Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Jan. 08, 2012 11:22 pm

    *Január 8.-a. Az a nap amikor kéne ajándékot venni a drága húgicájának aki 17 éves lesz és természetesen elküldeti a baglyával majd azt ugye Californiába, mert ide biztos nem jön a család. Vagyis természetesen nem tudja mit terveznek még a szülei is. Lassan késő estére jár egyébként Nathaniel már egy ideje itt lakik Qarin városában és természetesen azon fáradozik, hogy valamikor elkezdje az iskolát is. Mit keres eme gyönyörű helyen? Hát úgy döntött a szeretett Démon fiúkánk, hogy beiratkozik az újdonsült iskolába. Az irodájában ülő fiú aki a papírokat nézi meg, éppen vissza emlékezik apja-fia beszélgetésére, mi szerint javára válna a suli. Vállat rántva beleegyezet, azonnal kastélyt vett neki, személyzet felét áthozatta ide szóval jól el lesz itt.
    - Mr. Brightmore vendége érkezett!*Kopogva nyílik az ajtó és Debby a házimanó lépett be. A kastélyban természetesen 12 személyzet tartózkodik. A konyhában van 4 szakács és mindegyik szobát külön-külön gondosan ellnőrizve takarítják. Nathaniel úrfi szobájára és irodájára különösen oda figyelnek hiszen ha valami nincs rendben akkor az az illető meg emlegeti. Szemeit forgatva a fiú intett a manónak, de nem nézett rá aztán tovább dolgozott.* ~ Bárki is jött várhat..~*Gondolja magában a Démon fiúka, de aztán erőt vett magán és elindult lefelé a csarnokba. Ahogy haladt lefele, a lépcső tetején megállva gonosz vigyort eresztett, el a fiú majd 2 darab tört vett elő és igazából a fal felé kezdte el dobni, de Christopherre ijesztett rá aki kérdően nézett a másikra.*
    - Elment az eszed? És ha megölsz....!?*Kérdezi fennhangon izzó kék szemeivel, és Nate közben elindult lefelé a lépcsőn.* ~Épp ez volt a cél...~*Gondolja a Brightmore fiú és szemei nem izzanak halálosan nyugodt a megjleenésre is.*
    - Nos, történetesen így ijesztettem rád. Nem hittem volna, hogy megkapod eme levelemet, és el is jösz. Hiszen sejthetted volna miért szóltam neked.*Von vállat neki majd kezet fog a másikkal és a nappaliba invitálja, azután leülnek a kanapéra és beszélgetni kezdenek, de igazából semmi érdemlegesről, haveri versengés szempontból elemezgetnek nőket.*
    - Azt ne már.. tudod a Durmstrangban is vannak jók de mindegy, és mit gondolsz arról, hogy Miamiban voltam pár hete úgy jöttem ide. Drága Rebecca kitalálta, menjünk el nyaralni suli előtt. Mindegy jó is volt, de egyébkéntúgy tudom neked van itt egy ismerősöd az iskolában nem de bár? Hogy is hívják? E.. Ef.. már meg van.. Effy...*Feleli Natenek aki kérdően néz a másikra.*
    - És mi van vele?
    - Csak az, hogy egy házban vagyok vele és elég jól elboldogítom. Tudod most én vagyok a legjobb nem csak a háló körletben, de van egy két ízléstelen alak is. Nem is értem miért ide járnak.*Szemeit megforgatva néz egy jó nagyot a fiú.* ~ Igen nem is értem minek jársz ide Chris..~*Gondolja Nate, de még nemdereng neki semmi a dolgokról.*
    - Jó nem érdekel, de a lényeget mondd, mert várok éppen valakit.*Mondja a fiú.. türelmetlenül és a fehér márvány kandalló felé pillant, majd az ablak felé sétál. Függöny elhúzva a Sylorinás diáknak szerencséje van.*

    - A lényeg, hogy a versenyt szerintem én nyertem 3 X-osan édesem. Tudod, sokszor vannak tanúim mos tis voltak és a imádott drága szép leány megmutatta csodás testét.*Feleli a fiú higgadtan. Oké leverte a víz, mit tehet ilyenkor a démon? Energiagömböt dobál? nem mert nem szeg meg semmit tört sem dobna rá, mindenesetre elrejti az érzelmeit, bár a szemeiből mindent ki lehet olvasni. Fel áll a kanapéról az ablakhoz sétál és természetesen a földre dobja a régi antik vázát. Majd vesz egymásikat szebbet.. úgy is megteheti.*
    - Ezt nagyon nem kéne..Nem tudod kivel kezdtél ki, és itt nem arról beszélek, hogy a barátságunknak vége, mert nem voltunk LBk akik párosával jártak a Wc-re. Sőt én mindig is ezért utáltalak, de neked ő tabu. Nem nézhetsz rá, sőt még csak nem is beszélhetsz vele.. *Fenyegeti meg majd egy gyors mozdulattal a falhoz dobja és a tört kiveszi a képből és mutogatja neki. Nem nem veri meg, csak megfélemlíti. Addig nem ad rá okot, amíg nem kell. Szemeivel a másikéba néz, ha halálos lenne a pillantása akkor már rég megölte volna.*
    - Elnézést uram! Egy hölgy jött önhöz..*Szólal meg Ryan az inasa és bizalmasa aki egyébként mindent tud a fiú dolgairól.*
    - Üzenem neki máris megyek, de be is invitálhatja a hölgyet az uraság lassan indulni fog.*Mondja Nate de még mindig Chrisre pillant izzó szemeivel, és a kést a torkához szorítja. (nem az éles részét)*


    A kastély: http://www.travelvivi.com/wp-content/uploads/2009/11/Chateau_de_Chambord.jpg

    A csarnok azaz a hall : http://www.architask.com/images/city_hall_large.jpg


    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Re: Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Park Min Lee Hétf. Jan. 09, 2012 9:26 pm

    *Elindulva az akadémiáról, érzi, hogy nem lesz egy átlagos nap. Azt is furcsállta, hogy ma nem találta sehol Christ, pedig vele szinte mindennap összefut, vagy tőle hangos a kastély. Na nem baj, gondolta, és tovább merengett a tájban. Gyönyörű, de hát erre minden gyönyörű, nem csoda, hogy Nate itt él. Nem gondolta, hogy ő is idejön, de mindenesetre egyáltalán nem bánja, mert mindig is bírta a fiút, többször találkoztak már, persze csak barátok, de akkor is kedveli. Jókat tudtak beszélgetni, az biztos. A vonat ablakán kibámulva gondolkozott el, hogy mit is csináljon ott, mert nem igazán akarja, hogy beálljon az a bizonyos "kínos csend". Egészen kiöltözött, nem akar elütni a kastély pompájától, mert biztos, hogy nem egy olcsó hely. Könyökölve az ablakpárkányon, megvakarja a fejét és éppen kizökken a gondolkozásból, amikor belép a kabinjába egy nála vagy 5-6 évvel fiatalabb fiú, akin látszik, hogy eléggé rosszul érzi magát. Leül vele szemben. Nem akar mondani semmit, el is fordítja a fejét, de ő megszólítja.*
    - Üdv, Emmett vagyok. *Hirtelen feleszmél rá, hogy megszólították és odakapja a fejét. Visszaköszönjön? Ki tudja ki az? Még sosem látta. Végül is, mit veszíthet?*
    - Öhm.. szia, én Effy, de ki vagy és miért szólítottál meg? *Érdeklődve kérdezi, végignézve a fiún.*
    - Csak azért, mert tudom, hogy te is angyal vagy. *Effy nagyot néz a fiú válaszára. Ennyire nyilvánvaló lenne? Nem tudja miért is az, de jelenleg nem érdekli, csak mosolyog és elmélkedik tovább a nemsokára bekövetkező találkozáson és, hogy miért nem látta még Christ, ugyanis kereste. Már utaztak egy ideje, néma csöndben, amikor egyszer hirtelen fékezett a vonat. Effy előre is esett, de megtámaszkodott a falban, mielőtt ráhuppant volna az újonnan "megismert" fiúra.*
    - Ez mi volt? *Feláll és kinéz a kabin ajtaján, el is indul sietős léptekkel a mozdony felé, amikor észreveszi, hogy szörnyek állították meg a vonatot, mert kicsit éhesek voltak. Hát most nekik is kell enniük. Nem zavarja, csak a saját bőrét akarja menteni. Már éppen rohanna az ajtó felé, amikor a szívébe szúr a lelkiismeret és visszarohan a fiúért. Bekiabál neki, hogy jöjjön a pálcájával együtt és fussanak. Felkapja a táskáját a vállára és odanyújtja neki a karját, a fiú megfogja, így kézen fogva húzza magával. Még senki nem tudja, hogy mi történt, hogy miért állt le a szerelvény, ezért csak kérdően bámulnak ki az ablakokon és ajtókon.*
    - Mi lesz a többiekkel? *Kérdezi a fiú, mire Effy futás közben csak rávágja komoran.*
    - Nem érdekelnek, te meg nagyon örülj, hogy kimentelek, mert simán otthagyhattalak volna. *Emmett nagyon néz és nem is kérdezősködik tovább, csak próbálja tartani a tempót. Nagyon megrázkódik az egész vonat, majdnem elesnek, de pont egy olyan részre érnek, ahol el tudnak bújni. Effy beljebb löki a kisfiút, ő pedig kinéz az sarkon.* ~Fúj, de csúnyák.~ *Látja, ahogy sétálnak a folyosókon, az emberek meg sikoltoznak és próbálnak kiugrani az ablakon, de azt az nem könnyű ám betörni és kinyitni sem. Hátra néz és látja, hogy egy ajtónál vannak. Arrébb löki Emmettet és próbálja kifeszíteni az ajtót. Nem akar zajt csapni, bár elég nagy a sikoly, ahhoz, hogy meghallják, de hát ki tudja milyen fülük van? Nem tudja kinyitni, de akkor észreveszi, hogy a folyosón van egy kalauznak a holtteste, nála biztos van kulcs! Már csak azt kéne kitalálni, hogy hogyan szerezzék meg. Gyorsan odafut, mert szerencsére ellenkező irányban van a szörnyekkel, de sajnos észreveszik. Lassan elindulnak felé, ugyanis szerencsére nem valami gyorsak. Elkezd kapkodva turkálni a kalauz zsebeiben, szinte az utolsóban megtalálja a zárhoz illő kulcsokat, már csak egy gond van. Melyik a jó kulcs? Odanyomja a fiú kezébe, hogy keresse meg, ő pedig addig megpróbálja megállítani a kedves kis szörnyeket. Éppen egy tűzgolyót akar csinálni, de nem olyan könnyű ez, így a szörny hátralöki és nekicsapódik a falnak, ami felsérti az arcát. Egy vágás lett tőle a bal oldalán, ami kissé tönkreteszi Effy "tökéletes" orcáját. Közben Emmett kiabál, hogy kinyitotta az ajtót. Futna is oda, de akkor a elkapja és nyelvét a nyakára tekeri. Kezdi elveszíteni az eszméletét, amikor a táskájából előhúz egy éles tört. Már alig tudja fogni, de annyi ereje még csak van, hogy egyenesen a szörny szívébe szúr, hiszen a teste teljesen emberi. Akkor elereszti és összeesik, a lánnyal együtt.*
    - Emmett.. *Kiabálná, hogy fusson, de már nem nagyon van ereje hozzá..* - Fuss..
    *...*
    - Hol vagyok? *Már kezd is sötétedni, de egy erdő szélén van, ami a vonathoz közel van, így nincsenek valami messze a szörny járta szerelvénytől..*
    - Összeestél és igen nehezen, de ki tudtalak vonszolni. Életért életet. Én most megérkeztem, erre lakom. *Elindulna be az erdőbe, de Effy utána szól.*
    - Várj! Nem tudnál valamivel elvinni egy darabig? *Érdeklődik, hátha nem kell körül-belül 5-10 mérföldet sétálnia. A fiú bólint és elvezeti az erdőbeli házukhoz. Sétálgatnak egy ideig, közben beszélgetnek. Amikor megérkeznek, bevezeti egy istállóba ahol sok gyönyörű ló van. Ez sem egy kis bírtok, de Nate-ét meg se közelíti, az biztos. Itt is csak ámuldozik.* ~Errefelé mindenki gazdag?~ *Nevet fel magában, itt nem él egy "pórnép" sem, mint amilyen ő volt otthon. Odavezetik egy gyönyörű fehér lóhoz.*
    - Őt elviheted, barátságos. *Mondja, simogatva a lovat, majd hozza a felszereléseket.*
    - Köszönöm, a barátom majd visszahozza, pár nap múlva. *Felül a lóra és nagyon megköszön mindent, amit tett érte. Elkezd vágtatni, a lovon. A haját fújja szél. Nagyon élvezi az utazást és így belegondolva, azt meg végképp élvezi, hogy túlélte.. eddig, mert ki tudja mi fog történni.. Lassan oda is ér. Amikor megérkezik, szinte leesik a lóról. Szépen lassan leszáll és akkor is csak a bitrokon van a szeme. Le sem veszi róla, mert ha akarná se tudná. Csodálatos. Lovarda is biztos van, meglesz valahogy a lovacska is. Odavezeti a lovat is az ajtóhoz, amikor éppen kiérkezik az inas. Köszöntik.*
    - Jó estét! *Köszön vissza és mutatja neki a lovat, hogy majd vezesse el egy kényelmes helyre, sokat utazott, ráadásul még Effyt is vitte a hátán. Amikor belép az ajtón, akkor sem csalódik a házban, egyáltalán nem. Ebben egy egész város elférne. Körbenéz és hallja amint beszól Nate-nek az inas, Ryan, hogy megérkezett.*
    - Köszönöm, hogy bevezetett, mert én még itt is eltévedtem volna. *Mosolyog és reméli nem valami sznob, aki nem ismeri a viccet. Beljebb megy, mert hallja, hogy a hang honnan jön. Beér a nappaliba és nagyot csodálkozik, amikor látja, hogy Christopher itt van.*
    - Nate! Mit csinálsz? Azonnal engedd el! *Kiabál rá és amikor a fiú elereszti, odafut Chrishez.* - Mondtam én, hogy mindig bajba kerülsz.. ne legyen olyan nagy a szád.. biztos vagyok benne, hogy megint amiatt kerültél ilyen helyzetbe. Nate, te meg mit művelsz? Ez nem normális! *Teremti le, de igazából nem nagyon haragszik rá, mert tudja, hogy Chrisnek mekkora szája tud lenni és miket tud mondani. Most esik le Effynek, hogy akkor ezért nem látta Christ egész nap az akadémián.*
    - Egyébként is, Chris, mit keresel itt? *Néz kérdően a fiúkra, majd odakap a sebére, amit eddig nem is érzett. A kezéről csöpög a vér, így rádöbben, hogy az arcán is van egy jókora vágás. Nos, mindegy, a lényeg, hogy miért vannak itt ketten és, hogy miért fojtogatta Nate Christ, ezért nem érdekli a sebe, inkább csak bámulja a fiúkat a válaszra várva.*

    A szörnyecskék: http://fc02.deviantart.net/fs20/f/2007/271/d/3/d3fd22e46f3d4258.jpg
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Re: Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szomb. Jan. 14, 2012 8:42 pm

    *Mindenesetre Ryan bevezette Effyt aki követte az inast. Bár inkább mondja barátnak hiszen ő benne meg lehet bízni teljes mértékben. Még az életét is rábizná a férfire. Amíg a lány meg nem érkezik természetesen ugye szorongatja társát, az előbbi megjegyzésért. Jó kicsit indulatos a másik, de hát mit tud tenni ilyenkor? Érzelmeit nem fogja elrejteni. Sokak szerint ugye ezt nevezik féltékenységnek, de a Brightmore fiú határozottan megmondja, hogy nem az. Csak feldúlt lett.*
    - Akkor fogalmazhatunk úgy is neked, nem jelent semmit csak szórakozást és tegyük fel, úgy szórakozol és játszol másokkal ahogy neked jól esik? Tudod Chris egy valami rosszul csinálsz, az a csajozás... így nem lesz barátnőd az életben. Még egyszer mondtam ő neked tabu. Ne akard, hogy megöljelek csont zabáló.*Az utolsó hangot megnyomva ismerős lány hangjára lett figyelmes. Gyilkos szemekkel figyelvén a másikat míg majdnem megfogjta a lány időben érkezett a mészárlásra.*
    - Én mit csinálok? Megszentségtelenítek egy kiskutyát aki természetesen nem vacsorázott még. Csak éppen arra tanítom, hogy a kaja nem játékszer. Bár a kezemben nincsen csont, mert megette. Csak labdát fog kapni, hogy azzal játszhasson.*Mondja a másiknak aki már ideges természete miatt képes lenne megütni a másikat. Mondjuk, elveszi Nate a kezét Chris karjától ám a fiú ebben a pillanatban felpofozta őt.*

    - Jó. A démonok mit esznek? Húst.. kannibálok bár, a csont még mindig ízletesebb mint a máj vagy a vese... őt szívesen megkóstolnám legalább is a csontjait. A kérdésedre Effy, csak egy kis röpke baráti csevej volt, köztünk. Itt sem vagyok, mert van még dolgom. Meg akarom keresni Lorettet, mert unatkozom a társalgóban és még mindig nincsenek jó arcok a suliban. Jó Romantikázást nektek azt hiszem lesz mit beszélnetek..*Mondja Christopher a többieknek aztán az ajtót maga után becsapva távozik. Nate eközben fel áll a földről majd Effy felé néz felvont szemöldökkel. A lányhoz sétál és kék szemeivel aggódoan ránéz, majd a kezére.*
    - Miért vérzik a kezed? Mit tettél te? Ne öld meg magad hékás tökfej ha valami bajod lesz nem tudom mit csinálok...*Mondja aggódva, és ha a lány hagyja magát megnézi a sebét és le is kezeli a másik.* - Hogy utaztál? Mellesleg csak, hogy tud nem hiába lakom itt és hívtalak ide. Ugye rájöttél, hogy ide fogok járni egy héten belül?*Teszi fel a kérdést az ő sajátos bohókás mosolyával és belövi a séróját is közben. Nate öltözete divatosan laza, és akár mondhatni azt is kreténül aranyos a megjelenése.*
    [/color]
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Re: Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Park Min Lee Szomb. Jan. 14, 2012 11:49 pm

    *Nem is tudja mit szóljon ahhoz amit látott. Azt hitte, hogy a két fiú jóban van, de úgy látszik tévedett.. Nem tudja mi bosszanthatta fel Natet ennyire, hogy nekiugrott Christophernek. Bár az igaz, hogy Chris még a legegyszerűbb kis apró dologgal is az ember idegeire tud menni, de ő akkor is higgadt embernek ismerte meg Natet. Még mindig csak kérdően néz a fiúkra. Amikor Chris távozik, utánakiabál, hogy ne menjen. A fiú sajnos nem reagál rá semmit. Nem akarja, hogy elmenjen, mert bírja őt és szeretné megbeszélni a dolgokat, amik itt történtek, de mondjuk ez nem az ő háza és Natenek amikor kedve tartja kirúghatja. Ahogy észrevette a leányzó, nem igazán akarta kirúgni, inkább megverni. Akkor már az előbbi sokkal jobban hangzik. Effy tudja, hogy Chris milyen, ezért ő már megszokta és nem is veszi fel a piszkálódásait.*
    -Nem kéne ennyire komolyan venned amit mond. Én már megszoktam, hogy ő ilyen. Bármit is mond, csak azért teszi, hogy felidegesítsen.. vagy csak azért dörgöli az orrod alá mert látja rajtad, hogy téged ez mennyire zavar. Azért kíváncsi lennék, hogy mi volt a téma, ami téged ennyire megérintett, hogy majdnem megfojtottad a kedves kis Christ.. *Mélyed bele a fiú gyönyörű kék szemeibe, nem törődve az arcán lévő sebbel. Lehetséges, hogy túl messzire ment, ugyanis a lány minden érzelmet ki akar zárni. Erősnek akar látszani mindig és az nem megy az érzelmekkel együtt. Ha érezne valaki iránt valami komolyabbat is, akkor nagyon könnyen sebezhető lenne, mint testileg, mint lelkileg. Nem szeretne szeretni senkit. Eddig bejött, de sajnos egyre jobban kezdi elveszíteni az önuralmát ilyen helyzetekben. Gyorsan elkapja a tekintetét, egyenesen a kezére néz. Úgysem változtat már semmit a helyzeten, hogyha megteszi, így beletörli a vérét a pulcsijának ujjába. Így is piszkos az egész ruhája, nem ártana ruhát váltani. Nem számít, még így is vérzik, de azzal sem törődik igazán, csak a fiúval. Nagyon jól esik neki, amikor Nate kijelenti, hogy ha baja esne, akkor nem tudná mit csinálna. Örül neki, de attól még mindig kicsit rideg és semmitmondó marad az arckifejezése. Most nagyon azon van, hogy ellenálljon a kísértésnek, hogy szeressen valakit, mert jelen pillanatban nehézkesen sikerül. Talán Nate lesz az, aki feltöri a rideg álcáját? Nem tudni, majd kiderül, mindenesetre, most jól érzi magát és csak ez számít.*
    -Igen, tudom, hogy oda fogsz járni. Már rájöttem. *Elmosolyodik és a fejét még mindig leszegezve, a szemeivel a fiúra pillant.* -Az, hogy mi történt egy elég hosszú történet.. megtámadtak a vonaton, mert én voltam olyan hülye, hogy megmentettem egy kisgyereket. Simán megúszhattam volna, ha elfutok, de végül így is minden jól alakult, eljutottam ide.. vonattal, gyalog és lovon.. Erről jut eszembe.. *Felnéz a fiúra és megvakarva a fejét elnéz másfelé.* -Vissza kéne juttatni egy lovat a gazdájához.. *Pimaszul mosolyog a fiúra, mert nem akar neki fölösleges programot szervezni, de csak így tudott idejutni. Akaratlanul is témát váltva rákérdez a kastélyára.*
    -Te jó ég, mekkora ez a hely. Hogy találsz itt meg bármit is? Mióta van is kastélyod? Még sosem meséltél róla. *Nézelődik, közben eltávolodik a fiútól és elkezd sétálgatni. Olyan érzés neki, mintha menne-menne, de sosem jutna előrébb. Csak tátott szájjal nézi az egész helyet, körbe-körbe sétálgatva. Lehet, hogy hülyének nézik, de nem igazán zavartatja magát.
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Re: Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Christopher Acerlot Hétf. Jan. 16, 2012 8:19 pm

    *Mit mondhatna Effy a történtekre? Konkrétan semmit hiszenazért, mert Christopher és Nathaniel között már régóta tart ez a háborúskodás, de hát fiúk és mit tehetnek erről? Semmit, hozzá kell szokni a tényhez, hogy aki nem szeret jóban lenni a másikkal akkor nem barátkozik vele. Még Effy sem akadályozhatjameg azt legalább is próbálkozi lehet, de nem jönn össze, hogy barátok legyenek. Chris távozásánál intett neki, majd néz a lány két szemeibe ami nem változott semmit. Na jó csak picit. Hiába néz kérdően, nem felel a kérdésére semmire nem felel, csa szótlanul figyel.*
    - Már megszoktam. Különben is, ő egy éretlen kisfiú aki egy 6 éves szintjén van. Most konkrétan ezzel nem tudnék mit kezdeni. Amúgy mindenkit idegesít, ez a kedvenc szokása csak azt nem értem nem unják az emberek eztet?*Teszi fel a kérdést szemráncigálva majd nagy levegőt vesz hiszen a téma. Most mit mondjon? Talán, azt hogy.. " - Bocs Effy te voltál a téma hogy lefeküdtél Chrisel, de rá seránts folytassuk tovább a témát..." Ez féltékenységnek jönne le, és hát igaz is. Csak nem akarja kimondani inkább ferdít.* - Csajos téma, versengések éves megnézés kinek hány csaj volt meg és örömmel, hallom lefeküdtél Christopherrel az az óvodás mitugrász.. nincs is ízlése. vagyis.. neked nincs ízlésed.. ne haragudj, csak felhúzott...*Mondja mondja mondja nem is örődik, hogy mást akart mondani dehát, mindenkivel előfordul. Nem vonja kérdőre a lányt sem hiszen nincs miért.. Ma rengeteg papír munkát hajtott be, látszik is rajta, hogy kicsit elfáradt élvezi csinálni azért. Majd megérzi a vérszagát picit és megnézi a lány kezét és felvont szemöldökkel, és épp készülne leszúrni a lányt, de nem szól semmit inkább. Nem akarja megbántani még egyszer.* - azt hiszem majd a haza utadról én fogok gondoskodni.*Kijelenti azután csak vigyorog a lovas dologra.* - Már elvitték. Valószínüleg az istálló körül járhattál hiszen, ez a birtok szinte a családunké szóval, valamelyik lovat megkaptad. De jobb is így, hogy jöttél nem tévedtél el.*Mosolyog egyet majd megint felnevet a kérdésre, hogy talál meg dolgokat.* - Nem nehéz. Ha megtanulod a kastély helységeit hamar megszokod a járást is. Mellesleg, a bejárattól jobbra található a bálterem. Minden évben vannak összejöveteleink ilyen családi hagyománnyá vált plusz közeli barátok jönnek kártyapartizni vagy kaszinózni. Az emeleten vannak a vendék szobák illetve Kiara meg az én Szobám.*Nővére nevénél szemet forgat. Kiara az a tipusú leányzó aki hiszti és apuci kedvence, féltestvérek aminek jobban tud örülni, de hát akkor is rokona, meg tudja szokni a lány düh kitöréseit. Ha hisztizni vagy veszekedni támad kedve olyankor ráhadja nem foglalkozik vele..* - Kiara a féltestvérem ő csak fél-démon megszentségteleníti a családot, mert az anyja ember.*Fintorog egyet majd a lépcsőn felvezeti egyenesen elindulnak a zeneterembe ahol számos dolgot lehet cisnálni. Táncteremnek is lehet hívni akkora, hogy itt akár egésznap hip-hopozhatnak. Ahogy belépnek szinte csak maguk vannak. A fiú az ajtót bezárja szépen lassan, majd természetesen ugye a lány csak néz mint mari a ködben, berak egy jó kis zenét és el is kezd rá táncolni. Vajon a lány tud?* - Remélem a kezed jobban van, mit szólnál egy kis tánchoz? Tanultál ilyeneket? Ha nem akkor csak okulj a mestertől.*Mondja nyelvetnyújtva majd a fehér pulcsiját leveti alatta egyfehér izompóló van majd felkapja a hozzáillő baseball sapkáját és neki áll táncikolni.*

    A zene és a tánc (sárga-piros pólós fiú tánca ^^: https://www.youtube.com/watch?v=Fv-cQrD4MS0
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Re: Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Park Min Lee Pént. Jan. 27, 2012 7:38 pm

    *A feje szerencsére már nem vérzik, csak lüktet és egy kicsit hasogat. Nem baj, túl lehet élni, most viszont nem azzal törődik, inkább azzal, hogy Nate eléggé megváltozott. Nem is gondolta volna soha, hogy van ilyen oldala is. Ilyen.. már-már udvariasnak mondható, ráadásul annyira gazdag, hogy szinte már saját városrésze is van. Ezt sohasem tudta róla, bár nem az érdekli a legjobban, hogy gazdag, inkább a személyisége. Bírja a hülyeségeit, még ha ennyire brutális is, mit amit Chrissel művelt. Effynek tetszik, hogy ilyen. Jobban szereti, hogy ha nem unalmasan telnek a hétköznapok és az biztos, hogy Nate mellett nem fognak. Sétálgatva a nagy házban szóvá teszi, hogy mit gondol a fiúról.*
    - Úgy érzem, egy ilyen barát mellett mint te, sosem fogok unatkozni. *Kuncogva mondja és a szürkéskék szemeit rá szegezi, amikor megtudja, hogy mit mondott Chris neki, azaz, hogy mit terjeszt. Nem kicsit lepődik meg. Szinte a szája is tátva marad.* - Hogy.. hogy mi? *Kérdez vissza. Már nevet a meglepődöttségtől, nem hiszi el, hogy tényleg ezt mondta.* - Köszönöm a célzást, megértettem. *Nevet ezen a megjegyzésen, mert nem gondolja komolyan. Chrisnek igenis van ízlése, még akkor is, ha ez az egész nem igaz. Legalább Effyt hazudta és nem egy másik lányt, akit Nate éppen puhít. Effy már eléggé kiismerte a fiút ahhoz, hogy rájöjjön, ő is csak arra kellhet neki. El tudja képzelni, hogy minden lányt meghív a lakásába és ugyanezekkel a cselekkel áll elő, mint például a "bociszemek" és az udvariasság. Azt viszont nem gondolta volna, hogy így kiakad majd azon a kis dolgon, amit Christopher állított.*
    - Nos, ez a dolog, hogy Chris meg én lefeküdtünk, ez még nekem is újdonság. *Nevet és Nate-re néz, akin talán azt véli felfedezni, hogy megkönnyebbült, hogy nem igaz. Már, ha hisz Effynek. Ahogy kikászálódnak az előtérbe, lassan fellépked a lépcsőkön és a fiúra pillant, aki határozottan sétál. Tényleg sokat változott. Nem lehet eldönteni, hogy melyik Nate volt jobb. Mind a kettő tetszik a lánynak. Amikor elérik végre a tánctermet, ahova vetették, úgy érzi, mintha legalább egy kilométert sétált volna. Bár lehet, hogy csak beképzeli a nagy kastély miatt. Benyitnak a terembe és az egyik falon csak tükör van, a másikon pedig ablakok. Nagyon jól néz ki a hely, ráadásul még táncolni is lehet itt. Tökéletes. Lassan odasétál az egyik ablakhoz és kinéz rajta. Gyönyörű zöld tájat lát. Dombokat, hegyeket, a madarakat ahogy szállnak. Tényleg lenyűgöző. Amikor visszapillant a szobába, legelőször a tükörben lévő lányon akad meg a szeme, aki nem más mint ő. Először el sem hiszi, hogy így néz ki.*
    - Te képes vagy így szóba állni velem? *Nevetve kérdezi, közben a magára, pontosabban a ruhájára mutat. Ahogy a zene elindul, Nate elkezd táncolni, de csak egy kihagyhatatlan megjegyzés után, ami talán kicsit növelheti az önbizalmát.* - Jól van, mester. Figyelek. *Reagálva rá, gúnyosan mosolyog, közben felhúzza a szemöldökét. Hát igen, a bociszemek és az udvariasság mellé mi kell még? A tánc, hát persze. Effyt ezzel nem fogja levenni a lábáról. Vagy fogalmazzunk úgy, hogy nem ezzel fogja levenni a lábáról? Nézi, ahogy táncol és ő is elkezd táncolni ugyanarra a zenére, hogy megmutassa, van ő is olyan jó táncos mint a "mester". Tánc után odavágja neki.* - Hát igen. Van olyan, hogy a diák lekörözi a mestert. *Biccent felé.*

    //Mivel még mindig nem tudok videót nézni, Nate videójából a piros felsős csaj, ahogy táncol.//

    Ajánlott tartalom


    Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban Empty Re: Effy és Nate baráti találkozása a Brightmore kastélyban

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 12:47 pm