Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Idézőmágia tanterem

Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.

Idézőmágia tanterem - Page 2 Empty Re: Idézőmágia tanterem

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Szept. 22, 2013 8:04 pm

*Nem kívánt ő semmit és nem nem volt tökéletes a varázsige és ezért morgolódik is. Szóval minden hiába. Felrepül az égre szóval megtámadni így nem tudják tehát esélytelen. Aztán ugye csarnok jön és meglepődik majd meglátja Rékát.* - Te meg hova tűntél?*Jön a kérdés majd a nő és Alex megvakarja a tarkóját.*- Valahogy sejtettem, hogy azért nem szabadok.. nem is kívántam volna, mert valahol tartottam attól, hogy esetleg én kerülök a dzsinn helyére.* - Engem már csak az boldogítana Idarian, hogy haza jussunk.*Mondja Alex és barátságos mosolyt küld felé. Aztán elköszön tőle ő is és ismételten visszatérnek a teremre. Hát ez érdekes út volt.* - Tanárnő.. Ha azoktól a dzsinnektől kívántunk volna mi lett volna végül is?*Kérdezi meg őszintén és tényleg kíváncsi rá.. de legalább nem halt ki a fél csoport mint Sammael Crow elementálmágia óráin.*

Azt hinnéd, hogy ismered, de közben rájöhetsz csöppet sem. Ugyan is Alexander Marceau nem az a srác akit megismertek rengetegen. Hölgyek társaságában remekül helyt áll. Szeret irányítani.. nem néznéd ki belőle, de az alvilágban tölti majdnem a minden napjait. Rengeteget edz és megváltozott a szakítása után. A húgára igyekszik oda figyelni, de jelenleg fontosabb az ő dolga mint a testvére. Nem fog engedelmeskedni senkinek és éli a saját életét. Az már más kérdés, hogy kifordult önmagából, de majd az unokabátyja igyekszik rendet rakni a srácban. Ha beszólsz visszaszól.. Ha csesztet mást tudja, hogy megkapja a magáét, de az nem is érdekli. Barátaiért kiáll még akkor is ha nem igazán jó a viszonyuk. Megváltozott ez tény és való, de vajon ez jót tesz a srácnak vagy éppen rosszat?

Castin Noyers Cameosos angyalkája és Sara Dalgaard szívtiprója
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.

Témanyitás by Selina Crow on Vas. Szept. 22, 2013 8:20 pm

*A dzsinn csak bólint Rékának, azonban egyelőre csak ennyi történik. A lány meghajol előttük, és mint már mondtam egy intésére kapu nyílik, amin keresztül visszajuthatnak a terembe.*

*Ott már a professzor asszony várja őket, ismét a terem közepén állva. A diákok köréje érnek vissza egy körbe.* - Nos, végül is kívántak, hiszen Miss Horváth szabadon engedte azt az ifritet, maga pedig útbaigazítást kapott. Nem véletlenül futott össze azokkal a lényekkel, a dzsinn engedte magára *válaszol a nő Alex kérdésére.* - Tehát. Feltételezem mindegyikük agyáig eljutott a mai este tanulsága: soha ne bízz meg egy dzsinnben. És főként *pillant Rékára* - soha ne engedj szabadon egyet sem. Nagyon behízelgőek és barátságosak tudnak lenni, amíg ki vannak kötve. A mai órai gyakorlat lényege tehát ez volt, remélem mindenki profitált belőle, és megtanulta a leckét a dzsinnekkel kapcsolatban. Tanulják meg az elméletet a következő órára, és nézzenek még egy kicsit utána a dzsinneknek. Következő óra elején mindenki megidéz majd egyet, és csak utána térünk rá a következő anyagrészre. Köszönöm a részvételt, további szép estét! *mondja, majd megperdül, és visszasétál az asztalához. Azért miután leült, még felpillant.* - Ó, Mr Marceau! A büszkeségét is visszafoghatná egy kicsit! *szól oda, majd elmerül a papírjaiban.*

*Rékára azonban vár még egy meglepetés. Az ágyán egy kis, összehajtott papírt talál, amire fel van írva egy név, és egy cím, koordinátás pontossággal. Nos, láthatóan valóban egy marid volt a lány, és valóban teljesítette a kívánságukat...*

// Naaaaaaaagyon köszönöm a részvételt, örültem nektek Very Happy //

Selina nagyon sokat változott az ártatlan gyerekkor óta, amit a Lidércvadász derékba tört: felnőtt, egy olyan valakivé, aki már nem őszinte, és a legkevésbé sem tiszta. Elmerült a halál tudományának tanulmányozásában, és ez nagyon megváltoztatta barátságos, ifjúkori jellemét: hidegen, kimérten, számítóan áll hozzá mindenhez és mindenkihez, csak a saját érdekei és vágyai fontosak számára. Bizonyos mértékben még képes érezni, csak egész egyszerűen minden érzelem kevésbé heves benne. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül használja fel az embereket a maga céljaira, és ha arról van szó, nem tart attól sem, hogy elvegye valakinek az életét.

Rebecca Taylor jégkirálynője
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.

Témanyitás by Horváth Réka on Vas. Szept. 22, 2013 8:36 pm

*Történni nem történik semmi, így elköszön és átlép a kapun. A tanteremben a tanárnő már várja őket és a kioktatásra csak helyeslően bólint.* - Igen tanárnő. *Vigyorog a lány, most már csak nevetni tud, és bár, akármilyen komolytalannak is tűnik most, megtanulta a leckét. Soha ne bízz meg senkiben. Persze ő nyugodtan mondhatja, hogy volt erre már egy komolyabb példa is számára. Az óra után elköszön a tanártól, majd a sráctól is és a szobájába igyekszik lepakolni a cuccait, majd egy kis esti sétára. Viszont az ágyán talál egy cetlit, mikor pedig elolvassa csak elvigyorodik, kivillantva tűhegyes fogait.* ~ Eljött a bosszú ideje. ~ *És ha nem lenne itt más rajta kívül, egy ördögi kacajt is megengedne magának, de így csak a farzsebébe csúsztatja a cetlit és sürgősen kiindul az ajtón. Nem, még nem megy sehová, előzör is tanácskozik pár ismerősével és majd utána indul a hajtó vadászat. Most pedig egy kis kellemes esti séta, vacsorával egybekötve.*

// Mi köszönjük az órát. Very Happy //

Egy látó angyal-vámpír, aki kapott egy második esélyt az életben, hogy bosszúja beteljesülhessen, cserébe pedig Isten hűséges katonája lett. Viszont ahogy hazament, minden elképzelése romba dőlt, valamint most már homály fedi gyilkosa kilétét, szerelme pedig újra a régi. Hogy hogy történthetett mindez? Maga sem tudja, de egyben biztos, ha a keze közé kapja azt, aki ezt az egészet kitervelte... Nos, abban nem lesz semmi köszönet.
    Rosetta M. McCarthy feltámadt, bosszú éhes angyal-vámpírja
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 3:43 pm

*Gondterhelten halad az idézőmágia terem felé. Elég sok minden nyomasztja mostanában és úgy érzi nem ártana neki pihennie. Egy hét telt el a majdnem kicsapása miatt és tényleg úgy vélte, hogy majdnem ki fogják csapni. Képes volt felvállalni azt, hogy mi volt majdnem egy hete. Azóta egy szem hunyásnyit nem aludt és leginkább arra tud gondolni, hogyan oldja meg a testvére ügyét és persze Denkeyt. Nicolet nem szeretné ebbe bele keverni, de örül annak, hogy mellette van minden áldott nap. Nem egyáltalán nem tudja elképzelni azt, hogy ne lenne mellette. Próbálja kitalálni még is mi ez az egész, de aztán valamikor arra a döntésre jut, hogy inkább nem is érdekli ez az egész. Örül annak, hogy itt ül annak ellenére, hogy majdnem kicsapták. Szóval most az idézőmágia teremfelé ahogy megérkezik felsóhajt. Persze a gondok között ott van Amarilla is és azt sem tudja hova tünhetett. Azért őt is idegesíti a helyzet. Ma egyébként egy sötét farmert húzott fel egy zöld színű pólóval és fekete bőr kabáttal. várja, hogy lassan elkezdődjön az óra.*

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám...

Amarilla Darwin reménytelenül szerelmes farkasa, Nicole Brise kedvese
    Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 4:01 pm

* Ez lesz az első idézőmágia órája és eléggé izgatott a srác. Fogalma sincs, hogy mire számítson, és bár izgatott cseppet sem mutatja ki. Szokás szerint egy fekete bakancs egy fekete gatya, egy póló és a bordó lábszárig érő kabát. Kardja a hátán és két pisztolya az oldalain. Mert fogalma sincs mit kell majd csinálnia szóval biztos ami biztos, mindent hoz magával amit csak tud. Aztán odaér a teremhez köszön a többieknek és a falnak dőlve vár.*
    Selina Crow
    Selina Crow

Témanyitás by Selina Crow on Szomb. Nov. 09, 2013 4:14 pm

*Selina unottan ücsörög az asztalánál, és figyeli a lassan becsordogáló diákokat. Az elmúlt órához hasonlóan, kereken négykor a csapóajtó bevágódik, elzárva a bejutást az esetleges késők elől. Ekkor fel is áll, és végignéz a felgyülemlett diákseregen.* - Üdvözlök mindenkit! Mint ígértem, a mai órát azzal kezdjük, hogy mindenki megpróbál megidézni egy dzsinnt. Tehát álljanak is fel, helyezkedjenek el középen, és próbálkozzanak vele! Egy egyszerű saytant várok el mindenkitől. Ha megvan, kívánjanak tőle, de csakis kis dolgot, vagy tüntessék el *adja ki az utasítást, és amíg a fiatalok gyakorolnak, helyet foglal az íróasztalán, némán figyelve őket, időről-időre megengedve magának egy gúnyos megjegyzést, vagy segítve, ha valaki nem tud megszabadulni a dzsinnjétől. Miután ezzel végeztek, és az utolsó diák is leült a helyére, ismét feláll, és a terem közepére sétál.* - Remek. Most pedig álljunk is neki a következő anyagnak. A mai órán a jó teremtmények kapják a főszerepet. Az egyik a talán egyértelműen elnevezett Angyalsárkány, a másik pedig Az Igazság szobra. Mit tudnak ezekről a lényekről, mit gondolnak a képességeikről és a kinézetükről? *teszi fel a kérdést, majd várja a jelentkezőket.*

// Nem kell dobni, a saját karaktered képességeihez viszonyítva írd le, hogy hogy megy neki a dzsinnidézés Smile //

Selina nagyon sokat változott az ártatlan gyerekkor óta, amit a Lidércvadász derékba tört: felnőtt, egy olyan valakivé, aki már nem őszinte, és a legkevésbé sem tiszta. Elmerült a halál tudományának tanulmányozásában, és ez nagyon megváltoztatta barátságos, ifjúkori jellemét: hidegen, kimérten, számítóan áll hozzá mindenhez és mindenkihez, csak a saját érdekei és vágyai fontosak számára. Bizonyos mértékben még képes érezni, csak egész egyszerűen minden érzelem kevésbé heves benne. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül használja fel az embereket a maga céljaira, és ha arról van szó, nem tart attól sem, hogy elvegye valakinek az életét.

Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 4:24 pm

* Amikor belép négykor, hirtelen becsapódik mögötte az ajtó, mire magában végig fut a gondolat mi van akkor ha valakinek még ott van valamije, ha egy fél perccel később lép át az ajtón, az vajon olyan erősen csapódik, hogy levágja valamijét? De aztán inkább a órára figyel. Mivel az anyagot elkérte és gyakorolt ezért egészen egyszerűen sikerül neki a varázslat amit gondolatban mondd ki.* ~  Summonitionem: Genie, accedens ad servitutem me, lubeo te!~ * Majd megkéri a dzsinnt, hogy hozza ide a szobájában felejtett nyakláncot, amit aztán fel is vesz, majd eltünteti a dzsinnt. Ezekután a tanárhoz visszafordul és az felteszi a kérdést. Amikor meghallja az angyalsárkány nevet elmosolyodik aztán jelentkezik és ha felszólítják elmondja amit tud róla.* - Az angyalsárkány, ha jót tudom ugyanúgy néz ki mint az összes többi sárkány, de ő nem tűzzel támad hanem villámlással támad. * mondja és igen kb ennyit tud és ezt is csak úgy hallotta. Szóval lehet, hogy most nagyon beég, de igazából annyira nem érdekli, hogy most ezután síkhülyének fogja gondolni a tanár, ha rosszat mondott.*

A hozzászólást Dante Torres összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 09, 2013 4:32 pm-kor.
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 4:28 pm

*Lassan elkezdődik az óra és persze Nicole mellett ücsörögve pizslog, hogy dzsinnt kell megidézni. Hát ahogy fel áll a helyéről elkezd koncentrálni, hogy megidézzen egyet. Persze elsőre nem sikerül neki volt pedig mikor gyakorolta akkor össze jött. Másodszorra valahogyan össze jön neki aztán amikor befejezték a gyakorlást akkor ugye vissza ül a helyére és figyel.* – Az angyalsárkány úgy néz ki mint a rendes sárkány csak jóval erősebb szerintem. *Nem szeretne hülyeséget mondani így inkább a másikról nem tud nagyon nyilatkozni. Szóval figyeli a többieket.*

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám...

Selina Crow
    Selina Crow

Témanyitás by Selina Crow on Szomb. Nov. 09, 2013 4:41 pm

- Nos... látom nem túl tájékozottak. Talán abban tudok igazat adni, hogy az angyalsárkány valószínűleg erősebb más sárkányoknál, de ez sem feltétlenül igaz, a villámlás pedig... nos, ha a Szent Lángot villámlásnak tekinti Mr Torres, akkor valóban, villámlás. *Ekkor a tábla felé int, ahol felbukkan az angyalsárkányok leírása.*

Jó teremtmények
    2. Angyalsárkány
    Varázsige: Draconis Angeli
    Leírás: Ennek a varázslatnak a segítségével egy sárkányszerű lényt idézhetünk meg. Közelebbről megnézve azonban kiderül, hogy miért is hívják angyalsárkánynak: először is két lábon áll, és hatalmas testét puha, fehér-szürke tollak borítják. A tollak és a farok vége, valamint a mellkasi és háti középvonal fekete színű, élesen elüt a hosszú, erős, test többi részéről. A sárkány mellső lábai hiányoznak, helyükön angyalszárnyhoz hasonlatos toll található. A hátsó láb három pengeéles karomban, a rugalmas test pedig hosszú farokban végződik. A sárkány, természetesen erején túl bódító énekkel képes kiválasztott személyeket elkábítani, és egyszerű tűz helyett Szent Lángot lehel. Hátránya, hogy nagyon válogatós, és gazdájának hatalmas tisztelettel kell őt kezelnie ahhoz, hogy hajlandó legyen teljesíteni a parancsait. Minden személynek saját angyalsárkánya van, így a kötelék sokszori megidézéssel erősíthető, az illetőnek ugyanis mindig ugyan az a sárkány fog megjelenni.
    Hatóidő: Kezdetben a sárkány legtovább negyed órára marad, ez sokszori megidézéssel és tiszteletteljes viselkedéssel növelhető. Képzett, felnőtt mágus, aki jól ismeri a sárkányát, akár több órára is képes lehet megidézni egy ilyen lényt.
    Kép: http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2012/084/8/8/flying_form_commission_for_raiokami_by_wingedgenesis5-d4txl2m.png

*Miután ez megtörténik, vár egy kicsit, hogy a diákok leírhassák a szöveget, majd folytatja.* - Az Igazság szobra nevű lényről ötleteik sem voltak, ami voltaképpen nem lep meg különösebben. A varázslatot véleményem szerint akár Jesmon Helarral is megfeleltethetnénk, de sajnos a mágiaelméletben nem így szerepel... A "szobor" lényege, hogy kisegítsen a csatában, ha egyenlőtlen küzdelmet kell vívnunk. De nagyon figyeljetek rá, hogy soha ne használjátok, ha a célotok nem megkérdőjelezhetetlenül jó *magyarázza el röviden, majd ismét int, ezzel a másik varázslatot is megjelenítve a táblán.*

1. Az Igazság szobra
    Varázsige: Veritas Posque
    Leírás: Ez a varázslat egy olyan lényt idéz meg, akiről voltaképpen azt hinné az ember, hogy nem is valóságos élőlény: nem mozdul, nem szólal meg, és úgy tűnhet, hogy nem is tesz semmit. A megidézője azonban igencsak hamar megérzi, hogy nem egy szobrot hozott létre: hamarosan észreveszi, hogy minden csapása betalál, a pajzsai hibátlanul működnek, és úgy általában, minden tökéletesen sikerül neki. Mindez persze csak addig él, ameddig ki nem mozdul a lény három méteres körzetéből. Valamint nagyon fontos, hogy ez a varázslat csak akkor szolgálja megfelelően az idézőjét, ha nem jogtalanul vagy önvédelemből harcol, orvtámadásoknál és rasszista vagy vallási háborúknál nem érdemes megidézni, ugyanis ha gazdája igazságtalan cselekedetet készül végrehajtani, ellene fordul, és senki nem kívánna magának egy legyőzhetetlen ellenfelet… A lényt csak egy, a megidézőnél erősebb mágus képes eltüntetni, ő is csak nagy erőbefektetéssel.
    Hatóidő: Kezdőknek negyed óráig tökéletesen működik a varázslat, utána lassan gyengülni kezd, és fél óra alatt teljesen elmúlik a hatása. Gyakorlással akár három órára is fejleszthető, de jelenleg nem tartanak számon olyan varázstudót, aki ennél hosszabb ideig lett volna képes létrehozni.
    Kép: http://th03.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/066/c/d/messenger_of_destruction_by_wes_talbott-d4s2owu.jpg

*Megint megvárja, hogy az ifjak leírják, majd kitárja a karjait.* - Bármi kérdés? *Vár egy kicsit, hátha valaki mond valamit, majd ha semmi nem történik, vagy megválaszolta az összes kérdést, akkor int, ezzel ismét megjelenítve az előző óráról már ismert átjárót.* - Jó utat. Igyekezzenek egy darabban kikerülni *mosolyodik el negédesen, majd az asztalához sétál, leül, és megjeleníti a maga kis tükrét, amiben a leendő helyszínt kezdi figyelni.*

Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 4:46 pm

*Lejegyzeteli a cuccosokat és ő nem egyáltalán nem tájékozott szóval igyekszik figyelni. Eléggé gondterhelt, és türelmetlen, ez meg is látszik rajta, de nem tántorítja vissza az, hogy az órán részt vegyen. Maximum nem tud majd száz százalékot nyújtani, de majd meglátjuk az órán. Az át járó felé indul és nem kérdezz semmit csak át lép és azért kíváncsi arra, hogy hova fognak kilyukadni.*

Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 4:49 pm

* Hát eléggé bebukta a választ, de különösebben nem zavarja, leírja a táblán látottakat és hozzáfűz egy két megjegyzést, aztán elrakja a kis papírdarabot a kabátja zsebébe. Nos az egyetlen dolog amit biztosan tud, hogy nem nagyon akarna egy angyalsárkány ellen küzdeni, bár vámpírgyorsasága talán, hangsúlyozom talán kisegítené, de nem biztos benne. Szóval most is kényelmesen előveszi a két pisztolyát, csak nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljön és úgy lép át a kapun, hogy aztán a túloldalán minél gyorsabban felmérve a terepet rájöhessen mi van és, hogy nem fenyegeti e semmi veszély. *
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Nov. 09, 2013 4:58 pm

*A diákok egy hatalmas, középkori hangulatot árasztó városba érkeznek. Meglehetősen meleg van, hét ágra süt a nap, azonban mindezt nem tudják kiélvezni, ugyanis azonnal észrevehetik, hogy nem a nap az egyetlen, ami miatt ekkora a hőség. Meg ne lepődjetek: a város felett egy kisebb csapat sárkány köröz, időről-időre tűzcsóvákat okádva az alattuk elterülő épületekre. Néhány építmény már ki is gyulladt, a városiak között pedig láthatóan teljes a fejetlenség: mindenki sikongat, menekülni próbál, de eközben egymást gyúrják agyon, még rosszabbá téve az egész helyzetet. Egy férfi, aki meglátja a semmiből felbukkanó diákokat, teli torokból feléjük üvölt.* - Segítsenek! Könyörgöm! *De rögtön ez után elnyeli a tömeg. Ha kellően figyelmesek, azt is észrevehetik, hogy nem sokkal arrébb egy kis sikátorban egy magas, köpenyes alak áll, teljes nyugalomban, aki figyeli egy darabig a helyzetet, majd megfordul, és sietve megindul a vékony utcában, ahol már jelentősen kevesebb az ember. A főtéren, ahol vannak, hatalmas a káosz, és egyértelmű, hogy a városnak talán már csak tíz-tizenöt perce van, amíg a lakosok a fejetlenségben mind megsebesülnek, megfulladnak a füsttől, a sárkányok által felgyújtott épületek valamelyikének a közelébe kerülnek vagy egyenesen egy lecsapó lény áldozataivá válnak, szóval segítségre van szükségük. Viszont mégiscsak ott van az a rejtélyes alak...*

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 5:07 pm

*Ahogy belépnek az át járóba Christopher csodálkozni kezd milyen helyre érkeztek. a sárkányokat és a birodalmat megpillantva egyetlen egy téma van ami eszébe jut.* - Kár, hogy a Skyrimben nincsenek angyalsárkányok. Akkor nyílván valóan tudtam volna, hogy mik azok… de ez így érdekesnek indul.*Jegyzi meg hangosan és körbe pislog és meghallja a sikongatásokat. A köpenyes alakot kiszúrja és persze a többieket nem várja meg elindul utána.* - Várjon.. !*Az alak után szól.* - Mi folyik itt!?*Teszi fel a kérdést és sétál utána ha nem áll meg az alak. Chris nem kíméli és nem fogja hagyni, hogy meglógjon… Szegény lakosokat sajnálja azért ez a hely tényleg eléggé szép lenne ha nem támadnának rájuk a sárkányok.*

Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 5:09 pm

* Amikor átlép az ajtón és megérkezik örül, hogy pisztollyal a kezében jelent meg ám látja, hogy nem sok értelme van itt pisztolyt használni. Szóval más eszközhöz folyamodik ő nem veszi észre a rejtélyes idegent inkább a sárkányokkal és az emberekkel kezd el foglalkozni és ki is mondja a varázsigét.* Draconis Angeli! * mondja ki és ha sikerül megidéznie a sárkányt akkor teljes tisztelettel megkéri, hogy segítsen a többi sárkányt foglalja le, hogy addig kimenekíthesse legalább az emberek nagy részét a városból. Majd ha a sárkány lefoglalta a többit neki áll kimenekíteni az embereket a városból, ha ezzel végzett akkor pedig visszaindul, hogy segítsen angyalsárkányának és együtt legyőzzék a várost támadó sárkányokat.*
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Nov. 09, 2013 5:22 pm

*Az erethonos fiú szavai láthatóan nem találnak érdeklődő fülekre:
    úgy tűnik az alak a nagy hangzavarban meg sem hallotta. Rendületlenül halad hát tovább, és csak jó pár méterrel odébb lassít le, egy lejárónál. Ott egy őr várja, aki egy biccentéssel köszönti, és a a fiú számára épp csak hallhatóan egy kérdést tesz fel az alaknak.* - Mikor nyávog a macska? *A csuklyás alak profilján látszik, hogy szélesen elvigyorodik, és felpillant az égre, mielőtt a következőt válaszolja:* - Még ma. *Erre az őr bólint, és beengedi. Láthatóan egy titkos jelszavas rendszerrel áll szemben...
    Dante eközben sikeresen megidézi az angyalsárkányt, aki a kérést végighallgatva engedelmesen bólint, és felrepül, hogy elkezdjen harcolni a várost támadókkal, vagy legalább feltartani őket egy darabig. Ahogyan a fiú igyekszik megnyugtatni a lakosságot, és ugyebár megpróbálja kimenekíteni őket a városból, egy fiatal férfi lép oda hozzá.* - Ez így nem fog menni! *üvölti túl a hangzavart.* - Maga varázsló! Biztos van valami, amivel meg tudja szüntetni a pánikjukat! *Persze a férfinek fogalma sincs, hogy mit lehetne kezdeni a helyzettel, de nagyon reméli, hogy Dante képes lesz tenni valamit... Páran azért már kezdenek lehiggadni és segíteni a többieknek, sokan viszont sikongatva figyelik az angyalsárkányt, ahogyan elkeseredett küzdelmet vív a másik négy repülő lény ellen.*

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 5:30 pm

– Uraaaam álljon meg!*Kiabálja el magát majd aztán látja az őrt és felvonja a szemöldökét. Persze már is tudja nem jutna át rajta így a falnak támaszkodva elkezd gondolkodni mi lenne a leghelyesebb megoldás. Aztán rádöbben arra, hogy itt az ideje az alakváltás képességét használni. Átváltozik egy darázzsá és bezizzenti magát a lejáró felé. Reméli, hogy nem veszik észre. Darázs pont egy darázs Christopher nem csípne meg senkit még a lányok is elmenekülnének így előle. Szóval ha sikerül akkor az alak után repül. Szerencsére tudja használni a képességét bár azért páran meglepődnének azon, hogyha egy darázs elkezdene beszélni. Szóval ha tudja követni az alakot akkor ugye azt teszi.*

Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 5:32 pm

* Mikor odalép hozzá valaki és közli vele, hogy varázsló csak morog egyet nem szeret annyira "varázsolni" de most muszáj, szóval előkeres egy varázsigét az emlékeiből. Aztán meg is találja a megfelelőt amit talán használhat, bár fogalma sincs mi lenne a legjobb megoldás. Aztán eszébe jut a varázslat amit órán pontosabban az óra elején használt.* Summonitionem: Genie, accedens ad servitutem me, lubeo te! * mondja ki és ha sikerül a varázslat és megjelenik neki a dzsinn azt kívánja, hogy mindenki nyugodjon le aki a városban van. Ha sikerül akkor utána szépen kitereli az embereket a városból.*

//Semleges lények 1. Dzsinn
    Varázsige: Summonitionem: Genie, accedens ad servitutem me, lubeo te!
    Leírás: A dzsinneknek nagyon sok fajtája van. Azok, akiket ezzel a varázsigével megidézhet egy mágus, messze különböznek azoktól, akikkel akár találkozhatsz néha. Bár hidd el nekem, a földet járó dzsinnektől jobb távol tartanod magad… A varázslatnak nagyon sok fokozata van, attól kezdve, hogy egyáltalán megjelenik-e, odáig, hogy milyen erős és milyen természetű dzsinn áll szolgálatotokra. A leggyengébb dzsinn a saytan, a legmagasabb a marid. Őt a legcélszerűbb és a legbiztonságosabb megidézni, de ahhoz nagyon sok gyakorlat kell. Őt neveznétek az arab mesék csodatévő dzsinnjének, ő az, aki nem fogja megkeresni a kiskaput a kívánságaitokban, hanem úgy teljesíti, ahogyan azt tőle kértétek. A többi típus trükkösebb lehet, főleg az ifritekkel kell vigyázni, ők ugyanis kimondottan élvezik, ha belekeverhetnek az emberek életébe. A sorrend tehát erősség szerint: saytan, grine, ifrit, marid. (A varázsige csak mesélői felügyelettel használható!)
    Hatóidő: A dzsinn addig marad melletted, amíg nem teljesíti a kívánságodat, vagy el nem engeded (koncentrálással), de legfeljebb két órán át célszerű megkötve tartani, utána veszélyessé válhat.//
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Nov. 09, 2013 5:32 pm

The member 'Dante Torres' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Idézőmágia tanterem - Page 2 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Idézőmágia tanterem - Page 2 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Nov. 09, 2013 5:46 pm

*A darázzsá vált fiú könnyedén bejut a lejáróba, de a lépcső alján egy ajtóval találja szembe magát, amin nincs kulcslyuk, kinyitására az egyetlen megoldás egyértelműen a fizikai ráhatás, amit ebben a formában nem fog tudni megoldani. Más út nincs is, szóval eléggé egyértelmű, hogy az arc errefelé haladt tovább... Ha kinyitja az ajtót, egy folyosón találja magát. Nem is kell messzire mennie: rögtön az első boltív irányából, ami maximum két méterre van tőle, hangokat hall.* - ...és estére garantáltan a miénk lesz a város! *Pár helyeslő nevetés hangzik, majd egy nő szavai.* - Gopdur, ha te nem keresel fel minket, hogy így használjuk fel a sárkányainkat, elfecséreltük volna a képességeinket! *Ismét nevetés, majd serlegek koppanása hallatszik: valakik hallhatóan koccintanak. Ha a srác beles a terembe, két férfit és két nőt láthat, akik éppen nagyban mulatozva emelgetik a poharukat egy alaposan megtömött asztal mellett.
    Dante ismét sikerrel jár, bár a dzsinn nem túl erős, de ha mást nem is, valamennyire le tudja nyugtatni az embereket, mielőtt eltűnik. Így már kezelhetővé válik a tömeg, és hajlandóak biztos helyre indulni. Mire a démon-vámpír visszaér, már távolról láthatja, hogy a sárkányának nagyon rosszul áll a szűre, és hogy nagyon erősen szüksége lenne még valamilyen plusz segítségre.*

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 6:04 pm

* sikeresen kivezeti a népet és mikor visszaér látja, hogy a sárkányának szüksége lenne egy kis segítségre. szóval megidézi a kis lap alapján a másik jó lényt. szóval előveszi a kis lapot aztán hangosan kimondja a varázsigét.* - Veritas Posque! * ha ez a varázslat is sikerül akkor megkéri a szobrot, hogy segítsen neki és az angyalsárkányának legyőzni a támadó sárkányokat. Aztán ha sikerül őket legyőzni akkor megpróbálja a falusiaktól kideríteni a támadás okát, vagy ha marad életben egy sárkány akkor attól. Aztán ő is beszáll és a rá lecsapó sárkányok egyikére felugorva elkezd egy gyenge pontot keresni ahová beledöfheti a kardját.*

//Varázsige: Veritas Posque
    Leírás: Ez a varázslat egy olyan lényt idéz meg, akiről voltaképpen azt hinné az ember, hogy nem is valóságos élőlény: nem mozdul, nem szólal meg, és úgy tűnhet, hogy nem is tesz semmit. A megidézője azonban igencsak hamar megérzi, hogy nem egy szobrot hozott létre: hamarosan észreveszi, hogy minden csapása betalál, a pajzsai hibátlanul működnek, és úgy általában, minden tökéletesen sikerül neki. Mindez persze csak addig él, ameddig ki nem mozdul a lény három méteres körzetéből. Valamint nagyon fontos, hogy ez a varázslat csak akkor szolgálja megfelelően az idézőjét, ha nem jogtalanul vagy önvédelemből harcol, orvtámadásoknál és rasszista vagy vallási háborúknál nem érdemes megidézni, ugyanis ha gazdája igazságtalan cselekedetet készül végrehajtani, ellene fordul, és senki nem kívánna magának egy legyőzhetetlen ellenfelet… A lényt csak egy, a megidézőnél erősebb mágus képes eltüntetni, ő is csak nagy erőbefektetéssel.
    Hatóidő: Kezdőknek negyed óráig tökéletesen működik a varázslat, utána lassan gyengülni kezd, és fél óra alatt teljesen elmúlik a hatása. Gyakorlással akár három órára is fejleszthető, de jelenleg nem tartanak számon olyan varázstudót, aki ennél hosszabb ideig lett volna képes létrehozni.
    Kép: http://th03.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/066/c/d/messenger_of_destruction_by_wes_talbott-d4s2owu.jpg//
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 6:05 pm

*Bejut ugye könnyedén és visszaváltozik emberi alakba. Szóval kinyitja az ajtót meghallja a hangokat.*~Mi a fene?~*Próbál közelebb menni, de ezt nem hagyhatja.* - A város csak akkor lesz a maguké ha minket elpusztítanak.*Lép elő a iú és gyilkosan mered a nőre. Természetesen nem egyáltalán nem hagyja, hogy elpusztuljon a város bármiről is szó van.* - Hogy képesek meguk egy birodalmat elpusztítani. Kik maguk?*Teszi fel a kérdést majd felsóhajt.* - Ajánlom, hogy válaszoljanak vagy egy több méteres hatalmas farkas fog mindjárt előbukkanni.*Fenyegeti meg őket egyenlőre nem használ varázslatot. Amíg nem szükséges persze.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Nov. 09, 2013 6:23 pm

*Dante ismét sikeresen varázsol, és noha egy kis ideig még eltart, hogy a szobor hatni kezdjen - mialatt mérlegelte, hogy igazságosnak tekinthető-e a démon-vámpír cselekedete -, végül elkezdi érezni az erejét, és láthatóan az angyalsárkány is egyből erőre kap, hatásosabban harcolva az őt támadókkal. Azonban egyszerre csak hármat tud lefoglalni, egy negyedik pedig, kellően intelligens révén észreveszi Dantét. Egy gyors irányváltással lecsap, azonban nem számol a fiú segítségére álló támogatással: az könnyedén felkapaszkodik rá, és meg is találja a pontot, ahová bedöfheti a kardját. A sárkány egy hatalmas üvöltéssel elveszíti az egyensúlyát, és nagy sebességgel megindul a talaj felé. A becsapódásnál is szerencséje van: a lény hátáról legurulva pont a szobornak ütközik neki. Közben az angyalsárkány sikeresen kiiktatja a többieket is, így megfáradva leereszkedik a cameosos elé, megdönti felé a fejét, majd eltűnik. A városiak egyébként nem tudnak magyarázattal szolgálni Dante számára: ők maguk sem értik, mi történhetett. Viszont megajándékozzák egy rakat arannyal, hálájuk jeléül. A fiú előtt megnyílik az átjáró: láthatóan ő visszatérhet a terembe.
    A másik fiú eközben nagy hevesen betoppan a mulatozók közé, akiket láthatóan nem sikerült különösebben megijesztenie.* - Ó, ne aggódj, fiú, az könnyen megoldható *vigyorodik el szélesen a nő.* - Sárkányurak vagyunk *veszi át a szót egy férfi*, és ne aggódj, nem pusztítjuk el, csak kikergetjük a lakosokat és átvesszük a hatalmat. *A fenyegetésre a másik nő is felnevet.* - Hú, megijesztettél, fiú. Ezt edd meg *kacsint, és egy méretes tűzlabdát indít útnak az erethonos felé. Láthatóan nem meggyőzhetőek, kénytelen lesz harcolni, bár eléggé igazságtalannak tűnik a küzdelem vele szemben, négy az egy ellen...*

// Kérlek, Sayon, dobj a tízes kockával Smile Meg majd ha Rilla végez, még lesz egy lezáró kör Selinával, szóval ne menj nagyon messzire ^^

1-2: 200 érme
    3-4: 400 érme
    5-6: 600 érme
    7-8: 800 érme
    9-10: 1000 érme //

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 09, 2013 6:29 pm

* Szerencséjére a szobor melléje áll így hamar kiütik a sárkányokat és iszonyatosan élvezetesnek találta azt a kis időnyi sárkánylovaglást. Aztán mivel semmit nem kap meg infóként, csak egy csomó aranyat meg mindent amit nem akar elfogadni de ráerőszakolják szóval kénytelen kelletlen elfogadja aztán átlép a megjelenő portálon és ha az aranyak is átjöttek azt lerakja a tanárira egy tessék, nekem semmire se kell, de ha neked kell akkor tartsd meg tekintettel. Aztán elhelyezkedik az egyik padon és vár, hogy társa is előkerüljön aki már valahol a portál túloldalán eltűnt a szeme elől.*

// köszi az órát jó volt //
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Nov. 09, 2013 6:29 pm

The member 'Dante Torres' has done the following action : Dices roll

'Tízoldalú kocka' :
    Idézőmágia tanterem - Page 2 6072937006_www.kepfeltoltes.hu_
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Szomb. Nov. 09, 2013 6:36 pm

*A srác közelebb megy az ünneplő tömeghez vagy emberekhez és a nővel tartja a kontaktust. Felvonja a szemöldökét.* - Ön maximum sárkányhölgy lehet. Ha úr akkor nem lehet ilyen szép bájos a mosolya.*Mondja gúnyosan az Erethonos. Tényleg nem nyújt maximálisan az órán, de nem tehet róla.* - Ha meg tényleg úr nem kéne férfi hangon beszélnie?*Hergeli a hölgyet, majd a kikergetésre védelmezően áll. A tűzlabda miatt pislog kettőt majd Energialöket 4. szintű képességét használván próbálja ártalmatlanná tenni őket.* - Most komolyan ez vicc!?*Sóhajt egyet majd varázsolni próbál a képesség után. - Draconis Angeli!*Mondja ki a varázslatot hátha sikerült neki. Azért  igyekszik ám megidézni az angyal sárkányt, de hogy a parancsait teljesítse hát az mindjárt kiderül.*

//

2. Angyalsárkány
    Varázsige: Draconis Angeli
    Leírás: Ennek a varázslatnak a segítségével egy sárkányszerű lényt idézhetünk meg. Közelebbről megnézve azonban kiderül, hogy miért is hívják angyalsárkánynak: először is két lábon áll, és hatalmas testét puha, fehér-szürke tollak borítják. A tollak és a farok vége, valamint a mellkasi és háti középvonal fekete színű, élesen elüt a hosszú, erős, test többi részéről. A sárkány mellső lábai hiányoznak, helyükön angyalszárnyhoz hasonlatos toll található. A hátsó láb három pengeéles karomban, a rugalmas test pedig hosszú farokban végződik. A sárkány, természetesen erején túl bódító énekkel képes kiválasztott személyeket elkábítani, és egyszerű tűz helyett Szent Lángot lehel. Hátránya, hogy nagyon válogatós, és gazdájának hatalmas tisztelettel kell őt kezelnie ahhoz, hogy hajlandó legyen teljesíteni a parancsait. Minden személynek saját angyalsárkánya van, így a kötelék sokszori megidézéssel erősíthető, az illetőnek ugyanis mindig ugyan az a sárkány fog megjelenni.
    Hatóidő: Kezdetben a sárkány legtovább negyed órára marad, ez sokszori megidézéssel és tiszteletteljes viselkedéssel növelhető. Képzett, felnőtt mágus, aki jól ismeri a sárkányát, akár több órára is képes lehet megidézni egy ilyen lényt.
    Energialöket:
    4. szint: A 4. szinten már az energiahullámot lehet kombinálni az ellenfél megrohamozásával, és akkor garantáltan nem marad a lábán az ellen. //

A hozzászólást Christopher Acerlot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 09, 2013 6:37 pm-kor.

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Ápr. 03, 2020 1:42 pm