Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Csevegő

Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.

Csevegő   - Page 33 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mary Helroy on Szer. Feb. 05, 2014 4:18 pm

Jó olvasást Ril...én mostanában nem találok semmi jó könyvet.
    Köszi Lil! <3
    Uuuh...én még soha nem asztaliztam, szóval halványlilagőzömsincs milyen lehet az. *-* De woooooooh!!! *-*
    Képzeljétek, ma nem késtem el a suliból reggel...büszke vagyok magamra. Very Happy
    Uuuh...és Ril a tegnapi téma ajánlatod..mármint a második, az tökre tetszik. Elalvás előtt agyaltam rajta, hogyan lehetne kivitelezni, és nagyon extrém és nagyon zseniális forgatókönyv kezdett kigyúlni a fejemben. Már csak a csapattársamat kell rávennem erre a dologra. De ha van más téma, azt is szívesen veszem. Más? Very Happy
    Na lépek...ma sikeresen vettem lencsfolyadékot, és a macskám hivatalosan is megkattant, de cuki *-* Very Happy xD
    Uh...ma bent volt egy elég rendes dráma...a szalagozóval kapcsolatban. Nagyon durva...az ofimmal értek egyet...szóval...ezt azért nem kéne beletenni a szalagozóba, mert ez azért olyan dolog, amit már csak udvariasságból, és végtelen együttérzésből sem hánytorgatunk fel egy ilyen volumenű ünnepségen, ami arról szól, hogy nevessenek a végzősök, és örömmel gondoljanak vissza a 4 évükre. Na mindegy...ez csak az én személyes meglátásom.
    De Cath lép is...nem szövegel feleslegesen.
    Mindenkinek ölelés megy...Smile

Catherina Cosette Williams multikaraktere.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Szomb. Márc. 08, 2014 10:28 am

Minden kedves Női felhasználónak és női karakternek Boldog Nőnapot kívánok! Smile

Valamint a Mai nap folyamán egy kis angyalnak köszönhetően Minden Női diák és tanár karakternek az ágyán el lett helyezve egy szál vörös rózsa egy Boldog Nőnapot kis kártyával. Fogadjátok szeretettel ezt a kis ajándékot. Smile

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.

Témanyitás by Castin Noyers on Pént. Márc. 14, 2014 10:40 am

Elértük a 15000 hozzászólást.még.5000 a húszig Very Happy Kinek, hogy telt a hete?^^

Castin Noyers egy olyan srác akit nem lehet meglepni. Azt hiszik, sokan, hogy meghalt, de a valóságban csak annyi van, hogy elrejtőzött illúzióval. Kiváló illúzió mester és remekül tudja átverni az embereket. Ezen felől ő Elizabeth bátyja, de mivel üldözik őt is és a lányt is kénytelen volt ezt az utat választani. Senkije nincsen és senkiben nem bízik. Csak saját magára számíthat és úgy érzi lassan, hogy nem fogja bírni ezt a terhet cipelni. Aysen megtalálja őket vagy tovább tudja őrizni a titkot? Rajta kívül még egyetlen egy személy ismeri ezt az egész történetet, de úgy fogja intézni a dolgot, hogy ő találja meg mint Aysen. Hogyan lesznek ez után a dolgok, hát ezt még ő sem tudja.

Elizabeth védelmező bátyja, Patric J. Morgan jó barátja
    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard

Témanyitás by Agnes Gadegaard on Pént. Márc. 14, 2014 10:42 pm

Nyaaah...mivel épp unatkozok, mint a fene, és tömöm magamba a temérdek mennyiségű tökmagot...(tökmag forevör...^^") gondoltam...életjelet küldök.

Hello mindenki, szia Ril!
    Mivel pofátlan kedvemben vagyok, így pofátlanul bekúszok ide válaszolni neked drága, meg hogy ne legyek már annyira antiszoc...
    Ez egy remek kérdés, amit feltettél. Milyen volt a hetem? Mély depiben tapicskolós; röviden válaszolva a rövid kérdésre.
    Neked?

Catherina Cosette Williams multija. Egy kötekedő, heves, állandóan pimasz vérfarkasvadász csaj. Mindenkit elmar maga mellől és nem veszi jó néven, ha a múltjáról kérdezed. Tipikus jégkirálynő, nincsenek barátai, hiszen senki nem bírja sokáig a közelében. Persze ez csak a látszat, ha kitartó vagy és sikerül bekukkantanod a csigaházába egy igazi barátra lelsz. De vigyázz, csak egy embert szeretett életében és az is az öccse volt, úgyhogy ne számíts meleg fogadtatásra. És ha teheted, akkor semmilyen aprósággal ne húzd fel, mert a csinos külső egy igazi harcost, sőt vadászt takar, akiben csak jobb pillanataiban ébred fel a könyörület szele.
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.

Témanyitás by Rebecca Taylor on Szomb. Márc. 15, 2014 10:30 am

Cath ._. Tudod, az élet mindig ilyen, szar, aztán egyszer csak majd jobb lesz! Addig meg kitartáááááás *ölelés* (képzeld ide a macis jelet skype-ról)
    Nekem amúgy unalmas de sikeres hetem volt Very Happy Szóval én elvagyok szépen magamnak, valamint most már egyértelműen csak pánikolok az érettségin, mert eddig még elhittem magamnak, hogy logikus alapon félek a matektól meg a töritől, de most elkezdtem azt érezni, hogy magyarból is meg fogok bukni, és én azt már előre tudtam, hogy a pillanat, amikor elkezdek félni a magyartól az az a pillanat, amikor már csak irracionális félelmeim vannak xD (Már csak tanulni kéne, hogy tényleg irracionális legyen :'D )

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Vas. Márc. 16, 2014 1:02 pm

Cath, bár tudom, hogy rám nem hallgatsz, de hidd el sosincs olyan dolog aminél ne lehetne még szarabb. Szóval kitartás.

Sam, akkor lepődtem volna meg ha azt írod, hogy nem félsz semmitől. Ez ilyenkor természetes. Én is úgy voltam akkor amikor már elég közel volt az érettségi, hogy úr isten megfogok bukni mindenből mi lesz velem? Semennyi pontot se fogok tudni összehozni. Semmi nem lesz jó. Csak nálam kicsit később jelentkezett ez az érzés mint nálad. De ez ilyenkor azt hiszem természetes és hidd el menni fog. Akármennyire érzed is az ellenkezőjét. Smile

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Vas. Márc. 16, 2014 5:33 pm

Hát, Sammy nekem még nincs ilyen problémám Very Happy Bár, az osztályom nagy része parázik már eléggé Very Happy Én viszont valahogy nem aggódok. Nem túlzottan zavartatom egyenlőre magam Very Happy Valahogy... Nem tud meghatni annak a lehetősége, hogy megbukok oO Habár őszintén szólva, nekem tényleg m1 Very Happy ha megszerzem a papíromat, akkor csak nagyobb lesz a választék. de ezután az év után mindenféle képen meló lesz suli helyett. Aztán max estin érettségi Very Happy A meló meg úgy is m1 lesz. Tuti, hogy bármit találok panaszkodni fogok miatta xD Mily gondtalan is egy céltalan élet Razz
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.

Témanyitás by Jesmon Helar on Hétf. Márc. 17, 2014 5:10 pm

Ééés megjött Lil is. Hát gyerekek, már megint széjjel vagyok kissé csúszva, de ez várható volt, szóval ne is törődjetek velem, majd júniusban újjáéledek xD
    Nem tudom, mi az, Cath, de kapsz gondolatban egy naaaagyon nagy ölelést! Kétszer is.
    Hát Sam, ha magyarból megbuksz, akkor gyártok neked valami díjat mert ahhoz már tehetség kell xD Ennél gagyibb dolgot még életemben nem láttam - nekem legalábbis eddig minden szövegértésem amit írtunk hibátlan vagy egy-két hibás lett, aki meg szerepjátékozik, ír, és nem tud elemezni egy ismeretlen novellát, vagy érvelő esszét írni az ég világon bármiből, hát az szégyellje el magát xD Szóval oszlasd el az irracionális félelmeidet, ha van rá egy mód :DA matek és a töri már más téma... Azoktól egy "egészen picikét" én is félek ._.
    De van egy jó hírem, én csak kémiából fogok megbukni! Abból viszont nagy eséllyel xD Hát, ez van... Már látom magam húsz év múlva... Egyedül egy nyomi kis tömbházban, nyolc kutyával és három macskával, dm pénztárosi állással...
    Khm. Én amúgy kábé szeptember óta folyamatosan félek, nálam ez nem újdonság xD
    Hát James, én azért szurkolok hogy ne bukj meg Razz
    És most pedig írok a taliról, legyetek szívesek azt is meglesni.

Egy 7822 éves démon, aki fellázadt a sorsa, az élete, a Pokol Ura - és az egész világ ellen. Sosem volt az, aminek lennie kellett volna, sosem azt tette, amit elvártak volna tőle, és sosem érezte úgy, hogy ez helytelen. Talán az egyetlen ősdémon, akiből hiányzik a sötétség. Egy démon, akit Lucifer hívott életre, s ő megtagadta, mint urát. A Pokol szülötte... akit száműztek saját hazájából.

A Cameos házvezető ősdémona.
    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard

Témanyitás by Agnes Gadegaard on Hétf. Márc. 17, 2014 5:57 pm

Köszönöm mindenkinek a biztatást. (ölelééés ^^" - köszönöm Lil *elbújik az ölében*)
    Sammy...één...még nyugiba vagyok...nekem majd csak jövőre kell idegeskedem ilyen dolgok miatt, mint, hogy érettségi, meg továbbtanulás... De menni fog...küldöm majd a pozitív, szivárvány-madárka-láma-felhőcskéket. Bár biztos sokan mondják, és klisésen hangzik, de tényleg ügyes leszel. Wink
    És te is Lil...olyat fogtok brillírozni, hogy leesik az elnökök álla, és elgurul szambázni egyet a Lánchídra. Smile

Catherina Cosette Williams multija. Egy kötekedő, heves, állandóan pimasz vérfarkasvadász csaj. Mindenkit elmar maga mellől és nem veszi jó néven, ha a múltjáról kérdezed. Tipikus jégkirálynő, nincsenek barátai, hiszen senki nem bírja sokáig a közelében. Persze ez csak a látszat, ha kitartó vagy és sikerül bekukkantanod a csigaházába egy igazi barátra lelsz. De vigyázz, csak egy embert szeretett életében és az is az öccse volt, úgyhogy ne számíts meleg fogadtatásra. És ha teheted, akkor semmilyen aprósággal ne húzd fel, mert a csinos külső egy igazi harcost, sőt vadászt takar, akiben csak jobb pillanataiban ébred fel a könyörület szele.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Hétf. Márc. 17, 2014 6:13 pm

Értem Lil, akkor én most elvonulok elszégyellni magam. Úgy is én vagyok a mestere a: Mázlim van, hogy az év végi magyar 2 es-nek Razz xD Habár, lehet, ha néha figyeltem volna az órára, vagy a dogákra... xD na m1 Very Happy nekem szerencsére ilyenek miatt nem kell aggódnom Very Happy (megfogom mérgezni a zsűrit  Twisted Evil )
    Castin Noyers
    Castin Noyers

Témanyitás by Castin Noyers on Hétf. Márc. 17, 2014 6:22 pm

Megjöttem én is bevallom én az érettségin nem izgultam.. csak akkor amikor az elnökök előtt voltam Very Happy többiek szerint teljesen nyugodt voltam, de most félek egy picit, mert túlságosan nagy a tét, nagy a nyomás és nem szeretnék nagyot esni.. viszont nekünk a vizsga Június végén lesz.. szerintetek? írásbeli szóbeli.. legalább tudok a törire koncentrálni de akkor is. egyébként nekem nincsen unalmas hetem elkezdtem a CBA-ba dolgozni nálunk a kerületben ami első héten fárasztó volt. 12 órázás, kicsit nehéz, de megcsináltam Very Happy most szombaton is dolgozom Wink reggel hattól legalább kikapcsol az agyam és nem gubbasztok itthon. El vagyok én igyekszem feltalálni magam ismerkedem új emberekkel, Brigivel voltam moziba barátnőmmel. Halálosan rohadt jó film a Need for speed... Very Happy csak vezetnek benne de vannak más efektusok is amik jók *-*
    Ez a hetem is szintén pörgős lesz csak három dolgozatot írok a héten +zárásig dolgozom úgyhogy ne aggódjatok ha nem adok élet jelet. Én mostanában csak egy létező faj vagyok, de igyekszem majd vissza szokni Smile

Castin Noyers egy olyan srác akit nem lehet meglepni. Azt hiszik, sokan, hogy meghalt, de a valóságban csak annyi van, hogy elrejtőzött illúzióval. Kiváló illúzió mester és remekül tudja átverni az embereket. Ezen felől ő Elizabeth bátyja, de mivel üldözik őt is és a lányt is kénytelen volt ezt az utat választani. Senkije nincsen és senkiben nem bízik. Csak saját magára számíthat és úgy érzi lassan, hogy nem fogja bírni ezt a terhet cipelni. Aysen megtalálja őket vagy tovább tudja őrizni a titkot? Rajta kívül még egyetlen egy személy ismeri ezt az egész történetet, de úgy fogja intézni a dolgot, hogy ő találja meg mint Aysen. Hogyan lesznek ez után a dolgok, hát ezt még ő sem tudja.

Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams

Témanyitás by Catherina C. Williams on Vas. Ápr. 20, 2014 7:59 am

Üdvözletem!

Szép napot mindenkinek, Kellemes Húsvéti Ünnepeket...finom ebédet, sok locsolót a lányoknak, el ne hervadjatok, (már aki szereti Very Happy) piros tojást a fiúknak szép számmal. Ugyanis itt a húsvét jön a nyuszi mindenkinek egy nagy puszi. Very Happy

Egy fiatal, bátor vámpír, aki nem önszántából vált azzá ami. Az élet nem bánt vele kegyesen. Az édesapját meggyilkolták, őt magát pedig évekig egy nagy hatalmú vámpírúrnő tartotta fogságban. Azonban már kezd helyrejönni, lassan ismét az a régi Cath lesz, aki még a vámpírrá változás előtt volt. Gyűlöl vámpírként élni, de kezdi elfogadni magát, és így remélhetőleg mások is. Egy nagyon bátor, talpraesett lány, aki imád a különböző hobbijainak élni. Régebben igazi társasági pillangó volt, de az évek megkoptatták. Azonban még mindig hiperaktív és bizony sokszor tud túlzásba esni. Eléggé szókimondó természet, azonban a családjáról nem szeret beszélni. Ha olyan napja van, akkor mindenki meneküljön előle, mert végigsöpör a folyosón, mint egy őrült forgószél, és nem érdekli kit bánt meg. De ha türelmes vagy, és elviseled a heves természetét, akkor egy igazi gyémántra lelsz, aki mellett érdemes ott maradni.

Kyle Williams ikertestvére.
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Vas. Ápr. 20, 2014 8:04 am

Ezdecuki volt, Cath xD Még rímel is Very Happy Kár, hogy itt nincs like gomb xD

Boldog húsvétot mindenkinek *nagyölelés*

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Vas. Ápr. 20, 2014 5:29 pm

Beszállok én is... Boldog húsvétot mindenkinek ^^ *ölelés*

Annyira nem ér... Beindul itt az élet, mindenki játszik meg skypeon lóg, én meg... én meg egyik könyvtől mászok a másikig és oldogatom sorban az érettségi feladatsorokat xD Nem tetszik ez így nekem. Pedig már játszanék, ami kicsit meglepő mert jó rég nem éreztem rá igényt. Biztosan az asztali tehet róla. Kíváncsi leszek, milyen lesz ezek után fórumon is játszani... Very Happy Na de befejezem a szövegelést és megyek vissza a 2012-es kémia érettségihez, mert eddig családi napot tartottunk Smile

Egy 7822 éves démon, aki fellázadt a sorsa, az élete, a Pokol Ura - és az egész világ ellen. Sosem volt az, aminek lennie kellett volna, sosem azt tette, amit elvártak volna tőle, és sosem érezte úgy, hogy ez helytelen. Talán az egyetlen ősdémon, akiből hiányzik a sötétség. Egy démon, akit Lucifer hívott életre, s ő megtagadta, mint urát. A Pokol szülötte... akit száműztek saját hazájából.

A Cameos házvezető ősdémona.
    Castin Noyers
    Castin Noyers

Témanyitás by Castin Noyers on Kedd Márc. 21, 2017 8:04 pm

,,,,,,,,

Castin Noyers
    Castin Noyers

Témanyitás by Castin Noyers on Kedd Márc. 21, 2017 8:04 pm

....

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Dec. 11, 2019 4:36 pm