Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Lisa és Alex a Sétányon

    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Szer. Feb. 15, 2012 8:07 pm

    *Kicsit késő van már, de talán meg sem lepő dolog, hogy pont most bukkan fel Lisa, bár most épp a Sétányon sétálgat, ahová momentán csak teljesen véletlenül tévedt. Egy fekete csőfarmer, fekete kardigán, aminek csuklyája fejébe van húzva, fekete magassarkú csizma van a lábán, szárnyai pedig kiengedve vannak és pár pillanat múlva fel is reppen. Nos igen, nincs túl jó kedve, ez az arcáról is tükröződik, eléggé ridegen néz onnét fentről. A magasban repülve követi az ösvényt és csodálja a csillagos eget.* ~ Hihetetlen, hogy lehetséges, hogy én szerelmes legyek? És pont belé? És miért én?? ~ *Töri a fejét már napok óta, de talán fölösleges dolog.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 15, 2012 8:23 pm

    *A sétányon jobb oldalt egy fiú fordul be, aki majdnem neki megy, a fának ő csak fut, mintha kergetné valami. Végül is tényleg kergeti, de reméli, hogy elment.. Csinosan fel van öltözve, mint mindig és találkozik még a Cameosos társával is hiszen ma megígérte sétálnak. Lihegve csúszik el és esik pofára Alexander aztán csak egy gonosz ördögi nevetés és fenyegetés aztán eltűnik a másik.* - Jó nekem ebből már elegem van. Remek a ruhám is tönkre ment cserélhetem le…*Mérgelődik, és nem veszi észre Lisát, akire gondol napok óta, de most ez a rész betett neki.* - Ezt az estét semmi nem ronthatja el..*Mérgelődik magában majd feláll lesöpri a havat és nem látja azt, hogy Lisa éppen repülne csak szépen lassan halad előre az ösvényen és telefonálni kezd.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Szer. Feb. 15, 2012 8:36 pm

    *Repül, repül, mikor pedig lepislant épp elkapja a pillanatot mikor Alex eltanyál. Gyorsan lerepül a fiú mellé, vagyis után, mert mire leér, már felállt és tovább állt a fiú. Megkocogtatja a vállát és csak rámosolyog a másikra.* - Szia. *Mosolyog továbbra is, majd mikor meglátja a fiúnál a telefont inkább csendben marad, nem akarja zavarni a hívást. Ha a Alex letette, vagy valami, akkor pedig szép lassan megszólal.* - Láttam, hogy elestél, jól vagy? *Néz végig a fiún és azért reméli nincs baja a másiknak.* ~ Asszem tényleg elment az eszem, na mindegy. ~ * - Ugye nem zavartam meg a hívást? *Pislant ismét a másikra és lehetőleg a fiú szép kék szemeibe mélyed. Valahogy olyan jó neki ebbe a szempárba belemélyedni...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 15, 2012 9:32 pm

    *A fiú elesik, és nem látja Lisát és mérgelődik, hogy mi történt. Előkapja a telefont és gyors gombot megnyomva Parker számát hívja fel.* - Zander megint kavart és nem fog elmenni Fyronből. Nem érdekel, légy szíves azonnal gyere, ide…*Nem tudott már mit ki találni Joshtól lehet félni, de igazság szerint hiányzik is a haverja. Amikor megszólítják, csak figyel, a hangra aztán közli, a másikkal majd beszélnek, lerakja.* - Nem nem zavartad meg csak ez egy gyors hívás volt.*Feleli, majd kifújja magát.* - Igen köszönöm kérdésed. Csak mindegy nem akarom itt elmondani.*Feleli a lánynak aztán egy puszit ad neki.* - Ne haragudj ruhám tönkre ment át kéne öltözni vagy nem is tudom, a suliba visszaindulunk? Aztán ha gondolod elmehetünk Qarinba egy kellemes vacsorára*Ajánlja fel, hiszen az volt a terv elviszi a lányt. Most amúgy egy fehér nadrág volt rajta és fehér ing és sötét nyakkendő. Csak csurom vizes.* - Egyébként mi újság veled?*Kérdezi meg majd elindulnak vissza a suliba ha a másik is jön.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Csüt. Feb. 16, 2012 4:47 pm

    *Bólint a fiú válaszára, de ezt már nem ragozza tovább és csak kérdezget, a fiú pedig felel.* - Akkor majd talán később. *Bólint lassan ismét és továbbra is csak hallgatja a másikat. Nincs túl jó kedve, ez talán látszik rajta, bár valamilyen szinten azért jobb a kedve, hisz pont összefutottak a fiúval.* - Nem gond és rendben. *Mosolyog Alexre és ő is ad egy puszit a fiúnak. Az elsőt, hát igen, vigyorog is a másikra és kissé talán még a szemei is csillognak. Hihetetlen mit tesz vele a szerelem, tiszta normális lett...* - Semmi érdekes végül is, csak a szokásos. Kezdek hozzászokni a sulihoz és ja, igen. Képzeld, beszéltem a húgoddal is a múltkor. *Mosolyog halványan a fiúra és azt inkább már nem fejti ki, hogy miről is pontosan, talán majd egyszer. Talán.* - Na és feléd? Mi elől menekültél? *Néz kíváncsian a fiúra. Az előbbi telefonbeszélgetésből nem sokat értett meg...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Vendég Csüt. Feb. 16, 2012 5:44 pm

    *Csak less, álldogál, felnéz, az égre körbe tekint jobbra, balra azután elgondolkodik. Amikor ugye ide rendelte Josh-t, tudja, hogy a fiú nem igazán akar tanulni, hiszen egy autókereskedésben dolgozik a nap 24 órájában és azért ott hagyni mindent csapot, papot az apja nyakára hát, nem fog örülni neki. Mindenesetre azzal tisztában van, hogy tanulni kell itt. Bólint lassan a későbbre csak a fejében más is jár közben. Sokfelé gondolkozik és ez talán mostanában erősen látszik a másikon. Aztán megkéri, menjenek vissza, ha bár nem olyan vizes, de nem szeretne az ispotályba kikötni. Feltűnt ő neki is, hogy nincs jó kedve a lánynak szóval minden képen rá fog kérdezni, mert kíváncsi a másikra. A Húgára felvonja a szemöldökét…* ~ Napi 24 órában egy szobában vannak még jó, hogy találkoznak..~*Magában megjegyzi, de nem mondja ki. Érdeklődve pillant, a másikra aztán felel a kérdésre.* - Semmi érdekes. Fredrikkel kezd normalizálódni a kapcsolatunk úgy, érzem aztán még hallottam Christioherék remek kis kirándulását. A hülye Sylesek lementek Fyronbe és eltévedtek..*Felnevet, majd folytatja tovább.* - Egy bosszankodó Lidérc elől, aki nem Fredrik.*Csóválja a fejét és mondja komolyan.* - Na és neked. Mi a bajod? Látom, hogy van valami csak nem akartam rákérdezni.*Van ilyen és illedelmes.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Csüt. Feb. 16, 2012 6:05 pm

    *Hát, ha a fiú ismeri Lisát, akkor feltűnhetett már neki, vagyis fel kellett volna, hogy nem egy társasági lény, meg amúgy sem tölt sok időt a szobában és nem is szokott beszélgetni senkivel, a fiún kívül nagyon nem, így azért érdekességnek számít, ha pont Gissel áll le beszélgetni.* - Az jó ha javul, biztos annak köszönhetően, hogy az őrangyala lettél. Vagy csak jobban megismertétek egymást és rájöttetek, hogy nem is különböztök annyira. *Na igen, tőle ilyet is ritkán hallani. Lehet, hogy fel kéne keresnie a főgyógyítót, hogy megnézesse a fejét? Mert azért ez már tényleg nem állapot...* - Ééértem, megint magadra haragítottál egyet? *Rázza meg a fejét lemondóan és kissé kuncogva. Úgy tűnik a fiú vonza a Lidérceket...* Csak a szokásos komor hangulat, ez nálam alap amúgy. Csak veled szokott úgy jó kedvem lenni, máskor nem nagyon. *Ejt egy félszeg mosolyt miközben beszél és ismét csak a fiú mély szemeit nézi.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Vendég Csüt. Feb. 16, 2012 8:09 pm

    *Feltűnt hát csak nem szokott mindig mindenre reagálni, avagy nem szeretne bunkó sem lenni. A beszélgetésre meg ő úgy van a dolgokkal, hogy ismerkedik, meg akikkel el van, azokkal elhülyül, baromkodik.* - Lehet, de nem azért. Nem bunkózunk legalább is én. Tudod, vannak pillanatok, amikor nagyokat pislogok nála, de igazából nem foglalkozok vele. Különbözés? Dehogynem. Nagyon eltérőek vagyunk tűz és víz… egyik jobbra, másik balra és van valami, ami nem tetszik a fiúban, de nem tudom mi.*Mondja határozottan, de nem szeretne erről beszélni, mert már wc-ből is Fred folyik. A haragításra csak pislog egy nagyot.* - Nem haragítottam magamra és igen, van, mikor nem figyelek, oda mit ejtek ki a számon, de ez a Lidérc más volt. Figyelj, van egy dolog, amit elmesélek neked így megérted. Csak ne pletykáld el, mert ezt azért kevesen tudják.*Kéri a másikat, hiszen nem az a baj, hogy magára haragítja hanem, hogy ok nélkül üldözték. Ha beleegyezik, akkor neki kezd a mesélésnek bízik annyira Lisában, hogy elmondja neki mi történt.* - Tudod ahol nevelkedtem „apám” elhitette velem, meg persze Brendával, hogy így hárman egy család vagyunk. Ezt mi nem tudtuk és el túlságosan is elfogultak voltunk azzal, hogy hittünk neki. Sokan mondták már, hogy ne bízzunk meg benne és persze mikor én angyal voltam ő meg nem ez is fura volt. Aztán beletörődtem hosszú idő után és ugye bekerültem az előző iskolába akkor is tökre átlagos nyugodt évek voltak majd aztán egy nagy fordulatot vett az egész dolog, amikor elhagytam és elhagytuk sokan a sulit. Koncertezni kezdtem saját céges lakásom van és természetesen felhőtlen élet. Ki szeretne ennél jobbat?*Meséli nyugodtan és közben azért felpislog az égre.* - A pont ott volt nagy, amikor ide érkeztünk Fyronbe. A második napon tudtam meg, hogy nem is az vagyok, akinek mondtak és itt omoltam össze. Ki vagyok én még is meg hova jutottam? Aztán meséli Gis a történetüket, hogy engem elraboltak és vámpírok kergették üldözték őket és erről ugye nem tudtam. Brendával így hozott minket össze a sors, de ott annyi különbséggel, hogy őt is elrabolták, de őt nem tudom miért. Megesküdtem, hogy elmegyek és megölöm az elrablómat, aki azt mondta a „fia” vagyok. Kicsit játszadoztam vele, amikor ugye felkerestem, majd egy kis baráti segítséggel elintéztük a férfit. Brenda totálisan kibukott nem is tartjuk a kapcsolatot, csak néha írogatunk egymásnak, de ha kell, akkor is segítem csak furcsa. A megölés volt az a pont ahol Brenda barátja Chase megfogadta, hogy engem eltesz láb alól George halála miatt és mindent elkövet. Ez a magyarázat arra, hogyha furcsa dolgok történnek körülöttem. Próbálok oda figyelni a dolgokra, és persze Gis-t és Sébet sem szeretném veszélybe sodorni. Ez a magyarázat arra, aki üldözött engem. Chase egyik talpnyalója volt, akit utánam küldött. Szerintem a másikra úgy sem jönnél rá. Arra már napok óta rájöttem, csak nem lehet megszabadulni a libától. Max ha módosítják az emlékeit, de azt tanári engedély nélkül lehetetlen..*Meséli a dolgokat és ugye teljes családi hátterét elmeséli nem mindenki tud ám erről, főleg azt, hogy gyilkolt. Várja a másik reakcióját természetesen árgus szemekkel figyeli.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Csüt. Feb. 16, 2012 8:27 pm

    - Hallgass az előérzeteidre, azok sosem csalnak. *Jegyzi meg jó tanácsként, mert ez tényleg így van. Ő is mindig a megérzéseire hallgatott és még mindig él, pedig neki azért volt már pár khm, veszélyes élménye...*- Pletykásnak ismertél meg? *Húzza fel a két szemöldökét és egy apró grimaszt vág. Ezt azért nem várta. Nem egy pletykás ember, max ha információt kérnek tőle, persze a kellő fizetségért, bárkinek, bármit elárul, de az más dolog. Az a "munkája". Viszont ha titkot bíznak rá, családi titok is van pár, azt nem árulja el, semmiképp.* - Éééértem. Szóval akkor az a Chase nevű alak tehet mindenről? * ~ Egy szavadba kerül és nem él már sokáig. ~ *Gondolja egy vigyorral az arcán.* - Ha adsz egy pontos nevet én elintézem, vagy ha van címed, egyszerűbb dolgom lenne. *Vigyorog még mindig. Hát igen, veszély, plusz olyan ember akit meg akar védeni, máris szórakoztatóbbá és érdekesebbé teszi a munkát.* - De, nem értem. Miért rabolt titeket el az az ember? Bosszút akart állni? Vagy csak poénból? *Kérdi és lehet, hogy ez kicsit tapintatlan volt, de hát ez ő.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Vendég Csüt. Feb. 16, 2012 9:06 pm

    - Nekem mindig. Figyelj, tudom a képességeimet és tisztában vagyok vele.*Túlságosan is fecsegő Lisával, de lehet ezért is bírja. A pletykásra csak nyelvet ölt és utána mesélni kezdi az ő részéről a dolgokat. Ugye azért félti Lisát is végül is angyal. A fiú nevére csak bólint.* - Nem ő csak egy olyan valaki, aki nagyon jóban volt George-al és évekig együtt „vadásztak” vagy mi a fene. Amúgy meg nem én vagyok a legnagyobb veszélyben, hanem Brenda. Ne feledd ő ember, csak ha már fajnál vagyunk.. bár soha nem bántaná.*Magyarázza, aztán felvonja a szemöldökét a gyilkos szóra.* - Te őrült elmebeteg nőszemély. Ő vámpír te meg angyal.*Torkolja, le csak félti, na.. Aztán magához húzza és puszit ad a homlokára.* - Van, ötletem hogyan lehetne eltenni láb alól, de szépen lassan mindent ki kell várni. Ha olyan dolog van, beavatlak. Meg Gisellet is mert megígértette velem, hogy szólók neki ha készülőben van valami.*Mondja durcásan. Igen az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó… Az elrablásra szemet forgat.* - Marceauék részéről nem beszélnék még. Nem tudok sok mindent meg Brenda részéről sem. Gondolom meg volt neki a maga esze vagy volt valami terv nem tom.*Von vállat és még mindig ott fogja a másikat.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Csüt. Feb. 16, 2012 9:24 pm

    *Mesél-mesél a fiú és rátérnek a témára.* - Nem vagyok őrült, meg elmebeteg sem, egyszerűen csak tettre kész és az életet nem sokra ítélő. Amúgy is, bérgyilkos vagyok, nekem úgymond ez az életem. És mi az, hogy vámpír? Kit érdekel, akkor is könnyen elintézhetem. *Rántja meg a vállát és kissé azért sértő, hogy a fiú ennyire gyengének hiszi. Viszont mikor a fiú magához húzza, kicsit nagyon meglepődik és csak nagyokat pislog a fiúra, de nem húzódik el. Jó neki itt.* - Rendben. De akkor is csak egy szavadba kerül. *Mosolyog a másikra és mikor megpróbál a fiú szemeibe nézni, kicsit meglepődik, hogy milyen közel is van a másik...* - Értem. Akarod, hogy kicsit utána nézzek a dolgoknak? *Néz kíváncsian a fiú szemeibe, lehetőleg minél mélyebben.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Vendég Pént. Feb. 17, 2012 6:53 pm

    - Tettre kész és veszélybe sodrod magad. Figyelj, nem szeretném, ha bajod lenne és amúgy is ha bérgyilkos vagy. Ők többen vannak.*Torkolja le aggódás képen és nem érdekli, csak ne csináljon hülyeséget. Nem hiszi Alex gyengének, csak félti. A szavára csak bólint lassan és újabb puszival jutalmazza a másikat.* - Figyelj van olyan aki rá állt az ügyre, de ha szeretnéd és nem nyugszol szívesen utána nézhetsz. Egyébként lenne egy kérdésem. Szeretsz te főzni?*Teszi fel a kérdést és hülye kérdésre hülye választ fog kapni. Elengedi közben a lányt hógolyót gyúr és utána rádobja majd angyalian vigyorog.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Feb. 17, 2012 7:42 pm

    - Azt hiszed mi egyedül vagyunk? Csapatban is dolgozunk ha kell. Átlagosan 3-an, de ha komolyabb az ügy, többen is ráállunk az emberre. *Kicsit örül neki, hogy aggódik érte a fiú, de azért annyira nem örül neki. Az sosem jó, ha aggódnak, mert még a végén ő is elkezd azzal törődni, hogy ne essen baja. Az újabb puszira vigyorog és most már azért ő is ad egyet a fiúnak. És ez már kettő.* - Addig sem unatkozom. *Rántja meg a vállát és már el is tervezte, hogy ha visszér a hálóba, lefoglalja a laptopot.* - Főzni? Tudok és végül is szeretek is, de, hogy a francba jön ez ide? *Néz meglepetten és értetlenül a fiúra, majd elengedik és még egy hógolyót is kap.* - Hééé! *Vigyorog a másikra, gyúr egy hógolyót és becélozza a fiú homlokát és fejbe is dobja, persze nem erősen. Nem akarja, hogy a fiú lesérüljön.* - Megmondjam mi jut erről a fehér hóról az eszembe? *Néz a fiúra, majd a hóra kissé csillogó szemekkel.*

    Ajánlott tartalom


    Lisa és Alex a Sétányon Empty Re: Lisa és Alex a Sétányon

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 9:51 pm