Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Kedd Aug. 13, 2013 10:09 pm

    Igen, meglett a cicám...köszönöm. Very Happy Bár a háta fájt, de épen megúszta bárhol is volt...

    Köszönöm Lil...és igen...majd foglalok neki.

    Na...akire nem reagáltam az nézze el nekem, hogy zombulok én már ilyenkor...bocsesz. Rolling Eyes 

    Nos..bár nem tudom kit érdekel, csak szólok, ha véletlenül mégse jelennék meg, hogy...csütörtöktől-vasárnapig nem leszek...vagyis csak facen és skypon olykor. Megyek apámhoz Soltvadkertre...és igen...már kezdem ásni a síromat, mert ki fog csinálni az a banya. 4 nap! 4! *látványosan haldoklik* ... ráadásul apám el akar vinni horgászni...na abból se lesz semmi, mert éééééletemben nem fogam még horgászbotot. Úgyhogy ebből naaaagy-naaaagy égés lesz. Úgyhogy aki keresne...húúúh...fel kell töltenem a telóm...tehát folyamatosan fent vagyok facen...leszek telón..holnap jár le...húúhh.. Meg azt akarja, hogy fürödjek a tóban..na tudod mikor...amikor még normális fürdőruhám sincs...Úgyhogy...elérhető leszek, annak, aki kommunikálna velem...de persze csak akkor ha mostohabátyám békén hagy a mákpálinkával és a Jagerrel...Ne kérdezzétek...inkább ne...xD

    Egyszóval meg fogok halni, kipurcanni..stb...addig is pápá emberi és kevésbé emberi lények...ki, hogy érzi. Very Happy
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szer. Aug. 14, 2013 10:29 am

    Ugyan ki mondta, hogy csak horgászbottal lehet horgászni? Very Happy Vannak egyéb érdekesebb, és kicsit nagyobb hangzavarral járó megoldások is xD Viszont nézd a jó oldalát, elvileg ameddig horgásztok nem lesz ott az a "banya" Very Happy Ebben az esetben, meg, ha nem halsz bele teljesen az unalomba, talán még rá is fogod tudni venni apádat, hogy megint menjetek ki, ha nem akarsz a másiknak a közelében sem maradni Very Happy

    És csak 1 tipp. Ne úgy próbáld bedobni a horgot a vízbe, hogy beléd akadt Very Happy
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Szer. Aug. 14, 2013 5:01 pm

    Na, akkor jó Very Happy

    Nyugi, ha szerencséd van, akkor a te apád is olyan, mint az enyém, hogy elvisz horgászni, de a botot nem engedi bedobni és ha ki akarom venni, akkor sehogy sem tetszik neki. xD Ilyenkor rá kell hagyni és lefeküdni aludni, én ezt csináltam xD Csak vigyél egy pokrócot :'DD
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Szer. Aug. 14, 2013 8:59 pm

    Rendben...majd ügyes leszek. Apámmal nem igazán vagyok jóban...gyengén ugyan próbálkozgat, de nálam már rég eljátszott minden lehetőséget. És horgászni  a banya is jönni fog...a kis család..mostohabátyáim is... *felakasztom magam smiley* És egy kis alvással nem fogom sajna megúszni...De kösz a tanácsokat és a biztatást. Már kezdek örülni ennek a kis kimozdulásnak...legalább elszabadulok a sok...mindentől, ami itthon kezd el keletkezni.

    Bocs a lehangoltságért..kicsit idegroncs vagyok. Ne kérdezzétek..itt nem mesélek, és most nincs is türelmem hozzá.

    Mostanában nem fogok játszani...vagyis nem igazán lesz hozzá türelmem...úgyhogy csak kommunikálni lehet majd velem...játék pedig csak...Rilla neked meg, mert neked már elígérkeztem...hmm...Agnes amúgy is elég köcsög, majd kitölthetem rajta a pszichopata énem, ami most virágzik, mint egy barackfa. Cathet pedig az időnkívülibe...komolyan, ígérem neked, hogy írok...komolyan most már..majd próbálok valamit.
    Na...már nem tudom mit akartam mondani...kiment a fejemből..hétfőre összeszedem magam.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Aug. 15, 2013 12:19 pm

    Nos úgy néz ki még tovább nem lesz netem és továbbra is idekimászba (mekibe) kell járnom netezni. Ami azért több szempontból is vicces kicsit. Mindegy. Viselkedjetek jól, a lányokat pusziltatom, James neked meg a kézfogásom küldöm. Talán végre valamikor eljutok oda is, hogy netem legyen és akkor megint tudok, jönni már nagyon hiányzik mindenki...

    u.i.: Ha valaki tud egy jó wifihacker progit azt megkösznném, mert akkor esetleg előbb jutnék újra nehez....

    Jó játékokat, meg élvezétek a nyarat és a névnapomon majd jövőhéten legyetek boldogok és gondoljatok rám is miközben isztok egy pezsgőt...
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Csüt. Aug. 15, 2013 12:41 pm

    Na végre,de legalább élet jelet adtál magadról Smile Valamikor fel foglak hívni, de nem tudom mikor. Már kezdtem megijedni valami gáz van el ne tűnjél ám... *ölel*
    A jövőhéttel mi lesz?
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Aug. 15, 2013 2:30 pm

    Móni, neked így utólag jó szórakozást Very Happy
    Cath, neked már mondtam, hogy kitartás, és túl leszel rajta Smile És ne idegeskedj, felesleges, mert úgyis minden rendben lesz, és nekem mindig igazam van, szóval nem érdemes ám vitatkozni...Very Happy
    Sayon, te is hiányzol nekünk, szóval szurkolok, hogy legyen neted Smile Ha meg más nem, hát jövő szombaton (úr isten, az már jövő szombat?!) úgyis találkozunk Smile
    Nah én pedig csak annyit szeretnék kérdezni, hogy kapok-e engedélyt a Fyron-tábla átdolgozására? Very Happy Ugyanis a helyzet az, hogy szegény csokik már bomlásnak indultak és esedeznek lefelé, viszoooont van egy jó kis ötletem, a poént nem fogom lelőni, mert meglepi lesz, de ha megbíztok bennem és megengeditek, a talira megcsinálom Very Happy Szerintem mindenkinek tetszene Smile Sayonnak meg írok facebookon, hátha azt hamarabb észreveszi...:') Mégiscsak ő volt az eredeti kivitelező.
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Csüt. Aug. 15, 2013 2:54 pm

    Egy Sayooonn! *hullámzás* Very Happy*nyakába ugrik* Jó végre felőled is hallani!

    Köszi Lil...komolyan nem tudom mit csinálnék nélküled/nélkületek...Okés...próbálok nyugiba lenni...mééég 2 óra és megyek a buszhoz...nem leszek netközelben (kivéve ha valahol találok nyílt wifit...ami nem valószínű), ráadásul a telómon az egyenleg ismét lenullázódott. :(3 és fél nap Odaát nélkül! *elsorvad* Még egyszer köszönöm Lil...főleg azt, hogy elviseled a nyavajgásaimat és a látványos szenvedéseimet..ha még nem köszöntem volna meg! Mindent, a tegnapit is, meg az azelőttit is, meg...mindent! Ril neked is köszi..még majd berángatlak kamozni...! Na..most már megyek, még pakolászok ezt-azt...vasárnap este jövök...addig is..Keep Calm and say Csokiiii! Úúúh..és Lil..képzeld vééégre ettem csokit...nyami...vagy lehet, hogy már mondtam. És, tegnap hajnali 3-kor befejeztem az írnivalót...nagggyon cukira sikerült néhány mozzanat. :DMegcsináltam Lil...sikerült! És húú..máris írok gyorsan a lányoknak, hogy elolvashatod-e...és akkor majd...majd valahogy jelzem, hogy zöld, vagy piros-e az út...

    Addig is pápá... küldöm a virtuális ölelést mindenkinek. Drukkoljatok, hogy túléljem, és, hogy ne kövessek el merényletet a tónál...Páááá...pááá...páá...pá!
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Aug. 15, 2013 3:02 pm

    Cath, mondtam már, hogy nem kell megköszönni, de azért nagyon szívesen máskor is (bármikor) és ne aggódj, lesz majd alkalmad neked is elviselned az én nyavajgásaimat...Very Happy <3 Nah végre csokihoz jutottál, már nem is olyan rossz az élet igaz? Razz Majd velem is kamozhatnál egyszer, hála Rillának (akit nem mellesleg imááádok) van camom Very Happy Grat az íráshoz, mondtamén, hogy össze fog jönni Smile (Lilnek megint igaza lett. problem?) Köszi, remélem, elolvashatom, már kíváncsi lettem Very Happy
    Virtuális ölelés vissza, és ha netán mégis merényletet követnél el, akkor az a banya legyen az áldozat Razz
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Csüt. Aug. 15, 2013 3:10 pm

    Oki-doki...Kamozunk. Very Happy Rendben van. Very Happy Majd jövő héten valamikor. Very Happy Vagy akár már vasárnap este is. Very Happy Úúúh..és, ugye már írtam facen..deee...elég a macist elolvasnod...oda is be van másolva, vagy word-ben fel van töltve a sztori...egy kis visszaböngészét igényel csak a dolog. Jaaa...és Liz azt kéri, hogy légyszi...kommentelj is. Very Happy Kíváncsiak a véleményedre...meeeg...azt mondták, hogy ha véletlenül lenne kedved csatlakozni az íráshoz..akkor csak szólj és...beszállhatsz. Very Happy Één nagyon imádnám, ha jönnél írni is...Very Happy ... És rendben...csakis azt a banyát fojtanám bele a tóba...Very Happy
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Simone Bellerose Pént. Aug. 16, 2013 11:44 am

    Cath a vizihulláknál nehezebb azonosítani a tettest, csak úgy megsúgom. Razz xD

    Amúgy emberek, sikerült tennem egy olyan felfedezést, hogy félkómásan, amikor még azt sem tudom, hogy hol vagyok, ki vagyok és miért nem az ágyamban alszok gyönyörűen tudok aláírni O_O xD Razz
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Pént. Aug. 16, 2013 9:41 pm

    Hazaérteeeeeeeeeeeem. Remélem mindenki jól van és jól elvolt az elmúlt napokban. Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Aug. 17, 2013 12:52 am

    Üdv itthon Very Happy Köszi, én elvoltam, bár igazából semmi különöset nem csináltam :') Ja, de, elkezdtem szalagavatóra ruhát keresni Very Happy

    Most viszont teljes sokkhatás alatt állok... Gyerekek... Aki még nem látta a Harcosok klubját... Uramég. Te.jó.isten. Ez a film... Nem, nem, képtelen vagyok szavakat találni rá, tíz perce csak tátogok mint valami partra vetett ámbráscet... És örülök az életemnek. És szeretlek titeket. És nem tudom eldönteni, hogy üljek be a sarokba magzatpózba kuporogva, bőgjek, vagy írjak négy regényt az emberi természet pszichológiájáról. Gyenge idegrendszerűeknek annyira nem ajánlom, de... Megéri megnézni.
    Jó, tudom, engem nagyon sok film a hatása alá bír keríteni, nagyon sok film és könyv, hogy pontosabban fogalmazzak, és igen, ilyenkor általában túlzok, nem tehetek róla, na :'D Azért nézzétek meg, megbánni nem fogjátok. *megy és megpróbálja feldolgozni az élményt. nem fog sikerülni.*
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Aug. 17, 2013 2:45 pm

    Hallottam már Róla Lil, de nem tudom még. Majd valamikor így is van mit néznem xD jelentkezem élek csak csupán leköt a kockulás: Harry Potter és a félvér herceg. xD imádom, imádom a bájital készítést mindent imádok benne wááááh *-* na jó asszem leállok függő lettem xD
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Aug. 19, 2013 1:15 pm

    Legalább mindenki jól van rendben van és él. Én most épp Mosonszentmiklósról írok nektek, itt vagyok egészen huszonegyedikéig. Holnap mindenki jól viselkedjen mert névnapom van és morcos leszek azzal aki rosszul fog viselkedni. Am mindenkitől bocsi akiknek ígértem játékot, talán mostmár nem csak ámítgatás lesz a részemre és a héten szerdán végre tényleg lesz, netem. Ráadásul újrarakták a laptopom. Unokahugom ügyeskedett és sikerült teljesen mindent kitörölnie a laptopból amit eddig rátettem. U.I.: én lassan megőrülök. Szóval mindenki legyen happy,m indenki éljen túl mindent. // Amikor Cath a nyakába ugrik és megöleli meglepetten körülnéz... Ezt most miért kaptam tekintettel... //

    Szóval mindenki legyen jó, majd még néha kommunikálok addig is sziasztok.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 19, 2013 9:04 pm

    Szia Sayon Very Happy Én igyekszem jól viselkedni, mindent megteszek az ügy érdekében, csak az univerzum nem túl együttműködő, de erről majd később xD Minden esetre Boldog névnapot! Very Happy
    Húha, az úgy ügyes :S Kitartás, és sok sikert a nethez meg a laptophoz Smile És te is legyél happy, mert ha nem.... csúnyán fogok nézni! (Tessék megijedni.)
    Szóval, az univerzum... Ma éjjel alig aludtam, forgolódtam, hülyeségeket álmodtam, random fáztam meg melegem volt, állandóan felébredtem... És reggel óta 37,4 fokos hőemelkedésem van >< Ja, se le, se fel... Fasza ám, mindenem fáj és sehogysem kényelmes, ami gáz, mert vagy fekszem vagy fekszem xD Ne kérdezzétek, nem tudom, mi bajom... Holnapra elmúlik, vagy max holnaputánra... Volt már ilyen. Csak szólok, hogy ezért nem vagyok fenn Smile Facebookon, telón elértek Smile
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Aug. 19, 2013 9:36 pm

    Jégkorszak megy a Cool-on...ja..és ma végigpörgettem az összes csatornát a tv-ben, és mostanra jöttem rá, hogy van BBC-m, meg CNN...*hüledezve hápog, majd elvigyorodik tenyerét dörzsölve* ...csak megtalálom a jó dolgokat, így a végére...*szomorúan fejét csóválja*

    Drága Lil! Jobbulást! Remélem jobban leszel. *aggódón pislog* ...

    És igen Sayon, előre is Boldog névnapot...de még majd holnap úgyis írok. //Visszafogja az érzelemkitörését...// Húúhh..ja és majd le foglak támadni egypár dologgal a péntekkel kapcsolatban..amennyiben még áll...de majd csak ha már mindent biztosan tudok, hogy mikor, hova kell mennem. Meg, amint megtudom, hányra jössz. *hipernyuszi üzemmódban ugrál*

    Oké, oké...lőjetek le..túl sok minden történt velem az utóbbi napokban és csak kapkodom a fejemet, most meg kitört belőlem a sok..minden...
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Aug. 20, 2013 12:41 am

    Jelentem, így éjfélre tök jól lettem, most meg kilométerhiányom van mert az egész napom azzal telt, hogy fetrengtem jobbra-balra...xD Szurkoljatok, hogy holnap ne ez legyen mert komolyan mondom halálra unom magam x.x A nyár és a betegség valahogy nem illenek össze.
    Köszi Cath Very Happy És figyelj, nem kizárt, hogy ezek után is lesz majd CNNed meg BBCd Smile Nyugi, minket nem zavar ha pattogsz, csak nyugodtan ^^ Holnap (vagyis ma...) remélem beszélni is tudunk Smile
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Kedd Aug. 20, 2013 3:46 pm

    Örülök, hogy jobban vagy Lil! :)Persze, hogy beszélhetünk...bár hol itt vagyok a gép előtt, hol nem...kicsit nagy a fejetlenség itthon...ééés ha már itt tartunk, még tartozol nekem egy kamozással. De egyébként holnap sok minden eldől, majd hozom a híreket! *ül, bámul ki a fejéből*

    Ril...egyébként rájöttem, hogy időnkívülibe már rég írtam neked...most néztem meg... *bocsánatkérően vállat von*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Aug. 20, 2013 4:42 pm

    Hát Cath, én most fenn vagyok skypeon is, szóval írj, ha te is Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Aug. 20, 2013 5:28 pm

    Semmi baj Cath, megnézem mindjárt nem is vettem észre, bár mondjuk most bármit szívesen csinálok, mert kezd elegem lenni a romantikából Very Happy Nem fogok vissza aludni pedig még nem ment le a lázam >< majd este István a király mellett! Borsmenta teát iszogatva, Bundás kenyeret enve, ráadásul finom tortát is enni mellé ^^ szóval anyával el leszünk este. Csak ne legyen paprikás hangulatban. Sayon majd én is le akarlak támadni ha leszel xD Én ilyenkor apumra is kicsit emlékszem szóval ^^

    Boldog Névnapot az Istvánoknak! Smile

    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Agnes Gadegaard Hétf. Aug. 26, 2013 1:54 pm

    Khm...állandóan elfelejtem Nessa színkódját, és egy fél órát kell keresgélnem...igen...ügyi vagy Cath.

    Szóóóval...már nem is tudom mit akartam ide írni...hmm...komolyan mostanában nagyon szórakozott vagyok. De ééén most...annyira, de annyira, de annyira...igen, ismét reménykedem. Bár nagyon idegesít, hogy most nincs semmi. Ofőm szokásához híven... Nem. Oszt. Meg. Velünk. Semmi. Infót... és akkor találjuk ki, hogy mikor lesz a tankönyvosztás, meg az évnyitó.

    Hmm...komolyan elfelejtettem mit akartam ide írni...deee, múlt hét pénteken megnéztük a Csontvárost és igen...még mindig fel vagyok pörögve miatta. Bár kár, hogy Magnus macskáját kihagyták belőle, de a portálos rész az nagyon állat volt. Meg, amikor felbukkantak a démonok. Juujj..meg akarom nézni magyar szinkronnal is!!!

    Na...csak...úúú a Monkban épp most benne van Castiel!!! Wáááh!!!
    Ooolyan cuki...anyum tisztára oda van érte...ha elérhető lenne számára tutira rámozdulna :DD

    Na...de hagylak titeket...csak mostanában nagy itt a pangás...gondoltam...berobbanok ide. Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 26, 2013 9:48 pm

    Cath, szerintem mentegesd le valahova a színkódjaidat, hogy megelőzd a hasonló eseteket Razz
    Neeem baj, szórakozottan is szeretünk Very Happy És amúgy van valami hír? Majd mesélj Smile
    Castielt én annyira nem bírom, bár régebben ez nem egészen így volt...:'D De azért megértem anyukádat is.
    Én ma meg egy olyan érdekeset ugrattam lovagláson, hogy... húú. Sam csak picit kapott szívrohamot xD Végül is csak beleborultam a ló nyakába ^^" De! Rajta maradtam, szóval Lil-Gravitáció 1-0 (amúgy már vagy 256413-1, mert csak egyszer estem le eddig xD)
    Ésés megtanultam a csodálatosanfantaszikus (imádunk Sammy!) főoldalunk és galériánk szerkesztésének módját *-* Annyira királyság Very Happy Khm... Most azt hiszem jobb lesz ha elpattogunk filmezni, mert megint kimarad az alvás xD
    Morgan L. Lachemballe
    Morgan L. Lachemballe
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Morgan L. Lachemballe Kedd Aug. 27, 2013 5:40 pm

    Megbolondulok, megbolondulok, megbolondulok.... Vagy már megbolondultam?! O.o
    Komolyan mondom, már koncentrálni sem tudok, még játszani vagy írni sem O_O Nincs itthon a Milán, Kecsekméten van ésésés elvonási tüneteim vannak... És unatkozom és senki sincs itt, akivel el lehetne beszélgetni/hülyülni. O_O
    Apropó, ki is lakik innen Kecskemét környékén? Mert tudom, hogy valaki ott lakik...
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Aug. 27, 2013 7:13 pm

    Cath lakik ott.

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 26 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 2:39 pm