Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Szept. 16, 2013 5:18 pm

    Még nem olvastam el most ültem géphez. Eddig csak úgy el voltam magamban Vasembert még mindig imádom egyébként meg Cath még nem olvastam el, de majd el fogom csak előbb algopirint kell szereznem.
    Ismerős a fej fájás *ölelés*
    Én küldöm pedig holnap betegen akkor is bemegyek iskolába. Hőemelkedésem/Lázam már nincs ^^" bár a fülem még mindig fáj.
    Legalább az megnyugtat, hogy jelentem mindenkinek: Lujzika kezd jobban lenni.. annyira ránk ijesztett a múltkor.. azt hiszem tudjátok mennyire ragaszkodom hozzá ^^" de most neki örülök Smile
    Na de most megyegetek még pihenek. Tea pedig finom milyen teáról van szó? Mondjuk én a kamillával voltam így ><"
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Hétf. Szept. 16, 2013 8:38 pm

    Az jó lehet Cath. Very Happy De azért jobbulást. <3 Smile
    Amúgy, ha nyugtat a tudat, nekem már több mint fél éve fáj a fejem, mostanra már szerencsére kisebb megszakításokkal. xD Very Happy

    Neked is jobbulást Rilla <3 Smile Amúgy Lujzikának örülök, jó, hogy jobban lett. Smile
    Én minden teát szeretek, már csak azért is, mert a kellő adagolású cukor mindenen segít Very Happy Amúgy csak nem Zöld Tea? Vagy Fekete?
    (Lisa amúgy határozottan felháborodott ezen a kiejelentésen, ő tea függő... xDD)
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Kedd Szept. 17, 2013 4:42 pm

    Köszönöööm! *ölel* Igyekszem, gyógyulgatok, de az alváshiánytól olyan vagyok, mint egy zombi. Semmire se tudok koncentrálni, csak néha, ha alábbhagy a fájdalom. Csodás éjszakám volt, kb 2-3 óra alvással...szép kis lázam volt.

    Nyugi Ril...csak nyugodtan. De véleményre szomjazom.

    Nem, ez a tea se nem zöld, se nem fekete. A teákkal úgy amblokk bajom van. Soha, senki, semmilyen körülmények között nem készített még nekem olyan teát, ami ízlett volna. De komolyan. Vagy túl édes, vagy túl keserű, vagy túl savanyú...de még sose ittam olyat, amire azt mondanám: na ez finom.

    Nah, de...megyek...visszagubózom a takarómba, és megpróbálok egyet szunyókálni...bár eddig se ment sok sikerrel. És hadd ne mondjam...utálok egyedül lenni...ilyenkor mindenféle hülye hasonlat és metafora jut az eszembe...az irodalom tanárom büszke lenne rám. xD
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Kedd Szept. 17, 2013 7:04 pm

    Mitől nem tudsz aludni, a fejfájástól? ^^"

    Egyszer majd csinálok neked teát, kíváncsi vagyok arról mi lesz majd a véleményed. xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Szept. 20, 2013 8:59 pm

    Cath, szerintem beles Very Happy Amúgy azt az írót nem ismerem, de majd lehet, hogy elolvasok tőle valamit Smile Jelenleg ismét Robet Merlénél járok (aki nem tudná: a kedvenc íróm), és hát, még mindig rohadt jó Very Happy Az írásaidat el fogom ám olvasni, csak szokás szerint azt sem tudom hol áll a fejem, illetve most épp haldoklom de erről majd lentebb :')
    Remélem, sikerül rávenned azt a lányt, Rilla, hogy regizzen, szeretettel várjuk ^^
    Én állandóan teát iszok, a folyadékbevitelem legalább 60 %-a tea (bár ahogy Sam mondaná, "ovis tea"..xD)
    A fejfájás rossz dolog. Én legalábbis képtelen vagyok elviselni... Amint akár csak picit is fáj, algopiryn, és szerencsére el is múlik tőle...
    Hm... Cath, neked ismét jobbulást <3
    És mivel asszem más nincs: meeegfogoookhaaaalniiiiiii. Segítség ._.
    Fáj a torkom. Náthás vagyok. Kurva ősz. MINDIG ez van. A büdös jó életbe.
    (Szóval, Lil szokásos őszi torokgyulladásával szenved, ami természetesen odáig terjed, hogy fáj mindene, de továbbra is kell suliba mennie, aminek jelenleg örül, mert hétvégén semmiképpen sem szeretne lázas lenni xD)
    Szóval ja... Szép az élet :'D
    Csak nekem tud ennyire kicseszettül fájni a torkom? Ha egyszer fáj, annyira fáj, hogy az elképzelhetetlen ._.
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Szept. 20, 2013 10:02 pm

    Az a durva amikor ellenkező irányba megy a két barátnő xD Igaz Sam? XD Mi nekünk kiderült nyílt kiállítás volt ami szabadtéren volt a hősök terétől nem messze ahol az óra van. Ami nekem nem tetszett szóval a társaság jó volt. xD meg az idő is jó volt leszámítva, hogy Samre néztem és kirázot a hideg. XD Én kabátban voltam.. xD igen már kabátot viselek szóval xD na mindegy.
    Leüttök ha azt mondom tegnap óta fent vagyok? xD nem tudtam elaludni megint így a telefonomon játszottam az ágyban.. szóval aludtam is délután, de nagyon keveset úgyhogy nem sokára megyek is csak megiszok egy meleg tejet xD
    Betegeseknek jobbulást és küldjétek hozzám a bacit elpusztítom őket xD
    Nem tudom a lehetetlent megcsinálni?Very Happy megoldottam, hogy a Hp7 part 1 elinduljon a gépemen *-* minden meg van csak egy hibája van a dolognak shader model 2.0-m van így találtam 3.0-ás progrit amivel elindul a játék xD ha nem lesz net kapcsolatom kipróbálom de ma aludni fogok másnap délig >< azt hiszem xD
    Lil neked kitartást tea plusz takaró meleg lakásban xD
    Sammy neked remélem jó volt a kirándulás azért Smile na de én lépegetek ^^"
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Pént. Szept. 20, 2013 10:07 pm

    Lil, olvasd el Johann Wolfgang Goethe-től Az ifjú Werther szenvedéseit, nekem az nagyon tetszett, most arra vagyok ráfüggve *-* Ki is szedtem belőle a kedvenc idézetemet. xD Very Happy
    Az, én már kezdek megedződni, csak picit rohadtul idegesítő tud lenni bizonyos helyzetekben. Very Happy És sajnos a fejfájdalom csillapító nekem sosem használ. ><
    Te is megkaptad Lil? xDD Én 1-2 hete szenvedtem vele (meg még most is így az utószelétől, de kellett nekem tegnap fagyit enni...)
    Nem csak neked, én általában ilyenkor 1 hétig nem tudok beszélni, nyelni, enni, inni, még levegőt is alig venni Very Happy Menj el házidokihoz és kiír egy hétre, legalább is engem kiszoktak itthon. ^^
    Ééés, egy kis jó hír is Very Happy (mármint nekem jó hír, szerintem másokat annyira nem érint xD ^^") A sulim jövő héten csütörtök-péntek-szombat elutaztat egy osztályt + pár emberkét, köztük engem is Sopronba, megnézünk pár védett békát, meg más állatokat az első 2 napban, a harmadikban pedig szabad program a városban. *-* És semmit nem kell fizetni. Very Happy Imádom a sulim. xD
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Szept. 23, 2013 2:22 pm

    Hümm, hümm, hümm. Köszönöm a jobbulásokat, meggyógyultam, reménykedjünk, hogy így is marad.

    Tütűűűm...csak jöttem elbúcsúzni. Holnap az egész évfolyammal megyünk Pécsre és környékére...asszem Abaligeten kezdünk, valamelyik nap lesz Paks, denevérbarlang, kalandpark, barlangászás meg hasonló szépségek. Kedden reggel 9:00-kor indulunk a sulitól, éééés a szálloda, egyik 3 ágyas szobájába kerültem be, szóóóval, most örülök. Very Happy
    Jelenleg épp azon filózok, hogy férjek bele a bőröndömbe...mert két napra simán beleférek, de 4 napra...hmhmhmmm...szerintem még viszek sporttáskát is.
    Csak itthon ne hagyjak valamit...szerintem írok egy listát, mert valami, mindig itthon marad. Szóval...pénteken jövünk haza, Soltvadkert felé egy kis kitérővel, hiszen azt a fagyit nem szabad kihagyni. Very Happy
    Szombaton jelentkezem, megpróbálok fotózni, fotókat elkobozni, és élményekkel telve jövök haza.
    A mai napon pedig sikeresen írtam egy irodalom dogát...éljen! ... Na pakolok inkább és nem dumálok.
    Pápá mindenki, pénteken este jövök, ha lesz erőm felmászni...Ég veled világ! Hasta la vista! Au revoir! Arrivederci! Goodbye! Auf Wiedersehen! (németesek, remélem jól írtam...xD) Pápá!
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Szept. 23, 2013 5:08 pm


    Jó utat és vigyázz magadra Cath! Pécsre majd én is lejutok xD felhozom Zsoltinak, hogy régen ígérte felvisz a Zengőre ^^ a fotókra meg kíváncsi vagyok Very Happy
    Egyébként én is jelentkezem: Senki ne próbáljon meg úgy utazni, hogy három megállón keresztül lóg a levegőben a metrón és azon aggódik a lábát le ne vágja a másik XD igen bezárt a hülye szemétje és nem nyitotta ki csak a nagyváradtérnél XD többi részem nem fáj ooldalam picit meg a kezem de bkv undorom lesz.. költözök vidékre... xD
    Egyébként meg ez a szél kiábrándítatlan meg hát na xD na, de megyek esszét írni holnapra. Kereskedelmi jogot szeretem meg van a második ötösöm *-* xD nem és ismétlem nem vagyok stréber.. xD
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Kedd Szept. 24, 2013 11:57 pm

    Gondoltam életjelet adok magamról. Khm... tehát. Megvagyok, jól vagyok. Ez már a 3. hét, hogy nekem is be kell járno az iskolába, de már most ellógtam több mint fél napot. Very HappyÉs akkor ez még semmi. xD

    Csütörtökön 13:10-kor indulunk Németországba volt szobatársaimmal, ahonnan csak hétfőn fogunk visszajönni, tehát most hétvégén ne leszek elérhető. Játszani viszont szeretnék majd vlamikor. Ha valaki következő héten szombaton, vagy vasárnap esetleg ráérne.... Very Happy

    Egyébként teljesen jól megy minden. A Drakula musicales próbák is jól haladnak. (Aki szeretne jöjjön el megnézni. :Phttps://www.facebook.com/events/523047004451009/?fref=ts )
    Valamint ismét statisztálhatok egy kosztümös filmben. :DJeee. Szeretek járókelő lenni. xD

    Majd még írok, hátha valakit érdekel mi van velem, ha nem, akkor így jártam. Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Szept. 25, 2013 9:27 am

    Végre éppen azon gondolkodtam, hogy felhívlak, de lehet fel is foglak :-D amúgy érezd jól magad a németországban aztán mesélj majd milyen volt. :-D Amúgy meddig vagy bent általában? Amúgy mivmivel lassan ki fogom írni a talit.úgyis ezt beírom ha megengeded Very Happy nekünk megadták a suli wifijét.jó h nem kell .az enyimét.használni.
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Szer. Szept. 25, 2013 4:48 pm

    Ha-ha, oké. xD Ma telefonál nekem tesóm, hogy a notebook (mert Budapestről rendeltünk egy tök jól felújított notebookot nagggyon jó áron), amit rendeltünk futárral küldik le hozzánk, amikor a rendelésben pontosan megadtuk, hogy a boltban veszi át a készüléket unokatesóm. xD Pedig két helyen is meg lett adva a megrendelésben, hogy a boltban veszi át a Kata (alias unokatesóm) utána meg még egy megjegyzés rublikába beleírtam, hogy ki veszi át és mikor, erre közlik szegénnyel, hogy sajnálják, de ők ezt kiküldik futárral... És szerintem nem vehette át xD Mert valahogy a notebook még nem írt ide, de kb. most kéne valamikor ideérnie... Szurkoljatok, hogy megjöjjön, már nagyon akarom xD *-*
    De azért én jót röhögtem a logikájukon, na mindegy. xD

    Az jó Cath, mi is megyünk majd (de nálunk csak az osztály) Pécsre, de majd csak tavasszal Very Happy *-* Biztos jó lesz, jó szórakozást! Very Happy

    Heh, kezdő vagy Lia, még csak most kezdődött a suli, de már 4-szer legalább hiányoztam xD :p
    Jó szórakozást! Very Happy
    Nekünk amúgy le lett fújva Sopron, a suli nem talált járatot nekünk >.< Pedig milyen jó lett volna. Sad 
    Én szívesen mennék, csak, nem fogok tudni szerintem felutazni azért xD Pedig ez érdekelne is *-*




    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Szept. 25, 2013 5:39 pm

    Sziaaaaaaaa Móni ^^ Én örülök, hogyha adsz magadról életjelet Very Happy
    Én sajnos sem most, sem jövő hétvégén nem érek rá :/ De ha egyszer az életben lesz időm játszani... Hát majd meglátjuk xD A fellépésedre szívesen elmennék, de hát ez sem csak ezen múlik sajnos :'D Jó utat Németországba, és jó szórakozást, de tudod... csak mértékkel Razz
    Nekünk is van wifink a suliban, de le vannak róla tiltva a telefonok xD
    Hát Réka, ez vicces xD
    Én meg...hááát... semmi új xD Továbbra is betegre tanulom magam és túl vagyok terhelve (igen, bevallom, jól látjátok), de mivel ez ellen semmit sem tudok tenni, ezért szép csendben (Sam, ne röhögj) tűrök Very Happy Szóval megvagyok, szerintem jól bírom ^^ Ami kicsit fura, de mindegy, ezek szerint lelkileg megfelelően rákészültem a nyáron xD
    További szép hetet mindenkinek, én kihasználom, hogy a héten az összes dogát bezsúfolták az első három napra és most pihenhetek...xD
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Horváth Réka Pént. Szept. 27, 2013 10:56 pm

    Hah, megvan a notebookom *-* Frissen rajta Win 7 Very Happy*.* Csak nem magyar a billentyűzet, de fene egye, mert tudom már úgyis fejből xD :DCsak azért hiányoznak a: @ [] meg ilyen jelek, de tényleg mázli, hogy tudom, majd valamikor el ne felejtsem, kell vennem billentyűzet matricát, mert anyámnak nem nagyon fog menni a kezelése :'DD xD
    Szóóóval, very happy *-*
    Azért pihenjél is Lil, nehogy nekünk kiégjen az agyad Razz^^"
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Szept. 28, 2013 2:58 pm

    hát, akkor te is átszokhatsz most arra, hogy altgr+j vel írod az í betűt Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Okt. 04, 2013 10:46 am

    Wáháháhá Lil péntek háromnegyed tizenegykor itthon ül a gép előtt Razz 9-kor keltem, lehet irigykedni Razz
    Amúgy nem igazán éri meg a dolog xD Épp azért jöttem, hogy szóljak, ma és holnap nem leszek, mert Debrecenbe megyek a Református Középiskolák Országos Atlétikai Versenyére Smile Csodás lesz. Na mindegy, ha kétszer túléltem túlélem harmadszorra is xD Csak rohadt hosszú az út (4-5 óra), meg még kézimeccsre is megyünk ahol meg fogok süketülni... A verseny amúgy holnap lesz, egész nap, ezért este érünk csak haza, akkor meg úgyis hulla leszek, szóval majd vasárnap jövök órára Smile Akit esetleg érdekel: 100 méteres síkfutásban versenyzek, ahol az eddigi legjobb eredményem 13,9 mp, ami iskolarekord, remélem, most is sikerül ennyit futnom és akkor talán van esélyem a dobogóra - bár tapasztalat, hogy az én korosztályom a legjobb, például ha egy évvel idősebb lennék, egy most hatodik helyet érő időeredménnyel lehetnék harmadik is...xD Legalábbis tavaly ez volt. Szurkoljatok, meg azért is, hogy ne fagyjunk szét, mert ez a dolog szabadtéri és nincs ott semmiféle fedett hely :'D Sídzsekiben megyek... Bár azért futás közben így is úgy is megfagyok xD
    Na mindegy, szép hétvégét mindenkinek Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Okt. 04, 2013 11:44 am

    Csak azért nem irigykedek mert megérdemled h edig pihentél ^^ egy kalappal biztosan jó.lesz szép hétvégét nked is és vigyáz az úton ^^
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Okt. 05, 2013 8:56 pm

    Hali Very Happy Naaa megjöttem, és gondoltam beszámolok röviden, aztán akit érdekel úgyis megkérdezi mi volt még Smile
    Ugye 100 méteren versenyeztem, ott 4. helyezést értem el, az időeredményemet még nem tudom, mert nem árulták el, majd feltöltik a honlapjukra valamikor :'D Örülök neki, mert nagyon erős volt a mezőny Smile És akivel együtt tartom a sulicsúcsot, ő meg 6. lett szóval ha meg is dőlt, akkor én döntöttem meg Very Happy
    Aztán meglepetésszerűen beraktak a svédváltóba, mert lesérült egy lány, így ott is én futottam a 100 métert, és megnyertüüüük Very Happy Szóval hoztam aranyérmet Very Happy
    Aki nem tudná, mi az a svédváltó: az első ember fut 100 métert, a második 200-at, a harmadik 300-at a negyedik meg 400-at, és mint egy rendes váltónál, váltóbottal váltunk Smile
    Szóval, sikeres nap volt, most viszont megyek és alszok. Sokat Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Okt. 05, 2013 9:07 pm

    Büszke vagyok rád Lil azért még úgy is szeretném ha mesélnél Very Happy *-* és Gratula *Millióóóó ölelééés*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Okt. 06, 2013 10:26 am

    Nem is gondoltam volna, hogy az éhezők viadala ilyen jó film, pedig láttam egyszer csak angolul és az meg nem is jött be annyira... xD Most így nézve meg ráadásul a pókemberrel is így vagyok xDD tök jó volt eddig aludni kipihentnek érzem magam hála annak amit kaptam Very Happy Az Evermoret aki nem olvasta annak ajánlani tudom iszonyúan jó könyv nekem tetszik jó volt eddig várni az olvasásával és ráadásul a karakterek a könyvben is eszméletlenek Very Happy Na, de most megyek, mert elviekben pakolni kéne a szobát, de lehet az asztalt mozgatom úgy át, hogy a radiátornak tudja támaszkodni, hogy ne fázzak xDDD Kinek hogyan telt a hétvégéje?Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Okt. 06, 2013 12:22 pm

    Mivel most jutott eszembe, ezért Sammel örvendezek, hogy végre van net xD De jó, nem kiabálom el xD Khm. Mivel lényegében csak Rilla meg Lil tudja, a többieknek mondom, hogy lassan két hete alig van netem, csak tesóm internetét meg mobilnetet használok, ami... hát, egyik sem jó dolog, főleg mert rendszeresen kivívom a bátyám haragját vele :'D Plusz az a net viszonylag gyenge, nem nagyon bírja ha többen használják...

    Lil király és kész xD

    Ehh. Az Éhezők viadala egy rohadtjó film xD Nekem most van mit olvasnom, szóval egyelőre biztos nem :'D Amúgy hova pakolsz át vagy mi van? Bocs, tegnap este már nem nagyon tudtam koncentrálni xD

    Nekem amúgy elég semmilyen hétvégém volt, mert lényegében abból állt, hogy ültem a gép előtt és simseztem (*-*), meg idegeskedtem, hogy mikor lesz már netem :'D
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Okt. 06, 2013 12:50 pm

    Semmi baj izé mivel sikeresen kifüstöltem a szobámban az egyik konnektrotrt amit majd meg kell csinálni valamikor plusz eléggé hideg az ablakom amit most szigetelünk is t pakolom a gépet jobb helyre meg a szekrényt ami a fűtőtest mellett volt h jobban melegedjen plusz oda rawktam a gépet így neki tudok dőlni a radiátornak és örülnék neki ha háromnál előbb végzünk igaz gépnél vagyok mert ahhoz már nem nyúlunk szóval tuti leszek és az ágyat is át pakoljuk vagyis vissza középre ahogy elsőnek volt mikor át költöztem (hősugárzó emlék) xD de lényegében olyan környezetet igyekszek kialakítani a szobában, hogy jobb legyen a környezet és jelenleg semmi kedvem kimozdulni sehova szóval legalább van egy kisebb sarkom ahova el tudok bújni xD bizony rohadt jó film bár lényegében neveletlen hercegnőt és közben mr és mrs smiths néztem és közben kockultam (HP, Prince of Persia) szóval nem unatkoztam meg olvastam most az eclipset xDD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Okt. 07, 2013 10:24 pm

    Hali, jöttem hisztizni a változatosság kedvéért Very Happy
    Szombaton (ma hétfő van!!!) az eredményhirdetésen megcsípett egy darázs az alkaromon és tenyérnyi helyen fáj és piros és be van dagadva és le fogom vágni a kezem könyékből és akkor a hegedűtanárom ki fog nyírni szóval ég veletek, áj láv evribádi ._. *integet*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Okt. 08, 2013 1:49 pm

    Nem fog kinyírni mert akkor megismeri a haragomat Cool Twisted Evil 
    nyúúúúú szeretek két oldalas dolgozatokat írni :'D és a mai napra feladott feladvány az Im rendelet megtanulása és azt hiszem továbbiakban folytatom a könyvet amit elkezdtem olvasni ^^"
    Tegnap olyan régi képeket találtam a gépen kicsit azt hiszem rendbe raktam a d meghajtómat ideje volt.. xD
    ráadásul találtam egy régi novellámat meg régi jegyzeteket úristen xD aki szeretné majd mutathatok néhányat, de lehet fogok majd betenni Very Happy
    Holnapután megyünk elviekben tanulmányi kirándulásra ééééés sikerült leszerveznem mindezt 5 óra alatt a 48 órából xD és váárom máár *-*

    Azt hiszem még néhány dolgot megnézek és irány tanulni, meg azt hiszem megnézem még egyszer a Tőzsdecápákat Michael Douglast megszerettem.. Van olyan aki szereti?Very Happy tudom kicsit öreg, de a stílusát bírom. Very Happy plusz azt hiszem bírom a Bates Motelt (horror sorozat *-*) na jó azt hiszem én most irány el balra majd jelentkezem ha úgy leszek :'D és remélem mindenki él és virul ._.

    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Kedd Okt. 08, 2013 5:58 pm

    Hello mindenki! Visszaolvastam, de csak egy kicsit, mert nááágyon fáj a fejem, és majd felrobban, szóval nem igazán tudtam koncentrálni az olvasottakra.

    Sammmmmmmy! Sziiiiaaaa! *integet és ugrabugrál, mint egy beszívott mókus*
    Éhezők viadalát imádom! Fan görcsöltem az éjjel, hajnali fél 1-ig, míg vége nem lett. Alig várom már a novembert, hogy adják a mozikban a második részét! <3

    Lil! Az éremhez gratulamatula. Még nem is mondtam. Very Happy Büszke vagyok ráááád! Ügyes vagy. Very Happy
    A csípéshez pedig jobbulást! <3 *ölel*

    Ril a kiránduláshoz jó szórakozást. Michael Douglast én is bírom, bár eddig kevés olyan filmet láttam, amiben ő szerepelt...Smile

    Ész akkor, rövid beszámoló: mozgalmas hetem. Azt hiszem ezzel, mindent kifejeztem, és csak reménykedem, hogy vasárnapra nem leszek egy kicentrifugázott hallal egyenlő (hal---> ma az volt a menzán)
    Hétfőn volt osztályfényképezés, szerdán kell befizetni az árát.
    Szerda délután festeni fogunk, szóóóval ki fogok purcanni, csütörtökön megyek és mindenfélét vásárolok...legalábbis ha kijön minden: süti hozzávalók, lufik, ruha, egyéb...^^"
    Pénteken legjobb barátnőmnek (Rékának) lesz a szülinapja, és így aztán a csütörtököt azzal fogom tölteni, hogy eszméletlen külsejű muffinokat sütök, hivatalos nevén cupckake. Persze ez amit elképzelek, de tuti nem úgy fog sikerülni. Jah, meg viszek csokit, és csinálok neki fincsiiii forrócsokit. Ráadásul még ajándékötletem sincs. Sad Tudnátok ötleteket adni? Please...*könyörgő kiskutya szemekkel pislog* Pénteken este buliba megyek, kb. hajnal valameddig maradunk de szombat reggel már 6-kor kelhetek is...szóval 4-5 órát ha alszok majd, ugyanis megyünk forgatni a Nagy Könyvhöz. Kb. délig leforgatjuk...Egri csillagok. Huhúúúú...de nem lesz uncsi, az egészet poénra vesszük, szóval hintalovak, fürdős kiskacsa, törtülköző turbánnak és még egyéb hülyeségek xDDD Éééés hadd meséljem még el, hogy jövő hét kedden megyünk színházba. Méghozzá megnézzük a Macskákat. Very Happy Sose láttam még, de biztos jó lesz, szóval már nagyon várom.
    Nah, de Cath lecsapja magát, mert elszaladt vele a ló és sokat írt....xD

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 29 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 5:00 am