Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Delia
    Delia


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Delia Kedd Okt. 09, 2012 9:50 pm

    De kedves a tanárod.. de legalább megoldódott a dolog :DOkos vagy te és ügyes és menni fog Very Happy ^^
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Okt. 10, 2012 8:22 pm

    Sam, ehhez csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy:
    áháháháháááááááá x'DDDDDDD most majdnem leköptem nyálas pirítóssal a monitoromat xD
    Na jó, nem vicces. *fapofa*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 10, 2012 8:25 pm

    :) Legalább megoldódott a dolog. :)
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Okt. 11, 2012 9:49 pm

    Ééés most mindenki szurkol Lilnek, hogy túlélje az elkövetkezendő 48 órát :'D
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Hétf. Okt. 15, 2012 7:58 pm

    *Tüm-tümtürüm-tümtürüüüüm* Visszatértem! Very Happy
    Bocs, hogy nem voltam, de a béka segge alatti agyiszintemmel facere csoda, hogy fel tudtam mászni. xD

    Húzós volt az elmúlt két hét. Meghalt a nagybátyám (ma volt a temetése), suli ügyben sem kíméltek, kaptam egy egyet Crying or Very sad Meg szerintem csütörtökön ugyanabból a tantárgyból még egy 5-öst felírhatok magamnak. Very Happy xD Meg a magyar tanárom kitalálta, hogy verset kell mondanom, meg ő már eldöntötte, hogy már előre készüljek rá, hogy megyek himnusz, szózat mondó versenyre januárban, februárban meg valami más versmondó versenyre...

    Amúgy Sam, te is infós vagy? O_O Én is. xD 10-es, nem? Akkor tanulják a programozást. Very Happy

    Amúgy, szülinapomra, ballagásra és bérmálkozásra (anyáméknak kicsit lassú a reakció idejük, na....) kaptam egy okoskát, tök vicces, főleg, hogy az első és a második napon meg is jegyeztem, hogy hülye vagyok én az okos telefonhoz. xD Meg az Istitől (Sayon) is megkaptam a hétvégén, hogy az okostelefon a hülyéknek való. xD Kösz, még egyszer!
    Delia
    Delia


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Delia Kedd Okt. 16, 2012 1:19 pm

    Réka az szép ^^ Egyébként igen Sammy is infós. És igen most jutottam el odáig, hogy reagálok viszont suliból jelentkezem gépírásról. Komolyan kész kabaré a mai nap röhögés-röhögés hátán XDDD

    Réka neked meg amúgy részvétem csak közben néztem a dolgokat még visszaolvasva. Amúgy meg az infó és a programozás jó szakma. tényleg jutottál valamire Sammy a programozással? Very Happy

    Én még vagyok az oldalon egy darabig. Sayon ha itt jársz akkor jelzem ha hazaértem írok a szerelő előtt reagot. Nem vagy el felejtve csak nekem a hétre meg vannak a dolgok. ^^
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Okt. 16, 2012 2:02 pm

    Már hozzá szoktam, hogy mindenkinek kb két-három hétbe telik, hogy válaszoljon. Smile Bocs Réka de ha egyszer az okostelefon tényleg a hülyéknek való. Smile Most az igazság az igazság. Smile
    Delia
    Delia


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Delia Kedd Okt. 16, 2012 2:08 pm

    Tényleg fogok írni Smile és akkor hülyék vagyunk..*Okos telefonja van* xD
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Okt. 16, 2012 2:13 pm

    Rendben, majd várom. Smile Anyám mindig ezt mondogatja. Smile Azért kell az okos telefon az embereknek mert ahhoz is lusták, hogy gondolkodjanak. Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Okt. 16, 2012 6:10 pm

    Sayon, te tudod, mit jelent az okostelefon kifejezés, ugye? xDDDDD
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Okt. 16, 2012 6:21 pm

    Persze, hogy tudom, Jesmon. Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Okt. 16, 2012 8:55 pm

    Akkor fejtsd ki kérlek bővebben, hogy miért azok használják, akik lusták gondolkozni Smile Nem vitatkozni szeretnék, csak örülök, hogy végre előkerült egy érdekes téma Very Happy Gyerünk, elő az érveket és ellenérveket xD
    Én személy szerint ezekre használom az okostelefonomat:
    - e-book
    - ha nincs a közelben gép, de van ingyen wifi, internet
    - zenehallgatás, fényképezés (bár ehhez nem kell feltétlenül okostelefon, az igaz...)
    - játékok (minél jobb az op. rendszere, annál jobb játékok vannak xD)
    - youtube
    - néha, nagyon ritkán facebook

    Ezen kívül lehetne még használni...
    - email
    - twitter, meg mindenféle egyéb közösségi oldal használata
    - GPS, térképek, útvonaltervezés

    Most így hirtelen ezek ugrottak be, amiket az emberek nagy többsége az okostelefon kifejezéshez köt. Ezekből mi az, ami miatt hülyének lehet nevezni egy embert?
    Na, ennyi voltam én, de mielőtt bárki bármit mondana én itt NEM veszekedni csak társalogni próbálok, megvitatni egy érdekes kérdést xD Köszönöm szíves megértésüket. Razz
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Kedd Okt. 16, 2012 9:18 pm

    Naaa, ez azért bunkó volt Isti. ><

    Amúgy cáfolnám, tudod te mennyit kellett agyalnom azon, hogy rájöjjek hogyan működik? xD Még szerencse, hogy van olyan ismerősöm, akinek szinte ugyanilyen van, így elég sok mindent elmagyarázott. Very Happy
    Amúgy igen, Lilnek igaza van, bár az is tény, hogy sokan kicsit sem arra használják amire kéne. Szerintem az Isti konkrétan erre gondolt, de nem kell azért általánosítani. Vagy legalább kicsit szebb körítéssel hülyézzél le kérlek. ^^

    Rilla, együtt vagyunk hülyék (de szerintem ehhez nem kellett telefon) Very Happy xD
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Okt. 17, 2012 12:29 pm

    Nem állt szándékomban senkit se megbántani, ha ezt tettem akkor bocsánat. Réka, jól sejted nem általánosságban gondolom hanem az emberek egy bizonyos csoportjára. Aki szinte mindenhez lusták és csak kényszerhelyzetekben képesek cselekedni.
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Okt. 17, 2012 1:26 pm

    Szóval a további félreértések elkerülése végett akikről rosszat mondok az a kisebbség. A többség normálisan használja mint egy rendes telefont. Ők ilyen módon normálisak is, csak azok akik a legkisebb probléma megoldásához is már a telefonjuk segítségét kérik azok akikre érvényesnek tartom a fentebbi állítást.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Okt. 18, 2012 1:23 pm

    Sziasztok! Elnézéseteket kérem az eltűnésemért, csak egyik pofont kapom az élettől a másik után és lassan az életkedvem is a nulla felé közelít. Bocsi attól, akihez ígéret köt, igyekszek fölkaparni magam a padlóról. Majd jövök!
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Csüt. Okt. 18, 2012 6:15 pm

    Remélem rendeződnek a dolgaid, és mihamarabb újra körünkben köszönthetünk Smile

    Egyébként véleményem szerint az okostelefonoz a felhasználónak is okosnak kell lennie. Aki ilyen poo-kat nevelget, meg sörkiöntős appokat töltöget le, nos, őszintén szólva annak kár többezer forintot kiszórni rá.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Pént. Okt. 19, 2012 3:21 pm

    Köszi Sam! Igyekszem. A holnapi tanórán próbálok ott lenni hátha az is segít valamelyest.
    Mesélő
    Mesélő


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Nov. 03, 2012 5:12 pm

    Mennyire vagyok normális, ha azt mondom, hogy Árnytan óra tartás közben Before you exit-re bulizgatok?:"D Értitek, Gaea meg Rilla itt kaszabálják a szörnyeket, én meg próbálom visszafogni magam, hogy ne táncoljak.:"D Elmeorvoshoz kéne mennem... - Ty voltam :"D
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szomb. Nov. 03, 2012 10:23 pm

    Gondoltam, hogy az átkonvertált karakteremen kicsit kíváncsiskodok, hol is van az évszámhatár:

     Csevegő   - Page 9 Prbam

    ... Legalább megpróbáltam. ;P
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Nov. 04, 2012 8:53 am

    Ha gondolod, mi tudunk játszani vele Razz Bár a legidősebb, amit be tudunk állítani hogy látszódjon az év, az 2012 éves xD (Igen, komolyan megpróbáltam Samet beállítani ie. 1403-ra :'D )
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Nov. 04, 2012 9:10 am

    Amúgy adnék egy jó tanácsot mindenkinek: NE nézzétek meg a Merlin ötödik évadának ötödik részét. Komolyan ne. A rajongók tömeges öngyilkosságra készülnek tegnap este óta :'D (Zárójeles megjegyzés: ÉN IS >< ) Az elkövetkezendő héten nem akarok hallani arról a sorozatról ><
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 04, 2012 10:51 am

    Köszi Sam, nekem jó így is, hogy kortalan. De aranyos volt nagyon a kiírás a fórum részéről. Very Happy Ezek szerint 98 évesen még nyugodtan SzerepJátszhatok majd? X"D Csak érjem meg tudom. Razz

    Köszi a figyelmeztetést, ha az AXN-en végre adják majd, igyekszem kerülni az ötödik részt. Amúgy nekem jó pár résznél amúgy is lett volna kritikám a készítők felé, de azért a harakirit nem vállalnám be. Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Nov. 04, 2012 10:59 am

    Persze, simán Very Happy Én ha megérem, fogok is xD

    Hát, ez most nagyon durva volt :'D Az egész rajongói tábor nagyon ki van akadva, próbáljuk magyarázni, de más sorozatok rajongói is elkezdték kérdezgetni, hogy mi az isten történt, hogy a különféle helyeken (pl. tumblr) látottak alapján az egész tábor zokogva kuporog egy sötét sarokban :'D Imádom, tényleg, de most kiakasztottak :'D De azért békésebb vagyok, mint tegnap este. Akkor nagyon kivoltam :'D

    Na mindegy. A lényeg, hogy nem fogok belehalni, hogy az egész hétvégés lelki gyakorlat miatt csak vasárnap délután tudom megnézni a következő részt xD
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 04, 2012 11:20 am

    Akkor ezért maradt el a délutáni edzés Gaeával? Így már érthető lenne teljesen.

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 9 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 5:16 pm