Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+13
Etienne Marceau
Kornel Meisner
Eliana De Lucia
Dante Torres
Lora Verhoeven
Arleena Queen
Nicole Brise
Christopher Acerlot
Naomi Verhoeven
Zentai Márk
Park Min Lee
Isobel Campbell
Kyle Williams
17 posters

    Crystäl folyó

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Crystäl folyó Empty Crystäl folyó

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 14, 2012 6:35 pm

    A szigeten kanyargózó patakok egyike, azonban egyértelműen a legkülönlegesebb: a Crystäl nevű folyó partján mentén homok helyett drágakő por van, a folyóban lévő sziklák pedig drágakövekből vannak. Persze sok esélyed nincs rá, hogy ezekből meggazdagodj: ha egy kilométernél messzebbre viszed őket a pataktól, azok egyszerű homokká illetve kaviccsá válnak.

    Kiötlötte Tyla Perathon, szavakba foglalta Sammael Crow
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Jún. 24, 2012 1:43 pm

    - De Alice-Nem!-Légy szíves..- Mondtam már.. Ki van zárva. -Rosiekááám… -Tudod útálom ezt. Na jó hova menjünk?- Mondjuk úszni? Ja nem.. Bocs most közveszélyes vagy… - Kössz, hogy ezt gondolod Rólam.. Így is közveszélyes vagyok a környezetemre. Szóval nekem már teljesen mindegy hova megyünk.-Akkor megyünk úszni! Ha véletlen megfulladnál.. Akkor bevállalom helyetted…-Dominque mondtam már. Csak egy barát. Semmit több. Különben is van annál sokkal fontosabb is. Mi az ördögért csinálta ezt? Rowant még nagyjából megértem, de ő is egy nem normális alak, de ez.. Látod.. és ebbe voltam SZERELMES!*Magyaráz a testvérének, akivel 5 perc megegyezés után döntöttek úgy, hogy elmennek úszni egyet. Természetesen a lánynak nem árt a kimoccanás a szobából még pedig azért nem, hogy ez történt. Valahol legbelül az idősebbik fiút sajnálja.. Mintha lett volna benne múltkor valami emberi, és nem tudta hova tegye ezt az egészet. Briant meg a másik véglet.. ő aztán neki semmi oka nem lett volna erre. A lányon egyébként egy fekete ruha van alatta fekete bikinivel és sötét papuccsal. Gyászba borult a leányzó. Arcán egy könnycsepp gördül lefele, ahogy elhagyja a szája a következő szavakat. Valahol ezt tényleg érezte a fiúnál és az idősebbiket tisztelte volna a későbbiekben, hogyha nem történt volna meg a dolog. A folyó felé pillantva felfigyel közben az égre.* ~Remélem, jó helyen vagytok mind a ketten.. oh, te idióta.. még is minek kellett ezt.~ *Sóhajtozik a gyermek és letörli a könnycseppet az arcáról.* - Ne haragudj.. kicsit kikészültem. Mikor lesz már valami normális az életben?*Kérdezz rá a testvérére. Az, hogy elengedték tegnap, nos, nem tudta azt sem hová tenni. Pontosabban megértette a halálhírt, de nem fogja el felejteni a dolgokat. A papucsot leveszi és elindul a lánnyal a vízbe egyet úszni.- Semmi baj. Megértelek. Fog jönni ne aggódj. Viszont azt tudnod kell, hogy ilyen helyzet alakult.. Valahol a távolban gondol rád és biztos meg volt rá az oka. Figyelj. Szeretlek tesó, de térj vissza a normális élethez.. Na, gyere, menjünk, A víz úgy néz ki tökéletes*Nem válaszol. csak sóhajtozva hallgatja a szavakat és természetesen csak arra tud gondolni, hogy ők itt nincsenek. Egy ideig csak homokba dugja a fejét. Nem egyszerűen nem bírja felfogni ezt az egész helyzetet. Elindul a víz felé, de fintorodik egy sort. Ugye az új „képessége” miatt.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Jún. 24, 2012 2:03 pm

    *Egy fiatal lány bóklászik a folyóparton, bár az öltözékétől nem lehet megállapítani, hogy az illető melyik nemet képviseli. Fekete nadrágot, fekete inget visel bakanccsal és Rowan O’Callaghan köpenyével. Ezenkívül, bár nem látszik, de a sylorinás diák szőke tincseit egy hollófekete szalaggal fogta össze. A lány a part mentén haladva néha-néha lehajol, leszakít egy-két növényt, amit aztán a táskájába tuszkol, aztán folytatja tovább céltalan bolyongását. Jóformán csak mered maga elé, keres néhány gyógy-, vagy mérgezőnövényt. Mellette ott lohol a megboldogult, elmebeteg O’Callaghan fiú kutyája, Cahal is. Mivel ott maradt a sylesek nyakán,a lány önként befogadta, hiszen minden olyan dolgot szeretne maga köré gyűjteni, ami arra az elmebajosra emlékezteti. A rowanesen vöröslő szemeivel Cahalra pillant, letérdel mellé, és átkarolja a kutyát.* - Ne aggódj, majd.. Majd egyszer visszahozom. Megtalálom a módját. Legalább annyi időre, hogy elköszönhessünk tőle. Jaj, Cahal! Most mit csináljak?! A terveimet úgy találtam ki, hogy mindenkinek jó legyen a csapatból. Azt hiszem itt a vége. A szövetség részemről felbomlik, s a Kísértettanya csak az enyém. *Dünnyögi a kutyának, majd egy könnycseppet letöröl az arcáról, s haladnak tovább. Elég rendesen megtépázta az idegeit a másik halála, így biztos, hogy egy hónapig ilyen lesz. Némán baktat tovább, s már eljut az agyáig a másik két lány hangja. Mikor meghallja, hogy Alice kimondja Rowan nevét, a torka összeszorul, térdre esik, és felzokog.* - Rowan… *Suttogja fájdalmasan, s Cahal oldalba böki a csajt, hogy tovább kell menniük. Izzy feltápászkodik, s fekete nadrágján egyre több zöld folt jelenik meg. Elindul Alicék felé, a beszélgetést próbálja kizárni. Úgy tervezi, hogy észrevétlenül elmegy mellettük, de mikor egy-két méteren belülre ér, s a lányok hiába vannak már a vízben egyszerűen összeesik, kezeit a fejére szorítja, s egy újabb sírógörcs kerülgeti a lányt. A kutya ott áll mellette, és figyeli újdonsült gazdáját, Isobel csak sír és nyöszörög. Az arcából egyébként semmi nem látszik a vöröslő szempárokon kívül.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Jún. 24, 2012 2:19 pm

    *Bemegy a vízbe és a hátára fekszik és természetesen gondolkozik, és nem tudja hová tenni a helyzetet. Később vissza megy a „fiú házához rá írja, hogy eladó. Plusz egy két tárgyat elvisz: Emlékül, ami emlékezteti rá. Hiszen mást nem tud tenni. Befejezték a beszélgetést és természetesen síri csend borult a folyóra. Hallja ugyan a motoszkálást sőt…. fintorodik is egy sort. A Démonságot valahogy nem tudja hova tenni.* ~Istenem miért kellett ezt?~*Még mindig gondolkodik, és nem akarja elfogadni a helyzetet. Egyszerűen, nem.* ~Idióta barmok mind a ketten. Ha lehetőségem lenne megidézni mind a kettőt jól leszúrnám őket. Ha vissza lehetne fordítani az időt, akkor először Rowant rúgom fenékben. Vagy egyszerre mind a kettőt és úgy száműzöm őket a pokolba!~*Elmerül, a vízben közben elkezdi figyelni, hogy valaki bóklászik a folyóparton. Természetesen azt nem tudja ki. Domira rásandít, aki már beljebb úszott. Alice fogja és kimegy… Azt érzi, hogy démon az angyalságot nem. A kutyára felvonja a szemöldökét és a srácra néz.* - Cahal!? öhm.. te idióta barom állat. Azt hittem, hogy képzelted azt, hogy rá ijesztesz a másikra. Te vitted sírba a testvéredet van fogalmad arról, hogy mit tettél?*Üvölti le a Rowannek vélt Izzyt. Ha bár ha a lány megfordul és meglátja nagyon meg fog lepődni, de mindenképpen elnézést fog kérni.* - Remélem tisztában vagy vele, hogy az az idióta utánad ment.*Prüszköli tovább és amint kiüvöltötte magát ismét könnyezni kezd a szeme. Kicsit kivan ő is..*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Jún. 24, 2012 2:33 pm

    *Elterül a fűben, siratja azt a lököttet, és marhára nem érdekli Alice és Domi. Ő legszívesebb most eltűnne a világból, de nem mehet haza, mert akkor kérdőre vonnák, hogy mi történt, aztán leszúrnák a gyengesége miatt, végül talán ki is tagadnék a családból, hiszen Campbellék eléggé szigorú szabályok szerint élnek, s ezt az elgyengülést végképp nem engedhetik meg maguknak. Amikor meghallja, hogy Alice Cahalnak szólt fájdalmasan nyöszörög, a kutya meg vakkant egyet a lányra. Isobel szó nélkül végig hallgatja Alice üvöltözését, majd felül, lerántja a fejéről a csuklyát, és vörös, bedagadt szemeivel a másikra mered. A szél belekap a lány copfjába, a démon pedig gyilkosan mered Wayne-re.* - Egyrészt, ne merészeld sértegetni. Másrészt, mint látod nem Rowan vagyok, szóval halott jót, vagy semmit a közelembe, mert kitalállak nyírni, ha ócsárolni merészeled. Az pedig nem érdekel, hogy mi van a másikkal, épp elég nagy baj, hogy ez az idióta nincs itt. *Mered gyilkosan Alice-re, feltápászkodik a földről, és kihúzza magát. Eléggé szerencsétlenül néz ki a lány, és bár nem tehet róla lelkileg teljesen összetört. Olyan sok éven keresztül volt érzéketlen, hogy annak a személynek a halálát, akit képes volt megkedveli, már nem bírta befogadni. Most pedig a sok-sok év érzelem elfojtást, a srác halála kihozott belőle mindent. A visszafojtott könnyei most elsöprő árvízként tör elő a lány szemeiből, és odabent a lány furcsa ürességet érez. Nem tudja miért, idegen neki ez az érzés, s a mardosó semmi teljesen tönkreteszi őt. Aztán miután végre valahára elapadnak a könnyei Alice-re mered.* Megváltoztál. Mióta van neked démoni éned? Mióta vagy félvér? *Szól halkan a fél-vérhez, aztán ismét Cahalra pillant, a csuklyát visszahúzza a fejére, így ismét csak a szemei látszódnak. A kezét a kutya fején nyugtatja, s azon gondolkozik, hogy milyen gyorsan tudja „lezárni ezt a beszélgetést”.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Jún. 24, 2012 3:25 pm

    *Pontosabban gondolkodik azon, hogy mit lehetne tenni. Az elzártságot is el felejtette. Leüvölti a másik fejét azt hiszi Rowan. Ugye Cahal miatt. Utána természetesen nem szól semmit csak gyászba borul a kis lelke. Hirtelen teljesen lehiggad. A barna szemeivel meredten pislog a lányra. A szavakra megforgatja a szemeit. A kinyírásra pedig nem mondd semmit. Lehet próbálkozni, de Alice képessége most kiszámíthatatlan.*- Ahogy a testvére is. Azt hittem ő vagy. Bocsánat.*Mondja a lánynak. Egyébként a haja ki van engedve és természetesen Érzi a szelet is. A leányzó csak meredten nézi a másikat. Nem látta még sírni így a lányt.* - Téged is megviselt, ahogy látom.. de nem tudom mit lehetett rajta kedvelni. Én csak tisztelem..*jegyzi meg és természetesen tényleg így van ez.* - Akkor ezért volt a múltkor olyan furcsa. Felkészülhetett arra a halálra..*Gondolkozik el és visszaemlékezik a 3-4 nappal ezelőtti beszélgetésre.* - Csak sírd ki magad nyugodtan..*Suttogja Izzynek és semmi olyan nincs benne, hogy megtámadja vagy gyűlölje a lányt. Már nincs. A kérdésre nem válaszol, elfordítja a fejét. Sóhajt egy nagyot és természetesen válaszol rá, csak nem tudja, mit mondjon.* - Nem tudom. Vagy is tudom.. de azt, hogy hogyan nem tudom.*Sóhajt egy nagyot é s inkább nem kíván beszélni erről, mert még gondolkozik. Kicsit kibukott egyébként hiszen ő nem olyan aki haragtartó.Cahalra csak pislog és figyeli Cahalt.*

    //Fagyika//
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Vendég Szer. Aug. 01, 2012 11:18 pm

    *Csak sétál nyugodtan és mereng az élet nagy dolgain és azon, hogy Tyline megérkezett. Nagyon meglepődött és nem tudta hova tenni a dolgot, de legalább örült a lánynak, hiszen az egyik jó barátja és természetesen legalább beszéltek kicsit. Gisellel viszont még lesz, egy elbeszélni valója minden esetre most sétál a Crystäl folyó felé sétál, nyugodtan igyekszik egyet úszni. Éjszakai fűrdőzés majd aztán lassan haza indul. Hova? Ramonához. Igen mióta összeköltöztek alig van az akadémia falaiban majd akkor fog visszaköltözni, ha elkezdődik az óra. Megérkezik a folyóhoz és leteszi a törölközőt. Leveszi a fehér pólóját és a fehér nadrágját. A szürkés alsó nadrágjában fogja magát és belemegy a vízbe.* - Juj de hideg..* Lemerül és úszkál egy kicsit és bámulja a csillagos egyet.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Park Min Lee Csüt. Aug. 02, 2012 12:06 am

    *Éppen hogy csak megérkezett, összefutott Chrisel és elmentek egy kaszinóba, amely igen jól végződött. Jól hülyéskedtek. Mondjuk ez nem csoda, hiszen Chrissel mindig jól szórakozik. Viszont elég sokáig voltak el az este, így nem aludt annyira sokat.. ennek ellenére viszont elég kipihent. Jól aludt. Ébredés után gondolkozott rajta, hogy elmegy a közeli városba, de inkább itt maradt az iskola területén. A Crystäl folyó felé vette az irányt egy új öltözékben, egy szürke farmernadrágban, egy világoskék topban, a hozzáillő mellénnyel és az elmaradhatatlan magassarkújában, amely talán nem a legmegfelelőbb választás, ha "túrázni" indul. Amikor odaér, hallja, hogy van valaki a folyóban. Nem látja, hogy ki az, de hallani lehet. Közelebb megy és annak ellenére, hogy nem tudja ki van ott, ráköszön.* - Öhm.. szia. *Mosolyog.* - Nem fázol ott? *Érdeklődik a diáktársa felől, majd amikor még közelebb merészkedik, egy ismerős arcot és.. öhm.. testet lát meg.* - Alex! Örülök, hogy újra látlak! *Nagy mosollyal köszönti a fiút.* - Hogy telik a nyarad? Nincs kedved leugrani a szórakozónegyedbe? *Igen, eddig nem volt ereje lemenni a városba, de mással szívesen megy, úgy már más. Nem unatkozna.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 12:23 am

    *Csak úszik, és tök jól érzi magát. Nem nem fázik, őt megnyugtatja. Ugye elmerül, a vízben aztán gondol arra, hogy várnak rá. Szóval igen. Amikor rákérdeznek, csak pislog nagyokat és közelebb megy a másikhoz. Nézi.. Nézi… megrázza a fejét és lefröcsköli a másikat.* - Effy ezer éve azt hittem meghaltál csajszi.*Mondja a lánynak és igen örül. Észreveheti a másik, hogy meg van változva. Nagyon is! Amikor rákérdeznek, hogy telik a nyara elmosolyodik.* - Nagyon jól. Neked? Amúgy ennél jobban nem is telhetne. Mi a helyzet veled? Ma a megleptések napja van egyik legjobb barátom is visszatért Tyline. Imádom a csajszit!*Mondja a másiknak és szívből örül. Igen. Aztán úszik tovább, és amikor a szórakozónegyedre rákérdezz őő.. hát arra komolyan figyel rá és halványan elmosolyodik.* - Ne haragudj, de a menyasszonyomhoz kell, majd haza menjek. Csak úgy kijöttem. Rég nem voltam szórakozó negyedben főleg, hogy Josh meghalt. Hagyjuk. Meg.. az öcsém is figyel a nap 24 órájában szóval nincs nyugtom.*Feleli hadarva, és amikor megszólalnak, a fejében becsukja a szemét és összeszorítja a fogait. Igen az öccse megszólalt a fejében.* - Na mindegy, meg vigyázni kell Ramonára hiszen nem lenne jó ha idő előtt jönne…*Nyel egy nagyot aztán át vált a következő témára.* - Veled mi a helyzet? Gyere remek a víz. Picit hideg, de ne érdekeljen.*Mondja nevetve és az egyik régi haverját látja igen. Láthatja a másik Boldog a változást Effyn Alex is érzékeli.* - Öhm Jól nézel ki! Jó értelemben rengeteget változtál. Plasztikai műtéten mentél keresztül?*Kérdezz rá és kicsit jó humor érzéke csak picit. Amúgy meg nem flörtölgetne a másikkal mivel van gyűrűje és hamarosan el fogja venni Ramonát.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Park Min Lee Csüt. Aug. 02, 2012 12:47 am

    *A fröcskölésnél kicsit felkiált, de nevet a fiúval. Annyira azért nem változott meg, hogy megsértődjön ezen, bár elég vizes lett. Sebaj.* - Nem, még meg haltam meg. Bár ha sokat leszek a haverjaimmal, van rá esély, hogy idő előtt megtörténik. *És tényleg, a baráti társaságából szinte mindenki csak bajba keveri. Ahogy észreveszi, Alex viszont már nem. Sajnos. Effy imádja az izgalmat és a veszélyt, viszont Alexszel már biztos, hogy nem fog bajba keveredni.* - Nekem is jól telt a nyaram, összejöttem valakivel. Örülök, hogy ezek szerint neked is jó volt. *A fiút bámulja, miközben azon gondolkozik, hogy az előtte lévő személy nem lehet Alex. Alex egyszerűen nem ilyen. Viszont mindaddig csak úgy gondolja, hogy ez egy kis ideiglenes változás, amíg fel nem hozza, hogy menyasszonya van. A többit meg sem hallja. Egyszerűen csak leesik az álla és óriásira nyílik a szeme.* - Várj.. kidhez kell hazamenned? Azt hiszem egy kicsit rosszul hallok. *Tör ki belőle a nevetés és reméli, hogy a fú megfogja nyugtatni és erősíteni, abban, hogy rosszul hallotta.* - Neked nem lehet menyasszonyod! Ez egyszerűen természetellenes! Te nem Alex vagy! Hová rejtetted őt? Vissza akarom kapni. Ki vagy te? *Kétségbeesetten vágja a fiúhoz a magáét, de aztán egy nagyon kicsit lenyugszik.* - Ez nem hiszem el! Úgy érzem tényleg sokáig voltam távol. Rád sem ismerek! *Az ajánlatra, hogy menjen be a vízbe, felhúzza az egyik szemöldökét.* - Ugyan, neked me.. me.. *Nyel egy nagyot.* - .. Menyasszonyod van.. nem hiszem, hogy örülne, ha egy lánnyal.. alsóneműben úszkálnál a folyóban.. *Jelenti ki kissé flegmán. Nagyon nem örül a fiú változásának.* ~Remélem még azért menthető a helyzet.~ *A dicséretre féloldalasan mosolyog a fiúra.* - Nem, nem estem át semmilyen műtéten.. és ami a "rengeteget változtál" részt jelenti, bagoly mondja verébnek..
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 1:13 am

    *A nevetésre vissza nevet és igen elég sokat változott az óta.* - Amúgy bocsánat a bunkó viselkedésemért pár hónappal ez előtt. Nem voltam magamnál.*Mondja Effynek és a nem haltam megre csak felnevet.* - Még jó. Mi lenne veled nélkülünk.*Neveti el magát és újra lefröcsköli. Észreveszi, hogy bámulják és nevet tovább szóval csak pislog és igen. Komolyságban változott rengeteget és ezt a családjának és Ramonának köszönheti. Igen… Válaszol a lánynak, a szórakozónegyedes kérdésére és igen. Ramonával 3 hónapja vannak együtt, ha azt a kis kihagyást nem nézzük. Elneveti magát és közelebb megy Effyhez ki a vízből.* - Menyasszonyom. Múlt héten jegyeztem el a gyermekem édesanyját.*Feleli boldogan és ilyen jól fogadja azt, hogy terhes. Igen várja a picit most már napok kérdése hetek kérdése, hogy mikor jön meg. Effy kifakadására csak felciccent és oda megy a lányhoz és megfogja a két kezét. Thierryt most figyelmen kívül hagyja, hiszen folyamatosan a fejében vannak.* - Nem. Mindenki változik. Amúgy Lisa után jobb a kedvem. Közérzetem. Ramonával boldogabb vagyok, és azt hiszem így a jó.*Mondja higgadtan a lánynak, hogy nincs miért aggódni.* - A régi nincs messze, de ő most már valahol a szívem mélyén van.*Magyarázza és neveti el magát. Igen a régi énjét nem hiányolja, és amit szeret az az új. Sokan taglalták neki beképzelt bunkó és ezt ő is látja. Főleg Lillel való beszélgetés és az áramütés óta.*- itt is jó kint. Nem fognak kombinálni. Itt az öcsém a fejemben a mester mentálmágus.. figyeli minden lépésünket és azt hiszem egyszer majd bemutatom neked a gyógyító, kis törpét. Amúgy meg összejöttél valakivel? Mesélj ki a szerencsés úri ember? Velem már flörtölni nem tudsz, de ugyan akkor segíthetek abban, hogy tanácsokat adok neked.*Ajánlja fel a lánynak a segítséget és leül a fűre a törölközőre és rántja magával Effyt aztán várja a válaszokat. Nem figyel most az öccsére.. majd lebeszélik, ha haza ért.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Park Min Lee Csüt. Aug. 02, 2012 1:50 am

    *Oldalra néz nagy szemekkel a bocsánatkérésére.* - Inkább azért kérj bocsánatot, aki lettél. Engem nem zavart, hogy bunkó voltál. Lehet, hogy egyeseket igen, de én azért bírtalak. Biztos.. vagyis gondolom ezek után is jóban leszünk, de már nem ugyanaz semmi. *Mondja csalódottan.* - Inkább mi lenne veletek nélkülem?! Nos látom mi lett veled nélkülem. Itt kellett volna maradnom és tartani téged a jó.. azaz a rossz úton. *Próbál mosolyogni, de most valahogy nem megy neki, majd amikor már azt hiszi rosszabb nem lehet, meghallja, hogy gyermeke is lesz. Akkor már végleg elszakad nála a cérna és kihúzza a kezeit a fiúéiból. Nagyon erőlködik, hogy ne vágja pofon Alexet.* - Most azonnal állíts le, vagy esküszöm behúzok neked egyet! *Kiabál rá a fiúra mérgesen. Vesz egy nagy levegőt, majd folytatja.* - Nem, drágám, ezt nagyon rosszul látod! Senki sem változik! Viszont abban igazad van, hogy a szíved mélyén még mindig az az Alex vagy akit úgy megkedveltem.. éppen ez a lényeg! Nem változtál te semmit, ez csak ideiglenes.. Legalábbis nagyon ajánlom neked! *Fenyegeti meg, de már annyira "kétségbe van esve", hogy szinte elneveti magát, majd inkább eltér a témától és válaszol a kérdésére.* - Igen, összejöttem valakivel. Eriknek hívják és nagyon aranyos fiú, de miért is érdeked ez téged? Nem kéne, hogy érdekeljen, legyél bunkó. Igen, talán hülyén hangzik, de jó lenne. Talán másokat zavart, de engem nem.. *Összehúzza a szemöldökét Alex következő kijelentésére.* - Ugyan, flörtölni bárkivel tudok, itt most nem az a lényeg!

    //Fagy//
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Zentai Márk Hétf. Aug. 06, 2012 7:19 pm

    *Egy fiú ül a Crystäl folyónak az egyik vastag fa ágján. Az egyik lába felhúzva és a térdén a rajzlap. Vajon álom volt ez vagy valóság? Ezt soha nem fogja tudni. Egyenlőre nem pletykálkodik a társainak inkább meglépett még a haverja elől is, hogy nyugta legyen. Habár a nyugalomról ítélve a srác éppen a folyót rajzolja és a tájat meg a hegyet. A fülében az egyik fülhallgató és hallgatja a Tankcsapda-Egyszerű dal című számát és magyarul énekelget.* - Néha úgy hiányzik a marihuána.. mint a hercegnőnek a don juanja. Az erkélyről a szemébe néz vonzza mint a méhet a méz…*Énekelget tovább és Naomin gondolkozik.*~Ma még nem láttam. Mi lehet vele?~*Teszi fel a kérdést és szusszant. Aztán szépen lassan lehunyja a szemeit és a papír is leesik és mind a két lába lóg a fán. Igen hölgyeim és uraim Zentai Márk ismét elaludt a melegben.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Aug. 06, 2012 7:56 pm

    *A Crystäl folyóból két alak emelkedik ki, és a part felé tart. Egy lány, aki fekete, testhez álló ruhát visel, amiről csepeg a víz és az illetőnek is csuromvíz a haja, és egy srác farmerben, félmeztelenül. * - Mondtam, hogy ne legyél barom! Legközelebb nem jössz el velem! *torkollja le a lány a másikat, és belelöki a vízbe. A fiú hatalmas csobbanással elmerül a folyóban, majd odalent árnyékká válva kirántja a lány lábát, így az sikítva eldől.* -Kikérem magamnak! Nem voltam barom, csak te cseszted el az egészet! Miért nem jöttem Pieterrel?! *csattan fel a fiú, miközben dühösen vágtat ki a vízből, otthagyva a társát. A leányzó feláll, és a srác után szalad, hiszen a lábuk leér, úgy derékig érhet a víz.*-Mi az, hogy én csesztem el? Nem tudom ki akart kikezdeni egy sellővel seggfej! *üvölti a másik után, és mikor utol éri ismét belelöki a vízbe, majd árnyékosul, és a folyóparton jelenik meg legközelebb, diadalmas vigyorral a képén.*- Dögölj meg, Hercegnő! *morogja a zöld hajú fiú, majd mikor kiért a partra, akkor megáll a lánnyal szemben, és megropogtatja az ujjait.* - Ugye tudod, hogy ez vért kíván Verhoeven? *sziszegi tömény undorral a hangjában mire a másik elmosolyodik, hátradobja a vizes haját, és támadóállást vesz fel.* - Lássuk tanultál-e valamit, Kilian! *nevet fel a Verhoevennek nevezett Rontásűző, és Kilian neki ront. Könnyedén kivédi az első ütést, majd egy egyszerű capueirához hasonlító mozdulattal kigáncsolja a srácot. Kilian Naomi lábára kulcsolja kezét, és egy határozott mozdulattal lerántja maga mellé. A csaj felszusszant, majd gyomorszájon vágja a másikat, aki felüvölt, Nao pedig felpattan a földről. Nem sokkal utána a német fiú is talpra áll, és körözni kezdenek a füvön.*- Mi az, Verhoeven? Csak nem félsz? Miért nem támadsz? *próbálja provokálni a másikat, de amaz gúnyosan vigyorog rá.* - Más a stratégiám, Killer *suttogja halkan, majd Kilian nekiugrik, ő pedig a bal öklével képen törli a másikat, aki hatalmas csattanással neki esik annak a fának, amin Márk fekszik. A fiú az állkapcsát fájlalva gyilkosan tekint Naomira, aki angyalian pislogva közelít felé.* - Azt hiszem megint nyertem *jegyzi meg halkan, mire a másik halkan nyöszörögve visszaszól.* - Eltörted az állkapcsom, b*** ***! *Naomi megrándítja a vállát, és leguggol Kil mellé, hiszen nem vette észre Márkot. Egyébként így is egész nap rajta gondolkozott, szóval még jó, hogy Boris kitalálta, hogy ő szépen elmegy Piettel golfozni, mert így Naot küldték el a vérszomjas némettel.* - Nyugi, seperc alatt helyre rakom. Hányadszorra is töröm el? *kuncog, de hamar el is hallgat a másik gyilkos tekintete láttán.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Zentai Márk Hétf. Aug. 06, 2012 8:18 pm

    *Egy rajz mappa pottyan le a föld felé, és ha nem állnak, arrébb akkor valakinek a fejére fog esni. Csak csendben szuszog a fiú és hirtelen azt álmodja, hogy megjelenik előtte egy lány és átkarolja a nyakát. A fiú halványan mosolyodik el és csókolgatni kezdi és olyan mintha ez már álmába rabul ejtene…* - Te vagy a legszebb kincs az életben…*Mosolyodik el és halkan kijelenti, majd aztán csak annyit lehet észrevenni, hogy valami nagy izé megjelenik.. Kipattannak a fiú szemei és hirtelen leesik egy nagy pufanással a földre. Igen… leesik a földre és a két lába az égnek áll.* - Mi folyik itt?*Néz a többiekre és kiszúrja Naomit.* - Te mit keresel itt és mi folyik itt?*Kérdezz rá és a kezeivel megdörzsöli a szemeit. Lassan feltápászkodik oda sétál Naomihoz és halványan elmosolyodik rá.* - Szia.. megint rosszalkodsz kislány?*Kérdezi meg majd a kezeiket összekulcsolják, de csókolni nem tud még mindig. Nem véletlen, hogy nem csinálja azt.* - Ti meg kik vagytok és mit csináltok erre felé?*Kérdezi meg és felvonva a szemöldökét lehet hamar rájön.* - Várjatok. Ti vagytok az elmebeteg őrült rontásűzők. Meg te is.. várj, te nem elmebeteg vagy csak szimplán őrült.*Jegyzi meg Naora és ha hagyják közelebb sétál hozzájuk és bemutatkozik.* - Zentai Márknak hívnak és ennek a lököttnek az egyik barátja.*Feleli mosolyogva és igen nem csak a barátja, de ezt még nem kell tudni nekik. Ő nem fogja elmondani ha Naomi nem beszélt nekik erről az egészről.* - Rég láttalak..*Feleli meg a lánynak és vissza sétál hozzá majd körbe pislog még is hova a bánatba keveredett.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Aug. 06, 2012 9:03 pm

    *Repül a nehéz mappa, kit tudja hol áll meg, kit hogyan meg… Nos, éppenséggel Kilian Bäckert találta meg az a bizonyos mappa, aki egyből felüvölt, és nyelveket váltogatva hosszasan káromkodni kezd. Naomi pedig felnevet, felveszi a mappát, és megnéz egy-két rajzot.* - Na jó, ez most vagy Márk, vagy Domi *jegyzi meg halkan, majd felpislog.* - Mit sassolsz, te idióta?! Inkább gyógyíts meg! *nyafog Kilian, mire Nao leinti, és felpillant a fára, halványan elmosolyodik, mikor meglátja a fán fekvő Márkot. Amikor az neki kezd motyorogni akkor csak elvigyorodik, hiszen két lehetőséggel számol: a, Márk becsavarodott; b, róla álmodik. Így hát a hóna alá csapja a mappát, majd letérdel a srác mellé, elmormol egy ráolvasást, és meggyógyítja a másikat.*~Ezt a gyökeret el kell vinni a közeléből. Szeretném, hogy nyugodtan tudjon aludni, ez a lökött *töpreng magában, megragadja Kil karját, és felrántja a földről, de ezt a megmozdulást a másik nem értékeli, sőt egy morcos orr ráncolással jutalmazza.* - Muszáj folyton csesztetned? *nyafog a fiú, mire Nao fejbe vágja a németet. Aztán mikor Márk lezúg az ágról, akkor Kilian hangosan felröhög, és eldől a földön. Nao viszont a fejét csóválva odalép Márkhoz, és a kezét nyújtja neki, ha az nem pattanna fel előbb.* - Bealudtál, aztán magadban beszéltél, és leestél a faágról. Kielégítettem a kíváncsiságodat? *felel mosolyogva a másiknak, Kilian meg még mindig fetreng.* - Öhm. Dolgoztam? *jegyzi meg halkan, Killer pedig egyszerűen képtelen abbahagyni a röhögést. Nem megy, ha egyszer valamin el kezd nyeríteni, akkor fél órán keresztül nevetgél rajta. Naomi meg a kérdésre halványan elmosolyodik, és megvonja a vállát.* - Dolgozni jöttem Killel, bár ahogy elnéztem inkább csak a hallányokra akart rányomulni. Aztán szokásunkhoz híven összevesztünk, verekedtünk egy sort… - Ez a barom az előbb eltörte az állkapcsomat! Nem normális! Ez már vagy a tizedik az évben! Tökéletes állkapcsom! Megnyomorított! *magyarázkodik a belga, mire Kilian közbe szól, és háborog egy jó darabig. Nao pedig nagyot szusszantva megfordul, felvonja a szemöldökét, és rondán ránéz a fetrengőre.* - Ha nem lennél egy tuskó, akkor nem törném el. Különben sem szándékos! *szól vissza a másiknak durcásan, mert ő tényleg nem akarja annyira szétverni a másikat, de így sikerül. Aztán amikor Márk megfogja a kezét, akkor összekulcsolja vele az ujjait, és egy apró pír jelenik meg az arcán, mire Killian felpattan, és gyilkosan megcsillannak a szemei.* ~ Ezért volt ilyen fura. Ez a gyerek teszi ezt vele… Ha ezt elmondom Piete-nek… Megszívod még ezt Verhoeven! Ne szórakozz velem! *morfondírozik magában, és az biztos, hogy a haveri körében pletykálni fog. Nagyon-nagyon pletykás természetű a Bäcker-fiú.* - Márk ne szórakozz *kuncog egy sort a lány majd Kilian a kérdésre nagyot szusszant, és egy vigyort erőltet a képére. Ami igazság szerint olyan, mintha egy hiéna vicsorogna, de ez mellékes. * - Kilian Bäcker, a tökéletes, mindenható, a Rontásűzők egyik legnagyobbika! *mutatkozik be, mire Naomi szemet forgat, és Márk fülébe súg.* - Kissé egós, de nem kell foglalkozni vele, ha leitatod, akkor normális. Úgy tűnik nála fordítva működnek a dolgok *jegyzi meg halkan, Killer pedig egy csúnya fintort vág.* Társaságban nem illik sugdolózni! Hányszor mondjam még el neked Verhoeven?! * szól be a másiknak, aki csak nyelvet, és erősebben megszorítja Márk kezét.* - Verhoeven! Hányszor mondtam már, hogy ne merészeld rombolni az imidzsemet?! Szerinted én elmebeteg vagyok? Te öntelt, egoista, hisztis p****! De ne aggódj, ezt még visszakapod! *sziszegi dühösen a srác, Naomi pedig felröhög. Elég jól kezeli Kilian kifakadásait, viszont a p betűs csúnya szónál csak jobban megszorítja a másik kezét.* - Nyugi Killer, mély levegő. Tudod mit mondott a pszichológus, nem érdemes felhúzni magad *vigyorog angyalian a másikra, majd eszébe jut, hogy Márk mappáját vissza kéne szolgáltatnia, így a szabad kezével a másik felé nyújtja.* - Tessék, az előbb lecsapta ezt az idiótát, és nem akartam, hogy véletlenül felgyújtsa. Kár lenne értük *mosolyog halványan Kilian pedig durcásan félig elfordul a társaságtól.*- Az őrült az nem rosszabb az elmebetegnél? *kérdi gyermeki mosollyal az arcán Nao Márkot, míg Kil a mobilját elővéve pötyörészik. Márk bemutatkozására csak biccent, de nem különösebben reagál, mert épp kör-sms-eket gyárt, amikben pletykálkodik. Vagyis hát Borisnak meg Pieternek ír, de az épp elég. Egyébként Naomi nem mondta, mert egyiküknek sincs semmi köze az ő magánéletéhez, így Kilian is csak biccent. Ha tudná, akkor már rég cukkolná őket, de kell neki egy perdöntő bizonyíték.* - Én is téged. És ahogy észrevettem megint lustálkodtál *kuncog a lány, és megböki a srác hasát, mert ha még az is kiderül, hogy Márk imádja a lasagnét, akkor tuti, hogy Garfieldnek fogja hívja.* - Kil, nem akarsz lelépni? Végül is végeztünk a munkával, és amúgy se vagy szociális alkat, szóval… Kopj le, oké? vedd fel a pénzt, és verd el *fordul az sms-ező srác felé, aki felpislant, és ördögien elvigyorodik.* - Dee. Épp a parancsra vártam, Hercegnő *vigyorog tovább, majd hosszú ujjaival fürgén nyomkodja a gombokat, aztán a füléhez szorítja a mobilt, és németül hablatyolni kezd.* - Oks. *vágja rá, majd kinyomja a telefont, és a párocskára vigyorog.* - Én léptem. Adios* szalutál a párnak, majd futólépésben eltávolodik tőlük, mert Piete épp felszabadult, szóval beszabadulnak a kocsmába. Nao pedig angyalian rápislog Márkra.* - Most már ketten vagyunk. Szóval mi jót csináltál ma a lustálkodáson kívül? *mosolyodik el ártatlanul, és félretűri vizes haját, aztán, ha Márk hagyja, akkor először körbesandít, majd megpuszilja a fiú arcát.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Zentai Márk Hétf. Aug. 06, 2012 10:19 pm

    *Ugye leesik a földre és pislog a két emberre. Vagyis Naora és Kilianra igen. Aztán fel áll oda sétál Naohoz és összekulcsolja a kezeiket és angyalian pislog a másikra.*~Ez nem álom ugye?~*Kérdezi magától és természetesen csak figyeli Kiliant is aki éppenséggel arról hisztizik, hogy eltörte az állkapcsát Naomi. Ránéz a lányra kérdően és vissza a srácra. *- Ne haragudj.. azt hiszem lánynak jobban néznél ki hiszen úgy nyafogsz és azt hiszem a hangodból lejebb kéne venni. Amúgy meg puszit ne adjak, hogy jobban gyógyuljon?*Kérdezz rá teljesen viccelődős hangulatban és igen kicsit vissza adja a röhögést amit a srác művelt. Nem zavarja azt, hogy a lánynak a kezeit összekulcsolja egyszerűen csak ennyire képes. A pírre csak felkuncog és nem mondd semmit.* - Szóval dolgoztatok, hogy szétverjétek egymást?*Kérdez rájuk aztán nézi Kiliant csak egyszerűen nevet rajta.* - A nyomorítottság a lábra jellemző. Mivel nem se nyomorék se béna.. max a bunyózásban.. azt hiszem ez a téma ellent mondd a kijelentésednek.*Még ennyi hozzá fűzni valója van utána foglalkozni szeretne a rajzával. Közben leállítja a zenét ami Tankcsapda-sz**tárgyat éneklik.. és elvörösödik rajta. Pontosan a számon imádja a Tankcsapdát még koncertjén is volt nem egyszer. Aztán amikor a bemutatkozás rész jön felvonja a szemöldökét.*~Nehogy beszólj neki…~*Ösztönei visszatartják, de hát a srácot most valahogy nem érdekli. Megzavarták a nyugalmát és vissza adja apránként.* - Majdnem Baconnek értettem nem baj. Szalonnát tudunk máshol is enni.*Mondja Márk és odébb áll azért, hogy a két lidérc társa lerendezzék a beszélgetés. Pontosabban lehuppan a fa oldalánál és figyeli őket és közben dudorászik.* - Itt lakom látod ez az a ház.. kevés a luxus szolid a kényelem…*Énekelget tovább és próbálja kiszűrni a veszekedést. Viszont egy pontnál elege lett a srácnak.*- Ha azt nézzük kettőtök közül ki a hisztisebb hát te. Naomi egyáltalán nem hisztizik még komolyabban áll a dolognak mint te. Nem ismerlek, de már nem kéne vitatkoznotok. És kiszálltam a témából.*Mondja a srác és angyalian pislog a lányra. Nem tudja milyen következményei lesz ennek a dolognak, de úgy is árnyékosulni fog aztán nem tehet semmit a srác. Meg tudja ám védeni magát. Utána pötyög a telefonján a srác és Naotól jön egy kérdés.* - Őrült elmebeteg kombinációja.*Mondja kuncogva halkan és igen Márknak határozottan ez a véleménye.*~Lassan leléphetne ha már itt van ő legyünk ketten..~*Jegyzi meg és aztán Nao hangjára felkuncog. A lelépésnél. Int a másiknak aztán jön egy kérdés amire felvonja a szemöldökét. Amúgy a Garfield az egyik kedvenc filmje szóval hallgat is rá.. mármint ha így hívja.* - Rajzoltam.. dalt énekelgettem és neteztem és Aaron ontotta a hülyeségeit és miatta léptem le. Na és te a munkán kívül?*Kérdezz rá majd utána ugye helyett csinál maga mellett és várja, hogy leüljön Naomi és aztán beszélgetnek tovább.* - Amúgy rólad álmodtam.*Mondja halkanés elvörösödik a srác. Nem tehet róla rossz szokása.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Aug. 06, 2012 10:49 pm

    *Kilian ugye fetreng a röhögéstől, Naomi meg ott áll Márk mellett, összekulcsolt kezekkel, és a társát bámulja. Aztán, mikor Márk beszól Killernek akkor a srác négykézlábra áll, és a torkából állatias hang tör ki.* - Killer! Nem! *szól rá egyből Naomi, hiszen tudja, hogy a másik alakváltó, és nem akar balhét. Neki szabad összeverekednie ezzel az idiótával, de nem teljesen biztos benne, hogy Márk győzne-e, hiszen Kilian mégis csak egy többgenerációs született Rontásűző tele rúnákkal. Úgy tűnik, hogy a német srác valamelyest hallgat a belgára, de a szemeiben még mindig ott ragyog az a gyilkos indulat, ami ha felszabadul, akkor biztos, hogy vérontás következne. A következő beszólásra Kilian megborzong, és kezdetét veszi az átalakulás, de Nao Márk elé áll.* - Kérlek, ne hergeld. Kilian, kiváglak a klánból, ha nem viselkedsz! Kontrolláld magad, légy szíves! *csattan fel a lány, Kil pedig megborzong, és visszaváltozik emberré, hiszen eléggé rondán festett félig farkasként, félig pedig emberként. A kuncogásra egyébként a lány megint elpirul, majd a kérdésre felnevet.* - Mindig verekedéssel szokott végződni a dolog, ha nincs itt Ionatan. Ionatan nálunk a legnagyobb békepárti, ő tudja a legjobban helyretenni ezt az idiótát *int a fejével Killer felé, aki még mindig megfeszített izmokkal, morogva mered Márkra.* - Márk… *figyelmezteti a lány a magyar srácot, hogy ha sokáig szólogat be a másiknak, akkor baj lesz, Kilian pedig egyre gyilkosabb, vadabb dühvel mered a sylorinásra, de nem szól egy szót sem, mert akkor Naomi úgyis leharapná a fejét. Nem, majd elintézi a srácot, ha a városban lófrál. Egyébként mikor Nao meghallja a számot, akkor egy sunyi mosoly jelenik meg az arcán, és Márkra pillant, amolyan „pervez-vagy-ugye-tudod?” pillantással. Egészen eddig pedig minden szép és jó, de a baconos beszólásra Killer elvicsorodik, morog valami olyat, hogy most kinyírja a srácot, és átváltozik egy hatalmas, fekete ordassá. Naomi pedig egyből kapcsol, elrugaszkodik a földtől, s mielőtt a fiú támadt intézne, megragadja a torkánál, és oldalba rúgja.* - Kilian! Térj észhez! Tudom, hogy imádod villogtatni a képességedet, de még nem tudod kontrollálni! Uralkodj az indulataidon! *szól a farkassá vált srácnak, aki felnyüszít az oldalba rúgásnál, eldől a földön, és addig vonaglik, amíg vissza nem változik. *- Ha egy ujjal is hozzámersz érni, ha bármi módon bántod, én megöllek, világos? *fenyegeti a lány, miközben Kilian az oldalát fogva, az ajkába harapva feltápászkodik.*- Csak a klán miatt nem ölöm meg. Csak azért, mert te vagy a vezérünk. De egyszer adjon rá konkrét okot, örömmel teszem el láb alól! *sziszegi undorodva a fiú, és meg se hallja Márk piszkálódását. vagyis hallja, de nem tehet rá megjegyzést, mert a Hercegnő, akkor kinyírja.* - Ne aggódj Márk. Mindig gyilkoljuk egymást. Amolyan ki az erősebb játék, vagy kinek van nagyobb szája játék *pillant hátra Nao halvány mosollyal az aarcán, Kilian pedig karbatett kézzel, félig elfordulva áll tőlük.* - Kösz, kedves vagy *jegyzi meg halkan, nevetve, majd Kilian szépen lelép, ők pedig ketten maradnak. Így hát mikor Márk arrább ül, akkor Naomi lehuppan mellé, és a fiú ölében hajtja a fejét.* - Értem. Hát rajzoltam, aztán mentál órákat vettem a tanáromtól, kommunikáltam a lökött klántagokkal, beszéltem a Loielemmel meg vettem egy hajójegyet. 17-én visszamegyek Leuvenbe, a szülővárosba, mert ott maradt néhány holmim. Meg másnap lesz a Loielem születésnapja, és mindenképp valami egyedit akarok szerezni neki. Aaron mikről papolt? *mesél halkan, majd rákérdez, hogy az a lökött gyerek már megint mivel akarta tömni Márk fejét. Amikor pedig Márk említi, hogy róla álmodott, akkor végigsimít a másik arcán, és elmosolyodik.* - Tudom, beszéltél álmodban. De ne aggódj, én is szoktam rólad álmodni *kuncog egy sort, majd az elpirulásra szélesen elvigyorodik.* - Tudod, imádom a saját képességemben, hogy úgy látok a sötétben mintha nappal lenne, így láthattam, hogy megint elpirultál *cseverészik önfeledten, és egy darabig biztos így fekszik, hogy a feje a másik ölében van.*

    //Fagy//
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Zentai Márk Kedd Aug. 07, 2012 9:35 pm

    *Mivel röhög Kilian ugye a srác csak felvonja a szemöldökét és szépen lassan törleszt. Miért teszi ezt? Azért, mert nem szereti, ha kiröhögik, és benne van abban, hogy inkább csak szóban. Amikor rá akarnak támadni akkor, felvonja a szemöldökét. Ugye árnyékosul és úgy beszél majd tovább, de nem mozdul a helyéről. Lehet, hogy a másik győz, de azért Márkot sem kell félteni, hiszen ő is azért tanult egy s mást a tanárától Mártontól.* -Én nem hergelem, csak szépen éppen azt beszélem, hogy nem kéne úgy beszélnie, hiszen tényleg olyan mint egy lány. Felnőtt emberek nem húzzák fel magukat és inkább pfujoznak.* - Simán verekedek vele nem zavar a verekedés, majd elviselem Dariust.*Jegyzi meg és csak tovább kuncog a srácon.* - Igen? Így hívnak.*Jegyzi, meg és oda oson a lány mögé és a fülébe suttog valami francia szöveget ami a Voule.. reméli az user érti a másik user mire gondol és ugye csak kuncog tovább. Most már lehet azt mondani, hogy perverz és mire gondol, de nem tehet erről.* -Nem tudna bántani, mert árnyékosultam. Csak az angyalok ölhetnek meg és te nem vagy az.*Lép közelebb amit a srác csak érezhet aztán ki szállt a dolgokból. A képességénél nem zavarja a másik inkább csak figyeli a jelenetet és leül a fánál. Nem szól bele a dolgokba és igen azt várja, hogy elmenjen a másik. Amikor elment előjön és megrázza a fejét. Nem szimpatikus neki.* -Tudom kedves vagyok.*Angyalian pislog a másikra és fintorog egyet.* - Ugye nem jön vissza?*Kérdezz Kilianről majd utána fogja magát és átkarolja a lányt automatikusan. Igen nem szeretné ha vissza jöjjön a másik egyáltalán nem szimpatikus neki. Kilian olyan olyan.. idegen számára és lehet azért, mert nem akarja megismerni. Amikor a 17.-ről beszél akkor kicsit felcsillan a szeme..*~Nem bírom ki nélküle.. nem bírom ki… pedig csak egy nap..~*Sóhajtozik és igen nem bír ki nélküle egy napot. Utána belegondol messze van tőle pedig oda vissza az út.* - Értem.. akkor jó utazást majd. Nekem is valamikor haza kéne menni.*Kijelenti és nem igazán tud erre gondolni. Csoda, hogy idáig eljött.* - Mit álmodtál rólam?*Teszi fel a kérdést és érdeklődik a lányról. Igen kíváncsi arra, hogy mit szeret benne. Az egész stílusa és lénye..* - Nem baj próbálok leszokni a pirulásról.* Mondja a lánynak utána válaszol Aaronról.* - Csak hülyeségeket, hogy szerelmes vagyok és megtanít, hogyan kell csajozni. Hagyjuk. Amíg nincs itt addig jó.*Jegyzi meg kuncogva és igen azon gondolkozik, hogy nem sokára vissza kéne mennie, de nem akar menni.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Aug. 07, 2012 11:06 pm

    *Kiliant nem érdemes hergelni, mert Killer komolyan képes ölni, ha felhúzzák. Szóval Márk ne szórakozzon a sráccal, mert elég erős feketemágus, és nem szereti visszafogni az indulatait. Egyébként a magyar srácnak akár tetszik, akár nem Naomi félti a szeretteit, így simán a földbe döngöli a Bäcker fiút, ha sokáig pattog.*- De, épp hergeled, szóval légy szíves hagyd abba *szusszantja Naomi, majd a verekedésre rondán ránéz Márkra.* - Nem kapsz össze vele, pláne, hogy Killer szeret tisztességtelenül, vérre menő küzdelmet játszani. Eléggé trükkös, szóval ne ugorj neki, jó? *szól hátra, majd ugye figyelmeztetően említi a Márk nevét, hogy álljon le, mert nem lesz jó vége. Aztán mikor a fülébe súgnak, akkor felhorkant, mert természetesen értette, amit a másik mondott. Miért ne értené, mikor az egyik anyanyelve a francia? * - Megtalálja a módját hogyan ártson neked, szóval Márk, légy szíves. Hallgass rám! *mondja halkan, de persze a magyar gyerek kihúzza Kiliannál a gyufát, és ha Nao nem állítja meg, akkor tuti neki ugrott volna a másiknak. Aztán a német fiú elrohan a haverjához, hiszen lebeszélt egy jó kis baráti iszogatást, szóval semmi humora ezzel, a számára két idegesítő alakkal jópofizni. Naomi pedig Márk felé fordul, és beszélni kezd.* - Igen, a kedvesség mintaképe. Jut eszembe, nem volt neked elég a múltkori? Egyébként a francia az egyik anyanyelvem, szóval az ilyeneket simán felfogom *nevet fel halkan, majd ugye elhelyezkedik a másik mellett. A következő kérdésre pedig rázza a fejét.* - Nem, Pieterrel elmennek inni. Meg egyébként magasról tesz az emberiségre, szóval nem jön vissza*magyaráz a srácnak, majd mikor átkarolják, akkor megérinti Márk kezét, és ártatlanul pislog rá. Kiliannal egyébként nem kell foglalkozni, meg van a maga kis világában. Szóval: Naomi el kezd mesélni, hogy vele mi történt ma, és az utazásos jó kívánságra csak elmosolyodik, és megpuszilja a másikat.*- Köszönöm, igyekszem vissza, csak ott van néhány holmim meg valamit el akarok hozni onnét. De próbálok estére visszaérni, telefonon pedig elérhető leszek *mosolyog halványan csak épp azt felejtette el, hogy még nem adta meg a számát a másiknak. Az álmos dologra felvonja a szemöldökét, és megrándítja a vállát.* - Többnyire azt, hogy együtt vagyunk valahol, és senki nincs a közelünkbe *hunyja le a szemét, és negédesen elmosolyodik az álom emlékére. Aztán ugye megint szóba kerül a pirulás, mire Naomi felnevet, és megpuszilja a másikat.* - Előbb-utóbb csak elmúlik, addig meg jó piszkálni vele. Egyébként határozottan jól áll neked *bókol a másiknak, és utána Aaronról kezd ugyebár faggatózni.*- Értem, tehát lökött *nevet fel a lány, és megvakarja a tarkóját.* - Szerencsére engem ilyenekkel nem nyaggatnak. Mondjuk, még mindig furcsállják, hogy ilyen vagyok, de törődjenek bele! Mindig ilyen az álarc mögött *kuncog, és Márk kezére kulcsolja az ujjait.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Zentai Márk Szer. Aug. 08, 2012 12:04 am

    *Nem hergeli nem bizony csak tárgyilagosan beszél vele és úgy van azzal, hogy így idegesíti fel a másikat. Ugye árnyékosul bántani nem bánthatja és hát na. Utána beszél Naomi és arra a kérdésére rábólint. Ő nem fogja bántani és nem nyúl ahhoz aki az ő barátja. Nem képes rá és nem fogja kockáztatni az életét.* - Nem fogok hozzá nyúlni, de nekem nem szimpatikus. Nagyon nem.*Jelenti ki határozottan és ártatlanul pislog a másikra.* - Én meg elég okos vagyok ahhoz, hogy kikerüljem azt amit tervez. Hidd el tudok magamra vigyázni. Szóval rá se ránts, baby..*Jegyzi meg és ártatlanul pislog a másikra amikor előjön. Igen képes arra, hogy perverz legyen és ilyen kedve van. Nem fogja rá erőszakolni a lányra és inkább óvatos lesz.* - Milyen múltkori? Ja nem.. de úgyse buknánk le pláne azért nem, mert kint vagyunk a városban. Amúgy ok nélkül nem esek neki senkinek csak akkor, ha okot adnak rá. Szóval figyeli a lányt és ahogy beszél és megbabonázza az egész tekintete. Igen.. ahogy néz és a szemeit bámulja mélyen. A nem jön visszára csak bólint és megjegyezte magában, hogy hála istennek. Nem szeretné azt, hogy vele legyen és nem szeretné a társaságot. Ez nem is elmebeteg hanem őrült pszichopata.*-Ez nem elmebeteg rontásűző volt.*Jegyzi meg halkan és átkarolja Naomit és csak úgy létezni szeretne ismét.* - Jól van viszont ha kell segítség bármiben akkor nyugodtan szólj.*Mondja kacsintva és tényleg szívesen segít és nem egy gyenge ember. Nem. Ő tényleg amit tud cipel, farag akár varr is mint Dominik. Hallgatja az álmot és ugyan ilyesmit álmodik ő is.. de néha-néha valami közbe szól és felriasztják őt. Nem tehet róla. Szóval csak figyeli és hallgatja a lányt és kicsit előrébb fekszik és ellazul.* - Én azt álmodom, hogy a tóparton vagyunk.. és tábortűz van. A tündérek világítanak körülöttünk és egy gyönyörű szép szám szól. Te megpróbálsz fel kérni, táncolni, ami szépen lassan 10 perc győzködés után sikerül és te fel állítasz. Mondod, hogy fogjam meg a derekadat.*Közben fel áll és a lányt felhúzza és csinálja amit álmában csinált.* - Utána azt mondod, hogy tegyem az egyik kezemet a válladra és a másikkal fogjam meg a kezed. Utána lépjek rá a lábadra amit azért nem teszek meg mert két bal lábas vagyok.*Magyarázza az álmot és utána megcsinálja, de ne mer elindulni és csak figyel Naomire. Igen képes arra, hogy megmutassa az álmát és belevezesse ebbe.* - Köszönöm a pirulás nem áll jól.*Jegyzi meg a lánynak halkan és erősebben magához húzza és újra belenéz a szemébe.* - Nem érdekelnek mások véleményei azt csinálom amihez kedvem van és veled akarok lenni. Csak is veled…*Mondja mosolyogva és megint kitört belőle a szerelmi láz.* - Amúgy meg mondtam már, hogy tudok főzni? Nem vagyok profi szakács, de elboldogulok a konyhában. Sokat főztem a húgomra anno.*Jegyzi meg halkan és ilyenkor kicsit elmereng, de nem kell vele foglalkozni. Hiányzik neki ugyan, de már hozzászokott és azt nézi olyan neki Domi mintha egy öcsikét kapott volna.* - Egy szavadba kerül és bármit megtudok főzni. Csak kérned kell.*Mondja mosolyogva és utána az arcuk szinte össze ér és aminek nagyon örül az az, hogy ilyen jó levegő van.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Aug. 08, 2012 12:53 am

    *De akkor sem kéne hergelni, mert Kilian tipikusan bosszúálló egyéniség. De mivel már érdemes olyan nagy figyelmet szentelni neki, egyébként azt le kell szögezni, hogy Naomi és Kilian nem barátok csupán munkatársak. * - Jól is teszed, és nekem se szimpatikus, de az egyik legprofibb Rontásűző a volt klánomból, és szükségünk van minden ilyen emberre. Csoda, hogy megbírtuk tartani. Azt hiszem Pieternek sikerült magával rángatnia. Nagyon bunkó és egoista, de tényleg jól csinálja a dolgát *mondja halkan, majd a következő szavakra felhorkant.* - Ravasz, sunyi és kiszámíthatatlan. És lehet, hogy tudsz magadra vigyázni, de azért aggódok érted, jó? Egyébként mióta is hívsz bébinek? *vonja fel az utolsó kérdésnél a szemöldökét, nem mintha zavarná csak nem tudja hogy jutottak el idáig. Naomit mellesleg egyáltalán nem zavarja Márk perverz énje, és nem erőltet semmi a srác.* - Az a múltkori. A baleseteddel. Egyébként ki tudja, a cameososok nagy része imád mászkálni, akár este is *suttogja, majd a verekedésre csak halványan elmosolyodik.* - Még szerencse, de azért ok nélkül belekötsz másba, igaz? Figyelj, Kilianba és Pieterbe tényleg nem éri meg belekötni. Ionatanról lepereg, Adrian meg Alain csak röhög rajta, viszont ha olyat szólsz be, akkor Boris lehet neked ugrik, de jóformán magasról tesz a piszkálódásokra. Laura kissé heves vérmérsékletű, de senkit nem bánt, Roxane pedig csak nyafog. Szóval a legnagyobb gond a Kilian-Pieter-Boris trióval van, szóval légy szíves, őket ne húzd fel *magyaráz halkan a társairól, mert úgy gondolja, hogy jó lesz ezt előre leszögezni. Egyébként ő is elmélyed a másik tekintetében, egyébként most ő sem vágyik másra, hiszen kettesben akar lenni a másikkal. Szeretné kiélvezni az együttlétük mindenegyes pillanatát úgy, hogy nem kell titkolniuk azt, hogy köztük többről van szó, mint barátság.* - Ó, hidd el. Ez az volt, csak épp lehetetlenebb pillanatában fogtad ki. Nála rosszabb, viszont már senki nem lehet *nevet fel, majd átöleli a srácot, és percekig így létezik az éterben.* - Köszi, de nem kell. Elbírom meg néhány könyv, fényképek, iratok meg ilyesmik kellenek. A régi házunkat megtisztítom még apám mocskától aztán eladom a francba. Nem akarok többé visszamenni oda, mert az soha többé nem lesz az otthonom. Azóta minden megváltozott, és semmi nem lenne a régi. Nekem pedig fájna egy olyan helyen élni, ami folyton olyan emlékeket juttat eszembe, amik már soha nem elevenedhetnek fel újra. De hagyjuk. Azóta sokat változott az életem, visszakaptam a legjobb barátom, és rád találtam, szóval teljes az életem *mosolyog a másikra, mert tényleg úgy van vele, hogy bár elveszítette a szüleit, mégis Milan és Márk képes ellensúlyozni az egészet, pláne, hogy utólagosan kiderült, hogy az apja, akit annyira szeretett egy számító pszichopata volt. Aztán ugye szóba kerül, hogy miről szokott álmodni, s mikor Márk is el kezd mesélni, akkor halványan elmosolyodik, és hagyja, hogy felhúzzák a földről. Halványan elmosolyodik, amikor hozzáérnek, és végigfut rajta az a szokásos kellemes megborzongás. Az egyik kezét Márk vállára csúsztatja, a másik összekulcsolja a másikéval, és ha sikerült, akkor halkan mondja másikkal, és az sem zavarja, ha rálépnek a lábára, mert egyszerűen nem fáj neki. Aztán ugye bókol a másikra, és a szája sarkában egy apró mosoly jelenik meg a másik válasza hallatán.* - Dehogy nem. Tiszta cuki vagy így *suttogja a másik fülébe miközben halványan mosolyog rá. Mellesleg nem kell őt húzni, bújik ő magától is a fiúhoz.* - Akkor jó, mert én is így vélekedek *puszilja szájon a másikat, majd a főzéses dologra elvigyorodik.* - Nem mondtad, de akkor főzhetünk együtt is, mert engem is tanítottak ám. Néha, ha kedvem van, akkor én főzök ezekre a lököttekre *mesél a fiúnak, majd a kérésre csak felnevet.* - Mondtam. Majd együtt főzünk valamit *mosolyog, és amikor majdnem összeér az arcuk, akkor egy picit lábujjhegyre áll, és megcsókolja a másikat. Egyik kezével átkarolja Márk nyakát, a másikkal pedig a fiú hajába túr. Megint érzi ezt a furcsa bizsergést és az a különös forróság is végigfut a testén. Aztán elhúzódik a fiútól, megfogja a kezét, és egy halvány mosoly kíséretében húzza vissza a kastély felé.* - Nincs kedvem kint lenni. A végén még megfázok *pillant a fiúra ártatlanul, és ha minden igaz, akkor együtt töltik az estét valahol a Fyronban.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Christopher Acerlot Pént. Aug. 24, 2012 9:27 pm

    *Jó okéé.. Hibás abban, hogy nem kereste, de megtehette volna. Szégyenli magát? Igen és hát na… nem olyan, hogy beszélget a problémákról. Ha igen akkor az egyetlen az Ethan volt és mivel faji ellenségek nem tudja azt, hogy meg tud bízni benne. Meg tud egyáltalán? Talán. Egy kis idő kell, hogy el teljen.. de hozzá fog szokni a gondolathoz. Hagyta magát megütni: Nem olyan, hogy elkapja másik kezét férfi létére megpróbál felnőttesen viselkedni. Látja, hogy a kezével lehet baj van elmosolyodik ésmegfogja Nicolét ha hagyja.* - Nem ütlek meg.*Mondja és megcirógatja az arcát utána ő is hamar lenyugszik. Nem akar itt maradni sokkal inkább van jobb ötlete. Őszinte volt és ha ez a baja Nicolenak akkor bocsánat.. nem szokott hazudni de vannak pontok amikor nagyon el tudják találni. Utána szóba hozza at, hogy nem szerencsétlen, de nem néz utána rá.*-Megszoktam, hogy egyedül oldom meg a problémáimat.*Feleli szűkszavúan és nem tudja mi lett vele. Talán változik ami jó, hiszen nem találja a helyét a nagy világbanjelenleg.* - Csak.. nem tudok ki igazodni magamon.*Szólal meg és utána ismét a lány szemeibe néz majd megfogja a kezét és elviszi őt valahová. Hogy hová? Meglepetés.. közben hallgatja Nicolet és eltöpreng a gondolataiban, de nem tudja néha mit gondol. Szereti őt? Talán igen.. fájna ha eltünne Nicole? Mindenképpen. Elindulna, de megdermed hiszen amikor kimondja a lány a szavakat mintha tört hasítottak volna belé. Nyel egyet és megfordul és szemtől szemben áll a lánnyal.* - Bolond vagy. Tudod? Te vagy a legbolondabb vámpír akit valaha ismertem. Megint kezded.. megígérem hivatalosan, hogy többet fogunk együtt lenni és megpróbálok nem titkolózni. Rendben?*Teszi fel a kérdést és nem érdekli az sem, hogy milyen az illata. Vámpír? Kit érdekel.. ha hagyja akkor az ála alá nyúl a lánynak és megcsókolja.* -Most pedig.. elmegyünk valahová. Mutatni szerettem volna neked egy helyet.*Csillannak fel a szemei . Hova viszi? a Crystäl folyóhoz hiszen a tündérek gyakrabban szoktak ott lenni és a szentjánosbogarak is világítanak és annyira szép, hogy azt neki is látni kell.* - Egyébként miért nem szóltál senkinek ha kerestél jöjjek ki?*Hozz fel egy témát, mert ő ugyan kijött volna akkor szóval. Semmi körítés nincs a dologban.*
    Nicole Brise
    Nicole Brise
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Nicole Brise Pént. Aug. 24, 2012 9:55 pm

    *Hagyja, hogy megfogják a kezét, és közben a cipőjét bámulva arra gondol, amikor ott, a toronyban, a lépcsőn ülve nézte összekulcsolódó kezeiket. Akkor valahogy... boldog volt. Most nem az. Nagy különbség, pedig a két kéz ugyan az. Bár a helyszín más, de ha ugyan ott lennének, akkor sem ugyan az a kézfogás lenne. Nicole szerint, legalábbis ebben a pillanatban, már soha többé nem lesz ugyan az. Nem túl jó dolog, de az ő bizalmát sajnos könnyű eljátszani, szóval ha Chris akar még tőle valamit, akkor sokáig fog tartani, míg Nicole ugyan úgy fog vele viselkedni, mint akkor este. A fiú szavaira nem mozdul, hagyja, hogy a másik végigsimítson az arcán. Belül valami furcsa remegés járja végig, futni akar, minél messzebbre és minél gyorsabban. Nem akarja, hogy ismét elsodorja az az érzés, ami akkor este. A következő két mondatra halkan válaszol, immár felemelve a fejét.* - Ismerős érzés. *Mindkettő dologra érti. Neki is egyedül kellett megoldania a problémáit, gyerekkorában azért, mert az apja keveset volt velük és neki kellett gondoskodnia a húgáról, később pedig azért, mert nem volt senkije sem. Az pedig, hogy nem tud kiigazodni magán, rá is tökéletesen igaz, hiszen azt sem tudja, hogy hogy érez jelenleg. Teljesen összezavarodott.* - Mit kezdek megint?... *Sóhajt, majd ismét maga elé nézve hallgatja a fiú szavait. Most mit tegyen? Az agya azt üvölti, hogy hagyja itt, de a szíve... mást diktál. És lassan felülemelkednek az érzelmek az észen. Halvány mosollyal pillant fel Chrisre.* - Most az egyszer megbocsátok, farkaska. *Majd a csókot, bár először tétován, de viszonozza. Még nem biztos benne, hogy jól döntött, és ezek után sokáig fog tartani, amíg közel kerülnek egymáshoz. Szóval a tempó az marad a szokásos lassúságában. Aztán ugyebár elindulnak, Nicole halkan, szinte néma léptekkel halad mellette. A kérdésre nem felel azonnal, csak pár másodperc szünet után.* - Tudod... Nem ismerek rajtad kívül szinte senkit, pláne nem a Sylorinában. *Mondja halkan.* - Hova megyünk? *Teszi még hozzá a kérdést, miközben nézelődik körbe. Bárhová is mennek, ő még biztosan nem járt errefelé.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Christopher Acerlot Pént. Aug. 24, 2012 10:47 pm

    *Ő is nagyon jól tudja más ez a kézfogás. Más amikor ott voltak és más amikor itt. Csak figyeli Nicolet és nem tehet arról, hogy nem tudja őszintén elmondani a dolgokat. Megszokta már azt, hogyha baj van akkor megoldja. Ő így volt hajlandó felnőni és egyáltalán eszében sem volt olyan, hogy apjának szólna. Ha meg akarják ölni is akkor is úgy intézi a dolgokat, hogy ne tudjanak róla.. Mindig így volt és mindig is így lesz. Amikor elhatározta, hogy kilép a halálfalózásból akkor is az volt, hogy egyedül oda állt a főhőz.. azt, hogy a halálfalóságról le mondd akkor megkapta rendesen a magáét. Ha nem tűnik el onnan most nem lenne itt és igen. A jobb csuklóján egy hatalmas heget lehet látni ami ugye a kígyó formáját mutatja. Végig az erek mentén.. Az volt a legnagyobb targikus esete szóval.. Az ismerős érzésre csak tovább emlékszik vissza a dolgokra és nem igaz, hogy meg akar halni csak néha rájön a 10 perc. A kérdésre felvonja a szemöldökét és elmosolyodik.* - Hát a faji ellentét miatt mondod. Tudom, hogy menni fog és bízok benne. Hogy ezt bebizonyítsam elvíszlek a hétvégén valahova ha benne vagy.*Ajánlja fel lovagiasan majd utána becsukja a szemét. Szépen lassan elindul a Crystäl folyó felé majd a megbocsájtásra haloványan elmosolyodik.*-Örülök neki. Nem fogsz csalódni bennem ígérem.*Összekulcsolja a kezüket és aztán ha kiértek leül a fűre a lánnyal és látja a félholdat. Nem zavarja most mivel nincs veszély. A csillagokat is nézi és a szentjános bogarak tényleg ott vannak.* - értem.*Hangzik el a válasz a nem ismerekre és haloványan elmosolyodik.* - Én is így voltam anno vele. Majd megismered őket.*Biccent rá és aztán ha hagyja akkor az arcuk szinte összeér. El felejtette Marcot is, de most nyugodt hangulatban van.. Ráadásul filozofál is: Amikor szeretsz valakit, elég bátorságra lelsz magadban, hogy kimondd: - Te vagy az én tükröm! Belenézel a szerelmesed szemébe, és elfogadod, amit ott látsz, a hiányosságaiddal egyetemben. Ha így teszel, ezek a hiányosságok egyszerre már nem is tűnnek olyan rettenetesnek.* - Tudod.. azon kívül, hogy ott rajtam kívül nem ismersz senkit sikerült beilleszkedned az Erethonban?*Érdeklődik a srác és elfekszik utána a pázsiton és úgy bámulja az eget…*

    Ajánlott tartalom


    Crystäl folyó Empty Re: Crystäl folyó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 7:04 pm