Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Júl. 27, 2013 10:28 pm

    Nem, ez most nem neked volt célzás. Sammy talán érteni fogja, hogy mire gondolok Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Júl. 28, 2013 8:03 pm


    A mai nappal frissült az Erethonos diákoknak és a Sylorinásoknak az érméi. Lehet költekezni Smile Az usernek leszívta az agyát az érme számolás azért írom ide xD
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 29, 2013 12:01 pm

    ]Nem tudom ki hogyan bírja a meleget, ha bár van légkondi itt bent teljesen jó idő van 23 fok *-* kint pedig mikor mentem ebédért megdögöltem.. víz mellett akarok lenni, de uszodába csak hétvégén megyek >< ja igen 8 körül számítsatok rám skypeon gyerekek, aludni fogok amint hazaértem hulla vagyok nem aludtam sokat ösz visz két órát :/  még örülök, hogy a maradék eszem meg van a papírmunkához holnapra kialszom magam ><
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Júl. 29, 2013 2:35 pm

    Szegény Ril, rendesen lefárasztottunk akkor. Én hajnali 3 után dőltem be végre az ágyba, ma meg..legalább 11-ig aludtam, de még mindig ásítok..és..khm..nagyon furi álmaim voltak. xD Remélem érted Ril..döntöm magamba a kávét, hogy túléljem ezt a napot. Sleep Mész uszodába...úúh..az nekem is jól esne, csak sajna a legközelebbi az bent Kecsón van...messze van. Pihend ki magad. Smile
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 29, 2013 3:18 pm

    Nem ti fárasztottatok le hanem túl hajszoltam magam :'D tegnap nem éreztem és most érzem :'D úgyhogy pihenek egy kicsit utána már jól leszek ne aggódjatok nem panaszkodom, mert a társaság jó és jó hűvös van xD igyál csak kávét rád fér én is fogok majd inni, de nekem elég a kóla is. Very Happy milyen álmaid voltak? nekem is voltak érdekes álmaim, de az java részt, Beliar, Castin, Elizabeth, Gabriel xD egész éjjel forgolódtam xDDD jaj asszem ma mindenképpen újra fogom nézni a démonvadászokat. Na van még egy órám aztán irány az ágyikó. ti hogy bírjátok ezt a fullasztó meleget? *nyelvet öltögetve hűsöl a 23 fokban*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Júl. 29, 2013 3:39 pm

    Pihenjétek ki magatokat.Smile Amúúgy én rettenesen rosszul viselem a meleget. Mi Sayonnal hajnali 6-ig ébren voltunk, szóval szerintem mi érdemeltük ki a legéberebb éjjeli bagoly címet.Very Happy Az uszodákat, én utálom. Biztos van benne valami jó is, de a fél éves úszás órák, a téli úszás órák, a hajnali úszás órák és a klóros víz nekem nagyon nem jött be. Meg amúgy is víziszonyos vagyok, szóval én maradok a nyitottablak-ventilátor kombónál. Amúgy, ha nagyon melegetek van, akkor ajánlom a hajmosást.Very Happy Én három órán keresztül tök jól el voltam vizes hajjal. Most meg... Fagyizok. Eper fagyi, vanília fagyi, csoki fagyi. Igaz, limitált kiadásban, mert a nővérem felette a fél dobozzal, de nem gááz.
    Miket álmodtál Rilla?Very Happy Ébn valamiért egy nagy kövér, fekete nyúllal álmodtam, de nem tudom meg mondani miért.XD Azt hiszem, agyamra ment a hőség. És igen, ahhoz képest, hogy alig aludtam, meleg van enyhén hiperkatív vagyok. Nem tudom hogy csinálom. o.O És már megint sokat pofázok. o.O
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 29, 2013 3:43 pm

    Az álomra majd reagálok ha fent leszek. A többire is amikor éber leszek xD már a béka feneke alatt vagyok xD Az szép gratu xD Sayon ki érdemelte, főleg azért, mert nem mindig van egyedül otthon ugye?Razz amúgy meg a többire majd folyt köv hulla vagyok haza engedtek irány haza aztán ágy xD szóval legyetek rosszak xD
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Júl. 29, 2013 3:49 pm

    Kíváncsi leszek Very Happy A béka feneke alatt vagy, mikor 23 fokban ücsörögtél?Razz Ejnye. Nálunk biztos van vagy 30 fok, mégis tisztára hiperkatív vagyok.:"D Á, igazából szerintem Sayon a Legtürelmesebb hallgatóság címet is kiérdemelte, amiért egész éjjel elviselte a pörgésemet.Smile Jól van, pihenj csak.Smile Én úgyis a karakterbazárba szeretnék majd hirdetni, szóval... Azon dolgozom.
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Hétf. Júl. 29, 2013 4:27 pm

    Hát most, nekem is érdekes álmaim voltak, de azokat inkább hagyjuk. Az éberségen Én 10 ig bírtam aztán fél négyig ki se lehetett rángatni az ágyból. A hallgatóságra meg annyit, hogy ty kicsit eltúlozza, nem is volt annyira pörgős, nem kellett hozzá, valami, húha de nagy türelmet gyakorolni és amúgy én is pörögtem azért. Igaz Cath? Tényleg megkaptad az sms-t, hogy napfelkelte? Ha jól emlékszem kérted, hogy szóljak ha napfelkelte van. Very Happy Én mostantól ráérek. Bár egy karit szeretnék behozni amihez kéne valami admin féleség nekem. Smile
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Júl. 29, 2013 4:36 pm

    Rillát keresd, mert én még négy napig telóról vagyok, Lil meg ugye Balatonon nyaral Very Happy Amúgy Észak-Németországban jó idő van, ráadásul van medence is Razz De harminc fok fölé nem nagyon megy a hőmérséklet, szóval őszinte részvétem otthonra xD
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Júl. 29, 2013 4:46 pm

    Jó, na.:"D Nehéz kontrollálnom magam, ha 4 karakter kivételével mindenki a fejemben nyüzsög.Razz Ugye, hogy milyen szép volt a napfelkelte, Sayon?Very Happy Szerencsére a lakásunk keletre néz, szóval pont végig néztem az egészet.Very Happy

    Szerintem amúgy Rilla hamarosan betoppan, szóval nem kell sokat várni rá.Smile Sam, mázlista vagy. Most én is olyan szívesen lennék valami északi területen. Finnország mondjuk, vagy akár Kanadával, vagy Alaszkával is kiegyezem. Esetleg Oroszország. Az Északi-sarkot is elfogadnám most, szóval örülhetsz, hogy nem vagy itt, mert ahogy anyám mondaná: "Afrika felől jön a melegront!" Amúgy remélem kellemesen telik a nyarad.Smile És ugye csinálsz képeket?Very Happy Kíváncsi vagyok, hogy merre jártatok.Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Júl. 29, 2013 5:07 pm

    Te Rilla, ha megfázol a légkonditól, nem tudom, mit csinálok veled :'D szóval vigyázz vele, mert tmnyleg nagyon veszélyes...Smile
    én megvagyok itt, a Balcsiban ücsörögve (khm, déli part...) egész elviselhető ez a meleg csak aludni nem lehet tőle normálisan Smile mondjuk így is 11kor vertek ki az ágyból xD jó na, tegnap aludtam vagy 2 órát, és igen, láttam a napfelkeltét is xD és Sam, még átgondolom azt az északi országba költözéses dolgot asszem... Ez tényleg kibírhatatlan xD de a napsütéshez ragaszkodom, bocsi Very Happy
    szóval, kitartás nektek otthonra, és ne sokat éjszakázzatok, pláne te, Rilla, kell az erőd a munkához Very Happy
    én viszont megyek is, mert húzunk ki a strandra Smile jók legyetek, már hiányoztok ám...Smile (meg a szobám. De rég voltam ott huzamosabb ideig...)
    na pás Very Happy
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Hétf. Júl. 29, 2013 6:03 pm

    Ahogy nézem akkor mindenki tök jól elvan Very Happy Amúgy nektek még jó. nálam még a ventilátoromat is lenyúlták, és nem bírom visszaszerezni xD Amúgy, arra mondjátok, hogy nem durva, hogy szó szerint nem aludtam tegnap este semmit, és még így is csak fél tízkor bírtam visszakapni a netet este 10től. De, legalább rájöttem, hogy az ablakomból a napfelkeltét még pont nem lehet látni, viszont utána olyan szinten felhevíti a szobámat, hogy ha kiraknék egy serpenyőt az asztalomra, akkor reggelente tojást tudnék sütni a szobámban O.o De, legalább most több mint 36 órája vagyok fent, és még nem vagyok álmos. Lehet most majd talán a meleg ellenére is tudok majd aludni, mert így semmi esélyem sem volt rá... Vagyis. De. Végre sikerült visszaszerezni a ventit *.* bár már kezdtem megszokni a meleget Very Happy
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Hétf. Júl. 29, 2013 7:21 pm

    Ahogy látom csak nálunk nem kell félni a melegtől, mert ide már megérkezett a holnapra ígért 90km/h-ás szél. Very Happy xD Bár kimenni nem lehet, mert tényleg elfújna a szél, de legalább jó hűvös van *-*
    Amúgy szerintem mindenkinek fura álma volt. Very Happy Bár Ty a tiédet nem értem. Egy kövér nyúl? O_O
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 29, 2013 7:39 pm

    Értettem Lil.. xD de.. hagyjuk így is úgy is megversz szóval lényegtelen :'D Víííz xD jó lenne víz mellett dolgozni a Kapitányságon tiszta szauna van.
    James te pedig meg leszel csapkodva.. xD Sam ne aggódj bármi van azt igyekszem lerendezni a többiekkel tartom a frontot ha érted hogy értem xD
    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Joyce Fleming Hétf. Júl. 29, 2013 7:55 pm

    Aha Réka. Töök cuki volt.Very Happy Ott simogattam. Bár én se értem hogy került oda, és miért pont nyúllal álmodtam, de ezen már nem lepődök meg, amikor szinte mindig a sulimmal álmodok. Múltkor azt álmodtam, hogy évnyitón vagyok. XD Szóval, ja, iskola-elvonási tüneteim vannak. Naagyon durva.

    Lil, te is mázlista vagy, hogy hűsölsz. Mondjuk dumálok én, akinek elég lenne felszállnia a buszra, aztán levinnék a Balatonra... De nem, én egy mazochista állat vagyok.
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Hétf. Júl. 29, 2013 8:19 pm

    Hát nem tudom, nekem nem hiányzik a suli. :'D Max az idióta oszt.társak Very Happy
    Lépj fel facere Ty - ha még nem vagy fenn -, beszéli akarok veled *-*


    A hozzászólást Rosetta M. McCarthy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29, 2013 8:38 pm-kor.
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Hétf. Júl. 29, 2013 8:26 pm

    Tényleg Csilla, Tudtál aludni az este, Vagyis miért voltál fenn? xD Amúgy jobb is, hogy nem voltunk itthon. Megdőlt az egyik napról a másikra forduló meleg-rekord. Vagy mi. Tehát reggel amikor elvileg a leghűvösebb van, Tatán akkor is 26 fok volt. Very Happy Mert mi minden évben be kell kerüljünk a hírekbe. xD Aztán ha hazajöttél írj rá, és találkozzunk valahol. Smile

    Nekem nincsenek ilyen fura álmaim... Very Happy De viccesen hangzik ez a nyuszis. xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Júl. 29, 2013 11:41 pm

    Hát Móni, mikor te bealudtál mi Gergővel még egy órát dumáltunk xD de tegnap tudtam már aludni, csak reggel iszonyat meleg volt és forgolódtam össze-vissza :'D de anyám szerint még be is takaróztam...Oo
    Az durva... De az már megdőlt ott egyszer idén nem?
    viszont most már jobb az idő, jön valami vihar és fúj a szél Smile én meg Jesmon novellát írok, lehet készülni a Jesmon-fanoknak xD
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 30, 2013 1:45 am

    Hallottam, hogy jót mulattatok örülök, hogy el voltatok Very Happy Lil majd holnap megcsörgetlek nem bírom kivárni szerdáig, hogy ne mondjak valamit xD és anyudtól meg ne kérdezd XD nem dölt meg a rekord.. ez volt a leg melegebb ide is ér a vihar ezért megyek is aludni Odaát után. Király akkor lesz mit olvasnom tőled Very Happy Már várom Lil Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szer. Júl. 31, 2013 7:44 pm

    Aki esetleg hiányolja Sayont faceboookon el tudja érni máshol egyenlőre nagyon nem vagy telefonon, mert sajnos nincs netje..:/
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Szer. Júl. 31, 2013 8:31 pm

    Tam-taram-taram-taram-tam *szökdécselve besétál* Very Happy
    Lehet dicsőíteni unokatesómat, gyors összedobott nekem egy gépet, ami eddig még gyorsan bizonyult és van rajta skype *-* *és tovább dudorásik örömében*
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Júl. 31, 2013 9:06 pm

    Há, még élek, és csináltam ékezetet a német gépre Very Happy Viszont így most nagyon jól jön, hogy tudom, hogy mi hol van a magyar billen, bár ugye a laptop miatt még kicsit bezavar xD

    Amúgy visszatértem Lipcsébe, még holnap anyáék is itt lesznek, aztán nagyon fogtok kelleni, hogy ne haljak meg magyar szavak hiányában xD De jól érzem ám magam itt, csak félek xD De majd elmúlik xD Vagy nem xD Khm.

    Örülök neki, hogy megint van géped, Réka Very Happy És akkor ez nem az a régi, amit láttam mikor ott voltam?
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Etienne Marceau Szer. Júl. 31, 2013 10:38 pm

    Ez nem az, bár ez sem néz ki újabbnak, sőt, egy bazi nagy dög! De sokkal gyorsabb és valamivel halkabb xD És tök cukorfalat *-* És van rajta Linux is meg XP is xD

    Amúgy sok sikert a németekhez. Very Happy ^^"

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Júl. 31, 2013 11:00 pm

    Nyugi Sam minket annyit fogsz hallani dumálni amennyi csak az idődbe belefér xD Ha szeretnéd, csinálunk hangfelvételeket is Razz
    Fúúúú hogy én hogy gyűlölöm a spanyolokat >< Rohadjanak ketté, a bírókkal együtt ><
    (Lil vízilabdát nézett, a lányok nem jutottak döntőbe, ergo elég ideges, ne tessék hozzá szólni)
    De már itthon vagyok, szóval holnap leszek valamikor Smile

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 22 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 9:04 pm