Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+15
Jesmon Helar
Esteron Baltazaar
Alexander Silver
Andrew Mason
Lord Sayon Merlioth
Liliya Antonov
Nyilas Dominik
Zentai Márk
Victoria Jones
Naomi Verhoeven
Teylyn Draed
Giselle Céline Marceau
Mesélő
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
19 posters

    Szoborpark

    Nyilas Dominik
    Nyilas Dominik
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 6 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Nyilas Dominik Vas. Aug. 18, 2013 6:53 pm

    - Oké *bólint. A szigeten való táborozás széles vigyort csal az arcára, és hevesen bólogatni kezd. Bár a dolog egy pillanatra megdermed a szerelmes pár szónál, de ez a legkevésbé sem feltűnő, hiszen utána Dominik nagy vidáman magyarázni kezd.* - Akkoooor még az előtt l kell menni Qarinba, ééééés be kell szerezni mindenfélét, kajááát, meg sütögetnivalóóót, meg akkor össze kell pakolnom, hogy miket vigyek magammal. Peeersze majd át kell nézned, meeeeert szerintem sok lesz ahhoz, hogy én azt egy héten keresztül a hátamon cipeljem *nevet fel szórakozottan. Aztán a következő felvetésére is bólogatni kezd.* - Okéééé, az úgy jóóó lesz *vigyorog jókedvűen. Hát, őt nem kell sokáig győzködni, hogy belemenjen egy öt napos sátrazásba egy lényegében még ismeretlen szigeten... Végül is, Márk vele lesz, szóval úgyse eshet semmi baja, mert lesz ki vigyázzon rá. Aztán ugye filozofálgatni kezdenek az elmúlt évről, mert hát na, itt fetrengenek az elsőként megismert helyen, a csillagokat bámulva, enyhén szólva is tökéletes helyzetnek tűnik az emlékek felidézésére.* - Háááááát, nekem is fura még az Erethon, deee majd hozzászokunk. Amúúúúgy ja, tisztááára rossz, hogy végre cameosos lettél, erre engem átraktak egy másik házba *szusszant, majd felnevet.* - Biztosan valami rossz csillagállás *vigyorog. Aztán arra, hogy többet kéne együtt tanulniuk, sóhajt egyet, és picit megrázza a fejét.* - Idén se rajtam múlt, hogy nem tanultunk többet együtt, Black *mondja halkan, de azért érezni, hogy nem akar ezen vitát. Meg most már mindegy is, elvégre itt van nekik a következő év, ezt most kihasználják, aztán minden jó lesz.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 6 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Aug. 18, 2013 7:06 pm

    *Mindenképpen be fognak vásárolni és még a srácnak is össze kell szednie néhány dolgot. Egyébként is most legalább tudnak együtt lenni és lassan úgy is vissza jönnek a többiek. Márk pedig a tanévet várja már hiszen kíváncsi arra milyen új tanórák lesznek. Hiszen a srác szeret tanulni ráadásul mindennél jobban most bele fog húzni hiszen jövőre sok mindent tervez aminek talán a barátja is örül neki. Aztán elmosolyodik és egy pillanatra elgondolkozik és behunyja a szemeit majd kicsit nosztalgiázik.* - Tudod mi jutott eszembe? Az első találkozásunk.*Sóhajt és ahogy maga előtt látja a dolgokat hát mintha tegnap lett volna.. de igazából örül annak, hogy itt van Dominik. Ráadásul nem tudja mi lenne ha nem lenne itt.. valószínűleg nem találta volna meg a helyét.* - Na majd egyszer talán egy házba leszünk, de örüljünk annak hogy egyáltalán egy iskolába járunk.*Mondja Dominiknak és igen ennek örül nagyon. Két testvér lennének végül is azok is Márk úgy kezeli Domit szóval. Aztán szóba kerül ugye a tanulás arra felvonja a szemöldökét és felül törökülésbe.* - Meddig fogsz még rajta lovagolni? Figyelj kipróbáltam nem sikerült.. valahol sajnálom, de valahol nem.. Domi nem hanyagoltalak el szerintem hé mindig az első számú leszel oké ezt a témát hanyagoljuk és nem szeretném ha rajta rágódnál. *Mondja a srácnak és közben össze kócolja a haját majd visszafekszik a földre.* - Különben is egyes Sylorinások zakkantak.. volt azt hiszem egy csaj aki drogozott is. Hébe-hóba láttam, de nem szeretném megismerni.*Mondja Dominiknak és mi lenne ha Márk drogoznak nos.. Maradjunk annyiban kétszer olyan idióta lenne, de nem teszi meg.*
    Nyilas Dominik
    Nyilas Dominik
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 6 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Nyilas Dominik Vas. Aug. 18, 2013 7:40 pm

    *Márk szavaira halvány mosoly ül ki az arcára.* - Megmentetted az életemet *teszi hozzá halkan, hálával telve. A mai napig nem tudja, hogyan fogja valaha is meghálálni, amit Black tett érte. Persze soha nem fogja megmondani neki, hogy nem ez volt az első találkozásuk, hiszen nagyon jól tudja, mi történt Márkkal, amikor először látta őt, nem akarja rá emlékeztetni. Valószínűnek tartja, hogy a másik nem is tudja, hogy ő már korábban is látta, és biztosnak, hogy ő maga soha életében nem fogja felhozni ezt a témát.* - Örülök neki *nevet fel.* - Eeeeemlékszel mennyit nyaggattalak a suli miaaaaatt? Hogy ne örülnék neki? *vigyorog szélesen. Aztán ugye megjegyzi, hogy idén se miatta nem nagyon tanultak együtt, majd Márk szavait hallva nagy bocsánatkérésekbe kezd.* - Bocsáss meg, nem akartam... Sajnááálom, Márk *pislog sajnálkozva a fiúra.* - Nem hozom fel többet, ííííííígérem! *fogadkozik.* - Amúgy mindig is biztos voltam benne, hogy a sylorinások zakkantak, nem is értettem, hogy te mégis hogyan kerültél oda *kezd el szövegelni, hogy jóvá tegye az előbbi botlást.* - De a lényeg, hogy most már normálisabb társaságban vagy. Bááááár mondjuk a cameososok se mind teljesen százasak, de mindegy, én naaaagyon szerettem őket *nevet fel.* - Deeee az erethonosokat is imádom, mindenki annnnnnnnnnyira kedves velem, Márk! *lendül bele.* - Persze Arthur nem örül neki, hooooogy mindig mindent széthagyok, mert ugye tudod, ő vak, de még így is mindig naaaaaagyon aranyos, megkérdezi, hogy hogy érzem magam, meg minden. A többiek is tööök segítőkészek meg jó fejek, szóóóóval szerintem itt a legjobb *zárja végül egy vidám nevetéssel, aztán sóhajt egyet, és összekuporodik Márk oldalán, továbbra sem mozdítva a fejét a srác válláról.* - Nagyon szeretek Fyronban. Köszi, hogy eljöttél velem *mondja halkan, de hallani a mosolyt a hangján. Igen, Domi láthatóan határozottan boldog.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 6 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Zentai Márk Vas. Aug. 18, 2013 8:20 pm

    *Márk egy pillanatig visszaemlékezik.. hiszen abban a pillanatban amikor elvesztette azt aki fontos számára az élet valahogy adott neki még egy lehetőséget hiszen kapott egy kisöcsit.* - Te meg az enyémet hiszen az élet elvet tőlem valamit, de közben kaptam is tőle egy kisöcsit.*Mondja mosolyogva és rápillant barátjára. Valóban így gondolja és most egy pillanatra gyász ül ki a szívére, de szokott néha ilyet csinálni, most megint és jól esik néha visszaemlékezni. Mer tudja jól, hogy van miért és örül annak, hogy nem emlékezteti rá hiszen biztosan ki lenne készülve. Mondjuk így is.. de ez más.* - Emlékszem még mindig nem tartom jó ötletnek, hogy engem is hívtál, de igazából megszerettem valahogy a helyet.*Mondja és igen tényleg megszerette egyébként meg Zentai Márk már megszokta, hogy Dominik mindig nyaggatja ilyenekkel és sohasem mondaná azt a barátjának valamire, hogy nem. Mindig is fontos lesz számára és ez így is marad.* - Na igen én sem értem hogy kerülhettem a Sylorinába..*Gondolkozik el és közben Isobelen is, hogy mi lehet a csajszival. Valóban gondol rá, mert szakítottak és hogyan jöhettek össze? Ki tudja bár ő úgy érzi soha nem lesz megfelelő lány az életében aki elfogadja..* - Örülök figyelj ne hagyj szét dolgokat. Egyébként meg, a Cameosban azt hiszem a srácok is jó fejek. Van valami Colin azzal is kijövök meg Henrik is nagyon aranyos. A lányok meg inkább hiperaktívak.*Mondja nevetve és valóban.* - Mit szólnál ahhoz ha csinálnánk valami ennivalót? Aztán lassan kéne aludni azt hiszem hosszú napunk lesz a héten.*Mondja a barátjának mosolyogva és a bocsánat kérésre ugye szándékosan nem reagál. Szóval örül, hogy hanyagolják a témát. Aztán összeüt valami vacsorát és reméli nem fogja elsózni az ételt.*

    Ajánlott tartalom


    Szoborpark - Page 6 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 9:11 am