Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

4 posters

    Perathon Úrnő rezidenciája

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 02, 2012 12:27 am

    A Sylorina házvezetőjének dolgozószobája és egyben hálókörlete.

    Az alagsori folyó legvégén egy fekete tölgyfából készült sárkány fej található. Hogy belépj a szobába akkor kopogni kell a fejen, ha bebocsájtást nyertél akkor ne lepődj meg, mert az őshüllő kitátja a hatalmas száját, és azon keresztül juthatsz be a szobába. Bejutva a rezidenciába az úrnőtől megszokott zöld-lila fények fogadnak. A gyertyák, a csillár, de még a kandallóban a tűz is lila színű. A dolgozószobája úgy néz ki, mint valami antik bútormúzeum. A szobának három oldalán hosszú könyvespolcok húzódnak sötét mágiás könyvekkel, viszont a negyedik oldalon az Úrnő faragott mahagóni íróasztala terpeszkedik el. Azzal szemben három kényelmes karosszék helyezkedik el. A hajópadlót egy hatalmas zöld szőnyeg takarja, míg a falakon pedig régi festmények vannak fellógatva. Innen még két ajtó nyílik, de ezek méregzöld függönyökkel vannak elrejtve a kíváncsi szemek elől.

    A baloldali ajtó le van zárva, de halk suttogás szűrődik ki onnan. Eris-en és Perathon úrnőn kívül más nem tudja mi lakozik odabent.

    A jobboldali ajtón behatolva a Sylorina házvezetőjének hálószobájába kerülünk. Az antik bútorok is jelen vannak itt. Hatalmas balchadinos ágy, fésülködő asztal, hatalmas kétajtós szekrény. Különféle vitrinek be fegyverek vannak kiállítva, s található itt is egy kandalló, ami elé egy fotel van állítva. Odafentről egy csillár lóg le, de semmi különös nem látszik ezen a tárgyon, pedig folyton változtatja a fényének a színét.
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Ian Kedd Jan. 10, 2012 7:50 pm

    - Ne ne menkülj állj meg....*Kiabál egy hang majd amikor megfordul a vadász szemébe mereng és soha nem látott ilyen elbüvölő csodát. Mintha csak valóság lenne majd egyszerre hírtelen elered az eső és némán állnak egymással szemben.* - Ki vagy te!?*Kérdezi a fiú tág szemeivel méregeti a nőt, majd hirtelen felriadés hevesen ver a szíve. Csak álmodott az ifjú nem gyengén aludt be, délután hiszen eléggé ki van merülve. Tegnap óta gondolkodik azon is, hogy mit Nathaniellel is majd elnézést kell kérnie. Majd a Húgával megjelentett egy cikket. Na jó nem olyan izé inkább békén hagyja őt meg a lányt. Ha bár Effy sem tudja még a történetet ha csak el nem lett ferdítve az egész, bár a fiú imád kavarni. Felöltözött, rendbe szedte magát azután gondolkodva járkált egy darabig a szobájában és elgondolkodik azon a vörös hajú nő személyen. Ismerős neki és nem tudja ki ez és honnan. Talán képeken, vagy Sebastiantól!? A gondolata nagyonezen jár plusz azért a farkasos dolgon is. Tegnap a könyvtárban üldögélve eszébe jutott többször is az eset és ő senkit nem akart bántani. Ahogy végig gondolkozott összeszedve magát és gondolataát elindult ház evzető nőjéhez aki látni kívánta. Volt egy-két tippe miért. Ahogy haladt az irodája vagyis a szobájba felé a sárkányt pillantja meg. Nagy levegőt véve kopog egyet kettőt és természetesen várakozik.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 10, 2012 8:05 pm

    *A kopogásra a sárkány szája kinyílik, és beengedi a fiút. Odabent ül maga a bukott arkangyal, s lila szemeivel az ajtón belépőt figyeli. Hosszú, szürkés-kék ujjaival egy borospoharat tart a kezében, ami valami vörös színű lét tartalmaz, viszont az biztos, hogy nem éppen borozgat az angyal-vámpír nő. Ha a fiú belép az ajtón Tyla int neki, hogy üljön le.* - Örülök, hogy volt bátorságod ide jönni Christopher. *Szólítja meg a fiút, odébb tol az asztalán néhány papírt, és lerakja a poharat. Összekulcsolja a kezét, és rákönyököl az asztalra.* - Remélem rájöttél, hogy a frappáns átváltozásodról akarok beszélni veled. Tudod, ha éppen azt gondolnám, hogy meg akartál volna ölni azon a csodás éjszakán akkor már rég halott lennél. De mivel nem voltál beszámítható állapotba ezért elnézem neked. De jegyezd meg, hogy ez lesz az első és az utolsó alkalom, amit elfelejtek neked. *Vág bele a mondandójába a nő. A szobát megint csak az a halk suttogás tölti be, ami kicsit hátborzongatóvá teszi a helyet főleg, hogy félhomály van.* - Mellesleg mivel voltál oly' szíves, és teliholdkor eszembe juttattad ezáltal szeretném közölni veled, hogy az iskola és a város között található egy régi ezüstbánya, amit a szigeten élő vérfarkasok használhatnak. Tehát ez azt jelenti, hogy ha ma éjszaka megfelel neked akkor Eris megmutatja az utat, és kivételesen mentesülsz addig a kijárási tilalom alól, míg a sárkányom meg nem mutatja a helyet. Hozzátenném, hogy nem szökhetsz el Eris elől ugyanis, ha azt terveznéd, hogy Qarinban maradsz olyan helyen, ahol nem lehet akkor a sárkányom eleve nem enged el oda. Sőt akár vissza is hurcol az iskolából. Megértetted? *Beszél tovább, nem igazán hagyja szóhoz jutni a fiút, majd egy pillanatra megáll, és a fiú szemébe néz.* - Van esetleg valami, amit el akarnál mondani nekem? *Tesz fel egy kérdést, majd belekortyol az italába, és gyorsan lerakja a poharat.* -Pardon, kérsz valamit inni? Bár attól tartok, hogy csak vér van itt. Nullásat, vagy b-set kérsz?*Kérdi vigyorogva, bár sejti, hogy a fiú úgyse fog inni.*
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Ian Kedd Jan. 10, 2012 8:33 pm

    *Nem kell sokáig várnia hiszen a sárkány szája hamarosan kinyílik és természetesen hírtelen benéz rajta majd ugye körbe pillant és tapasztalja a hideget. Természetesen a tanárnő tekintetére figyel ahogy az ajtónál áll.* - Jó estét tanárnő. Hm.. nem is tudom mihez lenne bátorságom. Ha nem jönnék el valószínüleg gyáva lennék, de mivel az én szótáramban nem szerepel a gyáva és a menekülés szó térjünk a témára.*Mondja tárgyilagosan a fiú majd leül a székre ami ott van. A poharat figyelvén a vérre szemeit forgatja. Soha nem szerette az olyanokat akik vért isznak. Előbb látná a pokolban őket, de most ne is gondoljunk erre. Amikor kimondja Perathon úrnő, hogy mi a téma nyel egy nagyot és mintha meg akadt volna valami az ádám csutkáján.* - Azért elnézést szeretnék kérni.*Vesz egy nagy levegőt majd folytatja.* - Tudja a "nagy villában" ami nálunk Londonban van az ablakok fele soha nem volt elhúzva a függöny és el felejtettem, a mai napot. Történetesen tisztában vagyok a következményekkel és természetesen vannak meg magyarázhatatlan dolgok is. Nekem mindig volt a közelben valaki aki segített az átváltozásban és tanítgatott, de így most, hogy ide járok a suliba kicsit nehéz meg nem volt bájitalom sem.*Hajtja le a fejét és magyarázza meg a dolgokat, és közben ugye a gondolata mélyen még mindig az álmáról szól hiszen nem tudja még mindig ki az a nő sem, és sok mindent nem tud. Végig hallgatva a tanárnőt amikor mondja azt a helyet, gonosz gondolat sugan át a fején. Túl lehet járni egy sárkány eszén is, de Lex nem fog csak úgy ide jönni kell neki valami magyarázat is. Vállat vonva belegyezett, hogy majd elviheti Eris a későbbiek során, csak akkor majd össze akarja szedni a cuccait.* - Ki beszélt itt szökésről? Tanárnő kérem el van tájolódva. Ha elmennék max a Brigthmore kastélyba mennék újdonsült háztársam torkát harapnám át..*Mondja és elvigyorodik majd azután nézelődik az irodában és a kérdést feltéve nem leges választ ad a tanárnőnek.* - Nincs semmi. Elnézést, de a farkasok nem isznak vért. Inkább iszok valami finomat.*Mondja majd elővesz egy kis üveget, ami "vodkát" tartalmaz.* - Nekem ez jó meg van nálam üditő is. A vérszívók élete rosszabb mint a mienk. A különbség annyi, hogy nem mennek se jobbra se balra nem változik körülöttük semmi. Ha változna is valami akkor újra és újra ismerkedniük kell, és be kell tudniuk illeszkedni a társadalomba. Jól mondom tanárnő?*Teszi fel a kérdést bár ezt hangosan kimondja még sem bántóan teszi meg. Hangja a fiúnak kellemes és lágy, de a kérdést nem érti akkor sem miért kérdezte. Egyáltalán mit mondjon el neki? Igazából egyenlőre más aggasztja, de megpróbál majd ezen változtatni. Amikor nézelődni kezd ismét a nő falán lévő festményt és érdekfeszítően nézi.* - Elnézést, ki az a vörös hajú nő ott Crow tanárúr jobb oldalán?*Teszi fel a kérdést és tovább nézelődik. Egyetlen kép volt a szobában, majd ugye iszogat közben.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 10, 2012 8:56 pm

    - Nos az remek dolog. Tudod kevesen vannak, akik be mernek lépni azon az ajtón. Az előző évfolyamban, mikor néhány Erethonos diák meglátta az ajtómat sírva elfutott. Nem hiába. A halandóknak gyenge szívük van. *Csóválja a fejét, majd szépen hellyel kínálja a fiút, és az arcára ölt egy bájmosolyt.* -Borítsunk fátylat a múltra! Ezt most tényleg elnézem, de egyetlen stikli, és hatalmas gondjaid adódnak fiú... *Beszél halkan, de így eléggé hallani a hangját. Már-már fülbemászó ahogyan beszél.* -Ó, az elkényeztetett család pici fia. Vannak olyanok, akik egyedül a szabadban változtak át, vagy éppen gyilkoltak, mert vérszomjukat nem tudták visszafogni. Ha pedig bájitalra van szükséged akár nekem is szólhatsz. Hatalmas készletünk van. Akár az egész iskolát el tudnánk látni vele. *Reagál Chris monológjára, majd megint a fiú gondolatai közt kutakodik.* -Meg se próbáld. *Hessegeti el a fiú sárkány átveréses tervét, majd a fiú további szavaira csak halványan mosolyogni tud. De ez is szimpla bájvigyor.* - A tanárnő, ahogy te mondtad "nincsen eltájolódva" csupán csak mindent kinézek belőled. A Brightmore fiút meg lehetőleg ne gyilkold le. Én is szeretem mások vérét ontani, de csak akkor öld meg, ha tényleg nyomós okod van rá. Ez azt jelenti, hogy nem tiltom a gyilkolást, csupán csak neked kell intézni a holttest éltüntetését. *Beszél könnyedén a halálról. Miért is ne beszélne könnyen? Hiszen ő rengeteg lénynek vette már a vérét. Angyal, démon, vámpír, ember és fél-vér. Mind-mind csak egy hosszú lista része.* -Rendben. Egyébként látom nincs olyan kifinomult humorérzéked, mint nekem. De sebaj itt csak azt a förtelmet. Mi is az? Vodka? *kérdi miközben beleszagol a levegőbe. Ilyen szereti, hogy felerősödtek az érzékei.* -Nem vagyok vérszívó. Egyébként a vérfarkasok élete sem jobb kölyök. Az átváltozás fájdalommal jár meg persze előbb-utóbb meghaltok. Míg én örökké élni fogok angyali mivoltom miatt. Az hogy néha-néha vért iszom nem jelent semmit. Egyébként igazad van fiú, de elfelejted, hogy inkább élnék magányosan, mint hogy az emberiség kínjaival kelljen törődnöm. Számomra mindenki csak egy báb. Ezt jegyezd meg. Hiszen megvéd a hatalom, ha kiszolgálod, és azt hiszen én már eléggé kiszolgáltam. *Egész jól reagál Christopherre. Nos ez annak köszönhető, hogy most egész jókedve van. Aztán mikor a háta mögötti festményről kérdik nem is fordul hátra csak válaszol.* -Az Erethonosok védőszentje, Amarilla Darwin. Mocskos vérszívó, aki gonosz lényként mégis a jókat szolgálja. Pedig a sötét oldal sokkalta erősebb. Én megmutatom majd neki, hogy szánalmasan gyenge, és tapasztalatlan. Csak ahhoz mindennek a helyén kell állnia. *Ezzel lezártnak tekinti a festmény témát. Kihúzza az egyik fiókját, és egy fiolát rak le az asztalra.* - A következő teliholdig, ha kellene. *Tolja a fiú elé, majd az ujjaival az asztalon kezd dobolni.* - Ha gondolod, és nincs több kérdésed elmehetsz. * Mondja, és feláll. Odalép az egyik polchoz, levesz egy könyvet, majd megint a fiúra pillant.* Apropó. Eris tizenegykor vár majd a kapuban. *Mond még egy fontos információt, majd a könyvet lerakja az asztalra. "Árnyékok és átkozottak" címet viseli a fekete bőrkötéses könyv. Érdekes dolgok vannak Perathon úrnőnél az egyszer biztos.*
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Ian Kedd Jan. 10, 2012 9:43 pm

    - Erethonos? Háhá.. az szánalmas.. tanárnő kérem, az ilyenekgyáva nyuszikák, de tényleg. Nem tudják mi a jó vagy mi a rossz, nem értem a semlegeseket sem hagyjuk.*Feleli egyszerüen azután gondolkodni kezd a festményen meg sok mindenen. Az álmon meg azon is, hogy elkezd nyomozni is majd.* - A fiúnak a neve Christopher, de egyébként értettem. Különben nem vagyok ám rossz gyerek erre ön is rá fog jönni egész hamar, csak vannak rossz húzásaim.*Feleli egyszerüen és érthetően majd ugye issza az alkoholt. Amint megitta előveszi a Kóláját és tovább figyel és a kérdésre felvonja a szemöldökét.* - Mire gondol mit ne próbáljak meg? Nem ismer engem, tudok ám ravasz is lenni.*Mondja és tényleg tudám hiszen nem hiába a beceneve veszély a baráti körében. Na jó ezt már nem használja, de régebben az volt.* - Rendben van. És van ötlete hova vihetném el a holt testet?*Kérdezi csillogó szemekkel majd gonoszan elvigyorodik. Azután elkezdenek beszélni a fajokról. De szimplán a fiú hozza fel, de nagy részt igaza van hiszen a Vámpírok nem mozognak se előre se hátra.*Vállat vonogatva, néhány dolgoggal egyet ért, de a meghalásra fintorogni kezd. Bele se gondol a dolgokba.* - Való igaz, de a halál nyugalmasabb mint a pokol tüze. A kölyököt nagyon szépen kérem ne, mert erre allergiás vagyok.*Néz és kéri nyugodtan házvezetőjét amikor kifejti a gondolatát is,. Nos egészen jó a kedve, de lelkileg nincs a toppon sem hiszen a történek óta nem heverte ki és még telihold van, szóval jó lenne felszívódni is a hétre. Hallgatja a szavakat és valahol ismerős a Sylorina házvezető stílusa. Csak azon gondolkodik ha mindenki báb neki mikor látja a dolgokat aki ténylegesen bírhatja a másikat? Aztán jön a kérdés, és természetesen Illáról az Erethonosokról kérdezz.* - Hmm... érdekes, hogy Erethonos és Vámpír ő dolga... de azt szeretném megkérdezni öntől.. hogy mit tud még róla? Lehet nem mocskos bár én nem vagyok oda meg vissza a vámpírokért, de tudok kivétetlt tenni, de tételezzük fel mi van mi van ha ismerős nekem? Soha életemben nem láttam a nőt, de mióta tudom ide jövök ebbe az iskolába egyre többet álmodok vele, és nem tudok már semmit lassan.*Mondja ki amit gondol majd bocsánat kérően néz a másikra, azután ugye mondja ha szeretne elmehet. Még szeretné meg várni a válaszát, kíváncsi a felnőtt hölgy véleményére.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 10, 2012 10:09 pm

    - Szánalmas mind egytől egyig. Nem úgy, mint ti. A Sylorinások erősek, hatalomra vágyók, talpraesettek, furmányosak, és mi egyéb. Szerencsétlen bagázs. Legszívesebben a házvezetőjükkel együtt bezárnám őket egy cellába, és éheztetném őket.*Morogja a nőszemély, majd megint a poharához nyúl, és iszik tovább a vérből. Őt nem zavarja Chris vodkázása, amíg nem kínálja meg vele.* -Tudom mi a neved Christopher csupán szeretem a diákjaimat különféle neveken szólítani, és kérlek ne mondj ilyeneket. Ha akarnám még a legsötétebb kis titkodat is ki tudnám deríteni. De nem akarom. Jobb elfoglaltságom is van annál, hogy terrorizáljalak. *Mondja kissé fellengzősen, de ez jellemző vonása Perathon úrnőnek. Aztán mikor Chris rákérdez arra, amit Tyla mondott a nő egyszerűen felnevet. Ijesztő, hátborzongató, de mégis bájos, angyali nevetés tölti be a szobát. Igen, meg vannak még a jó vonásai és tulajdonságai is. Csak jó mélyen elrejtve. A fiú pedig talán most hallotta először és utoljára nevetni a házvezetőjét.* -Ne próbáld meg kijátszani a sárkányt Chris. Egyébként elfelejted, hogy én meg tudok a gondolataidban olvasni tehát ez azt eredményezi, hogy ha nem tanulod meg kontrollálni a gondolataidat akkor olyan vagy számomra, mint egy nyitott könyv. *Felel a fiúnak. Felmutatja a legtöbb kártyáját. Nem elővigyázatos. Mégis miért? Nem árthat neki ez a kis vérfarkas. * - Én a helyedben megetetném Erisszel, vagy épp valami közeli húsevő lénnyel. Az hatásos. *Vonja meg a vállát, majd a könyvét kezdi böngészgetni, de közben folytatja a beszélgetést is.* - Igen, a rendes vámpírok. De én bár mennyire is nem látszik öregszem. *Válaszol megint csak, mert ez az igazság. S mivel Christopher tapasztalatlan ezért nem árt, ha néhány dologgal kapcsolatban felnyitják a szemét.* - Mint mondtam halhatatlan vagyok. Nem hiszek Istenben, de a Pokolban sem. Bukott angyal vagyok. Ha létezne Isten megakadályozta volna, azt ami velem történt.*Szólal meg megint, de most kissé komorabban. A nézetei... Nos azok eléggé érdekesek.* -Rendben, de akkor mondd minek hívjalak. A vámpírok kicsi ivadékok, a vérfarkasok pedig kölykök. De akkor döntsd el hogyan nevezzelek ezután.*Ha Chrisnek nem tetszik akkor is szokja meg, mert Tyla hiába mondja ezt nehezen tud leszokni róla. Pláne nem egy diák kedvéért fog. Amarilla családjáról kezd minden különösebb tétovázás nélkül beszélni, hiszen sok mindent tud, és miért is ne mondaná el. Tehát amit tud, és nem olyan nagyon titkos információ azt elmondja a fiúnak.* -Fogalmam sincs róla. Menj fel a tornyába, és beszéld meg vele. Most már későre jár. Ne várakoztasd meg Erist. Menjél. Ha beszélni akarsz még a héten itt leszek. Jó éjszakát Christopher! *Búcsúzik el a fiútól miután mindent megtárgyalt vele, majd eltűnik a hálószobájában.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 11:17 am

    * Csend honol Perathon úrnő rezidenciájában, és ha valaki aki sűrűn látott vendég itt akkor feltűnhet neki, hogy valami változott a helyiségben. Valaki elforgatta az egyik fotelt, és most a kandalló előtt terpeszkedik. Bámulja a lángokat, és ujjaival a szék karfáján dobol. * ~ Jaj, igazán jöhetne már az Úrnő. Komolyan, én ezt nem hiszem el. Iderendelt reggel kilencre, és két órája ülök itt, de sehol nincs. *Morog magában az egyik Sylorinás diák, akinek tegnap este érdekes kalandja volt az egyik Erethonossal. Igazság szerint alig emlékszik valamire. Csak annyi maradt meg neki, hogy rosszul lett, és valakinek ivott a véréből. Se több, se kevesebb. A tegnapi rosszullét nagyon nem volt jó hatással rá. Mellesleg a mai öltözéke egy szürke top, kék farmer és tornacipő. Nem fázik a vámpírlány meg most ezt volt kedve felvenni. ha nem vérszívó lenne akkor lehetne hülyének titulálni, de így... Barna haját lófarokba fogta össze, viszont néhány hajtincs még ígyis a szemébe lóg. Előveszi a zsebéből az IPhone-ját, és elkezd hallgatni valami jó kis rock zenét. Vár, unatkozik, és próbálja nem felforgatni a rezidenciát, de sokáig nem fogja bírni, ha ilyen elviselhetetlen lesz ez a csend, és már a zene se segít.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 11:33 am

    - De olyan édes voltál amikor ott dülöngélél jobbra balra nézd meg... nézd meg és amikor csücsöritettél...*Igen Ethanealt most készítik ki a tegnap estével. A fiúnak éppen van elég gondja a nélkül is, hogy hallja a Syles diákot akit perceken belül leüt.* - Olyan hős voltál mint Rómeó olyan irónikus...*Nem szól be ökölben a keze csak rámordul a démon fiú. Elég annyi, hogy Chris most kicsit túlzásokba esik és csak rötyög amikor belép Perathon úrnő szobájába hiszen beszélni szeretne vele főleg a tegnapi részről hiszen Amarilla úrnőnek nem akarná elmondani pedig a házvezetője csak hát neki is van egy stílusa. Szótlanul és némán reggel fel kelt elrohant Kyrie mellől és az a gond vele, hogy nem is tudja mit kezdjen a helyzettel. Lezuhanyzott aztán a tükörben még bámulta a nyakát aztán tett rá egy ragtapaszt majd felhúzta a királykék pólóját és felvette sötét koptatott farmerjét és a fekete tornacsukáját még a haját is bezselézte azután indult el ugye a Sylorinás házvezetőhőz. Belépve a rezidenciára csak körbe néz..* - Mit is vártam. Legalább azt hittem itt lesz..*Sóhajtozik és nem veszi észre Kyriet. Igen még azért nincs tudatában a dolgoknak, de azért emlékszik a többi eseményre és a rangját is nem csak a diákját félti azért ha azzt nézzük diákot jobban félt. Szóval lehet bármi ő ugrik szóval...*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 11:43 am

    *Egyik fülében bömböl a Green Day-től a Holiday, a másikkal hallgatózik, hátha sikerül észrevenni mikor a házvezetője megérkezik. Így volt szerencséje végig hallgatni Christopher és Ethan csodálatos társalgását. Majdnem felröhög a syles társa szavaira, de néma csendben ül tovább. Mikor Ethan belép, és motyogni kezd feláll a fotelből, és a másik felé fordul.* - Engem keresel, vagy Úrnőt? Mert attól tartok, hogy az Úrnő jól eltűnt. Én már két órája várok rá, de azt hiszem elviharzott Amarillához, hogy elmondja neki a ballépesemet. Amúgy hogy vagy? Remélem nem fájt... *Szólal meg a lány, majd a tekintetét a fiú nyakára szegezi. Megrázza a fejét, valójában ő is zavarban van, csak ő jól leplezi. A szobában kezd sétálgatni, majd leül Tyla asztala mögé, és ott kezd olvasgatni néhány papírt. * - És mi járatban erre? *Érdeklődik miközben azzal van elfoglalva, hogy a könyvtár "új dizájnját" nézegeti. Nem különösebben zavartatja magát az biztos. Őt Perathon úrnő úgyse bántja...*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 12:11 pm

    *Christopher társaságára most egyáltalán nem kíváncsi, sőt Alexanderére sem. A röhögést szerencsére nem hallja, hiszen majdnem de mégsem. Belépve körbe tekint az úrnő szobájában és fejét vakarva megjegyzi hangosan remélvén, hogy itt van és most igazából nem tudja merre menjen. Vagy is igen. El távol a jeges birodalomból. Amikor meghallja az ismerős lány hangját csak meghökkent és pislog nagyokat.* ~Ez mindenütt ott van?~*Teszi fel magában a költői kérdést azután közelebb megy hozzá és próbálja össze szedni a gondolatait. Amire emlékszik és látott a Christopher által készült videóról. Fejét megvakarja és haloványan mosolyog, majd beszédre nyílik a szája.* - Eredetileg az Úrnőt kerestem volna, de igazából teljesen mindegy.*Feleli Kyrie-ének majd körbe pislog az úrnő szobájában, hiszen nem sok diák szeret ide lejárni. Amarilla Úrnőre csak pislog nagyokat és konkrétan az egyik falhoz megy és beleveri a fejét.* - Remek. Ennél még mi lehet rosszabb? Nekem kellett volna jelentenem, hiszen a Házvezetőm csak nem most. Köszönöm én remekül, és valakinek hála az emlékeim felélénkültek.*Az utolsó szót kiabálja, hiszen sejti, hogy ott van a másik kint.* - Ne haragudj, hogy eltűntem reggel.*Feleli, arcát lesújtva majd folytatja tovább.* - Csak nem tudtam mi történt. Arra emlékeztem itt kötöttünk ki meg a segítségen a többit a drága háztársad mutatta meg. Nagyon hülyén viselkedhettem, de te jobban vagy már?*Kérdezi, meg amikor ugye visszalépett a lányhoz fejbe verés után és lefelé nézett a föld felé. Ethan már csak ilyen. Apja arra vár mikor követi el a baklövését ő már csak lazábban kezeli a fiút.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 12:27 pm

    *Valahogy sejti, hogy a másik meglepődik, mikor felbukkan. Aztán, véletlenül elcsípi a fiú egyik gondolatát.* - Nem is vagyok mindenhol ott. Csupán idehívattak... Arról én nem tehetek, hogy ide jöttél, és összefutottunk. *Emeli fel védekezően a két kezét. És igen. Erre muszáj volt reagálnia... Aztán végre valahára megszólal Ethan is, és a leányzó halványan elmosolyodik.* -Sejtettem, de nincs itt. Hidd el, nekem is lenne jobb dolgom, minthogy rá várjak, de fogalmam sincs merre jár.* Vonja meg a vállát, és folytatja a kutakodást. Aztán mikor Ethan odamegy az egyik falhoz felvonja a szemöldökét, és tovább pakolgatja a papírokat.* - Nyugi, Perathon úrnő tudja kezelni a dolgot. Mostanában nincs olyan harapós kedvében. Amúgy annak örülök, hogy jól vagy. Tényleg nem akartalak bántani. Épp most fognának szigorú étkezésre, hogy ez többet ne forduljon elő.* Vág fancsali képet a lány, mert tényleg azért ül itt, mert Tyla rendesen meg akarja tanítani étkezni.* -Semmi gond. Én is ezt tettem volna. *Nevet fel kicsit zavartan, beletúr a hajába, és rendezgeti tovább az asztalon lévő dolgokat. Most éppen a lámpát rakja ide-oda, mert nem tudja eldönteni, hogy melyik oldalon előnyösebb.* - Akár engem is megkérdezhettél volna, ha annyira érdekelt... *Motyogja a lány, és a fiú érdeklődésére elvigyorodik.* - Kösz jól vagyok. Igazából arra sem emlékszem mi volt tegnap. Mármint tudom, hogy rosszul voltam csak azt nem tudom milyen érzésem volt... na mindegy. Nem viselkedtél hülyén, sőt. Dicséretes, amit értem tettél. Még egyszer nagyon köszönöm. *csak ráncolja a homlokát, nem érti mi történt a tegnapi fiúval, aki sokkal szabadabb volt, és kevésbé félénk. Nem érti. Valószínűleg nem is fogja érteni. Feláll az asztaltól, és odamegy a fiúhoz.* -Amúgy jössz nekem egy új pulcsival. Az előzőt sikerült tegnap leöntened. *Mondja viccelődve, aztán eszébe jut, hogy valójában mit is akart.* - Nem tudom mennyire emlékszel rá, de mesélted, hogy Christopher haverodat piszkálja Eris. Beszéltem vele, és azt mondta, hogy igyekszik leállni, de nem garantál semmit.
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 1:01 pm

    *A gondolatát ugye nem mondja, ki csak meglepődik, és ez játszódik, benne majd ugye csak pislog nagyokat, amikor kimondja, amit gondol. Aztán fejéhez csap, hogy persze vámpír..* - Jó ne haragudj.. csak, aj.. *Védekező állásba teszi, a kezét a fiú csak felkuncog. Igen ilyenkor csak nevetni tud az ilyeneken.* - Szegény.. Gondolom élvezni a más diákok társaságát, vagy éppen akit ismersz.*Nevet fel, na, igen a fiúnak igen csak jó a kedve. A nincs, itt re csak megrándítja, azután amikor meghallja hova mehetett az Úrnő akkor természetesen a falhoz megy és falba veri a fejét. Fél kicsit a fiú, hiszen akkor meg kell jelennie a Házvezetőjénél. Nincs mese. Amarilla Úrnő le fogja szúrni erre már felkészült lelkileg. Azután visszalépett a másikhoz és nézte a másikat és nagy nehezen megszólalt.* - Nincs harapós kedvében? Na, ez érdekes.*Vonja fel a szemöldökét és nem tudja, hol járhat Perathon Úrnő esze. Ő és a jó kedv kicsit furcsának tűnhet. A jól vagy kijelentésnél csak fejet ráz. Igen ő jól van, de sokkolta azért a sebe az után beugrott neki, hogy segített a másikon szóval, no para.* - Te is, Igazából nem kéne koplalnod. Rendesen kéne enned, mint bármely más vámpírnak.*Jelentiki és komolyan tekint a lányra és szúrja kicsit le. A rakosgatásra nem igazán reagál, csak figyeli, miért pakol az asztalon. Csak felvonja a szemöldökét és inkább nem is foglalkozik vele. A pulcsira csak felröhög és összeszűkíti a szemeit.* - Tudom, de azt hiszem elég, ha az egyik tisztítóhoz elküldetem. Még egyszer ne haragudj.. nem szoktam ám ilyen lenni.*Mondja mosolyogva és Kyrie nem tudja, miért viselkedik így a fiú? Nos, tegnap túlságosan is sokat ivott és egy darabig nem is fog menni, iszogatni sehova. Christopherre csak a homlokát összeráncolja, azután csak ördögien vigyorodik.* - Tudod mit? Nem járkálhatna Alexander fejében is.. már kicsit kiakasztóak mind a ketten és miért hozott velük össze az isten?*Teszi fel a nagy költői kérdést és komolyan gondolta az Erises dolgot.* - Mikor keltél fel mármint, rögtön amikor eltűntem?*Teszi fel a kérdést és igen nyugodt és higgadt.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 1:52 pm

    *Ugye véletlenül elcsípi Ethan egyik gondolatát, és egyből reagál rá, a fiú egyből bocsánatot kér.* - Semmi. Én kérek bocsánatot. Csak.. Véletlenül meghallottam. Nem valami erős a mentális védelmed... És általában nem szoktam mások fejében turkálni, csak na...*Mondja zavartan aztán mikor a fiú kuncogni kezd felvonja a szemöldökét. Hogy mi ebben olyan vicces? Jó kérdés.* - Nem, igazából Raphaellel lenne találkozóm. Megígérte, hogy keres nekem valami fegyvert. Tudod nekem nincsenek barátaim, rajtad és Bellsen kívül meg senkit nem ismerek. Én inkább az itt dolgozókkal vagyok jóban. * Vonja meg a vállát, mert ez tényleg így van. Csak azt nem tette hozzá, hogy nem is nagyon keresi a diákok társaságát.* - Tényleg nincs. Nem láttad még dühöngeni... *Rázza a fejét. Ő aztán tényleg látta a Sylorinás házvezetőt dühöngeni. Pontosan akkor, mikor a 2. számú kísérlettel gondok voltak. * - Nem koplalok, csak... Egyedül nem szeretek vadászni. Meg eléggé fárasztó munka ám rávenni valakit, hogy adjon a véréből. Mostanában meg se időm, se kedvem nem volt. Aztán kerestem a vésztartalékaimat, de azok kiürültek szóval muszáj volt lemennem Qarinba. *Elmeséli el a háttérinfókat, mert ő tényleg nem koplalt.. Csak... Mindennek meg van az oka. Igazából nem érdekli, hogy a másik "leszúrja". Ő ezeket nem veszi magára.* - Semmi gond. És nyugi. Csak piszkáltalak. A pulcsimat már elvitték kitisztítani. Szóval no para. *Kacag a vámpír lány, és Ethan további szabadkozására rázza a fejét.* -Te mindig hússzor bocsánatot kérsz valamiért? *Kérdi érdeklődve, mert két találkozás alatt hétszer biztos szabadkozott a másik.* -Az előbb nem az volt a bajod, hogy zaklatja Christ? Meg tudom oldani egyébként, de a Lord nem örülne, ha Alexet piszkálnák. *Egy ördögi mosoly jelenik meg az arcán.* Csak egy szavadba kerül, és elintézhetem amúgy.* Súgja a fiú fülébe miközben elhalad mellette. Járkál a szobában, mert már nagyon unatkozik. Aztán kérdezik, hogy mikor kelt fel. A lány egy pillanatra megállt, elgondolkozott, és még szélesebb lett a mosoly az arcán.* -Attól függ mikor mentél el. *Mondja titokzatosan, és leül a másik fotelbe, ami Tyla asztala előtt áll. Felrakja a lábát az angyal-vámpír asztalára, és kíváncsian pislog Ethanre.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 3:08 pm

    *Ugye csak pislog a másikra majd ugye bocsánatot kért ő is. Csak legyint rá és haloványan mosolyog. A mentális védelemre csak szemeit forgatja…* - Ismerős érzés…*Vonja meg a vállait, hiszen Amarilla Úrnő jut eszébe és csak sóhajtozik, aztán a fejét vakarja. A fejben turkálásra nem igazán reagál semmit.* - Te nem, de kedvenc házvezetőmnek az egyik kedvenc foglalkozása..*Forgatja meg a szemeit és komolyra fordítja a szót ugye. Aztán Kijelenti, hogy Raphaellel lenne, találkozója arra nem igazán mond semmit, hiszen nem ismeri csak látásból.* - Ja, értem.. ha kell én is segítek szívesen keresni.. *Ajánlja, fel haloványan mosolyog.* - Dolgozókkal? Milyen diák az ilyen, aki nem ismerkedik másokkal? Na, azt hiszem, majd belevezetlek az iskola rejtelmeibe.*Mondja felkuncogva és igen Ethan-ről ne beszéljünk.. ha egyedül van normális, ha mellette vannak, akkor már ki kell magából (Chris és Alex) ugye és ne részletezzük.* - Egyedül vadászni? Kérd meg Bellst, hogy menjetek együtt. Nem lenne jó, megint ha rosszul lennél.*Komoran néz most rá és tényleg szigorú. Ami Ethannél ugye megszokás az úgyis van. Szóval tud laza is lenni csak azért még is a rangja.. A pulcsira ördögien vigyorog..* ~ Legalább nem kell kérnem apámtól pénzt, habár úgyis kellene írnom neki, kezdek kifogyni a pénzből. Roxfort nagyon örülhet annak, hogy a fél fizetését nekem adja..~*Gondolja, magában azután ugye csak pislog nagyokat és hallgatja a másikat. A suttogásra a fiút egyszerűen kirázza a hideg. Kiakadni nem feltétlen kiakad csak valami furcsa érzés kapja el a másikat, amit még nem érzet. Ráadásul vámpírnál.* - Csak most nagyon kiakasztott. Ne tudd, meg mivel nyaggat reggel óta.*Forgatja meg a szemeit, de a fejében, ami a fejében lejátszódik úristen!* - A Lord igazából nem érdekel az már úgysem az én reszortom lesz, csak Alex szívja meg.*Rázza, meg a fejét majd megforgatja szemeit.* ~Úristen.. ez.. Nem.. Akkor is.. azt hiszem itt az ideje kicsit visszavonulni..~*Gondolja magában, de az esze azt mondja, maradjon itt. Megszólalni igazából nem is tud ezt a lány is láthatja igen ez az-az Ethan, aki össze van zavarodva ilyenkor..* - Őőő..erre..*Csak hebeg-habog és szerencsétlenkedik.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 3:32 pm

    - Ó, nem tudtam. Többnyire nem élünk vissza ezzel a képességünkkel, legalábbis én így tanultam, de néha előfordul, hogy ha éppen nem rég táplálkoztál, és a másik félnek gyenge a mentális védelme akkor akaratlanul is halljuk, amire gondoltok. *Fintorog egy sort, és nagyokat pislog Darwin úrnő említésére. Persze Tyla mesélt róla, hogy a vámpír nő a sylesek fejében is szívesen turkál.* - Nem kell köszönöm. Raphael tényleg nagyon ért ezekhez, és szívesen segít. Meg általában unatkozik, a te idődet pedig nem akarom ezzel a semmiséggel rabolni. Meg az iskola fegyvertárosa tudja mi lenne a legjobb választás, és hogy található-e ilyen az iskolában. *Mosolyodik el a halványan. Igaz, hogy visszautasította Ethan javaslatát, de azért örül neki, hogy felajánlották a segítséget. Csak... Tényleg nem akarja ezzel nyaggatni szegényt fiút.* -Nem tudom. A többiek nem igazán kötnek le. Meg a felnőttekkel mindig is jobban kijöttem. Fogalmam sincs miért... *Vonja meg a vállát, a sulis dologra nem reagál. Neki ez jó így.* -Bells-szel nem jó... De nem fogok legyengülni, hidd el. Csak minden szarul jött ki. *Fintorog egy sort, de a rosszullét is csak a felkészületlensége miatt alakulhatott ki. Aztán véletlenül elcsíp még egy gondolatot, de arra csak vigyorog. Aztán ugye suttog egy kicsit meg tovább beszélnek Erisről.* - Értem. Nos, ezért nem kell ismerkedni. Ha nem ismersz meg ilyen idiótákat akkor nem fognak piszkálni. *Vág vissza egy pimasz mosollyal az arcán. Mert, most igaza van.* - Nekem azért számít. Egyrészt, tisztelem a Lordot. Másrészt, ha én kérem rá Erist az kinyomozhatnák. Harmadrészt, az Úrnőm se örülne neki. *Sorol kapásból három indokot, amiért viszont az ő reszortja lenne az egész.* - Amúgy már egy jó ideje ébren voltam, és nyugodj meg. Nem eszlek meg. *Mosolyodik el megint, és kivillantja a szemfogát. Aztán volt-nincs a fog, mert ügyesen eltüntette.* - Ha menni akarsz menj nyugodtan. Én is ezt tenném, de nem mehetek. Nekem be kell várnom Perathon úrnőt, viszont ha mégis lelécelnél... Akkor átadhatom neki, hogy miért jöttél.*Megint közelebb megy a fiúhoz, és Ethan feje mellé szorítja a tenyereit, így az Erethonos nem tud elmenekülni.* -Akkor viszlát... Ethan. * Súgja megint csak a fiú fülébe, majd vidáman kacagva elfordul, és feltépi az egyik ajtót, - ami Tyla hálótermébe vezet-, és ott garázdálkodik tovább. Az arcáról nem tűnik el az a gonosz kis mosoly.* ~ Most lehet, hogy szegényt zavarba hoztam, de annyira aranyos... *Gondolja magában, majd rádől a hatalmas ágyra, és bámulja a plafont.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 4:01 pm

    - Nem éltek vissza? Óh, ezt nem tudtam azért turkálsz az én fejemben.*Na, jó.. a következő az lesz, hogy megkéri, apját tanítsa meg a Mentális dolgokra, mert ő abban béna. Reed Denkey tökéletes az ilyen féle dolgokban, hiszen nem egy diákot tanított ki.* - Tudod mit? Akkor legközelebb nem fogom kimondani a gondolataimban a dolgokat inkább vissza, fogom magam.*Mondja ördögi vigyorral és figyeli a másik tekintetét. A fintorgást sem veszi észre csak a sugarat és a nyugtató auráját a másiknak.* - Elhiszem, hogy ért hozzájuk, én csak tényleg segíteni akartam. Viszont nyugodtan szólhatsz nekem is. Ha nem fegyverben, hanem másban.*Jegyzi, meg és nem kell, hanem másban is szívesen segít. Például idegenvezetésben vagy normális emberek megismerésében. Antoine is rendes, de azt hiszem, nem éppen ő lenne a legjobb társaságod..*Jegyzi meg a végét hangsúlyozva, hiszen farkas-vámpír kapcsolatok nem mindig jók szóval. Az idiótákra szemet forgatva ért egyet és nem tehet, arról ismernie kell a hülye rokonát.* - Szerintem te örülhetsz, hogy nem ismered Alexandert.. Nem a szőkéről beszélek. Christopher ikertestvére. Ketten együtt istenem felforgatják a házat meg a mindenséget.. Hagyjuk, örülök, hogy a másik nem jött ide elég Chrisből egy is. E mellett meg unokatestvérem szóval elkerülhetetlen, hogy otthon is lássam. Ha csak nem akarok haza menni, de egyelőre tuti nem csak őt vinnék el.*Mondja kifakadva és kikelve magából. Amit elmondott az mind igaz. Az egész pereputtyból csak Jesse meg Ethan normális. Ha normálisnak mondhatók.* - A Lordot én is tisztelem csak a diákja idegesítő kis pukkancs. Akkor nyugodtan hivatkozhatsz rám, hogy én kértem *Mondja fejet rázva és ugye kirázta a hideg és nem tud, mit mondani a dolgokra csak gondolatában van. Azon kívül, meg amiket mondd, megbabonázza a tekintete és a barna szemeivel a másikéra néz és csak a suttogását hallja. Szóval csak figyel rá és igen, mint pasi elcsábul. Vajon meddig bírja még?* - Csak Eris miatt jöttem, de akkor mindegy szerintem..*Kinyögi hosszas figyelés után. A másik közelebb megy hozzá és a feje mellé kerül a keze. Csak figyeli azt a szép különleges arcot, aztán amikor kijelenti, viszlát, ugye felkacag a nő. A fiú most konkrétan lemerevedett és még köszönni sem tudott csak kimenni azon az ajtón. Amikor kitátongott az ajtón még meg állt és neki támaszkodott a falnak.* - Úristen.. én olyan hülye vagyok..*Jelenti ki hangosan és hangos vihogás a másik oldalról.* - Még egy vihogást meghallok a Mikrofon fejedből Kopasz fej lesz!!*Kiabál és belever a kezével egyet a falba. Következő lépés az lesz, fogja magát és visszavonulót fúj, de ahogy eléri az Erethon-t Amarilla Úrnő invitálja be az irodájába.* ~Remek..~*Gondolja magában ennél a napnál lehet még jobb?*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Lucien du Bois Szomb. Feb. 11, 2012 5:31 pm

    *Sammael ritka, de rendszeres látogatására érkezik. Igaz, mostantól talán gyakoribbá válik a dolog... Ahogyan kényelmes léptekkel végigsétál az alagsori folyosón, összetalálkozik egy diákkal, akinek biccent, de különösebben nem foglalkozik vele. Sylorinás. És noha ez nála általában nem ok arra, hogy ne érdekelje valaki, de a mostani cameosos generáció annyira lefárasztja, hogy mások diákjai már igazán nem tudják érdekelni. Tehát végigsétál a folyosón, majd a sárkányfejhez érve kopog, aztán belép. A bukott angyalt meglátva pedig barátságosan elmosolyodik.* - Üdv, Tyla *köszön udvariasan, majd a nő asztala elé sétál, és kényelmesen megtámaszkodik a középső szék háttámláján.* - Hogy s mint? *érdeklődik, s közben elgondolkozik rajta, hogy rajta kívül vajon hányan képesek még besétálni ide, és ilyen lazán köszönteni a nőt. Raphael minden bizonnyal...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 11, 2012 5:42 pm

    *Éppen pár perce tette ki a szűrét a "lányának", de máris új látogató érkezik. A kopogásra felpillant a munkájából, majd amíg várja, hogy a sárkányfej beengedje Sammaelt addig ő nyugodtan pakolászik. Halkan egy IPhone-ból szól a zene. Nos az egyik Sylorinás diák hagyta itt hogy hallgassa meg a "Welcome to my life" című számot. Egy kicsit talán tényleg illik rá. De csak egy kicsit. Szóval, mikor Sam köszönti akkor biccent egyet.* - Üdv neked is Sammael. *Mondja a Syles házvezető a társának, és próbálja elrakni azt a méretes papírkupacot az íróasztaláról. Mikor a hogyléte felől érdeklődnek megvonja a vállát.* - Köszönöm meg vagyok. Mint látod a papírmunkával végeztem, már csak egy irattartót kellene beszereznem. Ezenkívül beszélni szeretnék Gwennel. A könyvtárral kapcsolatban. És nagy örömödre beszéltem Amarillával is, bár csak azért, mert az egyik diákom ivott az ő diákjából. Mind két gyerek elmondása szerint a Sylorinás vámpír rosszul lett, és megengedték neki, hogy igyon az illető véréből... Szerintem ezt a témát lezárhatjuk, majd Amarillával elrendezzük a dolgot. Tehát volt némi kavarodás ma, de meg vagyok. Azt hiszem. *Felel a férfi kérdésre, majd megpróbálja kikapcsolni a szerkentyűt. Nem ért az ilyen új kütyükhöz. Mellesleg Eris is itt van az irodában, biccentett is Samnek, mikor belépett ide.* - És veled minden rendben? Van még valami, amit esetleg el tudok intézni? *Érdeklődik az angyal-vámpír, majd hellyel kínálja Samet, és őmaga is leül. Halál nyugodt. Szó szerint nyugodt.* - Azt kihagytam, hogy Raphael érdeklődik a zárak felől, merthogy egyre jobban kellenének neki ugyanis azt hiszi, hogy kísértetek járnak az iskolába, és minden éjjel összemocskolják a pengéit.* Mosolyodik el halványan, és lila tekintetét a férfira szegezi.*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Lucien du Bois Szomb. Feb. 11, 2012 6:11 pm

    *A zenét meghallva a zenelejátszóra pillant, és egy-két sorra fel is figyel, de a továbbiakban nem foglalkozik vele, inkább Tylára irányítja a figyelmét. Az irattartóra elmosolyodik.* - Kéne egy új polc *jegyzi meg. Arra, hogy a nő beszélni akar Gwennel, magában "örvendezik". Igazából ha tehetné, senki, kicsit is sötét lelkületű személyt nem engedne annak a nőnek a közelébe. Igen, kedveli, de azért... Örülne neki, ha senki nem szenvedné komoly kárát annak, hogy az iskola könyvtárosa. A vámpíros dologra felhúzza a szemöldökét, majd sóhajt egyet.* - Köszönöm, hogy sikerült kihagyni belőle... Őszintén szólva úgy érzem, kezdek kevésbé foglalkozni azzal, ami az iskola nem cameosos diákjaival történik... *rázza meg a fejét.* - Ahogyan ezt a generációt elnézem, lesz velük elég bajom. *Aztán hellyel kínálják, úgyhogy megkerüli a széket, és kényelmesen elhelyezkedik, láthatóan hosszasabb maradásra. A kérdésre bólint.* - Köszönöm, minden a helyén. A napokban, pontosabban amióta Amarilla és Gwendolyn békén hagynak, és a diákjaim is nyugton élik az életüket, semmi gondom. Egyébként van pár papír, de nekem is kell valami, amivel foglalkozhatok... *mosolyog jókedvűen. Raphaelre felnevet, és megcsóválja a fejét.* - Holnap vagy holnapután megkapja. Néha úgy érzem, kissé paranoiás, ha a fegyveriről van szó *nevet.* - Ha pedig mégis történik velük valami, és nem csak a képzelete játszik vele, akkor a kísértetek ellen sok mindent nem tud tenni. *Természetesen viszonozza Tyla tekintetét, és hátradőlve a székben rámosolyog.* - Tehát akkor nagyjából rendben mennek a dolgok. Christopher még mindig szeretne meglógni? *érdeklődik.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 11, 2012 6:30 pm

    - Hát nem ártana. A könyvtárban lévő polcok is eléggé megviseltek. Le kellene cserélni azokat is. *Felel Sammaelnek, és megint kombinál. Muszáj valami vennie, kicseréltetnie, csinálnia, mert addig nincs ideje a depressziójával foglalkozni. Aztán ugye mesélt tovább, hogy mik történtek még ma.* -Végül is a kettőnk dolga volt. Szóval felesleg bevonni téged harmadiknak feleslegesen. Meg komolyabb baja egyik diáknak se lett szóval nem kell nagy dobra verni. *Megfontoltan beszél, és mintha ma kicsivel komolyabb is lenne. Vagy csak megváltozott az értékrendje. Nem tudni.* -Nem neked kell mindenkire figyelni Sammael. Én sem törődök a te diákjaiddal. Jó, három kivételével. Azokkal is csak azért, mert az unokatestvérük az én diákom. A többiekért nem én felelek. Mellesleg, ha úgy vesszük akkor Amarilla is valószínűleg csak a saját diákjaival törődik.* - Hát, minél fiatalabbak annál jobban lesznek komolytalanok is. *Mondja egy fintor kíséretében, mert a diákok tényleg elég sokat változnak.* -Ó, igen. Volt szerencsém hallani, hogy miket műveltek. Látod ezért kell olyan ajtó, mint az enyém. Ha ide próbálna betörni valaki a sárkányfej tüzet okádna. Biztos védelmi rendszer. *Mosolyog halványan. Igen, elég pszichopata ehhez.* - Hát rendben. Akkor majd a kész papírmunkával kezdek valamit, és majd mással kezdek foglalatoskodni. Például jó néhány terem nincsen még megnyitva. Gondoskodhatok a berendezésükről?*Érdeklődik tovább a nő. Aztán felnevet Raphael emlegetésére.* -Valóban az. Nem szereti, ha piszkos kézzel, engedély nélkül nyúlnak az iskola fegyvereihez, bár van egy olyan érzésem, hogy már mindent a magáénak tekinti. Majd átadom neki az üzenetet. Legalább végre boldog lesz, hogy a tizenegy zár mellé beszerez még párat. Mellesleg szerintem csak néhány diák viccelődik vele. Nem kell komolyan venni a paranoiáit.* Legyint az utolsó szavaknál, mikor Chrisre kérdeznek elgondolkozik.* - Nos, mostanában nem. De azért ők néhanapján meglepnek a csínytevéseikkel. Én amondó vagyok, hogy csinálják nyugodtan, amíg apróságokról van szó.
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Lucien du Bois Szomb. Feb. 11, 2012 7:07 pm

    - Ráadásul már hatvankét éve ott állnak *bólint.* - Ha gondolod, úgy tudom, az egyik diákom családjának bútorgyára van, este megkereshetem őket *ajánlja fel. Igazából egész határozottan ő szeretné felkeresni őket, meg tudja, hogy Tyla úgysincs jóban az elektromos szerkezetekkel. A következő szavakra egyetértően bólogat, aztán zavartan elmosolyodik.* - Tudod, milyen vagyok. Szeretek tudni mindenről és szeretem, ha úgy mennek a dolgok, ahogyan én szeretném... *rázza meg a fejét. Igen, tudja, hogy ilyen szempontból eléggé lehetetlen a viselkedése, de na. Az ez után következő mondatra is bólogat.* - De az is lehet, hogy csak mi tudjuk nehezebben elviselni őket, ahogyan öregszünk. Ilyen szempontból leginkább Rilla van előnyben *nevet fel.* - Egyébként elméletileg nekem Mikháel a védőrendszerem, csak ő legtöbbször inkább a pihenést részesíti előnyben a privát szférám védelmezésével szemben, valamint egy kis simogatással le lehet kenyerezni... Azt hiszem, fel fogok helyezni pár bűbájt a lakosztályomra. Az irodára nem kell *von vállat.* - Ami ott igazán fontos, azt úgyis varázslatok védik. *Ezzel abba is hagyja a beszédet, és inkább hallgatja a nő szavait.* - Természetesen *bólint a kérdésre.* - Egyeztetek a bútorgyárral, és biztos vagyok benne, hogy ki tudnak küldeni valakit, akivel tudsz egyeztetni, hogy mikre van szükség. *A Raphaelről szóló szavaknál elmosolyodik.* - Már akkor a magáénak tekintette, amikor még nem is tudta, hogy néznek ki. És mindketten tudjuk, mennyire mániája a tisztaság, ezért hát nem is lep meg különösebben, hogy ennyire érzékeny rájuk... *A tizenegy záron halkan felnevet, a diákokra és a paranoiára pedig bólint. Tudja, hogy felesleges túl komolyan venni Raph ilyen jellegű dolgait. Chrisre és a csínytevésekre biccent.* - Amíg senkinek sem esik baja *teszi hozzá a maga gondolatát.* - Mint a múltkori esetnél, a befagyott társalgóval. Igaz, az egyik lökött diákomnak sikerült engem is fellöknie, de azt hiszem, az ilyesmivel kénytelen vagyok számolni... De nem akarom megakadályozni, hogy jól szórakozzanak, így én is amondó vagyok, hogy ameddig nem származik baj a dologból, nem rontom el a jókedvüket.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 11, 2012 7:22 pm

    - Hatvankét éve? Elég hosszú idő... *Motyogja, mert ő igazából nem is tartotta számon. Bár, már alig emlékszik valamire... Szóval érthető.* ~ ha valóban hatvankét éve rostokolok ebben a porfészekben akkor végre ideje lenni, ha sikerülne megtörni az átkot. *Töpreng magában, és igen, Tylának még mindig az a legnagyobb gondja, hogy vámpír. Ő nem akar vámpír lenni, nem akar itt élni és nem akar semmit. Őt hagyják békén és kész. Aztán Sammael szavaira lassan bólint.* - Tudom, én meg eleve nem szeretem, ha szemmel tartanak. *Motyogja halkan, mert tényleg utálja, ha a körmére néznek. Aztán a diákokra terelődik a szó, mire kuncogni kezd.* - Nos lehet, de akkor legalább Rilla nem nyafoghat. Végül is neki kell jobban értenie a kölykökhöz. * Teszi hozzá a saját gondolatát a koros-Rillás-diákos dologhoz. Aztán érdeklődve hallgatja Samet, ahogy a védőrendszerekről beszél. Nem szól semmit csak magában megjegyzi, hogy a lidérc lehet rejteget valamit a szobájában...* - Az jó. És bocs. Az előbb mikor említett a bútorgyárat akkor kicsit elmerengtem. Hát bárkivel szívesen tárgyalok ez ügyben. Tehát összeírjuk, hogy mik kellenének, és megnézzük majd, hogy mi a bútorgyár kínálata. *Kicsit fárad a nő, de nem csoda, hiszen ma rengeteg dolog után rohangált.* - Az is igaz. Pedig az elején reménykedtem benne, hogy kinövi, de nincs szerencsénk. Régen volt rá példa, hogy az egyik diákom fegyvereit tisztogatta hajnalban.* Nevet fel a nő. Nos, Raphael (még ha nincs is jelen csak említve van...) akkor is szép emlékek tud előidézni. Mikor elmesélik, hogy Samet fellökték majdnem felröhög. * - Nos, nekem nem volt ilyen szerencsém. A Sylorinában csak a diákjaim estek-keltek. Egyébként én is ezt gondolom. Amíg nem történik komolyabb baj addig csak nyugodtan csinálják. Ért egyet kivételesen a lidérccel.*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Lucien du Bois Szomb. Feb. 11, 2012 8:03 pm

    *A hosszú időre bólint. Igaz, neki éppen tökéletes, hogy itt van, és van mit csinálnia, ahelyett, hogy tétlenkedne és nézne maga elé. Nagyon szereti Fyront... A következő szavakra elkomolyodva bólint.* - Tudom. És szólj nyugodtan, ha beleszólok abba, ami csak rád tartozik. *Ez persze nem teljesen jelenti azt, hogy nem fog utánaérdeklődni, hogy mi folyik a Sylorinában, pusztán azt, hogy magához képest megpróbál nem beleszólni abba, ami nem rá tartozik és ami nem az ő dolga.* - Nem hiszem, hogy egyetértene, ha ezt megmondanánk neki *nevet fel halkan. Egyébként pedig a rejtegetnivalói már rég kétszer annyi lakat alatt vannak, mint a fegyvertár. A legfontosabb pedig, ami senki kezébe nem kerülhet, úgy el van rejtve, és olyan lehetetlen hozzáférni, hogy nem is aggódik érte. A tudomása nélkül azt senki nem fogja megszerezni... Nem, Sam leginkább csak a személyes terét félti.* - Semmi gond. És rendben, akkor egyeztetek velük *bólint. Raphaelen jókedvűen nevet: valóban, a lidércről beszélgetni mindig némi jóízű nevetéssel jár együtt. A jeges dolognál látja, hogy Tyla jól szórakozik rajta, de nem zavarja különösebben. Az meg tényleg ritka, hogy egyetértenek, de ő ennek csak örül. Ez után az órára pillant, és feláll.* - Még ma beszélni akarok a bútorgyárból valakivel, úgyhogy azt hiszem, lassan megyek. Örvendtem a beszélgetésnek, Tyla *mosolyog a nőre, majd elköszön, és felsétál a lakosztályába, ahol valóban nekiáll, hogy intézkedjen a bútorügyben...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Vendég Pént. Jún. 01, 2012 7:37 pm

    *Lassan egy órája vitatkozik Sammaellel, de úgy tűnik, hogy a viszonyuk csak egyre jobban elromlik. Persze próbálja menteni a menthetőt, bár nem tűnik épp valami eredményesnek. Az irodájában kuksolnak Eris társaságában, s a sárkány felettébb jól szórakozik a kialakult helyzeten. Érdekli, hogy a két igazgató már megint mit művel, főleg, hogy sejti mi a áll a dolgok hátterében. Csillogó, hatalmas lila szemekkel mered hol Samre, hol Tylára miközben a pofáján széles vicsor ül. Azt hogy mosolyog-e, vagy az ellenszenvét akarja kifejezni? Azt nem tudni, de talán inkább vigyorog. Egyébként már odáig fajultak a dolgok, hogy Tyla kijelentette, hogy ő most szépen elmegy sétálni, hogy lenyugodjon, de az ajtót elérve meghallotta Sam megjegyzését, no meg Eris kommentárját, így visszafordul, leült Sam mellé az újonnan szerzett zöld díványra. * - Hallgatlak. *Ismételte már magát ötször is a nap folyamán miközben sötétlila tekintetét a lidércre szegezte. Előfordulhat, hogy a nem csak a vámpírrá válás által változott meg a külseje, hanem attól is, hogy mentális kapcsolatot alakított ki egy sárkánnyal, s már vagy ezer éve együtt vannak. * - Hallgatlak, Sammael. Most már igazán mesélhetsz, és ne hidd azt, hogy nem érdekel! Egyébiránt, te sem kérdezősködtél felőlem, kivéve akkor, mikor dühös voltam az egész világra… Akkor meg teljesen feleslegesen vártad, hogy mesélni fogok! Szóval ennyit az egészről. Lehettél volna kitartóbb is. *Beszél rettentő gyorsan, részben az idegtől, részben pedig azért, mert annyira beleélte magát a dühös szerepbe. De mielőtt tovább folytathatná a beszédet a két lény fejében egyszerre szólal meg a sárkány tiszteletet parancsoló hangja.* ~ Na jó, ebből most már elég legyen! Rosszabbak vagytok, mint a gyerekek! Sammael, nem úgy kell udvarolni, hogy meghúzod annak a lánynak a haját, aki tetszik neked! Nem vagy óvódás! Tyla, te sem vagy már gyerek, nem kellene állandóan hisztizni! Mi lenne, ha fognátok magatokat, elmennétek egy nyugodt helyre, és megbeszélnétek mindent?! Nem, Tyla, nem külföldre. A rejtekbe, a kávézóba, a városligetbe, vagy egyszerűen csak a sziget valamelyik távoli pontjára, ahol nem háborgat titeket senki! Nem bírom már elviselni a nyavalygásotokat, szóval tűnés kifelé, vagy nyugodjatok el! * Ezzel a sárkány ismét elnémul, de a tekintetén látszik, hogy nagyon dühös. Az elején még érdekes volt, de ezt a gyerekes civódást már unja. Szóval, ha balhézni akarnak, akkor menjenek el, és hagyják őt aludni. Egyébként az angyal-vámpír a sárkánya szavaira nagyokat pislog, majd karba tett kézzel gyilkosan mered hol Samre, hol Erisre.*

    Ajánlott tartalom


    Perathon Úrnő rezidenciája Empty Re: Perathon Úrnő rezidenciája

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 12:32 am