Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+15
Jesmon Helar
Esteron Baltazaar
Alexander Silver
Andrew Mason
Lord Sayon Merlioth
Liliya Antonov
Nyilas Dominik
Zentai Márk
Victoria Jones
Naomi Verhoeven
Teylyn Draed
Giselle Céline Marceau
Mesélő
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
19 posters

    Szoborpark

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 27, 2012 6:15 pm

    *Itt sem járt még, de éppen itt volt az ideje a dolognak. Tegnap a pavilon, ma a szoborpark. Ciki, mert nem kevés ideje van már az iskolában. De mentségére szóljon, hogy van egy háza a városban, és egészen sulikezdésig alig tartózkodott itt. A saját otthonában lakni azért még mindig jobb mint egy deportszoba jellegű helység, ahol össze van zsúfolva több másik lánnyal. Most itt kint sétál. Pulcsit és sálat is hozott magával amit most kapott éppen magára, mert a hűvös szél elkezdett átfújni rajta. Mélyzöld kötött pulcsijához méregzöld sálja olyan, mintha egy haragos angyal éppen dühöngene, ahogy a szél bele-bele kap a sál két végébe. Sétálgat egy darabig, majd megáll az alapítók központi szoborcsoportjánál, és belefeledkezik a nézésükbe. A szél egyre jobban fúj. És most ad hálát magában, hogy a fekete farmert vette fel. Legalább csak a bábujjai fáznak a vékony vászoncipőben. Csak nehogy felfázzon. Nem hiányozna éppen most.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Szept. 27, 2012 6:24 pm

    * Még nem járt erre, eddig csak a tónál járt és itt az ideje, hogy kicsit jobban körülnézzen itt. A szokásos bőrpáncélt hordja, meg kardját, anélkül nem megy sehova se. Bár a szél hideg ő nem fázik, otthon ennél hidegebb is szokott lenni. Ahogy sétálgat észrevesz egy lányt egy szobor előtt. ahogy közelebb ér rájön, hogy látta már egyik órán. Amikor odaér ráköszön:* -Szia! *Majd a szoborra néz, ha a lány esetleg nem akar beszélni vele akkor nem erőlteti. De reméli azért ez nem fog megtörténni és végre beszélhet vele.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 27, 2012 6:33 pm

    *Amikor ott ácsingózik a nézelődésbe merülve, valaki mellé ér és ráközön. Bár nem mutatkozik be, de ismeri a nevét. Az óra után amin részt vettek mindketten, kifaggatta az egyik Lovagot, aki elmondta neki amit tudni akart. A köszönésre felkapja a fejét, és a Lordra néz.* - Üdv! levegőzzünk levegőzünk? Vagy csak a tanóra hiányzik? *Neki nem hiányzik a tanóra bevallja őszintén. De örül, hogy nem a hátul kullogók között szerepelt eddig. Elege van a sok tanulásból. Már inkább élni szeretne. De innen kimenni számára még mindig felér egy bújócskával vegyes színjátékkal. Végigméri Lord Sayont, és mosolyogva a páncél felé bök.* - Nem sok egy kicsit? *Itt mindenki védve van. Nincs háború sem, és csak az hozza be a saját "démonjait" aki nem tudja zsebre vágni valamiért.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Szept. 27, 2012 6:42 pm

    * Egy mosoly fut át az arcán amikor a lány visszaköszön, Majd felé fordul.* - Próbálom felfedezni ezt a helyet minél jobban, az órákról annyit, hogy nem hiányzik, érdekesnek tartom de megtudnék lenni nélküle. *Amikor a lány a páncélra bök elereszt egy nagy vigyort pedig nem szokása.* - Tudom, de már hozzá szoktam, hogy ha az ezüst páncél nem is, de ez mindig rajtam van. Emlékszem órán azt mondtad a, hogy amit tanulunk ott az a gyengék fegyvere. Nos, ez ügyben egyetértek veled. Ha valaki támad akkor szemből támadjon, ne orvul "hátba". * Nos igen, az emlékező tehetségére mindig is büszke volt.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Szept. 27, 2012 6:52 pm

    //fagy//
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 27, 2012 7:00 pm

    *Az emlékeztetésre elfintorodik. Nem nagyon szerette azt az órát. De hallotta hogy a tanár a következővel sem aratott osztatlan sikert. Szegény Lilt ne kicsit akasztotta ki.* - Ezüst. Az szép! És nehéz. Ami pedig az órán elhangzottakat illeti valóban úgy gondoltam. Nem szívlelem amikor támadásra tanítják az ilyen alamuszi módszereket. Ismeretkeresésre az más! Kutatóknak és Vajákosoknak. De hogy ezt használt támadásra? *Elfintorodik és kissé kirázza a hideg. Utálja a hideg szelet. El is rejti a ruhaujjakba a kezeit.* - Amúgy ha szabad kérdeznek miért pont ide jöttél tanulni? *Nyílt kérdés, és biztos benne hogy kertelés nélküli nyílt választ fog kapni. Eddig a nyitás is egyenes volt, és ahogy ránéz nem tudná elhinni, hogy valóban bármikor hátba is döfne bárkit úgy ahogy mondta. Az egyenes beszéd mellé, egyenes lélek is dukál.*

    // Okés, akkor fagy. Wink //
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 12:43 pm

    - Nyugodtan. Smile Apám utolsó kívánsága volt ez és ezért vagyok itt. * Majd mosolyogva hozzáteszi: * - Látom fázol, sétáljunk egyet, mégis csak mozgás és az felmelegít. Smile

    //olvad//
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 12:50 pm

    *Az utolsó kívánságok. Hm... Talán ha megtehette volna, hogy egyszer neki adódik ilyen. Talán akkor ő meg is szegte volna. Hogy miért? Mert az illető már halott, és így ugye egy hullának már mindegy. És kissé ironikusnak tartja, hogy egy hullának ugráljon halála után, amikor életében sem tette senkinek. Hogy össze csengett a kérése és kívánsága pár embernek az útján azzal, amerre Gaea is haladt volna? Nos, az más.* - Rendben. *Válaszol a sétára, és megy amerre lófrálhatnékja van a Lordnak. Már majdnem megkérdezi, hogy bűntudatból teszi e hogy halottak kívánságát teljesíti, amikor bevillan, hogy ezt tapintatlanságként definiálták nála a magántanárai annak idején. Kinek a pap, kinek a paplan ugyebár. Volt gyerekszobája, de szereti titkolni.* - És hogy tetszik eddig itt? *Faggatja egy semmitmondó kérdéssel, miközben már azon kapja magát, hogy lassan a lábujjai is hibernálódnak.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 12:57 pm

    * amikor a lány azt mondja, hogy rendben elindul tovább amerre eredetileg menni akart mielőtt megszólította a lányt.* - Szép hely, és érdekes is egyben. Meg muszáj új dolgokat tanulnom. * Majd csak úgy maga elé dörmögi:* A húgomért, nem hagyhatom cserben. * Majd észbe kap, eszébe jut anyja egyik fő kritikája és felajánlja kezét a lánynak, hogy az ha akar belekarolhasson. Csak úgy udvariasságból.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 1:05 pm

    *A hely szép, és a tanárok is jók, még szigorúak is amennyire kell, meg érti ő, hogy valahol tanulni muszáj, ... de kezdi nem érteni, hogy Ő mit keres itt. Igen, az áldott álló víz. Ilyenkor mindig rátör a mehetnék. Valódi macska jellem.* - A tudás fontos dolog. És hasznos minden infó a maga módján ha tudják hogyan használják fel azokat. *No igen, neki egy egész kis mini hírszerző szolgálat van a háta mögött. Kevés olyan dolog van amiről ő nem tudhat hiába kéri az infókat. A kezet pedig nem fogadja el. Úrilány nevelése a szárnyai kibontakozásával hullottak le róla. Már próbálta az alkoholt a cigit, a drogot nem, de az eszét még nem vesztette el teljesen hogy megtegye. Ez van.* - Köszi nem. *Hárít egy zavart mosollyal, majd igyekszik figyelmen kívül hagyni amit a srác előtte motyogott. Mi van a húgával? Na ennek érdemes utána kérdezni, de nem a mellette őgyelgőtől.* - No és szereztél már barátokat? *A barát fontos dolog. Még ha a lány szemein keresztül az csak a normalitásra való törekvés, akkor is. Kisöpör egy tincset amit az arcába fújt a szél, majd újra karba fonja maga előtt dideregve a karjait. Nem fázik látványosan. Csak az veszi észre, aki valóban erre akar csak odafigyelni.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 1:14 pm

    * Amikor látja a lány zavartságát és utána meghallja a nemet fellélegez nem a kedvenc szokása így kísérgetni másokat. Úgy dönt, most még nem ad magyarázatot a lánynak arra amit morgott, de később előfordulhat, hogy elmeséli, de még túlságosan fájó az emlék és utál érzelegni.* - Nem nagyon van még itt barátom inkább csak ismerek egy-két embert. Még nem volt bátorságom nagyon megszólítani senkit. Eddig csak egy külhonival találkoztam illetve az egyik igazgatóval beszéltem. Te vagy az első akit így meg mertem szólítani. * Fejét kicsit jobbra döntve lehajtja, majd hirtelen ötlettől vezérelve visszanéz és egy eléggé furcsa kérdést tesz fel.* - Bízhatok benned?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 1:26 pm

    *No igen, a bizalom, és a merészség. De hogy valaki félős egy ilyen névvel, és szégyenlős ilyen háttérrel, ... Ez nem kicsit feltételezi, hogy eléggé elzárt körülmények között élhetett eddig. Burokban? Nem valószínű, de hogy nem sokat ismer még erről a fajta világról amibe belecsöppent itt az iskolában, azt teljesen megérti. Hiszen ő is milyen zavart volt, és hogy kereste a helyét az elején. Kedves lett? A fene sem tudja. Mások talán így látják. De hogy nem gyilkolászik kislányokat már, az is ziher. Szépen leszokott róla. Jó kis bemutatkozás volt a részéről már az első napon.* - Majd lesznek, ne bánd. *Biztatja a fiút, majd a következő kérdésére majdnem hangosan felnevet, de türtőztetve magát láthat a lány az arcán egy elnyomott mosolyt.* - A bizalom kényes dolog. Főleg ha előre kérdezik. Ki tudja kire milyen titkot bízunk éppen, ez veszélyes is lehet. *Szól a válasz Gaea részéről, és valóban komolyan is gondolja. Nem igazán volt jó sosem titokőrzés terén. Mások titkai számára csak a hasznot jelentették mindig is ha helyezkedni kellett. Minden titok hasznos, és kihasználható, mert aki rád bízza a titkát olyan mintha felajánlaná az irányítást saját maga felett. Elkomorodik.* - A Titkok mindig veszélyesek. *Mondja még halkan, a messzeségbe meredve el a Lord válla felett.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 1:37 pm

    * Tudja, hogy most veszélyes vizekre evezett ezzel az utolsó kérdéssel. Azonban szeret kockáztatni és minél előbb akar valamit lépni azért, hogy húgát megmentse.* - Tudom, de muszáj... * Elfintorodik nem fejezi be a mondatot majd úgy dönt, hogy muszáj lesz bíznia benne.* - segítséget szereznem, hogy megmenthessem a húgomat. Félek mert nem tudom ki milyen és pláne ezen a helyen. A szégyenlősségem pedig anyámtól örököltem, de nem vagyok Gyáva. * Közben kihúzza magát hisz végre rájött mit szúrt el egész eddig nem szabad többé félnie, csak így nyerhet* - Aki nem mer, az nem nyer. * Mondja még a másiknak*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 1:48 pm

    *Elmosolyodik. Ez az ifjú olyan, mint ő volt még nem egész egy éve még. Aztán persze kapta is a pofonokat. De megérti. Tankként menni csak előre, és nem ismerni az összes veszélyt ami az úton elé ugorhat, csak így van értelme, különben lemondana a célról még akkor is, ha egy testvérről van szó, akit Gaea sosem ismerhetett, mert egyedüli gyermekként örökbe fogadva nevelték fel. És még az is sántított. Előbb felnevelték, és csak aztán lett örökös, hogy a nevelő az utolsó métereit futotta mint valami hibás ferrari.* - Vagy fejjel megy a falnak és felfordul mielőtt a fal beszakadhatna. Remélem Lordom kemény a fejed is legalább annyira mint a sisakod, mert más fejét a falba verni a magadé helyett, ... nos nem éppen etikus. *A mosoly még mindig fent, de a szemei már szinte szikráznak. Volt ő már eszköz mások kezében. Hányingert is kap tőle. De ha kell, és miért is ne, persze csak akkor ha unatkozik is, ám legyen. Mindene meg van, csak az unalom. Na abból kezd elege lenni.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 2:03 pm

    * Démonként anyja szerint nem kéne annyiszor mosolyogni, de ő mindig is szeretett.* -A fejem is meg a lelkem is. Toborzok, legalábbis azt próbálok. Meg akarom menteni a húgomat de egyedül nem megy. Azért a száz egy ellen nem túl jó arány, nem igaz? * Újabb mosoly. De ebben megtalálható a fájdalom is. Mit tegyen soha nem tudta elrejteni az érzelmeit és ez sokszor okozott már neki problémát.* - Szóval kell a segítség, mert a legvadabb klántól kell kiszabadítani. Apámék 20-an mentek el anno anyámért de csak ketten tértek vissza vele. A többiek mind meghaltak, vagy fogságba estek és úgy haltak meg. Szóval megértem ha nem akarsz segíteni, senki sem szereti a bőrét vásárra vinni önszántából. Pláne ha tudja, hogy akár meg is halhat. * közben egy könnycsepp gördül le szeméből, utál elérzékenyülni és már megint azt teszi. Mivel a repülés mindig megnyugtatja hollóvá változik tesz egy-két kört a lány feje fölött majd leszáll mellé és vissza változik.* -Bocs, muszáj volt lenyugodom és ez mindig segít. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 2:12 pm

    *Másokat átváltozni látni furcsa a szemének. Szép, és mi tagadás, látványos amit Sayon csinál. De nem vágja magát fenékre tőle lévén hogy ő is alakváltó. És ha már itt tartunk, Vadász is. Szégyellhetné magát, de nem teszi. Ha húszból anno csak kettő tért vissza, miért is vinné valóban a bőrét egy idegenért a csatába? Korrekt kérdés, itt az ideje, hogy ezt ettől az ifjú titántól is megkérdezze.* - Mit kanék én cserébe, ha túléljük és a húgod szabad lesz? Mert látom azt te is észre vetted, eléggé egyenlőtlen küzdelemben és sokan maradnánk alul. Mit barát nem tudom felajánlani a szolgálataimat, a barátságomat kiérdemelni elég nehéz és sokáig tart amivel te nem rendelkezel. *A szemei olyan komorak, mint a hangja. A véresen komoly kifejezése nála új szintre emelkedik a Lord felé.* - De mint zsoldos, vajon meg bírod e fizetni ha kész vagyok véremet ontani egy olyan ügyért, ami kettőnk közül csak neked fontos? *Nem, ő sosem ment vakon a falnak. Azt néhány alapos pofon után nemrég végleg megtanulta. Nem, ez nem helyezkedés, bár sokan tartanák annak. Pedig csupán az élni és élve maradni elvet vallja bőszen.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 2:24 pm

    - A pénz számomra nem probléma apám elég nagy vagyont hagyott rám, illetve a birtokunkon található bányák is szép összegeket adnak a családi kincstárba, úgyhogy meg tudnám fizetni, de a zsoldos csak addig szolgál míg valaki nagyobb összeget nem kínál neki, ezért nem gondoltam erre. Viszont tudom, hogy ingyen senki nem viszi a bőrét a vásárra, így a "barátaim" segítségét is megfizetem ha kell. * Ezt viszont csakis a legvégső esetbe teszem meg akárki akármit mond és csakis akkor ha Amarylla Épségben megússza.* - Mennyit kérnél érte? Bármit hajlandó vagyok megtenni a húgomért és már nem hátrálok meg semmitől. * Tudta, hogy minden megoldható ha az embernek elég pénz csörög a tarsolyába és neki nagyon sok van * - Jut eszembe, még nem is kérdeztem meg a nevedet, hogy szólíthatlak?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 2:36 pm

    *Pénz! Na igen, egy kis naivitás is belefér. Hiszen említettük, hogy eme ifjú harcos még ama pofonok előtt áll, amiket nemrég Gaea már elszenvedett. Vicces. Mármint nem az, hogy mi jön még eme Lordocska fejére, hanem hogy pénzt kínálna cserébe! No igen, nem mindenki tudhatja mije van annak, akivel éppen alkudoznia kell hirtelen.* - Pénz. *Mosolyodik el egy villanásra, majd keserűen Sayon szemébe néz.* - A pénz számomra semmit nem jelent. Nekem is van belőle annyi, amennyit egy emberélet alatt sem tudnék elkölteni. És egy tükörrel alkudozni sem könnyű. Ráadásul ne hidd, hogy minden vehető pénzen. Van ami NEM. *Vigyorodik el az utolsó mondatnál olyan gonosz csillogással a szemében, amitől néhány gyengébb idegzetű akik nem igazán ismerik, visszarettennének.* - Minek a pénz, ha vannak ennél sokkal értékesebb dolgok is? *Hangjába becsúszik némi kacérság, és ő már bizony valóban tudja, mit fog kérni cserébe. Valamit, ami hasonlóan értékes mint az amivel ő tőrét-pisztolyát-egyéb képességeit adja majd a fiatal Lord szolgálatába.* - Cserébe nem sokat kérek csupán csak annyit, mint amit te magad kértél az imént tőlem. Hogy véremet adjam ügyedért amikor kéred. Cserébe, *Dob egyet vérvörös haján.* - nos nem többet kérek én sem. Mikor én kérem, ha túléltem és Húgod biztonságban van, cserébe te is akkor jössz csatába az oldalamon, amikor Én szólítalak hadba ellenfelemmel szemben. *No igen, mindenkinek meg van a maga ellenfele. Gaeáé sem kevésbé veszélyes. Csupán havonta négyszer próbál átlagban az életére törni.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 2:49 pm

    * Meglepődik azon amit a lány mond, eddig még mindig megtudott szerezni pénzen bármit. Most viszont ez másképp van. Furcsán néz a lányra pont neki ellenségei? Na jó ez a lány titokzatosabb mint elsőre gondolta.* - Vállalom, mint mondtam bármit megtennék a húgomért és én nem az a típus vagyok aki egyik percről a másikra megváltoztatja a véleményét. Már küzdöttem itt is és tudom, hogy az angyalokat nehéz legyőzni akár bukott akár nem. De ha kell a segítségem hát rendben megkapod. Sőt, ha kell be is bizonyítom, hogy alkalmas vagyok rá! * Kezdenek eluralkodni rajta az indulatok a lány sötét pillantásai miatt, de ha azt hiszi, hogy ezek hatására meghátrál akkor téved. Mindig is imádta a kihívásokat és ez a lány tele van velük, majd egy kihívó pillantást küld a lány felé.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 3:05 pm

    *Amikor Lord Sayon belemegy az alkuba, egy pillanatra kételkedik csupán a másik szavában. Valóban tartaná az ígéretét? Vannak lehetőségei az emlékeztetésre, és tudja hogy mire képes ha valakit emlékeztetnie kell egy adott szóra vagy alku ráeső részéről. Kevésszer ad Gaea előbb. Talán most is csak az unalom vitte bele. De csak talán. Viszont amit cserébe kap nem kicsi. Valóban nem, de hát szemet szemért, vért vérért fizessen mindenki. Így az igazságos a lány szerint. A kihívó tekintetre lelkes vigyorral és csillogó tekintettel reagál. Igen! Végre egy olyan új erő az oldalán, akitől a vére is felpezsdül! Akitől érzi hogy él! Végre újra él. A vigyor mosollyá enyhül, majd lassan az is leolvad. Viszont az az új és lelkes csillogás a szemében, nem hagy alább.* - Köszönöm a kihívást, szívesen kipróbálom karod erejét a páston. *Hajt fejet amúgy biccentéssel, miközben kacéran csillogó tekintetét nem tépi ki a Lordéból.* - Pár nap múlva. De nem most. *És a nemrégiben füle mellett eleresztett bemutatkozáskérőt most előveszi rejtett kis zsebecskéjéből még ha csak jelképesen is, és bemutatkozik.* - Lord Sayon Merlioth, a nevem Gaea Nephele. *Hogy nem hallott a lányról, az nem jelent semmit. nagy a világ, és tele van olyan csúnya lényekkel, mint ő maga. Sőt még rosszabbakkal is!* - Hogy elfelejteni nem fogja innentől, az két dolog miatt is biztos. Tartozunk egymásnak kardunkkal, vérünkkel. *Ekkor kitárja szárnyait, meghajol rendesen amolyan udvarin etikett szerintien, majd felrepül a szélnek ellen. Most érzi úgy, hogy ha nem repül egyet, és nem üti szét a pást bábuit eret kell hogy vágjon. Az a tűz, ami benne felparázslott, most élvezettel ég. Eloltani nem akarja, szítani még nem szabad.*

    // Köszönöm a játékot! Smile Sajnos lassan mennem kell. //
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 08, 2012 3:13 pm

    * Amikor a lány elfogadja a kihívást felpezsdül, mindig is szeretett küzdeni és mindig is szerette ha ezt másnak is megmutathatja.* - Már alig várom ezt a "küzdelmet". Remélem tanulságos lesz mindkettőnk számára.* Közben ő is meghajol a lány felé, majd felpezsdülten, üdén, végre megint jól érezve agát figyeli ahogy a lány távozik, majd megindul, futni kezd.Egy kis edzés sosem árt gondolja.*

    // Én is köszönöm a játékot, a párbajt szerdán letudhatjuk ha gondolod. Smile //
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Andrew Mason Szer. Dec. 05, 2012 8:14 pm

    *Sötét éjszaka, csak az ösvény szélein lévő lámpások adnak némi fényt. A havon vékony réteg keletkezett, ami miatt már nem süppedős, inkább törik a teteje, így a közeledő fiú léptei elég nagy zajt keltenek. Ez őt most azonban a legkevésbé sem zavarja: mélyen a gondolataiba merülve mászkál, az ösvény vonalát teljesen figyelmen kívül hagyva. Pedig ott nem járna bokáig hóban, elvégre - vélhetően valami varázslat miatt - mindig hómentesek. De mint említettem, ez őt a legkevésbé sem zavarja, hiszen túlságosan sok minden kering most az agyában. Persze a legnagyobb részük Leroy-jal kapcsolatos, és ez napról napra egyre jobban idegesíti. Oké, tény, hogy semmi más emléke nincs, csak az, amit a férfi keze alatt átélt, de akkor is, nem igazság, hogy nagy nehezen elszabadult tőle, erre nem képes maga mögött hagyni a róla szóló gondolatokat. Halkan sóhajt, ahogyan hideg kezét a sála alá csúsztatva megérinti a keresztet a nyakában. A jelkép...* ~ Biztosan egyből könnyebb lenne, ha nem hordanám ezt a rohadt medált ~ *gondolja mérgesen, egy ideges szusszantással kísérve. Nem igazán figyel a környezetére, mint mondtam, most éppen befelé koncentrál, szóval ha esetleg már volt valaki a környéken, valószínűleg figyelmen kívül hagyta...*
    Alexander Silver
    Alexander Silver
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Alexander Silver Szer. Dec. 05, 2012 8:34 pm

    *Egy kivilágítatlan pad közepén üldögél és már órák óta a hóesést figyeli. Emberkorában még utálta a teleket, mindig hideg volt és nyirkos.* -"Inkább megsülök mintsem, hogy sokáig a hidegben legyek." - *Mondta mindig régebben. Átalakulása óta azonban megváltozott a hozzáállása. Halottként, már egyáltalán nem érzi a hideget, a havat pedig egyenesen csodálja. Az éjszakák hosszabbak, így tovább is marad ébren és ilyenkor úgy érzi, mintha több ideje lenne, mint bárkinek a világon. A merengéséből a hó közeledő ropogása szabadítja fel. A fiú felé néz, majd eddigi érzéstelen arcára mosolyt varázsol és megszólítja.* - Üdv - *szólal meg röviden, és míg a válaszra vár felkel eddigi ülőhelyéről, egy méternyi átmérőjű hó nélküli nyomot hagyva maga után. Leporolja magáról a felgyülemlett havat ami mostanra szinte beterítette, majd ismét a fiúnak szenteli figyelmét*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szer. Dec. 05, 2012 8:42 pm

    * Mogorván lépdelek a havon, gyávának neveztek és ezen nagyon felhúztam magam.* ~ Én gyáva?~ * ráadásul egy lány mondta ezt nekem ami azért több a soknál. ezen gondolkodom éppen amikor észreveszek két srácot az egyik épp felállt egy padról a másik pedig sétál. Rájuk köszönök:* -Sziasztok! Szép havas időnk van nem igaz? * kérdem mosolyogva a többiektől, pedig belülről forrongok csak nem akarom kimutatni.*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Andrew Mason Szer. Dec. 05, 2012 9:01 pm

    *Gondolatai közül egy ismeretlen hang szakítja ki. Pedig sok ilyen nincs már számára a suliban... Mindegy. Szóval meglepetten felpillant, majd közelebb lép a padról felálló alakhoz, de amint sikerül a szemébe néznie - vagy legalábbis jobban megnéznie az arcát -, rájön, hogy egy vámpírral van dolga. Egy másik faj sincs, akit ilyen könnyen felismerne, és erre is csak azért képes, mert tökéletesen ismeri a vérszívókat.* - Hello *motyogja, akaratlanul is a másik szemfogait kutatva a tekintetével. A kínos helyzetből szerencsére kimenti egy harmadik szereplő felbukkanása, így megkönnyebbülten perdül meg, amikor meghallja Esteron hangját.* - Szia *mosolyog rá, majd vállat von.* - Ja, nem rossz. Bár a hóval van egy olyan probléma, hogy szörnyen hideg *kuncog idegesen.* - Egyébként Andrew Mason vagyok. Ti? *kérdezi, elvégre ha mást nem, azt azért nem árt tudni, hogy mégis kikkel futott össze, hogy tudja mihez kötni őket. Ráadásul ha valaki elkezd beszélni neki róluk, akkor sem nagy baj, ha tudja, kikről van szó.*

    Ajánlott tartalom


    Szoborpark - Page 3 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 3:01 am