lépett le, akkor most nyíl egyenest szembetalálják magukat egymással, és Patric szemében érzékelhetően egy meglepett, és nem éppen örvendező szikra villan meg.* - Jó estét, tanár úr *morogja, de láthatóan nem tervez arról beszélgetni, hogy mégis miért terjeng égett hús szaga a levegőben...*
    Delia
    Delia


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Delia Pént. Okt. 19, 2012 8:30 pm


    *Látja egyébként és hallja is az egész történetet, de igyekszik figyelmen kívül hagyni ezeket a dolgokat. Miér tis? Nem igazán szeretne belekeverdni ebbe az egészbe, de valahogy rossz érzése támad a diákkal szemben amikor meglátja.*~Patric Morgan lehet, hogy így viselkedsz.. de nem ezen a helyen..~*Szitkozódik magában és leér a lépcsőnél és elsétálva a konténer mellett és látta egyébként a dolgokat. Persze ezt jelenteni is fogja az igazgatóknak az biztos. Sóhajt egyet és újabb papír munka következik ami reá vár. Ugye szembe találkoznak és a férfi kezei ökölben, de visszafogja magát hiszen nem üthet meg egy diákot.* - Jó estét Mr. Morgan! Mit keres maga itt éjnek idején? Remélem tisztában van azzal, hogy ezt jelentenem kell az igazgatóknak ami itt történt. Ennyivel nem úszhatja meg!*Beszél komolyan és ridegen végig nézi a férfit. Olyan mintha most történt volna, de mégsem. Maga előtt látja amikor megpróbálták megölni.. felismerte a tettest, de az személyes ügy!* -Ráadásul magyarázattal tartozik… ugyanis mindent hallottam!*Mondja a férfi a férfinak címmel és tényleg komolyan gondolja ezeket a dolgokat. Ám.. Reed meglehetősen nyugodt. Túlságosan is.. nem kapkodja el a dolgokat.* - Csendben megjegyezném, hogy Mr. Denkey akciója után minden diáknak jelezni kell a Sylorinában, hogy lekíván jönni, meg azt is el kell mondani, hogy miért. Viszont maga nagyon gyanús…*Mondja továbbra is a szabályokat és a múlt hétvégén jegyezte Amarilla diákjainak, hogy mindenkinek kötelező elkéredzkedni. Nem hagyja elmenni a férfit figyeli és farkasszemet néz vele.*~Még a Roxfortos diákok is normálisabbak ennél a nem is tudom minek nevezemnél..~*Jegyzi meg és igen tisztában van azzal miket gondol. Minden diákról készít egyébként jelentést és nem csak a Roxfortban hanem itt is. Ki hogyan viselkedik és elraktározza egy mappába lefűzve, de nem mutatja ám meg senkinek. Csak is kizárólag a diákok viselkedését, jellemzését tartalmazza. Kamenről is mennyi feljegyzése van.. ha a srác tudna róla biztos a tanár halott lenne. Mindenesetre nem árt felkészülni a legrosszabbra. Most jelenleg az egyetlen rossz: Patric Morgan akivel nem is tudja mit csináljon.*

    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Patric J. Morgan Pént. Okt. 19, 2012 8:52 pm

    *Természetesen sejtette, hogy Denkey nem fogja csak úgy elengedni, az első mondatokra pedig csak vállat von.* - Jelentse *veti oda foghegyről. A legkevésbé sem érdekli, az sem izgatja, ha kirúgják. Akkor kölcsön kér Michától, bármennyire is utálja ezt csinálni, és beköltözik valami kis lakásba a városban. De az is lehet, hogy visszamegy Londonba... Igazából neki teljesen mindegy. Amúgy ő nem emlékszik arra a bizonyos esetre, elvégre nagyon sok hasonló volt, és egyébként sem ismerte az áldozat nevét - nem szokta -, csak a kinézetét, meg hogy merrefelé van esélye elkapni és mikor. Szóval fogalma sincs róla, hogy Reednek van egy ilyen sérelme vele szemben, bár ha tudná sem érdekelné különösebben. Arra azonban, hogy ő magyarázattal tartozna bárkinek is, azonnal felmegy benne a pumpa. Mostanában kicsit túl hosszú pórázra engedte a démont... A szemei tehát egyből feketébe váltanak, és dühösen megvillantja a vámpírfogait.* - Nem. Tartozom. Magyarázattal. Senkinek. Pláne nem magának *szusszant, megvetően végigmérve a vele szemben álló férfit. És igen, pontosan ugyanígy viselkedne a többi tanárral is, ha ezt mernék mondani neki. Patric számára nagyon érzékeny kérdés a személyes szabadsága, gyűlöli, amikor korlátozni próbálják.* - Legyek. Rohadtul nem érdekelnek a szabályai meg a gyanújai, professzor *mondja élesen, megvetően.* - A magam ura vagyok. Ne merészeljen kritizálni. Vagy talán szeretné ugyan olyan égett kupacként végezni mint az a használhatatlan hencegő? *biccent a fejével a csontok felé, miközben ajkára vérszomjas mosoly ül ki. Egyébként hozzá sem érne a férfihez... Tudja, hogy azt azért nem úszná meg. De nem árt ráijeszteni egy kicsit, akkor legalább békén hagyja.*
    Delia
    Delia


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Delia Pént. Okt. 19, 2012 9:21 pm


    *Tanár.. és mint tanár meg helyettes köteles figyelmeztetni mire számíthatnak a diákok. Sokszor mondogatja ám az élet nem játék.. viszont kimondta azt, hogy könnyű? A férfi kezei ökölben és éppen számon kéri Morgant.* -Azt hiszi, hogy most ezt megúszhatja.. hát nem fogja!*Mondja a gyilkosság miatt. Akárki is volt az a férfi nem érdemelte meg ezt a halált. Egyáltalán minek kellett meghalnia és hány ember halt már meg ennek a lénynek a kezei között? Nem fogja ám kirúgatni a srácot azért annál okosabb. Meg vannak a maga módszerei és ott fog ütni a srácon ahol csak tud. A gyenge pontot keresve.* - Fiatal ember vigyázzon a szájára, mert különben…*Feketednek el az ő szemei is pedig egyáltalán nem ideges és nem is veszi észre ilyenkor. Előfordul mostanában a férfival és nem tudja ezt hova tenni és igyekszik ezt gyakorolni. Nem támad rá és nem fél a bérgyilkostól. Ő aztán nem. Egyetlen egy lény van akitől van tartania az pedig az ördög.. Lucifer.* - Nem lehet a maga ura! Azonnal mondja meg mit keresett itt!*Emeli fel a hangját és vesz mély levegőt, hogy lenyugodjon.Amúgy a vámpírfogakra későn reagálva nem ijed meg csak ördögien elvigyorodik és felkacag. Majd elkapja a srácot és a falhoz csapja és nem fogja egy könnyen elengedni* - Fenyegetni fenyegethet, de elmondom önnek, hogy ez lesz a legrosszabb éve, hogyha továbbra is ilyeneket csinál.*Beszél továbbra is ridegül és igen meg van benne az az ellenérv ami miatt ilyen vele. Viszont egyébként nem csak ő vele szokott ilyen lenni rajta kívül még két Sylorinás diákkal is viselkedik hasonló képen. Benne lakozik a démoni én, de valahol az angyali is ott van. Jó messze.. Ha Patric nem fordított a helyzeten akkor Reed elengedi a férfit mármint a faltól, de tovább méregeti.* - Kérem beszéljen tiszteletreméltóan a tanárokkal. Büntetőmunkára fogom ítélni. Holnap este nyolckor keressen meg az irodámban!*Amikor sóhajtott egy nagyot belekezdett a monológjába és szépen lassan visszaváltottak a szemei. Nem fél ám tőle egyáltalán nem.. sőt szembe is szállna vele.* - Magának nem iskolában lenne a helye hanem elmegyógyintézetben. Ha le akar menni oda amit hallottam kérdezze meg azt az ostoba, eszement, idióta, lökött Ethant honnan is szerezhette azokat a sebeket és a csillag alakú vágást ami a csuklóján látszik! De tudja mit. Lehet én is tudom a választ ezekre, de hagyom abban tudatban élni, hogy nem fog lejutni a pokolba csak kínhalállal.*Teljesen nyugodtan mondja, de azt sem tudja, hogy bosszúból mondja e vagy sem. Amit tud azt tud, de kicsit játszik a sráccal legyen ez a büntetése aztán meglátják melyikük fogja ezt a napot túl élni. Ami tény nem bántja.. kíváncsi a srác képességeire.*

    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Patric J. Morgan Pént. Okt. 19, 2012 9:59 pm

    - Mert, mi lesz? Büntetőt kapok? Uram ég, biztosan bele fogok halni *válaszol gúnyosan arra, hogy ezt most nem úszhatja meg. A gyilkosságának semmi köze nincs az iskolához, és messze nem ez az első, amit elkövetett azóta, hogy fyronos diák.* - Mert különben? Szánalmas a fenyegetőzése. Még ha akarna sem tudna tenni velem semmit *horkant fel lesajnálóan. Egyszerűen Denkey most a legkevésbé sem képes meghatni, nem érdekli, hogy mennyire fogják megdorgálni a suliban. Bérgyilkos. Nem egy ostoba kölyök, akit úgy lehet manipulálni, ahogyan az ember akarja, nem egy hétköznapi senki, aki még a gyilkosságnak a gondolatára is megremeg. Ő gyilkos. Annak született, az vált az életévé, és igazán nem lehet azt mondani, hogy az ő hibája, hogy ezt az utat választotta. Így alakult. Most pedig már késő lenne visszacsinálni az egészet, most már nem mondhatja, hogy ja, bocs, én ezt nem teljesen így akartam, most már nyakig benne van, és nem hagyhatja abba. Egyébként a legkevésbé sem zavarja, hogy látja, hogy Reed ideges. Nem fél tőle. Amúgy sem fél senkitől és semmitől, pláne pedig biztos benne, hogy képes lenne legyőzni a férfit, ha akarná. Vagy legalább annyi időre kiiktatni, hogy leléphessen, ha úgy forogna a szerencse kereke.* - Nem beszélhet így velem *mosolyodik el hirtelen negédesen.* - Túl sokat képzel magáról. Ne próbáljon egy démon-vámpírt utasítgatni, mert úgysem lesz sikeres *súgja halkan, magabiztos, gúnyos mosollyal. Hát, nem mondhatni, hogy távol áll tőle a provokálás, de legalább Denkey tudhatja - vagyis inkább tudhatná, az eseményeket elnézve, ha nem lenne önfejű szamár -, hogy mire számítson. Amikor a falhoz vágják, az egyik kuka tőlük pár méterre felrobban, Denkey pedig amint kimondja az utolsó szót, érezheti a bordái alá nyomódó tőrt. Még nem szúrta meg, de egyértelműen csak egy könnyed mozdulat kellene hozzá, hogy egy határozottan súlyos sérülést okozzon a férfinek. Ráadásul bármilyen hirtelen mozdulattal a démon azonnal felnyársalná magát, szóval...* - Azt ajánlom, hogy nagyon gyorsan eresszen el, különben új dizájnként egy tőrmarkolat fog kilógni a bordái közül *sziszegi Patric. Kezd komolyan bepipulni a férfire. Márpedig ha ő komolyan kiakad, annak sosincs jó vége... Eddig még senki nem élte túl, aki kiprovokálta belőle. Amikor aztán a másik elengedi, és a büntetőmunkára ugrik, engedelmesen bólint.* - Meglesz, uram *feleli, teljes higgadtsággal. Aztán a következő mondatoknál a démon már törne kifelé, és vagdosná apró darabkákra Reedet, de szerencsére a vámpír én végre megtalálja a hangját, és megakadályozza, hogy a sylorinás valami nagyon durvát csináljon a tanárral. Így csak elvicsorodik, és dühödten sziszegni kezd.* - Maga most k***a gyorsan eltűnik a p***ába, és nem ingerel tovább, ha élni akar. *Valószínűleg valóban célszerű lenne ezen a ponton visszavonulót fújni. Mert később már nem biztos, hogy lehetőség lesz rá...*
    Delia
    Delia


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Delia Pént. Okt. 19, 2012 10:37 pm

    - Úgy bizony büntetőmunkát fiatalember!*Jegyzi meg és igen képes adni és kötelező adni a diákjának büntetőmunkát. Ráadásul Sammaelnek és Tyaeloriának is jelenteni fogja ezt az egészet hiszen kötelességük erről tudomást szerezni. Kezei ökölben és elfeketednek a szemei és érzi a démoni erőket ami árad belőle. Ha máshogy nem lehet megfogni a fiút akkor képes bármilyen eszközökhöz nyúlni és kitalálta a neki legmegfelelőbbet. Ördögien elvigyorodik és méregeti a srácot majd a falhoz csapja.* - Mert miért ne? Önnek nem szabadna így beszélnie velem!*Feleli a férfinak teljesen nyugodtan.* - Nem félek én a maga fajtájától Mr Morgan. Akkor sem féltem amikor meg akart ölni pár éve! Nem fogom hagyni,hogy ez megismétlődjön inkább maga vesszen el mint mások akik ártatlanok..*Ezt lehet nem kellett volna kimondania amikor megszólalt egy hang a fejében.: „Nem a bosszú számít fiam hanem a megbocsájtás. Tudni kell megbocsájtani és el kell fogadni azt a tényt, hogy akárhogy van léteznek ilyen emberek is akik így keresik a kenyerüket.. Használd ezt a képességedet a jóra és ne csinálj bosszút. Képes vagy leállni. Gondolj vissza a múltra.. amikor nagyanyádat megölték. Tudni kell mindennek hol a határ..”*Ez a hang elhallgatott és Reed felkapta a fejét mi volt ez amikor kimondta azokat a becsmérlő szavakat a fiára és az utolsó mondatot kimondta Patricnek. Sohasem félt senkitől és mindig szembe nézett azzal ami jött. Amikor beszélnek, hozzá ahogyan beszélnek hozzá megfordul, de azzal a lendülettel visszaperdül és lekever egy jó nagyot Patricnek.* - Ezt a szemtelenségéért. Ne merészeljen így beszélni velem. Nem hat meg a fenyegetése és higgye el most sem félek magától. Harcot akar.. akkor jöjjön. Mint démon a démonnal és férfi a férfivel…*Fejezi be és igen neki is rossz napjai és hetei voltak és ha tudna Patric a dolgokról lehet nem ez lenne viszont ha lehiggadt mindenképpen elnézést kér, de most tombol benne az Adrenalin és nem tud leállni. A háttérben közben valami beszéd félét lehet hallani. Patricnek ismerős lehet viszont Reed szemei kezdenek el feketedni. Személyes bosszú volna? Talán igen.. nem most kellene lerendezniük viszont ez így alakult. Képes valaha ennek a diáknak normálisan a szemébe nézni? Vagy egyáltalán beszélni? Talán igen.. attól függ, hogy mi lesz ezután.* – Nem hiszem el. Micha ugye nem felejtetted el, hogy jövőhétvégén utazás lesz a tánccsoporttal? Versenyünk lesz és szeretnék elmenni rá.. Mi..*Figyel fel a lány a hangokra és összeráncolja a homlokát. A kutya pedig előrefut hiszen ő is velük tart a sétában.. Aggódva rápillant az arkangyalra.*- Mi ez a hang? Jesszus Arthur arra felé ment.. *Pillant a kutya felé és a sikátornál nem szívesen menne oda be. Jobban mondva egyáltalán nem.* - Nem fogok elfutni maga elől..*Közben mondja a férfi Patricnek. Azt hiszi a srác, hogy fél és lehet fenyegetni, Nem most jött le a falfédőről.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Patric J. Morgan Pént. Okt. 19, 2012 11:08 pm

    *Az első mondatot már egész egyszerűen figyelmen kívül hagyja, őt egyszerűen tényleg nem lehet ilyesmivel megfélemlíteni vagy irányítani. Nem elsődleges számára az iskola. Aztán ugye eléggé kiakad, és neki is szorítja a pasinak a tőrt. Az azonban mégsem mutat azonnal különösebb hajlandóságot arra, hogy elengedje, szóval kicsit erősebben nyomja a fegyvert, ami így már felsérti a démon oldalát, vérző sebet képezve rajta, amit Reed azért biztosan megérez. Arra, hogy pár éve meg akarta ölni a férfit, meglepetten összeráncolja a homlokát, majd az emlékezés szikrája villan meg a tekintetében. Valóban.* - BÉRgyilkos vagyok. Az a lényege, hogy akiket megölök, azoknak meg kell halniuk valamilyen okból *válaszolja, teljesen higgadtan. Erről képes nyugodtan beszélni. Számára ez az élet alaptétele, szóval nem igényel különösebb energiát, hogy elmagyarázza. Hiszen már évek óta így és eszerint él, amióta pedig vámpír is, még inkább. Elvégre akkor fogadta el, hogy ő a pokolnak és Lucifernek teremtetett. Végül ugye elengedik, így a tőrt visszacsúsztatja a tokjába, azonban a reakcióideje még mindig átlag feletti, szóval még időben elkapja Reed kezét, amit aztán egy vicsorral körítve ki is csavar, majd ellök magától.* - Nos... Nem mondhatja, hogy nem figyelmeztettem *sziszegi, és közben a tőr ismét előkerül a tokjából. Eközben nem sokkal távolabb egy arkangyal és a neveltje sétálgatnak teljes nyugalommal. Természetesen Micha is meghallja a furcsa hangokat, ráadásul a kutya is meglép, szóval halkan felsóhajt.* - Na jó. Te maradj itt, el ne mozdulj, én visszahozom Arthurt, meg megnézem, mi folyik ott *mondja a férfi, és már indul is a nevezett irányba. Ahogyan belép a sikátorba, egyből meglátja a két ugrásra kész alakot, és fel is ismeri az egyikben Patricet, úgyhogy nem is gondolkozik a cselekvésen: megvillan a tekintete, majd egy éles fénysugár - a Szent Láng - szeli ketté a sikátort, azonnali falhoz lapulásra kényszerítve a sylorinást. Ez után Mike egy intéssel eltünteti a fényt, közelebb siet, és gyorsan szemügyre veszi a helyet. Pat tőrt szorongat a kezében, pár méterrel odébb egy kupac csont, a levegőben még érezni az égett hús szagát, Reed oldalából vér szivárog... Halkan sóhajt, megfordul, magabiztosan a démon-vámpír elé sétál, és teljes erőből felpofozza.* - Néha gondolkozz, mielőtt nekiállsz öldökölni *mondja határozottan. Pat szeme megvillan.* - Ne mondd meg nekem, hogy... *kezdene bele, de az arkangyal rövid úton félbeszakítja.* - Ne merészelj feleselni Isten Hercegével! *csattan a hangja élesen. Aztán ellágyulnak a vonásai, és gyengéden megérinti Patric karját.* - Térj észhez, kedves barátom. Menj vissza az Akadémiára. Szükség van még rád *mondja szelíden, mire Pat megadóan lehajtja a fejét, higgadtan bólint Denkeynek, majd sietős léptekkel elindul az iskola felé. Lizzie-t egyébként észre sem veszi, és az sem tűnik fel neki, ha esetleg utána szólnak. Micha egy pillanatig még utána néz, majd Reedhez fordul.* - Nézze el neki. Nem mindig tudja kontrollálni magát. Igazán sajnálom, hogy bajt okozott *mondja, valóban sajnálkozó hanggal, és még a jobbját is kinyújtja Reed felé. Aztán füttyent egyet, és a melléje csapódó kutyával megindul kifelé a sikátorból. És persze már most tudja, hogy magyarázkodnia kell majd Elizabeth-nek... Ami pedig Patet illeti, ő visszarobog a Sylorinába, és a szobatársaira magasról téve elteszi magát holnapra.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Lora Verhoeven Csüt. Márc. 14, 2013 5:46 pm

    *Még mindig szemerkél az eső, de nem annyira, mint tegnap. Hangtalanul surranok be az expoliandumi sikátorba. Nem lenne szabad itt lennem, de unatkoztam, és mivel senki nem akart edzeni velem, ezért elvállaltam egy állást. Az egyik raktárból kell kiűzni az ott megbúvó óris patkányokat. Azok a dögök megettek valami cuccot, amitől rohadt nagyok lettek. Valami mutáns-készítő cuccot, gondolom. Azóta elég kihalt a sikátor. Állítólag tömve szokott lenni a hely, de most nem sok embert látok. Akad egy-kettő, aki a falat támasztja, halkan sutyorognak valamit. Odébb, egy konténernél meg egy kábé velem egykorú srác okádik. Elfintorodom. Undorítóak ezek az emberek. Megrázom a fejem. Kényszerítem magam, hogy félretegyem az ellenszenvemet. Megigazítom az arcomba húzott csuklyát, és magabiztosan lépdelek előre, míg meg nem találom a keresett raktárt. Egy fiatal vámpír csaj áll előtte, és kérdő szemekkel vizslatni kezd.* - Te lennél az, aki jelentkezett az állásra?*kérdi enyhén lenéző hangsúllyal. Elmosolyodom. * - Ki más? Csak nem becsülsz alá vámpírkám? *dobom vissza a labdát vigyorogva. Zavartan pillant rám, majd megvonja a vállát.* - Engem nem különösebben izgat, hogy milyen bolond jelentkezik, a lényeg, hogy eltüntesd azokat a dögöket! Tessék, itt van ez a síp, ha végeztél, fújd meg! *felel kurtán. Tényleg nem szívbajos. A kezembe nyomja a sípot meg egy kulcsot, majd elsiet. Egy pillanatig bámulok utána. Egy széllökés lesodorja a fejemről a csuklyát. Felszusszantok. Előhúzom a tokjából a lándzsámat, majd a szabad kezemmel beleillesztem a kulcsot a zárba. Amikor elfordítom, hallom az apró kattanást. Kifújom a levegőt, elrebegek egy néma fohászt, majd belököm az ajtót. Nyikorogva nyílik ki, én pedig előre szegezem a lándzsámat, hátha támadnak a lények. De nem történik semmi. Megrázom a fejem. Ez tuti egy tévedés. Felhorkantok, majd a köpenyem alól halk sziszegést hallok. A kígyóm, amit múltkor csórtam. Úgy tűnik, kedve szottyant velem jönni. Nem baj, legalább nem vagyok egyedül. Halk puffanással csattan a vizes kövön, majd befelé iramodik.* - Hé, gyere visssza! *sziszegem. Tényleg sziszegek, ugyanis a fene se tudja mi módon, de tudok a kígyók nyelvén. Nem hallatszik válasz, már épp azon lennék, hogy bemegyek érte, mikor szélsebesen kicsúszik. Felkúszik a lábamon, rácsavarodik a testemre, és a fülembe sziszeg. Azt mondja, hogy odabent legalább öt ilyen patkány tanyázik, de nem mernek kijönni. Nekem kell bemennem. Megborzongok, majd a kígyóval együtt árnyékosulok. Könnyedén besiklok a helyiségbe. Eleinte szoknom kell a fényt, de szerencsére volt annyi eszem, hogy felrajzoltam egy rúnát, amivel a sötétben is tudok látni. Az első lény pont előttem cincog. A térdemig ér a dög, és vörös szemeit az ajtó felé meresztgeti. Kövér jószág, fekete orrával szimatol valami után. Lassan kifújom a levegőt, és magasba emelem a lándzsát. Megpörgetem az ujjaim között, majd lecsapok. A patkány élesen felsikolt fájdalmában. Annyira erőteljes a hangja, hogy biztosan kihallatszik az utcára. Kezemmel intek az ajtó felé, az pedig becsukódik. A többi lény ijedten kapják fel a fejüket, és megiramodnak a raktár hátulja felé. Az utolsó után ugrok. Lemetszem a farkát. Bőszen felvisít, megperdül, és karmai a levegőt szelik. Halkan felkuncogok, majd leszúrom a másodikat is. A többiek után sietek, és sorra legyilkolom az összeset. Mikor bebizonyosodik, hogy semmi ártó lény nincs többé, akkor átkutatom az egyik ládát. Fegyverek. Tömérdek fegyver. Találok is egy csinos kis tőrt. Éjsötét penge, furcsa ezüstös jelekkel és vörös markolattal. Fogalmam sincs miből készült, de tetszik. Elteszem, majd visszaigazgatom a cuccokat. Aztán feltépem az ajtót, előveszem a zsebemből a sípot, és megfújom. Közben beletörlöm a köpenyembe a véres pengét. Nem sokára ismét megjelenik a vámpír. Elhadar valamit, félrelök az útból, és bezárkózik a raktárba.* - Hát a fizetség hol marad?! *kiáltok utána. Sejtettem, hogy ez lesz. Nem baj. Egy darabig ott ácsorgok és hisztizek, majd megvonom a vállam, és elindulok visszafelé a pólóm alá rejtett új kincsemmel.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 14, 2013 5:58 pm

    *Néha meg kell tanulnom viselkedni. Nem akartam ám összeveszni vele, de most valahogy kijött belőlem. Talán a tegnapi beszélgetés Kornellal? Lehet.. egy szemhunyásnyit nem aludtam és csak gondolkoztam azon, hogy még is mit tegyek. Csalódást okoztam volna neki? Remélem nem.. Nem úgy gondoltam azokat a dolgokat, amiket mondtam azok az érzelmek már régóta bennem voltak és még is jobban érzem magam, de szörnyű bűntudatom van. Ezt én nem hiszem el.. Azt hiszem este kénytelen leszek beszélni vele.. sóhajtok. A lábamat lógatom jelenleg az emeletes házról. Igen felmerészkedtem és egyáltalán nem félek jelen pillanatban. Nem nem sírok csupán gondolkozom és a rossz idő sem zavar. Bár már haza kéne, mennem olyan vagyok, mint egy ázott kutya. Jó vicc.. na mindegy ezzel nem tréfálkoznék. Egyszerűen belegondolok abba, hogy mind a ketten élhettek volna, még sokáig túl sokat agyalok és nem kéne. Bár tudom hülyeség. Az érzelmeket eltüntettem az arcomról helyette a komorság jelent meg. Valaki más lenni könnyű, de belül meg a fájdalom ordít. Két embernek lenni egyszerűen a legnehezebb megjátszani magunkat? Nem mindig sikerülne. Szokásomhoz híven zenét hallgatok. Jelenleg az In the end szól. Tegnap keresgéltem zenéket aztán megtaláltam ezt és megtetszett. Mára tudom a szövegét, de azért tanultam is. Takarítani nem szerettem volna, de végül is igaza van abban, hogy meg kell tanulni így ilyen dolgokat is és nem menekülhetek el és ne legyek lusta. Egy szóval sem állítottam, hogy az lennék csak eddig soha nem takarítottam. Legalább is anya csinálta meg helyettem a feladatot aztán igen kiakadtam, de majd bocsánatot kérek, azt hiszem tőle és megcsinálom csendesen a dolgokat. Talán ez a helyes hozzá állás, és ha minden rendben működik, akkor nincsen semmi probléma. Remélem.. csak aludni tudjak ma este. A filozófálás abba marad fel figyelek a hangra és a zajforrásra. Már megint mi történt? Érdeklődve figyelem az eseményt azután felvonom a szemöldököm amikor látom, hogy elmegy a vámpír. Amikor a kis csaj bemegy én leszállok a földre. Valahol érdekel az, hogy még is mit keres itt egy hozzám hasonló idegen? Idegen? Egyenlőre az. Aztán amikor kijön közvetlen mögötte állok Kapucni a fejemen.* - Valahova a tér felé mehetett ha jól láttam.*Szólalok meg a semmiből ugyebár és remélem, hogy nem ijesztem meg a lányt.* - Mit keresel itt egyedül ezen a helyen? Várjunk csak..*Gondolkodom el és felvonom a szemöldököm.* - Te vagy a múltkori lány.*Esik le és igen jobb későn mint soha. Nem tehetek róla én már csak ilyen vagyok. A zenét meg kinyomom valahogy mégsem illik így beszélgetni.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Lora Verhoeven Csüt. Márc. 14, 2013 6:21 pm

    *Indulnék visszafelé, vagy legalábbis egy csendesebb hely felé, hogy nyugodtabb körülmények között is szemrevételezhessem a tőrt. Persze, ez nem jön be. Mikor valaki megszólít összerezzenek. Nem ijedek meg, csupán bosszantó, hogy a qariniak csak úgy leszólítgatnak idegeneket cseverészni. A lándzsával a kezemben visszafordulok, és zöld tekintetemet a másikra szegezem. A csajszi, akivel Kornel bunyózott. Egyből megismerem. Egy ilyen arcot nem nehéz elfelejteni. Halkan felsóhajtok.* - Nem hinném, hogy közöd van hozzá. Ráadásul *replikázok, majd felemelem a mutató ujjam, és a csajra bökök.* - ezt én is kérdezhetném, angyalka *húzom el a számat, majd a „múltkori lányra” csak morgok.* - Azért van nevem is, de mivel úgysincs semmi közünk egymáshoz, ezért én mennék. És javaslom, hogy te is kopj le! *vakkantom, majd sarkon fordulok, és elindulok visszafelé. Még csak az kéne, hogy bármi is ki tudódjon a kis akciómról! Elrobogok egy földön ücsörgő alak mellett, és halkan felsikkantok, mikor valami visszaránt. Hátrapillantok, és a férfit látom, ahogy a köpenyembe csimpaszkodik. * - Eressz, féreg! *sziszegem, majd a lándzsa tompábbik végével gyomorszájon vágom. Az fájdalmában felnyög, és elereszti a köpenyem. Azonnal hátrább ugrok, és látom, ahogy a fickó bokájába készülni marni a kígyóm. Nem állítom le. Minek? Megérdemli a pedofil barom! Kislányos hangon felvisít az idegen, mikor a fogak a húsba mélyednek. Azonnal vér serken ki, ő pedig vadul rázni kezdi a lábát, hogy megszabaduljon a házi kedvencemtől. Felnevetek. Az egész sikátor az én nevetésemtől zeng. Szánalmas egy alak.* - Vissza!*sziszegem, mire az állatkám méltóztatik elengedni a prédáját, és ismét elfoglalja a helyét a nyakamban. Én pedig ismét közelebb lépek hozzá, és amikor kifekszik a méregtől, akkor a bakancsos lábammal oldalba rúgom.* - Ha még egyszer bármivel próbálkozol én esküszöm ki… *kezdem a fenyegetést, aztán elhallgatok. Nem kéne még nagyobb jelenetet rendezni. Felrántom a fejemre a csuklyát, majd megiramodok az egyik ház felé. Felugrok, elkapom az alsó párkányt, felkapaszkodok, és már a következőn lógok. Így megy kábé a tetőig. Ott aztán halkan felsóhajtok és neki dőlök egy téglakéménynek. Azon gondolkozom hogyan léphetnék meg. Talán mégsem volt olyan jó ötlet idejönni. Mindenesetre már itt vagyok. Előhúzom a tőrt, és ismét megszemlélem a furcsa pengét. Azok a furcsa jelek valójában francia szavak. Liberté, Égalité, Fraternité, a francia forradalom jelmondata. És még az évszám is ott van! 1789.07.14. Halkan felsóhajtok, és végigsimítok a pengén. Ez a fegyver a nagy francia forradalom idejéből származik. Bár tudnám, hogy mi a múltja! Teljesen megbabonáz a tőr pengéjének csillogása. Egyszerre veszedelmes és csábító. nem tudok ellenállni neki, kell nekem, szükségem van rá. Olyan, mintha a lényem egy darabkáját találtam volna meg. Mintha a múltam egy darabkáját tartanám a kezemben.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 14, 2013 6:39 pm

    *Megismerem végül is a lányt, de erre igazán nem számítottam. Igazából nem is tudom miért szólítottam meg valami kéztetett erre. Halványan elmosolyodom, majd földet nézem.* - Csak megjegyeztem, ha kell a segítség, de amint látom nem..*Mondom Lorának és tovább gondolkozok a dolgokon. Az angyalkára felvonom a szemöldököm és csak egy „ch”-t ejtek ki a számon. Nem tehetek róla.. bár nem zavar a kifejezés.* - Igen tudom, ha jól emlékszem Lora.*Jegyzem meg kis idő múlván és a lekopásra csak megovnom a vállam. Ha bár igaza van tényleg menni kéne nem biztonságos itt főleg, hogy vámpírok is ólálkodnak itt. Vajon tudnak arról, itt van? Bár erre a válasz 3 féle lehet. A lány verziója, hogy egyedül van itt és semmi közöm hozzá amúgy sincsen, de nem érdekel, akkor ide küldték ugye, de eléggé bátor lánynak látszik valahol, na. Azért van elismerésem benne. Amikor elindul, én csak sétálok, és előre szegezem a tekintetem. Aztán neki állok dalt dúdolgatni és a kabát zsebemben van a kezem. Nem is tudom talán nem így képzeltem el a lányt másodszorra, lehet hiba volt azt mondani meg szeretném ismerni? Nem hinném. Szóval magamban dúdolgatva megyek, amikor meghallok valamit. Újabb sóhajtás, de inkább szépen lassan haladok előre. Minek a felhajtás? Úgyis keménynek hiszi magát, de végül is tényleg az ő dolga. Bár.. valahol segíteni kéne neki. Szóval kitárom a szárnyamat és keresni kezdem a lányt és meg szeretnék bizonyosodni róla minden rendben van e. Aztán csak ciccegek.. a szerencséjén múlott. Lehetett volna erősebb is. Követem és nem nem azért, hogy bosszantsam, tényleg érdekel azért valahol.* - Ugye tudod ez a szerencsén múlott?*Kérdezek rá és leszállok a tetőre. A kígyót nézem és mindig furcsálltam azt akinek ilyen kedvence van, de hát különbözünk.* - Egyébként egész jó vagy.. *Mondom a dicséretet és figyelem az arcát. Nem tudom mit várok végül is semmit…*

    //Fagy//
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Lora Verhoeven Csüt. Márc. 14, 2013 8:04 pm

    //OLVAD//
    *A megjegyzésre elég csúnyán elfintorodok. Segítség? Nekem?! Ugyan… Nem szorulok rá!* - Kösz, de nem kell. Egyedül is boldogulok *fordítom el a fejem. Hazudok. Részben. A klántagokra szükségem van, de idegenekre… Azokra nem, azok nem kellenek. Megrázom a fejem. Tényleg nincs szükségem koloncokra. A cöcögéseire nem különösebben figyelek, van jobb dolgom is. Amikor kimondja a nevem, helyeslően biccentek.* - Legalább a memóriád jó *jegyzem meg halkan, miközben az utcát pásztázom. Aztán elindulok, és egy pedofil állat zaklatni merészel. Elég hamar lerendezem az ügyet, elvégre Kiliantól tanultam önvédelmet. Nem aggódom magam miatt. Tisztában vagyok azzal, hogy mire vagyok képes. Talán egy kicsit túlspiláztam a dolgokat, de nem érdekel. Megérdemelte a mocsok! Megérdemelte! Aztán ugye felmászok a tetőre, hogy megpróbáljam kizárni a külvilágom. Tényleg nincs szükségem senkire. Nincs kedvem jó pofizni, vagy társalogni! Hagyjon engem ma mindenki békén! Mikor a csaj ismét felbukkan, idegesen szusszantok. Mi a francért nem tudja mással elfoglalni magát? * - Miről beszélsz te? Simán elvertem volna a harapás nélkül is! *rándítom meg a vállamat, és visszarejtem a tőrt. Érzem, ahogy a kígyó teste megfeszült a nyakamban. Nem tetszik neki, hogy a csaj ránk tapadt. Látom az idegességet csillogni aranyszín szemeiben. Egy parancsomba kerülne, és őt is megharapná. De egyelőre nem tervezem bántani, de ha így folytatja… Kiérdemli ő is azt a marást.* - Csak azért mondod, hogy egész jó, mert nem erőltettem meg magam. Most pedig, tűnj el, mert nincs kedvem beszélgetni! *morgom. Egész jó! Bolond vagy! Én leszek a világ legjobb Rontásűzője! Olyan nevelőkkel, akiket kaptam, szinte esélytelen, hogy gyökér legyek Rontásűzésből. Esélytelen…*

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 14, 2013 8:25 pm

    *Ha nem kell, hát nem kell. Persze sejtettem azt is, hogy így fog reagálni. Ismerős vajon honnan is? Ja persze. Aztán nem mondok, semmit a neve után csak végig nézek rá. Nem erre számítottam, na, mindegy. Aztán megrándítottam a vállamat és persze el is ment. Még is mire számítottam volna? Nem gondoltam volna, leáll beszélgetni bár, mondjuk én sem akartam csak hát, na. Aztán sétálgatok tovább és meghallom a bajforrást. Mi van? Felrepülök és megnézem, minden rendben van, e részben aztán újra hozzászólok, és jobban végig nézem. Talán nem ilyen viselkedésre számítottam, ha bár rosszabbal is találkoztam már. Nem igazán tudom azt néha eléggé beképzeltek az ilyenek bár ez egy vámpír volt, de még is akivel harcolt.. Mindegy. Nem szólok, ebbe bele csak megrándítom én is a vállamat és hümmögök. Aztán hallgatom a megjegyzését eléggé kurtán felel és felvonom a szemöldököm.* - Tudod Lora.. ha így viselkedsz ne számíts semmi jóra. Bár tudod van nálad jobb harcos is.*Fordulok meg és indulok el a tető széle felé és tárom ki a szárnyamat, hogy elrepüljek. Igazság szerint nem is tudom miért mondtam ezt.. talán hátha ezzel kicsit feltudom hergelni vagy kihívás nekem? Talán. Hát a reakciójára kíváncsi leszek.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Lora Verhoeven Csüt. Márc. 14, 2013 8:41 pm

    *Persze, hogy nincs szükségem senki segítségére, világéletemben magamra támaszkodtam. A szüleimet korán elvesztettem, meg kellett tanulnom boldogulni. És azt is megjegyeztem, hogy sose bízhatok meg feltétel nélkül másokban. A reakciói teljesen hidegen hagynak. Nem akarom vele foglalkozni. Az új szerzeményemet akarom megvizsgálni, utána járni, viszont így nem tudok… Ha nem nyugszik el, akkor tényleg nem tudok foglalkozni azzal, amivel igazán szeretnék. Mikor hozzám szól, akkor felvont szemöldökkel meredek rá egy darabig, aztán felnevetek.* - Tudod, én sose mondtam senkinek, hogy barátkozzon velem. Aki akar, aki igazán akar ismerni, az tudja milyen vagyok. Velem kapcsolatban jó, ha egy dolgot megjegyzel: Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Mert én nem tudok megváltozni *szűröm a fogaim között nyugodtan. Nem vagyok ingerült, sőt kifejezetten nyugodt vagyok. Engem sose érdekelt mások véleménye, és egy kivételével mindig mások jöttek oda hozzám. Én nem akartam őket. Arra, hogy nem vagyok jobb harcos, elvigyorodok.* - Miért, azt hiszed te jobb vagy? És csak szólok, hogy még nem vagyok az. Még. De az leszek. Rólam fognak beszélni az embereket, suttogni fogják a nevem a varázstudók. A nevemet beleírom a történelemkönyvekbe, és a legnagyobb hősök közé fogok emelkedni, mert ez az a sorsom. Ez az én feladatom, és nem fogom hagyni, hogy bárki is meggátoljon ebben! *felelek csendesen, majd egészen belelovallom magam a dolgokba. Egyszer tényleg rólam fognak majd beszélni az emberek. hálásak lesznek majd azért, amit tettem értük. A hírnévhez vezető út pedig magányos kalandokat jelent. Nincs szükségem senkire, akit út közben elveszthetnék. Halkan felsóhajtok, az épület szélére lépek. Oldalra pillantok, megrázom a fejem, aztán leugrok. Guggoló állásban érek földet, felpattanok, és futva elindulok hazafelé. Így is sokáig voltam távol, és nincs kedvem ennek a lánynak a közelében lenni. Túl… Nyomulós.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 16, 2013 11:33 am

    *A Sikátornál állok és várom a megfelelő emberemet a megerősítésre. Már jó ideje állok itt. Öltözetem egy fekete nadrág fekete felső és persze a fekete kapucnis pulóver. A kapucni rajtam van és a falnak neki támaszkodva állok a falnak. Nem egyáltalán nem szeretem a napot! Nem értem azt, hogy miért lett jó idő! Aztán még ott van a Lord eltűnése is és ááh.. nem tudom, valahol érdekel.* ~Cornelius merre vagy..~*Gondolkodok el, mert oké, hogy a lányát pesztrálom, de kellenének információk róla, mert névtelenül küldtem neki az üzenetet délutánra találkozót szerveztem vele. Jó ötlet volt? Talán igen, de akkor sem vagyok egy bébicsősz, lenne jobb dolgom is, de nem mert én nekem van szívem és muszáj mindent megtennem a drága nagyúr emberének. Nem hívom Lucifer előtt így Corneliust, de megérdemelné, csak akkor biztosan én szívnék. Szóval inkább elviselem azt amit rám tukmálnak aztán meglátjuk. A telefonommal kezdek el babrálni, mert közben egyik háztársammal sms-getek, mert szegény unatkozik. Menjen el dolgozni, most nem érdekelnek mások problémái.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Park Min Lee Szomb. Márc. 16, 2013 11:57 am

    *Milyen érdekes az idő. Sosem gondoltam volna, hogy márciusban még képes esni a hó. Amikor felkeltem rögtön kinéztem az ablakon, hogy szemügyre vegyem, mennyit javult az idő tegnap óta. Körül-belül csak kisütött a nap, ami semmit sem ér, mert még ugyanúgy hó van március közepén. Már nem esik, de még nem is olvadt el. Ettől függetlenül kell egy kis friss levegő. Nem ülhetek egész nap benn a kúria falai között. Ugyan nem sok kedvem volt felkelni, de akkor is megmondtam magamnak, hogy "Min Lee! Tessék kikelni az ágyból és kihasználni ezt a gyönyörűnek legkevésbé se nevezhető időt!". Az idő nem a legkellemesebb és a hideg pedig csípi az arcomat is, amitől teljesen vörös lett. Felvettem a szekrényemben legközelebb eső cuccokat. Egy farmernadrágot, egy ujjatlan felsőt, amire természetesen egy pulcsit és sajnos egy télikabátot is vettem. Télikabát márciusban? Én ebbe sehogy se tudok belenyugodni, hogy pár centis hóban gyalogolok.. ráadásul meg is csúsztam többször, mert nem tudtam csizmát húzni a lábaimra. Eltettem valahova.. olyan mélyen van a szekrényemben, hogy már szinte Narniában találom. Most megteszi ez a sportcipő is. Az már mellékes, hogy lefagy benne a lábam, de túl lehet élni. Azt nem tudom, hogy milyen indíttatásból, de elindultam a sikátor felé. Talán ott egy kicsit sötétebb van, mert a hideg ellenére, kiégeti a szemeimet a nap. Óvatosan sétálgattam, hogy véletlenül se csússzak el, amikor megláttam egy személyt a sikátornál. Normál esetben talán megszólítanám, mert nincs kedvem egyedül lenni, de a sikátor nem éppen olyan hely, ahonnan szívesen bájolognál bárkivel is.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 16, 2013 12:06 pm

    *Várok várok és semmi. Persze, lehet felültetett viszont akkor is! Ha én egyszer lejutok ma Fyronba a fogadóba én elverem azt a rongyos fenekét. Mindenesetre egy követ kezdek el rugdosni unalmamban és már megint sms! Behalok Elenán nem hagy békén. Jó most megírom, neki ötödszörre kopjon, le nem vagyok senki nyavalygására kíváncsi. Aztán felfigyelek, vagyis hát körbe nézek és felvonom a szemöldököm, amikor megpillantok egy lányt. Ördögien elvigyorodok.* - Ne haragudj, de alva járó vagy?*Teszem fel a kérdést és igen kicsit fura a járása a csajnak még mondanám azt, hogyha le van fagyva oké..* - Nincs hideg.. ajánlom, legközelebb nézd meg az időjárást mielőtt kijösz eléggé hülyén festesz.*Mondom kuncogva és hát igen. Eléggé vicce állapot. Ha még tél lenne oké, de hát na! Vannak csökkent értelmű félvérek a szigeten, de el tudjuk ám nézni. Viszont én még mindig a falnak támaszkodom szóval várom a csaj reakcióját.*

    Ajánlott tartalom


                    Sikátor - Page 3 Empty Re: Sikátor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 2:44 pm