Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Aug. 24, 2012 9:43 pm


    *Valamikor a napokban eltervezett valamit a Magyar Sylorinásunk. Igen hölgyeim és uraim Zentai Márk van a porondon. Tökéletes rajztudással rendelkezik, és nem hátrál vissza semmitől.. viszont, hogyha a büszkeségéről van szó, akkor ott vág, vissza ahol tud. Ebből viszont már visszavett egy bizonyos eset óta, amit Victoria Jones akciónak nevezett el. Ha bár Victoria ő szerinte még egy averot sem ér, de ha ezt megjegyzi, biztosan bevernék a képét. Igen.. képes lenne ilyet odavágni, de hát a fiú amennyit változott nem tehet róla. Erre talán Nyilas Dominik tudna hatni hiszen a legjobb barátjára hallgat.. és jót tenne egy őszinte beszélgetés ha már utálja a fél Cameos. Aztán most elindul a srác a főtérre hiszen van egy találkozója egy „szőke bombázóval aki még ráadásul angyal..” amit nem szeret szóval. Hála Aaron haverjának hiszen nem akart randombanbeszerezni egy lányt. Rosszul tette? Taláán igen, de meg próbálja. Amikor meglátja elmosolyodik és utána a közelebb lépve megcsókolja bemutatkozás helyett. Nem érdekli ki ő csak a lényeg egy cél érdekében legyen itt. Írt egy sms-t a haverjának szóval most leül a szökő kúthoz és beszélgetnek a lánnyal. Nem érdekli az ilyen óvális fejű libák sokkal inkább az érdekli, hogy milyen a kinéezet, hogyan öltözködik és mi a foglalkozása. Na meg a tulajdonsága.. például a hisztiseket nem szereti és próbálja elkerülni őket szóval. Ők beszélgetnek és a srác ismét megcsókolja a másikat.. /szándékosan…*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Isobel Campbell Pént. Aug. 24, 2012 10:12 pm

    *Odarendelték a főtérre, így a tanyát ott hagyva, a kutyái társaságában lépdel nyugodtan a megbeszélt hely irányába. Nem érti, hogy mit akarnak tőle, de majd úgy is kiderül. Zsebre tett kézzel lépdel a macskaköveken, és hagyja, hogy a nyári szellő belekapjon a köpenyébe, aztán mikor kiér a főtérre, és meglátja Márkot, ahogy egy ismeretlennel csókolózik, elvörösödnek a szemei, és a magyar lidércet a csajjal együtt két kutya a vízbe löki, és ha Márk szerencsés, akkor a démonkutya mérgező nyála nem csöppen rá, mert ha igen, akkor szép kis hólyagok keletkeznek rajta. Isobel pedig lassan, komótosan (és gyilkolásra készen) indul meg a szökőkút irányába, és a kutyák Márkot addig ki sem eresztik, amíg Isobel oda nem ér.* - Még hogy segítesz megváltozni, mi? Azért akartad, hogy engem is összetörj? Hát akkor elárulok neked valamit… Nem jött össze, de sikerült feldühítened… *sziszegi, és a szemei gyilkosan izzanak. Igen, cseppet féltékeny a drága, így vörös szemeivel – ha még ott van a lány - akkor rápillant.* - Legjobb lenne, ha eltakarodnál innét. Marha gyorsan! *sürgeti a csajt, majd visszainti a kutyákat, és kifejezéstelen arccal mered a fiúra.* - Hát hittem más vagy. Tévedtem. Ugyanolyan sz*r alak vagy, mint Aaron. És ezzel a húzásoddal sikerült elvesztened a bizalmamat… *vágja kegyetlenül nyugodt és kimért hanggal a fiú fejéhez, majd sarkon fordult, és ha Márk nem álítja meg, akkor ő bizony lelép.* ~ Mi a francnak rajtam akar bosszút állni Verhoeven miatt? Ha pedig nem akar a közelemben lenni, akkor szimplán beközölhette volna… *morogja magában, és igyekszik minél gyorsabban meglépni.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Aug. 24, 2012 11:25 pm

    *Talán az volt a célja, hogy megnézze féltékeny e a másik. Mert nem tudja a srác mivan. Kavar ide oda..vele, de valahogy érzi azt amit nem lehet elmondani. A büszkeségét tönkretették viszont nem fogja kimondani a szót. Korai.. de ő is tudja és Isobelnél meg teljesen mindegy mi van. Aztán amikor a szökő kútnál ül és megcsókolja a lányt.. ráugranak a kutyák és egy szempillantás alatt árnyékosul, mert nem szeretne hólyagos lenni. A lány ártatlanul figyeli a helyzetet a srác kikandikál a szökő kútból és előjön.*~Bejött kössz haver..~*Szusszantja és figyeli a lány szavait. Csak egyszerűen nem tudja felőle.* - Meg.. ez viszont egy módszer volt, hogy ide gyere mivel közölni akarok valamit.*Jelenti ki ridegen és meglátjuk mi sül ki a dologból. A lány elrepül megijedt a srác megcsak leül a szökőkúthoz és ártatlan fa pofával néz Izzyre.* - Remek műsort csináltál. Gratulálok..*~Majd rájön mi a szitu..~*Ha nem akkor egyértelművé teszi. Lábait összekulcsolja és a kezét a térdére helyezi.* - Nem vagyok szar alak. Csak jobb ember. Ez nem az volt aminek látszott. Vázoljam a szitut Aaron nyelven?*Kérdezz rá és mint egy színész úgy ül a szökő kút szélén. Vár.. vár valamire.. de nem veszekedésre.* - A helyzet az kedves Isobel..*Nyel egyet majd a kezével megtámaszkodik.* - Tetszel.. tetszel.. viszont nem akarok komolyat egyenlőre. Szeretnék megváltozni, és amit beszéltünk.*Fejezi be majd a kutyákra néz.* - Vagy még mindig azt hiszed hazudok? A következő kérdésem.. miért pont velem? Aaronnal miér tnem?*Érdeklődik de azt nem fogja elmondani a haverjának. Max lehet sunyiban.. de majd meglátja a választ. Csak türelmes és vár.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Isobel Campbell Szomb. Aug. 25, 2012 12:00 am

    *Nos, elérte a célját ugyanis Isobel eléggé féltékenykedő típus, ráadásul maga sincs tisztában vele, hogy mit érez a másik iránt. Szóval sikerült felhúzni, elkeseríteni, letörli, összetörni, kikészíteni és kiakasztani. Mindezt egy csókkal… Tényleg változóban van a lány, ha ilyen hatással rá a látvány… Aztán ugye rájuk uszítja a kutyákat, és az sem érdekelné, ha szétmarcangolná őket.* - Módszer? Nem lett volna egyszerű beközölni? Miért volt neked jó, hogy ezt lerendezeted előttem? Ha pedig annyira közölni akartál volna valamit, akkor azt egyszerűen is megtehetted volna! *csattan fel a démon, és még mindig gyilkos düh izzik a szemeiben némi elkeseredettséggel és féltékenységgel fűszerezve.* - Remek műsort csináltam? Na, idefigyelj! Elrángatsz ide, mert beszélni akarsz velem, - hidd el, jobb dolgom is lenne -, lesmárolsz egy random csajt, mert, hogy közölni akarsz velem valamit, és még én műsorozok? Csodálkozol, hogy kiakadtam?! És még van képed gratulálni? *fakad ki a lány, a két oldalán pedig Cahal és Kyle morog ugrásra készen. Nem szeretik, ha felhergelik a gazdájukat.*- Nem vagy szar alak? Akkor mi vagy? Jobb ember? Kötve hiszem, lassan kezdem azt hinni, hogy senki nem normális a közelemben! *emeli meg egy oktávval a hangját, és a szemei vörösből feketébe csapnak át.* - Nem az volt, aminek látszott? Akkor mi volt? *szusszant dühösen, aztán az Aaron-nyelvre gyilkosan pillant rá.* - Látod, semmivel nem vagy jobb nála, ha kihasználsz másokat, és még át is veszed a stílusát… *higgadt le egy cseppet, és ismét változik a szemszíne: vörös. Megint. Ami azt jelenti, hogy elég gyorsan változik a hangulata.* - Ne merészeld azt mondani, hogy kedves Isobel, mert kitépem a nyelved! Hazug, szemét… *hergeli fel magát, és el kezdi szidni a fiút, de amikor azt mondja neki, hogy tetszik, akkor elfelejti, hogy pontosan mit is akart mondani, és döbbenten pislog a srácra.* - És… Ezt úgy akartad beközölni, hogy féltékennyé teszel? *sziszegi morcosan, mert aztán ezzel Márk tényleg sokra ment.* - Bizonyítsd! *morogja, majd karba tett kézzel, durcásan hátat fordít a fiúnak.* - Mert Aaron egy bal****. Te meg normálisnak tűntél, és nem tudom… Nem tudok az érzéseimről beszélni *vágja rá kapásból, és úgy tűnik, hogy mégsem lép le. Egyelőre. Csak duzzogva áll, nem néz a másikra, nem is figyel rá, mert irtóra dühös rá.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Aug. 26, 2012 10:19 pm

    *Sikeresen vette az akadályokat mármint Márk. A lány lelépett és nem volt semmi szándéka azzal, hogy lefedküjön vele. Csak annyit akart elérni, hogy Isobel legyen dühös és így tisztázzák a dolgokat. Ki is értené meg a srácot… Aztán a kutyák miatt árnyékosul és utána jön a kérdés amire válaszol.* - Nem.. mert azt hittem, hogy el fogsz utasítani..azt hittem te is olyan leszel mint Naomi.. azt hittem bunkózni fogsz. Nem akarok újabb csalódást…*Ő nem csattan fel hanem higgadtan és nyugodtan közli be a dolgokat. Érzelmileg tudja azt, hogy valamit érez viszont amit tud, hogy nem mondja ki azokat a dolgokat. Utána megjegyzi a remek műsort, de csak piszkálódás terén majd becsukja a szemét és megfordul. Nem néz Isobelre és ökölbe rándul a keze.* - Igen van képem Gratulálni. és ráadásul nem nézel a sorook közéé…*Emeli a hangját fel és egyre jobban megrándul a gyomra és hevesebben ver a szíve.* - Isobel én SZERETLEK… *Üvölti el magát és fordul meg. Nem támad rá és nem is fog.. de igazság szerint nem bírta már visszafogni* - Sokáig kavarunk egymással és nem tudom ez nem szerelemnek nevezhető szerelem.. de mint barátot.. a megbízás még nem menne.. és nem mernék semmibe belekezdeni… A Nyílt kapcsolatra lenne szükségem, hogy tudjam pontosan mit akarok. Nem szerelemmel szeretlek ismétlem…*Feleli őszintén, de a kötődést és valamit ő is érez, de nem tudja azt hogy mit. A senki nem normális körülöttemre csak pislog és megfogja a lány kezét.. Viszont mást érez ezúttal.* - Azt mondod nem vagyok normális? Szeretnék jobb embernek látszani…*Feleli csendesen és lehunyja a szemét és nem néz rá.. el szégyelli magát, de nem tudta azt,hogy hogyan közölje ezt vele hiszen Isobel más lány mint a többi..* - Ha akarsz el is mehetsz..*Fordul el, de ha nem kíváncsi rá ugye.. viszont ha az ellenkezője lenne akkor biztos elbeszélgetnek hiszen van miről..*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Aug. 26, 2012 10:47 pm

    *Maradjunk annyiban, hogy Márknak sikerült elérnie a célját, mert Isobel borzasztó dühös. És féltékeny, és akár ölni is tudna a pillantásával. Kutyák egyébként most szívük szerint szétcincálnák, de mivel Márk árnyékosult, ezért csak a gazdájuk lábánál morogva-vicsorogva várnak. Izzy pedig némán hallgatja a fiút, bár legbelül fortyog a dühtől.* - Elutasítani... *ismétli halkan a szót, majd Naomi említésére gyilkosan megvillannak vörös szemei. Őt nem hasonlítgassák azzal a rontásűzővel!* -ÉN nem vagyok az a csaj, oké?! Nem kavarok össze-vissza az emberekkel *szusszant dühösen* -Bunkózni? Márk, ha én bunkózok valakivel, akkor azzal nem kezdek el kavarni...*suttogja halkan.* Nem akarok csalódást okozni neked... De… Mit vársz tőlem? *próbál meg lihaggadni, de nehéz, ha a másik folyton hergeli. Ő tényleg nem Naomi, nem tudja kezelni az indulatait. Rajta könnyedén kitör a démon én, és olyan jobb, ha senki nincs a közelében.* - Milyen sorok közé nézzek? Komolyan, szerinted ezzel mindent megoldasz? *mondja kicsit ingerülten, mert amint lenyugszik, Márk ismét idegesíteni kezdi. Aztán, amikor a másik elkiáltja magát, akkor ledermed, a szemei ismét halványkékben ragyognak, és egy szót sem bír kinyögni. A szíve vadul kalapál valamilyen ismeretlen ritmusra, az arcába vér szökik, és ott áll a főtér kellős közepén teljesen megsemmisülten.* - Te… Szeretsz? Engem? De hát… Miért? Hiszen… Egyáltalán nem vagyok valami szeretnivaló lény… *dadogja zavartan, és egyszerűen képtelen bármi értelmeset is mondani. A pulzusa az egekben van, a torka teljesen elszorult, és alig kap levegőt. Nem bírja felfogni, hogy Isobel Campbell-t hogy képes valaki szeretni, és hogy ő hogyan képes valami tőle idegen, jó érzéssel gondolni arra, hogy valakinek tetszik. Egyáltalán nem ismeri ezt az érzést, hiszen soha senkibe nem volt szerelmes, vagy kötődött volna, és most tessék… Kötődik egy fiúhoz, az pedig beközli, hogy szereti. És nem tud rá normálisan reagálni. Így hát Kyle veszi a mancsába az ügyet, és nedves orrával megböki a démon kezét, aki ettől észhez tér, és megszeppenten pislog a magyar Rontásűzőre.* - Márk, én… *kezd bele rekedten, majd annyira összeszorul a torka, hogy nem képes továbbbeszélni. Aztán megérintik a kezét, és kirázza a hideg. Halványan mosoly jelenik meg a szája sarkában, de még mindig próbálja összeszedni magát.*- Ha… Akarod, akkor megpróbálok segíteni *suttogja halkan, majd arra hogy elmehet csak megrázza a fejét, úgy helyezkedik, hogy a fiúval szemben álljon, és megcsókolja a háztársát. Ha talán szavakkal nem tudja kifejezni, akkor talán a csókkal tudja éreztetni, hogy készen állna arra, hogy egy picivel is komolyabb legyen a kapcsolatuk.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Aug. 26, 2012 11:10 pm

    *Ugyanúgy ledermedt mint a másik. Nem tehet arról, hogy így tudta elérni.. nem volt biztos abban, hogy jó ötlet a dolog. Utána elkezd beszélni Naomiról és igen eszébe jutottak a dolgok. Fél az elutasítástól viszont nem tudta magában tartani. Nem mondd a dolgokra semmit csak tudja, hogy meg kellett tennie.* - Tudom.. de nem tudom félek valamitől….*Vallja be és sóhajt egy nagyot majd ugye nem néz Isobelre. Utána mondja a dolgokat és sóhajtozik. Nem képes arra, hogy ezek után olyat mondjon amit megbánt. Ez a szeretlek szó sem olyan mint a Naomis volt. Ez.. leírhatatlan… nem tudja azt sem miért érez ilyet. Működhet? Nem tudja. meg van réműlve egyszerűen… a kérdésre csak rápillant és látja a kék szemeket.* - Ne haragudj, hogy elmondtam.. *Feleli a srác, majd elgondolkozik a kérdésen.. azt, hogy Démoni én? Nem zavarja ha Démon.. felőle lehet akár az ISTEN szülöttje is.. de kimondta. Figyelmen kívül hagyja a kérdést és csak haloványan elmosolyodik.* - Nem szerelemmel. Barátnak hiszlek? Igen. Megvédenélek? Igen.. Talán nem kellene azt mondanom, de rengeteget változtál te is.*Lehajtja a fejét és oldalra billenti majd úgy néz rá a lányra.* - Mindenki szerethető.. mindenkiben van valami különleges.*Fejezi be a mondatot csendesen és lehigadtak a kedélyek. Elfordul a lánytól és nem néz rá. Tudja azt, hogy nem kellett volna kimondani a dolgokat, de a nyílt kapcsolatot azért gondolta, mert akkor talán el tudja dönteni, hogy még is mi a francot akar.* - Az a tündérmesés szerelem amit mondtál nem létezik.. de te nem tudom megmondani miben vagy külnleges.*Fejezi be és csak szusszant. Nem tudja azt, hogy elmegy e a másik a kutyák rátámadnak e vagy csak szimplán felpofozzák. Vállalja a kockázatot. Megérinti a kezét és a nevére ráfigyel.* - Igen?*Kérdezi halkan majd utána felpillant az égre. A szeretnék jobb ember lennire csak halványan mosolyog és nem mondd semmit. Segíteni akarásra csak mosolyodik és bambán néz ki… utána ugye kijelenti azt a bizonyos mondatot és ugye szemben állnak egymással. Viszonozza a csókot, de.. még mindig meg van rettenve.* - Tudom milyen vagy és nem kényszerítelek semmire…*Feleli a lánynak halkan ésleül a szökő kút szélére és magával húzza Isobelt.*

    Ajánlott tartalom


    Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell) Empty Re: Mindennek van határa... (Zentai Márk és Isobel Campbell)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 1:41 am