Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Márc. 25, 2013 1:30 pm

    Hát, tényleg van valami furcsaság akkor a dologban.

    by: Sayon
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 30, 2013 5:41 pm

    Próba, egy kettő Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Ápr. 02, 2013 12:41 pm

    Egy apró kérdés így kémiázás közben...
    Hogy a büdös fenében lehet, hogy Sayon még életben van?! xDD De komolyan, már engem kiráz a hideg... :'D
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Ápr. 02, 2013 2:37 pm

    Nem tudom, mázlija volt xD Lucifer was in a generous mood xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm

    Oh, hát remélem megtartja ezt a játékunkig...xD
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Ápr. 02, 2013 6:33 pm

    Szerintem igen xD
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Ápr. 08, 2013 11:26 am

    Miiivel nem tudok mihez kezdeni magammal (begipszelt kézzel nem lehet tesizni), most zaklatok itt mindenkit xD Szóval ugye gondolom mind ismeritek az FRPG.hu-t. Na, hát itt ugye most többféleképpen is lehet értékelni az oldalakat, és a Fyron is fent van. Szóval ezúton jelezném vagy kérném, hogy lehet írni/írjatok rólunk valamit, vagy értékeljetek, hogy mások láthassák, hogy azért alakul egy közösség, meg hogy az oldal tagjai mit gondolnak róla ^^

    Asszem most ennyi voltam xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Ápr. 11, 2013 7:36 pm

    Sziasztok! Smile Költészet napja alkalmából arra gondoltam, hogy hozok nektek néhányat a kedvenc verseim közül, próbálok ismeretlenebbeket kiválogatni, hogy újat olvashassatok Smile
    Természetesen szívesen várom a ti kedvenc, illetve saját verseiteket is Very Happy

    Ady Endre - Harc a Nagyúrral
    Spoiler:

    Ady Endre - Kocsi - út az éjszakában
    Spoiler:

    Ady Endre - AZ Isten harsonája
    Spoiler:

    Babits Mihály - Húsvét előtt
    Spoiler:

    Babits Mihály - Ősz és tavasz között
    Spoiler:

    Radnóti Miklós - Razglednicák
    Spoiler:

    Radnóti Miklós - Nem tudhatom
    Spoiler:

    Illyés Gyula - Egy mondat a zsarnokságról
    Spoiler:

    Márai Sándor - Mennyből az angyal
    Spoiler:


    Ha csak egyet is elolvastál belőlük, akkor már volt értelme betennem ide őket Smile
    Természetesen a magyar költőkön kívül is van rengeteg fantasztikus alkotó, én csak azért döntöttem úgy, hogy a magyaroknál maradok, mert ugyebár József Attila születésnapja alkalmából tartjuk ezt az ünnepet, és megérdemli, hogy megtiszteljük azzal, hogy a magyar nyelv határtalan szépségei előtt hajtunk ma fejet Smile Ú, de művészi hangulatomban vagyok ma... Mindegy, zárásképp természetesen az ünnepelt sem maradhat ki:

    József Attila - Eszmélet
    Spoiler:
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Csüt. Ápr. 11, 2013 8:00 pm

    Adyt rühellem, de Radnótit nagyon eltaláltad *-* Meg Illyés Gyula - Egy mondat a zsarnokságról-t is nagyon imádom, mondtam is még valamelyik ünnepélyen. Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Ápr. 11, 2013 8:53 pm

    Hát, nem szeretheti mindenki, nekem ő az egyik kedvenc költőm Smile Radnóti is örök kedvenc, az Illyés verset meg gondoltam, hogy sokan ismerik, mert szinte minden '56-os megemlékezésen mondják, de meg is érdemli, nagyon jó Smile
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Csüt. Ápr. 11, 2013 9:17 pm

    Hát, én megutáltam egy életre, mikor az irodalom tanár 4 év alatt háromszor is megtanultatta velünk a legrészletesebb életrajzot. xD Amúgy nincsenek rossz versei. Ja, de Illyés is jó író volt, imádom is ezt a versét, meg Radnóti is jó volt, nekem is örök kedvencem. Smile Főleg a Razglednicákat szerettem. Smile
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Ápr. 15, 2013 9:03 pm

    Esküszöm, ha túl leszek ezen a rohadt osztályozón, pezsgőt bontok :'D Bocs, ezt muszáj volt megosztani, megyek vissza tanulni xD

    Ui.: A versek amúgy jók, nekem Radnóti a legeslegkedvencebb - igen, ehhez ezt a fokot kell használni, imádom a verseit xD -, de a Mennyből az angyal meg az Egy mondat a zsarnokságról is nagyon felül szerepelnek a toplistámon. Meg a Harc a nagyúrralt is szeretem, a többi pedig vagy Radnóti vagy nem ismerem, és eddig még nem volt időm elolvasni, de ha sikerül, reagálok azokra is xD

    Na jó, tényleg lépek :'D
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Ápr. 15, 2013 11:18 pm


    Kedves játékosaink!

    Ezt azért írom ide, mert itt tisztán látható ez az egész és végül is már érik a ki hirdetése a dolognak. A harmadik Fyron Találkozó Budapesten lesz és mivel van egy nem hivatalos időpont így szeretném megkérdezni azt, hogy kinek jó. A nem hivatalos elnézést este van és nem tudok fogalmazni: Május 18.-a..

    A program amire gondoltunk és ha jó mindenkinek paintballozás és szeretném ha ide leírnátok kinek tetszik az ötlet. A hely igazából amit találtam még nem mentem el, de akit érdekel ár miatt is szívesen be linkelem, meg azt, hogy hogy néz ki. A következő lenne még a program ami ki van találva... Ha a paintballozás nem jönne össze és remélem össze jön, de utána természetesen elhoználak titeket hozzám aztán egy közös filmezés lenne meg talán még élő szerepjáték is beleférne.. Persze minden reális kereteken belül ahogy alakul. Persze tudunk még variálni, tehát mindenki írja le ide mit szeretne aztán az alapján el lesz döntve a dolog.
    Akinek lenne még kérdése igazából arra gondoltam, hogy létszámtól függően ha sikerül anyumat meggyőzni akkor nálunk tudunk enni tehát ami annyit jelent, hogy jó formán nem kell megijedni én főznék és a desszert meg van jó lenne tudni ki mennyire válogatós és jó, hogy így fogalmaztam ha ez a terv, mert akkor úgy fogok előző nap felkészülni. Tehát hány emberre számolhatok, tervek a találkozóra ötletek nyugodtan jöhet aztán megbeszéljük közösen együtt.
    Szeretném hozzá tenni: Ha esetleg van olyan aki vidéki és nem engednék el Pestre, hogy megnyugodjanak a szülők mindenki elé kimegyek/kimegyünk az állomásra illetve a buszpálya udvarra. Smile Azt hiszem részben ennyi éés a Versek szépek Radnótival csak annyi bajom van a magyar tanárom mindig tőle idézgetett és negyedik év végére megutáltam xDD
    Sam neked sikerülni fog az osztályozó, okos vagy hidd el ^^ és relax Wink gondolok rád Wink na de én ennyi voltam lépek is mert aludni kéne xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Ápr. 16, 2013 7:31 pm

    Kedves győriek, vigyázzatok a gépelőujjaitokra, ne nyúlkáljatok a csatornában xD

    http://www.origo.hu/itthon/20130416-aligatorteknos-elt-a-gyori-csatornaban.html
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Ápr. 16, 2013 7:34 pm

    Ojnye O.o Hát, nem terveztem csatornába nyúlkálni xD

    Amúgy nekem a nálatok lévő része mindenképpen oké, Rilla, paintballozni meg akkor megyek, ha a többségnek tetszik. De azért belinkelheted a honlapját, ha van Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Ápr. 16, 2013 7:45 pm

    Jajj, észre sem vettem, hogy Rilla is írt...
    Szóval, az időpont elvileg jó, ez még nem ezer százalék, a paintball meg... hát, túlélem nélküle (már csak a költség miatt is), de természetesen ha a többség szeretné akkor legyen Smile
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Ápr. 16, 2013 8:12 pm

    Halihóó!

    Nekem előre láthatólag jó a május 18-a. A paintballozás érdekelne, viszont az ára engem is érdekelne, szóval azt a linket meg képeket megköszönném. Smile
    A nálatok evés pedig kifejezetten jól hangzik. Ha kell valamiben segíteni nyugodtan szólj! ^^-

    Valamint. Vagyunk ketten akik Tatáról megyünk, tehát akinek útba esik (pl. Győriek), megbeszélhetünk majd egy vonatot, amivel közösen feljöhetnénk Budapestre, és akkor nem kéne mindenkinek külön-külön mászkálnia. ^^

    Ha lesz még egyéb ötletem megírom. Wink
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Ápr. 16, 2013 8:28 pm

    Ez tényleg jó ötlet, Lia ^^ Szóval megbeszélhetjük majd Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Ápr. 16, 2013 9:13 pm

    Yepp, támogatom Smile
    És ajánlom, hogy addig senki ne veszekedjen Rillával, aki akar enni abból, amit ő főz Razz Ki tudja, milyen fűszereket használ...
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Ápr. 17, 2013 3:56 pm

    Na, megérdeklődtem és az a helyzet, hogy nekem a 18-a nem jó, apa szülinapját ünnepeljük (persze, most jöhet az, hogy miért nem lehet azt vasárnap, de szerintetek akarok én még velük vitatkozni? elég, ha elengednek). Szóval az utána következő hétvégéhez mit szóltok? Persze, ha valakinek nem jó, akkor ne miattam ne tudjon eljönni, maradjon a 18. Smile
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Csüt. Ápr. 18, 2013 6:18 pm

    Nekem most esett le, hogy 18-áról van szó :'D Én az előtte lévő hétvégét foglaltam le erre a programra :\ Persze ha a többség ragaszkodik hozzá, át tudom szervezni, de jobban örülnék, ha 11-én lenne.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Ápr. 18, 2013 7:05 pm

    Nekem az jó, viszont a paintball nem igazán lenne most jó ötlet. Bocsi :/ persze ti menjetek nyugodtan, én akkor max később csatlakozom.
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Ápr. 18, 2013 7:13 pm

    Nekem az is jó ^^ csak akkor tudjam időben Very Happy figyeljetek azt át tudjuk tenni máskorra is persze, még Tyék nem válaszoltak rá mindjárt szólok is neki. ^^
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szomb. Ápr. 20, 2013 12:24 am

    Emberek, Barcelonában fekszem egy kb. két méter magas ágy tetején xD Ez több mint fura xD Öhm, asszem most többet nem tudok írni, hulla vagyok, de majd éberebb állapotban mesélek még Very Happy A lényeg, hogy nem zuhant le a repülő xD
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Szomb. Ápr. 20, 2013 2:43 pm

    Sam, te töltesz egyáltalán itthon, Magyarországon is időt? XD Very Happy
    Részemről a találkozó tök mindegy mert nem mehetek. ^^" Viszont nektek jó szórakozást! Very Happy

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 12 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 12:26 am