Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Dobókocka
    Dobókocka


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Júl. 10, 2012 3:39 pm

    The member 'Tyla Perathon' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
     Csevegő   - Page 5 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
     Csevegő   - Page 5 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szomb. Júl. 21, 2012 3:14 pm

    Hali!
    Et-t kihez kell eljuttatnom? ( :
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szomb. Júl. 21, 2012 3:37 pm

    Szia^^

    Az előtörténetet és a kiválasztott képet küldheted nekem. Beteszem a megfelelő helyre az Előtörit és a képet is megvágom neked Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Júl. 29, 2012 5:24 pm

    Bumm bébi Very Happy

    Jelentem élek, Horvátországban Very Happy A Vir szigeten tartózkodom, mindenkinek mondom, hogy gugli a barátod ^^"

    Az utazás... Hát, az kikészítő volt. Meg hát alvásból sem jutott ki túl sok. Nálatok is volt vihar az éjjel? Csak mert nálunk nagyon brutális volt >< Szóval az se hagyott aludni, és hát háromkor "keltés" volt, négykor indultunk el. De mostanra már túl vagyok az első fürdésen is, szóval majdnem teljes a lelki békém Very Happy Még alszok egy jót, és tényleg minden király lesz Very Happy

    Amennyiben a szüleim nem ragaszkodnak ahhoz, hogy használni akarják a gépet, leszek egy darabig, talán még skype-ra is felnézek ^^
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Júl. 29, 2012 5:29 pm

    Sammmy *________* Öhm. Fred és a *-*. Khm.>< Na szóval. Örülök, hogy éppségben megérkeztél. ha felmászol, akkor fogadd el a képet, nekem Fyron a barátom. Wink Ésés nálunk is rohadt durva vihar volt, azért is tűntem el, mert elment az áraaaam. De ettől függetlenül én fordultam ötöt és teljes KO-ban szunya nyolcig, majd délután egy másfél óra. Very Happy Ésés gyere. Meg megszereztem az openinget, szóval most pörgök ezerrel.Very Happy
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Liliya Antonov Vas. Júl. 29, 2012 6:02 pm

    Sziaaaaaa :DD
    Örülök, hogy megérkeztél. Milyen az idő? Smile Szép a hely? Biztos szép, ez hülye kérdés volt...xD Kérek képeket *-* *Horvátország-mánia és hiánya van*
    Amúúgy megírtam végre azt a novellát, be is tettem már, olvasd el ha lesz időd Very Happy Itt jelenleg is esik meg tegnap este is vihar volt, de ha elmossa a Tankcsapdát meg a Vad Fruttikat, én kivágom a hisztit az fix. Ráadásul most kaptak ki a pólósok Szerbiától szóval nekem most fantasztikusan sz*r hangulatom lett... Minden esetre neked jó szórakozást és majd írj még, én ma nem tudok felmenni szkájpra, hacsak nem kell itthon maradnom Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Vas. Júl. 29, 2012 6:11 pm

    Érezd naggggyon jól magad, és barnulj le, mert kell a D-vitamin. Tudtad hogy nagyban pörgeti az agy kreatív részét. Wink Razz Very Happy Várunk haza épségben, és hozd az élménymeséléseket! ^^*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Aug. 01, 2012 2:19 pm

    Kérdés: Normális vagyok, hogy 1166 szavas hsz-t írtam? Azt hiszem, rekord hsz lett.:"D Talán még Giselle-lel se írtam ennyit, pedig az nagy szó.:"D
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szer. Aug. 01, 2012 2:48 pm

    Gratulálok! Very Happy
    Ha ez fertőző, akkor én örülök neki. Tegnap én is nagyot alkottam 811 szóval, és Lil pedig ma döntötte meg a saját rekordját! Very Happy

    Éljenek az irománok! Very Happy
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Aug. 01, 2012 3:21 pm

    Köszi, amúgy szerintem ez súlyosan ragályos dolog, szóval rettegjetek. Razz És én is gratulálok nektek a rekordotok megdöntéséért.Very Happy Amarillának üzenem, majd ha visszajött, hogy jó olvasást. Wink Sammaelnek meg azt, hogy most már összevakarhatja Milant, mert Rillának egy hosszabb Nao hsz-re kell reagálnia. Úgy hogy nem nyafoghat. Razz Igen, éljenek! Éljenek! Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Szer. Aug. 01, 2012 5:09 pm

    IGEEEEEN! Very Happy Áll a Boszorkányház! Very Happy Kaphat jutalmat aki élve kijut? Very Happy Razz Very Happy
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Aug. 01, 2012 6:10 pm

    Király.Very Happy Mindjárt meglesem.^^ És szerintem lehet, de megkérdezem majd a többieket is. Razz
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 4:26 pm

    Adjon a jóisten szép napokat!

    Új vagyok errefelé, és nem ismerem még a környéket rendszert. Olvasgattam én a dolgokat, de ha valaki (Aki előfordulhat, hogy ismer engem) az lenne olyan szíves elmondani pár dolgot? Előre is köszönöm, ha rám talál valaki. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 4:48 pm

    Janaaaa! ♥️ ^^*

    Bocsi hogy nem vállalom fel a körbevezetésedet, de randira rohanok perceken belül. (negyed óra) De bár így nem nagyon látszódik, de gumilabdaként pattogva örülök hogy látlak! Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 4:51 pm

    Én, igaz nem ismerlek, de hallottam már rólad, és szívesen segítek, csak éppen intézkedek nektek, de amint működőképes lesz a gimpem a kép is meg lesz. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 4:55 pm

    Juhuuuuj... Na ilyen fogadtatásra nem számítottam. Smile Köszönöm szépen, már találtam magamnak patrónust. Smile Jelentkezett Liliya, és segít sokat. Smile Hálás köszönetem még egyszer. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 5:00 pm

    Jana Smile
    Mindig jó látni az ex-nezás arcokat Very Happy (Van ilyen szó egyáltalán, hogy ex-nezás? XD) Tyla beelőzött, meg ő egyébként is szaki Fyron terén, így nem mondom, hogy elrabollak tőle Razz Szerk.: Gumilaszti látom pattog Razz Innen üzenem neked egyetlen Lilijám, hogy játékra vagy kényszerítve velem Razz

    Egyébként csak nekem vicces és fura egyben, hogy Nezán alig beszéltünk? Mert az rémlik, hogy mindketten elég sokáig voltunk vez. tagok, de te valahogy kiestél a beszélgetési körömből oO Mondhatom, hogy remélem ez megváltozik? Very Happy
    Médium
    Médium
    .:Nem Játékos Karakter:.
    .:Nem Játékos Karakter:.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Médium Csüt. Aug. 02, 2012 5:05 pm

    Szerintem ez természetes reakció tőlem, én tényleg mindenkinek örülök, és hallottam, hogy jó játékos vagy. Wink És, igen, Lil drága itt kommentál, ahelyett, hogy angolozna. Razz Nem tudom, Ashley, de mind azok vagyunk, szóval... Smile És nem vagyok szaki csak... csak egy játékos, aki karban tartja az oldalt... - Ty voltam mielőtt Amarilla meggyanúsítana, hogy biztos valaki illetlenül lépett be. :p
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 5:07 pm

    Hát... rajtam nem múlik. XD Ha a karimat nem csesztetik, akkor jó fej tud lenni XD Csak a Nezások nem tudták ezt, és kevesen ismerték igazán Janácskát. Smile

    Igen én is remélem, hogy jó közösségbe csöppenek. Smile És Örülök nektek. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 5:12 pm

    Na szóval, azt hiszem mindent megcsináltam. ha nem, akkor szólj.Smile Az Árnyak házába/Sylorinába kerültél, és Amarilla/Brenda a házvezetőd, de ettől függetlenül minket is lehet zaklatni, majd ezt a lököttet elrángatom a ps elől, mert már megint kockul...*szemforgat* Egyébként nem hinném, hogy nekem lenne csesztetős karim, szóval szerintem békén hagyják majd.Smile És én is nagyon remélem, hogy jó kis közösség leszünk mi.Smile Jut eszembe, véletlenül bezártam a híres doksit. o.O Megint írhatom újra, nem baj.
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Liliya Antonov Csüt. Aug. 02, 2012 5:13 pm

    Én IMÁDOM Jana-karit *-* Very Happy
    Khm, nagyon szívesen segítek, és Ash drága nem kell engem kényszeríteni Razz De sajnos Tynak igaza van, most egy kicsit le kell lépnem angolozni x.x Addig is örülök, hogy mindenki örül és béke és szeretet és play FRPG not war! x'D
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 02, 2012 5:49 pm

    Tudom, Lil drága, de gondoltam így hatásosabb Razz
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Pént. Aug. 03, 2012 9:24 pm

    Tyű, mi mindenről le vagyok maradva :'D Úgy kell nekem, itt áztatom magam a Fyron helyett Very Happy Haaaatalmas nagy ölelés mindenkinek, aki mostanában regisztrált, meg a többieknek is, csak úgy Very Happy (Igen. Sammy cseppet felpörgött állapotban leledzik.)

    Akit érdekel, jelentem, hogy rohadt meleg van, de szerencsére van a szálláson légkondi, valamint szintén szerencsénk, hogy a víz kellően hideg, hogy egy kör úszás után ne legyen melegünk vagy egy óráig xD Sajnos azonban kellően hideg ahhoz is, hogy fél óránál tovább ne bírjunk bent maradni :'D De még ezzel együtt is tökéletes a nyaralás Very Happy

    Na, asszem ennyi. Némileg le vagyok maradva, de majd jövő héten behozom, és nekiállok rendesen kommunikálni mindenkivel ^^" Ja, és ahogy Ty mondja, szintén erősen reménykedem a jó és összetartó közösségben Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Pént. Aug. 03, 2012 9:34 pm

    Le vagy maradva bizony sok minden történt azóta és jó hallani róla már azt hittem meg kell verni téged Very Happy Jó nektek egyébként amúgy itt is meleg van hétfőn akár 39 fok is lehet tök jó lesz :/ Képeket csináltok? ^^ A légkondihoz meg.. tudod mit mondanék xD Skypeon is alakítunk bőven xDDD szóval neked is lesz mesélni valód meg nekünk is XD ééés tartjuk a frontot.Wink Mostanában számítható vagy skypeon?
    A közösség meg lesz olyan erős lesz mint az Acél szóval én is reménykedem benne. Amúgy az a jó, hogy hideg a víz Smile ^^ mit a hideg víz a nyárban Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Vendég Pént. Aug. 03, 2012 9:42 pm

    Nyaralj csak Sam, és érezd jól magad! Smile Meg persze gondolj ránk, mert eszetlen meleg lett itt is. És és és ... játszunk ezerrel, és megy a regi is mint láthatod, szóóóvaaaaal ... hiányzol nagyon! X""D

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 5 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:50 am