Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szomb. Júl. 28, 2012 10:22 pm

    [2012. 07. 31., kedd]

    *A belga rontásűző lány úgy gondolta, hogy itt az ideje felfedezni az alagsort is, így hát hajnalba lemerészkedett a pincébe. És kit lát ott? Naná, hogy Márkot, aki egy szál alsónadrágban ácsorogva invitál be valakit egy terembe. A lány halkan felkuncog, és megrázza a fejét. Azt talán említeni se kell, hogy a Rontásűző lány elég alaposan végigméri magának a srácot. Egy pillanatra elvörösödik, majd odalép a sráchoz, és megérinti a vállát.* - Márk. Márk, ébredj! *próbálja keltegetni a magyar fiút, kevés sikerrel. Nagyot szusszant, és csóválja a fejét.* ~ Mi az istent kezdjek veled Márk? *Sóhajtja a lány, majd finoman megragadja a másik kezét, és el kezdi húzni magával. * ~ Egyetlen egy hely van, ahová el tudom bújtatni. A raktár. Nem hagyhatom ilyen állapotban garázdálkodni. *Harap az ajkába, és megpróbálja felvinni a fiút a lépcsőn. Átkarolja a srácot a derekánál, és furcsa bizsergés támad az ujjaiban, ahogy a másik bőréhez ér. Megint elvörösödik, és amint felértek a földszintre, akkor körbepislog, majd betaszigálja a másikat a takarító szertárba. Nagyot sóhajtva vágja be maga mögött az ajtót, és Márkra pillant.* - Most mihez kezdjek veled? *Suttogja halkan, és bezárja az ajtót. Lehuppan az egyik felfordított felmosó vödörre, rákönyököl a térdeire. Nem tudja miért rángatta el a srácot, nem érti miért védi ennyire, és azt sem bírja felfogni, hogy miért jön zavarba, ha hozzáér, de az a legnagyobb rejtély számára, hogy mégis miért tölti el egy kellemes, szívmelengető érzés, mikor hozzáér a másikhoz. Nagyon jó kérdés. Egyelőre viszont csak ül, és várja, hogy észhez térjen a másik.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Szomb. Júl. 28, 2012 10:53 pm

    *Csak fekszik a Sylorina fiú hálóban és éppen alszik. Mint mindegyik társa. Ilyenkor átlalában este az szokott következni. Szóval fogja és átfordul a másik oldalra.* - Nekem. El kell mennem innen.*Pattannak ki a szemei és elindul valamerre az akadémián. A kínzókamrát veszi célba és igen ott akar valamit csinálni, de ő józanul nem tenné be a lábát. Nem olyan gyerek, aki kínozna, másokat egyáltalán nem lenne képes bántani. Szóval ő most elindul a kínzó kamrához és meg áll a bejárat előtt és tereli be a népet. Úgy csinál, mintha lenne ott valaki.* - Tessék, befáradni.*Közli hangosan és igen látszik, alszik. Mindent képes ilyenkor mondani és egy rossz szokása amiről Domi is tud. Amikor hozzáérnek, csak átkarolja a lányt és elkezdi puszilni a nyakánál. Öhm.. igen Márk ilyet csinál.* - Hova megyünk?*Kérdezi tudatán kívül és nem tudja, mit csináljon. Ha felpofozzák, akkor lehet magához tér. Sőt biztos… Márk természetesen amikor felviszik a lépcsőn már akkor kezd magához térni, de a raktárnál egyből eldől amikor bezárja az ajtót és kérdezni kezd.*- Talán hozhatnál nekem valami kv-t. Hol vagyok?*Kérdezi meg, hogy merre van utána látja, hogy alsó gatyában van. Elvörösödik és a lányra pillant.* - Azt hiszem fel kén öltöznöm… nem gondolod?*Kérdezz rá majd vissza fekszik a földre és a két kezével eltakarja az arcát.*~Idióta vagyoook…~*Mondja magában és nem tudja mit gondol most a másik.
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szomb. Júl. 28, 2012 11:17 pm

    *Naomi se éppen olyan, csak mivel nem volt a kastély ezen részén, ezért úgy döntött, hogy lenéz ide. Aztán ugye meglátja Márkot, majdnem felnevet, és próbálja elvinni valahová szerencsétlen srácot, hogy ne legyen olyan égő, ha rátalálnának. Viszont arra nem számított, hogy átkarolják, sőt arra sem, hogy puszilgatni kezdik! Érzi, hogy az arcába vér szökik, és teljesen elvörösödik, hiszen nem szokott ő ehhez. No, nem mintha nem esett neki jól, ahogy Márk ajka a bőréhez ért, csak hát… Nem olyan lány, akinek a pasizáson jár az esze, ezért finoman lefejti a srác kezeit magáról, és megpróbálja biztonságban eljuttatni a raktárig. A kérdésre halványan elmosolyodik, és felel a srácnak.* - Olyan helyre, ahol nem tudod leégetni magad. *Halkan, aztán bejutni a raktárba, és utána már nem különösebben érdekli, hogy Márk eldőlt. Összezavarodva lehuppan a vödörre, és nem tudja, hogy mihez kezdjen, amikor a Syles megszólal, akkor halkan felnevet. * -Bocs, de nem hagylak egyedül. Egyébként a földszinten, egy raktárban. *Pillant fel a lány, majd mikor összetalálkozik a tekintete a másikkal, akkor egy pici pír ül ki az arcára, és elfordítja a fejét. Szép lassan feláll, odamegy az egyik dobozhoz, és kotorászni kezd. *- Múltkor mintha láttam volna itt néhány kezeslábast. Azt is több a semminél. Mondd csak, mi ütött beléd, hogy csaknem meztelenül kiabálsz a folyosón? *Mondja kissé remegő hangon, miközben a dobozokban turkál, majd leguggol Márk mellé, a srác álla alá nyúl, és halványan elmosolyodik.* - Ne aggódj. Csak én láttalak. *Mosolyog a másikra, majd előrántgat két takarító egyenruhát, és Márk ölébe dobja.* - Próbáld fel. Az egyiknek csak jónak kell lennie. *Fordul el a fiútól, hiszen nem akarja stírölni, így inkább szemérmesen elfordul, amíg a másik fel nem öltözik.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Júl. 29, 2012 6:27 pm

    *Kipattantak a szemei és fogta magát a kezeit az arci közé temette. Igen zavarban van a fiú és nem tudja azt, hogy ki láthatta és zavarban van. Miért is? Azért, mert ő azért alsó nadrágban főleg egy lány előtt…* - Azt hiszem nekem mennem kéne.*Jegyz imeg, de lassan úgy is kezdenek járkálni a diákok és nem tudja azt, hogy mit csináljon. Amikor mondja, hogy csak ő látta fúj egy levegőt és felpattan a földről és a lányra pillant. Igen elvörösödik.*-Sajnálom, hülyét csináltam magamból.*Jegyzi, meg aztán fogja magát és neki támaszkodik a falnak amikor kijelenti, hogy vegye fel a takarító ruhát. A két kezével mutat a takarító ruhára.* - Ezt vegyem fel!? De hát nem is feketeeee! Nem egyszerűen nem vagyok hajlandó felvenni. Ez nem is fekete! Nem fogom felvenni ami nem fekete. Tudod mit akkor itt maradunk és malmozunk. Vagy játszhatunk élő sakkot. Lidérc-sakk… mit szólsz hozzá? Én a király te a királynő.*Jegyzi meg és leül a földre törökülésbe és összefonja a karját maga előtt és durcásan néz a lányra. Igen a ruhára most hisztis.* - A hajamat is meg kell csinálnom Naomiiiiii! Tényleg lidérc vagyok tudok árnyékosulni, hogy senki nem lát meg. De hülye vagyok!*Jegyzi meg és csap a fejére majd elvigyorodik.* - Mióta voltam kint?*Kérdezz rá és addig nemáll fel amíg nem csinálnak semmit.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Vas. Júl. 29, 2012 8:21 pm

    *Ő is eléggé zavarban van, mióta meglátta a másikat, de egyszerűen kötelességének érzi, hogy nem hagyja mélyre süllyedni a srácot. Így kerültek hát a takarító raktárba. Ő csak ül a felmosó vödrön, amíg Márk meg nem szólal. * - Bezártam az ajtót. *Mondja halkan, miközben a zsebébe túr, és előveszi a kulcsot. * - Ha ki akarsz menni, akkor tessék. *nyújtja a másik felé a kulcsokat, de ő úgy határozott, hogy itt marad. Végül is néhány befejezetlen képregénye meg pár ceruza el van itt rejtve neki, szóval ő elfoglalná magát. Viszont nem akarja ilyen állapotban elengedni a srácot, de ha menni akar, akkor nem tartja fel. Egyébként ő is teljesen vörös, hiszen elég egyszer rápillantania Márkra máris zavarba jön. Csak ő erőteljesen igyekszik elfojtani a zavarodottságát. Mivel a dobozokkal meg valami ruha előkerítésével foglalatoskodik, ezért csak halványan elmosolyodik a sylorinás szavaira. * - Semmi gond. Aranyos voltál, csak legközelebb próbáld meg az álmodban létező embereket egy vidámparkba, vagy egy állatkertbe terelni a kínzókamra helyett. És legközelebb azért a nyakam csókolgatása is kimaradhatna. *reagál a srác bocsánatkérésre, majd ugye a kezébe nyomja az egyenruhákat, és Márk egyből hisztizni kezd.* - Igen, hacsak nem akarod, hogy tovább bámuljalak úgy, hogy majdnem meztelen vagy. *pirul el ismét, a feketés dologra meg megvakarja a fejét, és eszébe jut, hogy múltkor itt hagyta a köpenyét is. * ~ Ó, remélem nem vitték el. *Reménykedik magában, és benyúl a polc mögötti résbe, ahol a cuccait tartja. Amikor az ujjai megérintik az anyagot, akkor diadalmasan elmosolyodik, és finoman kirángatja onnan. Kicsit leporolja, majd ha a másik hagyja, akkor ráteríti.* - Remélem, ez már megfelel, mert többet nem tehetek értek. *Sóhajt lemondóan, majd odébb rúgja a vödröt, amin eddig ült. Neki veti a hátát a falnak, és leül Márkkal szemben. A malmozós dologra felkuncog, és csipkelődve beszól a másiknak. * - Mivel akarsz malmozni? A tisztítószeres üvegek kupakjaival? *Vigyorodik el a belga lány, majd a sakkozásra szélesen elvigyorodik.* - Azt tudom, hogy királynő vagyok. Vagy egy egyedi sakk-készletem, ahol tényleg engem csináltak meg a fehér oldalon királynőnek. *magyaráz picit zavartan, mert visszagondolva picit butaságnak hangzik az egész, de neki ez nagyon sokat jelent. Az elmélkedéséből a magyar fiú hajas megjegyzése zökkenti ki, mire hangosan felnevet, előre lendül, és összeborzolja Márk haját.* - Így már tökéletes. *suttogja halkan, majd mikor a másik a fejére akar csapni, akkor elkapja a kezét.* - Hé. Szegény fejednek megárt, ha sokat vered. A végén még idő előtt vihetlek Dariushoz azt pedig nem akarod, ugye? *mosolyog halványan, majd mielőtt megint kialakulna az ujjaiban az a furcsa bizsergő érzés, elengedi a srác csukóját.* - Nem tudom. Úgy találtam rád, de egy lélek járt a folyosón, szóval az volt a szerencséd, hogy épp akkor indultam felfedező útra. Ha más talál meg… Inkább ne is gondoljunk bele. A lényeg, hogy ez kettőnk titka marad, én pedig nem árulom el senkinek, rendben?
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Júl. 29, 2012 11:35 pm

    *Nem tehet arról, hogy zavarban van. Nem volt még soha ilyen helyzetben lány előtt, bár ha volt is akkor lehet el felejtette. Szóval igen. Ugye a vödrön ül Naomi és rászegezi a tekintetét, de ő fogja magát és leül. Nem megy sehova. * - Mit csinálunk?*Kérdezz rá ismét és a takarító ruhára meg ugye ténylegesen hisztizni kezd, mert tényleg nem vesz fel semmi ilyet. Viszont érzi azt, hogy teljesen hülyét csinált magából és elfordul a lány elől. Szinte az egész arca vörös és nem tudja, mit gondoljon a lányról. Meg Naomi mit gondol róla, mert egyszerűen fogalma sincs, mit csinál. Ez az egyetlen dolog, amiben béna, meg a táncban. Az aranyosra ismét elvörösödik és az arcát a kezeibe temeti, és nem nem hiszi el, hogy ilyet csinált. Ő aki nem menne be a kínzó kamrába még is ott volt? Mi ez az egész? Biztos egy álom számára. Szóval nem tudja magát elképzelni azon a helyen akármilyen Sylorinás is nem szereti az ilyen helyeket. A nyak csókolgatásra lehajtja a fejét és nem néz Naomira.* - Hülyét csináltam magamból mondd, hogy nem tettem meg. Ugye nem? Ezekre ilyenkor nem emlékszem és nem tudom miért… talán a tudatalattim elraktárolja, de akkor sem hiszem el.*Mondja Naominak és nyafogva. Ma a srác biztos teljesen nyuff lesz az egész miatt és Dariusnál dolgozni pont, hogy rátesz egy lapáttal. Aztán kap egy köpenyt, amire elmosolyodik, és és csak nézi.* - Öhm.. árnyékosulva nem vesznek észre.*Mondja a lánynak és azért megköszöni és ő is érzi azt a furcsa bizsergést, amit a lány. Szóval teljesen elvörösödött és csapkodja a fejét is. A haj összeborzolásra egyébként csúnyán néz.* - Tudod te mennyi időmbe telt megcsinálni a hajam? Tudod te mennyi időbe telik megcsinálni, bezselézni minden egyes hajszálat?*Fakad, ki majd tovább hallgatja a lányt, amikor a malmozós és a sakkozós dolgot felhozza.* - Az ujjunkkal malmozunk. Királynő? Jó vicc.*Neveti el magát és igen ő mondjuk, tud sakkozni, de így ahogy a lány nem.* - Na… Dariushoz megyünk, de nem a fejem miatt.*Jegyzi meg komolyan és igen a büntetést komolyan veszi, és nem menekül el alóla. Szóval a srác igen komoly azért és sok mindent átélt. Kivéve ilyen helyzetet, amire nem akar emlékezni.* - Komolyan csókolgattam a nyakadat?*Kérdez rá és nem akarja elhinni aztán csak úgy rátalált és ő az a szerencse más biztosan kicikizte volna, és nem tudja mihez kezdett akkor. Szóval.* - Oké…*Vágja rá a titokra és halványan elmosolyodik és megfogja Naomi két kezét.* - Köszönöm.. mondtam már, hogy vannak jó ötleteid?*Kérdezz rá és mélyen belenéz a szemébe és halványan elmosolyodik, és csak bámulja a másikat.* ~Ne csinálj hülyesége… ne csinálj hülyeséget..~*Jegyzi meg magában és Márk nem tudja, mit csinál. Csak nézi, és jól esik neki a bámulás. Látszik, a srácon zavarban van és Naomi is zavarban van, de nem tudja azt, hogy most mit csináljon.* - Öhm most mit is csinálunk?*Teszi fel a hülye kérdést és a végén elfordítja az arcát, mert nagyon elpirult… Márk hülye…*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Júl. 30, 2012 12:02 am

    *Naomi se tehet róla, de hát ezt hozta össze a sors, vagy két elmebeteg user… Mindegy. A sorsos dolog jobban hangzik, így az lesz. Aztán a srác kérdésére megvonja a vállát, és visszanéz a polc felé.* - Rajzolni tudnánk. *mosolyodik el halványan, mert ha nagyon muszáj, akkor néhány üres lapot is tud szerezni. Egyébként Márk nincs egyedül azzal, hogy olyan vörös az arca, mint egy főtt homáré. Sőt, Nao arcán bizonyára tojást is lehetne sütni. Az meg, hogy Nao mit gondol… Aranyosnak és picit szerencsétlen tartja a srácot, és elképesztően hisztisnek. Aztán ugye a csaj magyarázni kezdi, hogy mi történt, s nos, ami a szívén az a száján a csajnak, így elmondja Márknak, hogy mit művelt álmában a folyosón.* - Sajnálom, de nem akarok hazudni neked. *suttogja halkan, mert valóban nem akarja ámítani a másikat. Aztán az árnyékos-köpenyes dologra halványan elmosolyodik. * - Attól még nem akarom, hogy felfázz. *motyogja halkan, immáron a földön ülve. A köszönetre csak biccent, majd ugye összeborzolja a srác haját, és kuncogva hallgatja a nyafogását.* - Egy. Még nem csináltad meg, mert ha úgy vesszük, akkor semmit nem csináltál ma, ami az emberi kinézethez vezető úthoz tartozik. Kettő. Tényleg nagyon~ aranyosan ~ hiú vagy. Három. Nem tudom, mert én csak megfésülködöm, és így hagyom a hajamat, vagy éppen összekötöm. *magyaráz tovább a másiknak, majd ugye szóba kerülnek a játékok, és halkan felnevet.* - Persze az ujjunkkal. És tényleg. Ha gondolod egyszer megmutatom, csak a társalgóban van. *mosolyog halványan a másikra, aztán a Dariusos dolgon halkan kuncog.* -Hanem? Azért mert a végén tényleg felfázol? Könyörgöm, legalább a nadrágot vedd fel! *csipkelődik, majd aggódva kéri a srácot, hogy legalább a nadrágot vegye fel, mert tényleg nem szeretné, hogy megbetegedjen.* - Ühüm. Álmodban rámenősebb vagy. *jegyzi meg halkan, majd a titkos dolgon csak vigyorog. Amikor Márk megfogja a kezét, akkor nagyokat pislog, és ismét megjelenik az a furcsa, számára ismeretlen érzés.* - Nincs mit. És még nem mondtad, szóval, ha nem gond, akkor ezt most bóknak veszem. *vigyorog a belga lány, és viszonozza Márk pillantását, aztán finoman kihúzza a kezét Márk fogásából, gyengéden megérinti a srác arcát, és visszafordítja magához. A kérdésre nem szóban válaszol, hanem előre hajol, és ajkait a másikéra tapasztja. Miért tette? Nem tudja, de az biztos, hogy egyik célja az volt, hogy a másikat elhallgattassa. Mikor pedig a lány ajka hozzá ér Márkéhoz, akkor lázas forróság fut végig Naomi testén, és teljes egészébe beleremeg. Körülötte szikrázni kezd a levegő, lehunyja a szemeit , és átadja magát ennek a furcsa, bizsergő, szívében melegséget okozó ismeretlen érzésnek. De ez az egész csak egy pillanat töredéke, mert hamar felpattannak a szemei, s mikor elhúzódik, akkor még a fiú szájába suttog. * - Nem tudom… * Aztán nagyokat pislogva, kezét a szájára szorítva mered a másikra. Komolyan megcsókolta? Komolyan megcsókolt valakit? És komolyan bejön neki az illető? Teljesen elvörösödve tekint a másikra, a kezét kicsit elemeli a szájától, és akadozva szól hozzá.* - Én… Sajnálom… Nem akartam… *Hebegi zavartan, az arca lángol, és azt sem tudja mit beszél, vagy éppen mit tesz. *- Tényleg sajnálom. Nem akartalak zavarba hozni. Azt se tudom, mit csinálok. Bocsáss meg. * Hajtja le a fejét, és teljesen elszégyelli magát, azért amit csinált. Hátracsusszan a másik falig, felhúzza a térdeit, és még mindig elvörösödve ücsörög a földön miközben próbálja megfejteni, visszafogni a benne kavargó érzéseket.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Hétf. Júl. 30, 2012 11:48 pm

    *Márk nem tudja, miket gondol a lány, hiszen egy szál alsó nadrágban lenni kicsit zavaró. Rá adásul nem szokott hozzá, csak ha kint úszik, de ez más! Tudja azt, hogy alva járó részben ezért van zavarban. Nem tehet erről, de hát, na. Zentai Márknak ez a szerencsétlensége, amit talán Dominak soha nem árult el, ha igen akkor a srác úgy is el felejtette. Szóval ő most ugye ül törökülésben és nézi a lányt és bámul. Nem tudja mi ez, de érzi, hogy forró a levegő. Éget, és egyre szaporábban veszi a levegőt.*~Tudod, hogy ilyenkor mi jön?~*Gondolkodik el és és.. nem egyszerűen ő nem lenne képes rá. Amikor megjegyzik, hogy nem szeretne hazudni neki halványan, elmosolyodik, és oda kúszik hozzá.* - Köszönöm. Örülök, hogy Dominikon kívül találok még egy őszinte normális embert. Jó ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincsen a suliban ilyen, mert van csak egyszerűen…*Pislog a lányra és béna.. nem tudja egyszerűen, hogy még is mi a lósz*** csináljon. Tényleg. Aztán felhozza, az árnyékos dolgot a felfázásra csak elpirul, és csak bólint.* - Jó, de akkor is nagyon ronda a színe és…*Nem tudja kifejezni rendesen magát nagyon zavarban, van. Le kéne lépnie, de nem képes rá.* ~Mi tart vissza? Mi? Olyan érzésem van.. olyan érzésem……~*Mint amit más pároknál szokott látni, vagy ahogyan a szülei összejöttek. A sakkra csak halványan bólint.* - Jól van, majd mutasd, meg természetesen kíváncsi vagyok rá.*Feleli a srác nevetve és kíváncsi arra a bizonyos sakktáblára. Miért is? Mit alkot a lány milyen a kreativitása.* - Jó akkor felveszem.*Mondja hisztizős kijelentő hangon és felhúzza nyuffantva a takarító ruhát. Ahogy lelóg, róla elborzad és fintorog egyet.* - Nézd meg! Olyan vagyok benne, mint egy kövér ember. Nem jó rám és nem áll jól rajtam. Egyszerűen borzasztó nekem a fekete ruháááááááám kell! Naomiiiiiiii….*Hisztizik a srác és föl lejárkál, mert ő így kimenni biztos, hogy nem. Maximum árnyékosul, de akkor is. Szóóóval fogja magát és megsértődik. Összefonja a karját maga előtt és neki támaszkodik a falnak. Igen ő határozottan besértődött és nem hajlandó innen kimenni.* - Akkor itt töltjük a napot, mert nem égetem le magam. Oké?*Aztán szóba kerül az, hogy álmában rámenős.* ~Úristen ugye nem csókoltam meg Domit?~*Gondolja magában és ugye elfordítja a fejét. Zavarban van, és nem tudja, mit tud. A szíve egyre hevesebben ver, és egyszerűen ő érzi azt, hogy neki tenni kéne valamit. Nem egyszerűen nem tudja mit. A bókos dologra csak csóválja a fejét és szótlan marad. Mereng maga elé és pislog. Közel kerül, ugyan a lányhoz elkapja valami különös érzés és csak pislog. Hagyta magát, hogy megcsókolja és feltesz egy kérdést. Mi történt? Ő maga sem tudja és szeretne rá választ kapni. Azt hiszi a srác, hogy álom, amibe bele csöppent.* - Még.. sohasem csináltam ilyet és nem tudom, hogy kell szerelmesnek lenni..*Feleli és lehajtja a fejét és elpirul. Igen ő tényleg ilyen szerencsétlen, és aki látná, biztos röhögne rajta.* - Nem szerelmes.. Bocsánat.. vagy az a szó? Azt jelenti? Mármint a szerelem?*Kérdezz rá Naomira és nem tudja, mit csináljon.* - Legközelebb nem leszek rámenős vagy üssél le, ha alva járnék.*Kéri a lányt, de nem nézz rá. Aztán a sajnálomra csak megfogja a másik vállát és különös a srácot kirázta a hideg.* - Nem kell elnézést kérned. Tudom, hogy nem tudod, mert én sem tudom azt, hogy mit csinálunk. Mi a következő lépés? Mi lesz?*Kérdezz rá a lánynál és próbál ránézni. A jobb kezével a lány álla alá nyúl és kontaktust próbál keresni a másikkal. Legalább lássa, a lány tekintetét. Nem tudja azt sem mit csinált és fogalma sincs a következő dolgokról.* - Szerencsétlen vagyok a táncban, ebben az egészben és a rossz szokásom az alva járás. Szeretek dalokat írni, rajzolni és fából szobrokat faragni, hímezni és varrni.*Mondja a lánynak, a szokásait, de biztos érzi nem kellett volna és legszívesebben elmenne, de még sem akar. Nem lehet ki igazodni a srácon.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Júl. 31, 2012 1:04 am

    *Talán jobb is, ha nem tudja miket gondol róla, mert a végén neki állna hisztizni. Egyébként, igen eléggé forr a levegő körülöttük, így nem csoda, ha mindkettejük mellkasa egyre szaporábban emelkedik és süllyed. * ~ Ne bámuld, ne bámuld, ne bámuld. *hajtogatja magában, és igyekszik elfordítani a srácról a tekintetét, de nem jön össze. Aztán Márk kérdezi, mire őszintén válaszol, és a feleletre csak halványan elmosolyodik.* - Ami a szívemen, az a számon. A legtöbb ember ezért nem kedvel. Mert néha túlságosan is nyersen nyilvánítom ki a véleményemet. *nevet fel halkan, majd ugye neki áll könyörögni Márknak, hogy félig-meddig öltözzön fel, mert a szeme így is túl sokat időzött a mellkasán, az izmos lábain, a fiú arcán, hogy fennáll a veszélye annak, hogy eléggé élethűen tudná visszaadni ezt a látványt egy rajzformájában.* - Tudom, hogy a feketét szereted, de törődj bele, kérlek. Vagy szeretnéd, hogy megváltoztassam a színét? *szól halkan, még mindig a földön ülve, Márkot bámulva. Egyszerűen nem tudja levenni róla a tekintetét, nem tudja mit gondol a másikról, mit érez. Aztán ugye szóba kerül a sakk-táblára, mire csak tétován mosolyog.* - Oké, akkor majd valamikor sort kerítünk rá. *kuncog, majd amikor skerült rávennie Márkot, hogy öltözzön fel csak mosolyog. Arra, hogy nem jó rá a ruha halkan felnevet, kinyújtja az karját, halkan morogni kezd valamit, s próbálja visszafojtani a röhögését, igyekszik koncentrálni az igére.* - Jó, ez így nem megy. Befognád egy percre? *vigyorog a másikra, és nevetve rázza a fejét, majd újra kántálni kezd, és láss csodát a nadrág tökéletesen passzol a fiúra, sőt még fekete is! *- Megnyugodott a kis lelked? *érdeklődik miközben próbálja elnyomni az olyasfajta gondolatait, hogy imádja, ahogy a fiú nyafogva-elnyújtva kimondja a nevét.*- Én benne vagyok. Ráérek. *dől hátra, a kezeit a tarkóján összekulcsolva. Aztán nem sokkal később összeborzolja a másik haját, majd meg is csókolja, és miután elhúzódott, nagyokat pislogva mered a fiúra.*- Azt hiszem… Azt hiszem megcsókoltalak. Igen, csókolóztunk. *hebegi a lány, és még mindig a szája előtt van a keze. Aztán amikor Márk beszélni kezd, akkor nagyokat pislogva hallgatja, és gyengéden elmosolyodik a srác szavaira. * - Nyugi… Én se csináltam még ilyet. És… Soha nem voltam… Soha nem éreztem így. *hebegi zavartan, és lesüti a szemét. Aztán felpillant a kérdésre, és halkan felnevet. * - Mármint, úgy érted, hogy a magyar „szerelem” szó egyezik-e az angol „love” szóval, vagy az érzésre gondolsz? Mert… Mert soha nem éreztem ilyet. Egyszer megkérdeztem az egyik háztársamat, akinek van párja. Azt mondta, hogy amikor a szerelme mellett van, akkor nem foglalkozik a körülötte lévő világgal, csak rá koncentrál. Ragaszkodik hozzá, jóérzéssel tölti el, ha látja, vagy épp a közelében van. Eleinte nem volt hajlandó beismerni, de belehabarodott a srácba, aki nem igazán mutatta jelét, hogy tetszene neki a lány. Aztán… Valahogy sikerült zöldágra vergődniük. Azt is elmesélte, hogy a közelében mindig olyan szeleburdi, és a másik fontosabb számára, mint saját maga. De… Nem tudom. Amit én érzek, az más… Az nem ilyen, bár nem vagyunk egyformák, de… Nem értem. *magyaráz össze-vissza, és igen, rajta is látszik, hogy nem tudja hová tenni a másikat. A rámenős dologra egyébként halványan elmosolyodik.* - Nem tudnék ártani neked, szóval máshogy megoldom. *suttogja halkan, maga elé meredve, aztán, mikor megérintik a vállát, akkor megremeg, és ismét elönti a forróság. Tágra nyílt szemekkel pillant fel a másikra, és a kezét még mindig a szája elé tartva suttog.* - Ne mondd, hogy te is… ~akartad.~ *fejezi be végül magában a mondatot, de talán elég egyértelműen beszélt a cameosos. Aztán Márk szavaira pislog párat, leereszti a kezét, és megpróbálja elviccelni a dolgokat.* - Mivel te vagy a pasi, úgy gondolom ezt neked kéne eldönteni. *felel halkan, s mikor az álla alá nyúlnak, akkor picit beleborzong, és a fiú csupasz mellkasára fekteti a bal tenyerét.*- Márk… *suttogja halkan, de nem tud mit mondani. Egyszerűen nem jönnek a szavak bármennyire is agyal azon, hogy mit mondhatna még. Aztán kinyitja a szemét, és barna tekintetét a fiúra szegezi, és egy apró mosoly bújik meg a szája sarkában, mikor a sylorinás mesélni kezd.* - Ez igen. Tényleg művészlélek vagy. Sajna, én a rímekkel hadilábon állok, de egyszer szívesen meghallgatnálak. Rajzolni láttad hogy tudok, a faragás.. Maximum a karó megy. A hímzés meg a varrás… Hiába vagyok nőből, Roxane megcsinálja helyettem. Nekem ahhoz nincs érzékem. Viszont tudok sakkozni, imádok olvasni, és az apám szerint vezéregyéniség vagyok, ezért tudom összefogni a csapatunkat. Hallgatnak rám, mert tudják, hogy egész tűrhető stratéga vagyok. Ezenkívül, még imádok stratégiai játékokkal játszani, lovagolok és kissé munkamániásnak is lehet nevezni. Szeretek tanulni, bár az elméleti rész nem köt le, van egy furcsa képességem, amivel tudom manipulálni, mondjuk a látásomat, tudok a víz alatt lélegezni, az ujjaimat karmokká alakíthatom át. Egy klánvezető lánya voltam, de mint tutod megöltem a vezért, anyám miatt. Ezenkívül többgenerációs rontásűző vagyok, van több rúnám is. Leuvenből jöttem, fél Európát beutaztam. A legjobb barátom, a Loielem, Milan Wouters, aki a háztársam. Nehezen nyílok meg másoknak, és néha kisé bunkó tud lenni a stílusom. Van egy menyétem, mint láttad. Akarsz még valamit tudni? *mesél magáról miközben még mindig a fiúra néz, és ennyire őszintén soha nem beszélt magáról. Fogalma sincs, hogy mit mondhatna még, hiszen jóformán a lényeget elregélte, így csak vár a magyar fiú reakciójára meg, hogy mihez is fognak ezután kezdeni.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Szer. Aug. 01, 2012 1:53 am

    - Akkor látom nem vagy egyedül.*Feleli kedvesen és igen. Ő is zavarban van. Teljesen. Nem tehet erről, mert soha nem volt ilyen jellegű helyzetben.* - Én is ki szoktam mondani, ha zavar valami. Szóval, erre értettem. Nagyjából megpróbál felöltözni, ha az sikerül, akkor csak figyeli, a lány mit csinál. Ül a földön és pislog a másikra. Látja, hogy bámulja Naomi amire mosolyodik és zavartalanul pislog.* - Ő mit nézel?*Kérdezz rá és igen tudja, hogy őt nézik, de zavarban van és hülyeségeket kérdezz és tesz. A sakktáblára ugye kíváncsi és felcsillan a szeme mi ennek a törénete.* - Mondjuk, amikor átöltöztem este?*Kérdezz rá és igen tényleg kíváncsi a másik. Már pedig azért, mit alkotott. A kreativitást szokta kritizálni, ha tetszik, ha nem. Szóóval. Aztán felöltözik, majd ugye figyeli Naomi tekintetét mi az istent csinál… ugye hisztizik, amire befogja a száját és csak nagy szemekkel les.* - Nem nyugodott meg, mert ez nem az én ruhám!*Fakad ki, de azért megköszöni a feketét… halványan elmosolyodik. Igen kicsit hisztis ilyen téren, de nem kell vele foglalkozni és törődni. Meg kell szokni, nincs mese. Aztán szóba kerül, hogy maradjanak itt végül is úgy is alig járnak itt. Jó a hely és igen szereti a lány társaságát, de nem tudja kimondani az érzéseit. Kavarognak benne és nem tudja, mit mondjon. Ő.. képes szeretni? Képes ilyet, amit Dominikkal soha nem beszéltek? Ahogy ránéz Naomira látja azt, hogy ő is zavarban van, és nem tudja, mit mondjon. Aztán beszélnek a csók után és az ajkaira harap, és nem tudja ezt az érzést. Ver a szíve és érzi, hogy izzad.* - Furcsa érzés ez.. Olyan varázslatos.*Mondja Naominak és csak elmosolyodik.*~Itt van ő. Ő sem csinálta ezt. Mi ez? Mennem kellene, de nem tudok, miért nem tudok elmenni? Egyszerűen képtelen vagyok itt hagyni. Ő olyan olyan… ~*Igen ő csak pislog nagyokat majd utána a szerelem szóra felvonja a szemöldökét. Nem kérdezz rá, hogy tud e magyarul, de igen bólint rá.* - Szeretlek. I love you…*Mondja halkan és nem tudja miért mondta ki. Csak érezte, hogy ki kell mondani. Ott legbelül nagyon megkönnyebbült és tovább nézi a zavrt lányt. Kijön belőle, hogy mi a rossz szokása és mi az amit szeret csinálni. Igen képes arra, hogy ilyeneket mondjon, de a családjáról nem neki fog mesélni először. Domival is van egy tisztázatlan ügyük.* - Tudom, hogy nem tudnál. Mert már régen megtetted volna, ha ezt csináljuk. Ha másnál lenne, előbb viszed földre és döngölöd az orrát a padlóra.*Mondja nevetve és igaza van, és ő nem tudja, mit mondjon arra. Tényleg… A ne mondd, hogy te is akartadra halványan elmosolyodik és elfordítja szégyenkezve a fejét.* - Azt hiszem. Nem tudom.. azt sem tudom, mit beszélek, pedig pasi vagyok! Úristen. Rontom a férfiak imidzsét.*Mondja szégyenlősen és nem néz itt a lányra. Valahogy nem képes rá. Miért nem? Hozzá képest vannak jó férfiak, akik tapasztaltak, de még is egy zöldfülüt választott. Még is őt választotta és nem érti azt, hogy miért.* - Nem tudok semmit ezekről és nekem kéne lépnem. Akkor meghúzódom valahol.*Mondja szerényen és kicsit gyerekes ilyen téren. Nem tehet róla az user, de tényleg ilyen.*-Majd tanítalak rímelni. Azt hiszem.. mutassak egy nyelvleckét?*Kérdezz rá és az arcát közelebb viszi a másikhoz. Az álla alá nyúl és megpuszilja a száját. Majd ott ül tovább mellette.* - Azt hiszem haladunk lépésenként…*Magyarázza neki és hallgatja a történetét, hogy milyen klánvezető lánya volt és ki a barátja. Csak halványan elmosolyodik és nemlegesen bólint.* - Így is sokat tudok rólad és ahhoz képest, hogy nehezen nyílsz, meg másoknak egészen jól megy. Tudod, a változás néha kell, és ha változol az az emberiségnek jó. Tudod, örülök annak, hogy ilyen vagy. Valahogy én mindig az idősebb korú társaimmal jöttem ki. Nem tudom miért. Viszont Dominik egy különleges imádni való személy. Aki mindig nyaggat a hülyeségeivel.*Neveti el magát és tényleg nyaggatni szokta, de már megszokta. Amúgy imádja a srácot és igen.* - Na.. Csinálnunk valamit vagy mi lesz?*Teszi fel a kérdést és halványan elmosolyodik majd utána rászegezi a tekintetét majd mélyen belenéz a szemébe.*~Ez szép.. vagy mi..~*Mondja magában és igen tényleg azt gondolja, csak nem képes bókolni. Egyszer meg kell tanulni és igen.. ő az egyedüli meg Márk akik nem értik ennek a fogalmát és nem képesek egyenlőre ezt tisztázni. Márk viszont elindult a szerelem útján kisebb zökkenésekkel.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Aug. 01, 2012 2:07 pm

    - Örülök neki, hogy nem vagyok egyedül*mosolyodik el halványan, és jól esik neki, hogy nem szólnak be neki azért, amilyen. Aztán az a bizonyos mosoly egyre szélesebb lesz, mikor a srác tovább beszél.* - Igen, sikerült megállapítanom. A rajzomat is lefikáztad *húzza el durcásan a száját, de csak színészkedik. Kíváncsi arra, hogy a másik felháborodottan felcsattan-e, hogy megcáfolja Naomi állítását. Szóval Nao ül a földön, várja a választ, és próbálja elkapni a tekintetét Márkról, de egyszerűen képtelen rá egészen addig, amíg a sylorinás fiú meg nem kérdezi, hogy mit bámul, mert akkor elvörösödik, elfordítja a fejét, és nem válaszol. Eléggé egyértelmű, hogy mit – pontosabban – kit bámult. De a lány nagy szerencséjére átterelődik a szó a sakk-táblára, és felcsillannak a szemei, amikor Márk azt mondja, hogy találkozzanak este. *- Nekem megfelel. És hol találkozzunk? A tónál megfelel? *kérdi halkan, tétova mosollyal az arcán. Egyébként szívesen mesél a tábláról, meg hogy az édesapja honnan szerezte. Pár pillanatig magában mered, aztán, mikor a srác neki áll hisztizni, akkor egy egyszerű varázslattal megváltoztatja az anyagot. A kifakadása felkuncog, megrázza a fejét, majd furcsán csillogó szemekkel pillant fel a diáktársára.* - Istenem, annyira lehetetlen alak vagy! *nevetgél tovább, majd a köszönömre csak legyint. Az pedig, hogy maradjanak itt… Nao szeret itt lenni mióta felfedezte ezt a helyet. Békés, és örül neki, hogy tud valahová menekülni, ha magányra vágy. És lehet, hogy antiszociális hangulatában szeret itt lenni, de most mégis jól esik neki, hogy a búvóhelyét megoszthatja valaki mással. És tűnik, hogy lehet, hogy Márk képes a szeretetre, bár ezt a Verhoeven-lány magától is kérdezgeti, de majd eldől, hogy mi lesz velük. De az biztos, hogy a lány megcsókolja a másikat, utána pedig lángra gyúlt arccal eltávolodik tőle, mert igyekszik kontrollálni magát.* - Nem varázslatos… Olyan… Kellemes. Jó. Olyan… Boldogsággal tölt el. Azt hiszem, nem is tudom is tudom rá a jó szót *pirul el, és zavartan felnevet. Ő tényleg soha nem érzett ilyesmit, és egyszerűen képtelen felfogni, hogy képes ilyet érezni. Ráadásul valamilyen ismeretlen oknál fogva vágyik erre az érzésre. Olyan jó érzéssel tölti el, boldoggá teszi őt, hogy egyenes szomjaz arra, hogy ebből még többet kaphasson. De a lány érzéseitől elkanyarodva, Márk hebegéséhez visszatérve: amikor Márk azt mondja, hogy szereti, akkor a lány (még ha képes erre), akkor elvörösödik, közelebb csusszan a fiúhoz, és a szemeibe néz.* - Én… Én soha nem éreztem még ilyet. De.. Azt hiszem. Azt hiszem én is… Én is szeretlek, azt hiszem *hebegi zavartan, majd halványan elmosolyodik, és hogy megcsillogtassa a pimaszságát halkan megjegyez valamit. * - Hány nyelven tudod még elmondani? Mert az angolod nem valami tökéletes… A végén még tényleg kénytelen leszek tanítani téged… *pimaszkodik, de a hangja korántsem határozott, sőt többször is megremeg, talán ebből is jön, hogy mennyire nem tudja mit csináljon. Végül Márk oldja meg a helyzetet, hogy elkezd magáról beszélni, így mikor ő végzett, akkor a cameosos lidérc veszi át a szót, és a srác megjegyzésére halkan felkuncog.* - Az igaz. Kezdesz kiismerni * nevet fel a leányzó, majd a földbe döngölésre csak vigyorog, de azért visszareplikázik.* - Jó, nem tehetek róla, hogy a klánomba több fiú volt, így mellettük kellett felnőnöm *fintorog, mert őszintén szólva Kilian meg Pieter kimaradhatott volna az életéből. Amikor feltesz egy kérdést, és Márk elfordul, akkor gyengéden megérinti a másik arcát, és megpróbálja visszafordítani magához. * - Ezt vehetem igennek? *érdeklődik halkan, majd a kifakadásra halkan felnevet.* - Nyugi, a pasik általában nem tudják miről beszélnek. Az imidzseteket pedig Alexander már rég elrontotta Christopherrel együtt, szóval ennél rosszabb már nem lehet *mosolyog halványan, és próbálja valamivel jobb kedvre deríteni a másikat, bár kérdéses, hogy a cinikus megszólalásai hatásosak lesznek-e. Egyébként meg a lányt nem érdeklik a fiúk, pláne nem az Alex vagy Chris kaliberűek, Márk meg… Olyan különleges számára, és már az ispotályba, és érzett valami furcsa kapcsot, ami napról napra egyre erősebb lesz.* - Én se tudok semmit. Nyugodj meg! Ilyen szempontból egyenlő esélyekkel indulunk *vigyorog továbbra is a másikra, a meghúzódásra meg felhorkant.* ~ Nyuszi, de így aranyos *jegyzi meg magában, majd a rímelésre hevesen ellenkezik.* - Ó, hidd el felesleges időpocsékolás! Nem éri meg *emeli fel a kezeit védekezőleg, majd a nyelvleckére szkeptikusan felvonja a szemöldökét. Mikor megcsókolják, akkor az arcába ismét vér szökik, és viszonozza a csókot. Átkarolja a srác nyakát, és ha Márk nem húzódik el tőle, akkor neki dönti a srác homlokának a homlokát, és ártatlanul mosolyog. * - Ugye tudod, hogy az angol még mindig nem tökéletes? Viszont én tudok magyarul, szóval egyszerűbb lenne a kommunikáció, nem gondolod? Ráadásul szerintem elég kevesen beszélnek a nyelveteken, szóval nem is értenék miről beszélünk *suttog halkan, majd a haladásra kacagni kezd. * -Hát, azt mondják lassan járj, tovább érsz * vigyorodik el ismét, majd ugye magáról beszél, Márk szavaira pedig elpirul.* - Mert azt akarom, hogy tudjad, aki nem szimpatikus, vagy nehézkesen indult a kapcsolatunk annak nem szokásom beszélni magamról. De te más vagy, mert akarom, hogy tudjad, hogy milyen vagyok. *magyaráz halkan, majd a változásra csak az ajkába harap, és néhány pillanatig csendben van, hogy összeszedje a gondolatait.* - Tudom, hogy kell a változás. Épp ezen vagyok. Azt hiszem, egészen eddig rossz ösvényen jártam, de azt hiszem lassan sikerül a helyes útra visszatalálnom *süti le a szemét, majd amikor azt mondják neki, hogy örülnek annak, hogy ilyen, akkor megint elvörösödik, és felpislog Márkra. * - Én pedig annak örülök, hogy a Loeilemen kívül van valaki, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok *jelenik meg egy tétova mosoly az arcán, aztán, ha a másik hagyja, akkor megpuszilja az arcát. *- Hm. Bemutassalak pár elmebeteg Rontásűzőnek? Igaz, most még húzzák a lóbőrt, jó Kilian nem, de a többiek még tuti alszanak. Ők nagyjából velünk egyidősek, báár. Ha úgy vesszük inkább nem kéne bemutatnom őket, mert Boris, Kilian meg Pieter eléggé kiállhatatlan tud lenni, jó, Boris nem vészes, de… Hagyjuk. Figyelj, az, hogy idősebbekkel jössz ki, nem gond. Én meg a fiúkkal találom meg jobban a közös hangot *magyaráz össze-vissza, aztán, mikor szóba kerül Domi, akkor felkuncog. * - Annyira nem ismerem, de aranyosnak tűnik, bár Emerick sokszor emlegeti, hogy azért van tele sebekkel, mert Dominik holmijaiban folyton elbotlik *meséli, hogy mit hallott Domiról, amúgy Fred meg Rick azt szokta mondani, hogy nagyon aranyos srác, csak sokat kell utána pakolni, de az meg nem nagydolog. * - Mit szeretnél csinálni? Mert én személy szerint reggelizni szeretnék *mosolyog halványan, de egyébként tényleg kezd megéhezni, szóval örülne neki, ha lenne kivel eltölteni az evés szánt időt. Amikor őt bámulják, akkor elpirul, majd viszonozza a pillantást, és ha hagyják, akkor megérinti a másik kezét, és feltápászkodik.* - De akár itt maradhatunk, és mint mondtam tudok szerezni lapokat meg ceruzát, de esetleg ki is mehetünk *nézi még mindig a másikat, majd az ajkába harap, és a bal csuklóján lévő karpánttal kezd szórakozni zavarában.* - És… Akkor most mi is lesz? Csak, mert mintha… Múltkor azt hallottam volna, hogy egy őrült démon terveket szövöget ellenünk *kérdi halkan, és igen, múltkor félálomban sikerült meghallania Ariadne sutyorgását, ahogy épp azt taglalta a haverjainak, hogy Naomi ellen pasikereső hadjáratot indított. *
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Aug. 02, 2012 1:00 pm

    *A srác elmereng az élet nagy kérdéseiben. Még pedig miben? Hát abban, hogy mi is ez az érzés, hiszen ő egyáltalán nem volt, soha de soha szerelmes. A fikázásra természetesen angyalian pislog.*- Csak véleményeztem. Ha fikáztam volna, akkor azt mondom, hű de ronda! Még a nagyanyám is jobban rajzol nálad! Na, ez a beszólás lett volna az.*Magyarázza Naominak és természetesen belenéz közben a szemébe és úgy beszél. Amikor rá krédez mit néz, ugye tudja azt, hogy őt kicsit elvörösödik a feje. Mint az óvodások, mint a tinik úgy viselkednek, na. Szóval a sakktáblára térnek rá amire halványan elmosolyodik. Találkozik szívesen Naomival hiszen barátra lelt. Több mint barát.* - A tónál jó. Mikor? Képes leszek bealudni szóval ébresztő órát kell, beállítsak.*Mondja a lánynak nevetve és igen. Tud sokat aludni a másik és erről nem tehet. Ő a 188 évet most alussza át nyugisan békésen a rendszerváltás óta. Elég sok mindent látott és igen.. Lehet ez az oka. Ki tudja. A ruhára hisztizik, viszont amikor a másik elneveti, magát abba hagyja és nevet vele együtt.* - Tudom az a becenevem. Na, jó nem. A becenevem „Black” Domi meg White.*Mondja nyelvet öltve és nyilvánosan is szokták használni. Hallgat amúgy rá, ha így hívják, és nem mondja azt,hogy bocs dolgom van. Hanem végig hallgatja a másikat.* - Te meg.. te meg… makacs.*Mondja, ki ha már a másikat is jelzővel illette szóval* - Igen ez a megfelelő szó. Boldogság és az öröm kifejezése…*Fejezi be a lány mondatát, és ahogy oda ül mellé és megfogja a kezét a lánynak. Csak.. úgy létezik. Ez egy kiváló búvóhely számukra, hiszen ki találna rájuk? Máskor biztos elmenekült volna Márk, ha egy lánnyal csinált volna ilyet fiatalabb korában, most sem tudja, mit csinál, viszont élvezi. Lesz mit mesélnie a másiknak mármint Dominiknak és ő sem tudja azt, hogy mit jelent. Ilyen téren mind a kettő gyerek és lehetetlen alak. Amikor kimondják, hogy szeretlek, csak nézi a lányt és a homlokuk csak csak összeér.* - Akkor most már tudjuk, nem vagyunk biszexek..*Neveti el magát és nem hagyhatta ki. Jól esik így ülni a másikkal szemben és nem menne még el. Nem.* - Héééééééééé! Az angolom tökéletes és kiváló. Azt hiszem még 7 nyelven igen. Bocsánat csak nem szoktam hangoztatni milyen nyelveket tudok, viszont ha kíváncsi vagy.. elmondom: Holland, Francia, Német, Spanyol, Olasz, Svéd, Japán.*Mondja a nyelveket és neveti el magát majd elkezd beszélni Japánul a lánynak: ”Te vagy a boldogság kék madara..” Ha kíváncsi a másik mit mond, elmondja ő szívesen. Szeret, nyelveket tanulni viszont nem tudja azt minek tanulta meg a japánt. Annak idején, amikor elkezdték Domival a Hetalia mániát előtte rengeteg animét nézett mangát olvasott és úgy gondolta ezeen kívül is megtanulná szívesen és hát elkezdte. Terve egyszer az, hogy biztos kijutna Tokyóba, de ahhoz rengeteg pénz kell és örül annak, hogy tud haza küldeni a munkája során. Szóval igen. Segíti az édesanyját abban, hogy meg tudjon élni és egyáltalán nem akarta magára hagyni, de mivel a legjobb barátja, akit öccsének tekint, számít rá fontosabb volt számára és így vele jött. Ismerkedik és el van itt a fejekkel. Az igen kérdésére természetesen bólint, és visszafordítják, teljesen elvörösödik. Igen a srác nem tehet erről ő ilyen…* - Azt az Alexet nem ismerem.. Christopherhez volt szerencsém a múltkor Ethan és Aaron szedett össze minket. Összekaptunk kicsit…*Mondja a lánynak és igen a srác kicsit nem normális.. nem tudja miért nem szimpatizál vele, de úgy van vele nem is érdekli. Meg van azokkal a kapcsolat, akiket eddig megismert ennél több viszont nem kell.* - Te sem tudod, mit beszélsz akkor pasi vagy?*Kérdezi meg és angyalian pislog a másikra és néz lefelé a lábai felé.* - Hogy haladsz a problémás részekkel?*Kérdezi ártatlanul és a végén elneveti magát. Kicsit hülye a srác, de arról ő nem tehet. A születésénél fejre állították és az óta ütődött. Egy barackot kapott rá és nem bírta kiheverni az akkori fájdalmat és így éli ki magát a dolgokon.* - Igen egyenlő esélyekkel.*Bólint rá és ért egyet, majd újra megpuszilja és vörösödik, de vigyorodik.*~Legalább ez megy…~*Gondolja, magában aztán egymásról kezdenek el mesélni. Sok mindent nem tud a lány a srácról, de amíg a legjobb barátjával nem beszéli, meg addig nem mesél semmit. Azt, hogy olyan családban nőtt fel, hogy nem kapott meg mindent. Meg kellett dolgozni érte igen. Nem büszke rá, de tapasztalt sokkal ilyen téren. Kiskorában örült, hogy volt 3 pár cipője még ha lyukas is. Télre mindig megfoltozta és abban járkált. A faragásnak is örül tűzifát is tud csinálni A változásra csak halványan elmosolyodik és elismeri a változást. Mondja ki a barátja Naonak arra bólint.* - Elmebetegekkel ugyan nem viszont rontásűzőkkel szívesen. Elég őrültet ismertem meg a néhány évem alatt.*Mondja a lánynak és szemet forgat a dolgokra.* - Imád rumliban lenni meg kell szokni, de szerencsétlenül aranyos mindenképpen ismerd meg érdemes.*Mondja Naominak és csak bámulja a másikat, de még mindig nem akar elmenni innen. Nem! Ő itt akar maradni akár egész napra még szívesen le is rajzolja Naot csak, hogy eltöltsék ezt az időt.* - Darius megfog ölni, de maradni akarok még. Aludjunk rá egyet, de azt hiszem tudom és tudjuk mi legyen.*Kulcsolja át a kezével a másikat és elvörösödik.*~Megtettem.. nem ez nem is olyan rossz. Sőőőt.. nagyon jó érzés és változásnak indultam…~*Gondolja magában és csak úgy létezik a másik mellett.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Csüt. Aug. 02, 2012 3:33 pm

    *Jó dolog, hogy a másik még bír gondolkozni, mert a lány már teljesen elvesztette az irányítást az agya felett. Az angyalian pislogásra csak halványan elmosolyodik, és úgy felel a fiúnak.* - Értem, tehát ez az jelenti, hogy nekem sokkal durvább a fikázásom. Én azt mondanám, hogy csodálom, hogy nem törik ketté a kezedben a ceruza, ahogy tartod, ahogy vonalakat húzol vele. Hogy merészeled azt a firkát rajznak nevezni, és előbb veszek meg egy Picasso festményt, minthogy kiállítassam, vagy megvegyem a krikszkrakszaidat. Azt hiszem, le kellene szoknom a merő gúnnyal, cinizmussal és szarkazmussal tarkított beszédről *ráncolja össze a homlokát, durcásan lebiggyeszti az ajkait, és arra gondol, hogy igen, eléggé nagydumás tud lenni, és erről tényleg le kéne szoknia. De Márk nemigen hagyja azon gondolkozni, hogy mit rontott el, hiszen pár pillanat alatt zavarba hozza a lányt, aki elkapja róla a tekintetét. Valóban olyanok, mint a gyerekek, annyira félénkek, zavartak, hogy szinte már fájdalmas a szerencsétlen aranyosságuk. És ez a két nagy gyerek most itt ül a raktárban, és a beszélgetésük témája szép lassan megváltozik a sakk-tábláról a találkozóra.*- 10 és 11 között megfelel? Egyébként nem gond, ha elalszol. Meg tudom érteni, hiszen Darius biztosan kifáraszt. Én meg türelmes vagyok, szóval, ha késnél, nem fogom leharapni a fejed *nevet a fiúval, és közben egy őszinte, boldog mosoly ül az arcán. Ez a mosoly talán eddig csak Milan Wouters-nek mutatta meg magát, mert a lánynak nem szokása ilyen gyengéd érzelmeket kimutatni mások felé, sőt sokszor még a szerettei felé sem mutat semmilyen érzést. Egyébként a hisztizésen már csak nevetni tud, a becenévre meg elmosolyodik, és szkeptikusan felvonja a szemöldökét.* - Valahogy sejtettem. Nem is tudom honnan, de sejtettem… *jegyzi meg csipkelődve a nyelvöltésre meg elvigyorodik, és a Loielje szavait idézve beszól a másiknak. *- Ha sokáig öltögeted a nyelved, akkor számolj azzal, hogy elkapom! *fenyegetőzik játékosan, hiszen Milan hányszor mondta ezt már neki! De érdekes módon eddig egyszer sem tette meg… Talán jobb is. A Márk által ráaggatott jelzőre a lidérclány ártatlanul pislog és kuncog, majd megvonja a vállát.* - Tagadtam én, hogy makacs lennék? *tesz fel egy költői kérdés, hiszen nem szokása letagadni azt a tulajdonságát, ami egy öszvérben is megtalálható. Sőt, egyik tulajdonságát sem szokta letagadni, tisztában van a jellemével. Végül a makacsságot sem taglalják sokáig, mert áttérnek a csók okozta érzésekre, és halványan mosolyog a másikra.* - És szeretnél boldog lenni? *kérdi angyalian mosolyogva, majd az ujjait Márk kezére kulcsolja, és ezzel egy időben feltekint a másikra. Így ül némán, és bámulja a fiút, hiszen tudja, hogy itt senki nem keresné őket. A menekülés pedig… Ha valaki megpróbált volna rámászni, akkor a Rontásűző lány nem elmenekült volna, hanem agyonverte volna az illetőt. Szóval jelentősen megváltozott a lány, azok után pláne, hogy mert kezdeményezni. Utána neki dönti a homlokát a másikénak, és úgy tekint a fiúra, és Márk megnyilvánulására hangosan felnevet, és elhúzódik a másiktól. * - Hülye! *kacagja a lány, Márk ölébe dől, mint egy homokzsák. A sylorinásnak kifejezetten jól megy Naomi megnevettetése, pedig az a csajnál nagy szó, hogyha tud valaki más poénján nevetni. * - Érdekes, én még mindig hallok benne hibát *csipkelődik elvileg még mindig a fiú ölében, és diadalmasan vigyorogva hallgatja a syles szavait.* - Azt hiszem nyertem. Anyanyelveim: német, holland, francia. Ezenkívül anyanyelvi szinten: rétoromán, orosz, angol, román, görög, magyar, olasz, latin, és spanyol. Plusz most tanulok lengyelül és japánul. Szóval azt hiszem még mindig jobban értek a nyelvekhez, drágám *pislog fel a másikra, majd mikor eljutott az agyáig, hogy mit mondott, akkor elpirul, és a szájára tapasztja a kezét.* ~ Miket beszélek?! Teljesen meggárgyultam… *morogja magában, majd a japán szavakra felvonja a szemöldökét, és elhúzza a száját.* - Hé! Nem ér! Én csak tanulom a nyelvet, és jóformán annyit értek, hogy „te vagy”. Szóval mit mondtál, Máárk? *fonja össze durcásan a karjait, és tovább nézi a srácot. Addig úgysem nyugszik el, amíg meg nem tudja a mondat jelentését. Különös a sors, hogy két nyelvzsenit hozott össze, mert a lány annyit utazott már, hogy volt ideje tanulni, sőt egyik főcélja, hogy Európa összes nyelvén beszéljen. Ha pedig tudna a Sylorinás terveiről, akkor finanszírozná az útját, vagy ha kell, akkor segítene a családjának, hiszen neki rengeteg pénze van, de nem tudja mire költeni. Sőt, ha tudná ragaszkodna hozzá, hogy segíthessen és borzasztóan szégyellné magát, hogy ő gyerekkorában mindent megkapott, és sose kellett komoly anyagi gondokkal küszködniük, de ez főként az apja pénzforgatása miatt van így, mert Cornelis nagyon jól bánt a pénzzel. Szóval miután Naomi egyedül maradt, a klán felbomlott így a nyakán maradt az a sok pénz, amivel nem tud mit kezdeni. Sokszor megfordult már a fejében, hogy elosztogatja, de végül Pieter meg Kilian mindig lebeszélték róla, de a lány még mindig dolgozik a megoldáson. Végül ismét elterelik a gondolatait, és felszusszant, mikor említik, hogy összekaptak azzal az idióta vérfarkassal. Felül, a két kezével megérinti a fiú arcát, és a szemeibe néz.* - Örülnék neki, ha nem balhéznál azzal a szerencsétlennel. Nem éri meg, egyébként meg csak lesz valaki, aki lerúgja a magas lóról, de az nem te leszel, Márk. Ne törődj vele, csak egy kis hülye, aki azt hiszi, hogy övé a világ. Viszont örülnék neki, ha nem hallanám, hogy verekedsz, mert a végén Darius téged is éjszakára fog marasztalni *magyarázza a másiknak, majd megpuszilja az arcát, és csóválja a fejét.* - Lehetetlen alak, egyébként Alexet ne akard ismerni *suttogja halkan, majd a magas labdára felröhög.* - Jó, de… De az más, mert én azért vagyok zavarban, mert soha nem volt velem ilyen, ti meg folyton össze-visszabeszéltek *támad vissza védekezésképp, majd a problémás részekre elvörösödik, és elfordul. A testcsere alkalmával kiderült, hogy mennyire ódzkodik ettől az egésztől. Vagyis hát nagyon zavarban volt, hiszen a legjobb haverja testébe került. Szóval, ha Márknak van esze, akkor leeshet neki, hogy a cameosost az ilyen dolgok eléggé zavarba tudják hozni.* - Szabadság, egyenlőség, testvériség *mosolyodik el, s miután sikerült lenyugodnia, megpuszilja a másikat. Amikor ő is puszit kap csak lehunyja a szemét, és hagyja, hogy kialakuljon az a bizsergő érzés, ahol a másik ajka hozzáér a bőréhez. Utána pedig eljutunk végre addig, ahol már magukról mesélnek, és valóban, nem tud sokat a másikról, de Márk se tud sok mindent Naomiról. Majd az idő elteltével talán megnyílnak egymásnak. Talán képesek lesznek annyira megnyílni, hogy elmondják egymásnak a titkaikat.* - És az elmebeteg Rontásűzők? A kettő nem üti ki egymást? *kuncog fel halkan, majd mikor Dominikról beszélnek, akkor csak mosolyog.* - Nyugodj meg, alap dolog, hogy megismerem a barátodat. Meg, ha nem hozza rám a szívbajt, akkor szerintem jól kifogunk jönni *nevet fel, és viszonozza Márk pillantásait. Ő sem akar elmenni, nem akar visszacsöppeni abba a világba, ahol annyian utálják. Egyszerűen most annyira tökéletesnek tűnik, hogy itt ülnek ketten, egymaguk és beszélgetnek, hogy nem is tudna más időtöltést. Egyébként hagyja magát lerajzolni, bár kicsit feszélyezve érezné magát, hiszen sose állt modellt, de egy idő után belenyugodna.* - Még korán van, amikor eljöttem, akkor hajnali négy körül volt, szóval ráérünk *magyaráz halkan a dariusos dologra, majd az alvásos dologra biccent. Amikor átkarolják, akkor a fiúra pillant, és ha az hagyja, akkor megint szájon csókolja. Ha ez megtörtént, akkor megint megremeg, ismét egekben a pulzusa, a szíve vadul kalapál a mellkasában, és egyre szaporábban veszi a levegőt. A teste úgy lángol mintha lázas lenne, majd mikor eltávolodik a fiútól, akkor az ajkába harap, majd átkarolja a srác nyakát, és a fülébe suttog.* - Sajnálom, de még egyszer érezni akartam, hogy ez nem álom *súgja halkan, remegő hanggal. A vérében száguld az adrenalin és a mámor keveréke, ő pedig mint valami függő folyton újabb és újabb utánpótlásért kiált. * ~ Azt hiszem… Tényleg szeretem *vörösödik el magában, és bár nem tudja pontosan, de szép lassan kezd körvonalazódni benne ennek a furcsa érzésnek a jelentése.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Aug. 03, 2012 2:47 pm

    *A fikázásra nem is igazán mondd semmit, mert hát… ő is szokott kapni ilyeneket. Igen.. De nem igazán törődik ezekkel. Dariussal holnap van az utolsó napja és alig várja, hogy elszabaduljon tőle. Nem mintha nem szereti a másikat, mármint felnőttként bírja, csak hát lefárasztja a teendőkkel. Ide ugrálni oda menni, ezt csinálni és igen.. Tanult a múltkori esetből nem lenne képes arra, hogy újra büntetést szerezzen magának. Dominikra is számol és mivel a legjobb barátja marad a suliban. Nem tervezi azt, hogy kirúgatja magát.* - A cinizmusról valóban le kellene szoknod, mert nem áll jól. Főleg ahogyan beszélsz.*Mondja a lánynak vagy is hangsúlyozza azt, hogy változás. Igen ő is érzi magán ezt az érzést is és nem tud vele mit csinálni. Miért nem? Mindenki változik előbb vagy utóbb, bár Dominiknak is kéne. Neki a komolyságban.. Bár ő nem változtatja meg az emberiséget. Nem teszi meg, hiszen nem ő Jézus! Nem mindenkire rá hagyja, ki mikor változik, de aztán ő rájön arra, hogy ez képtelenség. Márk ő komoly csak a szerelemben kéne annak lennie még. Gyereknek érzi magát és nem képes a felnőtté válásra. Lehet, úgy néz ki elérte, sőt biztos, de amúgy meg nem. Szóval előbb vagy utóbb mindenkihez eljut a végzet.* - A lehetetlent? Mert talán tényleg az vagyok a Blackre meg hallgatok legalább.*Válaszolja diadalmasan és kihúzza magát. Igen más becézést nem szeret szóval.* - Nem, de ne legyél makacs.. mert sokkal ráncosabb leszel. A ráncosság meg öreg néniknek van, de legalább nincs narancs bőröd.*Feleli mosolyogva és nem egyáltalán nem cinikus csak a merőkedvesség van benne. Így kell szeretni a fiút, de hát ezzel nem kell foglalkozni. Összekulcsolják a kezüket és a kérdésre elvörösödik, és csak bólint. Mikor volt utoljára boldog? Gyerek korában vagy még előbb. Ki tudja..lehet volt, de ő ezt elfojtja saját magában és nem tudja egyszerűen felszínre hozni. Egészen eddig. A srác most nagyon boldog és egyáltalán nem tudja azt tényleg, hogy akkor volt e amikor Domit megmentette és megismerte, vagy a rontásűzésnél. Valamikor volt.* - Tudom, hogy hülye vagyok az a divat!*Vágja rá kacagva és igen egészen jó a kedve a másiknak, bár ha azt nézzük Márk tökéletes abban, hogy hülye legyen. Elkuncogja a dolgokat és néha nem gondolkozik, azon mit mondd. Csak úgy jön a hülyeség belőle. Jól áll neki? Naná. Dominikkal is teljesen ilyenek, amikor nem fog valamiben elesni. Elneveti magát és jólesik neki és közelebb ül a lányhoz és átkarolja reflexszerűen és a fejét Naomiéra teszi. Olyan melegséggel tölti el őt, hogy nem tudja, azt mit gondoljon. Boldog e vagy szomorú. Csak létezni szeretne.* - Ne szóld le a nyelvtudásom! Tudok angolul perfektül. Te meg rosszul tudsz magyarul.*Mondja durcásan és elfordul a lánytól és fújtat egyet.* - Még, hogy hibás a kiejtésem. Ch…*Hisztizik és igen. Nem szereti, ha a nyelvtudását leszólják, tényleg tökéletesen tudja. Aztán a nyerésre forgatja a szemét, amire csak elneveti magát.* - Jól van mester nyertél.*Címmel nyugtázza a dolgot és elismeri, hogy szépen tud rengeteg nyelvet. Amúgy meg ugye japánul kezd el karattyolni és kihúzza büszkén magát ő igen is tud japánul.* - Te vagy a Boldogság kék madara.*Jön ki belőle a dolog és elvörösödik és elfordítja a fejét. Amúgy meg nem fog beszélni az útjáról ahova szeretne eljutni, mert úgy van vele, hogy magának összegyűjti az egészet. Arról, hogy ő nyelvzseni lenne valóban az mert a Lengyelt meg az Olaszt is meg szeretné tanulni. Úgyhogy nem csak különös hanem véletlen is hiszen mind a kettő rontásűző is.*-Nem balhézok. Domi is mondta nem éri meg.*Mondja és vállát megrándítja és nem ő kezdi ám a balhézásokat hanem Christopher. Márk csak megvédi magát, és nem tehet arról, hogy a srác ilyen. Ezzel büntette a sors.* -Nem baj mivel úgy is alig férfias a kezed.. vagyis nem férfias.. mondhatjuk azt, hogy nő vagy. Elhiszem utána, hogy zavarban vagy.*Angyalian pislog a másikra majd aztán átkarolja a derekánál nehogy megsértődjön a másik. Hülyéskedik és jó a kedve..* - Nem üti ki.*Vágja rá és amúgy találkozna velük csak fél attól, hogy mi vár rá.* - Na jó meggyőztél. Nem táncolok!*Mondja Naominak és őt nem lehet rávenni a táncra…* - Domi nem ő csak varr és rajzol.*Neveti el magát a szívbajra. Abban Márk tehetséges és tökéletes. Amikor a korán kelésről beszélnek halványan elmosolyodik és ugyan nem szeret elkésni Dariustól ellenőrzi az időt.* - Rajzoljunk. Amúgy meg köszönöm. Darius természetesen nem fog leszúrni, de nem akarok elkésni sem. Tudod újabb egy hetet nem szeretnék. Van egy ötletem. Benne vagy?*Kérdezi meg Naomit és ha igen akkor a fiú lerajzolja a lányt… A csókra amúgy elvörösödik és az álomra elmosolyodik és elfordítja a tekintetét.* - Nem álom.*Magyarázza és újra megcsókolja majd előkap valahonnan rajzot és ceruzát. és csillogó szemekkel tekint a másikra.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Pént. Aug. 03, 2012 4:06 pm

    *Hát igazság szerint nem is várt reakciót, csak megmutatta, hogy ő hogyan tudna fikázni, ha akarna, bár valljuk be, ennél durvább megjegyzései is vannak, de Kilian Bäckert még ő se tudja überelni. Szóval Márknak nem is kell foglalkoznia a másik megjegyzésével, mert nem gondolta komolyan csak mondott egy példát a fikázási stílusával. Annak pedig a lány csak örülni tud, hogy ha a másik megszabadul Dariustól, mert valljuk be, hogy miatta került büntetőmunkára a fiú, amit sajnál is, és többször bocsánatot kért már miatta. Ha pedig ez a lökött kirúgatná magát az iskolából, akkor a lány nagyon dühös lenne rá, hiszen végre talált a Loieljén kívül egy értelmes lényt, és hogy nézne már ki, ha az kicsapatná magát?!* - Jó, nem tehetek róla. Meg kellett tanulnom visszabeszélni, mert elég sok nagyszájú idióta vett körül gyerekkoromban. Azt pedig nem hagyhattam, hogy rajtam szórakozzanak, igaz, ha nagyon eldurvult a helyzet, akkor már verekedés volt, de mindig én nyertem *magyaráz, majd zavartan beletúr a hajába, mikor a verekedésekről beszél. A közelében nem volt egy olyan lidérc se, aki vele egyidős lett volna, és meg tudta volna verni. Aztán jött Kilian. Akkora szócsatát vívtak, hogy egész Románia belezengett, majd egymásnak estek. Vérre menő küzdelem volt, úgy tűnt, hogy a lány veszít, mert a német srác kissé tisztességtelenül játszott, de végül Naomi megoldotta a helyzetet, így azóta Kiliannak csak a szája nagy, de nem mer annyira belekötni a másikba. Szóval nem érdemes felhergelni, mert már vagy hetven éve a klánjában lévő fiúkkal bunyózik, több harcművészetet is ismer, és az apja ragaszkodott hozzá, hogy meg tanuljon bokszolni, szóval a csajnak elég erős a balhorga. De ezt nem igazán szokta hangoztatni, csak néhanapján kerül elő a téma a csapat között, szóval nem is biztos, hogy mesélni fog róla. Egyébként mindkettejüknek sokat kell majd változnia, de bizonyára össze fog jönni, Dominiknak meg talán sose fog benőni a feje lágya.* - Nem, a Black-et. Nem nehéz rájönni, hiszen folyton feketébe jársz *mosolyog a másikra, hiszen leesett neki, hogy akár így is hívhatják a srácot. Sőt, ha halotta már a folyosón, hogy valakit Black-nek hívtak, akkor valószínűleg egyből rágondolt. A büszke kiegyenesedésre csak felnevet, és megböki a srác csupasz mellkasát. A makacsos dologra csak megvonja a vállát.* - Ezt akár neked is mondhatnám, és sajnálom, de ez családi vonás *mondja nyugodtan, és viszonozza a másik mosolyát, utána pedig összekulcsolják az ujjaikat, és kérdez valamit Márktól. A bólintásra gyengéden elmosolyodik, és odahajol a másik füléhez.* - Akkor jó, mert én is szeretnék az lenni *súgja a fülébe, aztán megpuszilja a fiú arcát. Nem tudni miért most tört belőle ez az egész, de tény, ami tény: Naomi Verhoeven tényleg boldog szeretne lenni. Ehhez pedig három dologra van szüksége: a Loieljére, aki olyan, mintha a testvére lenne, Márkra és arra a lökött Rontásűző csapatra. Ha ezek meg vannak neki, akkor ő lesz a világ legboldogabb embere. * - És ezt melyik magazinban olvastad? *replikázik vissza kuncogva, majd hagyja, hogy átkarolják, és hozzábújik a másikhoz. Nem szeretné, hogy véget érjen ez a pillanat, ha lehetne itt és most, ebben a szent pillanatban örökre megállítaná az időt. De mivel erre nem képes, ezért csak neki dől a másiknak, és megérinti Márk kezét, amit a fiú az ő derekán pihentet. Lehunyja a szemét, és áttérnek a nyelvtudásos dologra, így a kapott reakcióra halványan elmosolyodik.* - Szerintem úgy tíz perce fejtettem ki, hogy milyen, ha fikázok valamit. Ez nem volt az, ez csipkelődésnek számít, és ne haragudj, de negyven évet voltam magyar föld közelében, elég sokat voltam a szülőhazádba, ráadásul az egyik Rontásűző addig nyaggatott, amíg tökéletesen nem beszéltem a nyelveteken. Azt már nem is említve, hogy egyszer, mikor egy alföldi nagyvárosba voltam azt hitték, hogy magyar vagyok, és nem tűnt fel nekik az a pici belga akcentusom, szóval Zentai Márk akármit is mondasz, tökéletesen beszélem az anyanyelvedet! * szól vissza teljesen nyugodt hangnemben, mert ez tényleg így van. Egyszer éppen Laurával járták Debrecen utcáit, amikor megláttak egy öreg nénit, aki nem bírt lemenni a lépcsőn, mert nem volt ott korlát. Így Nao fogta magát, és Laurával együtt akcióba lendültek. A néninek egyébként, amíg Naomi be nem mutatkozott, addig nem tűnt fel, hogy nem magyar a lány, így ennyit Márk piszkálódásáról. Aztán mikor a srác elfordul tőle, akkor megrázza a fejét, és halkan felnevet.* - Minden ártatlan megjegyzésemre duzzogni fogsz? Mert akkor tényleg lehetetlen alak vagy! *kérdi angyali mosollyal az arcán, majd a mesteres dologra felröhög.* - Tudom, de majd tanítalak *karolja át a másik nyakát, és barna szemeivel ártatlanul néz a srácra. Aztán mikor megkapja a japán mondat fordítását, akkor csak elpirul, majd felnevet.* - Nem vagyok se madár, se angyal! Nem tollas a hátam *kuncog, majd ismét neki dől a másiknak, és halkan suttogva kérdez valamit.* - Mindig el fogsz fordulni tőlem, ha elpirulsz? Mert… Tudod nagyon aranyos vagy, amikor elvörösödsz *pirul el ő is, és a japános dolgot nem fogjuk még egyszer kifejti.* - Hát jó, de ha nagyon nem bír magával, akkor szólj nekem. Néha jól esne kiosztani az embereket, és őt szívesen döngölöm a földbe. Rosszabb, mint egy plázacica… *húzza el a száját, és igen, akit kedvel, azt bármi áron megvédi, szóval Christopher kösse fel a gatyáját, ha tovább akar szórakozni Márkkal. Aztán mikor megjegyzést tesz a kezére, akkor megint elvörösödik. * - Még szerencse… Bár mondjuk az öklöm még mindig erősebb, mint a volt klánomból bárkié *kuncog fel, vagy a további szavakra csak megpuszilja a másikat. Nem sértődik meg, és hagyja, hogy újra átkarolják. Aztán a Rontásűzős dolgon csak nevet. Egyébként néhány hiperaktívon meg bunkón kívül semmi extra nem vár rá. Jobb napjaikban a csapat nagyon jó társaság tud lenni.* - Hát jó, pedig nem tudod miről maradsz le, de akkor nem kényszerítelek *pislog angyalian a másikra, majd Domin felkuncog.* - Egyszer sikerült neki *jegyzi meg halkan, majd mikor Márk azt mondja, hogy rajzoljanak, akkor finoman lefejti magáról a srác kezét, feláll, a rejtekhelyéről elővesz a rajz cuccait, és ceruzát, lapot meg rajztáblát ad a fiúnak. * - Nincs mit. Ez volt a legkevesebb * mosolyog a másikra, majd a srác ötletére bólint, viszont ő is el kezdi rajzolni a másikat. Persze csak azután, hogy megcsókolta a fiút. Márk szavaira csak egy apró pír jelenik meg az arcán, majd csillogó szemekkel figyeli a másikat. * - Megint elfordultál… *jegyzi meg halkan, majd mikor megcsókolják, akkor kiesik az öléből az összes eddigi rajza, a ceruzák, a tábla, ő pedig lehunyt szemmel viszonozza a csókot. Kissé szerencsétlenek ugyan, de alakul. Szép lassan alakulgat. Aztán, mikor elválnak egymástól, akkor Naomi az ajkába harap, és el kezdi összeszedegetni az eddigi rajzokat tájakról, emberekről, kitalált figurákról. Sőt, Márknak talán néhány portré ismerős is lehet, mert Naomi többek között emlékezetből őt is lerajzolta, de akad ott Dominikról is rajz meg még jó pár diákról. Ha pedig sikerült végre rendszereznie a lapokat, akkor az ajkába harapva egy üres lapot vesz elő, és ő is el kezdi lerajzolni ki tudja hányadszorra Márkot.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Aug. 03, 2012 7:34 pm

    *Az én is szeretnékre csak elvörösödik és zavartan pislog a másikra. Igen zavarban van annyira, hogy nem tud egyáltalán megszólalni. Hogy miért nem? Talán azért, mert soha nem volt ennyire zavarban. Egyszer talán akkor volt, amikor Marci megjegyezte neki miért nincsen egy barátnőd, aki jó ízlésre nevel azóta ilyen talán. Amikor próbálták réávenni arra, hogy csajozzon. Ez nem az ő világa ezt megmondta. Aztán szóba kerül a hülyeség amire felvonja a szemöldökét.* - A te különleges személyiségedből. Az egy külön sztroi csak még nem adták ki újságban. Ha kiadták volna, dőlne a lé.*Neveti el magát és szeret tréfálni a másikkal. Igen meg kötöszködős hangulatban van, és úgy van vele, hogy akkor készítsük ki Naomi hadjárat indul. Szegény lány.* - Nem beszéled tökéletesen a magyar nyelv nagyon nehéz és segítek tanítani.*Mondja nyelvet öltve és piszkálódik tovább. Aztán megsértődik a lányra, hogy lefikázták a beszédét. Igen kiakadt, hogy az ő nyelvtudását ne kritizálja senki. Tökéletesen tud angolul igen is. Sok éven keresztül tanulta, hogy járja később a világot szóval!* - Igen azt fogom csinálni.*Mondja Naominak és ugye elfordul tőle. lehetetlen alak a makacsságban és nem tehet erről. Benne van és így született punktumm. Amikor a nyakába ugranak, gyorsan megpuszilja a másik arcát és megfogja a derekánál és magához húzza, hogy az ölébe üljenek.* - Olyan vagy mint egy kis gyerek. Aranyos és cuki.. de néha hisztis is. Na jó hisztis nem.. de öltözhetnél lányosabban. *Magyarázza a másiknak és megint addig fogja idegelni a másikat a ruhával és a nőiességgel amíg meg nem adja magát.* - Az már nőies dolog, hogy szeretsz egy férfit. Amúgy meg nem zavar a stílusod csak no.*Feleli ártatlanul pislogva majd megpuszilja a szájánál és magához húzza.* - Nehogy megsértődj nekem. A kezed nem férfias, amit mondtam….*Megint kitér a kezére és elkezdi puszilgatni a kézfejétől egészen a válláig amíg el nem ér a nyakához. Ott kicsit hátra dönti a lány fejét és a nyakától az arcáig puszilja. Egyre hevesebben ver a szíve és veszi szaporábban a levegőt. Igen.. Márk hölgyeim és uraim kezd férfiasadni? Lehet igen viszont azt ne felejtsük el, hogy ez még csak a kezdett. Mélyen beszippantja Naomi illatát és elér a rózsaszín ajkához ahol megpuszilja.* - Nem akarok rajzolni.*Jelenti ki és ahogy elfekszik a földön a lányt rántja magával.* - Persze ha szeretnél rajzolni tovább akkor csináljuk azt, de most per pill szeretném ha így maradnánk. Olyan kényelmes így lenni. Szóval ugye ő fekszik és ha Nao ül rávigyorodik.* - Üssél meg.*Jelenti ki az erősre, de azt nem mondta, hogy nem védekezik. Mindenesetre csak bámulja a lányt és halványan mosolyodik rajta.*~Igaz szerelem vajon tényleg létezik? Vagy csak egy buta naiv tini álom? Mi lenne a nélkül az egész élet? A sors valóban ezt akarta? Lehet igen lehet nem…. egy naiv.. buta kis srác…. volnék..~*Gondolja magában és nem tudja ez a gondolat mire jön elő.* - Christ elintézi Ethan.. az a rokona vagy mi.*Magyarázza amit megtudott az elmúlt napokban és a kezeit a tarkója alatt összekulcsolja és úgy fekszik most ott. Becsukja a szemét és érzi a lány jelenlétét. Maga előtt látja csukott szemmel is.*~Nem ez nem álom. Ez a valóság.~*Mosolyodik el majd hirtelen a semmiből elneveti magát.* - Nem fogok elfordulni minden durci után…*Mondja hunyorogva és aztán hirtelen megfogja Naomit és maga mellé rántja. Persze gyengéden ha hagyja és fordított helyzetet csinál vele ha hagyja. Rápillanz az arcát elkezdi cirógatni és a füléhez hajol.* - Gyönyörű vagy. Csak most látom.. most látom azt, hogy ki is vagy valójában. Varázslatos.. és elbűvölő személyiség.*Mondja a lánynak és ahogy cirógatja az arcát ismét elkezdi megpuszilni az arcát.. a száját… majd a nyakát. Igen nem bír magával a srác és nem szeretne nagyon nyomulni a másikra.* - Ha nagyon zavar abba hagyom.*Mondja Naominak és várja a másik reakcióját. Ez előtt soha nem érezett olyat amilyet most. Pezsgést érez és forr a vére és egyre jobban ver a szíve. Csak pislog a szemeivel és nem tudja eldönteni még mindig álom e vagy valóság. Nem szeretne semmi többet a lánytól nem nyomulós fajta, de szeretné tudni azt, hogy ő tőle mi a pálya.* - I love you…*Mondja angolul és csak ül Naomin persze gyengéden és a földön támaszkodik a két kezével, hogy kényelmesebb legyen. Így ő neki legalább jó és a lány se szabadul ki ha csak nem árnyékosul. Mindenesetre így jó.* - Aludjunk vagy azt az ötletemet csináljuk?*Célozgat és huncut hangon kérdez majd csillogó szemekkel néz a másikra.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Pént. Aug. 03, 2012 8:32 pm

    *Ő is elvörösödve bámul a másikra, de egyáltalán nincsen zavarban, sőt valami furcsa, mérhetetlen nyugalom szállta meg amint kimondta azokat a szavakat. Aztán Márk szavaira halkan felnevet, és megrázza a fejét. * - Persze, a különleges személyiségemből. Jó vicc. Egyébként nem is fogják kiadni. Csak különleges személyek kaphatnak belőle. A pénz pedig nem érdekel *mosolyog halványan, és a srác próbálkozhat, de nehezen lehet annyira felhergelni, hogy üssön, vagy komolyabb hisztiben törjön ki.* - De, tökéletesen beszélem, csak te vagy süket, és köszönöm, de nem kell segítség. Amúgy meg nem is olyan bonyolult nyelv *húzza a száját a cameosos, de közben ártatlanul pislog a másikra. Amikor megsértődnek rá, akkor csak kuncog, de nem igazán veszi komolyan a hisztit. * - Hát jó, ha szeretnéd, akkor megengedem *vigyorog a másikra, és nézi, ahogy hátat fordít neki. Nem tudja elképzelni, hogy mégis hogyan lehet valaki ennyire hisztis, makacs és lökött. Szóval valahogy megpróbálja kiengesztelni a másikat, aztán a puszira csak elmosolyodik, és nyugodtan tűri, hogy átkarolják a derekát, pedig nem igen szívleli, ha hozzáérnek. Aztán Márk magához húzza, így inkább az ölébe ül, és a fiú arcát kezdi tanulmányozni.* - Nem, ha a gyerekkori énem az hiperaktívabb volt, meggondolatlan, nagyszájú és mindig kereste a veszélyt akárhányszor került szembe a halállal nem hatotta meg *vágja rá halkan, de a cuki dologra elmosolyosodik. A hisztisre már elhúzza a száját, és el kezd gondolkozni valami megjegyzésen.* - Miért akarod, hogy lányosan öltözzek? Tudod nagyon jól, hogy a munkámhoz, munkánkhoz nem valami előnyös a lányos ruha. Meg kényelmetlen, és mivel hajlamos vagyok bármikor meggondolni magam, és képes vagyok kitalálni, hogy hajnali kettőkor elmegyek vadászni, és előtte a városba sétáltam, akkor biztos nem fogok visszamászni a lányhálóba átöltözni. Ez praktikusabb *magyaráz a fiúnak, és ilyen szinten nagyon makacs tud lenni. Néhanapján ki szokott öltözni, de hétköznap tessék őt békén hagyni, mert úgysem adja be a derekát.* - Az előbb lepasiztál. Egyébként meg a pasik is szerethetik a pasikat, szóval… * replikázik vissza, mert hát végül is igaza van neki. Aztán a stílusos dologra csak megkönnyebbülten sóhajt. Ha meg akar változni öltözködés terén, akkor biztos nem a nyaggatás miatt fogja tenni. Majd mikor Márk szájon puszilja, akkor viszonozza a csókot, a sértődős dologra pedig megrándítja a vállát.* - Nem szokásom semmiségekért berágni. Muszáj mindig a kezemet emlegetni? *jegyzi meg halkan, majd, amikor a srác ajka hozzáér a kezéhez, akkor tágra nyílnak a szemei, meglepődik, és ismét elönti a forróság a testét. Aztán, ahogy a fiú egyre jobb halad felfelé a lány úgy kezd egyre jobban remegni. Halkan felsóhajt, és átadja magát az élvezetnek, amit a másik okoz neki. Amikor elérnek a nyakához, akkor felsóhajt, és átkarolja a másikat. Ha a testük összeér, akkor a sylorinás érezheti, hogy ő is szaporán veszi a levegőt és az egész teste forró, mintha csak lázas lenne. Hagyja, hogy hátradöntsék a fejét, nem szól semmit, csak hozzásimul a fiúhoz, és tűri, hogy csókolgassák, majd szép lassan elér a másik a lány szájához, a lány pedig úgy tapasztja az ajkát a másikéra, mintha egy sivatagban szomjazó embernek nyújtanák a vizes tömlőt.* - Márk… *suttogja halkan, majd mikor lerántják, akkor nevető hangot hallat.* - De hogy akarok rajzolni. Ne hagyd abba… *súgja negédes mosollyal az arcán, az ütésre pedig csupán előrelendül, és megpuszilja a fiút. Gyengéden végigsimít az arcán, és rámosolyog.* - Nem bántalak, lökött *duruzsolja a fülébe, és folytatja a másik arcának cirógatását. Rengeteg dolog jár a fejébe, de annyira kesze-kuszák, hogy lehetetlenség megfogalmazni őket. Annyi mindent érez és gondol, hogy ezek teljesen összemosódtak már, és képtelenség lenne leírni őket.* - Nem érdekel. Egyszer legyen hülye, és megmutatom ki neki, hogy ki a főnök *mondja halkan, és úgy tűnik megmutatkozott a vezéregyéniség énje is, amit általában csak bevetéseken szokott megcsillogtatja, vagy ha ki kell osztania Kiliant. Viszont Márkra nem akarja rákényszeríteni az akaratát, valamelyestt tanult ebből a hibájából, így igyekszik visszafogni magát. Ezért csak ül, és simogatja a másik arcát, aztán mikor az felnevet, akkor kérdőn felvonja a szemöldökét, de nem kérdez rá. A megjegyzésre pedig egy sunyi mosoly jelenik meg az arcán.* - Remek, én is így gondoltam *lehel csókot a másik ajkaira, majd mikor lerántják, akkor felkiált, s talán odakintről is lehetett hallani. Mekkora mázli, hogy zárva az ajtó. Egyébként hagyja magát, és ártatlanul pillázik a magyar Rontásűzőre. Amikor a fiú keze hozzáér az arcához, akkor lehunyja a szemét, és egy gyermeki, boldog mosoly ül ki az arcára. A bókra elpirul, de még mindig csukott szemmel fekszik, Márk mellkasára támasztva a kezét.* - Nem vagyok én se varázslatos, se elbűvölő *súgja halkan, és megborzong, mikor ismét megcsókolják. A kezeit szép lassan felcsúsztatja Márk mellkasán, majd átkarolja a nyakát, és felpillant a másikra.* - Egyáltalán nem zavar. Élvezem *mosolyog a másikra, és ismét megcsókolja. Nem érdekli, hogy mit gondolnának róla, róluk, neki ez így tökéletesen megfelel. Lehet kiröhögnék őket, de őt nem érdekli. Soha nem érzett ilyet, de élvezettel tölti el, hogy képes gyengéd érzelmeket táplálni valaki iránt, s talán az fontosabb, hogy valaki képes ezt viszonozni is. Nem tartja Márkot nyomulósnak, mert, ha úgy vesszük, akkor Naomi kezdte ezt az egészet, hiszen ő csókolta meg először a másikat. Így talán a lány reakcióiból érezhető, hogy őt ez nem zavarja, élvezi, sőt kifejezetten akarja, hogy ezeket átélje, érezze. Amikor pedig Márk angolul szól hozzá, akkor elvigyorodik, és magyarul felel neki.* - Meddig akarsz még angolul beszélni? Szeretlek, te lökött, de beszélhetsz akár az anyanyelveden is. *nevet fel, és esze ágában nincs meglépni. Szíve szerint egész nap így maradna, ha tehetné. * - Én mindkettőt szívesen csinálom, ha velem vagy. Szóval dönts te! *súgja halkan, és barna szemeit a másikra szegezi, a nyakát pedig egyszerűen nem hajlandó elengedni.* - A végén még kiderül, hogy nem is akarsz a kérdésemre aludni *jegyzi meg halkan, kíváncsian várva, hogy mi lesz a folytatás.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Aug. 05, 2012 1:38 pm

    - Tudom, de csinosabb lennél azért, mert kiemeli az alkatoadt. Egyébként így is csinos vagy, de úgy még az lennél. Csak a rózsaszíntól kíméljenek.*Igen rózsaszínt gyűlöli bármilyen formában. Legyen az Májva, halvány rózsaszín.. le ugatja. A lilát is undorító színnek találja szóval.. Fekete jó szín meg a sötétkék. Ennyi. Ő ezeket hajlandó bármilyen formátumban használni.* - Nem vagyok b**i! Szal bocs, én lányokat szeretem. Milyen lenne ha pasit szeretnék? Szeretekén egyet, de azt haveri szinten.*Vágja rá és utána elkapja a derekát és kiengeszteli a beszólásaival. Mit csinál Zentai Márk hölgyeim és uraim? Naná, hogy 18-as karikás műsort amire nem is számított és fogalma sincs mit csinál. Hevesebben ver a szíve és ahogy a lány testéhez simul az ajka valami lüktetést érez. Amit még az előtt soha. Nagyon-nagyon jó érzés fogja el és nem akarja abba hagyni. Halad felfelé a remegést érzi és ránéz a lányra, majd folytatja tovább.*~Hmm.. tökéletes pillanat.. amire vártam..~*Még az user sem vágja mit ír,mert diktálják neki szóval amikor a fiú szuszog érzi a másik közelségét nagyon. Aztán amikor a szája a másikéhoz ér megfogja a derekát még jobban magához húzza mintha egy csordától mentette volna meg és úgy figyel a másikra utána.* -Igen?*Teszi fel a kérdést a nevére és kíváncsian néz a másikra.*~Nem akarom elengedni nem..~*Csak szuszog éa aztán áttérnek ki az erősebb című részre annál felvonja a szemöldökét és kiprovokálja, hogy megüssék.* - Nyuszi.. gyáva..gyáva..gyáva….*Suttogja halkan és ártatlanul* - Kis gyávám. Nyuszifül bogaram..*Puszilja tovább és igen célozgat tovább. Majomfejű Christopherre kérdően néz a lányra.* - Naomi.. hagyd békén a srácot!*Szól rá gyengéden lerántja magához immárom együtt fekszenek a földön. Az ajtó zárva van, de azért érezni lehet azt, hogy ki van mögötte. Nem foglalkozik a srác azzal a két hülyével, majd Naomi úgyis lerendezi velük. Ismeri a lányt nem adja be a derekát és kiosztja mind a kettőt.* - Ne pirulj el, mert a végén pipihús levest eszünk reggelire. Csirkemellel fűszerezve. Ember pipihúst még nem ettem szal ne vörösödj még jobban el.*Mondja a kakas és piszkálódik tovább, de azért bókolgat is neki.* - Varázslatos vagy. Tehetek arról, hogy megbabonáztál? A jelenléteddel? Szép vagy, csodálatos.. akár egy angyal..*Mondja mosolyogva és magához húzza a másikat ha hagyja.. bár miért ne hagyná? Szóval fekszenek a földön és amikor átkarolják a nyakát becsukja a szemét és egy pillanatra forróság tölti el.* - Miért most találkoztunk?*Kérdezz rá és aztán megint az angolra tér át. Megvonja a vállát és elkezd beszélni magyarul.* - Hát jó. Beszélek így egyébként meg nem akarok elmenni. Még nem.. itt szeretnék maradni veled és és olyan jó ez a hely.*Mondja a lánynak és nem törődik azzal milyen helyen vannak a lényeg együtt van vele. Kintről meg hangos puffanás hallatszik hiszen Victoria valamit le ejtett és hátra lökte Ariadnet ha az elesett. Márk felvonja a szemöldökét felpillant az ajtóra és vissza Naora.* - Mi ez?*Kérdezz rá és ha kell akkor megijeszti a másikat csak, hogy nyugtuk legyen.*~Miért nincs egy nyugodt pillanatunk?~*Teszi fel magában a kérdést és megvakarja a tarkóját.* - Nem akarok aludni csak.. foglalkozni veled.*Mondja a lánynak és elkezdi újra megpuszilgatni és most fentről halad lefelé és próbálja kizárni a zajokat. Nem kapja el a másikokat, de azért most ez felforrósítja a helyzetet.* - Szereted a hét fogást? Kibírod?*Kérdezz rá és angyalian pislog a másikra. Ha hagyja a másik akkor a lábáról leszedi a cipőt és elkezdi onnan puszilgatni és csinálni a hét fogást. Igen Márk kicsit nagyon beindult, de nem baj.. kezd férfiasadni és lesz mit elmesélni Dominiknak.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Vas. Aug. 05, 2012 2:51 pm

    *Némán fintorogva hallgatja a srác szavait, a rózsaszínre pedig gyilkosan szusszant.* - Szerintem nem kell kiemelni az alakomat. Pont jó így. Meg különben sem akarom, hogy csorgassák utánam a nyálukat, szóval szerintem hagyjuk a témát. És úgy nézek ki, mint aki szereti a rózsaszínt? Elárulom neked, hogy kedvenceim színeim közé tartozik a kék, a barna, a fekete, a sárga és az ilyen krémszínek. A rózsaszínnel békén lehet hagyni *teszi duzzogva karba a kezét, és igazság szerint nem lenne semmi baja a lányos ruhákkal, ha nem lenne olyan a háta, amilyen. Ezért nem szereti a kivágott ruhákat, és hiába tudja elfedni a hátán húzódó hegeket, akkor is kellemetlenül érzi magát miatta, mert folyton azt érzi, hogy a sebeit bámulják. Ez az oka annak, hogy nemigen lehet rávenni őt arra, hogy cserélje le a fiús ruhákat valami csajosabbra.* - Ha pasit szeretnél, akkor nem lehetne gyereked. Kivéve, ha örökbe fogadsz egyet, mint Elton John *kuncog a lány, és csillogó szemekkel tekint fel a másikra. Hagyja, hogy átkarolják a derekát, nem ellenkezik, csupán lehunyja a szemét, és átadja magát az érzéseinek. A műsor egyébként nem zavarja Naomit, sőt kifejezetten élvezi, de azért nem árt majd megállni egy bizonyos pontnál. Azt pedig hozzá kell tenni, hogy nem csak Márkból vált ki ez az egész ilyen heves reakciókat, hanem a lány is éppúgy érez, mint a másik. Aztán mikor az ajkaik összeérnek, akkor átkarolja a srác nyakát, szép lassan kinyitja a szemeit, és halványan rámosolyog. Kicsit kapkodva veszi a levegőt, de szép lassan talán normalizálódni kezd az állapota. Amikor pedig a srác közelebb húzza magához, akkor hozzásimul Márk testéhez, és halkan súgja a fiú nevét.* - Azt hiszem… Hagyjuk *duruzsolja, és inkább megpuszilja a másik arcát. Aztán ugye következik az erőfitogtatás, és gúnyosan elmosolyodik, mikor provokálni akarják.* - Nem ütlek meg, mert nem szeretném, hogy visszakerülj Dariushoz. Majd megmutatom neked, hogy mekkorát ütök, amikor Kiliannal bunyózok. A srác átlagosan három métert szokott hátra repülni a balhorgom után, és az állkapcsát jó párszor Laurának kellett helyreraknia. Szóval, nem szeretnéd, hogy megüsselek, pláne ez miatt. *mondja ártatlanul pislogva, majd picit elhúzódik, és felmutatja a bal kézfején húzódó tetoválásszerű rúnát.* - Támadó rúna. Nagyban feljavítja a támadó varázslatokat, a fegyvernek is nagyobb sebzést ad, ráadásul a fizikai erőmet is növeli. Nem szeretnéd eltörni valamelyik csontodat *simít végig a srác arcán. A nyuszis dologra meg halkan felnevet.* - Nem hinném, hogy nyúl vagyok, gyávának se lehet titulálni. Ha látnál bevetéseken, akkor soha nem mondtad volna ezt rám. Én vagyok az, aki elsőnek indul meg a stratégia megbeszélése után, én támadok először, szóval nem hinném, hogy olyan gyáva lennék, mint amilyennek állítasz * mondja halkan, majd el kezdi azt taglalni, hogy ha Christopher nem bír magával, akkor majd ő megneveli.* - De Márk! Annak a korcsnak meg kell tanulnia hol a helye. Szerintem a sylorinás démonkutya sokkal értelmesebb, mint az a kölyök * nyafog, mert ő igen is elhatározta, hogy ha az Árnyak házának az Őrzője nem bír magával, akkor pusztán szavakkal döngöli földbe a másikat. Egyébként ő elfekszik a srác mellett, és nem különösebben izgatja, hogy van-e ott valaki. A pirulós dologra nyelvet ölt, és visszaszól a másiknak.* - Te is folyton elvörösödsz! Attól, hogy pasi vagy... Különben is egy lánynak több joga van elvörösödni, mint egy srácnak! *replikázik vissza nevetve, majd a bókokra csak elvörösödik, mert egyszerűen nem képes megállni, hogy ne piruljon el.* - Tehetek róla, hogy róla, hogy te babonáztál meg engem? *kérdi halkan, angyalian pislogva, majd az angyalos dologra felhorkant.* - Bár mennyire is szeretnék hófehér tollakat még mindig lidérc vagyok, lökött *puszilja meg Márkot, majd a kérdésre megvonja a vállát.* - Mert hetven éve nem tudtak sehová se elrángatni, és talán azért, mert ennek így kellett történnie. Ennyi erővel én azt is kérdezhetném, hogy annyi év után miért épp most találkoztam össze a Loielemmel. Furcsa dolgok, nemde? És mégis… Nincsenek véletlenek *duruzsolja negédes mosollyal a sylorinás fülébe, majd ő is átvált magyarra.* - Én sem terveztem elmenni, szóval akár maradhatunk is *felel a másiknak, majd a puffanásra felvonja a szemöldökét, és megkéri Márkot, hogy felállhasson. Odaáll az ajtó elé, a kezét ráfekteti, és halkan kántálni kezd. Egy pillanatra valami fekete dolog szivárog Naomi tenyeréből a nyílászáróba, majd egy hangos visítás hallatszik odakintről, a Rontásűző lány pedig felkuncog.* - Aki benéz a kulcslyukon az az egyik legnagyobb félelmét fogja látni, így sajna lemaradnak a műsorról *magyaráz a fiúnak miközben visszafekszik mellé. Az alvásos dologra halványan elmosolyodik, és a fiú mellkasára hajtja a fejét.* - Akkor jó, mert most senki más nem érdekel a világon csak te *pillant fel a másikra, majd amikor Márk ismét el kezdi puszilgatni, akkor az arcába vér szökik, és halkan felsóhajt. Ahogy Márk csókolgatja, érezheti, hogy Naomi egyre szaporábban veszi a levegőt. * - És… Még azt mondtad… Hogy nem értesz ehhez… *jegyzi meg kipirult arccal, teljesen ledermedve. A hétfogásra csak szusszant, és halkan válaszol.* - Nem vagyok csikis, szóval kibírom * vigyorog tétován, s mivel már rég lerúgta magáról a cipőt ezért azzal nem is kell szenvedni. Amikor el kezdik a lábánál puszilgatni, akkor beleborzong, és a hatodik fogásnál nem bírja tovább, fordít a helyzeten. Megcsókolja a fiút, majd szép lassan áttér a srác nyakára, míg Márk nyakát csókolgatja addig a magyar Rontásűző mellkasát cirógatja. Aztán szép lassan a másik mellkasát kezdi el csókolgatni.* - Neked… Nincs meleged? *suttogja kipirult arccal a másik mellkasát simogatva, miközben csillogó szemekkel mered a másikra.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Aug. 05, 2012 10:20 pm

    -Egyszer látnálak nőies ruhában és akkor mondok véleményt.*Mondja angyalian pislogva és utána csak végig nézi a leányzót a feje búbjától az aljáig. Igen elbűvöli a szépségét és egyszerűen nem tud mit kezdeni vele. Nagyon szépnek tartja, és nem akarja egyáltalán elveszíteni. Nem! Nem képes arra, hogy elveszítse a másikat és azt, hogy bajba sodorja. Ő egyáltalán nem képes ilyesmire… bajba keveredésre egyáltalán nem képes inkább csak él a mának.* - Keresem a szót, hogy elmondjam.. Milyen, amikor a szívem dobban. Mikor felébred bennem.. szerelemre éhes lelkem.*Elkezd énekelni halkan és igen megcsillogtatja a hangját és a tudását. Képes énekelni és képes dalt is írni is amiről már mesélt Naominak. Igen.. megmutatja a hangját és reméli, nem röhögik ki.* - Ha gondolod, abba hagyhatom.*Mondja, a lánynak aztán lehajtja a fejét és nem néz rá hanem elvörösödik. Igen a fiú újra és hiába szól, be a másiknak nem tehet erről.*-Nekem jó vagy te is. Nem kell itt pasi…*Forgatja, meg a szemét majd utána újra azon gondolkozik, hogy még is hogyan tovább. Képes lenne kimutatni azt, hogy szeret valakit nyilvánosan? Megcsókolni valakit nyilvánosan. Egyáltalán milyen érzés lehet ha bámulják: Igen Zentai Márk nem képes nyilvános közönség előtt megcsókolni a másikat. Végül is ezt hogyan vallja be a másiknak nem tudja..* - Be kell vallanom valamit. Van egy félelmem.*Nyel egyet és megszeppenten néz a másikra.* - Nem vagyok képes nyilvánosan megcsókolni téged. Itt még meg, viszont a nyit terepen megdermedek.*Válaszolja a lánynak és elfordítja a fejét. Nem nem szeretné azt, hogy ne legyen, vége csak idő kell, hogy bátor tett legyen a csókhoz.* - Akkor értem a rúnák jelentőségét. Ne bunyózzál.. még a végén egyszer te fogsz kikapni.*Feleli nevetve és aztán tovább gondolkozik a kapcsolatukon. Igen képes gondolkozni azon és nem bírja abba hagyni.* ~Beszéljek Domival? Á.. nem értené meg. Aaronnal jobban el tudok kommunikálni..~*Gondolja magában és szusszant egy nagyot majd próbál túl lépni a verekedés témán. Nem is tudja azt,hogy ő mikor verekedett. Egyáltalán verekedett e a 188 év alatt.. maximum csak összecsapásokban.* - Nem nem fogod megnevelni és punktum.*Jelenti ki a Chrisre mondott dolgot és nem védi a srácot csak ne ő nevelje hanem majd a Sylorinások. Úgyis nagyon oda vannak azért, hogy eltángálják, de Ethan nem hagyja. Előbb vagy utóbb úgy is be kell adnia a derekát, mert nem fogja bírni a dolgot. A pirulós dologra nem mondd semmit csak csúnyán néz a másikra és puffog egy nagyot.* - Mivel babonáztalak meg?*Teszi fel a kérdést és kíváncsian várja a másik válaszát bár sejti az alapvető szituációkat szóval érdekli azért. A hangja vagy a teste minden…* - Tudom.*Mondja a lidércre és megpuszilja annak a homlokát. Aztán a véletlenekről kezdenek el beszélni amire néha-néha a szemét megforgatja, de nem igazán válaszol a dolgokra. Miért nem? Mert még magának is be kell bizonyítania, hogy ez nem álom hanem a puszta valóság.* -Furcsa véletlen esetek.*Zárja le a témát majd utána tovább nézi a lányt és bólint a dolgokra. Márk elkezdi gyakorolni Naomin a hét fogást. Igen a fiú kissé… belelendült ahhoz képest, hogy ő nem tudja ezeket. Csak próbálkozik no. Szóval figyeli a másikat és elkezdi puszilgatni a lábait és közben a másikra tekint. mélyen bele a szemébe és elönti a forróság és a vágy, hogy csinálja amit a szíve diktál. Még is mit? Kettesben legyen vele és ne törődjön semmivel.A kulcslyukra megvonja a vállát és csinálja tovább a dolgokat.* - Láttam már ilyet.. lehet amatőr vagyok de…abbahagyhatom.*Feleli a lánynak és csinálja tovább és a hasáig halad miközben egyre jobban simul a másikhoz.* - Lássuk, hogy bírod..*Jelenti ki majd utána fogja magát és folytatja az arcáig aztán jön a kérdés a forróságra amire rápislog-* - Biztos elszeretnénk menni odáig? Nem vagyok nyomulós jól esik meg minden csak nem szeretném azt, hogy a végén megbánod. Komolyan nem szeretnélek megbántani sem csak féltelek.*Mondja a lánynak aztán abba hagyja és ez a válasza a forróságra. Nem szeretne olyat csinálni amit később elhamarkodott döntésnek titulálna bár tudja mit szeretne, ő azért tiszteletben tartja a másik kérését. Megpuszilja a lány rózsaszín ajkait majd rápislog és onnantól ki tudja mit művelnek a raktárban.. az már az ő titkuk marad.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Aug. 06, 2012 8:33 am

    -Egyszer legyen olyan a helyzet, hogy lányos ruhát viseljek *ölti ki a nyelvét, majd puszit nyom a másik arcára. Ha nagyon akarna, tudna úgy öltözni csak az előző hsz-ben is le lett írva, hogy miért ellenzi annyira az egészet. Egyébként meg nem igazán lehetne elveszíteni a lányt, hiszen eléggé ragaszkodó típus. Aki képes volt hetven évet várni és keresni a legjobb haverját, aki neki szinte már olyan, mint a testvére, az nem kitartó típus? Szóval akármennyire is próbálja, próbálta lerázni az embereket nem volt rá képes, mert valahol mélyen nagyon is szüksége volt rájuk csak ő képtelen volt ezt kimutatni. Bajba keverni meg képes saját magát, csak közte meg Domi között az a nagy különbség, hogy ő képes megvédeni magát. Amikor pedig Márk énekelni kezd neki, akkor lehunyja a szemét, és halványan elmosolyodik.* - Krisz Rudolf? Bocs, de Laura annyi magyar zenével teletraktált, hogy az már fáj nekem. Ez éppen a szerelmes korszakában volt divat, amikor… Inkább nem fejtem ki biztosan nem érdekel. Viszont kérlek, ne hagyd abba, meseszép hangod van *pislog fel ártatlanul a másikra, és valóban a lány egyik Rontásűző társa képes volt ilyeneket bömböltetni a szállásukon, amikor még teljesen oda volt Kilianért. Szerencsére hamar kiábrándult belőle, így Naomi megúszta annyival, hogy egy héten keresztül kellett ezeket hallgatnia. Szóval Márk meg az éneklés: fogalma sincs Márknak arról, hogy Nao mennyire értékeli az éneklést, hiszen sose gondolta volna, hogy valaha ilyet fog érezni, vagy hogy valaki szeretni fogja őt egyáltalán. A fiú hangjáért meg eddig is oda volt, de most… Most még inkább. Az elvörösödésre pedig nem szól semmit csak megpuszilja a másikat, a pasis dologra pedig felhorkant.* - Kösz a bókot. Ezek szerint többet érek egy pasinál?*csipkelődik tovább, majd amikor Márk azt mondja, hogy be kell vallania valamit, akkor kíváncsian felvonja a szemöldökét.* - Nekem jó pár van, de… Hallgatlak *suttogja halkan, és kíváncsi szemekkel fürkészi a fiú arcát, aztán mikor meghallja az a „félelmet”, akkor felkuncog, és megrázza a fejét.* - Nem gond. Nem várom el, hogy akárhányszor összetalálkozunk a folyosón összegabalyodjunk, és minket bámuljanak. És… Igazság szerint én sem tudom, hogy képes lennék-e rá *magyarázza a másiknak, és mikor az elfordítja a fejét, akkor gyengéden az álla alá nyúl, és visszafordítja magához. * - Megint elfordultál, ugye tudod? *kérdi halványan mosolyogva, majd ugye neki áll magyarázni, hogy miért nem üti meg a másikat.*- Örülök neki. Egyébként nagyon hasznosak, csak kevés Rontásűzőnek van. Amúgy meg azért verekedek, mert mi a srácokkal ezt edzésnek vesszük. Meg nem árt néha megnevelni őket. Kilian meg Pieter nagyon tapló tud lenni, ha nem verem el őket, Borist még viszonylag könnyű kezelni, Adrian meg Alain pedig szimplán hülye, szóval őket tanítani se kell. Egyébként még nem volt olyan ember, vagy lidérc Európában, akitől kikaptam volna, szóval… Mondjuk ez főként a rúnáknak köszönhető meg a kiképzésemnek. Apám ragaszkodott hozzá, hogy amint meg tanultam járni kezdjek el Rontásűzéssel foglalkozni. Így előbb forgattam fegyvert, minthogy beszéltem volna *mesél picit magáról, maga sem tudja, hogy ezt miért mondta, de csak úgy jöttek a szavak, és végül is nem olyan, hű de nagy dolog. Csupán egy kis apróság, ami elindította őt a Rontásűző pályán. Utána persze a téma átterelődik Christopherre, és Márk szavaira elhúzza a száját.* - De Márk. Ha én egyszer megnevelem, akkor félig évig tart, mire összeszedi a becsületéből maradt morzsákat. Engedd meg, bár ha nem engeded meg, akkor is megteszem, hiszen tudod, hogy makacs vagyok *nyafog tovább még pár sort, mert ő már elhatározta, hogy Christ meg fogja nevelni, és akkoraz úgy is lesz. Ha kell, akkor szavakkal döngöli földbe, ha kell, akkor az ispotályba juttatja. Képes rá, ó nagyon is képes rá. A puffogásra elvigyorodik, megcsókolja a másikat, majd csak utána ad konkrét választ.* - Hm. A hangoddal, a kinézeteddel, a személyiségeddel… Az egész lényeddel *felel a másiknak, és újra megpuszilja az arcát. Egyébként eléggé egyértelmű, hogy a fiúnak teljes egészében sikerült levennie a lábáról, az pedig egy Verhoevennél nagyon nagy szó ám. A puszira csak elmosolyodik, lehunyja a szemét, majd neki áll beszélni a véletlenekről.* - Odafent rendelték el *vágja rá a furcsa véletlenekre, hiszen ő úgy gondolja, hogy tényleg Odafent dőlt el az egész Sorsuk, és nincsenek véletlenek. De nem boncolgatják sokáig a témát, mert áttérnek valami másikra, a lány pedig a szemét lehunyja hagyja magát, és valahogy próbálja visszafogni a légzését, mert ha így folytatódik tovább, akkor a szíve biztos nem fogja bírni az iramot.* ~Vajon minden együttlétünk ezt fogja kiváltani belőlem, vagy csak a mostani ilyen? *töpreng magában, és ilyenkor áldja az édesanyját, aki megtanította neki hogyan kell levédeni az elméjét, mert nem szeretné, hogy az ilyesfajta gondolatait meglássa valaki. Úgy hogy inkább halkan megjegyez valamit, és a kapott válaszra felszusszant, majd gonoszan elvigyorodik.*- Kis perverz. Én kis perverzem. Mondd csak, kivel nézed? A fiúkkal a sylorinában? Nincs jobb dolgotok? *piszkálódik, mert leesett ám, hogy miről van szó, és nem is tudja, hogy mennyire beletrafált az egyik syles srác részéről az ilyen filmek nézésével kapcsolatban.* - Hányszor mondjam el, hogy ne hagyd abba? *súgja alig hallhatóan, és ő is egyre jobban hozzábújik a másikhoz. Ismét lehunyja a szemeit, s mikor a fiú elér az arcáig, akkor megmakacsolja magát, és ő kezdi el puszilgatni a másik arcát. Aztán valami odabent, az agya távoli szegletében feléled, és megálljt parancsol a dolgoknak, így a lány még mindig kapkodva veszi a levegőt, hevesen ver a szíve, de azért egy egyszerű kérdéssel megállítja ezt a „játékot”. * - Szerintem… Szerintem várjunk még vele. Azt hiszem, egyikünk se lenne kész rá *harap az ajkába, és ártatlanul pislog a másikra. Mert ő akarná, nagy valószínűséggel akarná, de egyszerűen nem kész még rá. Így amikor megpuszilják, akkor viszonozza a csókot, majd megköszörüli a torkát.* - Szerintem neked fel kellene öltöznöd, mert nem szeretném, hogy felfázz. Nekem meg… Nem ártana reggeliztem. Szóval bármennyire is szeretnék még maradni… Mennünk kéne, hiszen te mondtad, hogy Darius meg fog ölni, ha késel *javasolja a másiknak, hogy ideje lenne menniük, mert ha tovább itt maradnak, akkor talán megtörténik az is, amit nem akarnak. Így jobb lenne menni, hagyni, hogy lenyugodjanak a kedélyek, és majd később újra találkozni. Így megkéri Márkot, hogy engedje felállni, és ha ez meg volt, akkor átkarolja a másik nyakát, még egyszer megcsókolja, és halványan mosolyogva neki dönti a homlokát a másikénak.* - Akkor ne felejtsd el az estét, rendben? *egyezteti le újra a találkozót, majd előveszi a zsebéből a kulcsot, a zárba csúsztatja, és elfordítja azt. Aztán ismét Márkra pillant, és az ajkába harap.* - Szerintem árnyékként menjünk ki, hátha van itt valaki *vet fel egy ötletet, majd visszalép a másikhoz, megint megpuszilja, és utoljára megnézi magának a srác szemeit.* - Akkor később találkozunk. Szia *köszön el a sylorinástól, és árnyékká válik. Valószínűleg egyszerre hagyják el a helyiséget, és neki az első útja visszavezet a cameosba rendbe szedni magát, majd utána letrappol az étkezőbe reggelizni. Közben pedig a dolgokon töpreng, rágódik.* ~ Istenem, mondd, hogy ez nem álom. És mondd, hogy nem tettem meg. Vajon miért viselkedek így a közelében? És vajon mitől forrt fel annyira köztünk a levegő?*gondolkozik magában miközben árnyként lépked felfelé a lépcsőn.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Kedd Aug. 07, 2012 2:48 pm


    [Birtok--> Tó este felé]

    *Végre kiszabadult Dariustól és egyenesen elindul a tó felé. Vagy is énekelve elindul a tó felé és egyre jobban üvölti a Tankcsapda mennyország tourist című számát. Néha meg áll a birtokon és felkap egy követ és elkezdi dobálni és teljesen feltuningolja magát. A srác még azért valamennyire pörög így és reméli ez estig így lesz. Minek megy el a tóhoz? Azért megy, mert találkozója van valakivel. Egy bizonyos valakivel és nem szeretne késni maximum aludni fog a tónál. Úgy is azt szereti csinálni.* - Miatyánk ki vagy a mennyekbe mondd csak…*Énekelget tovább és néha árnyékosul majd úgy dönt, felugrik a fára és elkezd onnan ugrálni egyikről a másikra és jól esik neki. Aztán a telefonjából kihúzza a fülhallgatóját így már mindenki hallja azt a dalt, amit ő hallgat. El van és nem unatkozik hanem fel találja magát. Az egyik faágat meglesi és leguggol. Szemezik vele, hogy elkapja, de csak nem esik bele abba a tóba.* - Jeronimooooooooo! Jaj nekem…*Ahogy ugrik véletlen a kisebb fa ágat kapja el és sikeresen leesik a földre. Felnéz a fára és morcosan tekint arra.* - Nem fogsz ki rajtam majd megpróbállak még egyszer!*Jelenti ki és törökülésbe összefont karral durcásan tekint egy fára. Aki látná azt mondaná hülye és természetesen tényleg az, de nem tehet erről.. Fel áll felászik újra a fára és a vastag ágat cálozza, hogy sikerüljön a forgás és úgy akar lejönni.*- wíííí…*Kiált fel amikor ugrik és átperdül a fán és kiegyenesedve érkezik a földre. Utána újra lehuppan és hallgatja tovább a zenét.*~Lassan jönnie kell.~*Gondolja magában és nézelődik jobbra balra.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Aug. 07, 2012 3:39 pm

    *A stég végén ücsörög, a lábát a vízbe lógatja, és halványan mosolyogva figyeli az ég vöröslő színét, amit a Nap utolsó sugarai arannyá változtatnak. Az ölében ott pihen a vázlatfüzete, mellette pedig egy táska és a cipői hevernek. Egyébként még mindig az a ruha van rajta, ami délelőtt viselt: barna felső, farmer és egy fekete baseball sapka. Ezenkívül, még ott vannak a szokásos karpántok a kezén, a nyakában pedig az ezüstlánc egy „n” betűs medállal. A lány bal füle mögött pedig egy ceruza pihen, hogyha Nao-nak rajzolni támad kedve, akkor ne kelljen sokáig kutakodnia. Halkan dúdolgat egy holland dalt miközben a hűs vízbe mártja a lábát, aztán mikor megunja, akkor a vázlatokat elsüllyeszti a táskájába, majd összeköti a cipőket a fűzőiknél fogja, majd a nyakába akasztja. Felkapja a táskát, és lassan léptekkel, mezítláb indul meg a stégen visszafelé.*~ Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e elaludnia. Mindegy, én itt vagyok, majd valamikor beesik *mosolyog magában, aztán mikor kiér a partra, akkor körbepillant, és megindul a legmagasabb fa felé, amely Naomi egyik kedvenc helye az iskolában. Mivel szép lassan esteledik, ezért a lánynak a szemei kitágulnak a pupillái, így kissé macskára emlékeztetheti az arra járókat a nézése. Aztán elér a fához, és megpillantja a földön ücsörgő Márkot, és szélesen elvigyorodik.* - Nem késtél. Piros pont *mosolyog szélesen, és lehuppan a másik mellé a fűbe. A szemei még mindig úgy csillognak, mint egy macskáé, de nem kell vele foglalkozni. Hamar hozzá lehet szokni.*- Mesélj, mi volt Dariusnál? *pislog ártatlanul a másikra, akkor megpuszilja a másik arcát.*- Ó, egyébként elhoztam, amit ígértem *paskolja meg a táskája oldalát, amiben zörögni kezd valami.* - A többiek mit szóltak hozzá, hogy takarító ruhában, félmeztelenül állítottál be a fiúhálóba? *kérdi ártatlanul, mert érdekli, hogy mi van a másikkal, az meg jobban érdekli, hogy Chris beszólt-e neki. *
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Kedd Aug. 07, 2012 5:08 pm

    *Ugye a fán lóg és úgy ugrál és újra megpróbálja. Majd egyszer sikerül neki és utána fogja magát és diadalmasan kihúzza magát. Aztán hátra fordul a hangra és szélesen elvigyorodik amikor Naomi hangját hallja. A kérdésre ugye válaszol, közben leül és elhelyezkedik a másik.* - Hát a szokásos, de nem nagydolog. Darius amúgy aranyos csak néha kicsit túlreagálja, a dolgokat bár ő gyógyító szóval neki lehet. Na, mindegy.*Feleli, a lánynak majd felpillant az égre és aztán lesi a csillagokat. Igen szereti, néha bámulni aztán a szemekkel nem foglalkozik, inkább csak mosolyog.* - Te sem késtél.*Jegyzi meg és rápillant, a lányra majd eldől a vállán. Ugye megjegyzi, hogy elhozta, amit ígért arra felcsillan a szeme és úgy pillant fel, mint egy kiskutya.* oh de király. Öhm. mit kell tudni a sakktábláról?*Kérdezz rá és minden bizonnyal érdekli ezek az információk és kíváncsi arra. Ha elmondja, akkor örülni fog neki és megjegyzi amúgy a dolgokat. Bár amiket reggel műveltek azt se felejtette el.* - Amúgy ami reggel történt.. Te elmondtad ezt bárkinek is?*Kérdezz rá és felvonja a szemöldökét. Ő még nem beszélt Dominak erről, bár nem fogja érteni azért még is elmondaná a másiknak azt a bizonyos információt, hogy barátnője van. Az, hogy Chris megint szétverte majdnem nem mondja el.. Ethan csak szélesen vigyorgott Aaron meg ugye faggatta.* - Hát semmit rám szállt Aaron és azóta nem le lehet lelőni. Na és hozzád mit szóltak, hogy jó a kedved? Ha jó a kedved üsd a tenyered…*Hülyéskedik és utána elneveti magát és kicsit elfekszik a fűben. Igen kényelembe helyezkedik, de nem szeretne elaludni. Minden esetre várja az információkat a lányról.* - Amúgy szívesen megismerném egyszer Milant!? Azt hiszem mondtad a nevét ha nem akkor szimplán csak jó a tehetségem.*Jegyzi meg nevetve és igen a srác kicsit túl van pörögve és kérdően néz a másikra.*~Nem megyek vissza a Sylorinába bocs Aaron.. nem fogsz ma nyaggatni.~*Jegyzi meg és kicsit lehunyja a szemét és elmereng a dolgokban és közben cirógatja Naomi lábait. khm.. a lábait.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Aug. 07, 2012 7:02 pm

    *Ő ugye lehuppan a fa alá, és halványan mosolyogva hallgatja a másik beszámolót.* - Na, úgy tűnik haladsz. A végén még gyógyító lesz belőled * nevet fel a belga lány, persze csak viccelődik szóval nem kell rá megsértődni. Aztán mikor megjegyzik, hogy nem késett, akkor felhorkant.* - Három órája itt vagyok, eddig a mólón ültem, mert a parton voltak *jegyzi meg halkan, mert látta a tóparton masírozni Arit, aki éppen Fredrikkel meg Lassével vitázott valamin, Lassénál meg még pia is volt, szóval inkább úgy döntött, hogy nem akar beszélni a háztársaival.*- Egyébként jó ha megjegyzed: Sosem kések, hacsak nem tartanak fel. Pontosság mániának hívják. Más késhet, de én mindig előbb ott vagyok. *mosolyog halványan, majd ugye említi, hogy elhozta a táblát, és Márk reakciójára felnevet. Felhajtja a táskát, és egy szépen faragott dobozt húz elő. A tábla hossza összecsukva nagyjából akkora, mint a lány alkarja. * - Tölgyfából készült, úgy 1915-ben, tehát lassan száz éves. Még édesanyám egyik barátnőjének a férje faragta nekem. A sötét oldalon szörnyek vannak, a világoson Rontásűzők. Csak sajna nem aktuális már a mostani felállás *mesél a tábláról miközben végigsimít a fedelén, és elhúzza a száját. Felnyitja a táblát, és elővesz egy-két bábut. A figurák olyan arasznyi nagyságúak, és eléggé élethűek. * - Ez itt például egy megszállt ember, ebből van nyolc darab, mert ezek a gyalogok *mutat fel egy szakadt ruhában, zöldes bőrrel ábrázolt, fehér szemű nőt, majd elővesz egy medve formájú figurát.* - Ebből kettő van, ez a bástya, aztán ez *magyaráz tovább, és kivesz egy másik bábut, amin egy csuklyás alak ül egy fekete, vörös szemű ló hátán.* - Ez egy nagyobb démon a hátasával. Mi huszárnak használjuk. Ebből is kettő van. A többi annyira nem lényeg *pakolja vissza a sötét bábukat, majd elővesz néhány világost. * - Azok, amiknek nincsen kidolgozva az arca, és csuklyájuk van, azok a fehér oldalon a gyalogok. Aztán ez a két, egymásra hasonlító srác Alain meg Adrian, ők franciák, és itt vannak Qarinban. Ők futók. Aztán ez a másik két fiú… A fekete hajú Pieter, a zöld hajú Kilian, ők is itt vannak. Ő bástyák. Az egyik lovas egy meghalt srác, a másik viszont a Loielem, Milan. Aztán ez itt a király, aki az apám volt, de őt szívem szerint kivágnám az ablakon, ha lenne a helyére más. Ha tehetném, akkor a Loilemet megcsináltatnám a helyére, de ebben én béna vagyok. Szóval az utolsó bábu… *mutatja fel szép sorjában az említett figurákat, majd az ölébe teszi őket, végül pedig előveszi az utolsó, még be nem mutatott bábut, amin egy kislány áll, fekete rontásűző ruhában, csípőre tett kézzel.* - Ez lennék én, vagyis a játékban a királynő *mosolyodik el halványan, majd az ölébe szórja az összes bábut, fog egy sötét huszárt, és a táblára rakja. Aztán vele szemben lerakja a kis énjét, kimondja a koordinátákat, a pici Naomi pedig cigánykerekezve a huszár előtt terem, és egy határozott lökő mozdulattal letaszítja a lovast a tábláról.* - Mindegyik bábunak sajátos mozgása van. Én például akkoriban imádtam ugrálni, cigánykerekezni meg kézen állni. Szerencsére mára már leszoktam róla *igazítja meg a sapkát zavartan, majd összeszedi a bábukat, és visszarakja őket a táblába, majd rápislog Márkra.* - Nem valami érdekes, de én ragaszkodok hozzá, hiszen mégis sokat jelent nekem *mondja halkan, és visszasüllyeszti a sakk-táblát az oldaltáskába. Miközben pakolászik, aközben Márk kérdez valamit, mire félúton megáll a keze, és elpirul.* - Nem, miért mondtam volna el? Szerintem ami ott történt… Az csak kettőnkre vonatkozik. Meg talán még a bizalmasainkra… Te elmondtad valakinek? *felel halkan, majd visszakérdez, és becipzározza a táskát, aztán felpillant a másikra. Félig Márknak, félig a fának veti a hátát, és nem képes levenni a tekintetét a másikról.* - Értem, hát csak elnyugszik majd. Hozzám? Kaptam néhány furcsa pillantást, de senki nem mert kérdezni *kuncog fel, majd a tenyeres dologra felnevet, és oldalba böki a másikat.* - Hülye! *kuncog tovább, és figyeli, ahogy a másik elfekszik. Ő viszont kényelmesen elücsörög úgy, hogy az egyik lábát kinyújtotta, a másikat pedig felhúzta magához. Aztán, mikor Milan kerül szóba, akkor elmosolyodik, és a fűszálakkal kezd játszani.* - Azt hiszem, kedvelni fogod, majd egyszer bemutatlak neki. Egyébként igen, így hívják, és párszor már mondtam, szóval jó a memóriád *mosolyog a másikra, és a fejében még mindig a reggeli dolgok játszódnak le. Még szerencse, hogy most sokkal hűvösebb van, és olyan helyen vannak, ahol jár a levegő, így remélhetőleg nem fog felforrósodni körülöttük a levegő. Aztán mikor megérintik a lábát, akkor elpirul, hátradönti a fejét, és hagyja magát.* - Márk, a végén megint az lesz, mint reggel *suttogja halkan, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve elfekszik a másik mellett a fűben, megpuszilja az arcát, az oldalára fordul úgy, hogy lássa a másik arcát, de azért a szép lassan feljövő csillagokat is láthassa. * - Mostantól mindig este fogunk találkozni? *duruzsolja a másik fülébe ártatlan hangon.*

    Ajánlott tartalom


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 1:43 am