Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Vas. Aug. 04, 2013 1:48 pm

    Mi a gondod a vodával? Very Happy Igaz nem nagyon tudok nyilatkozni ilyen téren, én mindig is az voltam xD (az most csak 1 dolog, hogy amikor elbsztam 3x a pin kódomat, be kellett menni az egyik üzletükbe, és tökéletesen bediktáltam a számomat 70 es helyett 30 as számmal, miközben T-home-os póló volt rajtam, de ez már csak profizmus xD)
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Vas. Aug. 04, 2013 2:02 pm

    Basszus, a voda helyett először vodkát olvastam O_o XD
    Amúgy grat James, azért ezt megnéztem volna :'D xD
    Amúgy, a voda tényleg sokkal jobb, bár én világ életemben mindig T-mobile-os voltam, de annak a korszaka már lehunyt, már lassan mindenki vodás, mivel mostanra nagyon jól összeszedték magukat és tök jó ajánlataik vannak. Very Happy
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Vas. Aug. 04, 2013 5:13 pm

    Fogalmam sincs Very Happy és reklámozni sem akarom őket xD De amúgy tényleg sikerült megcsinálnom Very Happy na jó pontosítok vele. úgy diktáltam be, hogy +36 70 helyett +360 30 70 volt amit mondtam neki Very Happy Bár a legjobb, hogy eleinte a csaj be is írta xD De, ha valaki hasonlóan jár, akkor szóljon, szívesen elmegyek vele a vodához, ha tudok, és megint eljátszom Razz
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Vas. Aug. 04, 2013 7:05 pm

    Régebben mi is vodások voltunk (amúgy először én is vodkát olvastam, pedig nem is vagyok nagy alkoholista... xD), de aztán valamit nagyon elrontottak meg bunkók voltak és eljöttünk onnan. Minket elvesztettek. xD Azóta a Telenornál vagyunk.. XD Jóez. Very Happy
    De ha vodás lennék tuti elhívnálak James. XD Kíváncsi lennék a fejükre, és hogy hogyan reagálnak. xD
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Vas. Aug. 04, 2013 7:16 pm

    Enye lányok. Ezt csak Sayonból, meg Rillából néztem volna ki. (Magamból csak azért nem, mert én írtam Razz) Ilyet. Mennyi álszent alkoholistánk van Very Happy
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Vas. Aug. 04, 2013 7:22 pm

    Nem vagyok alkoholista... Kikére magamnak. xD Ettől függetlenül velem is előfordulnak ilyenek, oké? xD Mindentől függetlenül...
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Vas. Aug. 04, 2013 10:16 pm

    Pacsit Eliana Razz
    Amúgy én sem vagyok alkoholista, igaz ma egy pohár borral indítottam, de azt csak azért mert rohadtul szédültem és helyrerakja a vérnyomásomat Very Happy XDD

    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Vas. Aug. 04, 2013 10:28 pm

    Hehe. *Pacsi*
    Jók is ezek a házi praktikák. XD Én véradás után szoktam vörösbort inni. Very Happy
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Vas. Aug. 04, 2013 10:34 pm

    Jaja Very Happy Én inkább nem megyek véradásra, egyszer vettek tőlem vért kórházban vérképhez, akkor is benn felejtették a tűt, vagy mit és olyan szép határozott cseppekben folyt ki a vér a kezemből, hogy a nővérkék alig bírták lemosni rólam. >< Én itt úgy döntöttem, hogy nem kérek a vérvételből, de sajna holnap megint mennem kell és remélem nem lesz belőlem lábtörlő, ennek érdekében holnap reggel megint egy pohárkával kezdek szerintem. xD Razz
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Aug. 06, 2013 12:12 pm

    Normális, hogy négy óra alvás után is fullra pörgök? xD mondjuk délután úgyis alszok,de akkor is.. xD *visszafordul a rántott sajtjához és majszolja, meg olvas*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Aug. 06, 2013 12:35 pm

    Hát, ha az én véleményemre kíváncsi vagy, akkor igen Very Happy ha 3 nap alatt alszol 4 órát, akkor pedig 100%, hogy olyan szépen fel fogsz pörögni, hogy aznap este beájulsz kb az ágyba Very Happy (Tapasztalat Very Happy)
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Aug. 06, 2013 12:59 pm

    Nem vagytok normálisak...xD Mondjuk az tény, hogy Balcsin én is a két óra alvás után voltam a legfrissebb... Igaz Móni? Razz
    A véradásról meg annyit, hogy egyrészt rosszul vagyok a vértől, vagy bármiféle tűtől és egyéb éles tárgyaktól, ha azokat valakibe beleszúrják/vágják... És igen, ez csak emberekre vonatkozik, állatokra nem, fura igaz? :'D Mármint, azt simán végignéztem, amikor a kutyámat műtötték egyszer. A másik meg az, hogy ha én vért adnék, akkor szerintem nekem már nem maradna elég xD Túl pici vagyok én ehhez...xD (legalábbis ezzel nyugtatom magam, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom amiért nem szeretnék elájulni, hogy segítsek valakin :/)
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Kedd Aug. 06, 2013 1:08 pm

    Nyugi Rilla, normális, én egyszer 6 nap alatt ha aludtam 9 órát, akkor jól voltam és pörögtem mint az állat. Very Happy Szerintem már csak kínomban, de érdekes volt. :'DD
    Hát Lil, nekem se nagyon van, de muszáj volt mennem, mert a doki felírta, mint kötelező vizsgálatot és az lett az eredménye, mint gondoltam. xD Csak nem épp az elképzelésem szerint, mert minden bajom lett tőle. >.< Először is fájt a kezem, zsongott és fájt a fejem és fénylő pontokat láttam mindenhol, elméletileg falfehér is voltam (én azt nem láttam xD), úgy szédültem, hogy menni alig tudtam, nem hogy egyenesen (XD), aztán a lépcső első 2 fokán a testem feladta, minden elsötétedett, láttam egy fehér fénypontot (vagyis foltot, mert elég nagy volt...) és azt éreztem, hogy sikerült megfejelnem a falat, utána egyenesen hátra dőltem, akkor ketten elkaptam, kinyitottam a szemem, de még mindig csak fénylő pontok voltak meg hangok, elcipeltek a vérvételhez vissza, ott lefektettek és negyed-fél óráig ott voltam, csak utána tisztult ki a kép. ^^" Szóval mozgalmas egy nap volt a mai és még haza felé és szédelegtem, de itt már volt annyi eszem, hogy hívtam a Milánt, hogy kísérjen haza, mert kell egy biztos pont. xD
    Szóval azt hiszem továbbra is kerülni fogom a vérvételt, véradást, vagy ahol bárki is a véremre pályázik. ><
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Aug. 06, 2013 1:30 pm

    Szerintem engem tudjátok, hogy csak a tűtől vagyok rosszul.. a vért már megszoktam Különben én is adok ha kell az én vérem nagyon ritka. Réka, James az jóó xD én délután még angolozni is fogok ráadásul még alukálni, meg vár rám egy sorozat is xD aztán leszek úgy is, skypeon szerintem.. xD na találkoztam haverommal xD szuper volt.. xD na jó, én megyek vissza dolgozni ami még van ha kellenék itt válaszolgatok, vagy üziben.. facere is most fogok felmenni 4-ig negyed ötig ^^ de lassú leszek szóval aki akar velem beszélni elér majd Smile csak a papír munkával is foglalkozok ^^
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Aug. 06, 2013 2:08 pm

    Hát, nekem nincs túl sok bajom a véradással Very Happy Bár kiskoromban 1x vettek tőlem vért, a doki kiment, és az ápolónőre bízott, az meg elájult -.- De amúgy nekem se a tűvel, se a vérrel semmi bajom. Nem úgy mint a shef-emnek Very Happy Az nagyon rosszul lesz a látványától is xD (Pedig alig folyt az ujjamból amikor elvágtam...) De a családban rajtam kívül senki sem bírja Very Happy
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Kedd Aug. 06, 2013 3:02 pm

    Én nem bírom ki alvás nélkül... o.O Nekem az a 2 óra édeskevés. xD Amúgy is majdnem mindig fáradt vagyok... ^^"

    A véradással meg nincsen bajom. Amint lehetett mentem, azóta is minden félévben megyek, bár azt hiszem egyet kihagytam.. Sad Viszont most legutóbb vagy nem ittam és ettem eleget véradás előtt, vagy csak szimplán sok volt az a 3 emelet lépcsőzés, de közben meg utána egy picivel semmi bajom nem volt, aztán a lépcsőknél kezdtem rosszul lenni, és mire felértem a 3.-ra, úgy éreztem le kell ülnöm, persze hely nem volt, így leguggoltam, mert kezdett minden sötétedni és nagyon rosszul éreztem magam, de egy idő után elmúlt. Pár óra és voálá. xD életemben nem ájultam még el, és ezt fenn is szeretném tartani, szóval legközelebb jobban figyelek és belakmározom előtte. Sok az a 4,5 dl vér. XD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Aug. 06, 2013 3:41 pm

    De azt ne felejtsétek el, hogy a vérvétel nem egyenlő a véradással Razz Előbbit még én is túlélem, meg hát néha muszáj is, mert az anyám mániája, hogy vérszegény vagyok, persze mindig kiderül, hogy nem...
    Réka, hát ez eléggé szívás, akkor te rosszabb vagy, mint én :'D
    Na igen, a vérvétel még túlélhető mert ott alig vesznek le egy keveset (ha nem nézek oda, semmi bajom nincs tőle xD) De attól tartok a 4,5 dl már sok lenne nekem :'D Persze lehet, hogy majd egyszer valami jótevőségi rohamomban elmegyek, de még egy fél évem biztosan van hátra... xD (ameddig 18 leszek)

    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Kedd Aug. 06, 2013 11:12 pm

    Hát, kicsit sem hasonlít, Milán meg is jegyezte, tőle 4 dl vért vettek le véradáson és meg sem kottyant neki, sőt, utána még ment kondiba, tőlem meg nagyon max 1,5 dl-t és összeesek. xD Mondjuk azért van egy kis testméretbeni külsönbség köztünk. :'DD
    Amúgy, mentségemre szóljon, most vettek először tőlem vért, legalább is ennyit. ><
    Amúgy a tűvel meg ilyenekkel nekem sincs bajom, csak jobb szeretem, ha a vérem a helyén van és az eremben csörgedezik. O_O
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Aug. 07, 2013 9:39 am

    Srácok mielőtt bárki meglepődne ma kértem egy szabadnapot most nem részletezem miért, de még mindig utálom a tűket, de ki kell bírjam délután a dolgot :'D Annyira meleg van basszus >< esőőőőőőőőőőőőt akaroooooooooooooooook :'(
    Amúgy a véradással nekem is ez a gondom Réka, én adnék, de tuti ájulás lenne a vége ha annyit szednének le tőlem xD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Aug. 07, 2013 2:34 pm

    Van Bbc csatornáááááám a tvbeeen *-*
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Szer. Aug. 07, 2013 10:15 pm

    Kis mázlista...nekem is kell BBC!!! ... Elnézést kérek, de most egy pár napig eléggé el leszek szállva...fangörcs...nagyon-nagyon-nagyon erős fanoláson megyek át...úgyhogy most egy darabig aki értelmes beszélgetést akar velem, az...meg se próbálja, csak tömje be valamivel a számat, mert különben körbehordozom a fan-kórságomat! Jujjj!!! Repülök...repülök...repülök...Very Happy
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Szer. Aug. 07, 2013 10:58 pm

    Nyugi Rilla, péntek-szombatra esőt mondanak Very Happy Legalábbis felénk Razz
    Hát ja xDD
    Mitől van fangörcsös Cath? Very Happy
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Csüt. Aug. 08, 2013 4:43 pm

    Basszus, emberek, árnyékban 39°C... O_O
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Csüt. Aug. 08, 2013 5:29 pm

    Én is ezt néztem. Húgom szobájánál a kinti hőmérő 40 C°-ot mutatott.. Nagyon durva.
    Mondjuk nálunk benn is 30° van.. XD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Aug. 08, 2013 5:52 pm

    De ti legalább ihattatok vizet ma egésznap nem volt víz az épületben :'D csőtörés volt :'D

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 24 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 11:57 am