Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában  Empty A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Témanyitás by Vendég Csüt. Május 10, 2012 9:19 pm

    *Szokásához híven egy Callaghan fiú van teljesen egyedül. Nagy nehezen rávette magát, hogy ismét kijöjjön a levegőre. Mai napon a fiú úgy dönt, hogy nem hallgat, rockot azon már túl van. Fülében a fülhallgató és Basshuntertől hallgatja a Boten Annát. Nem tehet róla a fiú azért a Popért is oda van azért a rockot még is szívesebben hallgat. Testhez háló sötétkék farmer nadrág van rajta és világoskék rövid ujjú póló. Haja rendezetten meg van fésülve és fehér tornacsuka van most rajta.Bal kezében a kosárlabdája, amit még oda haza vet a saját pénzéből és igen. Mióta itt vannak az óta nem kosarazott a srác. Meg egyedüllétre is vágyott szóval nem is számít társaságra, úgyhogy csak úgy randomban dobálgat párat.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában  Empty Re: A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Témanyitás by Fredrik Laine Csüt. Május 10, 2012 9:38 pm

    *Fredrik Laine a tegnapi zűrös nap és a mai zsúfolt délelőtt után úgy döntött, hogy itt az ideje újra meglátogatni a kedvenc sporthelyét – a kosárpályát. Mivel egyetlen Cameosost se sikerült elrángatnia, és az öccsét nem akarta piszkálni, mert állítólag elmerült a nyelvtanulós programban. Szóval Fred fogta magát, és egyedül elindult a kosárpálya felé annak reményében, hogy talál ott valakit. Egyébként ma egy térdig érő fekete nadrágot, fekete felsőt és magas szárú tornacsukát visel. Mogyoróbarna haja szokás szerint felzselézve, kék szemei pedig vadul csillognak. Igen, ez Frednek az a nézése, mikor forgat valamit a fejében. Árnyékosulva érkezik meg a helyszínre, ahol a korlátnak támaszkodva halványan mosolyogva figyeli Brian dobálgatását, majd ha elpattan a labda, akkor felkapja, és a gyűrű felé dobja. Persze csont nélkül bemegy, és a félvér srác csak annyit láthat, hogy a labdája lebegni kezd, mikor a lidérc fiú felveszi a földről. Aztán Fred, mint valami kinőtt nyíl megiramodik, és mielőtt kettőt pattanna a labda ő elkapja, és megpörgeti a levegőben. Odapattintja Briannek, és vigyorogva feltűnik a színen.* - Hello. Te melyik vagy? A normális, vagy az elmebeteg? *Kérdi halványan mosolyogva, majd kezet nyújt a srácnak.* - Fredrik Laine, bár ha te vagy az Erethonos, akkor az öcsém biztosan sokat pofázott rólam. Néha be nem áll a szája az öcskösnek, de ha nagyon nem bírjátok, akkor szóljatok neki finoman, majd ha az se segít, akkor tömjétek be a száját egy almával. *Mondja kicsit rekedtes hangon, mert úgy tűnik Frednek sikerült összeszednie valamilyen torokbetegséget. De ez a lidérc fiút cseppet sem zavarja.* - Mit szólnál egy meccshez? De ha ahhoz nincs kedved, akkor akár dobálgathatunk is simán. *Érdeklődik tovább, és a régi Fredhez képest túl normális a srác. Igaz, hogy a másik ereiben démon és angyal vér folyik, de na. Egyébként igen, túl jó az orra, az ilyenekhez. Bármit kiszagol ez a lökött, ha fajokról van szó, mert a Vadászathoz az érzékszerveit is képezni kellett. De egyelőre vár zsebre vágott kézzel Brian válaszára.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában  Empty Re: A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Témanyitás by Vendég Csüt. Május 10, 2012 9:55 pm

    *Ugye ő dobálgat kedvére és teljesen el van gondolkodva. Igazából ugye még mindig filozófál és lehet merész lesz. Dariushoz le fog menni a napokban és kér majd némi segítséget a tesója miatt. Egyszerűen azért félti és aggódik is érte.. hiába, hogy szeret őrült lenni ez akkor sem normális. Vajon ha a szülők élnének, akkor is ilyen lenne? Akkor is így viselkedne? Ki tudja… ez már a jövő kérdése. a labda ugye elgurult és pislogva lepődik meg, hogy valaki dobott. Megperdül és megnézi magának az illetőt és a kérdést is meghallja. Arra felciccent majd ugye halványan elmosolyodik.* - Hát.. a szemem alapján szerintem rájössz. Ne izgulj, én nem vagyok képes kínozni másokat és Brian O’ Callaghan. Örülök, Fredrik hallottam már én is rólad. Sok olyan dolgot, amire szerintem szidnád a tesódat.*Mutatkozik be és viszonozza a mosolygást illetve a kézfogást. A meccsre elvigyorodik és bólint egyet.*- Persze benne vagyok viszont vigyázz azért nem egy kezdő játékos vagyok ám.*Szereti a kosarat is szóval ő nagyjából majdnem mindenre vevő. Vív is Lovagol is szóval..* - Egyébként Elias csak társalgásra vágyik, én bírom és engem nem zavar. Figyelj.. a túrázást is jókedvűen mesélte el..*Elvigyorodik angyalian és csak felhozza azt amikor Fredrik két angyallal túrázott.* - Hm.. tied a kezdési lehetőség.*Igazából ugye oda dobja Frenek és ha ő is benne van akkor ugye elindul a lidérc felé és ugye a labdát próbálja ugye elvenni. Ha az össze jött neki akkor ugye végig megy a pályán. Ha nem akkor ugye a másik talált bele a palánkba.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában  Empty Re: A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Május 11, 2012 4:30 pm

    *Szerencsére Fred nem tud Rowan elmebetegségeiről, mert akkor valamii szupertitkos és eléggé eldugott helyre zárná be azt az őrültet. De hát felesleges azt taglalni mi lenne, ha az idősebbik Laine fiú tudna segíteni. Szóval: Amikor elgurul Brian labdája, akkor elkapja, és a palánkot ostromozza. Aztán megjelenik a fiú ellőt, halványan mosolyogva érdeklődik az O’Callaghan ikrek felől.* - Ó, tehát te a félig-meddig normális vagy. *Vigyorog a srác, és persze csipkelődve jegyzi meg a dolgokat.* - Nem izgulok meg tudom védeni magam, ha szükséges. Egyébként én is örvendek Brian. *Neveti el magát a lidérc, majd amikor említik, hogy meséltek róla akkor elkomorodik az arca, és nagyot szusszant.* - Elias… *Fújtat idegességet színlelve.* - Nem szokásom szidni, maximum úgy összekócolom, hogy hetekig a hajában lévő gubancokat fésülgetheti ki. *Mondja nevetve, mert igazság szerint szereti, ha kibeszélik, viszont a tesójára nem képes haragudni.* - Ó, király. Azt gondoltam. Nem szokásom lebecsülni az ellenfelet, bár attól tartok nálam jobbnak ígérkezel. *Mondja sunyin vigyorogva, mert a fejében már kieszelt egy tervet Brian ellen.* - Tudom, és örülök neki, hogy kedveled. Régen folyton attól tartottam, hogy szekálni fogják, de úgy néz ki, hogy ettől nem kell félnem. *Szólal meg lehajtott fejjel. Eleinte tényleg nagyon féltette Eliast, mikor az első hónapot töltötték Fyronban. Aztán megint elkomorodik, mert nem szereti, ha a kisöccse mindenkinek a dolgairól mesél.* - Elias ne meséljen semmi olyat, ami nem tartozik másokra. Azt hiszem ezért kénytelen leszek elvenni tőle a programját, a szótárait meg a nyelvtanulós könyveit.* Forgatja a szemét a srác, majd az odapattintott labdát elkapja, a kezdésre bólint, majd árnyékosulva megindul előre. A szabályok nem voltak, így ezt nyugodtan megteheti, Briannek pedig kicsit necces lesz megszerezi tőle a labdát, hiszen nem látja, hogy hol van a fiú. Fredrik pedig teljesen a labdára koncentrálva cselezi ki a fiút, majd aztán a palánkot elérve felpattan, és kosarat dob. A labda elpattog, Fredrik pedig visszahuppan a földre, és láthatóvá válik Brian szeme láttára.* - Bocs, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mik a szabályok. Egyébként, lehet, hogy mégis a dobálgatásnál kéne maradni. Mit szól egy olyanhoz, hogyha bedobtad, akkor kérdezel tőlem, ha én találtam be, akkor te válaszolsz nekem? Mondjuk, ha ragaszkodsz hozzá, akkor akár a meccsben is benne vagyok. *Ártatlanul pislog a másikra, majd szépen felmászik a palánkra, és némi erőfeszítéssel – na meg zörgéssel – a gyűrűn landol. Igen, ez az idióta a gyűrűn ácsorog, és a palánk még egész jól viseli Fredrik hülyeségeit.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában  Empty Re: A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Témanyitás by Vendég Pént. Május 11, 2012 8:36 pm

    *Brian viszont ugye tudja milyen Rowan és az elmebetegségei. Ha tudna ugye a kislány kínzásáról, akkor teljesen elszégyellné magát és megint begubózódna. A félig-meddig normálisra gyilkosan pillant.* - Kérlek.. teljesen normális vagyok. Bár ha azt nézzük ki szerint mi a normális. Nálam például az, hogy nem gondolkozok azon mindenpercben, hogy éppen kit akarok eltenni láb alól.*Forgatja, meg a szemeit majd ugye a labdát megfogja, beledob, a kosárba aztán át adja Frednek hiszen ugye megbeszélték azt, hogy meccseznek. Előtte ugye szóba kerül Fredrik angyal barátnői, a túrázás ugye meg minden finomság. Angyalian pislog, amikor Elias nevét ejti ki. Ugye tudjuk mi-miatt.* - Ne izgulj.. Az imidzsed nem megy tönkre. Szerintem ezt csak nekem mondta el. Én meg nem vagyok Pletyka fészek.. max kap egy tarkón vágást és befejezi..*Vigyorog rá angyalian, és amikor ugye felhozza, hogy a nyelvkönyveit és szótárát elveszi, csak felvonja a szemöldökét.* - Miért nem kéred meg, ha nyelveket szeretnél tanulni? Mellesleg.. van egy olyan érzésem,hogy tudsz nyelveket.*Mondja mosolyogva és tényleg a megérzései tökéletesek. Egy szóval ugye beszélgetni kezdenek, viszont azért nem terelődik el a gondolata arról, hogy a tesójával mi van. Aztán ugye át adja Fredriknek a kezdést majd ugye csak annyit lát, hogy a másik, eltűnik.* - Te…*Csak ennyit ejt, ki majd összefonja a karját és halványan elmosolyodik és fejét csóválja, amikor bement a labda.* - Pont ezt akartam javasolni Mr. árnyék ember.*Csipkelődik ugye bár és csak kuncog az egészen.* - Mondd csak a változás milyen? Mármint arra gondolok, hogy a nagy lépés.. Hallottam pár dolgot Eliastól.. és most ahhoz képest, hogy angyalvadásznak képeztek ki titeket.. nem is vagy olyan rémes.. Már csak a tesóm miatt kérdezem, de szerintem inkább csendben maradok, kicsit sokat fecsegek még egy ismeretlennek is.*No, hát igen. Míg Brian aggódik Rowan meg le se szarja kicsit enyhén ki van bukva a srác, és ha ki jön belőle akkor tényleg.. főleg ebben a 3 napban. Ha beszél róla így beszél. Ha nem akkor csak fekszik az ágyon fülében a fülhallgató ölében a laptop, ha éppen ugye szabad vagy éppen kint sétál a szabadban. Trixivel vagy bárkivel.. szívesen beszél minden témáról.. csak valahol mélyen, na.. Szóval ugye felhozta ezt a kérdést és nem egyszerűen nem akarja Fredriket megbántani, ezzel a kérdéssel.. de muszáj tudnia. Néha ahogy bámulja, a testvéreket akkor jó lenne olyan kapcsolat ahol nincs veszekedés hanem megtudnak beszélni mindent. Hiába ő nem az a fajta, aki elvárja, hogy lovagoljon rajta egész nap csak egy-két órát esetleg.*

    Ajánlott tartalom


    A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában  Empty Re: A kosárpályán Brian.. Fredrik Laine társaságában

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 10:14 am