Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+15
Jesmon Helar
Esteron Baltazaar
Alexander Silver
Andrew Mason
Lord Sayon Merlioth
Liliya Antonov
Nyilas Dominik
Zentai Márk
Victoria Jones
Naomi Verhoeven
Teylyn Draed
Giselle Céline Marceau
Mesélő
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
19 posters

    Szoborpark

    Alexander Silver
    Alexander Silver
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Alexander Silver Szer. Dec. 05, 2012 9:14 pm

    - Alexander Silver vagyok. Örvendek a szerencsének. - *kezdi a sort mosolyogva* - Igen, a hideg elég kényelmetlen tud lenni egy idő után, de legalább a hóesésben lehet gyönyörködni. - *Felnéz az égre, majd figyelmetlenségében egy hópihe esik a szemébe.* - Áúcs - *kiált fel és a szeméhez nyúl.* - Igen... *kezdi meg a mondatot* ...ez sem túl kellemes. * A jobb szemét törölgeti, miközben Esteronhoz fordul.* - És benned kit tisztelhetünk?
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szer. Dec. 05, 2012 9:23 pm

    - Esteron Baltazaar szolgálatotokra. * felelem egy meghajlás kíséretében. Hát igen a havazás egy csodás dolog szerintem, én legalább is nagyon szeretem. Már hiányzott is egy kicsit a hó.* - Mit csináltok ti itt kint ilyenkor? * teszem fel a kérdést* - Azt hittem csak én vagyok olyan, hogy késő este járkálok a hóban. * Nevetek fel. Hát igen néha kissé hülyének érzem magam de hát ki nem?*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Andrew Mason Szer. Dec. 05, 2012 9:49 pm

    *Eltúlzottnak érzi Alexander reakcióját a hópihénél, így megenged magának egy nem túl feltűnő fintort. Hiába, rossz tapasztalatai vannak a vámpírokkal, szóval... Persze az is igaz, hogy a nevelője vagy mije - lövése sincs, hogy a férfi minek nevezné magát - tényleg egy elég... Furcsa körből származott.* - Nem, de elég könnyen kiküszöbölhető, csak nem kell az eget bámulni, amikor esik a hó *von vállat, aztán inkább a másik sráchoz fordul. Enyhén szólva is érzékelhető, hogy van valami problémája Alexanderrel, bár hogy mi, azt csak sejteni lehet, tekintve, hogy a korábbi, nevekre vonatkozó kérdéséből eléggé egyértelmű, hogy nem korábbi ismeretség miatt van a gond.* - Járkálok, gondolkozom azon, hogy milyen fura az élet... Kábé ennyi *nevet fel.* - És te mégis minek kóborolsz itt magadban? *kérdez is vissza, persze közben időt hagyva Alexandernek a válaszra. Egyébként most meglepően őszinte volt, de talán ez azért is történhetett meg, mert kissé szét van csúszva. Eleve már az a tény sem teljesen oké, hogy nyolc után kint kóborol a birtokon, és nem a kastély egyik fotelében kucorogva bújja az éppen aktuálisan olvasandó könyvet...*
    Alexander Silver
    Alexander Silver
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Alexander Silver Szer. Dec. 05, 2012 10:09 pm

    *Befejezi a szemgödre törölgetését.* - Valami rosszat tettem? - *kérdezi halkan Esterontól, hátha ő válasszal szolgál. Még, ha azt nem is tudja meg, hogy mi Andrew viselkedésének az oka, legalább azt megtudja, hogy az ő hibájából történt-e.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szer. Dec. 05, 2012 10:16 pm

    - Nem hiszem, hogy rosszat tettél volna. * Mondom Alexnak majd Drewhoz fordulok és neki is válaszolok.* - Én csak kijöttem Néha szeretek így esténként járkálni vagy repkedni. Csak most inkább sétálok mint repülök ennyi. * Mosolyodom el. Azt érzem, hogy Drew kissé ellenszenves Alexxal de ez valószínüleg egy korábbi emléke miatt van. Én pedig nem akarom firtatni most a múltját. Majd máskor megkérdezem ha kettesben leszünk. De így biztos nem, hogy itt van Alex is*

    //Fagy//
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jan. 13, 2013 5:15 pm

    *Némán lépdel a szoborpark sétányán, előreszegezett, üres tekintettel. Szokásos öltözékét viseli: öltöny, fekete kabát, zsebretett kéz. Nem látszik rajta semmiféle változás, hiszen az arckifejezéséből nem sokat lehet kiolvasni egyébként sem, így hát maximum annak lenne feltűnő, aki behatóbban ismeri, de ilyen... nos, ebben az iskolában nincs. Legalábbis, egyelőre. Igen, megint ez a téma, már megint. Állandóan. Már szinte el sem bírja viselni, hogy úgy teljen el egy nap, hogy ne vált legalább két szót vele. Maga sem érti, hogy ez mégis miért van. Fogalma sincs róla - vagy csak nem akarja bevallani magának. Nem akarja bevallani, hogy szimpatikus neki, hogy kedveli. De nem csak ez jár a fejében. Amióta tegnap előtt beszélt Lilithel, nos, enyhén szólva is felborult a lelki békéje. Nem tudja, mi a baja, egyszerűen képtelen megfogalmazni. A gondolatok megállíthatatlanul száguldoznak a fejében, s a legtöbbször még a munka sem segít elűzni őket. Hogy miről? Jó kérdés. Mindenről. A Pokolról, Lilithről, Luciferről, Rebeccáról, a Fyronról, a Szigetről... Mindig másról. Vagy mindenről egyszerre. Azt remélte, hogy egy kis séta segíteni fog, de úgy tűnik, nem lett igaza. Megáll a szoborhármas előtt és némán feltekint a három igazgatóra. Ők tettek valamit, ami maradandóvá tette őket. Véghezvittek valamit, amiért megérte élni. Ő mit tett? Ki fog rá emlékezni, ha valaha elmegy? Ha tett is valamit, szinte senki sem tudja, hogy azt ő tette. Egész életében szenvedett, és miért? Senki sem fogja tudni, hogy valaha a világon volt. Senki. Halk sóhaj hagyja el a tüdejét, ahogy tekintetét elfordítja a szobrokról. Ez eddig sosem zavarta. Miért pont most rohamozzák meg az efféle gondolatok?*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jan. 13, 2013 5:32 pm

    *Még 1 órát tölt lent a bátyjánál biztosan megőrült volna. A férfi annyit tud beszélni, hogy azt sem tudja mitől készült ki. Mármint a lány. Szépen lassan elindult az ebéd után az Akadémiára vissza, de félúton megállt és úgy döntött még sem akar visszamenni egyelőre. Nem egyszerűen nem tudja azt, hogy mi a baja. Mostanában hullámvölgyben van. Amarilla örül több szempontból, hogy nincsen egyedül, de még is mi az ára a titkolózásoknak? Merre is tart jelenleg? Csak megy, amerre a szem ellát, és nem foglalkozik senkivel ez meg is látszik rajta. Öltözéke egy farmer nadrág és egy fekete hosszú ujjú póló. Rajta egy barna női elegáns szövet kabát és egy hozzáillő sál. Cipője egy barna csizma és a fején egy sapka. Ő azért szeret az időjáráshoz igazodni.* -Cirling your, cirling your, cirling your head, Contemplating, everything you ever said. Now I see the truth. I got doubt, A different motive in your eyes and now I’m out See you later. I see your fantasy, you want to make it reality paved in gold. See inside, inside, of our heads…*Énekelget a nő és nem veszi észre jelenleg Jesmont sem ha csak nem szólítja le a másik.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jan. 13, 2013 5:49 pm

    *Hát, akkor már ketten vannak, akik nem tudják, hogy pontosan mi a bajuk. Bár Jesmonnál talán mégsem ez az első eset. Igen, előfordult már, hogy fogalma sem volt róla, éppen mi a problémája, mégsem hagyta nyugodni. Mondjuk ez egy 7822 éves ősdémontól, aki mindenben ellentmond az ősdémon-létének, nem annyira meglepő. Talán fárasztó lehet ez a folyamatos természetellenesség. Amikor Amarilla elhalad tőle pár méterre, először nem is veszi észre, csak akkor, amikor meghallja a hangját. Halványan elmosolyodik, majd megvárja, amíg a közelébe ér, hogy ne kelljen kiabálnia.* - Szép estét. Nincs hideg egy kicsit a kinti énekórákhoz? *Pillant halvány mosollyal a nőre. Régen beszéltek olyan témáról, ami nem a munkához kötődik. Talán éppen itt lenne az ideje. Talán sikerül elterelnie a gondolat is némiképp. Hogyha meg nem... hát, akkor sincs már menekvés. Elfordul a szobroktól, hogy szemben lehessen Illával.* - Úgy látom, te is szünetet tartasz. Ha nem mondod el senkinek, én is tartom a szám! *Szélesedik ki egy pillanatra a mosolya. Na igen, elég sok a munka, igazából nem túl logikus, hogy itt trécselnek a szoborparkban, amikor éppen egy halom papírmunka mögött kéne ücsörögniük. Dehát, nem robotok ugyebár... Kell egy kis pihenő. Jesmon szinte egész nap dolgozott, bár nem olyan sebességgel, mint egyébként, de legalább próbálkozott. Ez is valami.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jan. 13, 2013 6:10 pm

    *Na igen. Ha bár igazából tényleg nem tudj azt, hogy még is mi a baja lehet, hogy rossz a rossz kedve abból fakad, hogy nem pihent megint. Viszont ez nem látszik rajta. Neki kezd az éneklésnek és a Traptól énekel egy számot. Tisztára, mint egy diák. Lassan itt lesz az ideje meglátogatni a diákjait. Elmegy Jesmon mellett és közben nézi a havat, ami ropog alatta. Ha kislányos hangulatban lenne, lehet, neki állna és csinálna hó angyalkát viszont akkor még is milyen példát mutatna a diákoknak? Gyerekként viselkedne ilyen szemszögből, de most még is nyomasztja valami mostanában és egyszerűen nem lehet ki igazodni rajta. Meghallva a férfi hangját megperdül és rápillant. Nem csúnya a hangja csak nem számított arra, hogy találkozik valakivel.* - Szép estét Jesmon! Áh, nem. A hideg engem nem zavar.*Kacsint a férfinak célozva fajára és halványan elmosolyodik. Nos, valóban régen volt, már amikor beszélni tudott a férfivel bármilyen témáról, most pedig nincs is annyira munkaidő tehát igen. Még délben elszabadult az iskolában, amikor ideje volt. Egy ebédre volt hivatalos és igen lassan már vacsoraidő van, de sok mindent kellett megbeszélniük Brendonnal.* - Köszönöm ez igazán megtisztelő. Viszont én késő este fogom elkezdeni a munkát, ha csak nem, számít az munkának, hogy a bátyám hívott magukhoz aztán próbáltunk rájönni arra merre lehet az egyik volt diákom.*Mondja Jesmonnak és igen ezt beszélték végül is, na meg hát a nő még valahol belül mindig magát hibáztatja a dolgok miatt. Ez a legfőbb baja.Csak nem mondja el úgy a akadályokat senkinek.* - Tudod az angyalgyilkolásos ügy. Mindegy.*Mosolyodik el a nő, majd ahogy lép egyet hallja a ropogást. Azért valahol jól esik neki a hó.* - Mi újság felétek? Rebecca hogy halad a beilleszkedéssel?*Érdeklődik felőle, hiszen a férfi rájöhet ugyebár arra kiről is beszél a nő. Barátnőjéről. Azért kíváncsi arra, hogy más mit gondol.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jan. 13, 2013 8:06 pm

    *Na igen, bár Jesmon számára már nem annyira meglepő Amarilla viselkedése, ha nem ismerné, meglehet, hogy a végén még diáknak nézné. Külsőre sem néz ki túl idősnek, de a viselkedése alapján, főleg most, simán beillene a diákok közé. Azt Jesmon sem állította, hogy csúnya a hangja, nem ezért szólt rá. Bár attól, hogy valakinek jó hangja van, még lehet szégyenlős, de hát, van ilyen, ha már összefutottak, nem lenne illendő hagynia, hogy csak úgy elsétáljon mellette. A válaszra halkan felnevet.* - Valóban. *Bólint, hiszen tényleg elfeledkezett róla. Hát, Jesmonnak lenne éppenséggel munkája, de belátható, hogy nem lehet a nap 24 órájában folyamatosan dolgozni.* - Igen, úgy tűnik, népszerű az éjjeli műszak. *Bólint, hiszen ő is kezd rászokni arra, hogy minél később fejezi be a munkát, bár, később is kezdi el, az tény. A végén még teljesen átáll, nappal fog aludni és éjjel dolgozni. Volt már alkalma ezt megtapasztalni, nem olyan előnyös, mint elsőre hallatszódhat.* - És sikerült már ráakadni? *Kérdi összevont szemöldökkel, amikor Rilla a diákot említi. Igen, hallott róla, de nem foglalkozhat ő mindennel.* - Köszönöm, megvagyok. *Válaszol a kérdésre, természetesen nem fog nekiállni fejtegetni, hogy ez jelen pillanatban mennyire nem így van. Egyszerűen... egyrészt túl hosszú lenne, másrészt nem az a fajta, aki olyan sokat beszél az érzelmeiről, pláne olyannak, akit alig ismer.* - Rebecca? *Kérdez vissza olyan flegma hangsúllyal, ami már feltűnő lehet.* - Igen, szerintem igen. Legalábbis ahogy látom. Pont ma beszéltünk ebéd közben. *Mintha amúgy olyan ritkán beszélnének.* - Szerintem rendben lesz. *Teszi még hozzá mosolyogva. Csak higgadtan, Jesmon, csak higgadtan...*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jan. 13, 2013 8:47 pm

    *Hát kihasználja az alkalmat, hogy kinéz úgy, mint egy diák, hiszen ha 19 éves fiatal maradt legalább tudja azokat a stílusú ruhákat hordani, ami most a fiatalok hordanak. Na, igen.. Lehet furcsa az öltözködése, de hát nem igazán izgatja. Szóval igen egész délután nevetgéltek meg igazából tényleg az ügy miatt hívta oda. Valóban saját magát hibáztatja, de hát tisztában kéne lennie azzal, hogy erről nem tehet. Amarilla olyan tanár, aki szívén viseli a diákok sorsát és persze ő úgy véli olyan, mint egy anya tigris. Aztán összetalálkozik ugye Jesmonnal akivel neki áll beszélgetni és igyekszik az arcáról elrejteni ezeket az érzelmeket. Nem igazán fejti ki ezeket.* - Határozottan, ha bár én szeretek éjjel dolgozni. Általában akkor van nyugalom és csend.*Mondja mosolyogva és persze ez igaz is.* - Nem hinném az ügy áll, körözik. Tudnom kellett volna, mit csinál..*Mondja Jesmonnak és sóhajtozik a dolgokat.* - Örülök, hogy még egyben vagy legalább egy normális lény, akivel nem történik semmi ilyen izgalmas dolog.*Mondja a nő ha bár tudná a dolgokat Jesmonról lehet vissza szívná ezeket a mondatokat. Aztán érdeklődik Rebecca felől és felvonja a szemöldökét.*~Oké.. ez mi volt?~*Teszi fel magában és ismeri a nőt, de hát na.* Igen? Rebecca egyébként hamar be tud illeszkedni akárhol. Roppantul gyorsan tanul és független. Ha Sammael szólt volna még a mérgezése előtt, hogy fog jönni egy új tanár valószínűleg máshogy fogadtam volna.*Ez igaz, viszont részben ezért mérges is Samre, de nem tehet arról, hogy megmérgezték. Azzal most nem foglalkozik, diákok fontosak most mint Sammael. Viszont most igyekszik elterelni a gondolatait.* - Tudom, főleg hogy jó kezekben van.*Mondja az iskolára nézve és igen a tanítását is nézte egészen jól csinálja. A fényképet amit kapott tőle könyvecskét nézegeti minden este és szeret nosztalgiázni. Óh, azok a régi szép idők..*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jan. 13, 2013 9:07 pm

    *Pedig Rillának nem kéne magát hibáztatnia, hiszen nem tehet arról, ami történt. Nem lehet ott mindig mindenütt, nem hibáztathatja mindenért saját magát. Jó, jó, bagoly mondja... Jesmon is épp ilyen. Látja Illán, hogy valami nincs teljesen rendben vele, és sejti, hogy mi lehet az, de természetesen nem fogja ebbe az irányba terelni a témát. Udvariatlanság lenne, nameg, ha beszélni akar róla, úgyis beszél, de ez nem valószínű, hiszen a legtöbbször csak a munkáról szoktak beszélni.* - Igen, ez igaz. Csak hát, akkor a nappalok esnek ki... vagy nem alszol. *Ez a két lehetőség. Ő általában váltogatja őket, de az első gyakoribb.* - Nem kellett volna. Nem lehetsz ott mindenhol. *Mondja halkan, a fejét csóválva. A következő szavakra egy másodpercre fájdalmas mosoly suhan át a vonásain.* - Igen. Semmi izgalmas. *Hagyja jóvá, nem, nem szeretné itt a bajait taglalni a nőnek. Senkinek sem szeretné. Mindig is egyedül oldott meg mindent, mindig is egyedül tette túl magát mindenen. És sikerrel is járt. Miért éppen most váltana? Aztán Rebeccára terelődik a szó, és Jesmon úgy dönt, ideje témát váltani, mielőtt teljesen elveszíti önmaga felett az irányítást. Nem érti, mi történt, de úgy dönt, jobb, ha majd később tisztázza a dolgot. A kijelentésre kérdőn pillant Illára.* - Miért, hogyan fogadtad? *Kérdez rá. Nem hallott az esetről, csupán annyit tud, hogy régen jó barátnők voltak.* - Viszont én lassan elindulnék vissza az iskolába, azt hiszem, ha most nem kezdem el a munkát, reggelig sem végzek... *Szúrja közbe, s ha a nő csatlakozik hozzá, elindul az épület felé. Persze az még jó pár perc séta, így bőven lesz idejük befejezni a beszélgetést addig.* - Mi újság Reeddel? Hallottam a jó hírt... gratulálok. *Pillant Illára mosolyogva.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jan. 13, 2013 9:31 pm

    *Ő igen, de inkább nem mondd semmit, mert a végén az rossz omen lesz és nem csak az ő számára. Illánál, aki jól ismeri, az láthatja, igazán rajta tényleg a szívén viseli a diákok sorsát.Mindig ilyen volt és ilyen is lesz tehát tudja jól azt, hogy mire számíthat.* - Tudod vámpír vagyok*Mondja kacsintva a férfinak és igen viszont azért néha szokott pihenni elég rendesen. Szóval a lányka most teljesen fel van töltődve így tehát köszöni, szépen azt hiszi rendben lesz.* - Tudom, de akkor is. Mindegy hagyjuk is *Mondja Jesmonnak és igen valóban nem lehet ott mindenhol hiszen nem egy őrangyal. Nem akarta megbántani a férfit ha tudná mi van vele. Azután elkezdi terelnie szót Rebeccára amire felvonja a szemöldökét.*~Hmm…~*Elkezd gondolkodni azon a bizonyos beszélgetésen, de hát nem tehet erről.* - Csak lehordtam tudod akkor volt amikor Sam haldoklott.*Mondja teljesen nyugodtan és igen azért beszél így, mert tudja jól azt, hogy a férfi erős és mindent kibír.* - Szerintem én is megyek veled. Nem kéne dolgoznod, mert kijár a szabadnap neked is. Szóval. Mai nap pihenj rendben? Ráér holnap is megcsinálni.*Mondja a nőnek és természetesen elindulnak ugye bár ha a férfi is jön. Aztán amikor visszafelé tartanak a kastélyba felvonja a szemöldökét. Egy embernek mondta vagyis démonnak a dolgot.* - Őőő… terjednek a pletykák.*Elvörösődikés nem tehet róla.* - Köszönjük, meg van az ő kis maga világában. Amikor kell megjelenik aztán eltűnik, mert dolga van. Néha olyan hisztis tud lenni, mert két állása van aztán máskor meg simán minden nyűglődés nélkül megy a dolog. Szóval meg van. Egyébként meg, hogy haladsz a diákokkal?*Beszélgetnek és közben elmegy. Persze valahol a tanárinál szét válnak majd hiszen a nő a lakosztályába fog vissza menni ahol még rendet fog tenni azután fog olvasni még.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Vas. Márc. 17, 2013 3:51 pm

    * Egy kellemes tavaszi délután van, így hát nem csoda, hogy kint van a szabad levegőn és a szobrokat nézegetve sétál körbe-körbe, A tegnap esti beszélgetésen gondolkodik közbe Jó érzést újra látni Abigail-t már eléggé rég látta, akárcsak Kament, de vele még nem volt ideje beszélni, de arra is sort kéne kerítenie előbb-vagy utóbb. Nah, mindegy. Aztán megáll az igazgatók szobra előtt és azt kezdi el nézegetni, kicsit fúj a szél de nem fázik. Stílusosan de jól öltözött fel.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Márc. 17, 2013 4:07 pm

    *Cath kilép az iskolából és lelépdel a lépcsőkön. A szobatársa egy szörnyeteg. Persze csak képletesen. Már sehol se hagyja békén, mindenhol a könyveivel és az áradozásaival zargatja a lányt. Komolyan, az elején még csak-csak elment, sőt még meg is próbálta élvezni a nagy beszámolókat és csöpögéseket, de az, hogy még evés közben is, éjszaka is, vagy amikor csak csöndet szeretne Cath, ott lebzsel körülötte és nem hagy neki egy perc nyugtot se. Úgyhogy most kimenekül az iskolából a lány, hátha itt nem talál rá egykönnyen az a boszorka. Beszívja a friss, kellemes levegőt és megindul valamerre. Fűzős csizmát, farmert és egy egyszerű, kényelmes pulcsit visel, kedvenc zafírkék sáljával. Haja egyenes, kiengedve a hátán lebeg a gyenge szélben. Félvállas táskája az oldalát verdesi, benne aprósüteménnyel, frissen facsart citromlével és a rajzfüzetével. Ahogy így sétál az iskola birtokán egyszer csak egy park szerű helyre ér. Mindenfelé szobrok állnak, így lépésein lassítva megcsodálja mindet és felismeri a tanárokat mozdulatlan vonásaikban. Mikor odaér a következő szobor hátához, a másik oldalon mozgást vesz észre.*~Mi a...?~*Kérdezi magában. Fejét lehajtja és egy ismerős cipőpárost vesz észre. Ahogy pedig tekintetét felemeli, a cipő gazdája is határozottan ismerős neki.*-Szia!-*Nyögi ki halkan, meglepődve, majd lágyan elmosolyodik, amikor eszébe jut, honnan is ilyen ismerősek neki az ismeretlen vonásai.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Vas. Márc. 17, 2013 4:20 pm

    * Ahogy így elmerengve nézi az igazgatók szobrát valaki ráköszön, mivel teljesen elmerült a saját gondolataiban ezért a köszönés hatására hideg fut végig a hátán, de aztán körbenéz és észreveszi a Lányt a tegnapi óráról, ha jól emlékszik akkor Cathnek nevezte magát órán de nem biztos.* Szia... Cath! * Mondja kicsit elgondolkodó hangnemben és nagyon reméli, hogy nem szúrta el a nevét, kicsit se lenne égő.* - Hogy-hogy itt? * kérdezi a lánytól és reméli, hogy az érti is, hogy arra gondol, hogy miért van itt.* És mióta vagy itt? * kérdez még rá, csak úgy a biztonság kedvéért. Nem akar kérdezősködést arról, hogy min merengett el ennyire. Bár valószínű úgyis kivágná magát valami kamuszöveggel a helyzetből.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Márc. 17, 2013 4:32 pm

    *A fiú, mintha megijedt volna. Cath kicsit úgy érzi magát, mint egy jó öreg csintalankodó kopogó szellem, aki megzavarja az árválkodó diákot.*~Csodás...~*Elmosolyodik és próbál nem túl tolakodónak tűnni, hiszen nem akarta megzavarni a fiút. Gőze sem volt, hogy még valaki van itt. Mikor meghallja a nevét, elismerően bólint, hogy igen, eltaláltad a nevét. Azonban ekkor kezd el aggódni...*~Mi is a neve a srácnak? Bakker, ez milyen égő. Bezzeg ő megjegyezte a nevem.~*Arcára kiül a kétség, de azért bepróbálkozik.*-Igen...te pedig...Alenes?-*Kérdezi és magában reménykedik, hogy eltalálta, mert ha nem, hát akkor remélhetőleg nem olyan típusú a fiú, hogy azonnal kineveti.*-Jöttem elbújni. A szobatársam rám akaszkodott.~*Feleli a fiú kérdésére feszengve és idegesen a háta mögé néz.*~Senki, szuper.~*Visszafordul a fiú felé és reméli, nem volt túl feltűnő a kukucskálása.*-Te? Miért vagy itt?-*Kérdez vissza, majd kicsit megilletődve válaszol az újabb kérdésre.*- Ömm, épp most jöttem...Látom nagyon el vagy merengve, nem akarok zavarni, de ha ez a te törzshelyed, akkor tovább is állok.-*Mondja és már meg tesz is egy lépést, hogy mondandójának nagyobb nyomatékot adjon.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Vas. Márc. 17, 2013 4:43 pm

    * Amikor meghallja a nevét elmosolyodik, végül is majdnem sikerült eltalálnia a lánynak.* - Atanas * Javítja ki vigyorogva ő ezen most mér sértődne meg. Meg miért nevetné ki legalább megpróbálta. * - Érdekes hely az elbújásra. Azért annyira nem könnyű itt ahogy elnézem. * Mondom nevetve, de azért fél szemmel észreveszem amint a lány hátra pillant. Mindegy az ő dolga.* - Hogy én miért vagyok itt? Ez egy fogós kérdés. Kijöttem kiszellőztetni a fejemet. * Aztán hallja a második kérdésére a választ amire kicsivel több élénkséget mutat a kelleténél.* - Ne! * mondja és a lány után lép egyet* - Maradj csak nyugodtan. Csak a tegnapi napon gondolkodtam. * Mondja és végül is félig meddig igazat is mond. *
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Márc. 17, 2013 4:56 pm

    - Atanas. Rendben, bocsi, most már tutira megjegyeztem.*Mosolyodik el őszintén és örül, hogy ilyen rendesen reagált a bénázására a fiú.*~Szimpi.~*Elgondolkodik, hogy mit is válaszolhatna arra a megjegyzésre, hogy nem olyan könnyű itt elbújni, de hirtelenjében nem jut eszébe semmi értelmes válasz. Talán az, hogy de itt lehet nyugisan rajzolni...nem, mindegy, egy vállvonással le is zárja ezt a részt.*-Á...nos, arra viszont jó ez a hely.*Mondja Cath és elvigyorodik, mint a vadalma. Látja a fiún, hogy többről van szó, mint amit elmond, de persze még csak tegnap találkoztak és akkor se volt idejük beszélgetni, Cath-nek pedig nincs joga, hogy puff, "azonnal mond meg mi a fene bajod van". Lehet, hogy nem is olyan komoly dolog, mindegy, majd ha akarja elmondja.*-Azért remélem, nincs semmi gond.-*Mondja aggódva, de mondata a végére kérdéssé formálódik. Majd a lány, már épp indulna, de Atanas megállítja.*-Oké, maradok.*Mosolyog rá a fiúra halványan.*-És...ömm, kész sütit? Van nálam, hoztam vésztartalékot, de adok szívesen.-*Mondja kedvesen, hátha ettől a kedves gesztustól megtörik a kezdeti feszengős jég.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Vas. Márc. 17, 2013 5:11 pm

    -Igen, arra azért jobban megfelel, mint a bújócskázásra. * Nevetem el magam.* - Nem nincs semmi, gond. * de azért megérezte a lány aggódó hangsúlyát a mondatban. * - Kösz, hogy maradsz és köszönöm egy szelet süti még talán nem hizlal. Azért meg kell őrizni a sportos testalkatot. * Mert hát nyugodtan kimondhatjuk néha tud nagyképű lenni. De igazából nem annyira az, sokkal inkább szeret viccelődni. De azért érezhető volt a mondatában a viccesség is, legalább is reméli, hogy a lány nem veszi komolyan. Még csak az kéne.* ~ Amúgy totál aranyos szövegeket tol le a csaj~ * Gondolja magában és azért reméli Cath kicsit sem gondolat olvasó. Még csak az kéne neki.* - Ha gondolod van innen nem messze egy pad oda leülhetünk és ott könnyebb a sütiket is előszedni. *ajánlja fel.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Márc. 17, 2013 5:28 pm

    *~Aranyos, amikor nevet~*Gondolja magában Cath és önkéntelenül ő is elmosolyodik Atanas nevetésére.*-Oké.-*Feleli és szépen lassan megnyugszik. Semmi gond.*-Hát igen, arra azért vigyázni kell.-*Jegyzi meg és tökéletesen kiérzi a fiú hangjából a poénkodást.*-Persze, üljünk akkor le-*Bólint Atanas ajánlatára és már meg is indul az egyik pad felé, ami egy hatalmas fa árnyékában áll, megóvva a rajta ülőket a széltől, ami bár csak épphogy lengedezik, de Cath haját már így kezdte összeborzolni. Így míg odaértek a padig, azzal volt elfoglalva, hogy az arcából szedte le összekuszálódott tincseit. Cath leült a padra, megvárta míg Atanas is helyet foglal mellette és az ölébe tette a táskáját. Majd kinyitotta és elővette a dobozt, amiben a sütik rejtőztek. Felpattintotta a tetejét és a fiú felé nyújtotta, hogy nyugodtan vegyen csak. A süti csokival volt megtöltve, a szélén mogyoródarabok voltak rászórva, a tetején egy negyed eper, ami tejszínhabon ült, mint valami királyi fenség.*-Tessék, nagyon finom. Ez az egyik kedvenc sütim a konyhán, ahova élmény bemenni.-*Miután a fiú vett, Cath is vesz magának egyet, beleharap, majd miután lenyelte a falaot, megkérdezi.*-Mióta jársz a Fyronba?-*Kérdezi és még egyet harap a mennyei sütiből.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Vas. Márc. 17, 2013 5:43 pm

    * Elindulnak, ugye a pad felé, közben figyeli Cathet amint a hajával bajlódik amit a szél az arcába fújt. Aztán odaérkeznek a padhoz és leülnek. A sütik láttán pedig összefut Atanas szájában a nyál, a csokis sütik mindig is a mániái voltak. Ráadásul gyönyörűen néznek ki.* - Köszi. * Mondja aztán elvesz egyet a sütik közül. Aztán miután lenyelte az első falatot, nevetve megjegyzi* - Ilyen finom sütik mellett azt elhiszem. * Aztán miközben még egyet harap megérkezik a következő kérdés is. Hogy mióta jár ide. Ullával kér egy pillanatot, majd lenyeli a falatot és válaszol.* - Tegnap délután érkeztem meg az óra előtt egy tíz perccel, szóval nyugodtan mondhatjuk, hogy tegnap óta vagyok itt. * feleli mosolyogva.* És te mióta vagy itt?
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Márc. 17, 2013 5:56 pm

    *Cath a sütis megjegyzésre vállat von és elvigyorodik. Az ebédlő az egyik mániája, mióta beköltözött a suliba és nem csak a sütik miatt. Hanem úgy összességében. Komolyan, nagy ritkaságba megy, hogy egy suliban, ilyen istenien főznek. A lány, elmosolyodik, amikor Atanas kér egy pillanatott, míg lenyeli a falatot, majd a választól kikerekedik a szeme. Hát erre aztán végképp nem számított.*-Azta...komolyan? Nem gondoltam volna, de jó helyed lesz itt. És, amúgy egyenlőre tetszik a suli?-*Mondja bátorítóan, majd feltesz egy kérdést. Ugyanis ő, amikor megjött azonnal beleszeretett az iskolába és úgy amblok mindenbe, imádja a tanárokat, a diákokat (leszámítva a szobatársát), és a konyhát természetesen. Majd ő is válaszol a kérdésre.*-Nos, ami azt illeti én se vagyok itt túl régóta. Olyan 2-3 hónapja csupán, nagyjából.*Feleli és megeszi a süti utolsó falatját is, majd elővesz egy szalvétát és megtörli a kezét, meg a száját. Ahogy pedig a fiúra pillant...*-Ömm, tejszínhabos lett az arcod. Tessék, ezzel letörölheted.*-Azzal egy másik szalvétát nyújt át a fiúnak és szórakozottan elidőzik a tekintete azon a tejszínhabos folton. Milyen érdekes, az ilyesmi olyan sablonos film-cucc és most itt is megtörténik, méghozzá a közvetlen közelében.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Vas. Márc. 17, 2013 6:08 pm

    - Igen, tényleg tegnap óta vagyok itt, bár két unokatesóm már régebb óta itt van, egyiküket láthattad is tegnap órán ő is velünk volt amíg hárman voltunk. * Meséli a dolgot.* - Amúgy jó hely a suli, legalábbis az eddigiek alapján biztos az és ha minden lány ilyen szép akkor biztosan nem lesz gondom. * ereszt el egy bókot csak úgy könnyedén. *aztán hallgatja a kérdésére választ meglepődik amikor hallja hogy még csak két három hónapja, mert azt hitte a lány régebb óta van itt. Mindegy. Ekkor kapja a hírt, hogy tejszínhabos lett az arca, nah ennyit a szép kinézetű bókról gondolja. Aztán elfogadja a szalvétát, megköszöni és amikor nyúl érte és elveszi óvatosan megérinti a lány kezét. Aztán a szájtörlés után zsebre vágja a szalvétát.* - Köszi, hogy szóltál meg köszi a szalvétát is. * Mondja aztán felnéz az égre. Fogalma sincs mit mondjon még.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Márc. 17, 2013 6:28 pm

    *Cath bólint és bár próbál visszaemlékezni, ki lehet az unokatesója...eredménytelenül. Majd talán legközelebb jobban figyel.*-Óh köszönöm...nos igen, nagyon sok kedves és szép lány jár még a suliba.-*Mosolyodik el és elrakja a bókot. Majd miután Atanas elfogadta a szalvétát és sikeresen letörölte a foltot Cath ismét elmosolyodik.*- Nagyon szívesen-*Rövid csönd ül be közéjük, de kicsit se kínos. Hallgatják a szellő lágy zúgását a falevelek között, majd Cathnek eszébe jut valami.*-Volna kedved megcsinálni velem a házit? Amit tegnap kaptunk. Még nem találtam senkit, aki elkészítené velem, egyedül pedig nem szeretnék elmenni arra a helyre, ki tudja mi leselkedne rám ott. Szóval?-*Kérdezi és amennyiben a válasz igen, már meg is indulhatnak a kaland felé.*

    Ajánlott tartalom


    Szoborpark - Page 4 Empty Re: Szoborpark

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 5:32 am