Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szomb. Aug. 18, 2012 8:07 pm

    Csak nézek, és leszakad az állam! Jó a futófényetek nagyon! Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Aug. 19, 2012 10:43 am

    Hirtelen nagyon megszaporodtak az emberek az alsó sávban, ahhoz képest, hogy az előző frissítésnél még csak én voltam itt xD Gratulálok, Lil Very Happy Én most a négyszázra gyúrok xD Amúgy örülök, hogy tetszik, Gaea ^^ Egy időben kiszedtük - most sem tudom, miért, de a többiek biztos meg tudják mondani xD - aztán feltűnt, hogy nincs ott, hiányoltam, és visszaraktuk Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Vas. Aug. 19, 2012 10:51 am

    Szerintem jó. Kicsit egyedivé teszi. Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Aug. 19, 2012 11:09 am

    Hát igen, meg így azért feltűnőbben tudunk jelezni dolgokat ^^
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Vas. Aug. 19, 2012 11:30 am

    No igen. Valljuk be, ez gyorshírsávnak nagyon hasznos. Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Szept. 09, 2012 12:43 pm

    Nnna, emberek. Úgy döntöttem, tartok egy kis felhomályosítást a házikról, az órapótlásról meg a házpontokról.

    Szóval! Ugye behoztuk a házpontokat is, év végén lehet majd kapni valamit ezzel kapcsolatban, lesz házkupa is, meg egyéni pontverseny is. Hogy mit lehet kapni érte, az még kérdéses, a házkupánál mesére vagy valami egyedi helyszínre tudnék gondolni, egyéniben pedig tárgyra vagy valami egyéb "juttatásra". A pontok majd a főoldalon látszani fognak tisztességesebben (mert igen, lesz főoldalunk, csak Sammy még mindig a HTML-es programokat anyázza, de már folyamatban van a dolog), addig pedig a Felhasználói információkban vezetjük. Szerintem viszonylag egyszerű: mindenki annak a karakternek szerez pontot, akivel éppen jön az órára, szóval annak a háznak írjuk fel. Természetesen amikor egyéniben sorsolunk, összeadjuk a multiknál lévő házpontokat, és úgy jön ki a győztes. Hát, remélem tiszta, magyarázhatom még, ha esetleg valaki szeretné ^^

    Órapótlás: Az óra leadásától a következő ugyanolyan típusú óráig lehet pótolni. Elementál esetében ez azt jelenti, hogy ugyebár nyolcadikán leadtam az órát, a következő elementálmágia 29-én lesz, tehát annak a kezdetéig pótolható. Hogy hogyan működik maga az órapótlás? Elolvasod, hogy mi történt az órán, majd pedig leírod, hogy a karakter melyik szituációban mihez kezdene, az óraadó pedig elolvassa, hogy mit csináltál volna, és ez alapján te is szerezhetsz pontokat, még ha nem is voltál ott az órán. Éééés természetesen az órán való jelenlétért járó érméket is megkapod.

    Házi: Na, ez igazából a legegyszerűbb pontja, csak mivel sehol nem szerepel, azért ezt is jelzem, hogy a házit mindig az óraadó tanárnak kell elküldeni, az oldalon üzenetben. Az órák házija egész évben leadható, év végén pedig majd jelezzük, hogy mi az utolsó beküldési időpont. Érdemes elküldeni őket, ugyanis minden házi után érmét ÉS házpontot lehet kapni, bár ez utóbbi még szervezés alatt van, csak annyi biztos, hogy az mindenképpen a főkarinak megy.

    Na, asszem ennyi. Haaa valakinek valami kérdése van, tessék szólni, készségesen válaszolunk ^^
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Csüt. Szept. 13, 2012 9:50 pm

    A nagy csendből úgy látom, vagy emésztgetitek még, vagy minden érthető, aminek örülök Very Happy Remélem nem felejtetek el szavazni a mentálmágia óra időpontjára ^^ Éééés, húzok vissza az angolhoz. Ez az, ami miatt elvben nem ülhetek gép elé hétköznap :'D
    Delia
    Delia


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Delia Vas. Szept. 16, 2012 11:07 am

    Technikai okok miatt a rádió műsor elmarad. sajnálom viszont előre láthatólag jövőhéten hogyha az usernek jobb lesz a hangja ><"
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Szept. 16, 2012 11:09 am

    Hát, jobbuljál, Reed drága. Igyál teát, meg vegyél be valami torokfertőtlenítőt, meg öltözz fel rendesen, ha kimész. Keress elő valami sálat ^^
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Szept. 17, 2012 3:11 pm

    Nekem lenne egy órapótlásnál akkor oda az órához kell leírni, hogy mit tennék vagy el kell küldeni üzenetben?
    Delia
    Delia


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Delia Hétf. Szept. 17, 2012 3:29 pm

    A tanépületbe kell leírni az óra pótlást. Ha házit csináltál akkor azt üzenetben elküldheted ^^
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Szept. 18, 2012 12:52 pm

    Köszönöm Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Kedd Szept. 18, 2012 1:37 pm

    Tessék példát venni róla, pótoljátok az órákat Wink
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Szept. 20, 2012 6:41 pm

    Gyors kérdés: ha interjút készítenél Csenki Attilával (Showder Klub) mit kérdeznél tőle? Very Happy
    Még ma estig kérek ötleteket :'D
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Pént. Szept. 21, 2012 1:54 pm

    Bocsi, hogy nem tudtam segíteni :'D Bár láttam a kérdést olyan tíz óra fele, de akkor már fent sem voltál, meg egyébként is mivel ugye telóról néztem, ezért nem nagyon tudtam volna írni. Utálok azon a bigyón pötyörészni xD

    Egyébként Csenkit magát annyira nem ismerem, csak Kiss Ádám előadásából. "Te, Ádám! Annak a fának mekkora gyökere lehet? Úr isten! Talán nagyobb mint az az egész fa!" xDD Hát... Nagyjából ennyire ismerem a csenkizmus atyját Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Szept. 21, 2012 9:13 pm

    Tudom ajánlani, én nagyon bírom Very Happy Főleg most hogy végignéztem egy csomó videót róla tegnap xD Amúgy jól sikerült, marha rendes volt, aki kéri annak mesélek skypeon Very Happy Igeeen, mindjárt felmászok...xD
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Vas. Szept. 23, 2012 5:36 pm

    Mindenki kidőlt csak én szedek Véres Cseppet? Razz

    ... Félre a viccet, én is taknyosodok, elvágtam az ujjbegyebet a kenyérvágóval, és amúgy nyűglődök de nagyon szóval foglaljon le valaki!!! Very Happy Már megjártam a játékkérőt, és ... éééééés .... úgy kezdenék magammal valami agyhalottasat. Nincs óra? Ja, az tegnap volt. Very Happy Na akkor passz! X"D
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Szept. 23, 2012 6:04 pm

    Én veled ellentétben sajnos elég alacsony energiaszinten vagyok :'D Kimerített az esküvő. Most épp azon nyüglődöm, hogy ideje lenne elmennem tanulni, és azt hiszem, az lesz a következő lépés. De nincs kedveeeeeem *nyuff*

    Amúgy meg írj házit Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Hétf. Szept. 24, 2012 5:13 pm

    Írnék én, meg regényt, mesét, és minden egyebet is, meg feladatot is kaptam a főnöktől, ... de azokhoz NINCS KEDVEM! Razz Very Happy Energiaszintileg most inkább játszanék ha jelentkezne valaki, de nem vagyok mohó. Tudom hogy suli van. Wink
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Okt. 07, 2012 8:42 pm

    És lőn aláírás Very Happy Bizonyám, ezt nem lehetett elsietni, ezért kellett hozzá egy hónap xD
    Imáááádom Jesmont, imádom Jesmont, imáááááádooooooooooooooom Very Happy *nem, tényleg nem teljesen épelméjű*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 3:13 pm

    Nyáááóóóó emberek! Very Happy Gaea végre nem unatkozik! Very Happy

    Szerintem valóban sokat számít, hogy olyan karija van az embernek, amiért meg tud veszni. Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Hétf. Okt. 08, 2012 8:00 pm

    Számít bizony Very Happy Én többekért is xD Bár meglepő módon van olyan karakterem is, akit sikerült borzalmasan unszimpatikusra formálnom a saját szemszögemből :'D

    Éééés nagyon lehangoló érzés lett úrrá rajtam programozás közben: tartok tőle, hogy ehhez én nem értek :'D Mondjuk lehet az a baj, hogy a tanár semmit nem magyaráz el normálisan :'D
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 9:16 pm

    Na igen, Gaea lassan olyan kari, amilyennek már régóta lenne ha nem nyomják félig agyon (vagy agyhelyen Razz) és aki mostanra lett. Élvezet vele a játék (Gaea is én karim kívülálló olvasóknak infó). Bocsi, lusta voltam egy reagra átcsekkolni. Twisted Evil Na igen unszimpátia. Félek hogy nekem a Tankra alkotott Aary lesz ilyen, de egyenlőre asszem az órákra őt viszem, hogy szokja a bakancsát. Smile

    Ha nem nagyon érted a programozást, akkor ciki, de több mint valószínű, hogy valóban az a szegény alulfizetett tanár a ludas. Magántanár korrepetálásra? Megoldható? Sajna a programozás olyan dolog mint a matek. Ha nagyon lemaradsz, egy csodatévő angyal sem húz szintre időben. Shocked
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Okt. 08, 2012 9:34 pm

    Igen, Gaea, én is tudom, miről beszélsz :'D Liliyát egyértelműen imádom, aztán ott van még a kis Erikecském *hátuolról védi az ütést* mint egyik kedvenc, de az abszolút és verhetetlen favorit az jelenleg egyértelműen Jesmon :'D Na persze, ha én ennyire rajongok valamiért az nagyon sokszor csak átmeneti...xD Khm, és hát vannak olyanok is, hogy más karakteréért rajongok (igen, még él a Yan-fanatizmus, az sosem hal ki xD) meg sorolhatnám Razz

    Sammy, ne add fel, ha valamit meg akarsz érteni, azt megérted, nem létezik olyan, hogy lehetetlen, az csak egy szó Very Happy Szóval hajrá, tudom, hogy menni fog Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Kedd Okt. 09, 2012 6:51 pm

    Na, megvan mi volt a gáz az infóval. Drága tanárnő CSAK engem tanít fakton, és mégis egy hét kellett neki ahhoz, hogy rájöjjön, hogy olyan házit adott, amihez olyan dolgokat kéne használnom, amihez még nem értek, mert nem vettük -.-" És ezért kellett tegnap azzal elaludnom, hogy feladhatom az informatikusi pályát, mert nem bírok megjegyezni pár programkódot. Persze fakton amit már vettünk tök egyedül megírtam programban, szóval ja. Nem velem van a gáz xD Úúúgyhogy most meg vagyok nyugodva xD

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 8 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 11:44 am