Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+5
Dobókocka
Mesélő
Horváth Réka
Alexander S. Price
Selina Crow
9 posters

    Idézőmágia tanterem

    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Idézőmágia tanterem Empty Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 22, 2013 12:44 pm

    Crow professzor asszony terme - talán nem túl meglepő módon, a nő szeszélyeit ismerve - a padláson található, ahova egy létra vezet fel a második emeleti folyosó végén. A terembe lépve a diákok egy félhomályos, kör alakú helyiséget pillanthatnak meg, ahol a kis, egyszemélyes asztalkák körben, a fal mentén sorakoznak. A középső rész egy vastag, sötétkék szőnyeggel van leterítve, és a feljáróval szemben egy hatalmas tábla található, előtte egy kissé megemelt katedra résszel.
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 3:07 pm

    *Szép komótosan haladok előre az idézőmágia terem felé. Fura, hogy lassan egy éve vagyok itt és vissza kerültem a Cameosba amit nem sejtettem. Jó érzés újra a régiekkel lenni ez az én helyem, de azért hiányzik Sara ezt el kell ismernem. Így nem tudunk több időt lenni esténként maximum ha igen akkor más helyett kell találnunk. Na jó tény ami tény most elkezdődött az év és természetesen jobban bele húzok a tanulásba, mert csak ez számít jelenleg, hogy sikeres legyek a tárgyakban. Muszáj olyan eredmény szintet elérnem, hogy kiváló legyek mindenben, mert most ez a színt jön. Mert én képes vagyok rá. Ma egyszerű farmer nadrágot vettem fel, hosszú ujjú fekete pólóval igen néha ilyet is szoktam hordani és kimondottan jól áll. Felvettem a Szürke mellényemet ráadásul a fekete sport cipőmet. Ma ehhez az öltözékhez van kedvem, de a táskám is fekete. Lisával való találkozás is néhány dolgot megerősített, de hiába kattog rajta az agyam akkor is egyet biztosan tudok. Na de most a jelenre koncentrálok így tehát ezerrel robogok  a tanépület felé és kivételesen időben, mert semmi kedvem elkésni. Így is csodálkozom, hogy nem rúgtak ki egy óráról sem a héten hiszen mindig 10 perceket kések. Ahogy megérkezek a terem elé belépve körbe pillantok és örömmel rácsodálkozom a helyre. Ez tetszik. Tényleg elég hangulatos és kíváncsi vagyok a tanárnőre is, mit fog csinálni az órán, mert nekem eddig Selina tanárnő nem volt szimpatikus szóval remélem elnyeri a tetszésemet. Amíg várok addig a telefonommal kezdek el játszani.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 3:24 pm

    Kicsit sem vidáman csattog végig a második emeleti folyosón acélbetétes bakancsában. Hogy mi baja van? Hát, összefutott Lisával és egy kicsit összekaptak. A lány pedig a fejéhez vágott elég sok mindent, amin Réka nagyon felhúzta magát. Nem mintha olyan, hű de nagy barátok lennének, de amikor Réka visszajött, még egész jól kijöttek. Na, mindegy, majd lenyugszik, ha elszáll a vörös köd a szemei elől. A létrához érve egy fintort ejt és felmászik.* ~ Milyen óra az, amit egy padláson tartanak? Oké, idézőmágia, kell a hangulat, de azért ennyire… ~ *Forgatja még meg a szemei és ő is felbukkan a tanteremként számon tartott padlástérben. Körbe pislant és úgy ahogy megadja magát.* ~ A berendezés nem is olyan rossz. ~ *Ismét csak körbe pislant és hamar kiszúrja a srácot. Hát igen, jó régen beszélgetett vele is, talán még a halála előtt utoljára. Odacaplat a srác mellé és helyett foglal.* - Szia Alex. *Vigyorog a srácra, kivillantva szépséges vámpírfogsorát. Na igen, ha esetleg a srác még nem hallotta volna, akkor majd most újra bemutatkozik.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 22, 2013 4:15 pm

    *Pontban négy órakor a csapóajtó egy hangos csattanással bezárul, egyértelművé téve, hogy aki eddig nem jött meg, az ez után sem fog, majd a terem egy eddig teljesen sötét sarkából egy hűvös, halk hang tör utat magának.* - Üdvözlök mindenkit az idei első Idézőmágián. Kezdjük is talán az alapokkal. Engem a legtöbben valószínűleg már ismernek a tavalyi Elementálmágia órákról, ahol a bátyámat helyettesítettem. Az újaknak: Selina Crow vagyok, az önök Idézőmágia professzora. Hogy mire számíthatnak idén? Nos... *Itt egy pillanatra megáll, és lassú, könnyed léptekkel a terem közepére sétál. Az egy pillanatig sem kérdéses, hogy lélegzetelállító szépség: göndör haja puha fürtökben omlik a vállára és a hátára, a tartása egy királynőé, amit még jobban kihangsúlyoz a mélykék, elegáns, könnyű anyagú ruha.* - Az idézőmágiának talán a nevéből is eléggé egyértelmű a célja, és hogy milyen típusú varázslatok tartoznak ide. Nem kívánok hosszas előadást tartani arról, ami a tanév folyamán fogja várni magukat, ugyanis igencsak hamar meglátják majd. Az idei évben öt lényt fogunk megtanulni megidézni. Szerepelni fognak a dzsinnek, megtanulnak majd pokolkutyákat és nagákat létrehozni, valamint megismerkednek az angyalsárkány és a csak Igazság szobra néven emlegetett teremtményekkel is. Természetesen nem várom el, hogy ráérezzenek, mekkora erőt adok a kezükbe azzal, hogy ezt megtanítom maguknak, sem azt, hogy bárki is különösebben lenyűgöző teljesítményt nyújtson, de aki lustálkodik az órámon, az keményen meg fog fizetni érte *magyarázza, hideg tekintettel meredve az osztályra. Nos, aki eddig nem kedvelte Selinát, az valószínűleg nem most fogja megszeretni.* - Tehát *emeli most meg egy kicsit a hangját, hiszen egész eddig meglehetősen halkan beszélt.* - Kezdjük is a dzsinnekkel. Mit tudnak róluk? Mondjanak mindent, amit hallottak róluk, nem számít, hogy milyen forrásból, akár azt is elmondhatják, amit gondolnak ezekről a teremtményekről *mondja, keresztbe fonva a karjait a mellkasa előtt, várva a jelentkezőket.*

    // Senkit ne tévesszen meg a becsapódó ajtó, még lehet csatlakozni amíg az elmélet folyik Smile Annyit kérek, hogy akkor írjátok úgy, hogy a karakteretek végig a teremben volt. //
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 4:24 pm

    *Ahogy becsapódik a csapóajtó a terem közepe felé emeli a tekintetét, majd a sötétből előbújó tanárnőre. Nem mintha különösebben érdekelné a külseje, valószínűleg ezt a részletet meghagyja az itt tartózkodó fiúknak. Valahogy az jobban leköti, amit mondani kezd. Már határozottan kíváncsi volt erre az órára, bár nem jobban mint a Mentálmágiára. Amúgy igen, Elementálmágiáról emlékszik a nőre, bár nem mintha túl sok órán ott lett volna, valami, khm, közbejött, hogy a lány szépen fogalmazzon. Végig hallgatja, amit a nő mond, majd a végén a kérdésre hamar választ ad.* - Üdvözletem tanárnő. A dzsinnek azok az emberi világban egy 3 kívánságot teljesítő, palackba zárt szellemként jelennek meg. Az elmúlt években, hallottam róluk olyasmiket, hogy mogorva lények és mindig kiforgatják az emberek szavait és kívánságait. Ha jól emlékszem egyáltalán nem barátságosak és szeretnének megszabadulni az őket abba a palackba, vagy mibe, záró átoktól, vagy varázslattól, amit azt hiszem akkor meg is tehetnek, ha találnak a helyükre valakit, bár ez lehet, hogy már csak valami mende-monda.*Felel a lány a nő kérdésére, remélhetőleg kielégítően, mert ennyit tudott csak összekaparászni az emlékeiből.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 4:33 pm

    *Talán minden megváltozott és természetesen nem ok nélkül és persze tudja jól, hogy mire számolhat. Tudja azt is, hogy mi lesz vagy mi nem. Réka, amikor rá köszön csodálkozik.* - Jól megváltoztál vámpírkám. Réka te aztán nem tudod eldönteni mi, szeretnél lenni. Fura azt hittem Cameosos vagy.*Pislog rá és igen villogtatja a fogait. Ő neki nincsen vámpír foga, de sexy mosolya azért van. Lassan meg kell jönnie a tanárnőnek is mindjárt négyet üt az óra szóval a telefonját el is rakja és megigazítja a haját.* - Amúgy mi a helyzet Réka?*Teszi fel a kérdést és a mi a helyzet alatt úgy érti, hogy mi van vele. Igen a srác normális nagyon sokat változott Alexander talán ezért is került át a Cameosba vissza, aminek tényleg örül. Megérkezik a tanárnő és érdek feszítve hallgatja az előadását, hiszen tényleg kíváncsi arra, hogy mit tud neki nyújtani. Mint említette Alex tényleg nem szimpatizál Crow kisasszonnyal és ez nem Sammael miatt van, egyszerűen nem kedveli és kész. Ez olyan, mint Patric nyíltan nem kedveli, Reedet ehhez lehetne hasonlítani, de még sem. Igazából lehet, csak a tanárnő módszere nem tetszik neki. Megvárja azt, hogy a tanárnő elmondja, amit tudni kell és persze csak utána fog válaszolni. ~Jó lesz a téma.. úgy érzem..~* - A Dzsinnek azok nem olyanok akik a lámpásból jönnek elő? Most hirtelen az Aladdin mese jutott az eszembe..*Néha beszélhülyeségeket, de ez ami eszébe jutott szóval.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Selina Crow Vas. Szept. 22, 2013 4:53 pm

    *Sorra felszólítja a diákokat, hallgatva, hogy mit hallottak és mit tudnak eddig a dzsinnekről, majd végül egyben reagál is rájuk.* - Mr Marceau egyértelműen az arab tündérmesék dzsinnjeit ismeri, míg Miss Horváth úgy látom kicsit többet tud. Azonban összességében mégis abban értenek egyet, hogy a dzsinneket hozzákötik valamilyen tárgyhoz. Valóban, ez sokszor fordul elő, de nem mindig. Sőt, a mai világban egyre gyakrabban találkozni nem lekötött dzsinnekkel. Ha egy dzsinnt végleg szabadon engedünk - ami egy nagyon bonyolult varázslat és nem fogok kitérni rá, mert rendkívül veszélyes -, abból egészen biztosan egy vérengző lény lesz, akit szinte semmi és senki nem tud megállítani. Önöknek azonban nem ilyen szabad dzsinnekkel lesz dolguk: ha egy mágus megidéz egy dzsinnt, a lény voltaképpen a varázsló mágikus erejéhez lesz kötve, tehát kényszerítéssel le lehet szakítani róla, ami a lény azonnali megszűnését okozza. A dzsinneknek sok fajtája van, valóban, és ahogyan Miss Horváth mondja, egyik-másik igencsak trükkös tud lenni, és élvezi, ha elteheti az útból az embereket. Azonban a kívánságokat mindig teljesítik, hiszen nincs is más választásuk, kötelességük megtenni, amit kérnek tőlük. Van azonban egy, a madrid nevű dzsinn, amely igencsak tartózkodik attól, hogy bántsa az embereket. Remélem hoztak valamilyen jegyzetfüzetet *teszi még hozzá, majd a tábla felé int, ahol a következő szöveg jelenik meg:*

    Semleges teremtmények
    1. Dzsinn
    Varázsige: Summonitionem: Genie, accedens ad servitutem me, lubeo te!
    Leírás: A dzsinneknek nagyon sok fajtája van. Azok, akiket ezzel a varázsigével megidézhet egy mágus, messze különböznek azoktól, akikkel akár találkozhatsz néha. Bár hidd el nekem, a földet járó dzsinnektől jobb távol tartanod magad… A varázslatnak nagyon sok fokozata van, attól kezdve, hogy egyáltalán megjelenik-e, odáig, hogy milyen erős és milyen természetű dzsinn áll szolgálatotokra. A leggyengébb dzsinn a saytan, a legmagasabb a marid. Őt a legcélszerűbb és a legbiztonságosabb megidézni, de ahhoz nagyon sok gyakorlat kell. Őt neveznétek az arab mesék csodatévő dzsinnjének, ő az, aki nem fogja megkeresni a kiskaput a kívánságaitokban, hanem úgy teljesíti, ahogyan azt tőle kértétek. A többi típus trükkösebb lehet, főleg az ifritekkel kell vigyázni, ők ugyanis kimondottan élvezik, ha belekeverhetnek az emberek életébe. A sorrend tehát erősség szerint: saytan, grine, ifrit, marid. // A varázsige csak mesélői felügyelettel használható! //
    Hatóidő: A dzsinn addig marad melletted, amíg nem teljesíti a kívánságodat, vagy el nem engeded, de legfeljebb két órán át célszerű megkötve tartani, utána veszélyessé válhat.

    *Ez után vár, amíg mindenki lejegyzetel valamit, majd ismét tesz egy kis kézmozdulatot, mire a terem közepén a szőnyegből lassan emelkedni kezd valami. Az alak egyre nő és világítani kezd, míg végül egy plafonig érő kapu lesz belőle, ami puha, meleg lila fénnyel pulzál.* - Az óra gyakorlati része az átjáró túloldalán várja magukat. A dzsinnek megidézése egyelőre maradjon elméleti anyag, a következő óra elején lesz egy rövid gyakorlás, amiben megnézzük, hogy a varázsigét megjegyezve és az elméletet elsajátítva képesek-e legalább egy saytant megidézni. Jó utat! *mondja, majd visszasétál a katedrához, elhelyezkedik puha, vörös karosszékében, és egy kis tükörszerű, fénylő valamit idéz maga elé. A szemfülesebbek egy ősi templom romjait fedezhetik fel a kis képben, de aki túl sokat nézelődik, arra Selina azonnal rápirít, hogy mégis mit keres még itt. Ha átlépnek a kapun, akkor pontosan az előbb látott helyszínt találják maguk körül.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 5:02 pm

    *A csodálkozáson vigyorog egyet, bár szívesebben hozta volna rá a szívbajt a srácra, de azt lehet nem értékelte volna annyira.* - Kösz. *Vigyorog a lány.* - Mert, szerintem tök jó kombó az angyal-vámpír. *Kuncog a lány, már ha erre gondolt a fiú, nem gondolatolvasó. Vagyis tudna, de nem fog.* - De nem ám, amióta visszajöttem Sylorinás vagyok. *Mosolyog a lány most már elrejtve fogsorát.* - Amúgy te nem szintén sylis voltál? *Kérdezi a srácot, mert tényleg úgy emlékszik, de lehet, hogy ő téved. A kérdésre megrántja a vállát.* - Valószínűleg hallottad mi történt velem, azon kívül semmi érdekes. *Mosolyog és újra felméri a másikat.* - Te is változtál, mi a helyzet veled? *Érdeklődik a lány, azután meg csak hallgatja a tanárnőt és személy szerint annyira nem érdeklik a dzsinnek, legalább is a mese habbal része nem éppen. Mikor a táblára felkerül a lényeg, előkap egy füzetet és egy tollat, legalább ennyit magánál hord, és lekörmöli, amit a táblán lát. A kapu színére elmosolyodik, régen mennyire szerette ezt a színt, na de mindegy. A cuccát itt hagyja a pad mellett és megindul a kapuhoz, majd belép az ismeretlenbe.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 5:06 pm

    – Bocsánat tanárnő csupán magamtól nem gondolkoztam elég mélyen.*Válasza egyszerű,de igazából ez nem csak az p hibája hanem az useré is, de nem számít. Szóval el kezd jegyzetelni és közben Rékát is figyeli azért eléggé okos a leányzó szó mi szó.. ezt eddig is tudta. Minden esetre Kíváncsian várja a többi dolgot. Szóval figyeli ahogy a tanárnő magyaráz és tehát azt nézi, hogy mi lesz és mi nem. Szóval amint lefirkantja a dolgokat már figyel is tovább.A gyakorlati résznél csak fel sóhajt.*~Remélem nem hasonlít Mr. Crow órájához. Inkább nem mondok semmit.~*Gondolkozik el és fel sóhajt majd rápillant a tanárnőre.* - Mennyire lesz veszélyes odaát?*Teszi fel a kérdést majd átlép az átjárón és a helyszínen találja magát.* - Hol vagyunk?*Nem ő nem várja meg Rékát sem a többieket kicsit előrébb sétál és körbe pillant. Jobban mondva szárnyra kél. Sötét szürke szárnyait kinyitja és felrepül körbe nézni mit lát. Egyébként Réka kérdésére válaszolt a srác és igen ő is Sylorinás volt, de hát ez a sors.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Szept. 22, 2013 5:20 pm

    - Az maguktól függ, Mr Marceau *mosolyodik el hidegen Selina, majd útjára engedi a diákokat, a maga kis kémlelőjén keresztül figyelve az eseményeket. Átlépve a diákoknak úgy tűnhet, a semmi közepére kerültek, ugyanis körülöttük mindenhol sivatag, semmi mást nem látnak, mint a hatalmas templomszerű építményt maguk előtt. Érdekes módon nincs forróság, pedig látják, hogy igenis tűz a nap. Az épület belsejében pedig, noha nem zárt tér, kimondottan hűvös van, és félhomály. Réka figyelmét egy halk, kellemes férfihangon szóló dallam igyekszik magára vonni, ami egyedül ő hall, és igencsak erős késztetést érezhet, hogy kövesse. Alex pedig a távolban egy kék fénypontot vehet észre, ami időnként meg-megriad, tesz pár hirtelen mozdulatot, majd ismét megáll. Ugyanúgy, mint a lány, ő is igencsak erős késztetést érez, hogy megtudja, mégis mi lehet ott. Az útjuk azonban már az első elágazásnál kétfelé vezet...*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 5:27 pm

    *Amolyan sivatagba érkeznek, ahol csak egy templom szerűség helyezkedik el.* - Nagyszerű, legalább nem sülünk meg. *Pislant fel az égre, semmibe véve a tűző nap ragyogó fényét, miközben maga elé morog. Körül néz, a földön és az égen is, mivel tapasztalatai szerint ha a földön nem találunk veszély forrást, akkor nézzünk a fejünk fölé is...* - Hát Alex, merem feltételezni egy sivatagban. *Rántja meg a vállát a lány és reméli, hogy a srác érti a poént. Mikor meghallja a dallamot már tudja, hogy nem lesz jó vége, de nem bír ellenállni. Követi a hangot, néha-néha Alex irányába sandítva, hogy vajon mennyire is akarják eltávolítani őket egymástól.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 5:29 pm

    - Meg vagyok köszönöm. Te Réka ezt a beszélgetést folytathatnánk óra után.. Mesélhetnél arról, hogy milyen a vámpír élet.*Mondja a srác és majd ugye ő felrepül az égre majd persze fogja magát és megpillantja a kék fényt.*~Ez meg mi lehet~*Nem törődik a tanárnője kijelentésével inkább előre repül a fény felé amit meglát és azért oda figyel nincs e semmi a közelében. Azért lehetnek. Furcsállja azért, hogy nem feketék a szárnyai ezt Réka is észre veheti hiszen változott. Látszik rajta.* - Van itt valaki?*Teszi fel a kérdést és ahol a kék fényt látta meg áll vele szembe és körbe néz, lát e valakit.* - Nem szeretném bántani csak egy angyal vagyok egy másik helyről. Le is szállhatok, hogy bebizonyítsam nem bántok senkit csupán csak szeretném megtudni hol vagyunk a másik társammal aki lent ragad valahol ahol át jöttünk.*Jegyzi meg a srác és igen muszáj valamit kitalálnia hiszen ha valaki van itt akkor abban biztosra kell mennie. szóval ahogy mondta ő leszáll ha van valami beton és igen észre vette, hogy nincsen globális felmelegedés.* - Süt a nap, de miért nincs forróság?*Teszi fel a kérdést akár ki is van itt.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Szept. 22, 2013 5:55 pm

    *Réka hamarosan meleg, narancssárga fényt lát maga előtt, és pillanatokkal később megpillantja azt is, akitől származik: egy férfi dzsinn áll előtte, halkan dúdolva valamit. Amikor megpillantja a lányt, meglepetten felkiált.* - Egy ember! Allahra, egy ember! *Egy pillanatig még mered Rékára, majd észbe kap, és mélyen meghajol.* - Bocsáss meg az udvariatlanságomért, igazán nem akartam ilyen modortalan lenni, de ezek az ősi falak a megmondhatói, hogy milyen rég óta itt unatkozom már *mondja, egy halk, boldog nevetéssel zárva a mondatot. A férfi gyengéd, mély hangja és parázsló szemei valószínűleg hatással vannak a lányra, hiszen aki vonzódik a férfi nemhez, abban lehetetlen, hogy ne indítson meg semmit.* - Hogyan kerültél ide, a semmi közepébe? *kérdezi a dzsinn érdeklődve, téve egy lépést a lány felé, de aztán meg is torpanva. Ennél messzebb nem mehet a pár méterrel odébb álló, narancsosan ragyogó lámpástól.
    Alex hamarosan kiszúrhatja, hogy a kék fényt egy női alak árasztja magától, aki, amikor megpillantja, azonnal megtorpan, és elkerekedő szemekkel mered rá.* - Igen, igen, kérlek, gyere le ide! *kiált fel izgatottan. Amikor a fiú leszáll, a lány azonnal odafutna hozzá, hogy megölelje, de igencsak hamar meg kell torpannia, hiszen az érme, amihez kötötték, ott fekszik egy asztalon, ugyanolyan világoskék fénnyel ragyogva, mint a dzsinn.* - Valaki valamikor azt kívánta egyikünktől, gondolom *pillant fel zavartan az égre, majd csillogó szemekkel szemügyre veszi a fiút.* - Olyan régen járt itt bárki is, hogy már arra sem emlékeztem, milyen gyönyörű férfiak vannak odakint a világban... Honnan jöttél? Milyen a világ odakint? *kezd el egyből kérdezősködni, és láthatóan nagyon érdeklik a válaszok.*

    // Bocsi hogy ilyen lassú volt, a kék dzsinn képe sehonnan nem akart előkerülni :'D //
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 6:05 pm

    *Mikor megpillantja a dzsinnt, egyszerűen megtorpan. Nem, nem volt még dolga velük és személy szerint nem most szeretné elkezdeni. Mármint, ha ez a dzsinn nem épp a jobbik fajtából való, akkor nincs kedve tovább itt tartózkodni, és ha jól érzi, már nem fogja körbe semmilyen késztetés, csak a férfi külseje... Valahogy, vonzó, de mondhatjuk, hogy a lány nem bukik a dzsinnekre, akármilyen jól néznek is ki. Amúgy a dzsinn csodálkozásán meg sem lepődik, valahogy sejtette, hogy nem túl sok látogatója akad itt a semmi közepén.* - Semmi gond, én kérek elnézést, hogy megzavartam. *Hajol meg a lány is, de a helyén marad. Megadja  tiszteletet a felsőbb rendű lénynek, vagy ha nem is felsőbb rendű, de erősebbnek, biztos erősebb lénynek.* - Valahogy egy dimenzió kapuba kerülhettem, aminek az lett a végeredménye, hogy itt kötöttem ki. Apropó, ha szabad kérdeznem, hol is vagyok? *Néz kérdőn és dzsinnre és igen, feltűnik neki, hogy egy lámpáshoz van kötve a dzsinn, de attól még nem tervez közelebb menni.* - Amúgy kihez van szerencsém? *Biggyeszti még a mondanivalója végére ezt az apró, de igen lényeges kérdést.*

    // Semmi gond Razz //
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 6:13 pm

    *Nem tétovázik, és ugye fel teszi, a kérdéseket majd ugye lerepül. Látja oda rohhanának hozzá és először elvigyorodik.* - Mi vagy te kis kutya, hogy pórázon tartanak?*Teszi, fel a kérdést majd oda sétál a lányhoz.* - Te dzsinn vagy igaz?*Teszi fel a kérdést és néz végig a lányon. Aztán megszólal, hogy régen jártak itt gyönyörű férfiak erre elvigyorodik.* - Nem vitás, nem csak helyes vagyok, hanem okos is és jó hangú is. Tudod, szeretem villogtatni a tudásomat hölgyeknek és arra is képes vagyok, hogy bárkinek improvizáljak. Mert ehhez értek szépségem. Tudod, én már csak ilyen vagyok hozzám hasonló fiút nem találsz. Ha bár a tükör mindig meg mondja, hogy nálam jobbat senki nem talál.*Feleli az egójával és igen ilyenkor, ha dicsérik, akkor magát is képes fényezni.* - Fyron akadémiáról hidd el ha férfi kategóriában indítanának versenyt akkor biztos lehetsz abban, hogy nyernék. Második helyezetnek, meg valamelyik tökfilkó megkaphatja, de az a baj én duplán nyerek.* - Ki kívánt és mit?*Teszi fel a kérdést majd ugye ő is tesz egy kérdést a lány, arra fel vonja a szemöldökét.* - Még soha sem jártál a másik világban? Pedig az nagyon szép hely. Tele van élettel.*Magyarázza a fiú hiszen ennél jobban nem tudja elmondani.* - Te mit keresel itt?*Teszi fel a kérdést és faggatja a lányt.* - Mi ez a hely egyébként?*Továbbra is kérdezősködik és a srác nem tehet róla kíváncsi na.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Szept. 22, 2013 6:32 pm

    *Réka láthatóan nagyon szimpatikus a dzsinnek, akit kifogott.* - Hát hogyan zavartál volna meg, szép hölgyem? *mosolyog rá barátságosan a férfi.* - Értem *bólint összeráncolt szemöldökkel.* - A pontos helyet nem tudnám megmondani, de valahol egy arab sivatagban. Én már évezredek óta ide vagyok kötve *sóhajt halkan. Aztán rákérdeznek, hogy kicsoda ő, mire szélesen elmosolyodik, és bemutatkozás közben ismét meghajol.* - Maradrier marid, szolgálatodra. *Aztán egy pillanatra elgondolkozik, majd egy újabb mosolyt vet a lányra.* - Biztosan tudod, hogy a dzsinnek minden kívánságot teljesítenek. Nincs valami, amire vágysz? Meg tudok tenni neked akármit, amit szeretnél! *mondja, majd sóhajt egyet.* - Bár persze biztos elgondolkozol rajta, hogy mégis miért akarom teljesíteni egy kívánságodat... Nos, rettentően unatkozom itt, ráadásul az erőmmel sem tudok mihez kezdeni, és nagyon jó lenne, ha egy kicsit ismét tehetném, amiért tulajdonképpen létezem... *Ez után végleg elhallgat, és hagyja, hogy Réka válaszoljon neki.
    Alex első mondatára a dzsinn arcán egy fájdalmas fintor fut végig, de a lány végül nem reagál a szavakra.* - Igen *bólint a fiú kérdésre. A következő szavakat áhítatos arckifejezéssel issza be, láthatóan teljesen elájulva a jóképű idegent hallgatva. Aztán a következő kérdésre a nap felé int.* - Hát kérdezted, hogy miért nincs forróság. Valószínűnek tartom, hogy valamelyik dzsinn az épületben teljesített egy ilyen kívánságot, vagy nem tudom. Ennél jobb ötletem nincs rá, hogy miért van ilyen idő *magyarázza, a kérdésre pedig szomorúan megrázza a fejét.* - Jártam, de nagyon, nagyon, nagyon régen. Sok századdal ezelőtt zártak be engem ide, és azóta nem láttam a világot. Engem egyébként, és az összes többi maridot, akik itt vannak, egy varázsló zárt be ide, aki gonosz dzsinnekkel akarja benépesíteni a világot, és a helyünkre is csalókat és kegyetlenkedőket akar állítani. Vagy akart... valószínűleg már végigvitte a tervét *sóhajt a lány halkan.* - Ez leginkább egy börtön, de amikor valaki idetéved, mindig teljesítjük a kívánságaikat. Tényleg! *csillan meg a szeme lelkesen.* - Te nem akarsz kívánni? Hadd csináljak valamit! *könyörög a fiúnak.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 6:43 pm

    *Nem tehet róla a fiú egoista és az is marad. Igazából ez az igazi énje erről nem is tehet. Szóval ugye hallgatja a másikat és természetesen, amikor beszélgetni kezdenek, elmosolyodik. Halvány mosoly ül ki az arcára és ugye válaszolnak a kérdésére.* - Értem.. tehát.. van itt egy rossz dzsinn is. hmm.. *Tovább hallgatva elgondolkozik, és azon agyal, hogy hol van itt a trükk. Mert az van biztos.* - kívánságokat teljesítetek? Mi ebben a trükk. Mi van akkor, ha kívánnék, és nem kerülnék a helyedbe? A dzsinnek trükkösek sajnálom ennél több kell, hogy higgyek neked.*Feleli a srác és végül is jogosan mondja ezeket a dolgokat.*- Nem tudok semmit kívánni. Ha akarnék sem. Tudod mindenem meg van, ami kell. Barátok, család az van/nincs állapot és van egy kapcsolatom is amit szeretnék lassan hivatalossá tenni ráadásul gazdag is vagyok. Helyes is vagyok szóval nincs mit kívánom. Mindenem meg van ami kell sajnálom azt hiszem rossz embert fogtál ki ezzel kapcsolatban és egyébként ki ez a varázsló viszont róla mesélhetnél.Mit kell még tudni róla több információra lenne szükségem. Hol található? A másik társam.. nincs itt.. nem is tudom hova tűnt. Lehet tudnék segíteni ezzel kapcsolatban.*Hozza fel a dolgot ha már nem tud kívánni akkor ebben segít. Egyébként tényleg mindene meg van és nem panaszkodik, mert nincs miért.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 6:46 pm

    *Hát, a lánynak is szimpatikus a dzsinn, valahogy olyan normálisnak tűnik. De az ébersége ettől még nem fog lankadni. A bókra csak mosolyog egyet, soha nem gondolta volna, hogy valaha egy dzsinn fog neki bókolni, ezt megjegyzi.* - Értem, köszönöm. *Bólint a lány a dzsinn szavaira és elgondolkozik.* - Miért lett ide bezárva? *Érdeklődik és meri feltételezni, már csak a dzsinn szavai után is, hogy nem önkéntes számüzetés, esetleg egy nyaralás volt a célja itt.* - Örvendek Maradrier, ha nem gond én is bemutatkoznék, Horváth Réka. *Hajol meg szintén, csak formaiasság kedvéért. Ha már a dzsinn bemutatkozott, illik neki is.* - Igen, hallottam róla. *Bólint a lány és egy kicsit elgondolkozik.* - Mit szólna hozzá, ha azt kérném, hogy többé ne legyen ebbe a templomba zárva? *Teszi fel a kérdést a Maradriernek, maga sem tudja miért pont ezt kéri, valahogy szimpatikus neki a dzsinn, nem tud mit tenni ellene... Pedig mennyi mindent kívánhatna még! A világvégétől elkezdve egy bizonyos ember haláláig. Vagy akár azt is kívánhatná, hogy a bátyja újra a régi lehessen, esetleg bármit, a saját, önön érdekében... Igen, ez mind átfutott az agyán, de mégis pont ezt kéri a dzsinntől, valami baja lehet a lánynak...*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Szept. 22, 2013 7:04 pm

    *Réka kérdésére a dzsinn halkan sóhajt, és vállat von.* - Egy varázsló zárt be ide. Szinte biztos vagyok, hogy azért csinálta, hogy a maridok helyébe ifriteket meg egyéb trükkös szörnyetegeket állítson *magyarázza, aztán a lány bemutatkozására mosolyogva bólint.* - Nagyon örülök, Réka. *Aztán a felszólításra adott válasz hallatán megvillan a szeme.* - Úgy hiszem, ez már kívánságnak is vehető *morogja, és a lámpás felé pillant, aminek a fénye ebben a pillanatban kialszik. Egy pillanatig tökéletesen mozdulatlan, majd megfordul, és Réka számára azonnal egyértelmű lehet, hogy nagyon rosszul döntött.* - Szabadság! *kiált fel egy ördögi vigyorral az ajkán. Aztán a lányra pillant.* - Mivel kiszabadítottál, hajlandó vagyok megkímélni az életedet... De valakit abba a lámpásba is be kell zárni *int a fejével a tárgy felé, majd megemeli a kezét, és eléggé egyértelmű, hogy arra készül, hogy megtámadja Rékát...
    Alexander dzsinnje türelmesen, de eléggé elkeseredett arccal hallgatja a fiút.* - A maridok nem trükköznek, mi becsületesek vagyunk *válaszol halkan, nagy szemekkel figyelve a srácot. Aztán azt, hogy nem tudnak mit kívánni tőle, még elkeseredettebben hallgatja, de amikor a fiú útirányért folyamodik hozzá, felcsillan a tekintete.* - Vehetem kívánságnak, hogy igazítsalak útba? *kérdezi, majd a válasz után elmutat a folyosó jobb oldalán lévő átjáró irányába.* - Arra menj! *mondja mosolyogva. Amikor azonban a fiú elég messzire ért az úton, morgást hall, és a sötétből két lény bontakozik ki, egyértelműen Alex megtámadására készülve.*

    // Varázslat esetén légyszi dobjatok hatos kockával Smile //
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Alexander S. Price Vas. Szept. 22, 2013 7:16 pm

    – Na jó veheted kívánságnak.*Bólint rá majd persze fogja és ugye elindul a fiú repülve. Hamar oda ér amerre mutatja és a morgásra fel figyelvén felsóhajt és szintén vicsorog.* - Na mi van farkaska.*Jegyzi meg és persze arra készül, hogy is varázsoljon. Hát Alexander sem gyenge és változott. elég sokat persze.* - Caecitas!*Mondja ki a lény felé a srác varázsigét és reméli, hogy sikerül. Támadás m? Hát ezt nem fogja megszokni.. még az óra elején vannak persze vagyis már benne a levesben. A srác pedig mintha élvezné az egészet. Normális dolog ez? Nos Alexandernél igen, mert a régi énje szereti az egészet.*
    //Árnytan:
    Vakítás
    Varázsige: Caecitas
    Leírás: A következő átok is arra való, hogy ha szorult helyzetbe kerülnénk, akkor az ellenfelet harcképtelenné tegyük, bár bizonyára akadnak olyanok is, akik élvezettel veszik el mások látását. A varázsige elmondása után a másik szeme összegyűjti az összes fényt, többszörösére felerősíti, és ez a ragyogás ideiglenesen vakká teszi a másikat. Így tehát hasznos, ha sarokba szorítottak, hiszen az erős fény és az utána következő sötétség összezavarja a másikat, és egy kis idő kell neki, mire megpróbál hozzászokni a jelenlegi, kiszolgáltatott helyzetéhez, addig pedig szépen azt tehetünk vele, amit csak akarunk.
    Hatóidő: Húsz percen keresztül él ez az átok, viszont az utóhatás miatt egy kicsit várni kell, hiszen a hirtelen helyreállt látás szintén megzavarhat minket. A nagyon erős mágusok arra is képesek lehetnek, hogy örökre elveszi mások látását. //

    Dobókocka
    Dobókocka


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Szept. 22, 2013 7:16 pm

    The member 'Alexander Seth Marceau' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Idézőmágia tanterem Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Idézőmágia tanterem Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 7:18 pm

    *Oké, rosszul döntött. Nagyon, rosszul döntött. Pár pillanatig gondolkozik, mit kell ilyenkor tenni? Erre is adhatott volna valami varázsigét a tanárnő. Jobb híján Árnytannal próbálkozik.* - Fragor! *Mondja az igét a lány és a dzsinn, valamint a lámpája köré igyekszik idézni a robbantást, lehetőleg minél távolabb kerülve tőlük. Igazából rohanni kezd, amint használt a varázslat, minél inkább távolabb a dzsinntől és a robbanás helyszínétől. Meg hát, ha esetleg nem hatna a varázslat, jobb elmenekülni.*


    //Robbantás
    Varázsige: Fragor
    Leírás: Ezzel az igével szó szerint bármit fel lehet robbantani. Legyen az épület, tárgy, növény, állat, akár emberi lény. Az ige elmondása után a célpontban, vagy a célpont körül hatalmas a feszültség keletkezik, ami egyre növekszik, és mikor nem bírja tovább elnyomni ezt a sok ingert, egyszerűen utat enged nekik bármit felszakítva. A régi korokban a tömeggyilkosok szeretették ezt a varázslatot, hiszen senki nem vette észre, ha varázsolt, nem lehetett kivédeni és nem lehetett lenyomozni, hogy ki robbantgatott.
    Hatóidő: Néhány percig tartó feszültség után azonnal robban. Kezdők számára 6x6 méteren belül hat, de ismernek olyan mágusokat is, akik nagyobb városokat is könnyűszerrel eltöröltek a föld színéről ezzel az igével.//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Szept. 22, 2013 7:18 pm

    The member 'Horváth Réka' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Idézőmágia tanterem Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Idézőmágia tanterem Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Szept. 22, 2013 7:40 pm

    *Alex varázsigéje enyhén szólva nem tökéletes, de megzavarja a farkasokat egy pillanatra, így nem tépik szét azonnal. Amikor azonban ismét nekiugranak, egy villanással eltűnnek, valamint a srác valahonnan a háta mögül, a magára hagyott dzsinn irányából egy éles női sikolyt hallhat. Azonban nincs ideje visszamenni, megnézni, mi történt, ugyanis hirtelen hófehér fény veszi körül, ami mindent eltakar a szeme elől.
    Réka varázslata sem sokkal sikeresebb, de legalább a dzsinn kezét sikerül ellöknie, így megakadályozva őt az azonnali varázslattól, és valószínűleg ez menti meg az életét. Ahogyan futni kezd, hirtelen egy fájdalmas üvöltést hall a háta mögül, de mire még egy lépést megtehetne, őt is utoléri a hófehér fény, és eltűnik előle minden.
    Mind a ketten egy csarnokban találják magukat, ahol velük szemben egy kis termetű, alacsony lány áll. Ő mély meghajlással kezd, majd a csarnok bejárata felé int.* - Bocsássatok meg miattuk. Mindig is problémás fogoly volt az a két ifrit, mindenki másnál jobban be tudták csapni az erre tévedőket. A hazugság, amit beadtak nektek, hogy egy varázsló zárta őket ide, hatalmas bolondság. Miattam voltak itt, ez ugyanis a dzsinnek börtöne, és én vagyok a börtönőr. Mint látjátok, én szabad vagyok *mutat körbe, és valóban, nincs sehol semmilyen tárgy, amihez hozzá lehetne kötve a lány.* - A nevem egyébként Idarian marid - és én tényleg egy marid vagyok. Gondolom eszetek ágában sincs kívánni, ha esetleg mégis, akkor viszont csak tessék *mosolyog rájuk, majd, ha ez megvolt, a diákok kívántak - vagy nem -, int egyet a kezével, mire egy újabb portál nyílik.* - Ennek vissza kell vinnie titeket a kiindulási pontra. Jó utat, és vigyázzatok magatokra!
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 22, 2013 7:52 pm

    *Hát, nem épp volt a legsikeresebb a varázslata, de valami hófehér fénynek köszönhetően egy csarnokban köt ki, Alex társaságában. Picit leporolja magát és az ott álló lányra veti a pillantását.* - Hmm értem, tehát ez egy börtön, így már értem miért voltak bezárva... *Beszél maga elé, és igen, látszik mi lesz abból ha a lány csak egy kicsit is megbízik valakiben! Na, ezért nem is teszi többet.* - Én kívánnék valamit. *Szólal meg a lány határozottan és kemény hangon. Dühös, leginkább magára. Megszegte a saját magának tett ígéretét. Amúgy közelebb sétál a dzsinnhez és a fülébe súgja a kívánságát, ami nem más, mint, hogy tudja meg, hogy hol tartózkodik az, aki megölte őt, egy bizonyos Daniel Blackforth. Ha teljesül a kívánsága, akkor megköszöni és távozik, ha nem, hát nem, nem lesz csalódott, majd megoldja másképp. Azután pedig távozik a portálon keresztül.*

    Ajánlott tartalom


    Idézőmágia tanterem Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 3:13 am