Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Giselle és Alex a Kávézóban

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 21, 2012 3:52 pm

    *Nem mondd semmit csak vállát vonogatja amikor kijelenti a dolgokat. Ha nagyon akarják megtudják ugye beszélni szóval ő ezt szeretné. A fiú kijelenti megvárja a másikat amikor ugye leül a lépcsőre. Ő csak vár a gitárjával szórakozik addig. Ugye a nyuszifülezést humorosan próbálta mondani, nem hiába. Szeret beceneveket keresni ám azonban nem mindenkinek találki.* - Tudom.. a dühömet már évek óta próbálom kezelni nem tehetek róla, hogy így ilyen haragosan dől ki belőlem a dolog. A srác bólint majd ugye lemennek Qarinba a kávézóba, hogy tudjanak nyugodtan beszélni. Ahogy elindulnak a fiú is visszahúzza szárnyait aztán ugye csak les előre. Amikor ugye sétálnak nem szól semmit. Némán szótlanul gondokkal elzárkózva lépked és a gitárját leveszi a válláról és viszi tovább a kezében. Nem hiába szereti ő azt.
    Lassan, de biztosan megérkeznek Qarinba kávézót is megkeresik és természetesen először Gis-t leülteti az egyik helyre, majd ugye jön a szokásos kérdés.* - Kérsz valamit?*Teszi fel és ha igent mondd akkor ugye hoz a lánynak is valami italt vagy ételt. Ő mindenesetre egy forró csokit fog inni mert azt kívánja természetesen. Azután amint végzett a dolgával leül a másikkal szemben és oldalra dönti a fejét.* - Most kezdjük az elején... akkor, hogy kezdődött ez az egész? Mi is volt pontosan? Lassan kezdem azt hinni, hogy az embernek nem lehet normális családja.. Vagyis most nem rád céloztam hanem a sajátomra. Mármint akit apámnak nevezek.*Jegyzi meg szemet forgatva és beleiszik az italába és elővesz egy szál cigit és meggyújtja. Természetesen nem szokott le a cigiről.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Szomb. Jan. 21, 2012 4:22 pm

    - Igen, feltűnt már, hogy hirtelen haragú vagy, de ennyire...*Motyogja halkan, majd ugye szépen elindulnak a kávézó felé. Ő sem szól semmit. Inkább igyekszik összeszedni a gondolatait. Az is irreális, hogy Alexszel sétálgat, de hogy még a testvére is?! Hát az sok. Tényleg soha nem voltak valami jó viszonyban, bár Gis meg Thierry évekig haragban voltak szóval nem kell csodálkozni... Aztán elérnek a Diem Cartéhoz, ahol Gis szinte már törzsvendég szóval leül a kedvenc helyére, ami a színpad közelében van. Így majd jól hallhatják a halk, lágy muzsikát, ami átjárja a helyet.* - Nem kösz. Ha rendelnék nem kell fizetned. Meg, ha kell valami intek a pincérnek, és kijön.* Mondja a leányzó, majd mikor a másik leül vele szemben vesz egy nagy levegőt, és igyekszik az összes kérdésre válaszolni.* -Anya elmondása szerint úgy kezdődött, hogy miután megszülettünk téged elraboltak. Mert eredetileg ugye hármasikrek voltunk... És egész Európában kerestettek, de nem találtak sehol. Nekünk meg nem mondták el, aztán apa meghalt amikor hat évesek voltunk. Utána anya teljesen összezuhant, és gondolom nem kerestetett tovább. Rólunk meg tudni kell, hogy egy vámpírklán végezni akart velünk, mert alapjába véve őrangyalok vagyunk, és állítólag sokszor keresztbe tettek nekünk. Szintén anya mesélte, hogy engem a tudtomon kívül megpróbáltak egy barátnőméknél megölni, de az volt a szerencsém hogy vérfarkas családnál aludtam. Ezek után erősítették meg a házaink körül a védőbűbájokat. Amit szóvá is tettem karácsonykor, de ez mellékes... Szóval nekem ezt mondták. Legalábbis elviekben ez az igazság. Én mást nem tudok. Nem is értem egyébként hogy lehetséges ez, hiszen eddig nem tűnt fel a neved. Mármint volt ott egy kisebb hely, de nem volt oda írva semmi. *Mesél a leányzó, a többire nem reagál, aztán mivel megszomjazik kér egy csésze kávét. Óvatosan kortyolgatja az italt, majd megint megszólal.* - Figyelj, én nem akartam ezt, de gondoltam jobb, ha tudod. És nem olyan vészes a Marceau-Merchant família csak sokan sznobnak, vagy idiótának tartanak minket, de csak azért mert nem láttak minket mikor magunk közt vagyunk. És arról sem tehetünk, hogy ezek szerint meg akartak minket védeni. Szerintem gondold át, adj egy esélyt magadnak és nekünk aztán eldöntöd miként fogsz minket kezelni. Sajnálom. Talán jobb lett volna, ha nem járatom a szám. * Mondja komoran, de tényleg megbánta, hogy ennyit beszélt. Lehajtja a fejét, és kíváncsi mikor fog a másik megint kiakadni.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 21, 2012 6:40 pm

    *A Diem Carpe. Olvasott róla ugye bár tájékozott volt csak nem tud kiigazodni még mindig. Majd hozzá szokik előbb vagy utóbb. A muzsika kicsit idegesíti csendben jobban szeret gondolkodni és ugye kérdezni. Amikor rákérdez a másik válaszol. A családot üldözték a vámpírok!? Kerestettek? Mi az isten? Akkor vajon, hogy lehetett és, hogy kerülhetett ő ilyen messzire a családjától? Rengeteg dolog van amiről nem tud és rá szeretne jönni.* - Kerestettek? Fogalmam sem volt róla! Természetesen a rablásról sem tudok semmit, mert akihez kerültem család ugye őket tartottam szüleimnek és amikor engem ugye akkor ahogy mondod elraboltak azon a napon és estén születhetett Brenda és így állítottak be minket ikertesónak. Egy valami nem világos...*Gondolkodik el magában majd ismét kérdezz.* Soha nem mesélt senkinek erről anyud vagy nem tudta ezt senki?*Sok kérdés van benne ez természetes na jó konkrétan majd utána néz a dolgoknak.* - Az durva..ne haragudj nem tudtam ezt ha tudtam volna akkor..*Nyel egyet azután a megölésre csak néz szintén egy nagyot és a forró csokit kiköpi. Nem a lányra megy csak na. Vérfarkasok védőszentek szóval, tényleg szerencséje volt. Talán nem lehet olyan rossz mint amilyennek gondolta hírtelen szóval egy esélyt lehet ad nékik.* - Persze tudom, hogy nem akartad.. Ha ez számít szerintem egyáltalán nem vagytok sznobok. Legalább is rajtad nem látszik, csak mindig túl vagy pörögve.*Feleli a másiknak aztán magába roskadva elgondolkodik és amikor a lábát mozgatja egy kicsit a lába megint elkezdett fájni délelőtt picit vérzett is.* - Ne sajnáld. Valószínű ha nem most veszed észre hanem később nem tudok akkor is megkerested e volna a testvéredet.. Csak tudod az a durva, hogy nekem erről egy szót se szólt "apám" sokszor azt hajtogatta miattam halt meg anyám stb... és mióta Fro-ba költöztünk megváltozott. Talán jobb, hogy elköltöztem, de lehet vissza megyek Van egy sanda gyanúm...jaj ne..*Mondja a dolgokat és egyáltalán nem ideges a fiú kivételesen nyugodt csak távolság tartó.* - Mit gondolsz. Ha megadom az esélyt segítesz megismerni a családot, Mellesleg A füldei olyan picik mint egy nyúlé.. lehet ezért leszel elnevezve általam Nyuszifülnek.. de még hörcsög is lehetsz.*Amikor ezt mondja és kérdezi és ötletel közbe a dolgokon és fáj a lába is, de próbál nem törődni vele.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Szomb. Jan. 21, 2012 7:57 pm

    *Pedig a Diem Carte egy jó hely. Gis egyik kedvenc helye a városban. Jó itt a kiszolgálás, a hangulat, a zene, de még az ételek és az italok is finomak! Tehát kétnaponta biztos itt ül egy órát. Aztán ugye szépen helyet foglalnak, meg neki állni mesélni. Lerakja a csészéjét, és a másikra pillant.* -Pedig állítólag kerestek. Hat évig, de csak Európában. Van egy-két amerikai ismerősünk meg japán, de nem túl sok. Szóval inkább az Unióban tudunk érvényesülni. Én tényleg nem tudok többet. Anya ennyit volt hajlandó elmondani a telefonba, aztán elsírta magát, és inkább letettem. *Vonja meg a vállát az angyal leányzó. Megint a csészéért nyúl, s tovább adagolja magának a koffeint.* -Semmi gond. Valójában nekem fel sem tűnt. Aludtam. *Nevet fel keserűen a lány. Hét évesen késő este ő biztosan aludt már...* -Pedig karácsonykor nem úgy néztél ki, mint aki nem tart minket sznobnak. *Halvány mosoly jelenik meg arcán, mert igaza van. Látta a fiú arckifejezését hiába volt Kamennel elfoglalva. A túlpörgésre felnevet. Aztán egy pillanatra elkomorodik, a kérdésre egyből rávágta a választ.* -Persze, hogy megkerestem volna! A testvérem. A családom része. Legyél akár te, vagy bárki más természetes, hogy kerestük volna. Akármennyire is falra mászunk egymástól a családban szeretjük egymást, vigyázunk a másikra, ha bármi baj van támogatjuk. Mi mindig is összetartóak voltunk.* Fakad ki a leányzó, de igaza van. Mindig is arra nevelték őket, hogy összetartsanak. Meg, hogy a családot fent kell tartani, ezért a gyerekvállalás, de ez mellékes...* -Miért mennél vissza oda? *Kérdi homlok ráncolva, majd lerakja az üres csészét.* -Persze, ez alap dolog. *Mosolyodik el halványan, majd a füles dologra csak forgatja a szemét, de nem szól semmit.* - Akkor hajlandó vagy esélyt adni magadnak, és a családnak? *Kérdez rá megint, mert ha igen egyből tárcsázza Sébastient, és odaadja a fiúnak a telefont.* -Beszélgess vele. Ha őt kibírod akkor az egész családot elviseled. * Kuncog egy sort, de amúgy tényleg. Sébastien kiborító tud lenni néha...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 21, 2012 8:47 pm

    *Lehet, hogy jó hely csak ő teás. Mindegy is,azért a kávét is megissza. Még nem tudja mi a kedvenc helye majd körbe les a városba aztán majd megleli. Hát az úgy szokás. New Yorkban is egy hétig kereste a helyeit mire meglelte.* - Ahham értem, de azt hiszem lehet nem kéne faggatni. De fura istenem...*Gondolja el magábanfelvonja a szemöldökét. Az a legdurvább, hogy neki is majdnem ezeken a területeken vannak ismerősei csak soha nem mesélt sem a családja róluk meg minden.* Na hja... lustálkodtál.*Piszkálódik és kötözködik, de nincsen jó kedve még. Hmm.. ő csak arra emlékszik a gyerek korából, hogy ő ilyenkor már tanulgatta a varázslatott és folyton marták egy mást a tesójával.* -Hát csak furcsáltam és furcsálok egy két szokást, meg igazából a francia szokásokat bevallom őszintén nem igazán voltam oda és mindig mondtam és viszakoztam az ellen, hogy jöjjünk ide. Nem tehetek róla. Valószínű számolj arra, nehéz eset leszek ez ügyben..*Mondja a lánynak és hátra dől kényelmesen és azért nézelődik jobbra balra majd kifelé.. Azután ugye jön a kijelentés megkereste e volna. Összetartó család. Ha ilyenben lenne ezer éve valóban tudná mit jelent ez. De tényleg! Mert, hogy mindig saját magára volt hagyva és természetesen nem tudhatja ezt. Vállat megvonja rá és azért elvigyorodik egy kicsit.* - Örülök neki és persze elhiszem, hogy összetartóak vagytok hiszen melyik család nem az? Nem tudom egy kisbabát manapság nehéz megtalálni a világban.. ez a nagy gond.*Vonja meg a vállát, és ugye folytatja tovább szemforgatva.* - A válasz egyszerű. Apám is tudhat többet és szét akarok nézni nála. A többit majd akkor mondom el ha biztos vagyok a dologban.*Jelenti ki hiszen ha minden igaz ugye apja vámpír és egy-két dologra rájött utána szeretne nézni. Mindenesetre először úgyis Chasenél kezdi a kutatást ő régebb óta ismeri a Scoopékat, hogy többet tudjon róluk inkább náluk kérdezz. Aztán a telefon dologra csak bólint és arra is, hogy esélyt ad mindenre. Hiszen ha nem próbálja meg soha nem fog semmit megtudni a múltjáról és főleg a történelméről.*- Egyáltalán Séb, hogy fog ehez a dologhoz viszonyulni?Vagy mit mondjak neki? Hiszen alig ismerem.*Mondja Gisnek aggódva ránézve, és ugye tárcsázza a fiút majd sóhajt egy nagyot.* ~Úristen. Mit mondjak.. Egyáltalán közös téma van e!? És ha nem tudom elviselni.. akkor még sem ..Mondjuk Lorettet eltudom, de hála az égnek, hogy nemt alálkoztam vele azt a r... életbe megtorpantam. Alexander.. Ha egy lánynak kell valamit mondani tudok. De most itt. Úristen! Jó nem ezt nem fogom túl élni.~*Gondolja magában aggódva és lehet túl éli, csak túl dramatizál mindent.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Jan. 22, 2012 8:25 am

    *Teát is lehet itt kapni csak inkább a koffeinfüggőkre helyezik a hangsúlyt, s mivel sokan járnak ide ezért eléggé olcsó a hely. Szóval ideális. A lustás dologra felhorkant, és válaszol.* - Dehogy! Ott-alvós buli volt. Egyébként meg keveset alszom. Aki lustálkodik az Antoine, vagy Kamen, de nem én. *Morogja a leányzó, és felhoz két olyan példát akik komolyan a fél napot átalusszák. Hát akkor Alexnek eléggé kihagy a memóriája. Gis meg hét évesen elég sok mindent csinált, és a naplóiban is írja, hogy pontosan miket.* -Megértem. Viszont nagyon sok dologról kell majd mesélnem. De azzal számolnod kell, hogy történelmet kell tanulnod. Ezt még te sem úszhatod meg. De addig örülj, amíg nem anya tanít. Meg hát nem olyan unalmas a család története csak hát bonyolult. *Vonja meg a vállát. Ő szívesen segít a másiknak. A családban ő az egyik ember, aki a legjobban elő tudja adni a családjuk történetét. Nem hiába verte Genéviéve a fejébe. * -Amúgy nincs olyan, hogy nehéz eset. Max nehéz felfogású. *Piszkálódik tovább az őrző lány.* -Tényleg nehéz mostanában megtalálni bárkit is, de hidd el... Minket tényleg arra neveltek, hogy jóban-rosszban együtt legyünk és támogassuk a másikat. De inkább nem ragozom tovább. Majd meglátod, ha egyszer eljössz felénk. Mármint Amboise felé, mert az a család "központja". *Magyaráz tovább, majd szépen rendel magának egy újabb csésze kávét. * -Rendben, te tudod., De ha valamiben tudok segíteni szólj, oké? Bólint a fiú válaszára, majd kihozzák a rendelését, és annak az elfogyasztásával foglalatoskodik.* -Nos, Séb már tudja. És nem akadt ki. Meglepődött, de az a lökött minden családtagnak örül szóval. Amit akarsz, de szerintem alapból dumálni fog. Meg mikor karácsonykor találkoztatok azt mondta, hogy bír téged szóval szerintem nem lesz gond. *Vonja meg a vállát, majd ha Alex elveszi a telefont akkor egy morcos, ásítozó hangot hall a vonal túloldaláról, aki valami olyasmit mond a telefonba "Hogy nem hiszi el miért kell megzavarnia a délutáni szundikálását Gisnek. Tudja, hogy ilyenkor van szünete szóval nagyon szépen köszöni, hogy felkeltette. Pedig olyan szépet álmodott. Már megint három csajjal volt valami tengerparton..." Tipikus Sébastien. Nos Alex valószínűleg könnyen megtalálja vele a közös nevezőt.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 22, 2012 12:56 pm

    *Igen rájött arra, hogy lehet kapni, de úgysem fog kérni most forró csokit kívánja és imádja. Csak vigyorog a lustás megjegyzésen amikor Kamen és Antoine-t megjegyzi.* - Kamen asszem ebben nagyon is tudjuk. Ha bemegyek a szobába is vagy alszik ha nincs bent ugye te a nyakán lógsz.*Vigyorog és sóhajt egy nagyot. Egyébként, hogy normális ő Gisellel? Csak azért ilyen, mert nem akar bunkó lenni. Ha ez nem derült volna ki ugye akkor lehet nem ilyen lenne továbbra is civakodó. Hát, az úgyis megmarad. 7 évesen ő is sok mindent csinált és próbálták nevelni sikertelenül. Hallgatja a másikat ugye, hogy sokat kell mesélnie és a törénelmet kell tanulnia. Felhorkant rá és természetesen forgatja a szemeit. A történelem mindig is a gyengéje volt örül hogyha Brenda születésnapját megtudta jegyezni tehát konkrétan minden ilyen apró részletet el tud hamar felejteni szóval nehéz dolga lesz Gisnek. Azért próbál a fiú lelkes lenni meg mire hozzá szokik az nem most lesz.* - Kíváncsivá tettél, viszont te meg készülj fel arra, hogy hamar el tudok felejteni mindent igyekszem megjegyezni és oda figyelni csak nem tudom mennyire fog ez menni. Mellesleg miért anya, hogy mesélné el a dolgokat? Biztos nem lehet olyan rossz. Bonyolult.. hah...*Jegyzi meg és ő neki az a furcsa, hogy anyja van hiszen apa mellett nevelkedett éveken keresztül mert ugye még fél éves sem volt amikor meghalt az édesanyja és így nem tudja ezt az érzést. Hogy nehéz felfogású legyen a szemét összeszűkíti és gyilkosan tekint a másikra. Ő biztos nem olyan. Szóval még egyszer nehéz eset.* - Te melyik kategóriába tartozól? Egyébként talán egyet mondhatnék rád. Hiperaktív angyalka.*Csak ennyivel vág vissza aztán bólint a nehéz esetre is és oldalra dönti szöszi fejét. Amboise-ra csak bólogat.* - Valahogy rájöttem arra, hogy az a központ. Szóval ja...Annyira nem vagyok hülye.*~Csak kicsit, de ezt nem kell tudnia...~*Gondolja magában azután ugye amikor apja is eszébe jut van egy két összefűzés amire rá kell jönnie.Brendának ír egy sms-t mielőtt elvenné a telefont Gis-től azzal kapcsolatban, hogy hívja vissza. Neki akkor is a húga marad hiszen együtt nevelkedtek fel plusz ugye Alex majd még Joshékhoz is el kell mennie. Ha Amerikába van akkor kötelező meglátogatni, de mivel hétvége körül úgyis hazautazik nem egyedül így ő hívta el a lakására. Természetesen beszélt erről Joshnak, hogy mi van a családjával. Ő mondta egyébként is neki próbáljon meg esélyt adni vagy legalább is megismerni őket. Legjobb barátjára általában hallgat csak nagyon makacs a másik. Elveszi ugye a telefont azután amikor megjegyzi Gis, hogy tudja Séb csak egy nagyot pislog majd bólogat. Rá.* - Jellemző.. Kamentől tanultad a lustaságot komolyan, hogy tudsz ilyenkor aludni?*Teszi fel a kérdést az ásítozó hangra és nemlegesen bólint.* - Nos, ne őt okold a dolgokért, hogy felébresztett és ha szünet van akkor is legyél ébren. Éjszakai bagolynak nem olyan jó lenni. Hidd el nekem.*Mondja továbbra is piszkálódva, és hülyéskedve. Egyébként úgy érzi nem lesz annyira nagy gond ezzel a családdal legalább is Sébbel csak meg kell szoknia. Amatőr aki 3 csajjal alszik valószínű nem tudja mi a jó. Csak szemetforgat a dolgokra és inkább csak sóhajtozik...* - Úristen...*Ennyit megjegyez, de nem mondja ám ki kb Lorr eset, de hát na.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Jan. 22, 2012 1:38 pm

    - Hé! Az őrangyala vagyok kötelességem a közelében lenni mielőtt még hülyeséget csinál... *Szól közbe a leányzó, mert ő nem lóg Kamen nyakán. Ő csak. tudjuk mi van vele, és hogy milyen érzéseket táplál Kamen iránt.* -Á, semmi extra egyébként. Csak szeretnék, hogy tisztában legyünk azzal, hogy honnan jöttünk és kik is vagyunk valójában. Mellesleg anya szóról szóra betanítaná az egész szöveget, ami egy könyvbe le van írva. Nem hiába, ügyész szóval szereti, ha pontosan tudjuk a dolgokat. *Vonja meg a vállát.* -Nem gond. Szeretem a kihívásokat. *Mondja vigyorogva, de ez tipikus Giselle. * -Nem is vagyok hiperaktív angyalka. Egyébként meg abba a kategóriába tartozom, akik mindent megjegyeznek és kiváló a memóriájuk. *Húzza a száját az angyalkára, majd végez a második csésze kávéval szóval rendezi a számláját.* -Azt mindjárt gondoltam. Mivel mi vagyunk a család főága természetes, hogy a mi, vagyis anyáék lakhelye a központ. *Magyaráz tovább, mert igazából az egész família ott van a környéken, csak az a legnagyobb házuk. Aztán ugye Gis átadja a telefont szóval ő csendbe marad, és figyeli az újdonsült testvérét.* - Nem tanultam semmit attól a hülyétől. Csak épp az előbb dőltem le, mert a harmadikról hurcoltam le egy rohadt nagy versenyzongorát, mert hogy át kell majd szállítani Gis lakásába. Csak tudnám mi a ráknak akar zongorát... *Szólal meg morcosan a fiú. Hát még jó, hogy a lány nem hallja miket mond.* -Nem vagyok éjszakai bagoly csak rohadtul fáradt. És. *Ásítás következik a vonal túloldaláról.* -Basszus. Basszus. Ennyi az idő? Rohannom kell. Ó bakker. Amúgy üdv a családban. Ó a rohadt életbe! Hol a kocsi kulcsom?! Bocs, bocs most nem tudok beszélni rohanok a vasárnapi csajomhoz. Majd hívlak titeket. Na csókoltatlak benneteket. Ezer bocs, de így is késésben vagyok. *Hadar a srác, majd össze-visszahadovál, és leteszi a telefont.* -Na mi volt? Mit művelt megint? * Vágja rá a leányzó, majd visszakéri a telefont. Még Sébastient megtárgyalja Alexszel, de utána világítani kezd az Őrzős jelvénye.* - Tényleg. Ne haragudj, de nekem is mennem kell. Valami új Cameosos diákért kell mennem a kikötőbe. Később találkozunk. Szia. És Alex. Ne ölesd meg magad, jó? *Kapkod ő is, majd elegánsan távozik a kávézóból - azaz kirohan, és egészen a kikötőig meg se áll. Aztán később láthatják, hogy az új fiút kísérgeti, de most tovább tényleg nem tud maradni.*

    Ajánlott tartalom


    Giselle és Alex a Kávézóban Empty Re: Giselle és Alex a Kávézóban

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 5:50 am