Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Kedd Aug. 27, 2013 8:49 pm

    Yepp...én lakok ott. Fél órácskára tőle...autóval.

    Áhh Lil...mi lenne velem nélküled? Valószínűleg elveszteném a fejem... Smile... Figyeled?? :DFigyelek arra, hogy 3 pont legyen...sajna nem mindig sikerül, de igyekszem...csak a te kedvedért :DHolnap mesélek, ha sikerülnek a dolgok, akkor lerohanlak az infókkal...hogy vagy megmondhasd, hogy te megmondtad, hogy minden rendben lesz, vagy azt, hogy maaaaajd minden rendben lesz...xD ...Oooké...Ril felpörgetett...Ha szórakozottságot hiperaktivitással párosítjuk, abból nem sok jó sül ki... Wink
    És Lil...vigyázz magadra...figyellek ám *perzselő tekintete szinte kilyukasztja a monitort*
    A szerkesztéshez pedig gratula! Very Happy*pacsi*

    A gépem megbolondult...O.O ... de komolyan...rákattintok pl. az üzenet ablakra itt...és egy új oldalon megnyit egy reklámot...Komolyan, pedig tudtommal nincs semmi se elállítva...tudtommal.
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Kedd Aug. 27, 2013 9:03 pm

    Jaa, akkor jól sejtettem. Very Happy
    Amúgy kialudtam magam, oda lett a megbolondulásom is, majd holnap folytatom :PxD

    Ilyet nekem is szokott Cath, így random megnyit hülye reklámokat... Vagy vírusos a géped, vagy vagy igazából nincs más ötletem. Smile xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Aug. 27, 2013 10:23 pm

    Hát Cath, én nem tudom, mi lenne veled nélkülem, de nem kell kipróbálni Razz Okés, majd mesélj, kíváncsi vagyok már, mi történt Smile És nekem mindig igazam van, úgyhogy nem érdemes velem vitatkozni...^^ Erről mást is megkérdezhetsz xD Nyugi, vigyázok ám, mindent megteszek, ami tőlem telik Very Happy De néha a bénaságom az utamba áll... xD Viszont nem lett semmi bajom Very Happy Köszi Very Happy *pacsi* Uhh... hát az én gépem is meg szokott néha hülyülni, de ezek szerint nem csak engem gyűlöl a technika...xD Minden esetre kitartás hozzá :'D
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Szept. 02, 2013 5:35 am


    Horváth Réka B O L D O G S Z Ü L E T É S N A P O T!!!^^"

    Mindenkinek jó reggelt és legyen csodálatos napja. ^^" aki azt hitte nem kelek fel korán hát végül is sikerült mert nem tudtam aludni a fájdalomtól ne kérdezzétek, plusz ráadásul izgatott vagyok az új hely miatt szóval most még három negyed hétig lefoglalom magam szóval majd akivel tudok azzal úgy is beszélek és Sayon te meg majd beszámolót az első napról. ^^" na de én azt hiszem most eltávozom és várom az indulást szóval addig disneyzek xD a kávé most hatott legalább xD
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Szept. 02, 2013 3:08 pm

    Boldog Születésnapot Réka!!!

    Ma volt az évnyitó. Holnap meg tízkor kezdődik az első órám. Szóval majd kiderül, hogy milyen lesz. Már nagyon várom Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Szept. 02, 2013 10:21 pm

    Rékának itt is nagyon boldog szülinapot ^^
    Én csak beugrottam picit kommunikálni, túléltem az első napot Smile Eddig egész tűrhető, biztos azért, mert rákészültem a legrosszabbra xD But everything went better than expected. Igazából a legviccesebb, hogy az egész évfolyam annyira leszar mindent xD Ez az "azért vagyunk itt, hogy leérettségizzünk, köszönjük szépen a segítséget, de ezzel nem jár együtt a házirend betartása. azért tanulunk, mert tanulni kell nem azért mert mondjátok, a többi meg a mi dolgunk". Kábé így tudnám leírni a hangulatot xD Csak egy példa: ahhoz, hogy olyan tanórákra, amikből van érettségid (nekem angol) ne kelljen bemenni, le kell adni egy kérvényt amire az igazgató majd egyszer válaszol. Hát ki várja ezt meg? Kábé az emberek tíz százaléka. Szabad tippelni, hogy én benne vagyok-e xD De a tanárokon is érződik, hogy aki nem érettségi tárgyat tanít, az elfogadja, hogy le se szarjuk, aki meg igen, az nagyon hajt már most, első nap is (lásd: töri, magyar óra). Viszont a hittan meg az infó, hát... khm xD Járjunk be melegedni dolog.
    Amúgy ma voltam lovagolni, holnap zenesuli, szóval egyelőre kitartok xD
    Na és nektek hogy telt az első nap/első két nap? (tudom, későn írok és holnap fogtok válaszolni, ha megteszitek xD)
    Minden esetre további kellemes időtöltést mindenkinek, Sayonnak pedig különösen sok sikert Very Happy
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Szept. 03, 2013 5:55 pm

    * Hát hihetetlen volt az első nap. Nagyon bírtam. Csoportos Pedagógia gyakorlat volt, meg volt két gyakolati infó, meg egy elméleti. Amit nagyon bírtam. Szóval élveztem a mai napot. Ráadásul, ma lesz egy évnyitó buli Bridgebe, amin megint csak ott leszek. Very Happy
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lisa Deadwood Kedd Szept. 03, 2013 8:42 pm

    Kösz skacok!
    Hát, nekünk az első napunk kb abból állt, hogy meglátogattuk a földszinten a lebukott haverokat és megismerkedtünk az új osztálytársakkal. xD Kettő lebukott hozzánk 1 meg jött, most már 3 Horváth van az osztályban Very Happy Lassan elfoglaljuk az egész osztályt. Cool Twisted Evil 
    De amúgy vicces volt 5. óra végéig csak benn csücsülni... De ma is az volt, csak utolsó két órában az elmebeteg matektanárunk (azaz ofő) már ismételgetett velünk... Magyar tanár meg totót töltetett ki velünk a tavalyi anyagból, hááát, had ne mondjam, hogy sikerült. xD Szerencsére nem osztályozta :3 De már most közölte velem, hogy miket kell elolvasnom és előadást tartanom belőlük. O_O Ez a nő tényleg elmebeteg, így legyen jó bármiből is az ember, mindjárt ráosztanak mindent... >.< Na mindegy xD
    És holnap már tanulunk, vége a jó világnak >.< Mindenkinek sok sikert hozzá! xD Very Happy Lil, neked főleg az érettségi miatt. Very Happy 35% az sok ><
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Szept. 03, 2013 9:50 pm

    Az király Sayon, akkor csak így tovább, jó szórakozást meg sok sikert ^^
    Hát Réka, jó neked, mi már első nap tanultunk xD Szóval, ne panaszkodj a matektanárodra, mi rögtön új anyagot kezdtünk Razz Hétfőn első órán pedig németen levelet kellett írnunk, amit leosztályozott. Ötös lett *-* Amúgy magyarból nekem is megvan, miből tartok előadást, szóval nem vagy egyedül :') De nekünk mindig első órán osztja ki.
    Ma meg már leckét írtam, irodalmat tanultam és átolvastam a töri anyagot... Szeptember harmadikán... Vicces.
    Köszi Réka Smile 35? Mi 35? Oo Ha az érettségi eredményre célzol, akkor a 35 az nagyon-nagyon-nagyon kevés xD De inkább le sem írom, nekem mennyi kéne, mert rosszul leszek itt aztán mit csináltok velem?... Annyit elárulok, hogy 414 pont volt idén. Szurkoljatok, hogy 430 alatt legyen jövőre!
    Tehát... Nekem úgy gondolom, nem ártana aludni xD
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Szept. 04, 2013 9:17 am

    35% a kettes :)Biztos meglesz, csak megjegyzem, hogy szerintem ez már magas, és belegondoltam, hogy mennyi lesz, ha én odaérek? O.o xDD Főleg, hogy új infótanárunk eldöntötte, hogy mi le fogunk érettségizni infóból, ha akarjuk, ha nem... -.- ><
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Szept. 04, 2013 3:56 pm

    Igen, így belegondolva tényleg magas, de engem nem igazán érint Smile Ha a 35% közelébe kerülnék, akkor valószínűleg inkább leugranék valami magas helyről, vagy elmennék remetének egy lakatlan szigetre és kecskéket tenyésztenék... Hm. Nem is rossz ötlet Very Happy Majd látogassatok meg néha ^^
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Szept. 04, 2013 4:02 pm

    Jelentkezem most már én is. Eddig minden király élvezem a sulit csak az idegeim vannak szét ^^" Szeretem az ottaniakaat jó fejek még a tanárok is. Very Happy az órák nagyon jók sokat kell majd tanulnunk Smile viszont lehet csődtömeg vagyok? :O na jó Rilla befogja mert le lesz ütve xD igen ilyenkor jönne egy tarkón vágás Liltől xD nekem azt hiszem meg lesz a dolgom de nagyon hajtanom kell hogy felvegyenek bárhová is... nyuff. A bizim meg van ott kiosztottam a titkárnőt :'D nem hagyom ám magam most meg megyek tanulni xD mert van mit ti nektek hogy telik a hetetek? egyébként meg Sherlock Holmes ahw *-* ééés anyának tegnap megmutattam xD végre valami ami tetszik neki xD Na asszem ennyi voltam xD majd még jelentkezem xD
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Szept. 04, 2013 5:35 pm

    Utólag is boldog szülinapot, Réka, bocsi, hogy csak most ^^"
    Nálunk amúgy - ha már így mindenki mesél xD - lényegében semmi nem volt az elmúlt pár napban :'D A suli mondjuk a feje tetején van, én meg betegre idegeskedem magam egy barátnőm miatt, aki most örökbefogadásért küszködik, meg azért is, mert lehet, hogy nem lesz államilag támogatott hely a szakon, ahova megyek, de ha idén volt is, nincsenek fent a pontszámai felvi.hu-n (most közben közlöm, hogy azt a kurva oldalt hagyjátok a faszba, eduline-on persze fent van normálisan :'D én meg itt szívgörcsöt kaptam tegnap, hogy miarohadtjóéletleszhogyfogokegyetemetvégezninincsennyipénzünk), ráadásul az infótanárom nagyon le akart beszélni az érettségiről, szóval eléggé elbizonytalanított, de mindegy, túl makacs vagyok hozzá, hogy eltántorítson. Ja, pluszban még az érettségis papírokkal is folyamatos keverés van, az órarendet egy hétre kaptuk, két szem buszom van egész reggel a megszokott négyhez képest - tudom, hogy másnak is van, hogy csak két lehetősége van normális időpontban, de nekem, a megszokotthoz képest rohadt nagy érvágás -, leadott minket a fizikatanár és egy idiótát kapunk helyette, aki miatt mindenki leadta idén a fizika faktot, annyira rossz volt, és akkor holnap megint meg kell keresnem az igazgatóhelyettest, hogy kell egy igazolás hogy tényleg nem tanulok már infót, ezért nem kell osztályozóznom ésésésésés elegem van :'D

    Huh. Nem is tudtam, hogy ennyire elegem van :'D Hát jó, majd lehiggadok ám, ha kerül valami rendszer ebbe az egész káoszba, de amíg le nem érettségizek infóból, számítsatok rá, hogy heti egyszer-kétszer jövök és szövegelek fél órát arról, hogy neeeeeeeeeeeeeem akarooooooooooooooooooooom xD

    Amúgy Réka: én is örülnék, ha csak a 35%-ra kéne hajtani xD Nekem úgy a kilencvenet, de minimum a nyolcvanat kell megpályáznom :'D Amúgy meg nem olyan nehéz az az infóérettségi ^^ (Legalábbis a közép. Az emelt meg... haha x'D *hisztiroham* )

    Sayon, örülök, hogy jól érzed magad ^^ Remélem, hogy ez így is fog maradni Very Happy

    Rilla, neked is leginkább ezt tudom mondani, meg azt, hogy én mondtam, hogy meglesz az a bizonyítvány Very Happy Sherlockra pedig tessék mindenkinek rászokni, mert egy kibaaaaaaaaaaaaaaaa jó sorozat Very Happy Ugye Rilla? Very Happy Ugye Lil? Very Happy Tessék nézni Very Happy

    Lillel amúgy majdnem ugyanannyi pont kell nekünk, nekem a szlavisztika 400 Smile
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szer. Szept. 04, 2013 6:28 pm

    Milyen jó nekem, hogy én csak hétfőn voltam suliba, és azóta be sem kellett mennem. Legalább nem idegeskedek miatta :DEttől az évtől fizetős lett a sulink teljes mértékben, most már nem lehet ellógni a fizetés részét sajnos. de legalább 10 fölé nem megy az 1 havi, szóval még arany élet. És, elegem van az új munkatársaimból Smile

    (csak, hogy akkor már én is írjak, és panaszkodjak pár sort)
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szer. Szept. 04, 2013 6:31 pm

    hajrá érettségizők. én tudom, hogy menni fog. a zenét már most tudom, hogy utálni fogom. pláne második félévtől amikor kötelező lesz hangszeren tanulnom... Sad Am nem találom az esőkabátom, pedig már kéne. Sammy nem hagytam véletlenül nálatok?
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Szept. 04, 2013 6:41 pm

    Vá :S Viszont legalább nem kell annyit bejárnod :'D A munkatársaidat meg hagyd figyelmen kívül és kész Smile

    Köszi Sayon Smile Nálam nincs, nem találkoztam vele.
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szer. Szept. 04, 2013 6:52 pm

    Sammy lehet, hogy én két hetente vagyok 3 napot a suliban össz, viszont az alatt a 3 nap alatt adják le a 2 heti tananyagot Razz inkább lennék a suliban többet xD
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lisa Deadwood Szer. Szept. 04, 2013 7:27 pm

    Amúgy tudom, játszva meglesz az infó - ha már infó szakon vagyok... meg nézegettem a Milán tételeit, javát fejből tudom már most Very Happy-, csak felhúzta az agyam a tanár, hogy ő eldöntötte, hogy én infóból fogok érettségizni xD
    Lil, gondolom, bár azért 2 év múlva az érettségi, ha továbbra is 5%-ot emelnek rajta, akkor az azt mondja, hogy 45% a kettes... Hmm, jól kezdődik, mit ne mondjak xD Hát, ha nekem is csak kettes lesz, akkor megyek utánad Lil. xD
    Hát Rilla, nekem betegen, de ezt már mondtam xD Bár, ha a doki kiírna erre a hétre az már jó lenne és hétfő sem kéne még mennem, mert szemészet... *-*

    Kösz Sammy, no problem Razz
    Hát Sammy, nekem össz-vissz egy buszom és egy vonaton van reggelre, a vonat hamarosan megszűnik=még nagyobb tömegnyomor a buszon O_O Amúgy mi is csak az első hétre kaptunk órarendet. :)Amúgy én is szeretem a Sherlock-ot, legalább is, ami a Viasat3-on megy, az jól néz ki. xDD
    Basszus Sammy, most elképzeltem, ahogy Sayon esőkabátja szembejön veled O.o XDD (oké, nincs több Cataflán, kettő elég volt...)

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Szept. 04, 2013 7:41 pm

    Sam, majd nézd meg, milyen képet vág az infótanárod ha leérettségizel valami rohadtjó eredménnyel Smile Szerintem senkit sem zavar, ha itt szövegelsz, szóval a többiek nevében is, nyugodtan ^^ És nyugii, minden okés lesz Smile
    A Sherlock naaagyon jó dolog, bizony, tessék nézni ^^
    James, szerintem az is elég sok egy hónapra Oo részvét >< A munkatársakhoz meg... türelem és kitartás :')
    És Sayon, milyen hangszeren fogsz tanulni? És miért utálod az éneket? Smile
    Réka nem hiszem, hogy feljebb vinnék már xD De csak a kettes változik, az ötös nem, úgyhogy nem gáz Razz A tanárod meg köcsög, erre nem kötelezhet... Jobbulást Smile
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szer. Szept. 04, 2013 7:50 pm

    Hát remélem, hogy megtudom beszélni a tanárommal, hogy ne kelljen furulyát tanulnom. Akkor már inkább zongora vagy gitár. Mert egy nincs jó hangom, kettő utálom a saját hangom hallani, három nem tok egyszerre a ritmusra meg a szövegre is figyelni.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Szept. 04, 2013 9:22 pm

    Értem, hát menni fog az előbb-utóbb, csak gyakorlás kérdése Smile A hangszer meg nem szabadon választható? Nehogymár ők mondják meg Smile
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lisa Deadwood Szer. Szept. 04, 2013 9:40 pm

    Hát, én ezekből még ezt is kinézném O.o >< Reméljük Very Happy Amúgy az, de csak ilyen téren, amúgy jó fej. Very Happy
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Csüt. Szept. 05, 2013 2:12 pm

    Öhm...bocsi mindekitől...nem tudom felfogni és értelmezni az utóbbi pár oldalt, amiről lemaradtam. Nem tudtam kibogozni. De már így hét vége felé teljesen hulla vagyok, ráadásul ma is 8 órám van.

    Nah...hogy egy kicsit én is meséljek. Nem...nincs még netem, most is suliból írok...dupla infóm van..ma reggel derült ki (igeeeen)
    De amúgy meg...megvagyogatok. Kicsit minden a feje tetején van. Rohadtul sz*r lett az órarendem. Bekavar a 3 tesi hetente...(egyik nulladikban)...meg a heti 5 vagy 6 szakmai órám ráadásul baromira megkeverték az osztályomat..szétszedtek minket magyaron és matekon meg szakmaikon...egyszóval elegem van. De...szerdán és csütörtökön legalább első órám nincs. Amúgy meg imádom az új matektanáromat, baromira jól készít fel az érettségire, ami jövőre lesz, úgyhogy ez kicsit vigasztal a pocsék órarend ellenére. De egyébként megvagyok...írogatok, örülök, hogy most minden összejött, pörgök mint egy motolla és immmááádok Közgésnek lenni. Ma kitettek magukért a sulirádiósok, nagyon jó számok mentek szünetekben.
    De rájöttem, hogy nem valami fonom a menzakaja. Ma másodiknak spagetti volt...de...hááát...xD Mindegy, belapátoltam 5. szünetben, mert az infótanárom kedves, aranyos fickó, aki elnézte ha késünk pár percet.

    Csontvárost fanolok...bár Odaátot mostanában nem tudtam nézni ... Sad ...Nah, de most megyek is...írok akinek kell, majd pedig...öhm..majd jelentkezem, amint bekötik a netem. Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Szept. 05, 2013 4:38 pm

    Bizony jó a Sherlock xD Sayon örülök, hogy jól érzed magad közben elérek ide is Smile annyi volt a dolgom, hogy nem tudtam mit csináljak mindenkire reagáljak. Örülök, hogy tetszik a suli és én személy szerényem szerint a zongorát ajánlom. Egyrészt könnyű megtanulni másrészt szép a hangzása. Harmadszor pedig egyszerűen imádom ez csak az én véleményem és hogy jövőre ezt fogom tanulni xD
    Cath a 3 tesi az szar :S én nem bírnám ki a tesit, de nincs mese nekem is kell csinálnom, de magamtól xD szóval hajrááá :S de, hogy nulladikban hánykor kell így kelned? Legalább azért jó neked is Smile

    Nekem ma egyik osztáytársam a másikból át jött hozzánk ahova járok vele jóban is voltam ő semleges volt ebben a csapat szét húzós dologban örülök is neki együtt megyünk minden nap suliba a Petrával szóval így király többiekről nem tudok semmit, de őket le******** tudjátok mit gondolok. Nekem most jövő héten egymás után lesz 2 ügyvédi ügyvitelem 2 etikám és még egy ügyvitel.. olyan kavarodások vannak az oktatásban, hogy meg vagyok lepve. Kapaszkodjatok meg majdnem át rakták a 90-eneseket levelezőire az ofő rendes volt kiharcolta nekik, hogy befejezzék nappalin ha már így kezdték el én nekem mázlim van, mert év vesztes vagyok. ^^" Szóval én imádom.. A suli büfét is megtaláltam xD drágaság van, de holnap megnézek magamnak valami ottani ételt xDD
    Aztán valahogy minden klappol kezd egyenesbe jönni. Kiderült második félévben kell jelentkezni a nyári érettségire szóval meg fogom ezt is tenni majd.. a régi sulimban beszéltem a magyar tanárommal azt mondta fel fog készíteni az érettségire Very Happy szóval heti kétszer közép iskolámba vissza kell járjak mázlim, hogy fél 12 kor végzek minden nap ^^"
    Történelemből nem tudom kit kérjek meg Sayonon kívül, mert tőled tudod megbeszéltük Razz de majd szét nézek suliban egy régi töri tanár van, de őt nem szeretem viszont nincs már úgyhogy megkérdezem majd őt.. bár.. nem akarom.. muszáj lesz. Előre az okosságért xD és Rilla örül annak, hogy egyik régi karaktere visszatért (Samnek mondom második emeleti folyosó utolsó Alex hsz)
    Továbbá megtudtuk mikor lesz az őszi szünet is szóval ez fasza xD
    Én az Odaátot Péntek-Szombat-Vasárnap be szeretném fejezni a 8 évaddal
    9 évadot már nézni szeretném ^^" de most a Sherlockot is nézem.. Zsoltival megbeszéltük mind a ketten bírjuk Sherlockot xD mi telefonban 20 percen keresztül róla beszéltünk xD anyának is érdekes módon ő tetszik xD
    Viszont kezdem azt érezni egyre inkébb kell felvenni pulóvert már elővettem a gyapjú takarómat... is.. mert fázós vagyok ez valahogy az időjárással vagy nem tom mivel jár. Am nem mindig szoktam az lenni, de most nagyon meg érzem. Asszem megint sokat postoltam megyek is átöltözni, és kockulni xD
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Szept. 05, 2013 4:50 pm

    Képzeld nem választható, vagy furulyázol vagy furulyázol. Nincs más lehetőség. Mondta, hogy 93 óta tanít és alatta mindenki megtanult furulyázni. Mondtam, neki, hogy lehet, hogy én leszek az első akinek nem sikerül majd. Na mindegy. Am minden rendben. Ma megvolt az utolsó tannapom. Kéthetente lesz majd olyan, hogy péntekenként is suli, mert olyankor hittudományira is be kell mennem. De amúgy minden tök jó, minden rendben és Rilla, tudod, hogy megígértem, hogy segítek. Csak szólj, mert tudod... Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Very Happy

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 27 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 10:04 am