Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+26
Jarek Malkova
Agnes Gadegaard
Jesmon Helar
Andrew Mason
Atanas A. WIlliams
Rosetta M. McCarthy
Milan Wouters
Matthew Chancellor
Bianca D. McCarthy
James Runnel
Maureen Caiside
Kyle Williams
Fredrik Laine
Barbara Decker
Amarilla Darwin
Naomi Verhoeven
Wojciecha Sokołowski
Ever K. Whitewood
Giselle Céline Marceau
Liliya Antonov
Lord Sayon Merlioth
Kamen Grozdan Branimir
Dobókocka
Mesélő
Horváth Réka
Delia
30 posters

    Mentálmágia tanterem

    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Ápr. 27, 2013 5:11 pm

    *Amikor kinyílik az ajtó kábé meglepődni sincs ideje, máris érzi a húzást. Még egy hangos káromkodásra sikeresen sort kerít, de utána az örvény őt is beszippantja. Milan gondolataira inkább nem térnék ki, mert nem kimondottan kulturáltak, és nem is szolgálnának senki épülésére. Amikor aztán megérkezik, pár pillanatig azzal van elfoglalva, hogy megpróbáljon egy kicsit magához térni, további hangos káromkodások kíséretében, és csak ez után néz körül, hogy mégis hová került...*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Ápr. 27, 2013 5:11 pm

    The member 'Milan Wouters' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Mentálmágia tanterem - Page 9 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Mentálmágia tanterem - Page 9 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Ápr. 27, 2013 5:29 pm


    *Amikor a diákok érzik a szippantást mindneki más hova pottyan le teljesen más alakban. Tanárok továbbra sincsenek sehol és az ajtót trükkel nyitották ki. Vajon ki manipulálja a helyzetet? Amikor a diákok megérkeznek mindenki más alakban jelenik meg. Egyedül egyetlen egy diák van emberi alakban még pedig D’ aleiko aki erre a helyre pottyant. Teljesen kihalt a terület. Egyetlen egy lélek sincsen egyenlőre ezen a helyen.. véletlen?
    A másik két Cameosos kicsit szerencsétlen helyzetbe került hiszen ők nem éppen természetes személyt kaptak Jericho ebben az állat testben próbálhat szerencsét és természetesen ő azért veszélyesebb helyzetbe került. Havas táj kicsit hideg van itt, és mocorgást lehet hallani a fák között. Nyilván valóan nem lesz szerencséje a srácnak szóval jobb ha elkezd ugrálni, mert vélhetően őt fogják levadászni.
    Milan a legrosszabb helyzetben van végül is milyen helyre került? Itt azért el kéne a segítség a fiúnak.. a trükköt nyilván valóan valaki végzi, de egyenlőre jele a dolgoknak nincsen. Valamerre mind a három diáknak el kell indulni.*

    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Matthew Chancellor Szomb. Ápr. 27, 2013 5:37 pm

    * Amikor valami havas tájra kerülök, akkor ledermedek. Minden olyan… Minden olyan furcsa. Olyan, mintha alulnézetből látnám a világot. Halkan felszusszantanék, de helyette valami brekegés szakad fel a torkomból. Riadtan pillantok körbe, majd lelesek, és brekegve állapítom meg, hogy béka lettem. Most kéne ide az energiaszint-mérőm! Persze, ilyenkor nem hozom el magammal a cuccaimat! A hóban ugrálva próbálgatok előre haladni, követem az utat, mert nem akarok letérni az ösvényről. Az út minden bizonnyal vezet valahová, ahol talán segíteni is tudnak nekem. Így hát nyugisan ugrálok előre, és közben próbálok hozzászokni a reményeim szerint ideiglenes testemhez. Felugrok egy kisebb kőre, és kiöltöm a nyelvemet. Ha tudnék, most jókat röhögnék azon, hogy miket tudok így csinálni. E helyett csak fura hangokat hallgatva ugrálok előre. Néha megállok, tartok egy kis pihenőt, aztán gyorsan folytatom tovább az utamat. A hangok amúgy nem különösebben hatottak meg. Ilyenekért nem szokásom izgatni magamat. *
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Ápr. 27, 2013 5:40 pm

    Mókusalakban érkezett meg, szóval a káromkodásából vélhetően csak ideges makogás lesz. Aztán hamarosan abbahagyja, mert leesik neki, hogy sok minden nem jut át a véleményéből. Még pár hangot kiad, aztán összekuporodik, és szemügyre veszi a helyet. Elég egyértelmű, hogy valamit ki kell találnia, mert így nem maradhat. Bár Kris biztos örülne neki... Szóval szaglászik egy kicsit majd a mókusok - általa elég jól ismert - fürgeségét kihasználva óvakodik a kapuhoz, majd besurran rajta, igyekezve feltűnésmentes maradni. Maga sem tudja, mit keres, de minden útjába eső terembe beóvakodik, figyelve arra, hogy ne nagyon lássa meg senki. Egész jól boldogul egyébként mókus alakban, valószínűleg azért, mert előfordul, hogy órákat tölt azzal, hogy a háziállatát bámulja és elemzi...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Ápr. 27, 2013 5:42 pm

    - Mi a fene ez? * néz végig magán. Aztán megpróbál körbe nézni is, de a sötétség miatt nem lát semmit.* ~ Hogy gyújtsunk világosságot ezen a helyen? ~ * Na mindegy. Azzal elindul a szemeit kicsit megerőltetve. Ha bárki képes jobban látni mint ő akkor láthatja amint az ujjai körül vékony füst csíkok lengedeznek amikből szép lassan egy dobótőr formálódik. Folyamatosan lehetőleg minden irányba figyelve próbál valami életjelet keresni ezen a totál sötét kihaltnak látszó helyen. * - Elárulná valaki mi a fene folyik itt? * kérdezi hangosabban hátha végre valaki feltűnik és nem árt ha az a valaki aki esetleg hallja gyorsan válaszol ugyanis D'aleiko sosem volt az a türelmes illető és jelenleg is vészesen fogy a türelme. Ahogy folyamatosan halad az általa útnak tekintett valamin egyre csak előre és előre ameddig el nem fogy a lába alól az út vagy oda nem ér valahova.*
    Mesélő
    Mesélő


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Ápr. 27, 2013 6:07 pm

    Jericho:*Béka alakban ugrálni nem éppen a legjobb megoldás, de hát így sincs meg minden képességük, akik állatalakban vannak. A fák közül előjön egy vörös róka és elkezdi követni a srácot.* – Ne menekülj.. kicsi béka.. nem bántalak téged…*Szólal meg meg és hirtelen egyik pillanatról a másikra megelőzi a srácot és szembe kerül vele.* – Hova-hova? Ide betolakodók nem jöhetnek csak úgy..*Szólal meg a róka és igen vicces a helyzet. Az állat leül a békával szemben és a szemébe néz.* – Nem sokára gyűlést tartunk. Velem kell, hogy gyere…
    Milan:*Káromkodástól eltekintve a srác sincsen éppen a legjobb passzban, de végül is sikerül bejutnia az egyik terembe ahol egy szörny félét lát és éppen hadsereget toborozz.* – Lusta népség vonuljon ki a lusta népség és készüljön fel a harcra. Le kell győznünk az embereket!*Feleli egy hangos kacajjal és beremeg a terem.*
    D’aleiko:*Amikor hangosan elkiabálja magát a srác akkor a semmiből jelenik meg egy fiatal varjúval a vállán.* - Így nem fogsz semmit megtudni.. *Kezd bele és oda lép és végig néz a srácon.* - Hogy akarja megmenteni ez a csinos pofi a mi városunkat?*Teszi fel a kérdést. A nőn, egy fekete hosszú ruha van. Megvetően pillant a srácra aztán elindul egyenesen az ösvényen.* - Kérlek kövessél.*Utasítja és ha követi akkor a lány meggyújt egy fáklyát varázslattal természetesen és így látható, hogy a tökéletes erdő még sem olyan tökéletes. Tele van pókhálóval és érezni a levegőben, hogy készülődik valami.*


    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Matthew Chancellor Szomb. Ápr. 27, 2013 6:13 pm

    * Mivel nem tudok mást csinálni, ezért ugrálok. Nem vagyok szárnyas béka, hogy tudjak repülni, így maradt az ugrálás. Aztán mikor felbukkan az öreg ravaszdi, és bevág elém, akkor vetnék rá egy csúnya pillantás, csak nem tudok. Amikor pedig nekiáll pofázni nekem, akkor furán pislogok rá.* - He? *szólalok meg először, majd brekegek egyet – ami egyébként sóhajtásnak indult. * -Figyi bundás, én nem akartam idejönni, szóval ha nem keltem volna fel, akkor vélhetően még mindig az ágyamban aludnék, mert amúgy humanoid lény vagyok, csak most épp egy rohadt béka alakjában vagyok. Különben is, mit akarsz te tőlem? *magyaráznék nagyokat gesztikulálva, de nemigen sikerül. Azt meg nem tudom, hogy a róka megért-e, vagy sem, a lényeg: hagyjon békén. Én csak el akarok menni innét.* - Meg amúgy, milyen gyűlésre akarsz rángatni? A százholdas pagony éves gyűlésére? *kérdem kicsit szkeptikusan.*


    A hozzászólást Jericho Danes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 27, 2013 6:16 pm-kor.
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Ápr. 27, 2013 6:15 pm

    *A srác mókusszemei elkerekednek, és gyorsan elbújik az egyik sarokba, onnan figyelve az eseményeket.* ~ Nagyon jó. És most nekem ezzel mihez is kellene kezdeni? Egy mókus nem nagyon tud megverekedni egy ilyen... izével. Egy ilyen k***a nagy izével meg pláne ~ *tűnődik morcosan, majd arra gondol, hogy talán a képességével tud mihez kezdeni, és mivel a mókushoz a föld áll a legközelebb, ráadásul jelen pillanatban is hasznosnak tűnik az elementálmágusi erejének egy előnye... Szóval koncentrál, bár tökéletesen tudja, hogy kicsi az esélye, hogy összejön a dolog, de azért megpróbálja odaidézni azt a szakadékot a trón alá.*

    // Terraqua 5. szint, Föld: Négy méter széles és tíz méter mély szakadékot tudnak létrehozni, a földrengést pedig maguktól akár húsz méter távolságban is előidézhetik. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Ápr. 27, 2013 6:15 pm

    The member 'Milan Wouters' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Mentálmágia tanterem - Page 9 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Mentálmágia tanterem - Page 9 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Ápr. 27, 2013 6:19 pm

    - Nem tetszett a helyzet, ahogy idekerültem. * Feleli játszi könnyedséggel és közben végig néz a nőn.* - Mert mi történt a városotokkal? * kérdezget. egy kicsit* - és most hová vezetsz? * Majd amikor világosságot gyújt akkor egy hosszú élvezetes sóhajt ereszt el. Igen neki ez a hely gyönyört okoz.
    Mindig is szerette az ilyen helyeket. Így most örömmel néz körül. Nem érdeklik különösebben a pókhálók, de azért továbbra is odafigyel valami nem tetszik neki ebben az egészben.* ~ vajon mi nem stimmel ebben a helyzetben? ~ * Azzal a tőrhöz újabb fegyverek kerülnek a keze közelében szép sorjában egyre több és több füstből készült dobófegyver. Melyeket mostanra halálos pontossággal kezel. A savas füstfegyverek pedig elintézik a maradék feladatot.* - Szóval elmagyaráznád mi itt a helyzet?
    Mesélő
    Mesélő


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Ápr. 27, 2013 6:39 pm

    Jericho:*Amikor az állat rápillant Jerichora csak morog egyet.* - Háború készülődik fiam..*Mondja irónikusan és nem fogja hagyni, hogy elmenjen az állat szóval.* - Ne viccelődj azzal, hogy a micimackóban vagyunk, mert ez közel sem az a tréfa.*Feleli és szusszant.* - Mi mindannyian emberek voltunk valaha, de egy átok során kiűztek minket a városunkból és nem tudjuk megölni a varázslót.*Feleli az állat és elég komolynak tűnik. Jobban teszi a srác ha követi a róka közben már elindult az erdőbe.*
    Milan:*A varázslat nem sikerült Milannak e helyett, egy makkot kap és egy kisebb üzenetet.. ~Élvezed a műsort?~*Ismerős lehet a férfi tanár hangja és utána felkuncog.*~Ha nem sikerül a varázslat legalább eltudod magadnak raktározni az elemózsiát.~*Feleli a gondolatában majd eltűnik és a srác egyik pillanatról a másikra lesz a saját emberi testében..* – Elkapni…*Jegyzi meg a szörnyecske és az emberi a srácot egyik pillanatról a másikra fogják közre.*
    D’ aleiko:*A nő csak felnevet D’aleiko megjegyzésén.* - Senki sem úgy kerül ide ahogy azt elvárja. Mindenki kap valamilyen átkot. Mint ahogy mi is .. Én is..*Feleli, és amikor kap egy kérdést hátrapillant.* - Meglátod nemsokára.*Feleli egy negédes mosollyal és a hely teljesen kihalt. Néhány résznél D’ a leiko észrevehet egy-egy halott állatot. Amikor a varázslatot készülne használni a hölgyön valamiért nem, használ a varázslat.* -Immunis vagyok rá.*Feleli és elneveti magát.* - Mással próbálkozz.. kislányom. Az anyád lehetnék. Ne merj bántani, mert megjárod.*Feleli és eljutnak az ösvény végére ahol egy kastélyt pillanthat meg a srác.*

    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Matthew Chancellor Szomb. Ápr. 27, 2013 6:47 pm

    * Az irónikus hangnemre „felbrekkentek”, már ha van ilyen szó. * - Békaként szerinted mit csinálok az ellenféllel? Nem tudok mit tenni, minthogy lepisilem *forgatnám a szemeimet, de elég furán nézne ki, ha a békák nagy gülü szemeit forgatnám. Ha a ravaszdi bunkózik, akkor én is azt teszem. Aztán, mikor lecsesznek, hogy ne viccelődjek, akkor alig bírom megállni, hogy felröhögjek.* - Tudod, öregapám, néha nem árt egy kis nevetés. Segít az olyanokon, mint amilyen te vagy *szusszantok, majd a további magyarázatra nekem is szertefoszlik a jókedvem.* - Kezdhetted volna ezzel is, nem azzal, hogy bundásként molesztálsz az erdő közepén *dünnyögöm halkan, majd nagyokat pislogva nézem.* - Veled megyek, de nem tudom tartani veled az iramot. Felveszel a hátadra? *kérdem angyalian pislogva a nagy szemeimmel.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Ápr. 27, 2013 6:49 pm

    * Nézelődve követi a nőt és hallgatja amit mond a figyelmeztetést pedig elraktározza későbbre. Amikor odaérnek a kastélyhoz felnéz, de közben egyik szemét végig a nyanyán tartja nehogy valami hülyeséget csináljon itt neki. Aztán egy nagy levegőt vesz és újabb fegyverek kerülnek a keze közelébe. Majd úgy minden zokszó nélkül a nyanyát lehagyva megindul egyenesen a kastély felé.* - Te nem jössz nyanya? * Teszi föl a kérdést. Majd tovább megy.*
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Ápr. 27, 2013 6:50 pm

    - B***a már meg! *kiáltana fel Milan, ha tudna, így azonban csak érzékelhető a lényeg, ő maga pedig egy felháborodott makogást ereszt meg. És igen, ez a makk láttán kiadott reakció. Alapvetően beletörődne, hogy nem jött össze a dolog, de most Reed sikeresen felhúzta. Aztán visszakerül a saját testébe, szóval félrerúgja a makkot, és körbepillantva azonnal egy csomó alakot lát maga körül.* - Tudjátok én vagyok az az ember, akit nem célszerű cseszteni, amikor valaki felhúzta *mondja meglehetősen higgadtnak tűnve a katonáknak, aztán hirtelen szabadjára engedi az erejét: körülötte forgószél jelenik meg, amibe belelő egy lángcsóvát is, így egy tüzes forgószelet létrehozva, amit... Nos, maradjunk annyiban, hogy nem lesz túl egyszerű kikerülni. Valószínűleg a szörnyikéig nem ér el, de most az az elsődleges, hogy a katonákat kiiktassa maga körül, aztán majd utána foglalkozik a tábornokkal is.*

    // Aerignis 5. szint, Tűz: Képesek maguk körül bármi éghetőt felgyújtani 20 méter távolságban. A tenyerükből (csak az egyikből) három méter hosszú lángcsóvát idézhetnek elő.
    Levegő: Tíz méter magasságig felemelkedhetnek és ebben a magasságban akár 20 km/h sebességgel képesek mozogni. Maguk körül öt méteres körben képesek forgószelet generálni. A széllökéssel akár a tőlük húsz méterre állókat is ki tudják billenteni az egyensúlyukból, vagy akár fel is lökhetik. //
    Mesélő
    Mesélő


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Ápr. 27, 2013 7:08 pm

    Jericho:*Talán nem kéne gúnyosan felelnie hiszen, de hát követnie kéne.* - Muszáj, együtt lennünk, hiszen nem szeretnénk, hogy valaki megsérüljön. Tartsd a szádat.*Fejezi ki szépen magát és természetesen ha nem követi Jericho akkor bekapja.* - Molesztálni a farkas szokott. Amikor rá jön a 10 perc.. ami eléggé gyakran van.*Feleli szusszantva.* - Ne haragudj, nehéz idők vannak és igyekszünk mindenkit ellenőrizni. Egyébként mi vagyok én busz?*Néz a békára aztán szusszantva felkapja a hátára.* - Békát nem eszek és nem vagyok az a fajta mint Vuk.. Egy varázslóhölgy kiűzött minket a városból. Először azt ígérte, hogy szép életünk lesz és elrontotta az egészet.*Meséli a róka és egyébként férfi és eléggé vezető típusnak néz ki. Amikor elérik az erdőt hatalmas állat sereg van jelen.. Oroszlántól kezdve, az őzig minden féle állat van.. * - Akik meg maradtak emberek minket fognak levadászni.. valahogy meg kell védenünk magunkat.*Feleli tovább az állat tehetetlenségében hiszen ők nem tudnak csinálni semmit a boszorkány hölggyel szemben.*
    Milan & D’aleiko:~Hidd el van kit..~*Feleli egy kacajjal és eltűnik a srác fejéből. Majd utána a következő jelenet történik. Milan varázslata sikeres.* -Biztos vagy te benne, hogy nem lehet téged megállítani?*Teszi fel a kérdést és közben beremeg újra a terem a nevetésétől. A démonjai a szörnynek kinyiffantak, de jönnek egyre többen.. és D’aleiko kintről meghallgatja a zajt.. a nő éppen arra felé kíséri a srácot ahol éppen egyik iskola társa tartózkodik. A nő erre nem felel csak befelé invitálja a srácot.* - Egy meglepetés vár téged.*Feleli egy mosollyal aztán ha az bement akkor a nő lezárja a kastélyt.*

    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Matthew Chancellor Szomb. Ápr. 27, 2013 7:20 pm

    * Arra, ahogy leszólnak, csak magamban morgok egy sort. * - Nem értem mit görcsölsz rá, nem sérül meg itt senki *dünnyögöm halkan. Aztán a másik megszólalására felnevetek. * - Látod, tudsz te, ha akarsz *vigyorodok el. Tényleg, egy béka el tud vigyorodni? Mert ha igen, akkor nekem sikerült. * - Semmi gond. Lazulhatnál öreg *felelek neki, majd a buszos dologra ismét csak röhögök.* - Aha, valami olyasmi. A jó öreg, piros lompos busz *vihogok fel elég hangosan. Hiába, nem Travis vagyok, én nem tudom megállni, hogy ne ökörködjem el az ilyen helyzeteket. Azt hiszem, hogy amikor bevertem a fejem, akkor súlyos mentális zavarok keletkeztek a rendszerben. Nem baj, így vagyok önmagam. Aztán, mikor a róka felkap a hátára, akkor visítva röhögök, és igyekszem nyálkás kis tappancsaimmal, vagy mikkel megkapaszkodni a bundájában.* - Vuk? Az meg mi? *kérdem elkerekedő szemekkel, mert hát én semmi ilyet nem ismerek… Aztán a mesére csak bólogatok, és azon tűnődöm, hogy mikor keveredek már haza. Tuti, hogy Trav le fog cseszni engem.* - Hát, az szívás *mondom, miközben lepattanok a róka hátáról, és körbepillantok. Amikor meglátom az oroszlánt, akkor hatalmas szemeket meresztek.* - Ó, te vagy az, Aslan? *kérdem, miközben „meghajolok” az állatok királyának. Nem sok hasznomat fogják venni, az biztos.*


    A hozzászólást Jericho Danes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 27, 2013 7:21 pm-kor.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Ápr. 27, 2013 7:20 pm

    * Amikor ott vannak és mondják, hogy mennyen be elgondolkodik, de aztán végül belép a terembe és amikor meglátja a srácot akit az óra előtt leszólt, valamint egy csomó démont ördögi vigyort ereszt el és hagyja, hogy ujjaiból hosszú füst szálljon szét és nekiáll szépen egyre nagyobb és nagyobb füstgömböt létrehozni.* - Ne menj a gömbbe! * szól oda a srácnak majd tovább növeli a gömb méretét úgy, hogy lassan az egész szobát belepi egyedül a két srác körül nincs. Majd élvezettel hallgatja ahogy a szörnyek a sav hatására szép lassan eloldódnak. Majd kezd lassan engedni a füst szorításán és elindul a srác felé, hogy megnézze nincs e baja. Ha odaért mellé akkor visszanöveli a füst erejét és a srác felé fordul.* - Van egy ajtó amin át bejöttem meg kéne nézni, hogy ki tudunk e menni rajta. * Mondja és megvárja a srác hogyan dönt ezt illetően. Ha beleegyezik akkor elindul vissza a sráccal együtt az ajtóhoz, hogy megnézzék kijutnak e rajta, de ha a másiknak jobb ötlete van azt is szívesen fogadja.*
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Ápr. 27, 2013 7:41 pm

    ~ Igazán nem voltam kíváncsi a szexuális életére ~ *fintorodik el Milan válaszul, majd inkább a környezetére koncentrál, mielőtt még kinyírják. Amikor meglátja a füstgömböt - továbbra is figyelve rá, hogy senki ne jöhessen a közelébe, azzal biztosítva magának a biztonságot, amivel tudja -, körbepillant, és ki is szúrja a srácot, a sylorinás szavaira pedig bólint, és engedelmeskedik. Ezek után némán figyeli, mi történik a teremben, várva, hogy szükség van-e a segítségére. D'aleiko következő javaslatára is csak egy biccentéssel reagál, és vissza is megy vele az ajtóhoz. Ott először megpróbálja simán kinyitni az ajtót, ha pedig ez nem jön össze, körbenéz, eltűnődve, hogy mihez kezdhetne, majd szusszant, és vállat vonva lehunyja a szemét. Végül is elég sok kő van a közelében, úgy tűnik, ilyesmi anyagból épült a hely.* - Defensiva Terra Creaturis *morogja el az igét, és ha minden jól alakul, meg is jelenik a kellően termetes lény, aki a srác egy intésére nekiugrik az ajtónak, és megpróbálja kidönteni. Remélhetőleg összejön neki... Ha pedig nem, még mindig ott van a Teleport-por is.*

    // Védőgólem
    Leírás: A semmiből előtűnő hatalmas gólemek a gyerekek számára csak mítoszok, valójában azonban léteznek, és megidézésük sem különösebben nehéz. Ehhez a varázslathoz alapszinten elengedhetetlen, hogy nagy mennyiségű nyers föld és némi kő legyen a közelünkben, ugyanis ebből épül fel a hatalmas lény, amely minden erejével véd minket. Kemény harcos, de amennyiben szükséges, képes óvatosan felemelni és szállítani a gazdáját, elvégre mozgása méretei miatt sokkal gyorsabb, mint bármely emberszabásúé. Nagy gyengesége a víz, amellyel ha sokáig bombázzák, előbb-utóbb sárrá változik, és szétesik. Vizes földből nem alkotható meg. Erős mágusok képesek lehetnek arra, hogy alapanyag nélkül is létrehozzák, de ez sok gyakorlást és tanulást igényel.
    Hatóidő: A monstrum körül-belül két perc alatt áll össze, majd egy óráig megmarad, amennyiben nem pusztítják el. Erősebb varázslók egész napokra is képesek megidézni egy-egy példányt. //
    Delia
    Delia


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Delia Szomb. Ápr. 27, 2013 7:48 pm

    *A kastélyban mindenki meghal és végül is elérik a megfelelő célt, hiszen meg hal az aki a varázslatot és az átkot terjesztette. Egyik pillanatról a másikra az ismeretlen univerzumból ismét a teremben találják magukat.* - Mr. Wouters kérem.. legközelebb beszéljen szépen.*Érezheti Milan közben a szájában a szappan ízét és igen. Aki kérdezi, hogy a tanár élvezi ezt. Igen.. most Milanra került a sor és így természetesen a szívatást őt érinti.* - Szépen dolgozott mindenki és megérdemlitek a 15-15 pontot fejenként. Ami az illeti Mr. Danes.. korrepetálásra jelentkezzen hozzám hétfőtől.*Feleli a tanár és a diákok megkapják a varázslat anyagát és a házi feladatot a kezükbe.* - További szép estét mindenkinek!*Köszön el a tanár és ő maga is eltűnik a teremből.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Ápr. 27, 2013 7:52 pm

    - Ez könnyebb volt mint gondoltam. * mondja, majd végghallgatja a tanárt és lelép. Újabb démonok kerültek le a halállistájáról szóval most kifejezetten meg van elégedve magával.*

    // köszi az órát jó volt //
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Matthew Chancellor Szomb. Ápr. 27, 2013 7:56 pm

    * Amikor végre visszanyerem a testem és feltűnünk a teremben, akkor csodálkozva nézek végig magamon, ismét önmagam vagyok. Pislogva bámulom a kezeimet, majd reflexből a fejemhez nyúlok, és kitapintom a napszemüvegem. Lelököm a fejemről, így újra sötétben látom a világot. Aztán Reed szavaira nevetve bólintok.* - Az necces lesz tanár úr, de oké. Megpróbálok eljutni oda, majd szólok a bátyámnak is, de szólok: nehéz eset vagyok *kacagok vidáman, majd a többiekre pillantok. Vigyorogva elköszönök tűnök, majd odapattogok az ajtó közelében toporgó fivéremhez, és együtt szépen visszabaktatunk a hálókörletbe. Ott aztán én szépen lezuhanyozok, és megpróbálom eltüntetni azt a viszkető érzést, ami a visszaváltozás óta gyötör.*

    //Köszi az órát.Smile //

    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Ápr. 27, 2013 7:58 pm

    *Arra kifejezés sincs, hogy Milan mennyire ideges Reedre, és a szappan valószínűleg az utolsó csepp a pohárban: amikor megérzi az ízét, idegesen kiköp, a pasit pedig az utolsó mondat elhangzása után egy erős szélroham a terem túlsó falához vágja, valószínűleg olyan erővel, hogy a férfi egy pillanatig levegőt sem kap, mire pedig összeszedheti magát, a srác már a birtok másik végében jár, igyekezve lerázni magáról Naomit... Hát, maradjunk annyiban, hogy eléggé illabilis az ifjú rontásűző, szóval nem érdemes csesztetni, mert ki tudja, mikor robban.*

    // Köszi az órát, és bocs Milanért xD //
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Hétf. Május 06, 2013 1:44 pm

    *Szökdécselve közeledik a lány a tanterem felé és természetesen nővérét is ráncigálja magával. Ismét csak kicsattan a jó kedvtől, hála Rienek, akit tökéletesen sikerült lefárasztania, de annyira, hogy a csaj inkább ott hagyta Roset, csak szabaduljon meg tőle. Valószínűleg órára sem fog betévedni már, de a lényeg, hogy Rose itt van, hogy feldobja a hangulatot. Úgy nagyjából minden ismerősnek int, néhányukat meg is ölelgeti, de a nővére mellett marad és neki kezd el áradozni a városról, meg, hogy milyen házakat látott és, hogy majd mennyire szeretné neki ezeket megmutatni. És természetesen továbbra is unszolja, hogy mutassa már be őt már Cameosos pasinak, mert valahogy nem bírja az Erethonosokat, mind olyan nyugodt, csendes és túlságosan is kockák.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Hétf. Május 06, 2013 1:58 pm

    * Egy rövid kis séta után, egy kellemes délelőtti önmegmérettetés végével elindul a teremhez, a múltkori Alagsori eset óta, kicsit jobban odafigyel magára. Többek között tartózkodik az alkoholtól, ugyanis "elvonókúrára" ítélte saját magát. Ráadásul, egy eléggé kellemetlen beszélgetésre is sor került unokatesóival és hát tényleg eléggé le lett szidva és nem akar még egy balhét, mert a végén még hazaküldik. Amit meg semmiképpen nem akar. Többek között Cath miatt. Igen még mindig odavan érte. És bár jó ideje nem látta, azért még mindig oda van a csajért. Nem is kicsit <- User hozzáfűzés. Szóval ezt végig gondolva ér a teremhez ahol kapásból nem is egy szép csajt lát meg.* ~ Na igen én és a nők.~ * gondolja. Aztán az éppen hangosan beszélő Erethonos lány felé lép egyet. Aztán köszön neki.* - Üdv! Mi a helyzet? Nektek milyen napotok volt? * kérdi meg tőlük, aztán háttal nekidől a falnak egyik lábát felrakja és vár.*

    Ajánlott tartalom


    Mentálmágia tanterem - Page 9 Empty Re: Mentálmágia tanterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 6:39 pm