Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+6
Castin Noyers
Lorette Cyrill Branimir
Elizabeth Cobb
Esteron Baltazaar
Dobókocka
Kornel Meisner
10 posters

    Boszorkánypláza

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Boszorkánypláza Empty Boszorkánypláza

    Témanyitás by Vendég Vas. Feb. 10, 2013 7:52 pm

    Mi is az a Boszorkánypláza? A Hilaritas legújabb ékköve, mely rengeteg szórakozási lehetőséget nyújt a fiataloknak. Maga az épület úgy néz ki, mint egy hatalmas boszorkány, innen kapta tehát a nevét is. Öt szintből áll:
    Az első szinten ruhaboltok, elektronikus kütyü boltok, könyves boltok tömkelege várja a látogatókat, míg a földszinten található az Egyesült Királyság egyik legnagyobb mozija hatalmas, ülésekkel, 3D-s élménnyel, mennyei rágcsákkal, és a legújabb filmekkel.
    A következő szintekre hatalmas mozgólépcsőkkel lehet feljutni, és a második szinten jobbra cukrászdák, bárok, kávézók játéktermek, diszkók és klubokkal és még egy korcsolya- és görkoripálya fogadja a vendégeket. Balra pedig fodrászszalonok, ékszerboltok, edzőtermek ácsorognak csak a vásárlóra várva.
    A harmadik emeleten irodák és éttermek foglalnak helyet, míg a negyediken az ezoterika kedvelői találhatják meg a kedvenc jósdáikat.
    Az utolsó szinten pedig kiadó lakások tátongnak ízlésesen berendezve.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 11, 2013 6:56 pm


    [Edzőteremben]

    *Talán jó ötlet este eljönni a plázába? Naná! Még szerencse az, hogy két-három órát tudok tölteni itt, hiszen egy óra meg edzés annyira szól. Legalább is formában maradok, és nem mondhatja azt Nath sem, hogy nem csinálok semmit. Még reggel kaptam tőle ajándékba egy edzőtermi bérletet és kihasználom a lehetőségeket. Persze, sok mindent nem lehet rólam tudni viszont azt igen, hogy most el lett találva a sport igényem. Igen.. Bárki kérdezné tőlem 14 éves létemre egy kicsit kickbokszoltam, meg karatét tanultam és kombinálom a kettőt. Tudom furcsa, de én így szeretem csinálni.. Most éppen egy boksz zsákot püfölök a sport szerkómban, ami egy szürke top és egy fekete halásznadrág és egy fekete sportcipő van rajtam, ami tapadás mentes. Jól vagyok, bárki kérdezné. Nem egyáltalán nem foglalkozom, a múlttal előre nézek és tapasztalatokból próbálom magam megerősíteni és megígérte Nath, hogy velem lesz és segít, ahogy tud. Örülök ám neki tényleg.. valószínűleg árvaházban nem bírtam volna sokáig az is biztos. Intézet nekem olyan.. Fura.. idegen lenne számomra és biztos megpattannék. Szóval még mindig mázlistának érzem magam, de nem fogom ezt hangoztatni. Úgyse ismer senki és addig örülök, amíg láthatatlan vagyok. Nincs pletyka.. pletyka hátán. A hajamat egyébként összekötöttem csak a frufrum lóg lefelé és püfölöm a zsákot Hollywood Undead zenére, ami éppen szól az edzőteremben. Legalább jó féle zene szól. Mi is megy éppen? Számomra egy ismeretlen szám, de biztos vagyok abban, hogy új zenéjük.. annyira imádom, valahogy majd megszerzem.*
    Kornel Meisner
    Kornel Meisner
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Kornel Meisner Hétf. Márc. 11, 2013 7:12 pm

    [Szintén edzőterem]

    *Már lassan két órája, hogy Verhoeven beszabadult az edzőterembe. Komolyan, kiakaszt a csaj! Pláne, mióta hivatalosan is a bébicsősze lettem. Na jó, nem, de akkor is szeretik rám meg Emilre bízni a csajt. Úgy tűnik, Kilian se bírja már, hogy a nap huszonnégy órájában figyeljen rá. Tény, hogy Lora egy energiabomba, és nehéz lekötni őt. Jelenleg valahol a futópadok irányában leledzik asszem. De annyira nem is érdekel, hogy mit csinál, amíg el nem hagyja a helyet. Meg hát a Törpe vele ment, szóval így van időm egy kicsit edzeni. Egyébként Jägert, a pelémet most a birtokon hagytam, nem lett volna jó ötlet idehozni. Ja, és mi előtt még kérdeznék, hogy ki a franc vagyok… Kornel Mesinernek hívnak, és egy hónapja csatlakoztam a társammal a Drusius klánhoz, azóta pedig hivatásos Rontásűzői címem mellett óvóbácsi képzést is végzek. Na, mindegy. Egyébként egy szürke trikót viselek meg barna rövidnadrágot, mert hát nyilvánvaló, hogy ilyen helyre azért átöltözik az ember, nem? A nyakamban egyébként ott fityeg a halálfejes felhallgatóm, amiből épp valami hard rock szűrődik ki, de engem nem zavar. Mielőtt elindulnék az edzőpályák felé még utoljára lehajolok és megkötöm a fekete converse csukámat. Aztán megindulok a bokszzsákok felé, mert már rég vertem el valamit/valakit, és a két taknyost nem verhetem agyon Naomi parancsa miatt. Szóval amúgy szívás, hogy ennyire korlátozva vagyok. Halk sóhajjal felegyenesedek, és elég hamar a bokszolók közé keveredek. Mikor kiszúrok egy kislányt, akkor elvigyorodok, és megállok mögötte kábé két méterre.* - Hé! Nem akarsz inkább velem edzeni? Unalmas lehet a zsákot verni, jobb az élő célpont! *vigyorodok el. Amúgy tök random szúrtam ki a csajt, nem áll mögötte semmi hátsószándék. Miközben a válaszára várok néha oldalra pillantok, hátha meglátom Emilt, vagy Lorát, de mivel nemigen akarnak jönni, így visszafordulok az idegen lányhoz.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 11, 2013 7:31 pm

    *Szóval most püfölöm a zsákot és egyszerűen kikapcsolódom. Levezetem a feszültséget meg kell az edzés. Aztán este még zongorázok egy kicsit, hiszen a gyakorlás is kell. Legalább rendesen viselkedem, amíg itt vagyok szóval. Aztán még énekelgetek, ez a szám tetszik. Most mi is szól? Valami up in smoke.. és arra jár a kezem meg a lábam. Felemelem a jobb lábam és a zsákot előre rúgom teljes erőmből. Azt hiszem fejlődtem elég sokat 3 éve alatt. Viszont nem maradok sokáig meg hallok egy srácot és reflexszerűen megperdülők, és ha nem vigyázz akkor biztos lehet abban, hogy megütöm. Aztán felnézek a srácra és ártatlanul pislogok.* - Hopsz! Bocsánat.. végül is miért ne. Legalább akkor mondhatja egy srác, hogy sikerült elvernem.*Mondom neki ártatlanul pislogva és nem tehetek, róla szeretem a kihívásokat.* - Roxanne vagyok. Kicsit magas vagy.*Nézek fel rá és igen ilyenkor elkönyvelem azt magamban miért nem volt magasabb angyal a családunkban.* - Kapj fel egy kesztyűt, de ha szeretnéd akkor karatézhatunk is..*Mondom neki angyalian pislogva egyébként meg aranyos srácnak tűnik. Idevalósi szerintem..* - A zsákot egyébként azért jó bokszolni, mert az nem sérül meg…*Mondom továbbra is játékosan. Semmi olyan szándékom nincsen, hogy bántanám ne aggódjon senki jól esik előtte az ilyen beszéd na. Szóval amíg a reakcióra és a válaszra várok megfordulva újra beleütök egy nagyot a zsákba. Most jól esik..*
    Kornel Meisner
    Kornel Meisner
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Kornel Meisner Hétf. Márc. 11, 2013 7:41 pm

    *Kék szemeimmel a lányt figyelem, ahogy megfeszülnek az izmai, mikor rásóz a zsákra, hogy hogyan húzza vissza a kezét, vagy épp a lábát az ütés után. * ~ Gyors, de nem eléggé. A gyorsító rúnákkal nem lesz nagy ellenfél *jegyzem meg magamban. nem becsülöm le a lányt, csupán felmérem az erőviszonyokat. Amúgy meg ki tudja, talán tartogat még valami meglepetést a számomra. Amúgy amikor megperdül, és látom, hogy megindul a keze felém, akkor reflexszerűen árnyékosulok. Halkan felnevetek, majd vigyorogva ismét felbukkanok.* - Segáz. Jók a reflexeid *dicsérem meg, majd a beszólásra felnevetek.* - Azért erre ne vegyél mérget, angyalka… PJó pár évet lehúztam már, szóval majd meglátjuk *kacsintok rá miközben a jobb karomat borító rúnákat zavargatom. Nemrég festettem fel őket, és még picit bizseregnek.* - Kornel, Kornel Mesiner *biccentek a bemutatkozásra, majd a magasságomra tett megjegyzésre megvonom a vállam.* -- Van ilyen, törpe *ölti ki a nyelvemet végül. Mikor mondja, hogy vegyek fel kesztyűt, akkor egy szkeptikus pillantást vetek rá, és a nadrágom zsebéből előhúzok két fehér rongydarabot, amiket gyakorlott mozdulattal felkanyarítok a csuklómra. * - Nekem ez is elég *felel, majd a karatére elvigyorodok.* - Nekem az is jó. Szóval válassz te, hogy mi legyen! *ajánlom fel neki, majd a zsákos dologra elhúzom a számat.* - Jobb szeretek személyekkel verekedni, mert abban van valami kihívás *felelem kurtán, majd intek a küzdőtér felé, hogy akár el is foglalhatnánk a helyünket.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 11, 2013 8:19 pm

    *Volt gyakorlatom, de igazság szerint nem igazán kéne terhelnem a lábamat mióta volt az a valami, amikor egy random valaki rám támadt. Végül is, ha valaki megsebesül harcban akkor biztos, hogy nem hagyják, míg begyógyuljon a sebe.. Szóval ezen elv szerint élek, amíg rám nem szólnak persze. Nem tehetek róla. Egyébként a kezemet is és a lábamat is használom csak felváltva. Aztán megperdülök és megütném, a kezemmel látom sehol.* - Könnyű lidércnek lenni kis csaló.*Duzzogok be és összefonom a karomat. Igen nem szeretem azt, hogy ilyen erőviszonyok vannak. Na de mindegy..* - Köszönöm, gyakorlat teszi a mestert.*Mondom a srácnak és ő is biztos így van vele, hiszen ahogy végig nézek, rajta látom ám, hogy eléggé edzett.* - Oké győzzön a jobbik lidérckém.*Mondom neki és nem tehetek, róla becézek, na..* - Örülök Kornel.*Mondom a srácnak és a törpére durcásan nézek. Mindig kicsi voltam, mindegy..* - Nem törpe, hanem még fejlődésben van. Mehettem volna, kosarasnak akkor magasabb lennék..*Gondolkozok, el aztán ledobom a kesztyűt és felveszek én is egy rongyot. Legyenek meg az erőviszonyok.* - Mióta is harcolsz ilyen téren?*Kérdezem a srácot és teljesen lazán. Amíg nem támad senki vagy nincsen semmi veszély addig jó. Egyébként meg elindulok simán a küzdőtér felé és legalább van edzőpartner.* - Ez egy kihívás lesz.. eddig lányokkal csináltam ezt. Már ha akadt partner.*Mondom Kornelnak és igen fiúkkal nem igen csináltam ezt… erőviszonyok miatt.* - Gyakran jársz ide?*Kérdezem tőle és ha elhelyezkedtünk akkor neki ugrok. Vagyis legalább is elindulok felé egy jobb egyenessel. Áh most még semmi varázslat.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Dobókocka Hétf. Márc. 11, 2013 8:19 pm

    The member 'Roxanne Wright' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Boszorkánypláza Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Boszorkánypláza Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Kornel Meisner
    Kornel Meisner
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Kornel Meisner Hétf. Márc. 11, 2013 8:28 pm

    *Arra, hogy csalónak neveznek csak nevetek.* - Nem csaló, hanem rontásűző nagyszerű reflexekkel *emelem fel a mutatóujjamat miközben kijavítom a lányt. Arra, hogy a gyakorlat teszi a mestert csak halványan elmosolyodok. Én is épp így gondolom, bár tény, hogy nekem csaknem egy évszázad az előnyöm, de sebaj. Igyekszem annyira nem bántani.* - Kíváncsi leszek, angyalom *kacsint a lányra. Jól szórakozom, na! És most Lorával se kell verekednem, pedig neki egy ideje ígérgetem.* - Magyarán törpe *vihogok fel, mikor Roxane kijavít. Hiába, nekem törpe és kész. Kábé Emillel lehet egymagas, nem tudom pontosan.* - A kosarasok gyöngye lennél! *nevetek fel vidáman, majd kaján mosollyal figyelem, ahogy lecseréli a kesztyűt.* - Kiskorom óta*vigyorogok továbbra is a következő kérdésen.* - Mért, te? *kérdezek vissza, majd könnyed léptekkel megindulok én is a küzdőtér felé.* - Mindjárt megtisztelve érzem magam! *jegyzem meg pimaszul.* - Én már bunyóztam lányokkal is, szóval nekem nem lesz újdonság… *teszem hozzá, és felveszem az alapállást.* -Először vagyok itt a haverommal meg egy csajjal, akivel sajnos együtt kell élnünk *felelek neki, majd megpróbálok kitérni a jobb egyenes elől, és már lendítem is a lábam, hogy gyomorszájon rúghassam. Aztán vagy kitér, vagy nem. Mindenesetre a harc el kezdődött, én pedig addig nem állok le, míg valamelyikünk padlóra nem kerül.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Dobókocka Hétf. Márc. 11, 2013 8:28 pm

    The member 'Kornel Meisner' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Boszorkánypláza Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Boszorkánypláza Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 11, 2013 8:43 pm

    – Ja, hogy.. *Jegyzem meg zavaromban és nem gondoltam volna a rontásűzés dolgot.* - Nagyszerű reflexeid neked is meg vannak.*Mondom ártatlanul pislogva. Aztán ugye becézem, és végül elérünk a küzdőtérre. Azt hiszem Natasha meglepődhet, ha meglát.. Múltkor megvédhettem volna magam? Talán igen, ha van annyi időm cselekedni, de mindegy is. Szóval az edzés is jól jön, esténként biztos fogok ide járni. Nyelvet öltök Kornel kijelentésére a törpe miatt. Nem zavar egyébként.* - Hát na.. valakinek meg van a tehetsége..*Mindenkinek van tehetsége és én is így gondolom.. de hát nem tehetek róla, hogy így beszélek most. Amúgy meg szeretek piszkálódni, de igazság szerint nem tudom így könnyedén szerzek e haverokat. Meglátjuk.* - 6 éves koromban kezdtem karatézni.. Kickbokszolni meg 10 éves koromban szóval 8 éve.. számolásban nem vagyok béna.*Mondom nyelvet öltve és aztán megjegyzem azt, hogy ő az első fiú. Nos igen.. Legalább szokom az itteni meg a való világos helyzetet.* - Hát érezheted is. Fiúkkal még nem verekedtem.*Mondom őszintén majd alap állásba állok és aztán megjegyzi, hogy ő lányokkal is.. arra csak felhorkantok.* - Na meglátjuk milyen vagy te is.*Mondom nevetve és szeretek viccelődni meg humorizálni ha jó a társaság.* -Értem. Aztán meg energiabomba vagy miért sajnos? Azt hittem a fiúk élvezik a lányok társaságát.*Mondom neki aztán amikor ő rúgni akar cigány kerekezek egyet és a földön a kezemet támasztva a lábammal próbálok perdülni úgy, hogy kirúgjam a lábát és elessen. Ha összejön persze.* - Egyébként ügyes vagy. Kis rontásűzőkém. Biztos könnyű, vagy használsz valami rúnákat..*Jegyzem meg és bárki azt hinné tudatlan vagyok nem. Csupán amíg nem tudom mit akarok tanulmányozom a dolgokat.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Dobókocka Hétf. Márc. 11, 2013 8:43 pm

    The member 'Roxanne Wright' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Boszorkánypláza Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Boszorkánypláza Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Kornel Meisner
    Kornel Meisner
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Kornel Meisner Hétf. Márc. 11, 2013 8:55 pm

    *Halkan felnevetek a másik zavara láttán, majd felemelem a kezeimet.* - Miért, szerinted ezek tetkók akarnak lenni? *nevetek továbbra is, hiszen eléggé egyértelműen látszódnak a gondosan felfestett rúnák. Emil csinálta, és be kell vallanom ügyes keze van az ilyenekhez.* - Ha nem akarsz elpatkolni, akkor muszáj fürgének lenned. Alap követelmény, ha Rontásűző akarsz lenni *vonom meg a vállamat.* - Nem tehetség, hosszas tanulás. Eleinte nem ment olyan könnyen, aztán utána naponta több órát harcművészettel töltöttem. Szóval tényleg gyakorlás kérdése. Az egyik ismerősöm például, nem szívesen vallom be, de tényleg tehetséges. Bármilyen mozdulatot megjegyez elsőre, és tökéletesen leutánozza. Na mindegy *szusszantok. Na igen, nekem sose ment olyan könnyen, mint Verhoevennek…* - Értem, amúgy egy szóval se említettem, hogy gyökér lennél matekból, szóval csigavér! *kuncogok, majd nyelvet öltök a következőkre.* - Hát nem vagyok egy eszméletlenül jó közelharcos, de azért a tűrhető kategóriába bátran sorolom magam *felelem, majd a következőkre elvigyorodok.* - Hidd el, fegyveres harcban simán legyőzlek! *vigyorgok.* - Hát, maradjunk annyiban, hogy én is elég makacs vagyok, és ő is, és nem bírunk megegyezni abban, hogy ki a jobb vezető. Nem azért, de magamat vele szemben többre tartom, mert ő még csak alig egy éve áll kiképzés alatt, nem is született Rontásűző, és nálam jóval fiatalabb. Szóval nekem egy csitri nem fog pattogni *szusszantom. Igen, a legnagyobb baj a Lorához fűződő kapcsolatomban, hogy nemigen bírunk dűlőre jutni ilyen téren.* - Egyébként meg sose voltam nagy bandázós alak. A klántagjaimmal úgy elvoltam, de nemigen… *magyarázok, és érzem, ahogy megkörnyékez a levertség. Megrázom a fejem, s mivel kizökkenek, ezért sikerül kirúgnia a lábamat. Elég hamar felpattanok a földről, s egy oldalas tigrisbukfencet csinálok, hogy aztán, mikor kinyújtom a lábam, akkor oldalba rúghassam.* -A legtöbb rúnám védő rúna, van egy-két, ami a gyorsaságot, és az erőt segíti elő, de nem használok olyan sokat*felelem, és igyekszem közbe a háta mögé kerülni, hogy a tarkójára egy hatalmas ütést mérjek. Attól függetlenül, hogy csaj, nem akarom kímélni.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Dobókocka Hétf. Márc. 11, 2013 8:55 pm

    The member 'Kornel Meisner' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Boszorkánypláza Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Boszorkánypláza Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 11, 2013 9:16 pm

    - Nem nem tetoválások ne aggódj egyből levágtam.*Nevetek és igen kicsit zavarba jövök, na. Amikor bátyám csinálja, az ilyesmiket nem tudom nem fogott meg. Kiskoromban inkább barbieztam meg babáztam, na.. 6 éves koromban szoktam le ezekről.* - Értem.*Mondom mosolyogva és kíváncsian hallgatom a fiú szavait. Igen valóban nem egy kezdőről van szó és azért ezt elismerem.* -Na, igen. Aki nem gyakorol, az nem tudja megcsinálni ezeket a dolgokat és végül is a mai világban ez kell.*Azt hiszem beszélhetek tapasztalatból én is láttam már ezt azt. Nem igazán lepődök meg a dolgokon.* - Ügyes ismerősöd van. Lehet, hogy talált magának ellenfelet.*Mondom nyelvet öltve és igen magamra célzok.* - Túl sok csokoládét ettem azt hiszem délután.. szóval azért pörgök ennyire.*Mondom hiszen azt h csigavér arra csak nevetek. Ha sok csokoládét eszek akkor mindig ilyen vagyok általában meghülyít az édesség.*-Ugyan már.. azért valahol még is jó vagy.*Mondom dicsérve és tényleg jó.* -Fegyvereset aláírom. Nem értek a puskákhoz, pisztolyokhoz, tőrökhöz, kardokhoz.. ilyenekhez még nem nyúltam.*Amúgy ez igaz. Nem vagyok nyuszi csak valahogy kimaradt az életemben ez az egész harc jellem. Aztán hallgatom érdeklődve Kornelt amire nevetek a vezetős résznél. Majd sóhajtok amikor megcsinálom a mozdulatot. Ez a mozdulat, soha nem sikerült tökéletesre mindig sokat kellett gyakorolnom.* -Tudom ki a legjobb vezető számodra. Én.*Mondom egoistásan, de persze csak viccelek.* - Ne izgulj hamar le fog nyugodni vagy nem. Az idő mindent eldönt és az, hogy ő is vezetőnek mondja magát.. hát nem ítélkezem elsőre, szeretném megismerni.*Hozom fel kisebb gondolkodás útján majd nem tudok reagálni gyorsan a srácra hiszen sikerül oldalba rúgnia csak felszisszentek, de nem fáj.* - Értem. Rúnák elég érdekesek.. szeretem tanulmányozni őket.*Mondom Kornelnak és valóban. Azt hiszem majd venni kéne egy újabb könyvet ami ilyenekről szól kezd érdekelni ez az egész. Aztán a szemeimmel keresni kezdem a srácot és összeszűkítem a szemem majd igyekszem megperdülni ha összejön és gyomorszájon ütni és így kitérve a tarkón ütéstől. Hmm.. nem gyenge a srác elismerésem.* -Ilyen magányos típus vagy akkor.*Mondom a srácnak amikor mondja soha nem volt ilyen bandázós viszont ez jó hír.* - Igen az ilyen jellegű dolgok nem mindig jók… Mármint úgy értem rossz fényt vethet a jövőben arra, hogyha dolgozni kell.. a legtöbb ilyen bandák drogoznak vagy nagy menőznek, hogy ők a királyok. Mindegyik ugyan az. Na jó lehet, hogy ez csak az én nézetem, és igyekszem azzal foglalkozni amivel most leginkább akarok.*Mondom filozofálva Kornelnak és szoktam rendszeresen az élet nagy dolgairól. Nem tehetek róla. Ugye közben gyomorütést hajtok végre majd kitárom a szárnyam és felreppenek egy kicsit és így megpróbálom vállon rúgni a srácot ha sikerül. Szeretem a Mátrix mozdulatokat.* - Szeretsz fogadni?*Kérdezem a sráctól és remélem levágja mire értem a fogadást.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Dobókocka Hétf. Márc. 11, 2013 9:16 pm

    The member 'Roxanne Wright' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Boszorkánypláza Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Boszorkánypláza Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Kornel Meisner
    Kornel Meisner
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Kornel Meisner Hétf. Márc. 11, 2013 9:51 pm

    – Nem aggódok, csak sokan összekevernek minket *vonom meg ismét a vállamat. Ez nálam egy megszokott mozdulat, szóval nem kell aggódni, nem rángat a görcs, hanem ennyire hidegen tudnak hagyni a dolgok.* - Ez szerintem mindig is így működött a világban *jegyzem meg halkan, és elfordítom a fejem. Én aztán nagyon jól tudom milyen úgy élni, hogy folyton nélkülöznöm kell, spórolnom, és osztoznom másokkal. Megtapasztaltam már.* - Ne mondj ilyet, a végén meghallja, és idepattog *forgatom meg morcosan a szemem. Mégcsak Verhoeven kéne ide! Na, az tuti idegösszeroppanást eredményezne.* - Akkor javaslom, hogy szokj le róla, mert előbb-utóbb elhízom *jegyzem meg szarkasztikusan.* - De még messze nem a legjobbak között, én pedig oda akarok kerülni*szusszantom. Igen, csak enyhén vagyok maximalista, de aki isme, az azt is tudja, hogy miért vagyok ilyen.* - Mondanám hogy megtanítalak, de nem vagyok tanár, és nem szokásom másokat trenírozni *húzom el a számat, de azt tény, hogy meglehetősen pontosan tudok célozni. A lány következő szavaira felhorkantok.* - A magam ura vagyok, kislány *dünnyögöm leginkább magamnak.* - Nem ismered, egy hónapja élek vele, és elég kibírhatatlan alak. A helyedben messzire elkerülném *fintorgok. Na igen, tényleg elég rózsás a kapcsolatunk Verhoevennel, az tuti, hogy feleségül soha a büdös életben nem veszem. Aztán ugye sikerül oldalba rúgnom, és a rúnás dologra megint megvonom a vállam.* - Nos, a rontásűző rúnákról elég keveset tudni, és azokról nem készült könyv, mert szeretjük megtartani a titkainkat *felelek neki nyugodtan. Amikor kitér a támadásom elől csak megeresztek egy halk sóhajt.* - Nem teljesen. Mondjuk úgy, hogy csak meg kell találnom a megfelelő társaságot, de az igaz, hogy néhanapján elég rendesen tudom rühelli a világot *magyarázok, majd a lány monológján röhögök egy sort.* - A mi bandáink nem ilyenek szoktak lenni. Egy rontásűző bagázs csupa hiperaktív állatból áll többnyire *felelem halvány mosollyal. Milyen idióták voltak a srácok! Sajnálom, hogy meghaltak. Mivel megint elbambulok, így sikerül gyomorszájon vágnia. Halkan felnyögök, és kétrét görnyedek. Erre nem számítottam. Aztán, mikor felemelkedik megfordul a fejemben, hogy árnyékosuljak, de hirtelen egy fekete ruhás alak megragadja Roxane lábát, és lerántja a földre. * - Ó, de jó… Verhoeven… *morgok egy sort, majd a guggoló állásba érkezett lány felegyenesedik, és hátralöki a kapucniját.* -Csá, Kornel! Csak nem hagyod, hogy elverjen egy lány? Pláne, mikor nekem is elígérkeztél! Szép dolog mondhatom. A bajtársiasság aztán nincs meg benned haver! *szólal meg, mire megragadom a vállánál, és Roxane kérdését figyelmen kívül hagyva magyarázni kezdek a kiscsajnak.* - Kopj már le, légy szíves! Különben is, hol van Emil? *förmedek rá, mire ő összefont karral vigyorog rám.* - Az öltözőben. Jöttem szólni, hogy hamarosan indulunk. Ki a barátnőd?*kérdi pimasz mosollyal az arcán.* - Roxane, ő itt Lora, a hiperaktív idióta, akiről meséltem, Lora ő itt Roxane egy városi lány *mutatom be őket egymásnak. Lora csak biccent neki, majd kaján vigyorral az arcán visszafordul hozzám.* - Aha, aha, azt nekem is sikerült megállapítanom*mondja, majd a lány felé fordul.* -Egyszer összemérhetnénk az erőnket, angyalom! Biztosíthatlak, hogy jobb harcos vagyok Meisnernél *szólal meg enyhén egoistán, mire tarkón vágom. Nem kellett volna, majd azonnal megperdül a tengelye körül, és úgy hasba rúg, hogy neki esek a hátrébb lévő edzőgépnek. Halkan szitkozódok magamban miközben Lora diadalmas mosollyal méreget.* -Puhány. Nincs szíve bántani egy lány, merthogy lány. Kérdem én Kornel, ha egy szörny aranyosnak nézne ki azt se vadásznád le, merthogy cuki?*pofázik nekem, de én elengedem a fülem mellett a megjegyzéseit. Feltápászkodok a földről, majd Roxane-ra pillantok.* - Jól van, felőlem romantikázz, de ha nem készülsz el 20 percen belül, itt hagyunk! Örvendtem *szól oda nekünk, majd elrobog.* -Na, remélem már érted, hogy miért nem akarom az emberek közé engedni. Amúgy meg ne hidd azt, hogy ennyire erős. Csak tömérdek erő-rúna van rajta *húzom el a számot, miközben az elviharzó kölyköt követem a tekintetemmel.* - Szóval, amúgy lassan indulnom kéne. Egész jó voltál. Reménykedek egy visszavágóban, valami nyugodtabb helyen *vakarom meg a fejem. Mivel megpillantom a hátul várakozó Emilt is, ezért egy mosolyt erőltetek az arcomra, elköszönök a lánytól, majd rohanok az öltözőbe. Annyira utálom ezt a kiscsajt! Miért kell mindig ilyeneket csinálnia?! Komolyan ennyire szeret másokat megalázni?!*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Márc. 24, 2013 8:09 pm

    * Mint minden vasárnap, most is ott ül az áruház legjobb kávézójában és nagyban issza az expresszó kávéját, szeret ide is járni bár egyesek nem biztos, hogy kinézik belőle, hogy csak azért lejár ide, hogy kávézzon, pedig teljesen így van. Aztán elhelyezkedik kényelmesen a bőr fotelban, lerakja az aztalra a kávét és nekiáll nézegetni a sok siető illetőt, majd visszanyúl a kávéért kézbeveszi és nekiáll kortyolgatni azt. *
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Márc. 24, 2013 8:31 pm

    - Még 10-ig hadd maradjak fél 10-ig?.. Nem megyek semmilyen helyre a plázán kívül. Még meg is csörgetlek téged ha nem találkoznék senkivel, hogyha ez megnyugtatna téged.*Kérleli Michat a telefonban. Látszólag jól érzi magát, nem rég vált el barátnőitől és még körbe szeretne egyedül is nézni. Tényleg szereti ezt a helyet és viszonylag egész jó kajákat is csinálnak és kíváncsi egy két helyre is még. Igazság szerint meg szeretne egy kicsit gondolkozni a dolgokról ráadásul még arról is, hogy Patricel mi lehet. Nem még mindig nincs túl rajta és ő is aggódik érte. Főleg nem tud semmit, de ez legyen a legkevesebb. Addig örüljön annak, hogy nem tud semmit. Viszont Michat is félti, és hiába próbál rájönni Emmával mi, lehet ennek az egésznek az értelme semmire sem jut vele. Mostanában megint ezen rágódik, de Még ha nem beszél vele Micha akkor is. Ahogy sétálgat, a szemeivel nézegeti a járókelőket és az egyik kávézóban észrevesz egy régi ismerőst. Halványan elmosolyodik, és oda siet.* -A kávé este nem jó. Ha csak nem akarsz aludni.*Mosolyog rá és felsóhajt.* - Szia! Csatlakozhatok? Persze nem a kávéhoz apa le is szúrna érte, mert nem tudnék aludni.*Kérdezi tőle nevetve. Öltözete egy hosszú farmer nadrág egy piros felső és egy farmer kabát meg hozzá egy kis táska. Haja összekötve általában csak táncnál szokta így hordani.*


    A hozzászólást Elizabeth Quenell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 24, 2013 9:01 pm-kor.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Márc. 24, 2013 8:54 pm

    * Egyszer csak egy ismerős hang szólal meg, majd feltűnik a hang gazdája is Lizzie.* - Mindig ezt csinálom vasárnap esténként, szóval már lassan semmire nem megyek vele.* feleli az első két mondatra.* - Szia! Már hogyne csatlakozhatnál! * feleli mosolyogva, majd kedvességből feláll és a szemben levő fotelt hátrébb húzza majd ha Lizzie leült akkor kicsit visszább tolja az asztalhoz, MAjd vissza ül a saját székére.* - Más valamit, süteményt, vagy teát esetleg? Én fizetem. * teszi még hozzá és komolyan is gondolja amit mondott, hogy bármit is kér Lizzie fizeti azt neki. Ennyi már csak jár neki a táncórákért.* - Amúgy nagyon csini vagy. * Jegyzi még meg. Esteronon amúgy egy fekete farmer, egy fekete ing, egy vörös nyakkendő és egy fekete zakő található most.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Márc. 24, 2013 9:19 pm

    *Nagy nehezen meggyőzőm apát, de tudom neki, hogy nem tetszik, ilyenkor itt vagyok, de nem sokára tavaszi szünet. Szóval igen. Egyébként meg a figyelmeztető óta egy valamit megtanultam. Azután fogom magam és sétálgatok, és ugye megtekintek egy ismerőst.* - Értem, de azért ne igyál túl sokat.*Mondom, neki mosolyogva aztán megkérdezem, csatlakozhatok e. Nem vagyok ám olyan, aki csak úgy leül bár vélhetően ezt tudja* - Köszönöm. Kérdezhetek valamit? Szerinted túl akaratos vagyok?*Kérdezek rá és remélem érti mire gondolok. A csinosra kicsit elpirulok, de nem tehetek róla. Mindenkinél zavarba jövök vagy is.. hagyjuk..* . Amúgy miért is iszol kávét azon kívül, hogy ezt csinálod minden este?*Teszem fel a kérdésem és elmosolyodom. Aztán kapok egy kérdést és az user már kómás és nem igazán reagált mindenre és rápillant a fiúra.* - Süteményt köszönöm.*Megköszönöm neki és hallgatom és várom a reakcióját.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Márc. 24, 2013 9:39 pm

    - Nem fogok sokat inni megígérem, ha nagyon szeretnéd. * felelem erre, majd meghallom a kérdést és halvány lila gőzöm sincs most ezzel mire akar kijukadni.* - Ezzel, most mire akarsz kijukadni? * kérdezem meg a lánytól, aztán újból kézbeveszem a kávémat és iszom megint pár kortyot belőle.* - Nem minden este, csak vasárnap esténként. Amúgy csak azért iszom mert ilyenknor muszály kicsit fent maradnom, hogy gondolkozhassak pár dologról. * a pár dologról alatt jelentőségteljesen ránéz a lányra, majd amikor a lány süteményt kér int a pincérnek, majd amikor az odaér kiválaszt egy csokis, tejszínhabos, epres sütit, hogy azt hozzon a lánynak.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Márc. 24, 2013 10:05 pm

    - Nem azt mondtam, hogy ne igyál, csak megárt.*Mondom neki mosolyogva aztán sóhajtok és felteszek neki egy kérdést.* - Arra gondolok, hogy erőszakos vagyok, aki így kap meg mindent? Nem tudom, hogyan fogalmazzak, hogy mire értem. Vannak olyanok, akik nem mondják, bár zavarják azt, hogy én így élek.Nem mondtam még el apának, de a suliban is vannak olyanok, akik azt mondják, hogy a jött ment lány, aki simán meg kap mindent amit csak szeretne..*Sóhajtok és kíváncsi vagyok érti e. Persze tudom, nem kéne viszont azt is sejtem, hogy előbb vagy utóbb úgy is beszélnem kell erről apának még ha nem is mondom. Mert van elég baj is és nem kell ez is. Talán ezért csináltam múltkor az iskolában azt a tücskös dolgot.* -Például miről?*Teszem fel a kérdésem és kíváncsi vagyok rá. Csokis süteményt kérek azt szeretem és imádom na.*
    //fagy//
    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir Vas. Júl. 28, 2013 9:43 pm

    *A boszorkánypláza földszintjén az egyik padon egy fiatal, fekete hajú lány ücsörög magányosan. Egy jégkásához hasonló vörös-jeges löttyöt kortyolgat egy szívószál segítségével közben pedig unottan bámulja a párocskákat és a bandázó fiatalokat. Hogy vágyik-e ő ilyen társaságba? Nos, igen. De még nem talált olyan személyeket, akik jól viselnék a baromságait. Így hát leteszi maga mellé a padra az italát, és megnyalja az ajkait. Egyébként egy méregzöld topot visel, ami nagyjából a hasa közepéig ér meg egy rövid farmernadrágot. Az egyetlen furcsaság az öltözékében az, hogy a top és a rövidgatya mellé ormótlan bakancsokat húzott fel. Na igen, a kedvenc lábbelijét még akkor se hajlandó nem viselni, ha belesül a lába. Egyébként egy cseppet morcos, mert két napig vesztegelt az uszoda egyik öltözőszekrényébe zárva, mert néhány tökfejnek kedve támadt megviccelni. Megviccelték őt! A nagy démon-vámpírt! Így hát Lorette elhatározta, hogy bosszút áll a két gyereken. És hogy került ide? Hát a tarotkártya vezette ide, ami azt üzente neki, hogy a két tréfarépa suttyó itt lesz valahol. Így hát rájuk vár. Türelmetlenségében már a nyakában függő pentagrammás medált kezdi babrálni. Egyébként nem ez az egyetlen ékszere. A bal kezén ott virít a családi gyűrű, a fülében pedig hatalmas karika fülbevalók függenek. Elsőre talán hibbantnak tűnik. Sőt másodjára is biztosan az. Hiszen ki az a hülye, aki babonás nyakláncot visel, és nyáron bakancsot hord? Újra kézbe veszi az üdítőjét, és szörcsögő hangot hallatva ismét nagyokat kortyol. A várakozástól mindig megszomjazik. Aztán ismét leteszi a műanyag poharat, és a nadrágja zsebéből elnyűtt kártyalapokat rángat elő. Unalmában már a tarotkártyákat kevergeti. Jó lenne, ha valaki végre felrázná a hangulatot.*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Júl. 28, 2013 9:57 pm

    *Egy fiatal fiú járkál a plázában. Muszáj eltöltenie az időt valamivel hiszen amíg keresgél nem tudja a gondolatait sem el terelni. A húga jár a fejében és természetesen aqz is, hogy Aysen vadászik rá na meg Beliar.. Patriccel is beszélnie kéne, de nem tudja még elérni a srácot nyílván elment valahová hogyha vissza jött mindenképpen beszélni szeretne vele. Nem tudja hova tűnt a lány és azért aggódik érte és persze azért is, hogy a halálba küldi. Nem tenné meg anyjuk nyílván nem ezért adta az életét oda. Érzi, hogy nagy a teher a srácon, de nem tudja hogyan fogja ezt bírni.. na meg a bújkálás a gyűrűvel. Egy arany gyűrű van rajta smaragd kővel kirakva és azzal van ez az egész alakváltoztatós bigyó. Elizabeth is kapott ilyet, de nem tudja azt, hogy a lány mikor jön rá. Nem mondd el mindent neki.. Lizzienek kell rájönnie a dolgokra és ahogy látta elég okos lett a fiatal angyal és büszke is rá, hogy ezt így bírja.. hiszen Michael is lent van az alvilágban és néha a srác úgy érzi cserben hagyja, de tudja vannak olyanok akik vigyáznak rá. Csak támaszkodik a falnak és nézi a járó kelőket. Persze nem tudja eldönteni, hogy kiben lehet megbízni, de ő is azt mondja senkiben. Ahogy körbe néz megpillant egy lányt mintha várna valamire. Ellöki magát a faltól és elindul felé. Próba cseresznye beszélgetni csak jó valaki. Amúgy meg nem ismeri senki Castin igazi arcát csak egyetlen egy valaki: Patric. Szóval most is más alakban van és más fajt lehet érezni nála: Lidércet.. de persze azt senki nem tudja, hogy nem tud árnyékosulni. Csak okosan rejtőzködik.* - Ahogy látom nem csak nálam unalmas az élet.*Mondja mosolyogva ahogy a lányhoz ér.* - Szabad ez a hely? Edward vagyok.*Mutatkozik be és persze az elvarázsolt gyűrűnek meg van a maga képessége. Amúgy a srácon pedig egy póló van és egy farmer meg egy papucs. Lazán van öltözködve.*

    http://fc06.deviantart.net/fs29/f/2009/243/c/9/MaximUm_by_TristanGreer.jpg

    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir Vas. Júl. 28, 2013 10:11 pm

    *Amikor megjelenik előtte egy tök ismeretlen srác, akkor végigméri, majd mivel más ugye állna szóba vele, ezért szélesen elvigyorodik.* - Hali. Hát, ja. Bár én igazából várok valakikre. Megszívattak, és itt lenne az ideje, hogy visszaadjam a kölcsönt, ha érted miről van szó *kacsint a másikra, majd a kérdésre válaszképp megveregeti a mellé lévő helyet. Még szerencse, hogy a másik oldalra tette az italát, amiből egyből iszik. Félre is nyer rendesen, amikor a srác bemutatkozik. Vág egy csúnya fintort, aztán miután abbahagyta a köhécselést, megszólal.* - Komolyan? Mint a tvájnyálban? Te, nem akarod megváltoztatni a neved? Úgy menőbb lennél. *Hát igen, ez Lorette. Már az első pillanatban hülyeségekre asszociál.* - Amúgy én Lorette vagyok. Lorette C. Branimir *mondja enyhe francia akcentussal. Majd egy elegáns mozdulattal belevágja a kiürült poharat a mellettük lévő kukába. Utána fogja a kis tarotkártyáit, újra megkeveri, aztán lappal lefelé fordítva – úgy értve, hogy a képek alul vannak – a srác felé nyújtja őket.* - Húzz egyet! *mondja, miközben a szétterített kártyákat bámulja.* - Húzz egyet, és megmondom a jövődet! *mosolyodik el vidáman. Amúgy nem hazudik. Tényleg ért hozzá. A közeljövőben bekövetkező eseményeket már hihetetlen pontossággal jósolja meg.*- Mit szólnál, ha inkább Willnek hívnálak? Sajnálom, de képtelen vagyok kimondani azt a nevet… *célozgat az Edwardra. Ja, igen. Castin számoljon azzal, hogy átkereszteli őt a csaj.*

    Ajánlott tartalom


    Boszorkánypláza Empty Re: Boszorkánypláza

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 1:00 pm