Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Szept. 05, 2013 5:00 pm

    Na az klassz furulyázni még én is tudok.. nem olyan formában (igen Rilla rosszra gondolt xDD) amúgy meg én is megtanultam Smile nem nehéz ^^" egyébként tudod szólok Smile Lil milyen lesz a hegedű óráid?
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Csüt. Szept. 05, 2013 8:52 pm

    Nem gond Rilla. Ami késik nem múlik Very Happy Sayonnal mind a ketten megtanultok még furulyázni Very Happy (James semlegesen gondolkozik Razz xD)
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Szept. 05, 2013 9:21 pm

    Szia Caath Smile Hát, nekem is lesz 0. tesim, mégpedig kedden, amikor 7 órám van és utána két táncpróbám xD Magyarul: 6:45-től este 6-ig a suliban fogok rohadni! Csak egy picit lesz gáz. (meg.fogok.halni. valaki segítsen Sad )
    Neked legalább van lyukas első órád is. Nekem van lyukas 3. meg 5. fasza xD
    Örülök, hogy jól érzed magad ^^
    Rilla menni fog ez, hajrá ^^ Amúgy elvileg február végéig lehet majd jelentkezni, ha jól tudom. Sherlocknak a 2. részét néztem meg ma és vááá Very Happy
    Ez az időjárás nem tetszik. Reggel szétfagyok délután meg megsülök mire hazavonszolom magam...
    Sayon, az tényleg szívás. De a furulya nagyon egyszerű hangszer, szóval biztosan menni fog Smile By the way, a zongora kicseszettül nem könnyű, csak úgy szólok xD A gitár viszont igen. Örülök amúgy, hogy feléd is minden okés Smile
    A furulyás poénra nem reagálnék, most valahogy elveszett a humorérzékem...xD
    A hegedűórám csütörtökön lesz elvileg 6-tól 7-ig este Smile A kicsik miatt nem lehet közvetlenül suli után... Rohadtélet. Pénteken meg 4-től 7-ig leszek benn Smile (zenekar, kamara)
    Jajj a zenekarról inkább ne is beszéljünk... Egyszer felgyújtom az egész kurva zeneiskolát...
    Khm. Bocsi, ha valamire nem reagáltam, eléggé szét vagyok csúszva, de majd összeszedem magam... asszem Smile
    Hogy fogok én így órát tartani?! Kéne kiírni szavazást igaz?...Oo Teljesen elfelejtettem.
    Khm... Szombaton Mentálmágia, legalábbis reményeim szerint. A minőségét inkább hagyjuk xD Gyertek Very Happy
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Szept. 09, 2013 5:43 pm

    Hmm, most nem tudom, hogy eddig nem olvastam a dolgokat vagy szimplán nem emlékszek rá? O_O Asszem öregszem...
    Amúgy visszaolvastam, de nem tudom teljesen felfogni még a dolgokat. Már olyan fáradt vagyok, hogy már pörgök, de nagyon fárasztóan. O_O XD Anyám már közölte velem, hogy nem vagyok normális, inkább aludjak kicsit, de szerintem elég lesz meginnom egy kávét is. *-*
    Amúgy suli: tök jó órarendem van, hétfő 7, amúgy meg mindig csak 6 órám. ^^ Hála égnek a szakmaiból még mindig csak 3 van (Very Happy), csak ne csütörtök reggel kéne lehúzni azt a hármat :'D >< Na mindegy, jó fej a tanár (amúgy új a tanár, mármint nekünk, a suliban már vagy nem tudom mióta ott van, de már régóta, az látszik rajta...), 3-ból 1,5-en ha benn van xD Kíváncsi vagyok így, hogy jön össze majd a dolog. :DMondjuk, imáink meghallgattatásra szorultak, le lett cserélve a régi *-* de rühelltük azt... Főleg én, mert 3-4-es helyett 2-est adott. ><  Deee, asszem ennyi. A többi maradt a régiben. Smile
    Ééés, egy kis érdekesség. xDD Voltunk ma szemészeten és kiderült, hogy szemüveg kell nekem xD Jó tudni, de legalább kiderült, hogy miért fáj már lassan 1 éve a fejem. ^^ De a látásommal semmi gond pedig, csak rohadtul fáj tőle a fejem...
    Ja és bocs, ha valakire nem reagálok, azt hiszem nem vagyok olyan (elme) állapotban, hogy felfogjam mit írogattatok eddig. ><
    Jaaa és Rilla, majd légyszí írj vissza vagy facen vagy skypeon, nekem 8, csak írj vissza valamikor végre. >.< Meg amúgy, asszem pöttyet pang az oldal. O.o Vagy csak én pörgök túlságosan...?
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Szept. 10, 2013 1:47 pm

    Réka ma leszek 6 és 7 között skypeon és megcsinálom amit beszéltünk illetve lehet lesz időm játékra is meglátjuk Smile
    Hmm... majd még beszámolót kell írjak. Ma néztünk egy filmet érdekes volt én nekem tetszett: Szerelem a Fehér házban. Tudom ajánlani mindenkinek Smile Holnap valami Eddie Murphys filmet nézünl gentleman.. vagy mit.. szóval kíváncsi leszek. Lobbizás a téma etikából ilyen jellegű film.
    Ja igen továbbá : Teen beach movie: It's a Fantastic, amazing <3 Music I love it (L) Cath hallani akartad a véleményem itt van Very Happy felirat nélkül néztem meg és igen Sammy büszke lehetsz rám felirat nélkül is kezdem megérteni a dolgokat lassan el fogom hagyni az amerikai angolnál.. kivéve a briteknél, mert ott még vannak nehézségek Very Happy de de aki újdonságot szeretne angolul nézze meg a tengerparti tinimozikat vagy szombaton 11 órakkor premierkor a disneyn délelőtt Smile vagy asszem este is lesz, nem vagyok biztos benne: Vissza adja a 70-es éveket.. olyan Grease hangulatot teremt és nem olyan nyálas mint a Hsm.. hanem ideális tökéletes Perfect, Fantastic.. Very Happy most az egyszer jó filmet készített a disney Very Happy Mutatom ^^"


    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Szept. 10, 2013 8:23 pm

    Hát Réka, mázlid van az órarendeddel...:'D én inkább nem fejteném ki megint, hogy nálunk mi van xD A szemüvegre meg... Háát nem láttalak még, így nem tudok nyilatkozni, hogy állna, de én alapvetően szeretem a szemüvegeket, kevés embert láttam, akinek nem áll jól Smile Ha meg muszáj, akkor meg úgysincs más választásod, és el fog múlni tőle a fejfájás is, nézd a jó oldalát xD
    Rilla, ügyes vagy, csak így tovább ^^ Tudod, gyakorlással lehet a legtöbb mindent elérni Very Happy
    Én amúgy megvagyok, "kissé" fáradtan, de azért létezgetek...Very Happy Ez a hetem is nagyon érdekes hangulatban telik, bár már enyhén szólva kezd elegem lenni xD Na mindegy. Ma ugyebár 0. órára mentem, fél hétkor indultam el itthonról, máskor olyankor kelek... Aztán este 6-kor értem haza, közben pedig csak fél óra ebédszünet volt! 3-ig óráim voltak, de az összes fontos óra (dupla biosz fakt - felelés négyesre, pedig tanultam, büdösfrancba -, matek, töri, magyar, német, biosz alap...), aztán angol keringő próba és palotás próba Smile A keringőt már tavaly is próbáltuk, csak ismételtünk, a palotásnak viszont ez volt az első próbája és úúúúúúúú imááádooooooom Very Happy Nagyon tetszettek, amiket tanultunk, és zenére táncolni a lépéseket...*-* Angol keringőnél nem éreztem ezt, de moost... Nagyon örülök, hogy jelentkeztem rá Very Happy Ja és a legjobb, hogy itt csak 7 pár van, szóval "családiasabb" a légkör, ami annyit jelent, hogy kevesebb idegesítő ember vesz körül xD És persze ide nem jelentkeztek a bénák, akik csak szenvedni járnak táncpróbára és nem álltak be a sorba, mikor a ritmusérzéket osztották...xD
    Szóóóval, a nap első fele valami borzalom volt, a második meg már egész jó Smile Holnap még tanulás, aztán csüt-péntek kirándulás, fasza xD Hétvégén meg... Alszok? xD Órára sztem jövök, többet nem ígérhetek, nagyon-nagyon-nagyon ki vagyok készülve és relaxálni szeretnék végre valahára :'D Péntek este lehet, hogy megint elmegyek valahova, Dani hívott... Khm, asszem be kéne szüntetnem a szövegelést és csinálnom tovább a matekházit xD Pápá Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Szept. 10, 2013 9:05 pm

    Mi még meg se kaptuk az óra rendet... Lil neked meg nem mondom az órarendedet tudod a véleményem (L)*ölelés*
    Köszike igen fejlődéssel el lehet érni Smile ja és Lujzika jobban valamennyire egy fokkal de azért..*aggódás* az szép dupla biosz fakt kitartást szivem :S fél óra? o.O én meg sem szólalok mikor végeztem és holnap mikor fogok.. pedig még dolgom is van magyar és töri tételezek.. és tanulok ezerrel.. meg kiselőadást tartok holnap. Örülök, hogy tetszik a tánc és amit beszéltünk kitartást (L) <3 zenékre kíváncsi vagyok Very Happy amit beszéltünk az nagyon jóóóóó *-*
    hajrá a tanulással ^^"
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Szept. 11, 2013 12:04 am

    Ismételten bebizonyosodott, hogy kiben bízhatok. Ha ő lesz*rja a fejem. Akit mondtam lányt hogy át csaltam oda ahova én járok minden ok nélkül lesz*rja a fejem és megszakította a kapcsolatot.. Lil ha gyilkolni akarsz na a Petrát gyilkolhatod ^^" lassan már azt hiszem Pesten Zsoltin és Mónin kívül tényleg nincs senkim ><" na jó befejeztem a hisztit és a nyafit, de ez volt az utolsó csepp a pohárban amit innen elviseltem. De megszabadultam legalább tőlük és ez számít. de Lil ha gyilkolni akarsz valakit akkor őt gyilkolhatod ^^ Razz *Szeretlek titeket (L) <3* igen szeretet hiány jött rám így éjfél tájékán.. na jóéjt pápá mindenkinek ^^
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Szept. 11, 2013 2:30 pm

    Jól sikerült a kiselőadásom :DDD és ez már annyira szánalmas amit ma hallottam csak röhögök rajta.. és fogok is Very Happy Very Happy na, de most megyek kommunikációra készülök, meg megírom a beszámolót etikából aztán legyen egy kis szabad percem.
    Réka remélem jól vagy Smile
    Ez a hét fura és minden izgalommal tele van azt hiszem. Asszem még magyarozok is egy kicsit Very Happy Aki szeretne este játszani én ráérek tanulás után ^^"
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Csüt. Szept. 12, 2013 9:51 am

    Tudom, de a Milánnak meg csak 5 és sosem vár meg >< xDD Mondjuk ma 10 órája van Razz Megérdemli xD
    Amúgy nem muszáj, mert jól látok, csak a fejem fáj tőle, meg ha megerőltetem, akkor homályosan látok, tehát gépezéshez, tévézéshez és olvasáshoz kell csak. Very Happy
    Mi is szeretünk Rilla <3 Amúgy maaaa, leszek fenn. Very Happy Majd meséld el ezeket. Smile
    Éééés, jól vagyok, fogjuk rá, csak mint kiderült életem végéig rohadtul fájni fog a derekam, de legalább fájdalom csillapítót és izomlazítót kaptam rá. Ja meg, kiderült, hogy egyenesebb a gerincem a kelleténél xD De nincs belőle komolyabb gond, csak ez miatt túl feszesek a hátamban az izmok, amim meg nem jó, így arra is való az izomlazító. Smile
    És én akarok veled játszani *-* Csak nem tudom kit kérjek, mert Lisa most nem hajlandó nyilatkozni, szóval Lisa játékokat most nem tudjuk folytatni ><
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lisa Deadwood Csüt. Szept. 12, 2013 8:29 pm

    Heh, megyek Sopronba 3 napra, kirááály... A suli fizet mindent, ellátás, asszem még az utazást is. Vagy most ősszel vagy majd tavasszal, már várom. Smile
    Amúgy, Lil, ha tényleg öldökölni akarsz, akkor írd fel a listádra a tesómat is, lééégyszííí *könyörög*, bár, elég ha eladod külföldre, ott talán sokat érne (mondjuk, a lustákért nem fizetnek sokat...) és munkára kényszerítenék, nem csak itthon döglene és folyton az én agyamat húzná fel...
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Pént. Szept. 13, 2013 12:59 pm

    Asszem, én is kezdhetek táncolni tanulni... Ma derült ki, hogy az igazgatóságnak sikerült végre döntenie, és mégis csak lesz nálunk is szalagavató :/ Eddig már fantasztikusan kezdődik. Főleg,h a azt nézzük, hogy az egész osztályunkban van 3 lány, és 21 fiú xD Éééés, még csak azt sem hagyják, hogy kihagyjuk. (Oda a terv) Amúgy. Ha sokat nem is érnek a lusták, attól még "alkatrészenként" el lehet adni. Úgy biztos, hogy sokkal többet ér. Szervdonorokat mindig keresnek Very Happy (na, de James megint csak visszahúzódik a háttérbe, és kussol.)
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Szept. 13, 2013 4:35 pm

    Jóóó reggelt kivánok, ébredni kéne már... *elénekelget*
    Khm, na de. Egy minden fontos embert érintő kérdés! (na jó, annyira nem, de jól hangzott xD) Marin kell még a suliba (akik nem ismernék: enyhén perverz angyal néni, aki az iskola pszichológusa)? Mert valahogy senki nem érzi kelletét, szegényem meg már megbolondul unalmában. xD ^^"
    James: Amúgy igen, majd ha minden kötél szakad.... Very Happy
    *tovább pattog, igen, megint túl pörgött...*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Szept. 14, 2013 3:45 pm


    Sráácok kör kérdés: Ki az aki rá ér a mai napon és tud jönni órára? Esteron, Réka, Cath, Móni!? (Lilt és Samet tudom, hogy nem ^^"), de ti tudtok jönni? Vagy ha nem és akinek jó át rakhatjuk holnapra is csak akkor most szóljatok azért csinálok egy ilyen kör kérdést.. ^^"
    Ami engem illet nekem aztán teljesen mindegy mikor lesz megtartva, mert itthon dekkolhatok a hétvégén kikúráljam magam hétfőre szóval szóljatok ^^" ha jöttök ma akkor már is nyitom a termet és fél hatkor oda írhattok Smile
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Szept. 14, 2013 3:48 pm

    Nekem teljesen jó a mai nap. Smile A holnapi nap viszont nem lenne jó nekem.*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Szept. 14, 2013 3:59 pm

    Okés megvárjuk azért még a többieket Wink ^^"
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Szept. 14, 2013 4:55 pm


    Hát sajnálom akkor viszont már vártam az első órát, de ne csüggedjen el senki. Tudom Sayon te rá érsz, de remélem megérted, hogy a harcmágia óra következő alkalomkor lesz. Viszont akkor azt úgy fogom tartani és srácok úgy készüljetek, hogy 1-2 órával lesz összevonva. Tehát a mai tananyag ki kerül a fő oldalra házi feladattal együtt és akkor legközelebb nem is tudom lementettem e mikor tartok órát ebben majd Sammy vagy Lil segítségét kérem, mert nem találtam meg az idei időpontokat xD és akkor sajnálom tényleg, de új tárgyat nem szeretnék egy ember miatt elkezdeni azt több emberrel szeretném ^^" Árnytan pedig valószínűleg szeptember végén lesz szóval addig harcmágiát fogtok kapni tőlem. Játszani tudok e azért a mai napon, hogy az óra nem lesz megtartva?
    Aki szeretné igen, de csak pihenés után: Sayonnal Elizabeth - Esteron játékot be tudom veled fejezni, Réka veled azt hiszem beszéltem valamit, de most akkor én félre vonulok pihenni egyet és este felé szerintem fel jövök. Addig legyetek rosszak viszont még mindig él az óra lehetőség, de harcmágia első órája nem egy karakterre lett kidolgozva röviden fogalmazok :'D
    Na kitartást mindenkinek az idő miatt én pedig leszek este felé, de most megyek akkor egyet pihenni és este megkapjátok a házifeladatot harcmágiából és feltöltöm a tananyagot. ^^"
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Vas. Szept. 15, 2013 11:43 am

    Bocs Rilla, én mondtam, hogy nem leszek szombaton. ><
    Viszont ma ráérsz játszani? *-*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Szept. 15, 2013 12:38 pm

    Látod el felejtettem drágám xD háát.. max délután meglátjuk milyen az állapotom jelenleg ihlet hiányban szenvedek ><" de persze megbeszéljük mit tudunk ha tudok xD meg jelenlegi állapotom eléggé instabil xD jaj X-faktor jó Very Happy még mindig Very Happy továbbá ma még mindig nem tudom mit fogok nézni ^^" olyan jó zenék vannak a játékban amivel játszok xD végre rájöttem az irányítására... xD mielőtt bárki kérdezné mivel kockulok: Highstreet 5 van oldala is ez egy utcai táncos játék.. tudom nem tud sokat, de jól el lehet vele szórakozni Very Happy
    Ha össze jön a dolog lehet új taggal fogunk bővülni :'D egyenlőre még gondolkozóban van az illető xD
    Cath: Amit mondtál idő közbe abba is bele néztem és tetszik a sorozatod.... Very Happy de van még néhány amit be kell fejezzek és utána fogom csak nézni xD meg a novellád is *.*
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Vas. Szept. 15, 2013 1:13 pm

    xDD Pedig én direkt szóltam előre. Razz Jól van, majd akkor délután írok skypeon Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Szept. 15, 2013 3:14 pm

    Aaahoy mindenkinek Smile Olvasgatok ám itt, csak legtöbbször nincs energiám válaszolni :'D
    Hm... Miért hiszi mindenki, hogy én legszívesebben mindenkit legyilkolnék? Oo *ártatlan tekintet*
    Ne röhögjetek. Mondom NE röhögjetek.
    Jó, röhöghettek...
    Most épp tanulok, meg A Mester és Margaritát olvasom (Bulgakov remekműve) és csak pislogok, hogy hogy a büdös fenébe lehet összehordani ennyi marhaságot egy könyvön belül... De imádom *-* Nem volt normális ez az ember, de imádom xD Végre egy kötelező, ami nem halál unalmas, depresszív kripta-hangulatú, mélyenszántó gondolatokat rohadt bonyolult sokértelmű metaforákkal közlő izé. Oké, azokat is szeretem, mert nem vagyok teljesen normális, de eeeeez. Emberek. Olvassátok el.
    Sajnálom, hogy nem tudtam tegnap jönni órára, családi program volt Smile Rilla, ki az új tag-jelölt?^^
    Na, megyek vissza tanulni meg készülni lelkileg az újabb hétre... Kínzás, én mondom, kínzás... És még mindig csak szeptember van. Hát meghalok, komolyan... Sad
    (Don't worry, ezen felül jól érzem ám magam xD)
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Szept. 15, 2013 3:52 pm

    Hmm...ezt, hogy írják? Be les, vagy beles??? o.O Óóó igen...nagyon értelmes kérdéseim vannak néha, tudom. Szóval...tudjátok, mit...akkor nem így írom...*Bekukucskál a Csevegőbe*
    Épp alkotói válaszút előtt állok, hogyan fonjam tovább a sztorit...és neeem lehet igaz, hogy nem tudok dönteni...pfff...

    Ril...*.* Örülök, hogy tetszik a sorozat, bár angol szinkronnal jobban szeretem...mert ezek mindent lefordítanak...pedig a Junior jobban hangzik, mint az Ifi. -,-
    Az Egyiptomra gondolsz? Smile Ha igen, akkor köszi.

    Szia neked is Lil! Egyet értek a sulival kapcsolatban. Komolyan...kedden matekdoga...wúúúh...*fújjog* Én meg Victoria Holtot olvasok, Az indidai legyezőt, de immmááádom. <3 A Paradicsom-sziget is zseniális, azt kb. egy éve olvastam. Meg irodalmon Vörömartyt vesszük, meg 2009-es érettségi feladatlapot, és van benne egy Keserű pohár című, meg egy Petőfi vers, ami...hát őrület mennyire különböző. És nem tudom eldönteni, mi legyen a választhatóm jövőre...hmm...ügyvitelen gondolkozok, mert ott csak szóbeli van gazdasági és titkári tételekből, az írásbeli meg egy tízperces gépírás...most nem tom, hogy gyorsírás van-e benne. Vagy még éneken agyaltam, csak akkor rá kéne gyúrnom az elfeledett tudásomra. Meg előrehozott angolon is gondolkodom...csak akkor Kaszpi lenne a felkészítő tanárom, ő meg nekem tökéletesen elég heti egy üzleti angolon, szóóval...nem tudom mit csináljak.
    Na de...tűzök vissza írni, mert sose készül, el az a minimum 6 oldal estig, és még házim is van Az emberekből. Holnap hétfő...és meg fogok halni a 4 fakton...Sad Na pá emberkék. Alkotok valami elfogadhatót.
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Szept. 15, 2013 4:42 pm

    Lil, tudod nem röhöglek ki Very Happy én a filmekkel vagyok így beszámolót meg kéne írjam, de képtelen vagyok rá. Na jó.. megnézem angolul a dzsentlemanust, meg a szerelem a fehér házbant vagy nem tom.. de jelenleg a fájdalom és a tanulás között választani oké leállok XD
    Nem ismerem azt a könyvet Lil, de kíváncsivá tettél. Na majd maximum kiveszem a könyvtárból.. Jövőhéten megyek beiratkozni Razz (Igen évek óta nem voltam és hiányzott)
    Lil drágám nem ismeritek vagy ha úgy meséltem róla akkor igen. Igazából mi is együtt kezdtünk szerepjátékozni csak mondja, hogy így van egy oldalon, két karakterrel aztán ahogy elnéztem kevesen vannak ott ahol játszik szóval csábítom Egyébként lány és nagyon jó író Very Happy idén kezdte az egyetemet Smile szóval korban egyidős velünk/veletek Very Happy ha sikerül át csábítanom akkor megismeritek igazán jó fej Very Happy
    *Ölelés* Ne izgulj kitartást.. nekem holnaptól magyart és történelmet kell tanuljak még plusz jönnek a fincsi tárgyak a családjog és az ügyvédi ügyvitel... hmmm.. agy leszívás, de nem gond. Az érettségit én vállaltam be ha már egyetemre akarok menni.
    Szóval ne aggódj és tudod bármikor bárhol nyaffoghatsz és még akkor is ha most például eléggé antiszociális vagyok igen nem igazán vagyok kommunikatív skypera ezért sem lépek fel.. valahogy most el vegetálok plusz anyával el vagyok, de inkább el vagyogatok meg mindjárt kezdődik a film plusszon egy film.. aztán rtl klubb Harry Potter, Vasember 2 nem tudom még mit nézzek, de szerintem lehet ma meg nézem a Hp-t aztán holnap leszedem a Vasember2-öt, mert a hármat meg szeretném nézni, de majd inkább akkor amikor nem tanulok..
    igen az-az Smile és tényleg érdekes olvasmányt volt. És ezért nézem angolul nem is néztem bele a magyarba xDDD
    Cath kíváncsi leszek mit fogsz alkotni és nyugi az alkotással kapcsolatban tudod beszéltük Wink na jó azt hiszem én i s szintén mendegélek meg kéne írnom a beszámolómat, de félek nem fog össze jönni pedig aztán tudok ám oldalakat írni aztán elkezdek készülődni holnapra.. hm.. még elő kell szednem a büntetőtörvényt is nem akarooom xD
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Vas. Szept. 15, 2013 4:45 pm

    Majd elolvasom Lil Razz Csak előbb legyek túl azon a két kupacnyi kötelezőn, ami nekünk van. O_O XD
    Mit/miről írsz Cath? Very Happy
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Szept. 16, 2013 10:25 am

    Nah...tegnap este sikeresen megírtam a művet...yeppii!

    Barátnőimmel alapítottunk egy facebook-os csoportot, ahova egy közös sztorit írunk. És 1 hete van mindenkinek megírnia a kövi. fejezetet, és most én jöttem. Na de nem is kellett volna annyira sietnem, ugyanis itthon fekszem mandula- és arcüreggyulladással. -,-
    Faantasztikusan kellemes érzés, hogy majd szétreped a fejem. Szurkoljatok, ma 1-re megyek dokinénihez.
    Nah de...megyek...felpóckolom a lábam, megpróbálok írni akinek kell...amennyben tudok koncentrálni a fejfájástól. Meg kell gyógyulnom jövő hétig...nem akarok antibiotikumot szedve menni a 4 napos kirándulásra...úgyhogy...küldjétek a pozitív energiákat. Smile

    Na megyek és leerőltetem a teát...fúúú...sosem fogom megszeretni... :/

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 28 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 4:57 am