Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Okt. 08, 2013 9:22 pm

    Oké, azt hiszem, életben maradok, ha esetleg izgultatok volna Very Happy (Már csak viszket és csak piros a vörös helyett és nincs bedagadva)
    Az Éhezők viadalát imáááádoooooom és hát nagyon kevés film van, amire azt tudom mondani, hogy a film megközelíti a könyv minőségét, na ez egy közülük Very Happy De persze a könyv még mindig sokkal jobb, szóval tessék elolvasni Very Happy De igen, én is alig várom, hogy megjelenjen a következő ^^ Csak elvileg pont akkor lesz a szalagavatóm xD
    Köszi Cath ^^
    Kitartást és jó szórakozást a héthez, bár ahogy nézem, jó buli lesz, csak fárasztó Very Happy Szóval hajrá Very Happy A Macskákat amúgy szeretem, vagyis egyszer láttam és akkor nagyon tetszett ^^
    Velem tulajdonképpen semmi különös nem történt, király napom volt Very Happy Végre történt valami igazságos dolog is *-* Amúgy a táncpróbák fárasztóak voltak de rájött a tanárunk, hogy a 7-ig tartó próba nem fog működni, úgyhogy elengedett minket már negyedkor xD Igen érdekes dolgokat csináltunk már a végén, szóval meg tudom érteni... Na mindegy xD Mindenkinek további szép hetet Very Happy

    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Okt. 09, 2013 8:18 am

    Jóóó reggelt mindenkinek. xD
    Háát, asszem nem fogok visszaolvasni, de Lil neked gratulálok és jobbulást. Very Happy
    Cath neked sok sikert és jó szórakozást.Very Happy
    Ééés Rilla neked jobbulást O_O Hogyan sikerül neked mindig mindent elkapnod? xD
    Amúgy én élek, de úgy nonstop hulla vagyok már 2-3 hete, de élek :'DD (és az sem segít most, hogy nagyon szar a gépem billentyűzete itt a suliban, szóval bocs a helyesírási hibákért, a billentyűzetet kell okolni kivételesen O_O) Viszont délután úúúgy nem tudom mikor kelek fel, de haza érek fél 4-re, tehát úgy 6 körül szívesen játszanék. Very Happy *-*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Okt. 09, 2013 8:26 am

    Hülye szar kitötlrölte a hozzaszólást két hete lappangott bennem amire azt mondták elmúlik aztán
    Mégsem csak makacsságomra nem akartam itthon maradni így szintén mint mindenki más hőeelkedéssel is bementem meg tegnap 38 fokos lázzal, de lehet nem kellett volna xD êj meglátjuk Réka mi lesz ha leszek játszunk megbeszéljük se gáz xD én telómmal szenvedek xd
    Mindenkinek széép hetet^^
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Okt. 09, 2013 8:34 am

    Na, ezért kellett volna otthon maradni és pihenni. Smile Jól van, addig meg pihengess, aludd ki magad Very Happy Nekem jól szokott működni rajta, ha van wifi Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Okt. 09, 2013 10:11 am

    A sulis billentyűzet fos xD (Igen, még az enyémnél is szarabb, hiába van c betű xD )

    Cath, hát hajrá a héthez, bár biztosan jól fogsz szórakozni, csak... ja, fárasztó xD A muffint majd fényképezd le *-* Amúgy nem vagyok valami jó ajándékozó, de nem tudom, egy könyv, amit régóta akart pl, vagy valami ilyen szép füzet (tudod, vannak ezek a kemény borítós füzetek, nagyon szépek tudnak lenni, és ha esetleg mondjuk még ír is, akkor meg végképp érdemes ^^ ), de igazából tudod, a lényeg, hogy szívből legyen Very Happy

    Réka, nekem egyetlen helyesírási hiba sem tűnt fel xD Amúgy ismerem az érzést, én is kb így vagyok, de már csak másfél hét és jobb lesz :'D (nekem :'D neked meg sajnos nem tudom, de... hát, előbb-utóbb neked is jobb lesz Very Happy ) A játék meg tudom hogy ígértem, de nem ma, mert holnap töritz xD (Meg délután vissza kell jönni a suliba, mert jön egy varrónő, aki esetleg csinálja a ruhánkat a ballagásra, szóval meg kell nézni meg hallgatni, hogy mit akar meg mit tud :'D )

    Rilla... Nem, erre már nem is mondok inkább semmit >< Milyen tanulmányi kirándulás lesz? Smile
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Okt. 09, 2013 11:28 am

    Ne is xD  Markó utcai bíróságra  és a hadtörténeti múzeumba mentem volna  nyíuff.. nem baj majd máskor úgy is lesz még ilyen, de legalább a szituációt megcsinálhatom. Picit mozgok xD   de legalább megkaptam a normális gyógyszert (végre) szóval most így is vegetálok jelenleg nézem át a kereskedelmi jogot amit a többiek tanultak (lekértem az anyagot osztálytársamtól)
    Viszont, így is lehet lesz energiám meg kötelező asztalnál ülnöm lámpáznom, hogy meginduljon az egész nátha doloog (mert meg vagyok csak arcüregem van mint kiderült és nem félre lettem kezelve, hanem apró hibát nem vett észre a doki) de hagyjuk ezt nem számíít xD lényeg az, hogy mindenki legyen jó kedvű és vidám ne aggódjatok én is az vagyok ettől függetlenül :DD
    Hajrááá a történelem témazáró miatt ^^"  drukkolok Very Happy (tudod nekem is lógsz van egy kész hszm, de majd remélem meg tudjuk beszélni akkor mikor játsszuk le *-*)

    Nézd a sulis dolog jó oldalát, nem kell szenvedned a nagy C betűvel Wink *gonosz vigyor*
    Sam majd azét regéld el milyen lesz a ballagási ruhátok kíváncsian várom még Lillét iiiis mind kettőtökére kíváncsi vagyok. ^^" *-*
    Tanács majd nézzétek meg hogyan csinálja a varrónő a ruhát (miénket annó elszabta és meg is látszott a szalagavatón xD főleg a fűzőn xD) osztálytáncotok meg van már?

    Egyébként asszem rákaptam az animékre ismételten tegnap elkezdtem nézni az Elfen Liedet és igen ahogy vártam imádom Very Happy meg a zenééjét is.. *-* ééés amit nem mondtam leajzoltam vasember páncéljáááát *-* igaz nem lett valami nagy szám xD de akit érdekel kép tudok majd mutatni Very Happy mostanában azt csinálom a suliban ha nagyon unatkozom próbálok rajzolgatni eddig Mickey egeret rajzolta, Most ezzel szenvedtem egy hetet mire lerajzoltam ééés most fog jönni a legnehezebb Stevie (Family Guyból) éés Fyron térképet is elkezdtem rajzolni, de még nem tökéletes. Ha teljesen kész lesz és akit érdekel meg tudom majd mutatni hogyan képzelem el az egész sulit ^^" igen rá kaptam a rajzolásra is xD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Okt. 10, 2013 7:47 pm


    Supernatural über kiráááááááály (*-*) imádom imádom imádom xD emiatt álmodtam azt, hogy vissza utaztam az időbe és tök furi volt látni magamat fiatalon (Danival) nem a kutyással hanem akivel együtt nőttem fel (ő vele nem is fogtok találkozni sajnos azt nem részletezem, hogy miért) szóval furi volt.. pluuuusz eclipseből van még néhány oldal és imádom nem tudom letenni.. jobban szeretem a könyvet mint a filmet Very Happy szóval szerintem nagyon kiráály (L)
    Szombaaaat végre (több szempontból várom) meg lesz irigy hónaljmirigy koncert az egész banda(*-*) ez azért újjongás, mert 6 éves koromban láttam a teljes bandát koncertezni mert rendes nagy koncerten még nem voltam és végre nyolcan együtt Very Happy várom,várom,várom..
    Brigivel meg a Gáborral kimegyünk rá xD (divatszombat lesz a terminálban) Brigi meg műkörmözik szóval neki is jó lesz ötletek miatt Very Happy Pénteken leszek aki szeretne játszani meg ilyenek, mai nap hosszú volt szóval novellázok.
    (Akit érdekel Gabriel novellát beraktam nem nagy szám, de Lilt és Samet biztos érdekli Razz) viszont lesz még ilyen novella meg van még készülőben egy novella amit megálmodtam két napja szóval mindenképpen azt ma megírom... Szereplők benne (Castin, Reed, Elizabeth, Aysen) (nem kell idegesnek lenni eléggé érdekes lesz a szituáció) úgy is be kerül ez is a karakteres novellába bár még gondolkozom rajta.. hogy berakjam e xD
    Én Amarilla Darwin imádom a pókembert (film, rajzfilm *-*) és asszem a pókoktól sem félek szóóval Sam lesz valaki aki leüti a pókokat neked ha lennének körülötted xDD
    Mai az egy érdekes délután volt, de fejbe lövöm magam.. xD na asszem ennyi megyek mindenkinek kitartást holnapra Very Happy
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Dante Torres Csüt. Okt. 10, 2013 7:57 pm

    Meg mi is találkozunk rilla azt ne felejtsd el Smile csak mert kimaradt a szombati listából
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Okt. 10, 2013 8:02 pm

    Szerinted miért írtam, hogy több szempontból? Razz Lökött Razz
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Dante Torres Csüt. Okt. 10, 2013 8:10 pm

    bocsi nem szóltam
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Okt. 14, 2013 8:32 pm

    Fyronozni szeretnék... Erre mi jut nekem? Nyelvtantanulás xD Rohadtul tud érdekelni, hogy ki hogyan és kivel rokonította a magyar nyelvet :'D Nektek hogy kezdődött a hét?

    (Ja, amúgy megjegyzem, hogy Sammaelnek születésnapja van, és hogy ez engem meglepő módon érdekel. 3417 éves lett a vén szamara xD )
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Okt. 14, 2013 8:44 pm

    *Ölel* Én most olvasok, és jelenleg bámulom gőzerővel a dolgozat lapot, mert még azóta se álltam neki mióta megébredtem pedig holnap estig el kell küldenem a tanárnak, mert ha nem nem tud lezárni xD (Tök furi, hogy lezár kereskedelmi jogból és félévkor vizsgázunk) xD szóval ja cuki.. xD
    Nyelvtanulás sem kellemes.. xD jaaj azt utáltam tanulni én is XD szenvedtem vele.. szerintem senkit nem érdekel de hát nem tudunk választani ez a magyarral jár XD
    Egész jól, de asszem majd holnap délután fogom megcsinálni a doga lapot na jó nem csak lusta vagyok XD
    Sam: Megjegyezném, hogy lehet ezért lett volna kedved játszani vele xDD  és ezért adott élet jelet ez mindent meg magyaráz xDD (ha tehetném itt megjegyezném, hogy valaki ha elhallgatja a perverz idiótámat örülnék neki :'D Alexről beszélek.. egésznap Majkát hallgattam xD és nem akarok perverz lenni xD)

    Nem egyáltalán nem akarok holnapot :'( de legalább még műtét előtt tudok cipőt venni *-* majd kaptok képet xD Szerdán fodrász(újhajstílus^^") szóval igen egész jól indul.. és ne  öljetek meg: nekem jövőhét hétfőtől lesz szünet igazgatói engedéllyel és azt számoltuk a többiekkel, hogy lesz két hetünk xD de szerintem kapni fogunk egy halom tanulni valót szóval meg meló lesz XD jaj nekem..
    Aztán a srácaim zaklattak az órákon, de legalább tudtam írogatni *-*
    Perszer fizikailag nem vagyok toppoon, de most ébredtem fel agyilag értitek ezt? XD na mindegy befejeztem a dumálást XD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Okt. 16, 2013 9:43 pm

    Üdv mindenkinek Very Happy
    Képzeljétek el, van valami kémiából, amit értek ^^ Ez jelentős sikerélmény számomra, mivel most fordul elő, lássuk csak... először xD Holnap TZ, szurkoljatok Smile
    Eddig amúgy sikeres a hét, ötös matek TZ, szerintem a mai irodalmam is ötös lett, nem kaptam hisztirohamot a rendszeres 11-ig tanulástól... és nem aludtam be egyszer sem a suliban xD Pedig kedden volt 0. órám. Szóval, jó vagyok Very Happy De azért igazán lehetne már hétvége...:')
    Ezen kívül a novellaterveim száma ötre gyarapodott (és itt csak a nem karakteresekre gondolok), írhatnékom van de nincs időm, ezért nekiálltam verset magolni szabad perceimben... Nem, én sem látom az összefüggést. Néha szoktam csak úgy verset tanulni...:'D Jelenleg a Mennyből az angyalt, amit már eleve tudok félig. És... ühm... Stephen Kinget olvasok, továbbra is tartom, hogy az az ember félelmetesen jól ír (szó szerint) Very Happy
    És fáj az ujjam, mert végighúztam a falon xD Meg a csuklóm, mert eljött mellettem egy kamion, kifordította a kezemből az esernyőt, megrándult a csuklóm az esernyő nyelében meg lett két darab kanyar, nagyon viccesen néz ki... xDD Szóval ma eláztam, és elromlott az esernyőm xD
    És veletek mi újság? Very Happy
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Csüt. Okt. 17, 2013 9:12 am

    Az ciki Sammy xDD De azért részvétem :PSammaelnek meg boldog születésnapot így utólag is. xD

    Lil, neked gratulálok, nem tudom, hogy hogyan jött ez össze, de gratulálok O.o De most komolyan, hogyan tudta így kifordítani a kezed egy kamion? A kezednek meg jobbulást. Smile
    Ééés Stephen King az tényleg jó író *-*

    Amúúúgy, én is élek. :DMondjuk nem teljesen érzem jogerősnek, de asszem megvagyok. xD Hosszú volt eddig ez a hét, meg a múlt hét és a jövő hét is az lesz... Na mindegy ^^"
    De jó is volt, mert gyakoroltuk a szalagavatós színdarabot, ami meg tök jó, nagyon jó dalok is vannak benne *-* És a magyar tanárom beosztott fúriának :'DD Meg újságírónak, de a fúrián jobban kellett nevetnem. Very Happy
    Meeeg, tök hangulatosak a próbák *-* Jókat szoktunk röhögni, olyan hülyeségeket szoktunk csinálni néha :'D XD
    Amúgy megvan a szemüvegem, tök jó *-* Nagyon tetszik xD és mindenki csak dicséri, hogy milyen jól áll. Very Happy*-*
    Ééés most lépek és majd egyszer talán leszek még, ha épp nem alszok. xD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Okt. 17, 2013 1:42 pm


    Jelenleg élek és most takarítottam ki a lakást a kutya miatt xD pedig nem szokott ilyeneket csinálni xD
    Mint mondottam a kamionra egy ősdémont küldünk xD jelentem a hajam tökéletes lett *-* olyasmi amit elképzeltem Very Happy szeretem a fodrászomat Very Happy
    Itt is mondom, hogy gratula az ötösökhöz nekem is van kettő ügyvitelből egy és vállalkozástanból Very Happy imádom xD hétvégén egy csomó mindent kell bemagolnom de köszönöm asszem rendben vagyok asszem..
    Nos örülök, hogy írhatnékod van nekem is órán mivel nem használhatjuk a tanárnőnél a telefont így elkezdtem írni egy novellát ami már egy oldalas (karakteres) meglepetés lesz, hogy micsoda... xD az órámat holnap megcsinálom az árnytant..
    Réka hajrá a próbákhoz Very Happy én még nem tudom.. kéne valamit csinálni a hétvégén, de még nem tudom, hogy mit xD
    Azt hiszem béna vagyok egy két dologhoz de azt hagyjuk viszont jelenleg én is élek még xD egyre jobban vagyok és asszem jobban alszok kedd óta. Vagyis nem nagyon, de tudok időben aludni és hat óra alvás tökéletes és nem vagyok álmos *-* keddre egy csomó mindent kell tanulnom ez jó lesz egy nap alatt 4 dolgozat -.- xD
    eddig mindenkinek jóól alakul minden remélem Smile Pörgős ez a hét azt hiszem xD
    hmm... na jó most azt hiszem megyek tanulni aztán majd leszek :'D
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Okt. 17, 2013 7:58 pm

    Minden jó dolognak örülök, ami veletek történt a rossz dolgokat meg inkább hanyagoljuk, úgy döntöttem én is hagyok egy kis életjelet. van egy 5-ösöm énekből, aminek örülök. szóval örülök Smile
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Okt. 18, 2013 1:49 pm

    Ez a Crowley.... XD imádom és és Abbaddon *.* csinos kis hölgy xD na jó befejeztem a fangörcsölést és elmentem aludni xD nem nem akarom a mai napot komolyan keresek egy kötelet és fel lógatom magam a plafonra >< mint Abbadon csinálta igen felhúztak >< szóval inkább elmentem aludni kockulni.. akinek hiányzom tudja hol ér el xD remélem mindenkinek jólt elt a napja és a hete Smile Legyetek happyyyk <3
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szomb. Okt. 19, 2013 9:36 pm

    Igeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!! Yeeepiiiiiiiiiiiii!!! Húúúúúúúúúúhhh!!! Egyszerűen muszáj, muszáj, muszáj valamivel levezetnem ezt a sok felgyülemlett izgatottságot, félelmet, és hihetetlen örömet és buborékos boldogság-rettegés-gyomorgörcsöt, ami most bennem van. Ne...inkább ne kérdezzétek. Huuuuhhh...komolyan mindjárt beállok a zuhany alá, és lehűtöm a fejem, mert fel fogok robbanni, túlforrósodom, kifutok az edényből, mint a tej, és aztán atomrobbanás lesz, vagy napkitörés, egy kis világvége zenei aláfestéssel megspékelve. Fúúúúúúh! Atyagtya...meghalok, kidőlök.

    Amúgy meg hello mindenki! *integet* Üdv! Semmi különös...írok, olvasok, filmezek, megy ezerrel a tanulás, nemrég szétszivatott a gazdasági tanárnőm, de kövi órán olyat brillíroztam, hogy letört az összes műkörme xD Kész a Nagy Könyv filmünk, 10 perces lett, egy 30 másodperces előzetest tudok adni, ha valaki kíváncsi rá, az egészet még nem adhatom oda. Am...imádok félegyházán lakni! Mondtam már? Nah, most mondom! Imááááádom!!!!!!!! És csütörtökön volt egészség nap, angolul és németül, és volt német teaház, angol is, de a németre mentem...egy mukkot se értettem és csak mutogattam, hogy forrócsokit kérek. Meg volt beöltözött Mozart, meg izé...főzőshow...itt is a németre mentem. Áááh az angol tanárom kicsit sem nyelte félre az angol teáját, amikor meglátott ott. De vicces volt, főleg amikor az osztálytársam, a Peti odaégette a mikróban a hambi husiját. Meg baromi vicces divatbemutató volt...szóóóóval zajlik az élet, ésésésésésés hullámvölgyben vagyok az egyik barátnőmmel, akivel nem akarok hullámvölgyben lenni...mert egyel már abban vagyok...bár őt nem...Na mindegy. Abbahagyom az értelmetlen locsogást. Cath lehúzza a rolót, becsukja a könyvet, feláll és visszavonul a sarokba, hogy kék felhőkön ugrándozzon.
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Vas. Okt. 20, 2013 1:58 pm

    Ööö, asszem most nem nézek vissza. xD Deee, ha minden jól megy, akkor ma rakok be novellát, vagy is az első fejezetét, véleményt akarok majd kérni, hogy folytassam-e. xD
    De lehet lesz belőle kettő is. (mármint két novella) *-* Még meglátom, hogy mennyire jutok így óra előtt az írással. xD
    Cath, most komolyan mondom, olyan jók ezek a kitöréseid. Very Happy xD Mármint, olyan költőien meg tudod fogalmazni és annyira tetszik. xD *-*
    És ne tessék hülyének nézni, jelenleg minden rózsaszín és szivárvány (igen, van ilyenem is >.<), szóval, most minden szép és jó. XD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Okt. 24, 2013 2:15 pm

    Olyan szép séta idő van kicsit kihasználom az időjárás miatt a hosszú sétát. Mit gondoltok a jó időről ritkán van ilyen szép őszi idő Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Pént. Okt. 25, 2013 7:10 am

    Mivel most tudom használni a tesómét, szólok, hogy ne nagyon számítsatok rám, mert a netem egy talicska lótrágya... Remélhetőleg hamarosan helyrejön a probléma.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Okt. 25, 2013 9:01 pm

    FIGYELEM!
    A versenyről kiírt hír megváltozott! Kérem, aki már elolvasta a nap folyamán, olvassa el még egyszer!
    Elnézéseteket kérjük a kellemetlenségért Smile
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Okt. 28, 2013 2:28 pm

    Frissült az időjárás! Smile Na de nekem pakolnom kéne, de lusta vagyok... xD majd nem sokára xD
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Hétf. Okt. 28, 2013 3:47 pm

    Siess Rilla, én már várlak. *-* Ne legyél lusta xD Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Okt. 30, 2013 11:42 am

    Frissült a multiigényléses topik leírása, kicsit változtattunk a szabályon, ajánlom figyelmetekbe Smile

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 30 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 10:10 am