Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    avatar
    Atsushi Keiko
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atsushi Keiko Kedd Júl. 16, 2013 11:39 pm

    nem
    csak frpg játékokat kerestem és erre találtam rá és megtetszett Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Júl. 17, 2013 1:15 am

    Ezt nagy örömmel hallom Very Happy Köszöntelek én is, ha már így éjszakába nyúlóan kockulok xD Remélem jól érzed majd magad nálunk ^^ Ééés most én is megyek aludni, mert totál használhatatlan leszek holnap xD
    avatar
    Atsushi Keiko
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atsushi Keiko Szer. Júl. 17, 2013 9:38 pm

    máris akad egy kérdésem:
    az avatarképet hol lehet lefoglalni?
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szer. Júl. 17, 2013 9:39 pm

    https://fyron.hungarianforum.net/t198-kepfoglalas

    Tessék! És üdv az oldalon...remélem majd ellophatlak egy játékra. Very Happy
    avatar
    Atsushi Keiko
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atsushi Keiko Szer. Júl. 17, 2013 9:45 pm

    köszönöm Smile

    persze csak majd előbb még előtörténetet kéne írnom
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Júl. 17, 2013 10:15 pm

    Nyugodtan elkezdhetsz játszani előtöri nélkül is, csak azért közben dolgozz rajta Wink Amúgy meg üdvözöllek az Erethonban, én vagyok a házvezetőd (szólíts Samnek Smile ), Lord Sayon Merlioth a ház őrzője, hozzánk bármikor fordulhatsz, ha felmerül valami kérdés, de természetesen a többiek is szívesen kisegítenek, mint azt az előbb Cath példáján láthattad is Very Happy (király vagy Cath Very Happy ^^ ) Ja, és Eliana de Lucia azt üzeni, hogy ha te is nagy japán fan vagy, vele konzultálhatsz Very Happy
    avatar
    Atsushi Keiko
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atsushi Keiko Szer. Júl. 17, 2013 10:33 pm

    értem,rendben, oké
    Áá, de jó, itt is kék lettem Very Happy
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Csüt. Júl. 18, 2013 11:29 am

    Ááá...köszi Sammy! Very Happy Jujj, de rég kommunikáltam már veled...tisztára Sammy-elvonásom van már...xD
    És Erethon az ász!! Jeee!!!
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Csüt. Júl. 18, 2013 1:32 pm

    Akkor majd tábor után leülök a skype elé, aztán beszélgetünk Very Happy
    És igen, Erethon rulez Very Happy (A cameosos meg sylorinás házvez meg örülne ha lennének diákjaik :'D)
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Júl. 21, 2013 4:22 pm

    Okééé, asszem ura vagyok a helyzetnek :'D Még. xD Eddig úgy néz ki, mindent elpakoltam és el fogok férni a biciklin Very Happy Yeah, virágokat az öltözőmbe Very Happy
    Most viszont megyek lovagolni, és talán, ha nem olyan nap ez is, mint a tegnapi, nem töröm ki semmim, lehet szurkolni xD
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Júl. 21, 2013 4:28 pm

    Hajrá Lil, ügyes vagy... xD nem lesz bajod nyugi xD
    én meg várom a hoolnapot pattogok, izgulok is és nem tudom mi a fenét vegyek fel :'D nyuuuuu... és én Twilightot nézek mivel más normális dolgot nem adnak a tévében xD és még nem buggyantam meg.. XD legyen már holnap túl akarok lenni az első napon xD azt hiszem kosztüm szoknyát kéne nézni, de azt hiszem kövér vagyok és félek, hogy a legjobb nem fér rám.. nadrágot nem akarok fel venni o.o
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Júl. 21, 2013 5:06 pm

    Nem tudom hova írjam, de frissítettem az órák rendszerét. Fajok nyelvéhez plusz van egy új tárgy amit Amarilla karakterem njkban fog tartani Smile Remélem mindenkinek tetszeni fognak az új tárgyak Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Júl. 21, 2013 11:44 pm

    Nos, kértétek, hogy mutassak képet a tortáról, amit a barátnőmnek díszítettem... Íme ^^

     Csevegő   - Page 20 20130712

    Igen, jól látjátok, Lil sikeresen magára borította az egééész tortát. Az új nadrágájban. Ez pedig az, amit sikerült belőle összekaparni. De amúgy szép volt, tessék elhinni. Röhögni ér, én is két és fél órán át azt tettem...:')
    A történet részleteiből már csak annyi az érdekes, hogy az eredeti tortáról nincs fotó, és az ünnepelt sem láthatta, mert arra jött ki, hogy lábujjtól nyakig tortásan csapkodok a röhögéstől mint egy retardált fóka, miközben Réka szintén vinnyogva próbálja elmagyarázni, hogy mi a túró folyik itt...
    Szép kis szülinap volt xD
    Ja igen, utána még a kanapé is összeszakadt alattunk xD És betámadott a macska a sötétben... De azért a torta finom volt Very Happy

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Hétf. Júl. 22, 2013 12:28 pm

    Nem tudom, hogy ki kapott SMS-t és ki nem, szóval gyorsan írok, hogy: Jó hírek. Sayon túl van a műtéten, és most tökéletesen jól elfekszik a kórházban ameddig a nővérkék ápolgatják Very Happy
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Júl. 22, 2013 12:39 pm

    Bár már mondtam, de ismételten sok sikert Rilla! Ügyes leszel...majd aztán mesélj az első napodról! Smile // Lil...sajnálom a tortát...elhiszem, hogy szép volt...legalábbis megpróbálom elhinni...xD Remélem finom volt. // Yeee! Éljen! Sayon jól van! *örömtáncot jár* oké, oké, csapjatok le...túlteng bennem a tettvágy... Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 22, 2013 1:07 pm

    Megkaptam az első két napot ügyintézésre így szerda reggel nyolckor kezdek, és mindenki nagyon aranyos. Már van saját asztalom xD és mondta az ügyész, hogy szól a lányoknak készítsenek papírmunkát XD egy valakivel már össze is ismerkedtem nagyon aranyos és velem egy idős, aztán rendőrfiúkákat is láttam, de fogok látni eleget xD Kb a bűnügyes karaktereim itt pattognak és pattogtak bennem.. Brendon mint ügyvéd, André és Colin mint nyomozó xD
    Én kaptam sms-t csak éppen a T-pontnál voltam bent, úgyhogy jól van és túl van a műtéten Smile
    Cath nem csapunk le xD én pihenek utána kaphatok vagyok játékra, ha bár már nincs a mai napra semmi max a pihenés és az Odaátozás úgyhogy ezt a két napot ügyintézésre és odaátozással meg veletek szeretnék foglalkozni aztán a gyakorlat : $ Very Happy
    Aki ma tőlem elkérhető karakter játékra, délután:Alex, André, Colin, Brenda, Amanda, Castinhoz van nagyon nagy kedvem még akit fel avatnék Very Happy, Amarilla, Abigail, Christopher, Beliar ők kérhetők játékra, de amúgy azt hiszem más is, de ő velük játszanék szívesen akinek van kedve hozzá Smile
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Júl. 22, 2013 1:42 pm

    Húhh! Grat Rilla! :DEz tök jól hangzik! :DD Háát...én most mindjárt ebédelek, utána meg Odaát...3. évad 9,10. rész...Wááááh!! :DDD Úgyhogy én most pár óráig túl leszek pörögve...túlhevülnek az akkuim, hétezer faktoros vigyorgás...nem hiszem, hogy elviselnél egy játék során...xDD Bár már jó lenne játszani...lassan 2 teljes hete, hogy nem játszottam...most is, hogy volt a tábor..csak néztem az oldalt...néztem...és néztem...és néztem, hogy mennyire nincs aktivitás...xD Komolyan be lehet így golyózni..wáá...még mindig senki nem tud visszaírni...na jó..abbahagyom...bocsesz...
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 22, 2013 1:51 pm

    Hé ne kérj bocsánatot túl prögni szabad depressziózni nem Razz elég ha én nekem van néha hülye hangulatom, de hagyjuk xD amúgy meg nem sokára felmászok olyan 4 és 5 között szóval mindenképp legyél skypeon aztán játszunk majd Smile szükségem van alvásra 4 és felet aludtam, de az izgatottság miatt Very Happy amúgy meg az Odaát harmadik évada az nagyon jó és látom te is a legjobb részhez jutottál el Very Happy Bár én a hetedik évadnál járok 15. részig szeretnék eljutni vagy ha van erőm akkor befejezem ma aztán a nyolcadik évad Very Happy *-* Volt a T-pontnál egy srác a szervzies kiköpött Misha volt XD na szóval nem sokára felmászok Smile ^^
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Hétf. Júl. 22, 2013 8:21 pm

    Na lányok. Sürgősen lépjetek kapcsolatba a belső mókusotokkal. Very Happy

     Csevegő   - Page 20 2D-Art-Anna-Korkman-Chemical-Squirrel_www.kepfeltoltes.hu_
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 22, 2013 8:22 pm

    Kösz nem xD az én belső mókusom szabadságon van xD
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Júl. 22, 2013 8:42 pm

    Belső mókuuuuuuuuuuuuus *-* xD ( Oké, Sam megy vissza antiszockodni xD )
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Júl. 22, 2013 9:36 pm

    *Visszarántja* Gyere csak Sam.. ^^
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Júl. 22, 2013 10:13 pm

    Sam, erre inkább nem is mondok semmit, kommunikálj a belső mókusoddal xDD
    Én elvagyok, még élek és annyira el sem fáradtam :') asszem ma 45 km-t mentünk... Földvár-Badacsonytomaj Smile Tihanynál átmentünk komppal Smile most viszont asszem inkább alszok, jóéjt Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 23, 2013 9:49 am

    Jó vagy Lil, de majd aludj is egy jót azért Smile hmm.. azt hiszem ennél jobban már semmi nem tud meg lepni xD van néhány érdekes dolog ami történt tegnap este óta.. de ez WTF!? egy hatalmas :'D
    Rémálmoktól eltekintve jól vagyok tényleg.. ><" csak már nem tudom mit gondoljak néhány helyzetről ><"
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Szer. Júl. 24, 2013 1:31 pm

    Szassztok skacok, szerény személyemre mostanán ne nagyon számítsatok, mert sajna unokatesómra tegnap rájött az a kreativitás, hogy ő újra telepíti az én gépem, de közben mégis hazament, közben beállította valamit, hogy magától telepítődjön és azóta nagy sötétség a képernyő, elméletileg ''újra telepíti" magát, de nem tudom valójában mit csinál, mert már bő 24 órája megy ez az egész, az újra telepítés meg nagyon max 2 óra... Szóval jelenleg várom, hogy másik unokatesóm, aki gépész és infós, hazaérjen és megnézze, hogy mennyire is sürgős az új gép vétele (na meg lopom a szomszéd wifijét) ^^"

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 20 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 12:51 pm