Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Nov. 03, 2013 9:25 pm

    Na jó ezt muszáj!!! Nem találtam neki más helyet, szóval ide szúrom be! Meg kell nézzétek! Hihetetlenül ennivaló! Olyan jól esnek néha az ilyen cukiságok!

    Nézd meg!!!!

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Nov. 08, 2013 7:52 pm

    Sziasztok Smile Frissítettem a cameososok érméit ^^
    Meséljetek, hogy telt a hetetek? Smile Nálunk most minden és mindenki szalagavató lázban ég... Uramég, már csak egy hét :'D El sem hiszem... Pedig mennyire távolinak tűnt. Most kicsit olyan érzésem van, mintha el sem telt volna ez a négy év Smile De már nagyon várom, úgy tűnik, készen leszünk minden műsorral Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Nov. 14, 2013 8:57 pm

    Te jó ég, emberek, holnapután szalagavatóm lesz... o.o Ez nagyon durva. Bár annyira nem hat meg mert iszonyat fáradt vagyok a mindennapos estig próbálásoktól :'D A héten lehetne iskolai szünet...xD
    Ha túléltem, majd vasárnap adok magamról valami életjelet, illetve telenyomom a facebookomat csili-vili, hercegnős képekkel Very Happy Jók legyetek ^^

    szerk.: a csili-vili és a hercegnős szavak egy Jesmonnal írt hsz-ben iszonyúan viccesen néznek ki xD
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Csüt. Nov. 14, 2013 10:13 pm

    Szia Lil! Sok sikert a szalagavatóhoz. Beszámolót!! Very Happy

    Am...hello mindenki...épp szemezek az irodalom tételemmel...de nincs sok kedvem hozzáfogni...igen...kissé későn kezdem el tanulni a holnapi dogára, de 9-kor értem haza. És nem...hagyjon mindenki békén...teljesen ki vagyok. Elegem van...pfff.....Sad És szombaton meg fogok halni...teljesen és tökéletesen kipurcanok, kifiléznek, és még csokiöntetet is kapok a tetejére...nem...nem érzem jól magam. Asszem vasárnapra minden használható agysejtem feldobja a pacskert, és...wááá...elegem van...az a k*csög, idióta....fuuuhh...*elkeseredetten morog*. Uhh...na inkább megyek és felfogom a tételt...már nem számolom ez hányadik hét lesz, hogy alig alszom...woooh...wohohooo...ooooohohohhho...khm...elnézést...*antiszociálássá vált, hullafáradt, sajgó elméjű és testű Cath elvánszorog a konyhába, hogy valami ehetőt keressen...* Kell nekem egy kisállat...szükségem van egy kisállatra...muszáj...vagy egy olyan naaagy macira, amit ma pakolgattam a tescoban...olyan...kéééérek egy kisállatot...lehetőleg inkább élőt...és nem..nem halat...*letörten elkullog*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Nov. 15, 2013 1:39 am


    Cath, kitartást csajszi tudom, hogy szükséges a munka, de most azt mondom lazíts egy kicsit igen ilyenkor már énis ki voltam ismerős a szitu szóval mindenképpen egy kicsit lazíts. Még ha olyan a munka beosztás. Próbálj meg hétvégére és hétköznap egyszer-egyszer. Meg lehet kérdezni asszem a többieket tudják tanúsítani tavasszal meg szerintem te is emlékszel hogy 11 éjfélre jártam haza és úgy tanultam hajnali háromig szóval tudom *ölelés* úgyhogy kicsit most relax rendben? Ennyit ígérj meg Smile
    Ha leszel skypeon úgyis szeretnék veled beszélni + hívni szóval nem nem hagylak békén vissza hozzuk a jó kedved csak lazíts és tanulásban ha kell segítség tudod hol találsz.
    Én mi az ördögöt keresek még fent ilyenkor? Nem tudok aludni és horror filmet nézek aminek mindjárt vége és utána megyek.
    Hétfőn dolgozom (felmentésem van infóból így nem megyek be a suliba) ^^" szóval laza nap kedden Irigy Hónaljmirigy videóklipp forgatásra megyek *-* (majd hozok képeket) Very Happy csütörtökön vehetem elő a színházi ruhámat mert megyek egy szemináriumra délelőtt jövőhéten elég jó kis hetem lesz és kíváncsi leszek Bárándi Péter előadására aki nem tudná az egyik híres politkus-ügyvéd és a Medgyessy kormány-kormány igazságügyi minisztere. Nem minden nap találkozhat az ember ilyen személlyel és kíváncsi leszek az előadására szóval várom már nagyon Very Happy és a jövő hétről majd kaptok beszámolókat. Nekem így ez a hetem így zajlott le elég vegyesen, szóval ja.
    Meg meg vagyok kergülve mint a marha xD
    Elkezdtünk tételeket tanulni szóval holnap, holnap után tételezek ami jó szóval tudok neki örülni *fintor* meg előadást kell majd tartanom azt hiszem így röviden tudok mesélni mi várható és mi volt. Very Happy
    Cath küldöm neked a pozitív hiperaktív energiákat ^^" Lilnek szintén Smile
    Na gyerekek én ennyi voltam vissza a filmhez aztán megyek aludni aki kérdezné mit nézek: Sikoly 2. Tudom sokatok mondja, hogy szar, de mostanában eléggé rákaptam a tertózásra és a lelki világomnak a békéjét így tudom helyre állítani Smile Tehát úgy értem hogy régi cuccokat nézek, hallgatok illetve olvasok és ez segít és azt hiszem ezért is vagyok ilyen kergemarha xD

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Nov. 17, 2013 8:13 pm

    Sssssziasztok Very Happy
    Elolvastam ám, amit írtatok, Cath és Rilla, de most nézzétek el nekem, hogy nem reagálok, mert már csak a puha meleg ágyam lebeg a szemem előtt :'D
    Viszont megígértem, hogy hozok valami beszámoló-félét, ami most igen rövid lesz, de azért igyekszem...xD
    Először is volt ugyebár a templomi rész, ahol voltak az osztályműsorok (a miénkben én hegedültem, elég jól sikerült), és a szalagtűzés (nem döftek agyon a tűvel xD), ez a része szerintem teljesen rendben volt, rosszabbra számítottam Very Happy
    Aztán pedig jött a táncos rész az edzőtábor egyik csarnokában - hát gyerekek, ez valami fantasztikusan csodálatosan elképesztő volt Very Happy Annyira, de annyira élveztem, hogy arra nincsenek szavak Very Happy Először a palotást táncoltuk, ami valami iszonyú jól sikerült, legalábbis hangulatra mindenképp. A látványról maximum Sam és Móni tudnak nyilatkozni xD Aztán az angol keringő, ami szerintem szintén szép volt, én legalábbis úgy éreztem Very Happy Ezt követte a tánc a szülőkkel, fényképezkedősdi, vacsora, táncest zenekarral (vonatozás, yeah!), koccintás a tanárokkal pezsgővel (jelenzém, hogy az esküvői ruhát csak ezek után hámozhattam le magamról - nem volt kényelmes...), maaaajd pedig az osztálytáncunk, ami hatalmas sikert aratott Very Happy Videókat még én sem láttam, de majd megpróbálom valamilyen formában megosztani veletek, ha megkapjuk Smile Illetve, tele van a facebookom képekkel, lehet nézelődni Very Happy A profi fotósok képeit még szintén nem kaptuk meg, de ami késik, nem múlik...
    Szép hetet mindenkinek, én elmentem aludni Smile
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Nov. 18, 2013 4:44 pm

    Most.kb velem is.ez. helyzet.és most nem fogok aludni.hanem egyből taunlok xD.legalább jó.volt.azé.a.ballagásod.szeretném megérni <3. Na de most megyek vár rám egy ügyvitel és elkezdem tanulni a történelmet plusz beszélek a sulimban a tanárokkal elkezdem a nehezét jólesz....szóval héten igyekszem hajtani magam plusz munka ^^ na most megyek tanulni. ^^
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Nov. 24, 2013 10:01 pm

    *-* Jujjj Lil! Most tökre elképzeltem, így az alapján, meg a képek alapján az egészet. Biztos felejthetetlen és fantasztikus élmény volt. Smile(amúgy meg Nessát ma már nem kapsz tőlem sajna...a halálomon vagyok, a héten pedig még nem tudom egyenlőre mikor lesz hozzá energiám, és agyi kapacitásom, mert így hó végét megnyomom munkával, ráadásul a tanárok terveznek nekünk jópár tz-t, merthogy december első hetén ugyebár Nagy Könyv hét és akkor teljesen meg fogunk halni attól a sok bigyótól egész héten, ami a nyakunkba szakad. De ígérem, egyik éjjel, szakítok rá időt, és alkotok neked valamit.)

    Aztán...ó igen...csak jelentkezem amúgy meg. November vége van lassan, a hétre havas esőt jósolnak, szóval szupi, hétfőn este 9-kor gyalogolhatok keresztül a városon a munkából, mert én azon a latyakos úton nem fogok bicajjal korizni az tuti. Éééés ha már kori... Dobpergést kérek! Új koripálya nyílik Kecsón (a Malom pályáján és az uszodáén kívül), méghozzá nov. 30.-án. Bent a központban nyílik, szabadtéren, a 0 km-kőnél. Nem tudok jégkorizni, úgyhogy megkértem Rékust tanítson meg...háááát meglátjuk mi lesz belőle, de ha majd vállalkozik fényképezésre valaki, láthatjátok majd a szenvedéseimet...:'D előre érzem, hogy fájdalmas egy december elé nézek.

    Amúgy meg... tanulás, jövő héten végre ismét munka, a végzősök szalagozó szervezése...juhúúú (remélem érződik az irónia) Bár baromi szép lesz az eddigi tervek alapján, de...hát rohadt sok munkánk lesz vele, rohadt sok feladatunk lesz, és rohadt sokat kell majd bent maradnunk a próbáikon, és február 15-én lesz maga a szalagozó, szóval előre mondom, 14-én hajnalig főpróba, 15-én pedig ne is keressetek, mert...mert fúúúúh...
    Na mindegy...inkább megyek, elmulasztom az egész napos fejfájásom, és alszok, holnap este jövök...valamikor 9 után hazaérek...remélem...
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Nov. 29, 2013 3:39 pm

    Nézzétek most nekem is el, hogy nem reagáltam elolvastam csak nem volt lelki erőm az már más kérdés, hogy minden máshoz volt, de az is csak azért, hogy lefoglaljam magam. Még ma alkotok Cathnek este egy Kylet írhatnékom van azt tudom de közben fáradt is vagyok. A hó már eset pesten remélem nem csak itt csak ugye nem maradt meg. Eléggé érdekes hét volt xD az egyszer biztos nekem legalább is én találkoztam egy jó barátommal plusz sok minden más is történt (ami a lelkemre is hatott) de nem írom le akit érdekel az már úgy is tudja szóval Smile na király a koripálya Very Happy bár nálam először is meg kell tanulnom korizni xD jégkorcsolyát megpróbálnám újra, de garantálom, hogy utána a balesetire kerülnék! Szóval majd társaságban xDD
    Annyira csak nem lesz fájdalmas Cath Smile azért kitartást!
    Mi elkezdtünk tételezni jövőhét péntekre megírni és megtanulni szóról szóra mert lefeleés lesz. Imádom!
    Mindenkinek kitartást, pihenjetek srácok Smile
    Végre jó az Archlord server *-*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Dec. 02, 2013 3:52 pm


    Szerintetek ez mi a halál? o.O már vagy ötödszörre nézem meg, de nem tudok dűlőre jutni xD

    &action_type_map=[%22og.recommends%22]&action_ref_map=[] ] Link

    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Isabella Grey Hétf. Dec. 02, 2013 6:26 pm

    Sziasztok!

    Gondoltam beköszönök ide is. Smile)
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Dec. 02, 2013 7:01 pm

    Nem tudom, Rilla, de nincs az az isten hogy én ezt megnézzem xD

    Üdv itt is, Bella Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Dec. 02, 2013 7:04 pm

    Mi az Sammy tán félsz? XD

    Szia itt is ^^
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Dec. 02, 2013 7:14 pm

    Nem, de tartok tőle, hogy fogok xD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Dec. 06, 2013 2:17 pm

    Sylorinásaimnak leszámoltam az érméket és persze kikerült a főoldalra egy új képesség ^^ itt[ lehet megtekinteni.
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Vas. Dec. 08, 2013 9:02 pm

    Emberek jó hírek. Meghalt az asztalim xD Pár napon belül megpróbálom újrarakni, amint szerzek telepítőt, és újra leszek Very Happy Viszont, most is szerencsém van, hogy 10 percre megkaptam a lapost xD Szóval, a lényeg. Pár napig nagy eséllyel, ne számítsatok rám. (Persze, ha minden összejön, már holnap megleszek az egésszel meló után. Már, persze, ha tudok találkozni a bátyámmal holnap Very Happy)
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Dec. 09, 2013 11:26 am

    Na mivan mostanában mindenkinek meghal a gépe? :'D Részvét, James xD Remélem sikerül megcsinálnod, bár én nem valószínű, hogy leszek hét közben Smile Írunk egy rakat TZ-t, és pénteken koncert... Aztán lehet hogy úgysem bírom ki xD
    Most meg infó van és szétunom a fejem, adatbázist kezelünk teljesen gyökér-szinten :'D
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Dec. 09, 2013 2:33 pm

    James részvét, de ha kell segítség akkor szólj, mert átugrom én hozzád és megnézhetem Lil te szegény kitartást én holnap fogok írni, vállalkozástanból, csütörtökön felelek péntekre meg jó szórakozást kérdés ez az amire Andikával mész? Még mesélt valamit egy együttesről Very Happy valamilyen c betűs most nem nézem vissza facet xD Na én leszek szerintem amikor nem dolgozom, 12 órát aludtam nem rég ébredtem fel ami nektek rossz, de nekem jó mert nem vagyok annyira hulla xD
    mutatok nektek valamit:



    Erre ébredezem csengőhangom nem tudom kinek tetszik, de én szerelmes vagyok Jorgeba mostanában sok mindenkibe xD
    Mindenkinek jó hetet Smile
    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Agnes Gadegaard Hétf. Dec. 09, 2013 4:20 pm

    Hi emberek! Szia Bella, üdv az oldalon! Még nem mondtam... Lil kitartást a héthez, James, sok sikert a géphez.
    Épp szenvedek, és most értem haza, de totálisan elegem van mindenből. Holnap gazdasági, nyelvtan tz + matek doga, de nagyon nem vágom ezeket a bigyókat, amiket most veszünk...uuuh...azért megpróbálom holnapig felfogni. Amúgy meg munka, tanulás, munka, tanulás, szélvész, munka, kidőlök. Asszem hivatalosan is túl fogom magam hajszolni ebben a hónapban. És szombaton meló után megyünk jégkorizni be Kecsóra...jipííí!!! Nem, nem tudok jégkorizni, de majd bénázok valamit. ...xD Óh és, lezajlott a Nagy Könyv hét, eléggé ki voltam miatta, bizonyos okok miatt, de alapjáraton rohadt jól sikerült, ma lett volna eredményhirdetés, és kaptunk tortát...nyami, hatalmas, könyv alakú, csokitortát. Nah...de...megyek, még sokat kell tanulnom...szerintem közben megeszem az egyik mikimet...
    További szép hetet mindenkinek, ebben a rémes időjárásban...Smile

    Óh és Ril: Odaááááát!!!! <3
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Hétf. Dec. 09, 2013 9:24 pm

    Ugyan Rilla Smile Megnézni ezen nem nagyon van mit Very Happy Újra telepíteni újra tudom, ha kéne össze is rakom darabokból, abban már nem kevés tapasztalatom van (meg persze a gépek újra rakásában is xD) Próbálok majd minél hamarabb visszatérni rendesen Very Happy Amúgy meg mindenkinek kitartást, és Lil jó szórakozást Smile Én egyenlőre el szenvedek melóban. Viszont ez nagyon durva. O_O Hétvégén vagyok szabadnapos O_O
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Dec. 09, 2013 9:45 pm

    Ja nem, ez olyan hangverseny-koncert, én játszom rajta és hát nem ártana gyakorolni ha nem szeretnék nagyon beégni xD
    Cath, kitartás a melóhoz, és jó szórakozást, aztán seggre ne ess mert az nagyon fájdalmas tud lenni xD
    James, ezek szerint még nem sikerült újrarakni? Smile A szabadnapodat meg biztos elírták xDD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Dec. 09, 2013 10:15 pm

    James megoldjuk holnap Very Happy Lil neked meg hajrá kitartást Smile hát tényleg nem ártana xDD
    Cath én egyszer mentem jégkorizni három hónapi lábra nem tudtam állni menni fog neked ügyes vagy egyébként gondolkoztam hogy újra megpróbálok jégkorizni de félek XD
    Még nem sikerült neki xD holnap kap tőlem egy telepítő lemezt azt tudtam szerezni Smile
    És ja Cath Odaát aki nem tudná miért írta az ötödik évadot magyarul pénteken adják le XD én csak kíváncsi vagyok mennyire szúrták el xD most violettát nézek és várom a hétvégét xD
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Dec. 10, 2013 7:20 pm

    Na, a telepítés megkezdődött. Per pillanat meg éppen anyámnál vagyok bent melóhelyén, és birtokba vettem a lapost. Miután haza értem, még talán 1-2 óra, és még az is lehet, hogy skype ra is felnézek. Addig is ugyan úgy kitartást mindenkinek. Én meg próbálok nem elaludni abban a pillanatban ahogy fel kell kelnem holnap. vagy, ahogy felszállok a buszra, vagy leszállok, vagy a metrón, a másik buszon, az öltözőben, illetve a konyhán Very Happy Ja, és még 1 fantasztikus hír... -.- Lehetséges, hogy megint költözhetünk nemsokára a tulaj miatt. Szóval megint megy amúgy a lakás nézés. Na, de ez most nem annyira lényeges. Majd kiderül nemsokára... (vagyis estére már lehet, hogy megtudom mondani, ha kész lesz a gép. Ha, nem, akkor is megtudnám, csak nincs akkor hol elmondani Very Happy) Addig is, chat re fellépek egy darabig. Bár, úgy sem fogja még senki sem észrevenni Razz (de, a poén kedvéért... Very Happy Tudjátok, hogy hogy megy ez nálam.)
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Dec. 11, 2013 1:48 am

    Remélem jó lesz neked a telepítő én elszúrtam az enyimét mert leállt magától a gép xD mindegy addig fel telepítettem a windows hetet és szerelmes vagyok belé tisztább a hang is és a képernyő is és áááhw xD nem szólalok meg xDD na jó csak jelzem már jó félig a gépem barátnőm holnap megnézi aztán fodrász szóval leszek félig meddig csak tanulok mert dogát írok holnap xD és nyuff... xD na jóéjt mindenkinek xD
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szer. Dec. 11, 2013 4:54 pm

    Szopatott a telepítő, és egy csomó file-t nem is tudott felrakni magának szóval vicces... xD Viszont, ahhoz képest, hogy formáztam, mégis 2 windows van most a gépemen Oo na m1 valamikor majd megoldom. Lényeg, hogy most megy minden, faszán, jobban is, mint ez előtt 1-2 dolog xD Szóval telepítgetek, de vagyok Very Happy

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 31 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 12:52 pm