Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Nate és Fred egy barátság kezdete

    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Christopher Acerlot Hétf. Jan. 30, 2012 8:36 pm

    - Légyszíves.. Hányszor mondjam el azt,hogy ne nyúlj a ruháim közé. Ha találsz is ott valamit úgyis le van védve minden féle bűbájjal. Akkor is ha apa kérte. Kiara. Higgadj le. Maradj csendben ne kavarj semmit. Amúgy is elegem van abból, hogy naphosszat kapom az e-maileket arról, hogy így vágtam haza az ő üzletét így kapok büntetést és lemondhatok arról a szuper autóról is amit beígért.... Hála neked. Ha megint valami ostobaságot csinálsz nem állok jót magamért!!*Fakad ki a fiú a telefonba enyhén aggresszív állapotban.* - Nem érdekel tudod mit!? Ne keress a mai nap folyamán elmegyek búvárkodni a Crystál folyóhoz. Az is lehet, hogy átúszom. Nem Nem érdekel, hogy jéghideg én imádom a hideget!*Ez igaz is.. A vihart is szereti, de ha meleg van elzárkózik valami hűvös helyre. A telefont lecsapta zsebbre vágta. Összeszedi a cuccát és elmegy a Szigetre. A démon fiút kikészítették.*~Sébastien hiperaktív fiúcska aki naphosszat ugrál Christopheren. Chris azért mert panaszkodik arról jövőhét ilyenkor telihold. Nem vagyok én a lelki szemetes ládája menjen anyucikájához. ~*Mérgelődik magában. Törölközőt is magához vesz bevágja a táskájába és elindul a hidegben. Nem zavarja a hideg öltözete egy farmer nadrág és póló és az ezüst nyaklánc amit a suliban vett fel és Effy nem láthatta. Amikor teheti tud a leányzóval is lenni, de most igazából inkább le higgad. Ahogy a folyó partjára ér és természetesen megnézi a folyót.* - Hmmmm.. azt hiszem ma nem búvárkodok. Túlságosan is hideg inkább itt maradok az jó.*Beszél magában fejét vakarja fogja magát és felmászik a közelebbi fára és onnan fentről leselkedik és bámul a messzeségbe.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Jan. 30, 2012 8:46 pm

    *Este. Ideális hely ilyenkor a sziget sűrű erdeje a lidérc fiúnak, aki most is felöltve angyalvadász ruháját kis éjszakai bolyongásba kezdett. A ruhára ráerősítette azt a fegyvert is, amivel Alexet idegesítette. Nem hiába, lidérc fegyver így mindig a fiúnál van, ha teljes harci díszben pompázik. Mint valami árnyék úgy suhan villámgyorsan a fák között, majd Nate mellett kiugrik a folyópartra, és végre valahára láthatóvá válik. Odaugrik a hullámzó víztömeghez, és belemártja a kezét.* ~Jéghideg. *Morogja magában, majd lejjebb tolja a száját takaró maszkot, és iszik a vízből. Eléggé megszomjazott. Nem könnyűek ám a terepgyakorlatok ilyen ruhában. Majd belepillant a víztükörbe, és kiszúrja a fán ücsörgő Sylorinás fiút. Lassan feláll, ruhájába törli a vizes száját, és megigazítja a maszkot.* - Nocsak, egy démon ilyenkor? Mikor a madár se jár erre? Felettébb különös véletlen. Főleg, hogy egy diák járkál idekint. *Szólítja meg a fán ücsörgő fiút, majd előrelendül, és pár pillanattal később a Nate-tel szembeni ágon guggol. Mellesleg a hangja megint csak el van torzítva a maszktól így a Sylorinás fiú talán csak a torz hangról ismeri fel, hogy most azzal találta szembe magát, aki egy diáktársukat szívatta a temetőben.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Christopher Acerlot Hétf. Jan. 30, 2012 9:01 pm

    *Tökéletes tényleg ez a hely. Csendes Nyugalmas és imádni való és úgyis jó idekint. Egy darabig. Na jó lefekvésig. Egy könyvet elővesz próbál olvasni, de nem sötétben! Fény csinál magának. Elgondolkodik az eseményeken és megint elröhögni magát a múltkoriak láttán. A háta mögé nem figyel a gyors reflexre csak pislog egy nagyot.* - Mi a fene...*Már enegriagömböt készít a kezében a kéke ezüstös fényt. Aztán amikor a morgást meg hallja a kérdezést is felvonja a szemöldökét és eldobja a gömböt közvetlen Fred mellett a folyóban landol.* - Boccs. Azt hittem valami oposszum vagy valami meg akar támadni. Ezt ne vedd magadra légyszíves lidérc.*Feleli a másiknak ahogy a faját mondja. Igen ő megérzi a másik jelenlétét.* - Ne torzítsd el a hangod, egyébként felismertelek. Te voltál a múltkor a temetőbe. Miattad akarnak jelenleg kinyírni, mert azt hitte az az idióta én voltam z árnyék. A hülyének tudnia kell, hogy a démonoknak nincsen ilyen képességük szóval..*Forgatja meg a szemeit. Hogy a madár se jár erre? Igen.. de ezt a fiút nem érdekli.* - Unatkoztam és muszáj volt levegőznöm egyet. Eredetileg úszni akartam, de még ez nekem is túlságosan hideg.*Mondja a másiknak azután meg fogja és nézi a szemével milyen gyors a másik. Oldalra dönti a fejét felvonja a szemöldökét és összeráncolja a homlokát.* - Gyors vagy mint a tücsök.*Mondja barátságosan még csak nem is cinikusan.* - Egyébként Nate vagyok. Te kedves szemétkedő álruhás torzító lényke?*Kérdezi meg tőle kuncogva azután leugrik a fáról nem fog annyit ücsörögni.* - Szereted a hideg vizet?*Vigyorog el gonoszan ha most belemegy a vízbe kíváncsi a másik utána jönne e.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Jan. 30, 2012 9:18 pm

    *Tényleg kellemes a hely. De most a lidérc tényleg csak a terepgyakorlat miatt meg jött meg némi felfedező vágy is hajtotta. Mikor az energiagömb mellette landol a folyóban felvonja a szemöldökét, de nem reagálja túl a dolgokat. Az nem rá vall. Majd ugye megszólítja Nate így lassan valami beszélgetésféle kezd kialakulni. Időközben át helyezi a székhelyét a faágra, és onnan beszél tovább.* -Nem gond. Sokan próbáltak már kinyírni, ezért nem veszem magamra a dolgot.* Horkant fel Fredrik mert biza ő az a bizonyos lidérc, aki éjnek-éjjelén itt mászkál. A hang torzításra csak megvonja a vállát, és tovább beszél úgy.* -Beismerem én voltam. De megérdemelte az a mocskos angyal. Aki a fajtámat szidja azzal szemben nem ismerek kegyelmet. Mellesleg jó szórakozás az őrületbe kergetni. Remélem megértesz. Ha nem gond egy darabig viszont még nem mutatnám meg valódi hangomat, hiszen nem tud mennyire is bízhatok benned. Egyébként én is láttalak téged egy pillanatra. Egy kriptánál. Jól mondom? *Felel a lidérc fiú összeszűkült szemmel. Igyekszik a lehető legkevesebb információt elmondani a másiknak, hiszen nem tudja, hogy elmondaná Alexet, hogy ő szívatja az angyal srácot.* -Az az ostoba semmit nem tud a fajokról. Rá se ránts. Vele ellentétben én kiszúrom másoknak a faját az első találkozásokkor, de úgy látszik neki tényleg semmi nem esik le.*Rándítja meg a vállát, s egy darabig még mindig azon a mély, dörmögő hangon szólal meg az biztos.* -Értem. És úszásból tarzankodás lett.*Vigyorodik el az álarca mögött a Cameosos.* -Kösz, a lidércség és a nevelés velejárója.* Horkant fel megint az idősebbik Laine, majd egyre jobb kedvel beszél tovább.* -Mondanám, hogy örvendek Nate, de az nem vallana rám. *Tör ki belőle egy gonosz kacaj, majd lerántja a maszkot.* -Fredrik, de röviden Fred. *Mutatkozik be immáron a saját hangján. Merész lépés tőle, de valamiért kicsit bízik a démonban. Mikor Nate leugrik, ő feláll az ágon, szaltózik egyet a levegőben, és a Syles mellett ér földet. Mikor az bemegy a vízbe lassú léptekkel megindul utána.* - Ez csak természetes. Jobban bírom a hideget, mint a meleget, s jobban szeretem a meleget, mint a hideget. *Mondja kisit titokzatosan fogalmazva, de ezzel azt akarja sugalmazni, hogy neki tök mindegy milyen idő van akkor is jól érzi magát.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Christopher Acerlot Kedd Jan. 31, 2012 11:52 am

    *Beszélgetésbe kezdtek és valamiért kezd egyre szimpatikusabb lenni a másiknak ez a fiú. Mindenesetre Nathaniel felvonja a szemöldökét és gonoszan elvigyorodik amikor beszélni kezd és mondja, ő volt.* - Tudtam! Figyelj szidja úgyis tudjuk mi lesz a veszte azzal ne törődj. Ha bár én jóban vagyok az angyallal valamilyen szinten, de tegnap majdnem nekem ugrott azzal a magyarázattal, hogy " megsebesítettem a szárnyát.." én csak röhögtem rajta. Jobb dolga is lehetne mint, hogy arra vadászik ki az aki ezt tette. Igen a kriptában láthattál éppen az egyik ott fekvő emberkének kellett az egyik csontja.. Kicsit rosszalkodtam, de mellesleg szakadtam is a röhögéstől amikor kiabált a hülye gyerekje..*Magyaráz a fiú azután ugye a válalt rántja Alexre majd ugye hallja azt is, hogy mondja Fredrik így hagyja. Újra megvonja a vállát és ugye a folyónál ér földet és leveszi a felsőjét.* - Nem az, hogy nem tud hanem meg van pecsételve a jövője és igazság szerint úgy tudom az "ítéletét már aláírták..." ne kérdezd ki csak annyit tudok, hogy vadászni fognak rá, mert gyilkolt.*Fejet csóvál nemlegesen. Egy angyal aki gyilkol? Oké a házvezetője is, de ő más eset. Megbízni ő benne? Meg lehet, de Alexnél mit reagál még nem tudja azt igen, hogy háztársát meg kívánja leckéztetni Démon módjára. A tarzonkodásra fintorog egyet.* - Nem.. csak szerintem most túl. Ki lehet e bírni bár majd meglátjuk. Mit szólnál egy versenyhez? Átúszni a másik oldalra...*Néz összeszűkült szemekkel a másikra és elvigyorodik gonoszan. Sejti, hogy gyorsabb a lidérc csak ne hajszolja túl magát.* - Az biza.. Egyébként a lidérceket.. jobban csípem mint a vérszívókat. Azok mindenki vérét akarják. Ha meg tudják szerezni..*Forgatja meg a szemeit és közben a folyó felé les és oda lép a lábával az elejére. Nocsak.. Újabb közös vonás? Vonja fel a szemöldökét a fiú hallatán.* - Nocsak.. nem kéne a Sylorinába tartózkodnod? Azt hiszem kezdelek megkedvelni. A hideggel én is így vagyok...*Mondja a másiknak kuncogva a telefonját ugye a táskájába rakja bele amit bekapcsolt időközben és egy újabb sms...* - Boccs.. csak a nővérem halálra szekíroz. Így is büntetésben vagyok az ő ostobasága miatt, mindegy nem számít. Na kezdjük?*Mondja morogva a másiknak és a morgásból gonosz vigyor lesz.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Fredrik Laine Szer. Feb. 01, 2012 5:51 pm

    *Nos Frednek nem szimpatikus. De Frednek ki szimpatikus Kamenen meg Giselle-n kívül?! Nos, egyenlőre Nate-tel is úgy van, hogy talán jóban lesznek. * -Nem nehéz megismerni a torzított hangot. *Horkant fel a lidérc, mert tényleg eléggé jellegzetessé válik a hangja. De a legtöbb áldozata akkor hallotta először és utoljára szóval nemigazán szokta izgatni magát, hogy felismerik-e. Ha a vadász ruháját találnák meg, na az egy cseppet kínos lenne. Talán ki tudná magyarázni magát, de na. Egy vadász inkognitóban dolgozik.* -Persze, tudom mi a sorsa, mert én fogok vele végezni. *Csillan meg fenyegetően a fiú szeme. Nos. Ő már eltervezte, hogy Alexet ő fogja kinyírni.* -Paranoiás kis hülye, de minél jobban riogatom annál jobban az őrületbe kergetem vele. *Ördögi, gonosz röhögés következik Fredriktől, és ilyet is csak nagyon elmebeteg pillanataiban lehet hallani.* -Á, tehát akkor még mindig jól emlékszem a dolgokra. Azt meg nem akarom tudni mit műveltél. Egyébként, ha láttál valamilyen szinten akkor azt is észrevehetted, hogy nagyon kevés kellett ahhoz, hogy ne röhögjem el magam én is.* Emlékszik vissza az idősebbik Laine gyerek, és már az emlék hatására vigyoroghatnékja támad.* -Nocsak? Tollaska gyilkolt? He, ilyen is van. És vajon ki volt az áldozat? Amúgy, ha megtudod kik vadásznak rá arról én is szívesen értesülnék. Adnék egy-két tippet hogyan lehet az angyalokat szívatni. *Kacsint a másikra, és ezzel burkoltan arra céloz, hogy tudja hogyan lehet minél jobban megkínozni egy angyalt. Mellesleg Perathon úrnő más tészta, ő ugyanis unatkozásból vette az ártatlanok vérét.* -Nekem rendben. *Vigyorodik el szélesen a finn, hiszen neki ez az idő még túl enyhe szóval ennél zordabb teleket is átélt.* - A vámpírokkal semmi bajom. Csak az angyalokkal… *Vonja meg a vállát Beleveti magát a vízbe és ezzel elindulhat a verseny. Ő viszonylag hamar kiér a túlpartra, de hogy Nate előtt, vagy később azt majd Nate usere megírja.* -Nem. Annyira szemét nem vagyok. Meg inkább a harcmodorom durva, nem pedig a viselkedésem. *Megint felhorkant, de ez csak nevetés a lidérc szempontjából. Aztán visszaúszik a másik partra, és onnan folytatja a csevejt.* -Segáz. Engem is szoktak hívogatni, de ilyenkor nincs nálam a telefonom. Amúgy sajnállak. Egy nővér… Borzalmas lehet. *Fintorog egy sort a lidérc csávó, majd visszamászik a fára, és onnan figyeli Nate-et.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szer. Feb. 01, 2012 9:58 pm

    *Fred.. Nos ő Fred. Az user tudja, hogy milyen a karakter, de a másik nem tudhatja. A fiú nem mindenkivel van ám jóban vagyis egy angyalt képes elviselni maga körül még pedig Alexet. A sárkánnyal is fokozottan, de jóban van a farkast meg szivatni ha kell egyéb hasonlóságokban is részt vesz.* - Nem vagyok olyan hülye mint egyes angyalfajok...*Mondja nevetve és célzóan. Igen Nate akiről tudni kell a járásról megismeri a másikat. Aztán hallgatja a lidércet és fintorog meg morog egyet kettőt. Miért? Azért, mert Alexandert valahol megvédi és azért, mert nem szeretné ha idő előtt halálozna el. Amúgysem akarja, hogy elhalálozzon.* - Khm... Nem fogsz végezni vele! Azért arra oda figyelek. Igazság szerint nekem az nem mindegy kiöli meg.*Jelenti ki határozottan és összeszűkült szemekkel figyeli a másikat. Nos a Sylorinás diák igen védelmezi a másikat. Ez érthető.* - Amíg az iskolában vagyunk addig eszedbe ne jusson végezni. Mellesleg nekem is lenne titkos fegyverem a szivatásra, de azt hiszem vagy olyan agyafúrt, hogy egyedül is elbánj vele.*Mondja és magyaráz a másiknak miközben levette ugye a pólóját és a vízben áll.* ~Brr..... ez hideg.. ~*Nos a lényeg csak kicsit érzi.* - Naná, hogy észrevettem. Ki nem szúr ki ilyen dolgot?*Kérdezz rá vigyorogva azután ugye elfecsegi, hogy gyilkolt és vadásznak rá.Azt már nem fogja elmondani, hogy egy vámpírt ölt meg és konkrétan egy fél sereg keresi őt a világban.* - Hidd el meg van a magukhoz való esze, hogyan öljék meg Alexet. Ha tudnám is ki az nem tudom megbízhatok e benned. Ha meg annyira nagyon kiszeretnéd nyomozni akkor kérdezz rá az egyi Marceau rokonnál. Vagyis ha találkozol az egyikkel.*Mondja felvont szemöldökkel és konkrétan elröhögi magát hiszen mindennap valamelyikkel lóg. Az egyikkel sajnos össze is van zárva egy szobába. Tudja is sajnálni...* - Milyen harc művészetett tanultál? Gondolom elég sokat, hogy tapasztalt legyél.*Kérdezz rá és érdeklődik a másiktól hiszen szeretné a saját testét is képezni.* - Lenne kedved kiképezni harcművészetek terén? Tanultam én is, de az olyan gyenge, hogy még a nővérem is a falhoz dob.*Kérdezi meg a Cameosos diáktól és mosolyodik el. Valóban igaz, hogy párszor a földön hevert Kiarától, de hát ezen változtatni kellene.* - Nővér? Inkább lett volna egy fiú testvérem visszataszító egy nőszemély. rosszabb mint egy öregbanya...*Mondja szemforgatva aztán ha a másik készen van akkor elindulnak a vízben.* - A nyertes?*Kérdezi meg vigyorogva és már készül teljesen a vízbe.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Feb. 18, 2012 10:07 am

    - Lehet, hogy nem vagy olyan hülye, de én ravaszabb vagyok. *Vigyorodik el szélesen, majd mikor Nate azt mondja, hogy nem végezhet Alexszel csúnyán néz.* - Ha véded, ha nem előbb-utóbb meghal. Nem vagyok olyan hülye, hogy itt nyírjam. Az túlságosan is rám terelné a gyanút, nem majd egyszer, mikor az Akadémiát kijártuk. Addig csak szívatom. De adok egy tanácsot, soha ne keresztezd egy lidérc terveit, mert eléggé bosszúállóak vagyunk. *Felel Nate-nek, hát miint látszik nem hatotta meg, hogy a másik védi azt az angyal. Ha védeni meri ő is meghal. Mert. Mert Fred most elmebeteg hangulatban van.* - Általában egyedül dolgozom, így azt hiszem ki tudnám játszani a titkos fegyveredet. *Pillant a másikra komolyan. Ő tényleg egyedül dolgozik, az öccse is csak azért jött vele, mert kijátszotta a tanáraikat.* - Ezek szerint jó megfigyelő vagy. Nos, taníthatnád a haverodat, mert cseppet értelmi fogyatékos. *Mondja elgondolkozva, és komolyan képes rá, hogy a nap huszonnégy órájában Alexandert szidja.* - Értem. nos majd rászolgálok a bizalmadra, de akkor majd kifaggatom a húgát. Vele jóban vagyok.* Vigyorodik el szélesen, mert megint gonosz terveket sző. Aztán ugye a harcművészetekről kérdezik mire megvakarja a fejét.* - Hát elég sokat. nem akarom felsorolni, de annyit elárulhatok, hogy van egy speciális harcművészet is, amit a tanítóink fejlesztettek ki. Szóval olyan két-három harcművészetet űzök. *Rándítja meg a vállát, majd Nate kérdésre pislog kettőt.* - Bocs, de nem. Mi ezeket azért tanuljuk, hogy angyalokat öljünk. Nem hiszem, hogy te is ezt akarnád. Meg nem biztos, hogy bírnád a kiképzést. Mellesleg ha tehetném is akkor is csak lidércnek adhatnám tovább a tudásomat. *Komoran néz a fiúra, és ő valóban megesküdött, hogy aki nem angyalvadász, vagy lidérc annak nem adja tovább a tudását. Aztán a falhoz dobásnál felhorkant, és csendben megjegyzi, hogy akkor tényleg nem volt jó tanára.* - Sajnállak. Nekem van egy tesóm. Az ikertestvérem, és az öcsém. Szóval én jól jártam. *Rándítja meg a vállát, majd az úszó verseny után ő már kint ül, és nézi, ahogy Nate úszkál.* - Egyértelmű, nem? *Vigyorog, amikor a nyertes kérdezik. Egyébként meg nem volt benne a versenyben, hogy nem lehet használni a képességeiket, szóval...* - Amúgy lassan vissza kéne menni. Mielőtt megfázol, és az ispotályba kell feküdnöd. *Ő nem aggódik magáért, a ruhája olyan anyagból készült, ami lepergeti a vizet, szóval ő meglehetősen száraz.*

    Ajánlott tartalom


    Nate és Fred egy barátság kezdete Empty Re: Nate és Fred egy barátság kezdete

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 1:26 am