Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Szer. Júl. 31, 2013 11:24 pm

    Csilla. Nyugalom. Téged is nyugtassalak? xD Már egészen kezdek belejönni. XD

    És Réka. Ezt a nagy dög de mégis cuki gépet valahogy nem sikerül elképzelnem. XD Vagy igen, de akkor vagy nem cuki, vagy túldíszített. Szerintem hat rám szobatársnőm díszítgetős rózsaszín mivolta. o.O
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Etienne Marceau Szer. Júl. 31, 2013 11:37 pm

    Nincs díszitgetve, olyan elvetemült és hulla fáradt még nem vagyok. :'DD XD
    A cuki arra vonatkozik, hogy gyors és működő képes :'D :DDe amúgy tényleg nagy darab egy gép, de ahhoz képest meg könnyű, mondjuk nem volt kellemes haza cipelni, még ha csak nagyon max 300-400 méteren át vittem xD
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Csüt. Aug. 01, 2013 12:13 am

    Még szerencse. Lelki szemeim előtt már megjelent egy nagy számítógép tele rózsaszín matricákkal. xD Nagyon menőn nézett ki. XD Inkább meghagynám az eredeti formájában...
    Akkor nem is vitted olyan sokat. Very Happy De a lényeg, hogy megvan, és megy. ^^
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Etienne Marceau Csüt. Aug. 01, 2013 12:31 am

    Megcsináljam? Very Happy Mondjuk csak kölcsönbe van nálam, de hamar le lehet szedni róla, csak előbb kéne szereznem ilyen rózsaszín izéket... xD
    Nem, de a kezem kicsit elzsibbadt, meg kattogott benne valami, ahogy vittem, nem volt túl biztató. Very Happy xD
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Csüt. Aug. 01, 2013 12:44 am

    Hát.. Ha megcsinálod feltétlen kérek róla egy képet!! Bár lehet utána álmaimban is üldözne.. XD Papír-írószerben vagy valami 100 Ft-osban nem lehet ilyeneket kapni? XD
    Na nem hangzik túl jól. Utána rendben volt a kezed?
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Csüt. Aug. 01, 2013 10:03 am

    Nyugi Réka. Szerintem amit hallottál, az csak szimplán az egyik kábel csatlakozója volt benne, amelyik szabadon maradt, és ahogy cipelted, nekiütközött vagy az egyik alkatrésznek, vagy a gépház falának Very Happy Amúgy, én úgy vagyok vele, hogy az a jó, ha nagy a gép. Több minden fér bele, jóval erősebbre lehet tuningolni, mint gondolnád Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Aug. 01, 2013 11:56 am

    Tuning helyett Twiligthot olvastam xD nem baj azzal is álmodtam úgyhogy.. xD gyerekek akinek hiányolhatnékja van a fórumon elér. Ha nagyon szükségeltetik felmászok skypera, de kb minden bajom van csak, hogy tudjátok. Játszani akivel megbeszéltem játszok Smile azaz, Lillel a megbeszélt, Móni vagyok pörgős nyűgös állapotban így tudom alakítani amit megbeszéltünk xD na meg Rékus Very Happy szóval leszek én csak üzenetben fogok reagálni nem jó társaság lennék bár Lil úgyis nyaggatni fog gondolom másszak fel Razz úgyhogy Very Happy Remélem Sayonnak hamarosan lesz netje.
    Finom pizza ebédre azt hiszem meghozza a napomat.xD
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Csüt. Aug. 01, 2013 12:33 pm

    Még a mi játékainkat is be kell fejezni Ril..Razz Persze nem mostanában..épp alkotok..meg.. :'( eltűnt a cicánk.. :'( Reggel se jött enni, meg most délbe se..pedig ilyenkor mindig idebent alszik a kosarában.. :'( lehet, hogy a szembe szomszéd elkapta..:'( egy pszichopata amúgy is..:'( Komolyan ráuszítom Raviolit..hmm..most elképzeltem, ahogy egy csomag olasz tészta püföli.. Tesóm is tisztára ki van akadva..azok a nagy krokodilkönnyek..
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Aug. 01, 2013 1:30 pm

    Nyugi Rilla, én max beszólok ha már nagyon irritálsz Very Happy
    Réka, az úgy szép lehet, de legalább gyorsabb, mint a régi, szóval végül is jól is jártál, hogy elcseszték a géped, nem? xD
    Cath, sajnálom a cicád :/ De még simán lehet, hogy megkerül, a miénk is állandóan itt fekszik a teraszon, de van, hogy két napig nyomát sem leljük, aztán egyszer csak nyávogva előkerül... Lehet, hogy felfedező túrán van Smile
    Én amúgy szerintem estefelé jövök majd, még nem tudom, mikor érek pontosan haza, de leszek :)Lehet, hogy az esti vízilabda miatt kicsit majd idegbeteg leszek (kétszer annyira, mint tegnap, mert imáááádom a fiúkat és nyerniük kell és pont), de sebaj xD
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Csüt. Aug. 01, 2013 2:28 pm

    Lehet, csak nekem a közelben egyik sincs és nincs kedvem azért bevonatozni Zegre >.< Küldök, de szerintem sosem leszek olyan elvetemült, megagyon is csapna érte unokatesóm :'DD xD
    Lehet, nem tudom, ez csak egy ideig kattogot, aztán abba hagyta és működni működik, szóval baj biztos nincs Very Happy Az biztos, bár ezt nem tuningolhatom, max matricákkal (XDDD), mert tényleg csak kölcsönbe van nálam. Very Happy
    Hát Rilla, ajánlom is, hogy legyél Razz
    Részvétem Cath :/ Amúgy kandúr vagy nőstény macska? Mert ha kandúr, akkor lehet, hogy csak udvarolni ment, a szomszédunk macskája is ezt szokta, egyszer 3 hónapra eltűnt, majd épen és egészségesen haza ballagott :)Amúgy a tésztát én is elképzeltem xD Very Happy
    Jól ám Very Happy Egy ilyen géppel boldog lennék Very Happy:'D
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Aug. 01, 2013 5:07 pm


    A mai nap bal szerencse, de nem szólok semmit. xD Lil vettem xD tudod úgyis befognám a kis számat xD mint múltkor a tarkón vágásnál xD Razz
    sCath tudom nem felejtettem ám el csak hiányoltalak skypeon ám de most nem tom később meglátom felmenjek e idegesíteni titeket, de még mindig nyomasztó hangulatom van >í pedig az egyik ügyész jó fej és viccelődött ma xD plusz a rendőrök is xD meg látni érdekes dolgokat oda bent annyi szent ^^ ezek után véleményt fogok alkotni a kábszereskről xD (Sam készülhetsz xD)
    Cath sajnálom a cicádat oda megyek és a szomszédnak kikaparom a szemét.. :/ *mérges*
    nálunk egyik ismerősömnek halt meg a nyolc hónapos terierje nem a fehér hanem ugye az a táskás kutya xD nem a ronda kutyára hasonlít mert ezek a legaranyosabbak amit szeretnék majd még xD bár most más van nálam állat terítéken anyut próbálom meg győzni, hogy lehessen bármilyen kisállatom vagy esetleg halaim >< Kígyó már durva lenne azt a nővéremre uszítanám xD
    Lil amúgy neked majd meg kell mutatnod a Jesmon Novellát. Azt hiszem kutyázás után én is írok Very Happy Scorpiust és Pitont akarok írni úgyhogy befejezem a második fejezetet..
    szóval ja én is alkotok, de tudok veletek majd játszani Smile
    Nálam egy Christopher novella van készülőben akit érdekel és szeretik a drágámat Very Happy meg van még egy Beliaros-Gabrieles, de az nem olyan durva viszont nagyon jó lesz Very Happy szóval akiket érdekel hétvégéig tuti elkészül.
    Holnap kapok nutellát *-* jee szombaton nutellás palacsinta, halászlé ebédre *-* szóval lehet vasárnapra is sütök valamit mikor Móniék itt lesznek még meglátom ha sütök akkor valami finomat Very Happy át nyálazom a recept könyvet ^^
    Lil és akkor este játszunk igaz? ^^ *-* majd csörgess meg pls ha nem lennék fent Smile
    Sam te remélem jól vagy és minden oké neked meg majd mesélned kell mindenképpen Smile

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Fredrik Laine Csüt. Aug. 01, 2013 5:30 pm

    Réka: Nyugi, nem csak a te géped nagydarab. XD Az ötödik és jelenlegi monitoromat apámmal alig bírtuk el. Amúgy nekünk voltak ilyen szívalakú post-it-jeink.:"D Nem tudom, hogy anyám kidobta-e, vagy megvan még, de az irtó ronda volt. Szóval errefelé biztos lehet olyan szépségeket szerezni, amitől az unokatesód haja az égnek állna.Smile Amúgy Réka, a rokonod nem akar nekem is egy új gépet adni? XD Vagy egy egeret? Szegény egeremmel azóta nem tudok rendesen kijelölni dolgokat, hogy elcsesztem. ><

    Rilla: Komolyan a Twilighttal álmodál? o.O Te szegény. Én egy sorozatgyilkossal, aki Réka egyik karijának a neve alatt futott (csaj néven pasiként XD), és láttam két áldozatát is. Élvezet volt. Aztán engem akart kinyírni. Meg néhány osztálytársam is kísértett álmomban.:"D Amúgy azért érdekelne, hogy pontosan mit álmodtál össze arról a minősíthetetlen szennyről. (Ezer bocsánat attól, aki szereti, de elég kritikus vagyok ezzel szériával. Nem kellett volna elolvasnom az első két könyvet, megnézni az első 3 filmet meg végignézni 5 Szirmai gergely videót, ahogy végigmocskolja az egészet.:"D ) Amúgy én úgy vagyok vele, hogy ha akarsz, akkor feljössz skype-ra, ha nem akkor nem. Én nem fogom erőltetni, de ha mégis jönnél, akkor ott leszek.Smile Ééés ugye elolvastad a Philip zárót? A végén tök aranyos volt.

    Cath: Szerintem nem kell aggódni a cicád miatt, majd előkerül.Smile Apáméknak is volt egy macskája, eltűnt jópár hónapra aztán visszatért.Smile De azért kérdezzétek meg azt a szomszédot, hogy nem látta-e.

    Lil: Én nem vagyok egy nagy sportrajongó. Egyedül a foci vb-t szoktam nézni, de azért én is remélem, hogy mi nyerünk.Smile Amúgy kik ellen játszanak?

    Szerk. Rilla2: Miben nyilvánult meg a balszerencséd? Ugye nem tettél kárt magadban? :/ A kábszeresekről amúgy nekem is tarthatsz kiselőadást, ha gondolod.Very Happy Múltkor volt nálunk a suliba két kábítószerekkel foglalkozó pasi, de már a felére nem emlékszem mit mondtak, pedig jó lenne tudni, mert kell egy írásomhoz.>< Szegény kuytus. Sad Khm. Sajnos a kutyákra jobban érzékeny vagyok, mint a macskákra, de a macskákat is tudom sajnálni, csak amikor belegondolok, hogy láttam egy kis westie-t felnőni, akkor mindig úúúgy ellágyulok, ha ilyet hallok a kutyákról. Pláne, ha ilyen picikkel történt az eset, mert emlékszem, amikor a kutyus a két tenyeremben elfért, és egy dagi fehér kis gombóc volt. Istenem, az állatok olyan aranyosak. *-* Amúgy Rilla nekünk (vagyis a tesómnak) volt pár kisállata. De egyik se úszta meg. A halainkra vigyáztak egy ideig, amikor nem voltunk otthon, aztán lehúzták őket a vécén.>< Amúgy a halak véleményem szerint irtó büdösek tudnak lenni a teknősökkel egyetemben. Meg voltak a tesóimnak pintyei is, de a kis pintyei az genetikailag egy csődtömeg volt, és a feje állandóan lehúzta szegény madarat azokról az ülő-bigyókról. A papgájokkal különösen vigyázni kell, mert azok meglógnak, ha nyitva hagyod az ablakot.:"D A hörcsögökre is figyelni kell, mert azok állandóan ki akarnak szökni, és összerágnak mindent. Mondjuk ezek a családom személyes tapasztalatai az állatokkal, lehet te jobban járnál velük.Very Happy De nálunk kisállatot nem szabad elhelyezni. Pedig amúgy én is szeretnék. Amúgy a kígyó tényleg durva lenne. XD Én tuti nem akarnék kígyót, félek tőlük. A novellákra kíváncsi vagyok, bár a saját kötelezőimmel se végeztem.:"D Szóval rá kéne kapcsolnom, de a novellák most jobban érdekelnek. Nutellás palacsinta... Sad Khm. Nekem olyat nem kéne ennem.:"D De lehet zaklatni fogom anyut, hogy csináljon. De lehet, hogy mégis erős leszek. Amúgy a Balatonnál irtó finom nutellás palacsintákat csinálnak.Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Aug. 01, 2013 5:50 pm

    Balszerencsét hagyjuk csak bal lábbal keltem fel Very Happy jól van majd fogok tartani holnap így is csomó ilyet kell írnom xD volt halunk, teknősöm sztoriját tudjátok xD hehe én is várom már, hogy egyek de lehet holnap is fogok ebédnél Very Happy nem vagyok képes hosszú monológokra reagálni ><
    Morten Toov
    Morten Toov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Morten Toov Csüt. Aug. 01, 2013 5:55 pm

    Az előfordul.:/ Mondjuk babonából ezért mindig a jobb lábamat teszem le először, azért néha full kómásan elszoktam taknyolni. XD Oké.Very Happy Kíváncsian várom. Holnap? o.O Miért holnap milyen nap lesz? o.O Nem azt mondtad, hogy hétvégén?:"D Nézd el nekem, még mindig nem tudom milyen nap van. Amúgy igyekszem visszafogni a mondandómat.^^" Juj, amúgy ha már itt vagyunk. Kérdés: Egy nixe lehet iskolás?
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Aug. 01, 2013 6:10 pm

    Nézd meg a naptárat ^^ Igen lehet Smile viszont előtte mindenképpen kell szólni, mert nem is tudom Qarinban hány Nixe él. xD csinálok Cannon karikat xD karakterbazárba xD
    Morten Toov
    Morten Toov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Morten Toov Csüt. Aug. 01, 2013 6:30 pm

    Kösz.Very Happy Már csütörtök lenne? Mához egy hétre nagytakarítás. o.O Oké, köszui.Very Happy Csak mert szeretnék egyet, mert láttam egy képet, és nekiállt elregélni a gyerek a fél életét. Szóval lehet ma írok neki egy előtörit is.
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Csüt. Aug. 01, 2013 9:28 pm

    Bent vannak a fiúk a világbajnoki döntőben!!!!!!!!!!!!!!
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Aug. 01, 2013 10:10 pm

    Eeeeeeeeeezaaaaaaaaaz aaaaaannyira de annyira de annyira királyak vagyunk Very Happy:D Szívós naggggyon jól nyomta Very Happy Ria-Ria-Hungária!
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Aug. 02, 2013 8:29 am


    Én azt hiszem így korán reggel elhatároztam, hogy ma megnézem a Real foci meccset xD már nem emlékszem kivel fognak játszani csak azt tudom, hogy este lesz xD Lil, Móni nem játszottatok sokat pedig olvastam volna még a játékot reggeli közben xD na de lassan megyek vissza, mert van mit csinálnom csak kajálok. délután hatig ne keressetek, mert aludni fogok hat után jövök és remélem pörögni fogok ^^
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Pént. Aug. 02, 2013 4:04 pm

    Bocsi, most bunkó leszek és nem reagálok senkire, de meg kell osztanom, hogy kész a Patric előtöri *-* Már csak a jellemzések kellenek xD Eddig 4000 szó xD Na jó, most már lépek, este vagy leszek vagy nem, még kiderül Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Pént. Aug. 02, 2013 6:17 pm

    Ugye tudod első körökben akarom látni? ^^ Szóval ahogy kész küldheted is ^^
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Aug. 03, 2013 11:11 am

    Sráárock... aki el akar érni telefonon annak 16.-áig várni kell.. addig is üzi, face, skype.. de amint vissza kaptam a sony ericson pro minit lesz ideiglenes telefonom is, de már rohadtul véges a türelmem...  szóval azért szólok, mert tegnap óta nem lehet elérni. Aki próbálkozott, nem változott meg a számom semmi csak letiltottak nem vagyok ideges, mert tudom ha visszakapcsolják jobban oda figyelek, de ha seretnétek ebből egy két oldalas beszámolót szívesen adok, mit hallgat el még a t-mobile az ügyfelek elől ^^ mert van azért ^^*fintor* Szeretem őket, de amit csinálnak szemétség.. és mindjárt át megyek Milánba és káromkodok egy sort...xD
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Szomb. Aug. 03, 2013 12:24 pm


    Rilla: tessék, ez jutott eszembe a "nem vagyok ideges"-ről xD
    https://www.youtube.com/watch?v=HRc6H9xRHp0
    vagy ez, de inkább ez első:
    https://www.youtube.com/watch?v=Qm9Z3tom8AI
    Very Happy
    Ty: Ingyen biztos nem, de pénzért szívesen javít fel gépeket vagy dob össze egy újat és szerintem olcsón dolgozik, bár csak akkor tud árat mondani, miután látta a gépet és rájött, hogy mi a baja. Very Happy Egere már nincs, én kértem el tőle az utolsót xDD Max egy van még neki, amit odaadna, de azt szokta használni gépes tervrajzolásnál/rajzolásnál/programozásnál, mert az nagyon érzékeny, nem olyan, mint a mai egerek. Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Aug. 03, 2013 11:27 pm

    Ezaaaaz nyertüüünk a magyar férfi vízilabda válogatott VILÁGBAJNOK!!!!! El sem hiszem, te jó ééég Very Happy HAJRÁ MAGYAROOOOOOOOOOK!!!Very Happy:D:D
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Aug. 04, 2013 11:32 am

    Legalább világbajnokuk vagyunk valamiben Magyarország is jóó Very Happy
    Bármennyire is utálom előkotortam a huszas számom xD még jó, hogy van három féle teló de vodásat utálom úgyhogy azt nem használom :'D hét éve el van süllyesztve a huszast meg tudom fejből xD

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 23 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 7:02 pm